PDA

View Full Version : Cupa Romaniei: Poli AEK - Gloria Bistrita



JJ
15th March 2004, 08:38
In tur a batut Bistrita cu 1-0, va putea Poli sa remonteze?

viole(n)t
15th March 2004, 12:25
Sper...

Conteaza mult shi decizia de azi in legatura cu numarul de echipe din divA. Daca se ramane la 16, cred ca Jean va lasa cupa pe planul 2 data fiind situatia echipei... Asta daca nu are alte "atu-uri" in campionat.

cocomic
16th March 2004, 12:35
ce e sigur e ca iar vom fi peste 30000 la stadion... Forza Viola!!!

stau si ma gandesc cand oare o sa se trezeasca toti din televiziuni si din bucale, si o sa observe ca la meciuri gen poli-petrolul sau poli-apullum, meciuri care cica pentru ei 'nu promit nimic', au fost in total 70.000 de oameni... cam cat aduna dinamo in... 2 campionate... :p

Sabin
16th March 2004, 21:08
Eu sper sa bata Poli si sa se califice, pentru ca Dinamo are nevoie de o finalista care sa poate fi sustzinuta si de o galerie serioasa. Asta pentru ca eu vreau sa vad un spectacol total la finala cupei.

darkman
17th March 2004, 01:24
Cred ca Poli va putea intoarce rezultatul in privinta lor, dar cu conditia ca si jucatorii sa vrea din toata inima acest lucru.

samor03
17th March 2004, 02:27
Bate POLI 3-1 si GIUCHICI VA DA UN AUTOGOL IN MINUTELE DE PRELUNGIRE. HAI VIOLA . /hello :ok: :p

Red Heat
17th March 2004, 15:43
Si eu cred ca Poli se califica

Sir
17th March 2004, 15:58
Eu sper sa bata Poli si sa se califice, pentru ca Dinamo are nevoie de o finalista care sa poate fi sustzinuta si de o galerie serioasa. Asta pentru ca eu vreau sa vad un spectacol total la finala cupei.
Nu, Sabine.Poli se califica si "pica " cu dinamo in semifinala.Pentru ca sa va batem de 2 ori la Timisoara pana-n vara si sa simtiti de 2 ori cat de mult va "iubim".Mai sunt 3 ore pana la meci.

Sabin
17th March 2004, 16:28
Uite cum raspunde tupeistul... Esti inconstient, in loc sa te rogi sa nu cadetzi cu Dinamo in semifinale... De parca nu v-am batut de fiecare data de cand din bunavointza altora v-atzi intors in divizia A.

Sabin
18th March 2004, 00:57
Sire, atzi comis-o rau... Imi pare sincer rau, pentru ca iar o sa vad o finala de cupa numai cu dinamovisti de-ai mei. Vroiam si eu o galerie adversa, sa fie competitzie si-n tribune. Asa, va fi un razboi total cu puternica echipa Gloria Bistritza... :ciocan:

viole(n)t
18th March 2004, 08:31
Sire, atzi comis-o rau... Imi pare sincer rau, pentru ca iar o sa vad o finala de cupa numai cu dinamovisti de-ai mei. Vroiam si eu o galerie adversa, sa fie competitzie si-n tribune. Asa, va fi un razboi total cu puternica echipa Gloria Bistritza... :ciocan:


Lasa Sabin, nu mai fi trist!!! Cupa o sa fie pentru voi consolarea dupa ce pierdetzi titlul la Timisoara in antepenultima etapa :headbang: :headbang: :headbang:

oaspetele
18th March 2004, 13:04
Gloria este necrutatoare ........
sa ne astepte cel de-al doilea trofeu major ??

:yeah:

Gloria este nevoita sa cresca o echipa adevrata, deoarece banii vor fi din ce in ce mai putini, sprijinul mai redus si 'amicii' cu functie de raspundere mai ......pensionari.
daca nu, in maxim 2 ani jucam la matineu.
:mda:

riva
27th March 2004, 02:05
felictari bistritenilor, sa speram ka va trece si de galati si apoi va prinde uefa! ar fi minunat, ar fi o iesire foarte frumoasa de pe scena folbalului a lui tata jean!

Huliganu'
27th March 2004, 12:30
uite ca a trecut de AEK, si fii sigur ca va trece si de Galati si va juca in UEFA. Incampionat se redreseaza incetu cu incetul. Asa ca nu va mai facetzi voio griji in privinta retrogadarii Bistritei, ea o sa ramana in A cel putin 5 ani de acum, voi ati vazut vreodata cum joaca Gloria acasa?...