PDA

View Full Version : Frauda pe Conquiztador



DinamoBoy
13th February 2008, 15:03
Am gasit un filmulet pe internet,in care se dovedesc fraude de pe Conquiztador!!!!Asa,mai are rost sa jucam?Noi care credeam ca ne testam cunostintele primim o teapa mondiala!In loc sa fie un joc de cultura generala,este un nou mod de a-ti bate joc de oameni!Premiile oricum sunt luate de cei ce stiu sa manuiasca acest joc...RUSINE!:rosu::rosu::rosu:http://www.trilulilu.ro/VisUrat/dfdd16f81a6c19

stefanello
13th February 2008, 15:47
E la mine pe blog de 3 saptamani...si ce?

DinamoBoy
13th February 2008, 15:50
Cum si ce?In loc sa joci cinstit,cu oameni corecti,joci cu niste indivizi care-si bat joc de tine!

Catalanul
13th February 2008, 15:53
eu pana acum nu am intalnit pe nimeni care sa triseze (bine e adevarat ca nici nu prea am jucat multe partide)... si oricum... joc pentru distractie... nu pentru premiile puse in joc asa ca mie unul mi'e indiferent... si sunt sigur ca aici pe forum nimeni nu triseaza :ok:

Geografu
13th February 2008, 16:26
Prietene ce rost avea acest thread ?
Filmuletul e vechi lumea il stie , dar crede-ma eu zic ca e cusut cu ata alba asta ca sa ma exprim elegant...
Asa ca sa ne concentram pe jucat si succes ! :ok:

Lover
13th February 2008, 17:19
Prietene ce rost avea acest thread ?
Filmuletul e vechi lumea il stie , dar crede-ma eu zic ca e cusut cu ata alba asta ca sa ma exprim elegant...
Asa ca sa ne concentram pe jucat si succes ! :ok:

programul exista, dar nu`l poate lua oricine... e facut doar de 2 oameni si ei nu`l dau la nimeni :P
exista undeva ( am fost curios :D ) niste... hint`uri, ca sa zic asa, cum sa`l faci, trebuie sa stii programare :rolleyes:

TaciAcolo
13th February 2008, 17:32
bugurile respective au fost rezolvate de cei de la pro..si programul nu mai merge

Hard
14th February 2008, 00:01
rusine,nu mai juca si gata...parca e primul joc la care au aparut cheats ...