PDA

View Full Version : sa nu mai scrie in halul asta stiri....



clausisme
27th February 2008, 19:08
stirea :Andone despre derbiul cu Steaua: "Nici noi nu suntem la fel de buni"

"Ioan Andone, a declarat, miercuri, ca echipa sa nu mai este la fel de buna ca in turul campionatului, nefiind nemultumit de jocul prestat cu Universitatea Craiova, in ciuda faptului ca a invins cu 4-1:groggy:"

Poate sunt eu umpic cinic dar cumva asta se rezuma la :
echipa nu mai este la fel de buna nefiind nemultumit in ciuda unui 4-1

Adica nea Ando zice: echipa nu e buna, fiind multumit ,in ciuda unui 4-1 ?:headbang:

Si mai pentru prosti : Echipa e prosta, eu sunt multumit....desi am castigat ;)

Kainsashiki
27th February 2008, 22:17
Da, a fost o eroare din partea Mediafax, s-a corectat. Nu incerca sa faci pe inteligentul pentru ca erorile sunt umane, pot aparea oricand.

delaparis
27th February 2008, 22:47
Da, a fost o eroare din partea Mediafax, s-a corectat. Nu incerca sa faci pe inteligentul pentru ca erorile sunt umane, pot aparea oricand.


Ce om si Mediafax asta :( ... :D

clausisme
28th February 2008, 00:59
Da, a fost o eroare din partea Mediafax, s-a corectat. Nu incerca sa faci pe inteligentul pentru ca erorile sunt umane, pot aparea oricand.

Credeam ca e vrun istet de pe aici care a dat cu articolul asta bine gandit in creierii mei... dar acum poate o sa puneti un istet sa citesca stirile inainte de copy-paste ok ? :rolleyes:

delaparis
28th February 2008, 01:22
Nu e "copy-paste" ... (:D)

E redactare direct de la agentia de presa ...

hai sa nu ne formalizam acum :)

Mario Di Lazi
28th February 2008, 08:43
Ce om si Mediafax asta :( ... :D

Gheorghe Vasile Mediafax :D

Vadim
28th February 2008, 09:25
clausisme, multumim ca ne-ai atentionat!

Benny
28th February 2008, 09:48
Multumesc si eu pe calea asta.

Jerry20cm
28th February 2008, 11:45
si din partea mea niste multumiri.

Kainsashiki
28th February 2008, 11:47
de la tine vreau plecaciuni:D

Jerry20cm
28th February 2008, 11:49
considera ca ai ban 3 zile

mblue
7th March 2008, 10:27
Nu am mai scris de mult pe aici, dar ....nu pot crede ca puteti scrie stiri ala Libertatea.
Titlul mare :"EXCLUSIV: Muresan s-a intalnit cu jucatorii Buzaului". Normal ca unii nici nu mai citesc mai departe, si se gandesc ca s-au intalnit pe ascuns undeva. Cand colo vedem ca s-au intalnit intr-un avion(intamplator sau nu). Hai sa fim seriosi, ce stire e asta, Muresan trebuia sa isi amane zborul, apoi intr-un avion ce targuri se pot face daca acolo erau o gramada de oameni? Stupid, stupid si iar stupid.

Benny
10th March 2008, 12:52
Nu e nici o intentie sa copieze stilul libertatea. Doar ca vadim a hotarat sa apeleze la pasionati (a se citi amatori) pentru a-i redacta stirile. E mai ieftin.