PDA

View Full Version : YoYo moderatoarea



Cristian
17th February 2008, 18:37
Asta e tot ce poate oferi ols.. adik moderatori penali incepand cu YoYo si terminand cu Universal....

Lavinia
17th February 2008, 18:39
in afara de yoyo..yo tot nu inteleg de ce domnu' delaparis i'a ridicat banu lu ulisex

The_Blonde
17th February 2008, 18:40
ce marfa cemarfa in sfarsit ma pot exprima liber cu privire la tovarasa irina savarina

Cristian
17th February 2008, 18:40
I l-a ridicat ca domne el nu a jignit doar a provocat si ptr asta nu trebe ban vesnic di ashela...

Lavinia
17th February 2008, 18:40
da chiar...daca iau ban permanent mai pot posta aici?adik..pot posta aici orice ar fi?
ce mha??????????n'a jignit????da cine dreaq a inceput cu jignirile?dau ei prin jignire inteleg sa'mi zica in fatza ca proasta curva sau yo mai styu cum folosind exact expresia "esti proasta".. "esti curva"?si chiar m'a jignit si asa cand m'a facut analfabeta si cretina...??

The_Blonde
17th February 2008, 18:41
da ma deci io imi doresc ban permanent :D

Hard
17th February 2008, 18:42
Facem de un concurs ceva ? :D Hai ca mie imi place sa fiu organizator :D

Cristian
17th February 2008, 18:43
Ban vesnic.. si eu doresc... M-am saturat de moderatori ce judeca doar in functie de sentimente...

Lavinia
17th February 2008, 18:44
faza la yoyo..acu s ia d shadow k posteaza p offtopic ptr stelisti..ca cica locu lui nu'i acolo...adic aceva d genu..vezi k esty offtopic p offtopic..wow c moderatoare model:Dpobabil a ajuns asa de mult ce sta p'aci..rectific..e offtopic ptr stelisti si PRIETENI..ma grav...oamnei buni..luati'i ochelari d cal sa ma vada si ea atlceva decat oi si ols

The_Blonde
17th February 2008, 18:48
ma deci oricum in lumea unei balene perverse cu aere de sirena nedeflorata ..... nu exista decat rechini virtuali cu dintii cazuti ...pentru a nu deranja in procedeul de umezire a partii inferioare a burtii balenei ....

Hard
17th February 2008, 18:48
Lala parca te intelegeai bine cu yoyo,si tu Cristi la fel :D

Cristian
17th February 2008, 18:48
Da moderatori de rasu curcilor... Ei cik sunt aici ca sa imparta dreptatea si sa sanctioneze tot ce nu e la locul lui. Numai ca in regulament s-a uitat sa se specifice urmatoarea chestie "stelistii au derogare, pot jigni si provoca necontenit"

Lavinia
17th February 2008, 18:49
tuh...c filozoafa esty:cry:

orium...mie unii moderatori mi se par praf..adik 0..dfapt nu..mult pe minus...

m'am inteles pana la un anumit punct...o faza mai veche

Lavinia
17th February 2008, 18:50
doamne!!!!! deci..la faza cu shadow chiar e penibila...
vad ca delaparis e p'aci...poate imi explica si mie ce si cum a fost cu banu ala....

Cristian
17th February 2008, 18:51
@Lalla numai acolo e penibila ?????? In mai multe randuri pe acest forum si-a dovedit penibilitatea, moderatoare de Dej...

Lavinia
17th February 2008, 18:53
nu styu alte faza...doar cateva...si crede'ma k mi'a ajuns....in viata mea n'am vazut atat idiotenie si ipocrizie adunate la un loc
domnu delaparis..inca astept....

Universal
17th February 2008, 18:54
Asta e tot ce poate oferi ols.. adik moderatori penali incepand cu YoYo si terminand cu Universal....

O mica directionare,

nu vreau sa ma leg de anumiti membrii, si nu doresc sa intru in scandal cu unii, cu altii.

Au fost intr-adevar unele conflicte, care au fost rezolvate, dar de acolo pana a ma cataloga intr-un fel este cale lunga.

As dori sa nu fiu pus ca subiect, atat timp cat nu ies in evidenta, ori eu nu am iesit in aceste saptamani cu nimic negativ in evidenta.

Deci as dori sa nu fiu pus intr-un anumit context care nu mi se potriveste si care-mi este atipic.


Multumesc anticipat.

The_Blonde
17th February 2008, 18:55
loool s-a bagat si domnul posteaza ochi pe forum ...hai bre ne lasi?

Cristian
17th February 2008, 18:55
Auziti la Bumbescu ca nu trebuia sa ma pun cu yoYo sau cu Gica Chiorul ca ei au materie cenusie cat 10 ca mine :cry:
Cine ma oligofrenii astia 2 au materie cenusie ??? Acum te-ai gandit ca trebuie sa te bagi si tu in seama in lipsa amicului tau balaci ???????

Lavinia
17th February 2008, 18:57
wow..mi'o trimis un tip o melodie..e perfecta pentru yoyo...primu vers suna cam asa:

ce pacat ti'ai trait viata pe net

de cand s intelege bumb bine cu gica choiru?sau nu el avea probleme cu el?

Hard
17th February 2008, 18:58
a exagerat bumbescu,intr-adevar 10 e prea mult :D

Cristian
17th February 2008, 18:59
O mica directionare,

nu vreau sa ma leg de anumiti mebrii, si nu doresc sa intru in scandal cu unii, cu altii.

Au fost intr-adevar unele conflicte, care au fost rezolvate, dar de acolo pana a ma cataloga intr-un fel este cale lunga.

As dori sa nu fiu pus ca subiect, atat timp cat nu ies in evidenta, ori eu nu am iesit in aceste saptamani cu nimic negativ in evidenta.

Deci as dori sa nu fiu pus intr-un anumit context care nu mi se potriveste si care-mi este atipic.


Multumesc anticipat.

Poate ca am exagerat ca te-am inclus acolo... trebuia inclus alt moderator de rahat care nu vreau sa-l bag in seama....

kerosene
17th February 2008, 19:01
:o::shocked:Ce-i cu atatia inrositi pe aici ma?

Cristian
17th February 2008, 19:02
O intrebare am pentru super moderatoarea de YoYo care desigur e retorica: daca te faceam eu pe forum terminata, ce masura luai ??
Si o alta intrebare ar fi: cat se mai complace Vadim cu astfel de moderatori de kkt ?


:o::shocked:Ce-i cu atatia inrositi pe aici ma?


A avut supermoderatoarea grija...

Lavinia
17th February 2008, 19:03
este dom' doctor

delaparis....astept....

resita
17th February 2008, 19:04
ce-ati patit?

e inchisoarea plina din nou :evil:, prevad ca unele persoane vor ramane condamnate pe viata daca nu inceteaza

Lavinia
17th February 2008, 19:05
am patit ca astept si yo sa'mi zica delaparis ceva..da vad ca s lasa mai greu decat curtea constitutionala....

Hard
17th February 2008, 19:06
Prison Break Seria 4 :D
Cristi Scofield
Lisa Steelgirl
Lala terorista :drak:

delaparis
17th February 2008, 19:07
Lala ce ban ? ... ce vrei sa afli ?

Cristian
17th February 2008, 19:07
Bumbescu am un sfat, nu te baga unde nu-ti fierbe oala, lasa zicala dinte pentru dinte... si nu stiu cat de prost sunt nu am facut testul, in schimb in ceea ce te priveste am certitudine. Daca erai inteligent il lasai pe balaci sa vorbeasca singur, da v-ati porcit pe tot forumul. Cat de faptul ca le fac pe fete de ras nu prea cred, intreaba-le. Hai ciao si stai deoparte ca nu am in intentie a ma certa cu tine.

The_Blonde
17th February 2008, 19:07
moama deci piesa e masa :D e pentru dani3l strofa 2 :D

Lavinia
17th February 2008, 19:08
Lala ce ban ? ... ce vrei sa afli ?

de i'ai ridicat banul permanent lu' ulisex...

Cristian
17th February 2008, 19:14
White Shadow... hai acasa (valea plangerii) hai cu noi :D

Bumbescu mie imi e mila de voi stelistii...

The_Blonde
17th February 2008, 19:18
deci ma stiti ce inseamna ca imi e sila rau de tot .... cum poate frate o pers sa fie atat de vadit partinitoare ca morsa asta ..deci efectiv imi fac papusa voodoo cu yoyoy si o intep doar in cur ...a ba nu ca ar fi acupunctura si slabeste draq

Lavinia
17th February 2008, 19:19
yo inca astept....:o:

delaparis
17th February 2008, 19:20
Lala:
Deoarece nu merita sa fie banat definitiv pentru ce a facut.

Din cate am inteles te-a jignit grav si de asta ma soliciti acum dar a fost sanctionat si suspendat aproape doua luni .... altii au jignit si mai urat si nu au fost sanctionati asa sever.

Toate astea sunt discutii fara rost dupa parerea mea ... toti sunt subiectivi cand vine vorba de sanctiuni suspendari etc ...

Ba ca stelistii sunt protejati, ba ca moderatorii sunt 0 , ba ca de ce ala are trei puncte si alalalt doar doua .... pffsss ...

Eu va propun sa nu mai jigniti si atunci vedeti cum nimeni nu mai are nicio problema ... e simplu

Lavinia
17th February 2008, 19:23
nu merita??? m'a jignit nu doar o data..si nu doar pe mine...am fost eu, iulia, vali, lover, shadow si altii...el asta face pe forumu asta..se ia d lume...

Cristian
17th February 2008, 19:27
Lala:
Deoarece nu merita sa fie banat definitiv pentru ce a facut.

Din cate am inteles te-a jignit grav si de asta ma soliciti acum dar a fost sanctionat si suspendat aproape doua luni .... altii au jignit si mai urat si nu au fost sanctionati asa sever.

Toate astea sunt discutii fara rost dupa parerea mea ... toti sunt subiectivi cand vine vorba de sanctiuni suspendari etc ...

Ba ca stelistii sunt protejati, ba ca moderatorii sunt 0 , ba ca de ce ala are trei puncte si alalalt doar doua .... pffsss ...

Eu va propun sa nu mai jigniti si atunci vedeti cum nimeni nu mai are nicio problema ... e simplu


Tot noi suntem aia care jignesc ma ????????

delaparis
17th February 2008, 19:30
nu merita??? m'a jignit nu doar o data..si nu doar pe mine...am fost eu, iulia, vali, lover, shadow si altii...el asta face pe forumu asta..se ia d lume...

vezi ca printre cei pe care i-ai citat se afla doi care au jignit mai grav decat Ulysses


Tot noi suntem aia care jignesc ma ????????

Si voi si ceilalti :D

Lavinia
17th February 2008, 19:30
da mha..mie ulisex imi zice din senin s imi schimb numele in lola....lu lover ii zice amantu impotent...apoi d emine , lover si shadow cik cei 3 handi in frunte cu domnisoara lola..lu vali cik dc s duce la scoala ca tot analfabet e..apoi ma intreaba daca's semianalfabeta sau doar un pic cretina...

voi chiar nu observati k ulises nu face decat sa se ia de toata lumea din senin? de ce n'ai macar tupeu sa'mi zici in fata ca i'ai ridicat banu k asa ai vrut tu?

The_Blonde
17th February 2008, 19:31
ma deci la oamenii astia nu le e rusine efectiv nu le este rusine .....deci ne jigneste un imputit ca dani3l si tot noi incepem ? ok io iti zic tie delaparis MUIST si dupa cand tu ma jignesti in mod inevitabil iti zic ..ce-ai frate ia inceteaza te rog cu jignirile ca io nu am treaba cu tine ...du-te-n pasarica ursului cu teoriile tale de ADULT

delaparis
17th February 2008, 19:33
da mha..mie ulisex imi zice din senin s imi schimb numele in lola....lu lover ii zice amantu impotent...apoi d emine , lover si shadow cik cei 3 handi in frunte cu domnisoara lola..lu vali cik dc s duce la scoala ca tot analfabet e..apoi ma intreaba daca's semianalfabeta sau doar un pic cretina...


Foarte urat ... ar merita ban cel putin o luna pentru asta

Lavinia
17th February 2008, 19:35
yo zic ca ar merita ban permanent tinand cont k a mai luat ban pentru asa ceva si tot nu a incetat...insa daca luam in considerare faptul k e oaie situatia s schimba total...

delaparis
17th February 2008, 19:37
Lala cand a jignit a fost sanctionat , a avut ban ... acum tu jignesti deci tu ai ban ... simplu ...nu ?

Cristian
17th February 2008, 19:38
azi,nu stiu cat februarie 2008,rahatul din toaleta ols a refulat sub denumirea de dani3l, bine mozolit cu guritza de balerina...pardon,balena, yoyoyoi.
povestea e simpla,si din nefericire arhicunoscuta utilizatorilor acestui forum care nu fac parte din imensa turma a prostiei,turma condusa de acest sac de grasime numit yoyo,bine sustinuta de alti baci-moderatori de 2 bani,gen delaparis,vladek,hardliner s.a.m.d.
in aceasta zi cu soare...sau nori, rahatul sus numit a refulat inundand in cele din urma toata sectiunea destinata meciurilor etapei a 20-a a ligii 1 la fotbal.in ciuda nenumaratelor provocari adresate fanilor echipelor ca UTA,Poli Iasi,Poli Timisoara,Otelul,U Cluj si altele, asa zisii moderatori au inchis ochii,confirmand ceea ce se stia, ca pe ols daca ai nevoie de protectie nu iti trebuie prezervativ ci trebuie doar sa fii stelist,femeia-barbat yoyo mulandu-se perfect pe capurile neluminate(becaliene in general) ce roiesc in zona,oferindu-le protectie imbatabila impotriva corectitudinii,a respectarii regulamentelor si a celorlalti forumisti. si cum in republica balenista yoyo exista numai 2 categorii de useri,protejatii si restul lumii,intr-un decurs de numai cateva ore,3 forumisti aflati in afara cercului de incredere au fost sanctionati cu ban, desi nu au facut decat sa raspunda provocarilor.
precizez ca ii intelegem frustrarile rahatului pe nume dani3l,frustrari pricinuite de pierderea unei fiinte dragi,doar nu in fiecare zi i se sparge papusa gonflabila(apropo,suna la opc poate iti recuperezi investitia sau macar iti dau alta la schimb), ce nu intelegem este frustrarea "domnisoarei" yoyo,sau i-o fi facut scurt vibratorul:headbang:
stii ca urmeaza sa primesc o suspendare serioasa, de care oricum nu ma doare nici macar in cot tinand cont ce specimene de moderatori si useri se gasesc printre altii pe ols, va spun noapte buna si va dedic "dragilor" moderatori,dani3l si altii ca el Parazitii - moartea intreaba de tine(in cazul asta de voi),n-o mai lasati sa astepte.
p.s. nu va deranjati sa imi mai trimiteti mesaje pe care oricum nu o sa le citesc,postati direct pe forum la avertismente si banari,daca o sa am chef sa aflu parerea voastra o sa intru acolo:ok:

Postat de bada_Otelul... super tare frate :ok: :cry::cry::cry:

Lavinia
17th February 2008, 19:38
doamne..yo n'am ban ca am jignit...si nu asta e problema mea..problema mea e k un astfel de specimen inca mai bantuie p'aci...a avut chiar ban permanent pana cand te'ai trezit sa i'l ridici

delaparis
17th February 2008, 19:43
..a avut chiar ban permanent pana cand te'ai trezit sa i'l ridici


Noroc ca m-am trezit :D

Vezi ca mai sus e un post interesant pentru tine ... ce sanctiune ai da pentru asta ?

Lavinia
17th February 2008, 19:45
pentru c?? tupeu' de a spune ce se intampla pe forumu asta?
daca ulisex merita ptr toate fazele alea ban doar 1 luna atunci bada merita maxim 1 zi...

delaparis
17th February 2008, 19:48
pentru c?? tupeu' de a spune ce se intampla pe forumu asta?
...

ok

M-am lamurit si cu tine ... :(

apropos daca va poate face placere cumva, am mai sanctionat un stelist intre timp

Multumiti ?

raikkonenv
17th February 2008, 19:49
ce panarama de forum...fiecare moderator face ce vrea suspenda dupa bunul plac si debaneaza la fel...ca sa numai zic, cati lingai sunt pe acest forum...de ce unii au ban DEFINITIV si totusi se revine asupra deciziei???de ce niste panarame de moderatori il tot pupa in cur pe latraul ala de vadim???de ce unii care fac tot ce vor pe acest forum nu primesc ban???de ce altii daca zic ceva de un moderator sunt imediat banati??? si cate si mai cate....sunteti niste jirghinele de oameni dragi moderatori, pacat de putinii oameni de valoare de aici...

Lavinia
17th February 2008, 19:50
stau si ma intreb..voi va prefaceti ca nu vedeti ce si cum sau chiar nu vedeti?k atunci chiar e grav...
e simplu..daca yoyo sau delaparis s apcuca s ma faca prosta, cretina,curva sau yo mai styu cum nu patasc nimic..eu daca le spun k's nush cum imi iau ban imediat...sanse mari s fie chiar permanent

Cristian
17th February 2008, 19:55
ok

M-am lamurit si cu tine ... :(

apropos daca va poate face placere cumva, am mai sanctionat un stelist intre timp

Multumiti ?

Too late... Nu toti stelistii sunt la fel ca unii ratati de pe acest forum, inclusiv moderatori.. Mai sunt si unii bravi stelisti ca: moty...

The_Blonde
17th February 2008, 19:58
acum chiar va spun la revedere :kiss: mebrilor dragi mie de pe ols :D vb pe mess

Cristian
17th February 2008, 20:06
Inca ceva mai am de adaugat si gata ies si eu... YoYo sa stii ca eu nu sunt limgurist sau cum ai scris acolo pe RA, spre deosebire de tine si stii foarte bine la ce ma refer.

kerosene
17th February 2008, 20:17
Da de unde stii tu ca ti-a zis asa?

Cristian
17th February 2008, 20:19
Treaba mea...

delaparis
17th February 2008, 23:55
stau si ma intreb..voi va prefaceti ca nu vedeti ce si cum sau chiar nu vedeti?k atunci chiar e grav...
e simplu..daca yoyo sau delaparis s apcuca s ma faca prosta, cretina,curva sau yo mai styu cum nu patasc nimic..eu daca le spun k's nush cum imi iau ban imediat...sanse mari s fie chiar permanent

vorbesti prostii ... nici eu si niciun moderator nu te-a facut asa cum recunosti singura ...


acum chiar va spun la revedere :kiss: mebrilor dragi mie de pe ols :D vb pe mess

pfffss ... bye :D a bientot


Inca ceva mai am de adaugat si gata ies si eu... YoYo sa stii ca eu nu sunt limgurist sau cum ai scris acolo pe RA, spre deosebire de tine si stii foarte bine la ce ma refer.
...

bai Cristi

Tu cum drac poti sa mai postezi cand vorbesti asa cu o fata ?

Acu' serios ... te credeam alt om ... eu nu o sa pot niciodata sa ma adresez in acel stil al tau la adresa cuiva ... ne lasi un pic ?
Indiferent de stelisti dinamovisti otelari etc ... aici e vorba de bun simt ...

Eu nu am strigat niciodata "hai Steaua" pe intern chair din contra ... dar cand a fost vorba de Europa am zis acolo ce credeam ca este corect ... la fel ca si cu Otelul cand am sperat ca nu va faceti de ras la castraveti ...
Acum pot spune ca la inceput , cand am intrat pe forum m-am batut contra subiectivismului , credeam eu, stelistilor ... dar azi am impresia sincer ca cei "anti" sunt cu zece clase mai tari in acest domeniu ... :sleep:

Plecati ? ... ok ... sanatate :)

In cazul de fata ma intreb chiar daca nu cumva faceti un bine acestui forum ... de fapt stiu la ce ma refer :rolleyes:

Vladek
18th February 2008, 10:40
povestea e simpla,si din nefericire arhicunoscuta utilizatorilor acestui forum care nu fac parte din imensa turma a prostiei,turma condusa de acest sac de grasime numit yoyo,bine sustinuta de alti baci-moderatori de 2 bani,gen delaparis,vladek,hardliner s.a.m.d.

stii ca urmeaza sa primesc o suspendare serioasa, de care oricum nu ma doare nici macar in cot tinand cont ce specimene de moderatori si useri se gasesc printre altii pe ols, va spun noapte buna si va dedic "dragilor" moderatori,dani3l si altii ca el Parazitii - moartea intreaba de tine(in cazul asta de voi),n-o mai lasati sa astepte.
p.s. nu va deranjati sa imi mai trimiteti mesaje pe care oricum nu o sa le citesc,postati direct pe forum la avertismente si banari,daca o sa am chef sa aflu parerea voastra o sa intru acolo:ok:

Postat de bada_Otelul... super tare frate :ok: :cry::cry::cry:

Stimabile, obraznicia si aerele de persecutat sa le lasi acasa. Dani3l a gresit cand a provocat. Dar lasa ca nici cu alde tine sau maur nu mi-e rusine ati raspuns cel putin la fel de urat. Am sters mesajele si v-am luat cu frumosul - "va rog sa nu mai provocati", samd. Da' de unde. Ati dat-o in injuraturi si jigniri pana la urma.

Asa ca nu te mai plange ca oricum nu te crede. Nu mai intra aici daca nu-ti place - nu va fi nici o paguba. N-ai scris nimic interesant pe forum in afara de balacareli si flegme virtuale. Valabil si pentru restul de golanasi de cartier care se pare ca populeaza sectiunea "galateana" a forumului. Se stiu care, mai ales aia care-mi trimiteau injuraturi pe PM si-mi bateau cu pumnul in masa pe tema "de ce tin eu cu echipa X".

Lavinia
18th February 2008, 14:51
vorbesti prostii ... nici eu si niciun moderator nu te-a facut asa cum recunosti singura ...

da n'am zis k m'ati facut...insa daca ar fi asa ceilalti ar trece cu vederea....si sti prea bine k asa ar fi...

Cristian
18th February 2008, 17:18
Stimabile, obraznicia si aerele de persecutat sa le lasi acasa. Dani3l a gresit cand a provocat. Dar lasa ca nici cu alde tine sau maur nu mi-e rusine ati raspuns cel putin la fel de urat. Am sters mesajele si v-am luat cu frumosul - "va rog sa nu mai provocati", samd. Da' de unde. Ati dat-o in injuraturi si jigniri pana la urma.

Asa ca nu te mai plange ca oricum nu te crede. Nu mai intra aici daca nu-ti place - nu va fi nici o paguba. N-ai scris nimic interesant pe forum in afara de balacareli si flegme virtuale. Valabil si pentru restul de golanasi de cartier care se pare ca populeaza sectiunea "galateana" a forumului. Se stiu care, mai ales aia care-mi trimiteau injuraturi pe PM si-mi bateau cu pumnul in masa pe tema "de ce tin eu cu echipa X".


Vorbea moderatoru lu peste Huzum Sterza pasionat de aeronautica.. hai vezi poate nu ti se mai deschide parasuta. Voi stelistii sunteti ultimile persoane de la care as putea lua exemplu.

The_Blonde
18th February 2008, 21:39
stii ceva delaparis numai ca sa iti fac tie in ciuda nu am sa plec , yoyoyy cow nu imi mai trimite pm ca nu le citesc esti insignifianta pentru mine si nu merita sa imi arunc ochii pe ce scrii , chit ca voi sta o luna banata nu ma intereseaza , io pentru doi ca voi nu am de ce sa renunt la un forum care mie imi place , si app yoyoy chiar as vrea sa vad ce curaj ai sa stai in fatza mea la un fm

tchibos
18th February 2008, 21:43
chiar as vrea sa vad ce curaj ai sa stai in fatza mea la un fm

cafteala intre fete.. poate iese ceva bun din asta :cool:

Hard
18th February 2008, 22:33
daca iese ceva bun,iti dai seama ce ramane inauntru ?

Sorin Blaj
18th February 2008, 22:36
Steel Girl, Cristi, nu stiu de la ce s-a pornit totul, dar nu e bine.

Va pun doar o intrebare: credeti ca problemele, daca sunt, se rezolva cu injuraturi si limbaj suburban? Cafteala intre fete? Vreti sa ajungeti pe PRO TV? :)

Acum serios, problemele nu se rezolva cu pumnul sau mai rau, cu pistolul. Se poate sfarsi la puscarie. Asa va rezolvati problemele si pe strada sau sunteti fortosi doar pe forum?

Din punctul meu de vedere, forumul este doar un mod de relaxare, de schimb de opinii si de discutii cu oameni interesanti si care au cu adevarat ceva de spus. Eu am un principiu foarte simplu: esti prost crescut sau rau intentionat? Sa fii sanatos si la vara cald, nu stau la discutii cu tine sau mai rau, sa ma cert cu un om cu care nu merita sa vorbesc? Niciodata. Marturie pot sa stea toti cei ce pot spune ca s-au certat cu mine. Chiar sunt curios despre cine ar fi vorba. Poate ar merita deschis un astfel de thread. :)

Nu stiu de ce vi s-a pus pata pe Irina, dar ce se intampla acum pe forum imi lasa un gust amar. Poate ar fi momentul ca fiecare dintre voi sa-si faca o autoanaliza si sa lasati in urma rautatile. Nu merita. Mai bine sa incercam sa dezvoltam ceva constructiv decat sa ne facem de ras. Cred ca si Irina gandeste la fel.

Steel Girl, nu ne-am intalnit prea des pe forum, dar imi pareai o fata desteapta si chiar cred ca esti. Locul tau nu este aici. Acelasi lucru este valabil si pentru Cristi. Hai pe tenis, acolo este locul tau. :ok: :)

Zambesc, dar este un zambet amar, chiar, avem vreun astfel de emoticon?

Va astept pe forumul adevarat, acolo este locul vostru. La cate rautati sunt pe lumea asta, mai bine sa fim noi buni.


Gata, am vorbit mai mult decat de obicei. Sper sa fie de folos. O seara placuta. :ok:

YoYoyOi
18th February 2008, 22:38
fetito, nu eu iti trimit PM-uri, le trimite sistemul automat. Stai calma ca nu ma obosesc sa-ti scriu de buna voie ;)

Ar trebui sa ai grija cum te comporti si cum vorbesti, ca doar ai fost aleasa miss OLS :rolleyes:

delaparis
18th February 2008, 23:10
stii ceva delaparis numai ca sa iti fac tie in ciuda nu am sa plec ,
... nu imi e ciuda ... chiar sunt indiferent orice ai face ... :D (forumistic vorbind :D)

Serios .... lasa un pic deoarece nu ai fost jignita in asa hal cum a fost yoyo ... sincer :rolleyes:

The_Blonde
18th February 2008, 23:14
mesaj pentru delaparis din partea lalei :D

yoyo a fost jignita mai rau intr'adevar da asta a fost rezultatul actiunilor sale in timp ce in cazul iuliei a fost un simplu idiot pe nume dani3l care s'a trezit si el ca nu are c sa mai scrie si a facut'o terminata...alea alea...si ar trebui s ate uiti putin la ce ne'a zis noua ulisex inainte sa zici k yoyo a fost jignita mai rau.."
Lala: *sa te

delaparis
18th February 2008, 23:33
Pentru secretare ... :D ... vreau link aici deoarece se pare ca este o problema esentiala in viata acestui forum ...

Pe cine si cum a jignit Ulysses mai rau decat lista mea de link'uri ? :cool:

vedem aici si comparam :drak::D

Lavinia
18th February 2008, 23:45
inca un exemplu d tot *****u...yo sunt sanctionata k o intreb pe una daca e majoreta..ii zic lu yoyo..ii zic k ea a zis k am crize si yoyo imi zice k nu'i jignire..insa intrebare mea a fost considerata jignire...

Lavinia
18th February 2008, 23:46
acu aia m'a facut si frustrata..da nici nu ma mai chinui ca oricum nu vede nimeni...doar e oaie...

delaparis
18th February 2008, 23:48
Lala ... opreste-te aici ... :) serios ... se vede clar ca faci spam pe forum ... ce doresti ?

Lavinia
18th February 2008, 23:51
doresc sa si hard sanctionat ca mi'a zis lola si d3d3 k m'a facut crizata si frunstrata[din moment ce au am fost sanctionata ca am intrebat'o daca e majoreta]..doresc s afie dani3l sanctionat ca m'a facut isterica ieri..asta daca respectam regulile..daca nu..dati'mi dreaq ban permanent si pa...

Lavinia
18th February 2008, 23:55
hard m'a facut si drogata...

a pornit de la faptul ca i s-a scos banul lui Ulysses, cu care ea a avut ceva divergente si s-a gandit sa se razbune pe toti, mai ales pe mine.
prima parte e adevarata...restu nu

delaparis
18th February 2008, 23:57
O sa vorbesc cu cei in cauza si vedem ce a fost de fapt ...

Azi nu mai am incredere in nimeni cu ce declara aici ... sorry

YoYoyOi
18th February 2008, 23:58
ok, delaparis... ai microfonul :D

Sasuke Uchiha
19th February 2008, 00:00
lala eu zic sa te relaxezi putin, ce ceri tu e prea mult :D

Lavinia
19th February 2008, 00:02
ce e prea mult?sa fie d3d3 sanctionata k m'a facut crizata si frustrata din moment ce eu am fost sanctionata ca am intrebat'o daca e majoreta?

delaparis
19th February 2008, 00:04
ok, delaparis... ai microfonul :D

da ... deci te intreb ... ce a fost pe aici ? sincer

Hard
19th February 2008, 00:05
Lala imposibil sa te fi facut eu drogata , pentru ca nu eu sunt parintele tau.
Ma refeream la altcineva ;),nu o mai face pe victima aiurea.
Ce scris obositor ai :D

Cristian
19th February 2008, 09:43
Steel Girl, Cristi, nu stiu de la ce s-a pornit totul, dar nu e bine.

Va pun doar o intrebare: credeti ca problemele, daca sunt, se rezolva cu injuraturi si limbaj suburban? Cafteala intre fete? Vreti sa ajungeti pe PRO TV? :)

Acum serios, problemele nu se rezolva cu pumnul sau mai rau, cu pistolul. Se poate sfarsi la puscarie. Asa va rezolvati problemele si pe strada sau sunteti fortosi doar pe forum?

Din punctul meu de vedere, forumul este doar un mod de relaxare, de schimb de opinii si de discutii cu oameni interesanti si care au cu adevarat ceva de spus. Eu am un principiu foarte simplu: esti prost crescut sau rau intentionat? Sa fii sanatos si la vara cald, nu stau la discutii cu tine sau mai rau, sa ma cert cu un om cu care nu merita sa vorbesc? Niciodata. Marturie pot sa stea toti cei ce pot spune ca s-au certat cu mine. Chiar sunt curios despre cine ar fi vorba. Poate ar merita deschis un astfel de thread. :)

Nu stiu de ce vi s-a pus pata pe Irina, dar ce se intampla acum pe forum imi lasa un gust amar. Poate ar fi momentul ca fiecare dintre voi sa-si faca o autoanaliza si sa lasati in urma rautatile. Nu merita. Mai bine sa incercam sa dezvoltam ceva constructiv decat sa ne facem de ras. Cred ca si Irina gandeste la fel.

Steel Girl, nu ne-am intalnit prea des pe forum, dar imi pareai o fata desteapta si chiar cred ca esti. Locul tau nu este aici. Acelasi lucru este valabil si pentru Cristi. Hai pe tenis, acolo este locul tau. :ok: :)

Zambesc, dar este un zambet amar, chiar, avem vreun astfel de emoticon?

Va astept pe forumul adevarat, acolo este locul vostru. La cate rautati sunt pe lumea asta, mai bine sa fim noi buni.


Gata, am vorbit mai mult decat de obicei. Sper sa fie de folos. O seara placuta. :ok:

Merci Sorin sa stii ca daca am sa mai intru exact pe tenis am sa intru, am sa ignor definitiv internul ca nu ai cu cine discuta acolo. Multumesc pentru incurajari si sustinere, de sfaturile tale sa stii ca voi tine cont :ok:

Elphax
19th February 2008, 09:51
hai lasati-o balta, faptul ca va plangeti pe Vale chiar nu va ajuta cu nimic

Cristian
19th February 2008, 09:56
@elphax nu aveai unde posta sau s-a mai decolorat putin violetu si de suparare te-ai gandit ca e bine sa postezi aici ???

Elphax
19th February 2008, 10:01
Ba Cristi! Nu fi nesimtit ca ne suparam, eu sunt ultimul de care ar trebui sa te iei pe forumul asta ... :rosu:

Eu vorbesc frumos si tu faci caterinca? :(

Sau poate te atrage ideea de ban permanent? :drak:

Cristian
19th February 2008, 10:14
1) chiar nu faceam caterinca
2) ideea de ban permanent nu ma sperie...

Vadim
19th February 2008, 11:23
Acesst thread nu are ce cauta pe valea plangerii. Daca mai scrieti pe teme care nu au treaba aici o sa trebuiasca sa va trec la interzisi.