PDA

View Full Version : Rusinica forumista



spartacus
1st March 2008, 01:03
Propun sa ne mai descretim un pic fruntile. Tot ce vi se pare ca frizeaza ridicolul sau suna a frustrare de doi bani la adresa echipei sau suporterilor se poate prezenta si comenta.

Ess
1st March 2008, 01:10
buna ideea spartacus, dar cam fara rost... :D:D:D
sunt sigur ca stii la ce ma refer :ok:
:D

Cristian
1st March 2008, 01:14
O sa aveti activitate inseamna, ca-s multi frustrati ca CFR indrazneste sa ia campionatul si cupa...

Ess
1st March 2008, 01:17
esti nebun, gilbert owner: noi ne tot luptam cu salvarea pt retrogradare. adevarul e ca suntem o potential-retrogradabila celebra :D toti ne citeaza si ne copiaza defectele

Cristian
1st March 2008, 01:21
Nu stiu daca-s nebun Gyuri owner :D Da constat cu stupoare ca forumistii se prostesc pe zi ce trece. Adica de la stelisti e de asteptat ca asa ii invata patronul da dinamovisti sa se dea cu stelistii in aceeasi barca...

spartacus
1st March 2008, 01:34
Ca prima nominalizare eu as alege threadul deschis la noi de Diablo.

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=228500

Daca lipsea ceva pe formul asta era inca un thread impartial ca cele de pe intern:happy:happy.
By the way...am fost CFRist...dar voi sustine cat traiesc ambele echipe clujene. In cupele europene simpatia mea merge la orice echipa romanesca.

Cristian
1st March 2008, 01:36
Corect la orice echipa romaneasca, fara SDR ca unu-i makedon si doar nu vreti sa castige campionatu Makedonii, unu e UTC-ist comunist si unu-i butonar de profesie (seku).

spartacus
1st March 2008, 01:48
ess...de ce nu:)...putem propune si mega-rusinica. Sau 3.14zdi-rusinica...vultur-rusinica...
Acuma sa vedem daca tinem pasu cu traficu...

PerVersion
1st March 2008, 04:11
Haha.. de abia acum vad ce thread a fost deschis la sectiunea CFR. Intr-adevar sunt multi suporteri veniti odata cu performanta, spre deosebire de suporterii altor echipe, care s-au nascut sustinatori ai unei echipe, sunt asa din tata in fiu. :happy

Cat despre acest thread, daca ne-am pune pe treaba si am prezenta toate posturile care suna a frustrare la adresa echipei, cred ca ar ajunge printre thread-urile cu cele mai multe posturi. E buna ideea, dar oarecum inutila toata treaba asta.. :)

As vrea totusi sa-i nominalizez aici pe Dinu Vama si Lucescu jr., care au fost cam penibili acuzand arbitrajul imediat dupa meciul din Cupa. Poate era o idee buna sa urmareasca inregistrarea si apoi sa vorbeasca daca considerau ca mai e nevoie. :)

spartacus
9th March 2008, 01:12
Ofsaidul clar de la meciul cu Gloria insotit de masacrarea pixelilor:happy:happy:happy.


1. Golul lui trica din off-side

http://img142.imageshack.us/img142/9610/trica1av7.gif



Cum ofsaid nu a fost, s-ar putea ca autorul sa fi vrut sa transmite alte mesaje...

(1) excesul centurii de radiatii a.k.a. fanta de lumina Allen sau "ciumpercile alea de le-am mancat inainte de meci o fo' oare otravite??..."

(2) front atmosferic rece sau "am belit belengheru ca vine o ploaie rece de la cluj..."

(3) ovulul si tub fallopian sau "golu nu vine cu barza.."

m8k
10th March 2008, 20:13
Civilizatieeeeeeee!!! Wow, desi threadul se numeste rusinica, e singurul topic unde se discuta civilizat!:D
Sa speram ca nu vom fi necajiti nici pe mai incolo!
Pun si eu o rusinica::D
Asistentul care s-a bucurat la CFR Cluj - Craiova nu a vazut autul lui Badoi si hentul lui Canu

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/30698/asistentul-care-s-a-bucurat-la-cfr-cluj--craiova-nu-a-vazut-autul-lui-badoi-si-hentul-lui-canu.htm

spartacus
10th March 2008, 21:14
m8k..fara desene pe poza?? Nu se poate...
Sper ca data viitoare sa avem imaginea corecta. Cu sageata care arata cum privirea asistentului se intersecteaza cu Paszkany si bulina cu textu: "show me the money":)

Elphax
10th March 2008, 21:31
da, cam chior tusierul ala

totusi la faza de la cfr-craiova, a ras dupa ce a spuz Andone niste chestii, se stie ca e mai mucalit Ando ...

m8k
10th March 2008, 23:01
Probabil Andone i-a spus ca are chilotei tanga pe el, si era normal sa se destinda un pic tusierul, si asa sobru de meseria pe care o practica!:D

PerVersion
11th March 2008, 01:07
Cum?!?!?! Nu imi vine sa cred ca nu a observat nimeni... Deci, ma simt dator fata de natiune sa atrag atentia asupra lucrurilor murdare care se intamplau in EXACT acel moment!

Va rog sa observati poza de mai jos. In cerculetul rosu se vede CLAR mana lui Andone, acest tradator de tara care s-a vandut masonilor unguri. Deci sa revin, se vede CLAR mana lui Andone, care impinge in buzunarul tusierului 2 plicuri cu cate 10.000 de euro. Unul era pentru meciul respectiv, cel cu Craiova, si EVIDENT cel de-al 2-lea era pt meciul pe care urma sa-l joace Rapidul cu Poli TM.

In momentul in care Andone ii introduce tusierului plicurile in buzunar, ii atinge involuntar sfarcul! De aici si aceste zambete PERVERSE!!!

Nu se mai poate asa ceva, acesti hoti unguri ne fura tara, pe fata, in direct la televiziunea nationala. Trebuie sa se ia masuri!!!

PS. Am tras si 2 linii paralele, in care se vede ca este offside CLAR la Trica!

m8k
20th March 2008, 08:03
Rusinica de toata frumusetea, cu personajul principal de la steaua!Cultura de nota 10!:happy

Gigi Becali e un tip care cu greu își poate ține gura. Iar din acest motiv a oferit de-a lungul timpului numeroase perle. Cele mai amuzante se regăsesc mai jos:

Nici nu știți ce sensibilitate am eu în suflet, dar nu știu să mă exprim. Dacă aș ști, aș vorbi mai frumos decât Liiceanu și Pleșu.

Am citit “Manualul războinicului luminii” cu două markere. Cu galben am subliniat pasajele care mi-au plăcut și unde m-am identificat cu eroul cărții, iar cu verde pe cele care nu mi-au plăcut și nu le-am citit.

Dacă mă respecți o dată, te respect și eu tot o dată. Dacă nu mă respecți o dată, eu nu te respect de cinci ori.

Știți cât de mult scuip eu televizorul la mine acasă? Cum văd un nenorocit care vorbește de binele public, cum îi trag un scuipat.

După ce-am văzut filmul Mihai Viteazul, mi-am zis că vreau să fac și eu pentru România ce-a făcut Mihai Viteazul sau măcar Amza Pellea.

Am vorbit cu văru-meu Giovani și cu Victor să facem un partid care să fim mai tari ca frații Kennedy. Am fi condus România. Dar n-au vrut, fraierii. Partidul Noua Generație are o orientare de centru, când la stânga, când la dreapta, de la caz la caz.

Două ore și jumătate n-a existat nicio secundă în care să nu fiu campion

Eu am ajuns aici pe labele mele de urs și pe sabia mea.

Eu cu viața mea, în fiecare dimineață de când mă dau jos din pat, fac istorie.

M-am lăsat de fumat fiindcă dacă fumam însemna că țigara era mai puternică decât mine, și-atunci cum mai puteam eu să conduc țara?

M-am certat și cu Mitică Dragomir, dar fără jigniri. El m-a făcut oligofren, eu l-am făcut zdreanță, dar nu ne-am insultat. În schimb, Marian Iancu e obraznic și umblă cu tot felul de jargoane care nu e bine să le dai la presă.

Steaua va purta zimbrul lui RAFO pe piept pentru un milion de euro. Asta înseamnă că Steaua nu-și murdărește tricourile decât pentru sume care merită.

Dacă marcăm un gol la început, pe urmă putem să jucăm și la 0-0.

N-are cum să mă bată Copos pe mine în postul Paștelui. El e utecist, eu sunt creștin. Păi credeți că Dumnezeu nu vede?

Meritul pentru titlul câștigat de Steaua e 50% al lui Olăroiu și 50% al lui Protasov, dar cel mai mare merit e al meu.

Dacă tot pupă icoanele de dimineață până seara, Iordănescu trebuia să se înscrie într-un partid creștin-democrat, nu social-democrat.

Atunci când sunt supărat, mă retrag între oile mele și mă liniștesc.

"Dacă marcăm un gol la început, pe urmă putem să jucăm și la 0-0."
Gigi Becali,
finanțator Steaua
gsp

:happy:happy:happy