PDA

View Full Version : Etapa 21: Univ. Cluj - UTA Arad



delaparis
24th February 2008, 23:33
Sambata, 1 martie
Univ. Cluj - UTA Arad,
ora 15.30, Telesport


discutii inainte si dupa meci aici

BAK
25th February 2008, 00:12
sper sa castigam si sa ne salvam...dar si UTA sa se salveze de la retrogradare

aLEX_U_1919
25th February 2008, 02:09
1 solist

six
25th February 2008, 09:12
scorul etapei......:drak:

BBB
25th February 2008, 12:43
le rupem fashu, 5-0, dubla goga, dubla claudiu raducanu, un gol zeno bundea

YoYoyOi
25th February 2008, 12:49
au prins curaj clujenii dupa victoria cu Rapid si, la cum s-a prezentat UTA, e posibil sa obtina o noua victorie :ok:

Elphax
25th February 2008, 12:59
foarte interesant meci, dar nu as fi asa sigur de victoria clujenilor, nu sunt constanti ...

riva
25th February 2008, 13:41
meci greu o sa fie pentru clujeni, o sa ieie meciul usor, si uta paote face surpriza! eu totusi inchin spre un egal!

Leo
25th February 2008, 14:56
1 solist

Razvan T.
25th February 2008, 16:28
Meci mai greu decat cel cu Rapid 1x2

paul30
25th February 2008, 18:15
Bate U Cluj. Sper sa se salveze ambele echipe de la retrogradare.

corello
25th February 2008, 19:06
Ma tem de meciul asta
Eu cred ca echipa ii prea pe val si daca nu da gol in primele minute o sa fie greu de tot
Nu va fi meci usor
merg pe un 1-0...sper

Nightwish
25th February 2008, 19:55
Cred ca vor castiga cei din parc :ok:

PerVersion
25th February 2008, 21:04
Punctele puse in joc sunt chiar mai importante decat cele luate cu Rapidul, avand in vedere ca joaca cu o echipa care se afla la retrogradare. Din ce am vazut, UTA a jucat foarte haotic in ultimul meci, in opinia mea U are prima sansa, jucand si pe teren propriu. Ramane de vazut daca vor avea aceeasi daruire si la acest meci. :)

arad80
25th February 2008, 21:16
ash vrea sa ca ambele echipe sa castige 3 puncte in meciul asta!tzin cu UTA,sper intr-o victorie,dar va fi ffff greu!

Parazitu'1919
25th February 2008, 22:40
pierdem lanterna .....2-0

alin_cv
25th February 2008, 23:32
nu prea cred intr-o victorie a clujului.cred ca se termina egal,clujul este o echipa inconstanta

serv_ag
25th February 2008, 23:53
nu prea cred intr-o victorie a clujului.cred ca se termina egal,clujul este o echipa inconstanta

Ai vazut tu vre-un student constant? :drak::D:happy

ensic
26th February 2008, 01:26
Sper sa bata parcarii dar nici pe UTA nu as vrea sa o vad in B!

YoNuTzz
26th February 2008, 12:28
mi-a placut de U Cluj in giulesti...in mod normal, ar trebui sa castige acasa cu UTA...
pronostic 1 solist...

Florinelu
26th February 2008, 13:50
e klar... castiga Univestitatea!!!

boshcUtza
26th February 2008, 17:17
meci de 1 clar

TaciAcolo
26th February 2008, 17:20
daca o sa adopte aceeasi tactica pe contraatac sa joace ..au sanse sa castige meciul cu uta

DinamoBoy
26th February 2008, 18:30
Victorie Universitatea!

Gontel
26th February 2008, 19:34
mereu cand am zis ca bate U nu s-a intamplat asa. deci acum ma abtin. :D

corello
26th February 2008, 21:48
mereu cand am zis ca bate U nu s-a intamplat asa. deci acum ma abtin. :D

asa sa faci :D
Pe de alta parte conform sitului prosoccer.gr(cica site de predictii) o furam cu 3-0 de la UTA, asta ar fi prima obtiune iar a doua un 1-0 la noi
Gol in primele minute si castigam...altfel, ramane la voia norocului

micutzu
27th February 2008, 14:27
Sper intr-o minune.

Cristian
27th February 2008, 15:42
Uta coboara in jos luceafar bland... dupa meciul asta :D

gabisentimente
28th February 2008, 09:31
u cluj-uta 5-0

Kooler
28th February 2008, 09:48
Sper intr-un egal. Desi sanse mai mari are Uta.

crissis
28th February 2008, 11:13
Bate UTA cu 1-0.

OM
28th February 2008, 14:35
Sper intr-un egal. Desi sanse mai mari are Uta.
Un egal nu ajuta prea mult pe nici una :D...un meci greu pt. cele 3 pct.de supravietuire in returul asta 'nebun',totul e posibil.

six
28th February 2008, 20:55
mai are rost........:P

Ammadeus
29th February 2008, 08:56
2-1

cuzmy
29th February 2008, 15:32
nah, la meciul asta as vrea sa castige ambele echipe 3 puncte! ...totusi sper sa bata uta, pentru ei evitarea retrogradarii e mai aproape!

BBB
29th February 2008, 16:30
nah, la meciul asta as vrea sa castige ambele echipe 3 puncte! ...totusi sper sa bata uta, pentru ei evitarea retrogradarii e mai aproape!

nu si dupa meciul de maine. UTA va veni sa se bage cu fundu in poarta, sa spere la 1 pct. si tare ma tem ca noi o sa ne aruncam pe ei si o sa luam gol pe contra-atac :headbang:

KappA 2006
29th February 2008, 16:57
nu si dupa meciul de maine. UTA va veni sa se bage cu fundu in poarta, sa spere la 1 pct. si tare ma tem ca noi o sa ne aruncam pe ei si o sa luam gol pe contra-atac :headbang:

Imi place Universitatea si chiar sper sa ne salvam si noi si voi, totusi, daca mergem sa ne bagam cu fundul in poarta la ultima clasata din liga atunci inseamna ca meritam sa ratrogradam...punctele puse in joc maine sunt cruciale pentru ambele echipe asa ca prevad un meci strans, sper totusi ca ne vom concentra mai mult decat am facut-o cu bistrita si vom aduce la ARAD toate cele 3 puncte...

Ferko
29th February 2008, 17:21
In tur UTA a pierdut 2 puncte pe mana ei. Ce-o fi acum ? Cui ii convine egalul ?

BBB
29th February 2008, 18:05
Imi place Universitatea si chiar sper sa ne salvam si noi si voi, totusi, daca mergem sa ne bagam cu fundul in poarta la ultima clasata din liga atunci inseamna ca meritam sa ratrogradam...punctele puse in joc maine sunt cruciale pentru ambele echipe asa ca prevad un meci strans, sper totusi ca ne vom concentra mai mult decat am facut-o cu bistrita si vom aduce la ARAD toate cele 3 puncte...

Ideea e ca jucati in deplasare. Si om fi ultima clasata, dar Magiun ala atata stie ca nu are cum sa atace UTA la noi acasa. si in situatia actuala, un egal scos de voi ar valora mult. N-are rost sa sperati la 3 pct, ca sa nu fiti dezamagiti. Din pacate tin minte cum v-am ingropat acum ceva ani, cu 1-3 la voi acasa. Si de data aceasta va fi la fel...

alin_cv
29th February 2008, 20:13
Ferko,noua ne convine un egal:D-sa fie:yeah:

Kidu
29th February 2008, 20:25
Extraordinar acum, o fi si U Cluj un fel de Chelsea acum.
Eu sunt optimist, avem un lot mai bun si nu poate ghinionul sa tina la nesfarsit, ,maine batem.

Forza UTA!

KappA 2006
29th February 2008, 20:30
Ideea e ca jucati in deplasare. Si om fi ultima clasata, dar Magiun ala atata stie ca nu are cum sa atace UTA la noi acasa. si in situatia actuala, un egal scos de voi ar valora mult. N-are rost sa sperati la 3 pct, ca sa nu fiti dezamagiti. Din pacate tin minte cum v-am ingropat acum ceva ani, cu 1-3 la voi acasa. Si de data aceasta va fi la fel...

Nu vreau sa te jignesc, crede-ma insa daca tu spui ca noua ne convine un egal inseamna ca nu ai nici o treaba cu fenomenul si vrei doar sa acumulezi posturi...cum sa ne convina egal cu ultima clasata (cum spuneam si mai sus) in situatia in care ne aflam, atunci mai bine pierdem ca e tot aia...pai daca cu voi ne convine egalul atunci pe cine mai speram noi sa batem? Oricum eu cred ca o sa castigam, faptul ca voi ati castigat cu Rapidul e irelevant (si noi i-am batut pe rapidisti) plus ca nu o sa mai aveti aceleasi spatii ca si in meciul cu fratii violetilor...vom trai si maine vom vedea la fata locului ce va fi...

2stupiddogs
29th February 2008, 20:37
Nu vreau sa te jignesc, crede-ma insa daca tu spui ca noua ne convine un egal inseamna ca nu ai nici o treaba cu fenomenul si vrei doar sa acumulezi posturi...cum sa ne convina egal cu ultima clasata (cum spuneam si mai sus) in situatia in care ne aflam, atunci mai bine pierdem ca e tot aia...pai daca cu voi ne convine egalul atunci pe cine mai speram noi sa batem? Oricum eu cred ca o sa castigam, faptul ca voi ati castigat cu Rapidul e irelevant (si noi i-am batut pe rapidisti)plus ca nu o sa aveti aceleasi spatii ca si in meciul cu fratii VIOLETILOR...vom trai si maine vom vedea la fata locului ce va fi...
Ati marit spatiile?Nu mai incape DOAR GIGEL BUCUR???

laurdog
29th February 2008, 20:53
pentr "U" envoie de victorie ca de aer. deci FORZA "U":yeah::yeah:

BBB
29th February 2008, 22:37
Nu vreau sa te jignesc, crede-ma insa daca tu spui ca noua ne convine un egal inseamna ca nu ai nici o treaba cu fenomenul si vrei doar sa acumulezi posturi...cum sa ne convina egal cu ultima clasata (cum spuneam si mai sus) in situatia in care ne aflam, atunci mai bine pierdem ca e tot aia...pai daca cu voi ne convine egalul atunci pe cine mai speram noi sa batem? Oricum eu cred ca o sa castigam, faptul ca voi ati castigat cu Rapidul e irelevant (si noi i-am batut pe rapidisti) plus ca nu o sa mai aveti aceleasi spatii ca si in meciul cu fratii violetilor...vom trai si maine vom vedea la fata locului ce va fi...

nu sunteti in postura in care sa jucati la victorie in deplasare, fie cu U Cluj. aveti o echipa slaba, care nu poate emite pretentii. asa cum si U Cluj momentan este o echipa slaba care nu poate emite pretentii, insa pasa buna prin care trecem ne va face sa ne impunem

Kooler
1st March 2008, 00:07
Un egal nu ajuta prea mult pe nici una :D...un meci greu pt. cele 3 pct.de supravietuire in returul asta 'nebun',totul e posibil.

Ajuta pe Farul... Sunt cam egoist si pentru mine doar Farul conteaza. Daca castiga Uta nu e bine pentru Farul.

Elphax
1st March 2008, 00:15
foarte multi optimisti la Cluj, dar cu o floare nu se face primavara, in mod normal vor gresi din nou si uta poate sa ia macar un punct

TaciAcolo
1st March 2008, 00:16
greu pentru o echipa din subsolul clasamentului sa lege 2 victorii consecutiv ....

six
1st March 2008, 10:13
...daca mergem sa ne bagam cu fundul in poarta la ultima clasata din liga atunci inseamna ca meritam sa ratrogradam... :happy:happy:happy....da voi pe ce loc sunteti!!??ca nu vad pana acolo......bate Uu ;)

andrei1921tm
1st March 2008, 14:03
Asta e meci interesant...cred ca o sa ma uit.Sper sa castige U Cluj pentru ca stau mai prost in clasament, dar sper sa se salveze ambele.

resita
1st March 2008, 14:34
daca U castiga mai poate spera la salvare, daca nu :(:(:( ala revedere liga I

TheMentalist
1st March 2008, 15:40
Echipe probabile: U. CLUJ: 33. Merlier, 18. Bogdan Unguruºan, 4. Andre Astorga, 27. Fabio Bilica, 30. George ªoltuz, 19. Gigel Coman, 10. Dorin Goga, 23. Cristian Silvaºan, 17. Boudarene, 22. Zeno Bundea, 9. Nemanja Jovanovic
UTA: 30. Daniel Tudor, 25. Ionut Balan, 16. Alin Chita, 28. Constantin Bumbac, 2. Amoreirinha, 10. Florin Hidisan, 18. Cristian Todea, 7. Radu Mãrginean, 5. Florin Dan, 9. Alexandru Baltoi , 8. Edson

TheMentalist
1st March 2008, 15:40
Forzza Uta!

Gontel
1st March 2008, 16:45
e deja 1-0, inceput perfect de meci pt clujeni!

Cristian
1st March 2008, 16:50
3163431635

resita
1st March 2008, 17:09
si UTA egaleaza

Cristian
1st March 2008, 17:10
31636

resita
1st March 2008, 17:37
2-1

Cristian
1st March 2008, 17:44
De acest Goga de la U Cluj imi place tare mult cum joaca, e un jucator super-tehnic, daca Piturca nu-l ia la nationala e dus (chiar daca U Cluj e pe 17 insa acest Goga e impresionant, l-am urmarit si in Giulesti si in alte meciuri)

Cristian
1st March 2008, 17:50
2-2 si asistam la un meci spectaculos.

grande
1st March 2008, 17:50
2-2

TaciAcolo
1st March 2008, 17:58
excelent egal:D

BBB
1st March 2008, 18:25
Dupa asa meci ce pot sa zic in afara de :pffffffffffffff :D

Gontel
1st March 2008, 18:27
mai lipsea un autogol al Universitatii si era scenariul complet... :(

Elphax
1st March 2008, 18:27
ia uite , BBB nu a mai gasit bilet la meci si l-a urmarit pe ols

Cristian
1st March 2008, 18:28
Tribune arhipline :D:D

TaciAcolo
1st March 2008, 18:29
greu pentru o echipa din subsolul clasamentului sa lege 2 victorii consecutiv ....

cum ma asteptam ..un rezultat bun pt Pandurii inca sunt in carti

YoNuTzz
1st March 2008, 18:33
2-2 frumos meci, si un rezultat foarte bun ptr farul :ok:

BBB
1st March 2008, 18:39
ia uite , BBB nu a mai gasit bilet la meci si l-a urmarit pe ols

din motive obiective, ca unii mai lucreaza la orele astea tarzii din weekend

Lordliv
1st March 2008, 19:47
un rezultat bun pentru universitatea craiova!
cu o conditie: sa bata maine:D

Geografu
1st March 2008, 19:54
Pacat ca nu a batut U pentru ca sincer a meritat.Lipsa de experienta si probabil nervozitatea au facut ca UTA sa ia totusi un punct pe teren ardelean.
Si iata ca de acum avem alta lanterna rosie ! :ok:

BAK
1st March 2008, 19:59
rezultat tipic pentru U......bine ca nu ne-am dat autogol in minutul 90+5

Razvan T.
1st March 2008, 20:01
rezultat tipic pentru U......bine ca nu ne-am dat autogol in minutul 90+5

au fost numa 93 de minute
:D:D:D:D:D

BAK
1st March 2008, 20:02
ziceam si eu asa..........

Ferko
1st March 2008, 23:50
Meci frumos si rezultat echitabil.

dannyreddog
1st March 2008, 23:58
Cel mai bun meci al etapei de pana acum, "U" ca de obicei merita mai mult,dar lipsa de precizie de la finalizare si unele greseli in defensiva au facut ca rezultatul sa se termine 2-2.Astazi, clujenii au avut ghinion,pt ca nu se poate spune ca au facut greseli foarte mari in aparare,fata de alte dati...dar asa afost sa fie...In continuare cred ca "U" Cluj merita mai mult decat locul ocupat in acest moment in clasament avand in vedere jocul echipei...jucatorii acestei echipe stiu sa lege 2 pase consecutive fata de alte combatante aflate momentan in clasament in fata sepcilor rosii...

laurdog
2nd March 2008, 12:55
Ar fi MARE PACAT sa retrogradeze U. eu unul nu cred si NU VREAU, dar tre sa mai adunati si voi puncte de la alea cu care va bateti. degeaba bateti echipele mari daca nu le bateti pe contracandidate. RESPECT U si bafta

Kidu
2nd March 2008, 13:20
A fost meci frumos, un rezultat echitabil care noua ne da sperante iar pe clujeni ii complica si mai mult, asta e, imi pare rau pentru ei insa asta este fotbalul.

Rossi
2nd March 2008, 14:09
2-2 un rezultat care nu ajuata pe nimeni ... decat pe contracandidatele la retrogradare ...
macar una dintre U Cluj si UTA sa se salveze de la retrogradare ...

aLEX_U_1919
2nd March 2008, 14:28
Felicitari sincere fanilor aradeni, au fost extraordinari
La multi ani Kamikaze Girls. Foarte frumoasa coregrafia, felicitari!
Numai "U"

riva
2nd March 2008, 19:56
Felicitari sincere fanilor aradeni, au fost extraordinari
La multi ani Kamikaze Girls. Foarte frumoasa coregrafia, felicitari!
Numai "U"

subscriu si eu... tot timpul cand au fost la bistrita, aradenii au fost o galerie exemplu! se vede ca sunt din vest!

TheMentalist
2nd March 2008, 20:44
Sper ca si UTA si Universitatea sa se salveze de la retrogradare. FORZZA UTA

orbette
3rd March 2008, 12:18
joaca acceptabil ambele echipe, s-ar putea sa scape de retrogradare, dar la cat sunt de inconstante, nu se stie niciodata

DinamoBoy
4th March 2008, 14:42
Iata si coregrafia!:D
LA MULTI ANI KAMIKAZE GIRLS!
http://i233.photobucket.com/albums/ee204/DinamoBoy/000822_3922_002113_20080303120636.jpg

Gontel
4th March 2008, 17:44
joaca acceptabil ambele echipe, s-ar putea sa scape de retrogradare, dar la cat sunt de inconstante, nu se stie niciodata

e greu de crezut ca se vor salva ambele echipe. in cel mai bun va ramane doar una dintre ele in Liga 1. ar fi pacat ca doua cluburi de traditie sa ajunga iar in Liga a 2-a. :no:

BBB
4th March 2008, 18:27
e greu de crezut ca se vor salva ambele echipe. in cel mai bun va ramane doar una dintre ele in Liga 1. ar fi pacat ca doua cluburi de traditie sa ajunga iar in Liga a 2-a. :no:

pentru UTA daca pica nu ii stres, Salonta promoveaza iarasi anul asta si mai fac o rocada :happy

Kidu
4th March 2008, 18:56
Incredibil cat poti fi de nesimtit asta in conditiile in care ati fost mereu foarte bine primiti la Arad dar nicio problema pentru ca si-a dat toata lumea seama de caracterul vostru duplicitar. Arad, Timisoara, Ploiesti, Dinamo, cine mai urmeaza pe lista prioritatilor voastre pentru infratire?

BBB
4th March 2008, 19:22
Incredibil cat poti fi de nesimtit asta in conditiile in care ati fost mereu foarte bine primiti la Arad dar nicio problema pentru ca si-a dat toata lumea seama de caracterul vostru duplicitar. Arad, Timisoara, Ploiesti, Dinamo, cine mai urmeaza pe lista prioritatilor voastre pentru infratire?

da nu ma intreba pe mine, ca io nu-s in galerie, de unde sa stiu eu ce fac baietii de acolo

Parazitu'1919
4th March 2008, 23:38
Incredibil cat poti fi de nesimtit asta in conditiile in care ati fost mereu foarte bine primiti la Arad dar nicio problema pentru ca si-a dat toata lumea seama de caracterul vostru duplicitar. Arad, Timisoara, Ploiesti, Dinamo, cine mai urmeaza pe lista prioritatilor voastre pentru infratire?

cu ce am fost nesimtiti...?

voi nu o ardeti cu steaua?

Kidu
4th March 2008, 23:56
Bai copile mai bine ti-ai sterge mucii de la nas inainte sa vorbesti cu mine. Noi suntem prieteni cu cei de la ERA dar este o prietenie sincera care nu are nicio treaba cu echipele, niciodata nu am scandat si nu vom scanda Steaua asa cum ati scandat voi Dinamo pe Giulesti ca niste sclavi umili ce sunteti.
Nu are rost sa mai mentionez cum ati tradat increderea noastra si pe la spate v-ati dat cu timisorenii insa nici aia nu v-au prea bagat in seama stiind ce fel de oameni sunteti, nu are rost sa mai mentionez de faptul cum v-ati comportat cu ploiestenii care au fost corecti fata de voi si v-au ajutat foarte mult (intamplarea face ca ma cunosc bine cu un baiat de acolo care mi-a spus tot), cum le-ati intors spatele dupa ce ei v-au ajutat chiar acum pe Giulesti.
Imi pare rau ca v-am tratat bine cand ati venit la Arad, imi pare rau pentru ca trebuia sa va rupem in doua pentru nesimtirea voastra. Va respect orasul, va respect echipa si istoria insa pe voi nu am cum sa va mai respect.

Parazitu'1919
5th March 2008, 01:01
si in "groapa" doar era v'a ajutat ?

RazvyVG
5th March 2008, 01:07
Bai copile mai bine ti-ai sterge mucii de la nas inainte sa vorbesti cu mine. Noi suntem prieteni cu cei de la ERA dar este o prietenie sincera care nu are nicio treaba cu echipele, niciodata nu am scandat si nu vom scanda Steaua asa cum ati scandat voi Dinamo pe Giulesti ca niste sclavi umili ce sunteti.
Nu are rost sa mai mentionez cum ati tradat increderea noastra si pe la spate v-ati dat cu timisorenii insa nici aia nu v-au prea bagat in seama stiind ce fel de oameni sunteti, nu are rost sa mai mentionez de faptul cum v-ati comportat cu ploiestenii care au fost corecti fata de voi si v-au ajutat foarte mult (intamplarea face ca ma cunosc bine cu un baiat de acolo care mi-a spus tot), cum le-ati intors spatele dupa ce ei v-au ajutat chiar acum pe Giulesti.
Imi pare rau ca v-am tratat bine cand ati venit la Arad, imi pare rau pentru ca trebuia sa va rupem in doua pentru nesimtirea voastra. Va respect orasul, va respect echipa si istoria insa pe voi nu am cum sa va mai respect.

sclavi umili? ei au scandat numele echipe noastre de multe ori, au facut mesaje pt noi, dar nnoi santem sclavi umili. vorbind de prietenii, si la noi exista asa ceva cu cainii.
in care moment din toata actiunea ploiestenilor ti s-a parut ca au venit sa ne ajute pe giulesti? cand i-au batut pe rapidistii aia pe pod, avand in vedere contextul in care ne aflam( suporteri din toata tara) ? in fine...

BBB
5th March 2008, 11:19
Imi pare rau pentru ca trebuia sa va rupem in doua pentru nesimtirea voastra


o daaaaaaaaaa, mega galeria aradeana (toti 100 suporterii din peluza), cu siguranta i-ar invata pe ai mei o lectie :happy. ioi ca nu de mult eram in B si mergeam 200 la voi si voi erati 20 in peluza cu rude cu tot. da las ca stiu tot, trageti de fiare, mergeti la sala cica, bagati naposime, sinteti smardoi. "imi pare rau pentru ca trebuia sa va rupem in doua" voi si ce armata?:happy

PS: asta ii opinia unui samantar obiectiv, care a vazut ce galerie de 0 barat aveti
PPS: De la Dunare la Xena, din Carpati in pirinei, toti utistii se aduna, si Polistii rad de ei! :happy:

micutzu
5th March 2008, 16:13
Stii care e cel mai mare defect al tau?
TE-AI NASCUT VIU !!!

KappA 2006
5th March 2008, 16:37
o daaaaaaaaaa, mega galeria aradeana (toti 100 suporterii din peluza), cu siguranta i-ar invata pe ai mei o lectie :happy. ioi ca nu de mult eram in B si mergeam 200 la voi si voi erati 20 in peluza cu rude cu tot. da las ca stiu tot, trageti de fiare, mergeti la sala cica, bagati naposime, sinteti smardoi. "imi pare rau pentru ca trebuia sa va rupem in doua" voi si ce armata?:happy

PS: asta ii opinia unui samantar obiectiv, care a vazut ce galerie de 0 barat aveti
PPS: De la Dunare la Xena, din Carpati in pirinei, toti utistii se aduna, si Polistii rad de ei! :happy:

Pe scurt, tu esti un idiot caruia cu cea mai mare placere i-as rupe capul...chiar nu as avea nici o remuscare...din fericire singurul lucru pe care il faci pentru echipa ta e ca o arzi aiurea pe aici, sunt ferm convins ca nu ai fost la meci ( am dreptate?)...pe de alta parte, chiar vreau sa felicit galeria clujeana pentru prestatia de la acest meci...ne-am plimbat cu masina prin tot Clujul, cu fularele pe geam si multa lume ne saluta si ne ura succes in salvarea de la retrogradare asa ca indiferent ce scrie idiotul mie imi sunt dragi clujenii...
Pacat ca exista experimente ca tine, sa iti bati joc de imnul nostru... idiotule...habar nu ai pe ce lume traiesti...IDIOTULE

six
5th March 2008, 17:05
PPS: De la Dunare la Xena, din Carpati in pirinei, toti utistii se aduna, si Polistii rad de ei! :happy: :):):) Forza U Clooj .........:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Jus7M3
5th March 2008, 19:08
PPS: De la Dunare la Xena, din Carpati in pirinei, toti utistii se aduna, si Polistii rad de ei! :happy:

Xena ?! :happy :happy .. esti sigur ?! :happy :happy

BBB
5th March 2008, 19:11
Pai nu asa e? Sau se refera la paraiasu ala ce curge langa Paris?

Jus7M3
5th March 2008, 19:11
Pai nu asa e? Sau se refera la paraiasu ala ce curge langa Paris?

"la Seine est un fleuve français, long de 776 kilomètres" .. in traducere libera SENA :D .. Xena e printesa razboinica :happy:happy

BBB
5th March 2008, 19:13
"la Seine est un fleuve français, long de 776 kilomètres" .. in traducere libera SENA :D .. Xena e printesa razboinica :happy:happy

apai ma gandeam io ca ce treaba au aia din SUR cu Xena, ca la aia nu le plac femeile :happy

Jus7M3
5th March 2008, 19:18
apai ma gandeam io ca ce treaba au aia din SUR cu Xena, ca la aia nu le plac femeile :happy

eh in fine .. oricum eu unul zic ca e mult mai plauzibil sa fie vorba de fluviul Sena decat de printesa razboinica .. acu nah nu bag mana`n foc, era o simpla presupunere d`a mea :D:D

Radu
5th March 2008, 19:32
Bai copile mai bine ti-ai sterge mucii de la nas inainte sa vorbesti cu mine. Noi suntem prieteni cu cei de la ERA dar este o prietenie sincera care nu are nicio treaba cu echipele, niciodata nu am scandat si nu vom scanda Steaua asa cum ati scandat voi Dinamo pe Giulesti ca niste sclavi umili ce sunteti.
Nu are rost sa mai mentionez cum ati tradat increderea noastra si pe la spate v-ati dat cu timisorenii insa nici aia nu v-au prea bagat in seama stiind ce fel de oameni sunteti, nu are rost sa mai mentionez de faptul cum v-ati comportat cu ploiestenii care au fost corecti fata de voi si v-au ajutat foarte mult (intamplarea face ca ma cunosc bine cu un baiat de acolo care mi-a spus tot), cum le-ati intors spatele dupa ce ei v-au ajutat chiar acum pe Giulesti.
Imi pare rau ca v-am tratat bine cand ati venit la Arad, imi pare rau pentru ca trebuia sa va rupem in doua pentru nesimtirea voastra. Va respect orasul, va respect echipa si istoria insa pe voi nu am cum sa va mai respect.
kid-ule chiar trebuie sa le dai explicatii la toti copii expirati care ei nu au 10 meciuri in peluza?lasa-i in pace ca nu ai cu cine sa discuti...numai bine...:ok:

Kidu
5th March 2008, 20:24
si in "groapa" doar era v'a ajutat ?

Da bai, doar cativa baieti de la ERA au fost cu noi, sunt convins ca ii stii, sunt aia cu care v-ati "intalnit" la Buzau.
In locul tau mi-ar fi rusine sa casc gura in conditiile in care o gramada din cei ce sunt la voi in galerie merg si la Dinamo :happy:happy:happy.

Radu
5th March 2008, 20:27
Da bai, doar cativa baieti de la ERA au fost cu noi, sunt convins ca ii stii, sunt aia cu care v-ati "intalnit" la Buzau.
In locul tau mi-ar fi rusine sa casc gura in conditiile in care o gramada din cei ce sunt la voi in galerie merg si la Dinamo :happy:happy:happy.
kid-ule dar nu vad unde e problema...putea sa fie toata galeria stelei...deci nu vad unde ar fi problema...

DinamoBoy
5th March 2008, 23:33
Mai exista sau nu legatura intre "U" si UTA la nivelul suporterilor?La meci cele doua galerii s-au ignorat total!

BBB
6th March 2008, 13:51
kid-ule dar nu vad unde e problema...putea sa fie toata galeria stelei...deci nu vad unde ar fi problema...

pai exact. nicio problema. fiecare ii prieten cu cine vrea ca ii o tara libera

Kidu
6th March 2008, 18:52
@Dinamo_Boy,

Nu mai este nimic stai linistit, ne-am dat seama ca sunt fanii vostri.

Vincitor
12th March 2008, 18:50
sa castige cel mai bun !