PDA

View Full Version : golf romania www.selas.ro



catalincatalin
22nd February 2008, 22:21
Are cineva idee cum se face ca daca tastezi pe google romania golf nu mai apare onlinesport ca pana acum cateva saptamani?

Dorin
23rd February 2008, 12:21
Zilele urmatoare iau contact cu federatia de golf din Suedia si vreau sa vad ce fac ei pentru golf aici, ce ar putea sa faca pentru dezvoltarea altora in est, etc. Revin. Contactez si revista de golf( www.golf.se ) de aici sa vad daca au ceva de spus sau de scris de golful in est!
D

catalincatalin
23rd February 2008, 19:51
Astept vesti.

Dorin
28th February 2008, 14:31
http://www.ega-golf.ch/010000/010100.asp
Aici se poate vorbi de colaborari la nivel european. Am vorbit la clubul meu si se poate eventual pune la punct o colaboare amicala cu vizite in ambele sensuri si ajutor de po****rizare. Dar clubul este democratic si trebuie discutat intr- o sedinta viitoare.
Apoi am vorbit cu cativa la federatie care n-au stiut prea mult. Seful care raspunde de asta reapare saptamana viitoare din vacanta. Am sa-l contactez.
Poti sa-mi dai un plan sau niste date , eventual foto ale terenului?Plasament, tip de drenaj, iarba etc.
Eu sint in Romania imediat dupa Pastele romanesc si poate ne vedem si mai discutam de aproape.
D

LiptonIce
29th February 2008, 08:02
Cataline, cred ca ai presarat prea multa teorie a conspiratiei in postul tau. Nu cred ca cineva te lucreaza in halul asta.
Nu este normal ca atunci cand tastezi romania golf pe google sa ai ca prim rezultat o pagina de forum unde (cu tot respectul) exista doar 2 persoane care posteaza.
Oricum pt informatia ta iti spun ca din Tailanda forumul onlinesport nu e apare pe prima pagina de rezultate generata de google. Nici nu stiu cum am ajuns eu pe forumul asta.... oricum asta e alta poveste.
Una peste alta sa stiti ca va citesc postarile ( Dorine , faci o treaba buna.... mai ceva ca Radu Banciu si Radu Naum la eurosport :P ) si sa o tineti tot asa.
O sa revin....:ok:

Dorin
29th February 2008, 11:03
Multumesc de aparitie si astept si alte comentarii.Pacat de faptul ca golful nu are adepti suficienti in Romania. Sint convins ca va veni o zi si pentru asta dar mai este de munca!
D:yeah: