PDA

View Full Version : Pentru totii Fanii INTER-ului si ai lui VIERI!!



FORZA INTER!
21st March 2003, 08:45
FRATILOR FORZA INTER!!!
Sper sa traiti meciurile cu intensitatea pe care o traiesc si eu
CIAO!

uitasem

si LE dam /fu/ lu MILAN /fu/ JUVENTUS si /fu/ lu RONALDO

diablo20
21st March 2003, 12:19
Fortza JUVENTUS :happy
cat despre Inter toti jucatorii ar fi ami bine sa se lase de acest sport mai putin Emre, care atunci cand el nu joaca bine Interul "tunde iarba de pe teren" (vezi meciul Juventus-Inter tur si retur, nu uita pe Delle Alpi Interul nu a mai marcat un gol din actiune de cand... ). In caz ca Interul va castiga campionatul o va face doar daca Juvenus se va incurca singura, dar mai degraba sa castige Inter decat Milan. Cat despre Champions League sper ca toate cele 3 echipe din Italia sa se califice in semifinale acolo unde poate ne vom intalni (Inter-Juventus) :ciocan:
Ronaldooo??? cine este acest baiat??? Interul a facut o afacere magnifica atunci cand l-a vandut pe Ronaldo (strica tot jocul echipei, nu este el de fotbalul din Italia) si l-a luat pe Crespo, care cred ca este mult mai eficient decat brazilian la Inter, vezi nr. golurilor marcate de cei 2 in Champions League, dar se pare ca la Inter exista un fel de blestem asupra marilor jucatori de a se accidenta (Ronaldo, Vieri, Crespo,....)

baubau
24th March 2003, 11:09
Salutare!
Eu tin cu Inter,Milan 8) (straniu nu?)si Lazio,mai putin cu Juve...dar venind vorba de Inter ,Vieri nu mi se pare cine stie ce ,poate cel mai bun "ratangiu" :D ,ma exaspereaza rateaza tot timpul!Mama ce fan adevarat sunt :oops: ....Preferatul meu de la Inter e Alvaro Recoba!!! :D
diablo20 <->Am vazut cum au "tuns iarba"si jucatorii lui Juve ,sambata in meciul cu Milan! :D
Peace!

diablo20
24th March 2003, 15:33
Salutare!
diablo20 <->Am vazut cum au "tuns iarba"si jucatorii lui Juve ,sambata in meciul cu Milan! :D
Peace!
"felicitari" pt "victoria" obtinuta la Udinese. Cat despre caum a jucat Juve cu Milan Pot sa spun ca sigur a jucat mai bine dedat Inter aseara, dar sa nu uitam ce rezultat a fost in meciul Milan-Inter (cum au jucat interisti!!! :shock: ) si in meciul Udinese-Juventus. Din cate stiu Juventus este singura echipa dintre acle 3(Milan, Inter si Juve) care a castigat la Udinese. Era sa faca si Inter aseara un egal daca Vieri ar sti putin cu balonul(pt un atacant de talia lui un lob ar fi trebuit sa fie ffffoarte usor de executat dar...). Vom vedea ce v-a fi in meciul urmator Inter-Roma, dar din cate cred nu vor castiga, cel mult un egal sau daca nu mai probabil o victorie a Romei tinand cont ca acestia sunt eliminati din Cha. Lea. si vor dori sa-i ajunga din urma pe Latzio pt a participa si la anul in Cha. Lea.

baubau
25th March 2003, 11:19
Multumesc! :x :D
Hei...eu nu am vazut meciul dar daca Vieri a avut soarta meciului in gheata e clar :P (s-a vazut si in nationala Italiei cat de bun e! :x )Nu am nimic impotriva lui Juve dar nu-mi plac cum joaca,mi se par cam plictisitori toti jucatorii in afara lui Davids si Nedved...
AA!Zi-mi si mie ce a avut Buffon la meciul cu Manchester la ,golul lui Giggs ,a ramas si s-a nu a schitat nimic nici macar un plonjon de spectacol...nu e cu rautate,edoar o intrebare! :happy
See ya!

diablo20
26th March 2003, 16:26
AA!Zi-mi si mie ce a avut Buffon la meciul cu Manchester la ,golul lui Giggs ,a ramas si s-a nu a schitat nimic nici macar un plonjon de spectacol...nu e cu rautate,edoar o intrebare! :happy
See ya!
Ce a facut Buffon??-exact nimic, se uita la minge cum ma uitam si eu la televizor(macar eu tot am sarit in sus de nervi-oricum nu a fost vina lui si nu mai avea ce face degeaba s-ar fi aruncat. exact ca si la golul lui Makai-spectator) dar tre sa recunoastem ca est un portar fff bun si cred Buffon si Toldo sunt cei mai buni portari la ora actuala din lume :happy (degeaba spun altii ca Canizares sau Khan sunt cei mai buni- eu nu cred asta). Inca ceva spune-mi si mie ce a facut Toldo in meciul Inter-Newcastel (a gafat imens, dar asta se intampla tuturor si nu inseamna ca nu este bun). cat despre Juventus eu cred ca majoritatea jucatorilor sunt buni Nedved, Davids, Camoranesi, Thuram, Buffon, Ferrara, Montero si sa nu uitam de Del Piero, care inainte de a se accidenta era cel mai bun jucator din Italia, si Trezeguet, care totusi a fost principalul marcator al sezonului trecut pt juve.

Cipangoo
27th March 2003, 11:46
Mie nu-mi place nici inter nici juve. Milan da. In schimb trebuie sa fiu de acord cu voi in privinta portarilor. Au avut italienii tot timpul portari. Daca te uiti acuma la ei in campionat cel putin 15 portari care au fost pe la nationale. Vieri e un fel de raducanu mai faimos. Dar nu e el de vina. In campionatul italiei e mai bun un atacant care nu stie sa dribleze nici arbitru care se fereste de el dar are plasament decat un mingicar. Uitati-va si voi la cei mai de succes atacanti de la echipele mari. Inzaghi si Vieri isi dau cu stangul in dreptul daca ii pui sa alerge cu mingea 20 de metri dar dau goluri. Asta se vrea de la ei asta fac. Nu gollazzo-uri. Goluri. Cu tibia, craci la portar cand e toata poarta goala. Suturi de trei lei care ajung in poarta dupa 10 minute... Nu conteaza.
Cat despre juventus, fara Nedved si fara Thuram sunt jumatate de echipa.
Noroc cat china si aparare beton. Ferrara e matusalemic deja si montero un butcher dar se descurca. Ii ajuta foarte mult Davids.
Dar atacul... Despre trezeguet nu pot sa spun deact ca probabil e inrudit cu piturca. Eu nu am mai vazut om sa rateze atata. Di Vaio e de serie B si del piero e lovit... Aici intervine norocul fara margini. De aia e Juventus lider in serie a. Nu pentru ca ar avea un lot mai bun decat Inter sau milan. Parerea mea.
Respecte,
Cipangoo

baubau
27th March 2003, 14:59
diablo:Au portari buni sunt printre cei mai buni ,dar nu cred ca sunt cei mai buni!Personal ii prefer pe Cassilias ,Canizares si Butt sau Cupet(parca asa il cheama :oops: )
Cipamgoo:Totusi ultimul gol al lui Inzaghi, cel din meciul cu Juve,a demonstrat ca are habar de cum sa faca o preluare ,si o dubla ,tinut fiind de un fundas nu? /jaw drop/ :happy

diablo20
28th March 2003, 12:28
Aici intervine norocul fara margini. De aia e Juventus lider in serie a. Nu pentru ca ar avea un lot mai bun decat Inter sau milan. Parerea mea.
Respecte,
Cipangoo
Parerea mea este ca Juve are al 4-lea lot ca valoare din Italia dupa Milan, Lazio si Inter, insa ei eu ceea ce nu au aceste echipe si anume daruirea in teren. La Milan problema este acuma ca au prea multe vedete si se cam bat cap in cap una pe celalta. Acolo fiecare incearca sa se impuna cat mai mult in fata colegilor (uitati-va si voi la modul de colaborare a lui Inzaghi cu Shevchenko, care dupa parerea mea sunt cam individualisti si egoisti, dar sa nu mai vb de Rivaldo care tine mingea de parca "ii da lapte") ceea ce strica tot jocul echipei. La Inter problema este alta si anume accidentarile motiv pt care nu cred ca in acest sezon antrenorul a putut folosi cel mai bun 11 de 3-4 ori la rand, insa chiar si asa Interul are o mai mare omogenitate decat Milanul. Parerea mea, despre Juventus in legatura cu faptul ca ei se afla pe primul loc, este ca au un joc deocamdate mai complet decat celelalte echipe(vezi modul cum juca Juventus sezoanele trecute, in care aveau o posesie ff slaba si jucau direct pe poarta, si sezonul acesta in care in fiecare meci, indiferent daca pierd sau castiga, ei au o posesie mai buna decat adversarul, vezi meciul Milan-Juventus:2-1: in care posesia 22.25: 26.15). un alt lucru important in jocul lor este modul lor de daruire in teren si modul de colaborare dintre atacanti. Cat despre noroc fiecare si-l face cu mana lui(dupa cum se zice echipele mari au intotdeauna noroc), dar nu putem sa spunem ca numai Juve are noroc ci si Milan, Inter au uneori noroc cu carul :happy

Fortza Intre, Milan, Juventus in Champions League
Fortza Lazio in Cupa Uefa
Hai Romania

diablo20
28th March 2003, 13:13
[quote="baubau"]Totusi ultimul gol al lui Inzaghi, cel din meciul cu Juve,a demonstrat ca are habar de cum sa faca o preluare ,si o dubla ,tinut fiind de un fundas nu?
Personal mie nu imi place deloc de Inzaghi, are un noroc imens, cu mingea nu prea le are dar asta nu conteaza ci faptul ca da goluri(vezi meciul Deportivo-Milan in care Inzaghi a marcat 3 goluri norocoase si a ratat de 2 ori singur cu portarul, o ratare a fost chiar din 6 m din cate imi aduc aminte. la al 2- lea gol s-a vazut cat de mult stie si cat noroc are, dupa ce a sutat la poarta din acreul mic mingea respinsa a venit tot la el care acum era singur cu poarta goala). Dar precum am spus norocul tine cu cei buni si fiecare si-l face cu mana lui, insa cel mai mult ma scoate din minti faptul ca el protesteaza le fiecare decizie :evil: :x a centralului dar in special a tusierului( chiar daca este in offside 2 m el tot protesteaza). acest lucru il facea si cand juca si la Juventus nu numai acum. Acuma are el noroc dar mai putin, insa atunci era incredibil de norocos(vezi meciul Juvenus-Manchester Utd din 1999,semifinele, in care el a sutat in Stam si mingea s-a dus in poarta) dar sa nu mai vb de norocul lui la nationala (vezi Romania-Italia din martie 2002).

inter
7th April 2003, 12:21
FORZA INTER !

tre sa-i umilim pe aia de la valencia :happy
cat despre juve si milan, mult succes adversarelor :drak:

diablo20
10th April 2003, 12:31
feliciatari Inter-ului pt victoria obtinuta aseara :happy , sa sparam ca o vor repeta si in retur daca nu maacr un egal, doar nu sunt asa de buni spaniolii :ciocan: :yeah:

inter
10th April 2003, 15:19
merg pe o victorie mult mai clara decat cea de aseara :)

FORZA INTER!
11th April 2003, 06:57
FORZA INTER!!!
Acel VIERI...nu e jucator e un SUPERJUCATOR...un FENOMEN!!!
Cat despre RONALDO......am vazut ce a jucat cu MAnchester :D
FORZA INTER FORZA VIERI!

inter
19th April 2003, 18:57
si iata ca CRESPO ne scoate iarasi din rahat 1-0 cu brescia :)
FORZA INTER :happy

diablo20
21st April 2003, 15:54
se pare ca si juve si-a revenit si totul incepe sa mearga mai bine ca inainte :yeah:

inter
22nd April 2003, 08:42
hehehe, bun baiat pellegrino ala, si ne mai plangem ca arbitrii nostri dau penalty-uri aiurea :evil:

inter
23rd April 2003, 09:30
norocul lui INTER aseara s-a numit TOLDO :happy , care a facut o partida magistrala, Crespo altruit ca de obicei i-a servit impecabil pe Vieri si Recoba, pacat ca "il chino " nu a marcat.
asteptam semifinala pe San Siro :yeah:
si juve a facut un meci bun :evil: , dar mai bine echipe italiene in semifinale decat cele spaniole :D

baubau
23rd April 2003, 10:01
Si totusi daca ar fii castigat partida asta ar fii fost mai frumos...asa parca e o calificare fara glorie... :(
Toldo a fost sfantul sfintilor pentru Inter :D ! Yup...Recoba nu a inscris :( si a avut o sansa buna,data viitoare contra unui Milan sau unu Ajax :D !
[/img]

baubau
23rd April 2003, 10:15
Me again... 8) Ce ma nelinisteste la Inter,e tensiune din echipa s-a vazut si ieri (Toldo cu Di Biaggio) si in meciul cu Roma Vieri cu CONCEIÇAO si ar mai fii o gramada....Asta nu face prea bine!Parerea mea! /nope/
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/UCL/65408_104X102.jpg

diablo20
23rd April 2003, 15:19
dupa meciurile de aseara echipele italiene si-au aratat valoarea(sper ca si Milanul sa si-o arate) si au meritat calificarea chiar daca mai mult s-au aparat dar si-au aratat pragmatismul specific echipelor italiene.

baubau
24th April 2003, 09:21
Felicitari pentru calificarea lui Juve :yeah: ,au meritat calificarea chiar daca Barca a avut multe oportunitati dar nu au stiut sa le fructifice..
Semifinala Inter-Milan...oare va fii un meci frumos sau u lupta care rupe mai multe picioare? :rolleyes:

Dorin
25th April 2003, 17:55
Fara Vieri este ca glontul fara g si ca focul fara f :yeah: Dorin

baubau
26th April 2003, 11:15
Hm....poate,dar daca Recoba :yeah: ,Crespo si Batistuta sunt in forma? :D :D :D

inter
3rd May 2003, 08:53
trebuie neaparat sa-si spele pacatele din ultimii 2 ani :evil: , numai o castigare a CL ii poate salva postul lui Cuper, care a dovedit ca e un bun antrenor dar parca exagereaza cu argentinienii din echipa, Zaneti, Crespo si Almeyda sunt buni, dar restul coloniei argentiniene de la Inter nu fac 2 bani, ba din contra mai ne provoaca dureri de cap datorita greselilor care le fac :evil:
Oricum Moratti a dat dovada de mare rabdare , desi era mai bine cateodata sa-l sune pe Cuper in timpul meciului si sa-i indice schimbarile asa cum face Berlusconi :D
Oricum cred ca miercuri Inter va matura pe jos cu milan
FORZA INTER !

diablo20
12th May 2003, 16:16
al 27 titlu. este o mare realizare pe acre celelalte echipe mai au mult pana vor ajunge aici

baubau
12th May 2003, 17:05
Sforr ,sforr,sforrrrrrr..... :) Felicitari....cu toate ca pur si simplu DORM la "spectaculoasele" meciuri ale lui Juve :thinkso: ! :P

lucianbratan
13th May 2003, 00:14
:ciocan: :ciocan: :ciocan:
Ba baieti, lasati-o mai moale cu echipa asta. Aveti sanse mai mari sa castigati un titlu daca tineti cu Craiova; asta doar daca nu tineti si cu inter si cu craiova. 8) 8)
ma intreb de ce nu vindeti juma' de echipa, sa cumparati si voi 3 fotbalisti cum trebuie
/fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/

baubau
13th May 2003, 09:57
Mda ...interesant mod de gandire mai ai...probabil o fii de vina Craiova...ce treaba are Juve sau Inter cu Craiova??????Explica-mi si mie ca nu-mi pot accesa neuronul pe caldura asta! :P

Cristi
15th May 2003, 00:45
Tactica lui Juventus:

1. esti in avantaj, da mingea in spate si pastreaz-o
2. esti in dezavantaj, arunca mingea in fata si fugi cu toata echipa dupa ea (toti jucatorii pot sa alerge mult si repede).
3. Tot iese un gol pana la urma, dupa care echipa va fi in avantaj...

It SUCKS!!!

diablo20
15th May 2003, 19:17
Tactica lui Juventus:

1. esti in avantaj, da mingea in spate si pastreaz-o
2. esti in dezavantaj, arunca mingea in fata si fugi cu toata echipa dupa ea (toti jucatorii pot sa alerge mult si repede).
3. Tot iese un gol pana la urma, dupa care echipa va fi in avantaj...

It SUCKS!!!
se pare ca ai cam gresit tactica, adr juve tot juve ramane

inter
20th May 2003, 11:37
bey nea cristi ce cauti aici cu parerile tale despre tactica lui juve ? :D:D:D
pt. diablo20 : ceea ce nu a reusit del bosque, a reusit cristi :D:D:D:D

Ayrton
23rd January 2004, 11:31
O sa trebuiasca sa schibati titlul threadului in "pentru toti fanii Interului si a lui Adriano" sau in "pentru toti fanii Barcelonei si ai lui Vieri" !

MaPaX
23rd January 2004, 13:57
O sa trebuiesca ca inter sa faca split! Adica mesajele de aici sa le puna pe celalalt topic "FC INTERNAZIONALE"

Ayrton
23rd January 2004, 13:59
Daca o avea timp... Ca el si asa intra foarte rar pe forum si are o gramada de treaba la servici! :D :P

Marquise MGP
23rd December 2004, 02:12
Hai Juventus

Zebrone
23rd December 2004, 09:02
Cristi, cata tactica stii, unde ai invatat-o in curtea scolii sau esti ruda cu cascheta? :D

Al Dracu
23rd December 2004, 09:19
Ce miroase a naftalina thread-ul asta! Unde dreac l-ati mai gasit? :D

Zebrone
23rd December 2004, 10:28
In vitrina cu trofeu a Interului :D

Imperatore
24th March 2006, 15:14
Asa cum si nickname-ul o arata prin vene imi curge sange interist.Tin cu INTERICA de vreo 4 ani si uite ca titlul nu apare.Zici ca suntem blestemati.Mor de nervi de fiecare data cand o vad pe INTER la tv sau o ascult pe net pe site.Mai nou vad ca s-a specializat in 1-0.E o treaba si asta, atata timp cat rezulta 3 puncte...La capitolul lot sunt dezamagit complet,Moratti sa se dea cu capu de pereti la cati bani a bagat.:headbang: De Mancini nu stiu ce sa mai zic.Vede echipa cu Veron care sincer mi se pare ca strica tot jocu si pe Pizarro il baga rar,chiar deloc.Adri se vede ca tine echipa in spate chiar si atunci cand nu face nimik,iar Javier no comment.Ar trebui o statuie ridicata in cinstea lui la cate a indurat la echipa asta.Oricum nu voi inceta sa tin cu INTER 1908,ceea ce va rog si pe voi,adevaratii fani si poate ca va rasari si pe via durini soarele.FORZA INTER si vaffanculo Milan & Rubentus.Ciao a tutti!!!!

inter
24th March 2006, 15:29
/hello /hello elocvent mesaj :ok:

sa vedem replicile "amicilor" :happy

Leo_
24th March 2006, 15:35
Wow, cata elocventa...cum dreacu gasisi frate taman threadul asta amarat? Stai sa dau panzele de paianjen la o parte...
Intere, tot confrate de-al tau? nici de asta nu ma pot lua?
Vere, cum de va inmultiti asa de repede? sunteti la oferta? :D:D

diablo20
24th March 2006, 17:11
as-s astia!! ies primvara ca ursu'din barglog :drak:
P.S.oricum imperatore bine ai venit, si nu strica inca un interist in plus :D:D

Al Dracu
25th March 2006, 21:37
/hello /hello elocvent mesaj :ok:

sa vedem replicile "amicilor" :happy
L-am editat eu ca scrisese "vaffanculo" cu un f! La mine in dialect e cu 2! :D

Zebrone
1st April 2006, 22:19
moamaaaa, da cine e interica asta? intere nu iti schimbi nick-ul in interica? sau intericiu :D :D

the lion king
26th April 2006, 20:03
inter, echipa de ratati.

coz_inter
27th June 2006, 09:33
cine zice ca inter e o echipa de ratatzai.....ce sa mai zicem de juventus ,milan care au facut de ras serie A ,facand blaturi.

Sergio
6th July 2006, 21:58
asa zi-le frate. :drak:

lily_ac_milan
10th August 2006, 14:10
Nu sunt deloc ratati :) De acord, nu-s fericita ca au luat titlul, da' asta e. Data viitoare Juventus si Milan (/OLE/ ) sa nu mai bage oameni ca Moggi (:rosu: ) sau Meani(:no: ) in club.

Forza Milan :)

dardar_3
14th August 2006, 17:34
inter, echipa de ratati.

Ma faci sa rad bre din nou:happy
De unde le scoti frate?!?!:o:
Or avea ei balariile lor dar asta nu inseamna ca sunt ratati...
Ca doar sunt verishorii nostri:P ... Si asta ar insemna ca...:rosu: ... Off...te-ai facut singur si ne-ai facut si pe noi ratati:jerk:

interfan
15th August 2006, 17:55
Surprinzator de mult ne iubesc verishorii nostri! :D :D :D

Sergio
21st August 2006, 01:33
se pun si ei bine cu noi ca suntem campioni. :D

Leo_
27th September 2006, 22:17
Pentru toti fanii Interului si ai lui Vieri: atentie, sunteti urmariti :ras-plans:

Sasuke Uchiha
27th September 2006, 23:53
:happy :happy :happy

cocomic
28th September 2006, 16:32
cine zice ca inter e o echipa de ratatzai.....ce sa mai zicem de juventus ,milan care au facut de ras serie A ,facand blaturi.

las ca ne faceti voi de ras in europa an de an, si ne mai si stricati coeficientul de tara :D:D...

IlMILAN
30th September 2006, 01:25
cine zice ca inter e o echipa de ratatzai......
Mah sincer eu va multumesc ca existati...acuma ca sunteti sau nu "ratuste" e partea a doua :happy

Leo_
30th September 2006, 01:46
Lasa mah, ca noi ne distram pe seama lor si ei au inceput sa umble cu magarii :mda:
Pentru toti interistii:
Il cerchio si stringe :drak:

playerspecial
3rd October 2006, 04:36
nu ma trebuia sa va lase sa blatuiti toate meciurile inca 10 ani:no:
eu sunt bucuros dc stirea ea adevarata inseamna ca interu v-au bagat in B:rosu: si sper sa stati acolo cat mai mult ca nu avem nevoie de blatisti in A:no:
si asa ati facut fotbalul din italia de kkt in lume...........

Al Dracu
3rd October 2006, 15:13
In lume? :D In care lume? In aia in care voi n-ati mai cistigat o Cupa a Campionilor din Evul Mediu si pina acum? :ras-plans: In aia in care cind ati luat ultima Cupa a Campionilor abia ce aparusera pe piata televizoarele alb-negru iar omul american isi storcea creierii cum sa ajunga pe Luna? :D
Lasa ca in schimb voi cu stadionul suspendat in Champions League pentru magariile facute in meciul cu Milan ati ridicat mult imaginea fotbalului italian!

Zebrone
4th October 2006, 09:29
si continua sa imbunatateasca imaginea aceluiasi fotbal prin mirobolantele rezultate obtinute in CL in acest sezon. sunteti fabulos de comici, un adevarat circ :D :D

playerspecial
4th October 2006, 17:03
mah da chiar sunteti iritati ca v-am bagat in B?pai cat vroiati sa mai furati mai:drak: ce naiba chiar nu vreti sa adeti uncampionat pe bune???
si nu stiu ce asteptati voi de la inter sa va apere acum onoarea in europa?

diablo20
4th October 2006, 18:34
si nu stiu ce asteptati voi de la inter sa va apere acum onoarea in europa?

de v-ati putea apara onoarea voastra ca noi ne-o putem apara si singuri, lucru dovedit si de ultimele finale de CL jucate, vreo 4 la numar in ultimii 10 ani, pe cand voi .......... doar linie :D

playerspecial
4th October 2006, 19:11
de v-ati putea apara onoarea voastra ca noi ne-o putem apara si singuri, lucru dovedit si de ultimele finale de CL jucate, vreo 4 la numar in ultimii 10 ani, pe cand voi .......... doar linie :D

REFUZ sa discut cu tine:no:

Leo_
4th October 2006, 23:28
Dar cu mine vrei sa vorbesti? hai ca pana joi sunt fan Inter :D

inter
4th October 2006, 23:36
mey .. ce cauti pe threadul asta ... ? dute si etaleazati cunostiintele pe Serie B ... nu ne plictisi pe aici cu aburelile tale de 2 bani!

dardar_3
5th October 2006, 09:48
Dar cu mine vrei sa vorbesti? hai ca pana joi sunt fan Inter :D

Leo_ ma dezamagesti.... pe Al Dracu il credeam cand a zis ca o sa fie interist cu o secunda inainte de a muri:drak:....

Leo_
5th October 2006, 11:08
Azi e joi! Am revenit la gobbism :D:D

playerspecial
5th October 2006, 17:17
Azi e joi! Am revenit la gobbism :D:D

dc e joi......e serie B:headbang:

Leo_
5th October 2006, 23:51
Serie B se joaca vineri, sambata sau luni...dar cu zilele astea o sa te obisnuiesti la anul :D:D

playerspecial
6th October 2006, 02:43
Serie B se joaca vineri, sambata sau luni...dar cu zilele astea o sa te obisnuiesti la anul :D:D

:D era ca sa rimeze "vere"!:D

Leo_
6th October 2006, 10:28
Vere, ai fost prea subtil pentru mine :D ai 1-0...

Sergio
6th October 2006, 11:40
Leo, scoate-l pe Ibra din avatar. :drak:

playerspecial
6th October 2006, 18:04
:ras-plans:
Vere, ai fost prea subtil pentru mine :D ai 1-0...

las ca egalezi tu pana la pauza.........:ok:

Leo_
6th October 2006, 22:14
Leo, scoate-l pe Ibra din avatar. :drak:
Te apucasi de baut? :D:D Sau nu mai faci diferenta intre culorile pielii? :D:D

dardar_3
6th October 2006, 22:24
Pai daca vede alb si negru...:drak:... Poate e mascat:ras-plans:...
Oricum Trezeguet ramane un idol pentru tifosi italieni:ok:....:drak:

diablo20
9th October 2006, 16:09
Oricum Trezeguet ramane un idol pentru tifosi italieni:ok:....:drak:
mai ales dupa seara de la berlin :evil:

dardar_3
9th October 2006, 17:29
mai ales dupa seara de la berlin :evil:

Punctez si seara de pe Old Traford...:drak:... insa acolo nu toti tifosi italieni au fost fericiti...:D:D

Sergio
10th October 2006, 11:52
Te apucasi de baut? :D:D Sau nu mai faci diferenta intre culorile pielii? :D:D
atunci scoate-l pe zalayeta. :D rasistule. :drak:

Leo_
10th October 2006, 11:56
Imi trag un dublu avatar Boumsong/Zalayeta :D ce zici? I rule! :yeah:

Sergio
16th October 2006, 19:51
mai bine unu cu Vieira ca de cand n-a mai jucat am uitat cum arata. :D

inter
16th October 2006, 21:36
haoleo mancatias Sergio ... de cand imprumutasi avatarul lui "ros-albastru" mai sa nu te recunosc:ras-plans: :ras-plans:

Leo_
16th October 2006, 22:04
Gigi, tu esti? :ras-plans:

inter
16th October 2006, 22:20
nu mey e corpodean undercover :ras-plans: :ras-plans:

da tu nici tvsport nu prinzi? sau nu comenteaza Scarpini ? :ras-plans: :ras-plans:

Leo_
16th October 2006, 22:22
Nu ma uit...la ce? la Treviso cu Juve? meci usor...eu nu stau cu inima la gura ca altii la meciuri cu Katanya (nu stiu daca am scris corect) :ras-plans:

inter
16th October 2006, 22:24
mey spune adevarul ...poate punem mana de la mana .. noi astia colegii tai sa-ti luam un tv ca-i superoferta la Metro :ras-plans: :ras-plans:

Leo_
16th October 2006, 22:26
Muahahahaha :D N-am nevoie, dar mersi de oferta....eu prind Juve Channel :D

inter
16th October 2006, 22:28
ala underground :ras-plans: :ras-plans: , mde, putini cei "alesi" ... care pot visa cu ochii deschisi :ras-plans:

Leo_
16th October 2006, 22:29
Si viseaza...si viseaza...de zeci de ani :ras-plans:
nu, mersi...mai bine pe tvsport :D

inter
16th October 2006, 22:46
deci sa incep campania "Salvati zebra" :D

Leo_
16th October 2006, 22:49
Nu e cazul...ti se pare ca e specie pe cale de disparitie? nu mor zebrele cand vor..."dujmanii" :D:D

inter
16th October 2006, 22:52
aaaaaaaaaaaaaaa . ca imi adusai aminte ...tot considera al:drak: ca repubblica e un ziar serios ... ete ce scrisera astia :D:D

http://espresso.repubblica.it/dettaglio-archivio/1084511 :ras-plans: :ras-plans:

Leo_
16th October 2006, 23:06
Hmm...asa si? Capello probabil ca voia numai supraponderali...ii are la dispozitie acum pe Ronaldo si Nistelrooy :D:D

inter
16th October 2006, 23:08
daca-l vezi spunei si de mine ...:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

poate ma scot si eu ... impresar te fac ... mai tare ca giovani :P

Leo_
16th October 2006, 23:11
Nu vrei sa vorbesc mai degraba cu dottore? ca m-a sunat aseara si mi-a zis "Gaseste-mi clienti...m-am reapucat de afaceri" :ras-plans:

Sergio
22nd October 2006, 22:11
haoleo mancatias Sergio ... de cand imprumutasi avatarul lui "ros-albastru" mai sa nu te recunosc:ras-plans: :ras-plans:
am o intelegere cu el, nimic mai mult... nu fa alte conexiuni ca te obosesti degeaba. :D

inter
1st March 2007, 15:54
mey asta care te incalti cu fesu ... relax!

steck68
10th May 2007, 21:22
E' qui la festa?:D

Sergio
11th May 2007, 12:45
vaffa opera. :drak:

steck68
12th May 2007, 10:16
vaffa opera. :drak:
E' opera tua?:cool: :happy

Sergio
22nd May 2007, 10:21
si certo ;)