PDA

View Full Version : Marica a plecat!!!! Sa plece si conducerea!!!!



Devil
8th March 2004, 23:25
Am de transmis un singur lucru pt toata echipa de conducere de la Dinamo: :rosu: !!!!
Cei din functiile de conducere sunt :ciocan: !!!!
Le doresc :jerk: :jerk: !!!!

Mariusmadmax
8th March 2004, 23:32
Am de transmis un singur lucru pt toata echipa de conducere de la Dinamo: :rosu: !!!!
Cei din functiile de conducere sunt :ciocan: !!!!
Le doresc :jerk: :jerk: !!!!
marica a plecat , ceilalti mai stau , ca au treaba ... :D

gicu
9th March 2004, 01:09
Mariusmadmax, abtine-te! Nu cauti decat sa scormoni intr-o chestie maro, doar-doar s-o gasi vreunul sa-ti raspunda. Daca vrei sa-ti dai cu parerea, fa-o...nu mai cauta subiecte de scandal. Suntem multi pe-aici care vrem sa discutam despre sport, nu despre chestii mondene. Probabil ca vei gasi in forumurile gen GSP (asa ziar...asa forum) mai multi amatori de scandal...

JJ
9th March 2004, 08:49
Totusi, Dinamo a luat 2 milioane pe el, cam cat a luat Rapidul pe Bratu asta vara si cam cat a luat Steaua pe Aliuta si Raducanu la un loc. Daca banii astia ajung in club, si nu in alte buzunare, atunci ati facut o afacere buna.

gicu
9th March 2004, 10:24
JJ, cum ziceai si tu...ramane de vazut daca banii aia ajung la club. Poate sunt ceva sanse, ca si-a terminat Borcea casa :headbang:

ieppy
9th March 2004, 16:21
Lasa mah, gicule ca in ritmul asta cumpara hotelul ala de 7 stele.

Mariusmadmax
10th March 2004, 04:33
Stiu ca sunt off - topic , da' cine-i acolo in avataru' tau Ionut ?

Mariusmadmax
10th March 2004, 06:39
Mariusmadmax, abtine-te! Nu cauti decat sa scormoni intr-o chestie maro, doar-doar s-o gasi vreunul sa-ti raspunda. Daca vrei sa-ti dai cu parerea, fa-o...nu mai cauta subiecte de scandal. Suntem multi pe-aici care vrem sa discutam despre sport, nu despre chestii mondene. Probabil ca vei gasi in forumurile gen GSP (asa ziar...asa forum) mai multi amatori de scandal...
jicule , ce s-a umflat bre in tine ?
Mie nu trebuie sa-mi raspunda unu ca tine !
" Nu cauti decat sa scormoni intr-o chestie maro ... " :rosu:

ieppy
10th March 2004, 09:39
Blade, Mariuse sua daca vrei sa stii actorul atunci este Wesley Snipes.

Mariusmadmax
11th March 2004, 02:50
Blade, Mariuse sua daca vrei sa stii actorul atunci este Wesley Snipes.

Am vrut sa te tachinez , mi-au placut filmele cu vampiri ale lui W S ( stii ca are o continuare ) , dar esti de trei saptamini intr-o cautare - febrila - de "identitate". :ok:

ieppy
11th March 2004, 08:36
nu-i asa. Ma plictisesc si imi schimb imaginea mai des acum.

Marius DG
11th March 2004, 19:40
Nu sint FAN dinamo ( poate chiar din contra ....) in fine , cred ca desi Dinamo a facut ceva bani pe jucatori transferati ..nu sa ajuns la pretul lor maxim ...plus ca echipa si rezulatatele vor suferi ...spre bucuria celorlalte cluburi ...pe Marica eu il vad in vreo 2 ani si la nationala cu zicu si mutu in fata ...vom vedea ..pina atunci...
HAI ROMANIA
HAI POLI

ady_azzuro
11th March 2004, 20:04
Am de transmis un singur lucru pt toata echipa de conducere de la Dinamo: :rosu: !!!!
Cei din functiile de conducere sunt :ciocan: !!!!
Le doresc :jerk: :jerk: !!!!
Sa plece cu totii..in frunte cu Danciulescu, iar dINAMO sa se indrepte spre div. B acolo unde-i sta cel mai bine /fu/

Mariusmadmax
12th March 2004, 06:07
Conducerea lui Dinamo este mai divizata ca oricind ! /hello
Netoiu , am citit azi , ca a blocat transferul unor jucatori indispensabili lui Andone , la care era proprietar sau co-proprietar ! :headbang:
:O

suporterita
12th March 2004, 13:19
bine ca moare capra vecinului,stelisti bucurati-va luam campionatul fara sa ne faca probleme Dinamo, ei sunt ocupati cu transferurile.

vasile314tzurka
12th March 2004, 13:31
si unde e bucuria? ca suntem primii intr-un campionat slab? multumesc nu.

rew
12th March 2004, 17:01
Vasile, daca permiti o gluma, te contrazice semnatura. :)

JJ
12th March 2004, 17:30
Vreti sa spuneti ca NOI luam campionatul. Steaua oricum nu ne punea probleme, dupa campania de transferari foarte "reusita" a dinamovistilor am scapat si de ei.

gicu
12th March 2004, 17:56
JJ, las' ca nici cu transferurile voastre nu mi-e rusine :p