PDA

View Full Version : *OLS Project* Scrapbooks pt Zoltan si Roxana



Iulya
11th February 2008, 00:25
E timpul sa incercam sa punem toti "umarul" la sustinerea sportivilor nostri, macar moral daca nu putem altfel.
Idea este urmatoarea: pentru fiecare dintre patinatori vom face un "carnetel/caiet/agenda -nu conteza pe ce scriem atata timp cat ajunge la ei - care sa contina mesaje de incurajare pentru ei. Putem adauga si citate eventual ( inspirationale, motivationale ce va trece prin cap). Nu va costa bani ci doar un pic de timp!

Am vorbit cu Irina si ea va incerca sa le dea celor doi cadourile in Suedia la Campionatele Mondiale ( dk nu reuseste le trasnmitem la competitile viitoare).
Pe langa scrapboks vor fi si cate un plush ....cine doreste sa contribuie ( de data asta si financiar) sau macar cu idei si sugestii este bine venit!!

LE: Pt scrapbooks Cine doreste sa participe sa imi trimita mesajul ori prin pm ori sa-l posteze aici sau pe messenger ori mail

whisper
11th February 2008, 23:15
Sunt de acord:ok:
Nu putem face una si pentru Steph:cry:
Problema e ca nu am inspiratie...:P Cred ca e foarte grav:thinkso:

luma
12th February 2008, 00:39
Pot si eu..:) O sa ma gandesc la ceva. Ma poti trece si la plush.:)
Ne intalnim sa-ti dau banii!!!/hello

Tracoromana
12th February 2008, 16:03
Sunt de acord sa contribui financiar. Cum, unde, cand?

rocs_a
12th February 2008, 22:41
care e data limita la care iti putem trimite mesajele, Iulia?

Iulya
12th February 2008, 22:50
6-7 martie

irinaidu
12th February 2008, 22:52
in ceea ce priveste banii, nu trebuie foarte multi pt ca nu pot sa cumpar ceva foarte mare pt ca nu pot sa iau in avion ceva foarte mare. am luat in considerare si sa iau banii si sa cumpar plushy de acolo. dar daca nu gasesc librariile sau de unde naiba s-or cumpara jucarii la ei sau cine stie ce preturi or avea.

irinaidu
12th February 2008, 22:56
niste siteuri de quotes
http://www.quotegarden.com/
http://www.quoteland.com/
http://www.wisdomquotes.com/
http://www.brainyquote.com/
http://www.quotationspage.com/

eu zic totusi sa alegem ceva care sa sune bine in romana. ca parca in alta limba e prea impersonal. just my opinion.

whisper
12th February 2008, 23:47
:kiss: Merci Irina..sunt bune siturile cu quotes(am si eu cateva) si pentru proiectul de pe BJDG:P

Iulya
12th February 2008, 23:57
si in romana
http://www.citate-celebre.com/
http://www.bizcar.ro/maxime.php
http://www.citatepedia.ro/
http://www.intelepciune.ro/
http://www.secretul.go.ro/proverbe.htm
http://www.rightwords.ro/

irinaidu
13th February 2008, 00:00
adelian, eu de pe bjdg le-am luat doar :P dar nu cred ca am facut ceva rau.

whisper
13th February 2008, 00:11
Cum sa faci ceva rau..doar siturile sunt publice...doar ca fetele le-au gasit inaintea noastra..probabil le gaseam si noi ..daca am fi cautat..dar e mult mai usor cand le iei de-a gata :P
PS:Apropo...eu nu gasesc threadul cu proiectul pentru mondiale pe BJDG:groggy: Exista?:P

irinaidu
13th February 2008, 00:27
e la section videos private.

whisper
13th February 2008, 00:46
:) Multumesc!

lady_k
13th February 2008, 08:48
Iulya si eu vreau sa contribui si la scrapbook si la plush. Dar si eu stau prost cu inspiratia. :(

Kanin
14th February 2008, 11:06
in ceea ce priveste banii, nu trebuie foarte multi pt ca nu pot sa cumpar ceva foarte mare pt ca nu pot sa iau in avion ceva foarte mare. am luat in considerare si sa iau banii si sa cumpar plushy de acolo. dar daca nu gasesc librariile sau de unde naiba s-or cumpara jucarii la ei sau cine stie ce preturi or avea.

Jucarii de plus gasesti prin magazinele lor de jucarii, mai putin in librarii. Daca vrei un sfat, mai bine iei ceva din Romania, pentru ca in Scandinavia totul e mai scump de 4-5 ori decat acasa (un simplu ursulet costa de la 50-70 RON in sus - ala de 50 fiind unul mic si urat). Nu iti face probleme de avion, daca ai bagajul de mana si mai ai si un maimutoi pe langa, nimeni nu ia in consideratia jucaria, mai ales ca in compartimentul de bagaje e loc destul. Si daca le mai si zici ca-i pentru un copil, de exemplu, atunci chiar ca nimeni nu mai comenteaza. Cu ce companie zbori, apropo?

irinaidu
14th February 2008, 16:34
zbor cu vreo trei. acum ma bag la un somnic, dar cand ma scol caut biletele si iti spun. e prima data cand am bilete electronice si mi-e cam frica. am asa senzatia ca am dat banii si am primit niste hartii. oricum eu zbor via munchen, cu escala acolo 4 zile.

Kanin
14th February 2008, 17:01
Nu iti face probleme cu biletele electronice. Chiar merge mai repede daca poti face check-in-ul la automate (anumite companii nu au posibilitatea asta), scutesti cozile. Bine ar fi sa iti scrii numarul rezervarii/biletului pe ceva, automatul de la Bucuresti mai face fite.

Daca mergi via Munchen pun pariu ca zbori cu Lufthansa pana acolo. Mai faci cumva escala si in Copenhaga?

Cristinush
14th February 2008, 21:22
Fetelor, in legatura cu banii sa-mi spuneti si mie cum facem, unde ii trimitem, daca le ia Irina plusurile sau ati gasit voi poate ceva (ca eu una nema`) ca sa stiu cum fac..nu prea am timp sa intru pe forum, ca urmeaza o perioada mai mult decat agitata la scoala, ok? sau imi trimiteti un pm :)
In legatura cu scrapbookul, particip si eu si daca spune Iulia ca se poate pana in 6-7 martie cel tarziu, atunci ma mai inspir nitel de pe net :P

whisper
14th February 2008, 23:06
:) Eu m-am gandit..poate se uita Irina(macar de dragul nostru, daca nu al lui Steph:D)...sa ii luam lui Stephane un lamb de plush(un miel, o oaie ceva-chiar si un caine alb care sa poate fi confundat cu unu miel:cry: )

irinaidu
15th February 2008, 02:06
eu ma uit. voi sa ziceti ce bani aveti pt steph ca sa stiu ce caut.
nu e nici ograba cu cumparatul ca asta se rezolva repede.
scrapbookurile am zis ca o sa le iau eu de la iulia.
banii facem asa, imi dati un pm si va dau datele sa ii puneti pe cardul meu.

kanin, eu zbor asa. pana la munchen cu tarom. de la munchen la goteborg cu air berlin. si apoi goteburg la bucuresti cu scandinavian airlines.:groggy: eu tot nu stiu ce e cu biletul electronic. am o gramada de hartii pe care sunt scrise tot felul de prescurtari si nu stiu ce trebuie sa retin de pe ele. oricum o sa le iau cu mine. dar eu sunt foarte panicata cand e vb de chestii tehnice noi si simt deja ca ma isterizez. sa ma fi vazut anul trecut cand mi-am facut card ca sa pot sa fac rezervarile. la fiecare pas imi era frica ca de fapt o sa-mi zica cineva ca nu e valabila rezervarea sau mai stiu eu ce.:groggy: anul asta sunt un pic mai calma pe subiectul asta si a trebuit sa para asta cu biletul ca sa ma pot totusi stresa in liniste pe un motiv.

whisper
15th February 2008, 22:59
Multumim Irina... eu cred ca ii trimit prin mandat postal:)
Sa zicem..dar vad ca fetele s-au dat pierdute...si mai zic ca sunt fane (Kidding:D...scoala, asta)

rocs_a
15th February 2008, 23:11
eu nu m-am dat pierduta, promit k sapt viit ma mobilizez. insa am fost lenesa sapt asta, prima de fac dupa vacanta, iar in weekendul asta sunt plecata de acasa, so, sapt viit vin cu ceva

whisper
15th February 2008, 23:31
:P Ce imi place ca m-ai luat in serios..desi glumeam.
Tot ce vreau e sa ne gandim bine ce, cum si cand... acusica trece februarie si nu mai avem timp:)

irinaidu
16th February 2008, 00:36
flavia deja s-a mobilizat, mi-a trimis pm pt detaliile cardului. :) just so you know!!!!

Iulya
16th February 2008, 00:40
ar fi sa ne hotaram la o suma ... pt k si corina ( baboo si Maria ) m-au intrebat de suma pt k vor sa participe... insa n-am stiu ce sa le spun

whisper
16th February 2008, 22:57
Eu zic 10 lei..cred ca sunt de ajuns. Voi ce ziceti?

lady_k
17th February 2008, 11:26
Pai depinde cate suntem pana la urma... Dar cred ca 10 lei ar fi de ajuns.:)

irinaidu
17th February 2008, 13:58
si eu cred ca 10 lei e suficient.

miafangina
17th February 2008, 19:16
Si eu vreau,fetelor,dar am o problema:nu stiu sa trimit bani prin internet.Daca se poate si cu mandat postal nu-mi e lene sa merg la posta,doar sa-mi spuneti unde sa-i trimit.In legatura cu sustinerea,va intreb:concep un text si vi-l trimit?Ce ne facem daca scriem toti cam acelasi lucru?

whisper
17th February 2008, 20:02
Pai ne spune Iulya ce si cine a scris..daca e ceva identic schimbam.:)
Mia, e bine prin mandat postal...eu stiu unde trebuie trimis..dar mai bine ii ceri Irinei, personal, adresa :ok:

Cristinush
17th February 2008, 20:38
Si eu cred ca tot prin mandat postal o sa trimit banii, ca nu vreau sa-i mai complic pe ai mei cu cardu` si alea, alea...:P
Deci 10 lei per total? sau doar pt Zoli&Roxana? Ca as vrea sa stiu, daca am timp sapt asta, ii trimit :)

whisper
17th February 2008, 20:42
Per total...cred ca ajung..nu?:thinkso:

Cristinush
17th February 2008, 20:45
Da, eu spun ca da :D :)

whisper
17th February 2008, 20:53
Ma bucur ca esti de acord cu mine:D

Tracoromana
17th February 2008, 22:05
Daca scrie cineva ceva si in numele meu, eu nu ma supar ca mie nu mi-e f. clar cu Scrapbooks-ul asta.

irinaidu
18th February 2008, 02:46
fetelor, daca ne-am hotarat la 10 lei. eu va trimit adresa mea de card. eu zic ca e mai ieftin pt voi. prin mandat postal mai platiti ceva in plus. pe cand asa mergeti la raiffaisen ( nu stiu daca am scris coresct ) si pur si simplu ziceti datele si dati 10 lei si that's it.
avand in vedere ca iulia se va ocupa de scrapbook cred ca o parte de bani trebuie sa mearga si la ea. eventul ii strang eu pe tot si cand ma intalnesc cu iulia sa iau albumutele ii dau si bani.
iulia, daca ai nevoie de ceva finante mai inainte sa-mi un pm/sms/buzz ce vrei tu :)

acum e tarziu si mi-e somn dar in cursul saptamanii acesteia promit sa trimit datele tuturor celor care s-au aratat interesati.
vorbele de bine, citatele si ce mai aveti de transmis pt cei 2 patinatori ai nostri trimiteti-i iulie. nu conteaza ca nu stiti ce-i un scrapbook ca nici eu nu stiu prea bine. ideea importanta e sa trimiteti un gand de bine.

in ceea ce-l priveste pe steph, sa scrieti un post ( adelina fa tu un post unde sa tot adaugi numele ) cu numele pe care trebuie sa le scriu pe plushul pt el.

am uitat ceva????

peirsolgirl
18th February 2008, 22:15
ok,evident particip si eu:)
irina, trimite-mi si mie contul tau pls
Eu am in minte un singur citat..il scriu aici sau cum fac?:P

monicell07
18th February 2008, 22:22
si eu particip nu stiu daca ai primit mesajul meu, astept sa-mi trimiti si mie datele

Iulya
18th February 2008, 22:30
Alex, il pui aici, mi-l trimiti p pm, mail sau mess cum vrei

whisper
19th February 2008, 00:23
:) Pentru Steph::
Ade17
Cristinush
Rocs_a/Rocsana
whisper/Adelina cum vrei :P
lady_k/Claudia
:P Noi am zis ca dam banii- fetelor mai dati si voi un semn de viata :D
Dar cred ca poti trece si Lala, Skater_girl, Kain - si ele sunt fane Steph.

irinaidu
19th February 2008, 01:15
moni am primit pmul tau.

azi si maine am zile grele. dar dupa cum am zis saptamana asta eu va trimit datele.

dar voi trimiteti citatele iuliei. pm pt iulia sau le scrieti aici cum vreti voi.

lady_k
19th February 2008, 09:16
Ade, trece-ma si pe mine pentru Steph.:D

whisper
19th February 2008, 22:40
Te trec...nu stiam ca esti fana:P

lady_k
20th February 2008, 08:36
Stii acum.:P
Imi place Steph si imi place si Brian, dar nu pot s-o spun cu acelasi entuziasm cu care spuneam "imi place Yagudin". You all know what I mean.:D

irinaidu
21st February 2008, 03:23
o sa scriu imdeiat cui am trimis pm. daca am uitat pe cineva va rog sa ma trageti de maneca. e cam tarziu in noapte si mai fac greseli.
vroiam sa adaug ca daca cineva are probleme cu banii, mai ales fetele mai mici care probabil trebuie sa ceara parintilor si poate acestia nu inteleg, va rog sa nu va simtiti prost. daca nu puteti trimite bani , nu e nici o problema. va rugam sa trimiteti oricum mesajele voastre pt zoli si roxana!!!!

deci am trimis pm pt :
- maria c
- alex
- mia
- rocs
- lil cris
- adelina
- corina ( baboo )
- flavia
- monicello
- lady k

deci 10 pms plus eu si iulia suntem 12. destul de bine !!!
asa ca nu uitati sa trimiteti urarile!!!!

pupici tuturor
irina

lady_k
21st February 2008, 15:58
Merci pentru pm Irina!:)

rocs_a
21st February 2008, 16:38
eu i-am trimis Iuliei urarile mele.
Urmeaza sa trimit banii Irinei (cum procedez? ma duc cu banii la ghiseu la rzb, dau datele tale si se trimit banii? sau transfer banii din contul meu in contul tau? mentionez ca eu am cont la brd, nu la rzb)
Scrapbookurile se dau roxanei si lui zoltan, impreuna cu cate un plush, right? iar cu steph cum ramane? ii trimitem plush ? il ia irina de acolo? nu-mi sunt clare concluziile. initial se spunea ca aceste plusuri sa se cumpere din ro, insa irina nu are cum sa le care, deci le ia pana la urma din suedia? dak da, atunci ajung banii ? k 120 ron=30 euro (aproximativ), impartit la 3 patinatori (dak il punem la socoteala pe steph) face 10 euro de plush. cu 10 euro cred k se gaseste acolo un plush urat si mic. k nu e k la noi sa gasesti cu 20-40 ron un plush dragutz.
hai sa ne sfatuim si mobilizam repede

Iulya
21st February 2008, 18:02
Am primit ....mersi mult!
Cu steph eu nush ...cum sa facem o sa merg sa arunc si eu o privire p la un magazin unde stiam eu k au plushuri dragute poate gasesc ceva interesant.

whisper
21st February 2008, 22:17
Mersi Irina pentru pm:)
Irina le ia de aici din Romania...cauta si ea sa le faca loc printre bagaje:P

irinaidu
21st February 2008, 23:30
eu i-am trimis Iuliei urarile mele.
Urmeaza sa trimit banii Irinei (cum procedez? ma duc cu banii la ghiseu la rzb, dau datele tale si se trimit banii? sau transfer banii din contul meu in contul tau? mentionez ca eu am cont la brd, nu la rzb)
Scrapbookurile se dau roxanei si lui zoltan, impreuna cu cate un plush, right? iar cu steph cum ramane? ii trimitem plush ? il ia irina de acolo? nu-mi sunt clare concluziile. initial se spunea ca aceste plusuri sa se cumpere din ro, insa irina nu are cum sa le care, deci le ia pana la urma din suedia? dak da, atunci ajung banii ? k 120 ron=30 euro (aproximativ), impartit la 3 patinatori (dak il punem la socoteala pe steph) face 10 euro de plush. cu 10 euro cred k se gaseste acolo un plush urat si mic. k nu e k la noi sa gasesti cu 20-40 ron un plush dragutz.
hai sa ne sfatuim si mobilizam repede

eu o sale cumpar ed aici ca nu sunt sigura cum sta treaba acolo. pana schimb eu banii si ma prind de unde sa le iau trece campiontul. o sa le pun intr-o geanta de mana.
in principiu daca te duci ca casierie la raiffassen si dai banii si zici contul cam asta e tot ce trebuie.

rocs_a
22nd February 2008, 00:08
ok, merci irina mult

Iulya
22nd February 2008, 15:10
Raportez:yes:
Am fost azi prin Titan si printre altele m-am uitat dupa plushuri si am gasit diverse animale de la caini, leoparzi, tigri etc . N-am idee ce sa le luam lui Zoli si Roxana - cred k mai rpd ii las Irinei sarcina. Referitor la Steph am gasit asa: Bambi ( vreo 3 variante - de la 160- 240 si nu mai stiu) si am gasit si o Zebra la 33 lei ( care semana cu Morty din Madagascar ..dar nush daca nu-i cam mare pt bagajul Irinei :P ( l-am gasit intr-o librarie dar n-am mai intrat k era in inventar) o sa mai trec sa vad si cat de mare e; si un ceas de perete in forma de buburuza dar verde :groggy:
Raport over!

irinaidu
22nd February 2008, 16:06
iulia daca gasesti ceva si lumea vrea, eu sigur o sa mai ajung intr-un weekend in bucuresti asa ca pot sa ma duc acolo daca trebuie.
mersi de raport.
tocmai mi-am dat seama ca mai e f putin pana pe 12. tineti minte ca eu plec din romania pe 12, deci trebuie sa fie treaba terminata pana atunci.

miafangina
22nd February 2008, 17:29
Irina,am rezolvat,a fost foarte simplu.
Cit despre alegerea jucariilor,mie toate mi se par frumoase,am crescut cu jucarii putine si ma bucur de orice si in ziua de azi.

whisper
22nd February 2008, 23:46
Raportez:yes:
Am fost azi prin Titan si printre altele m-am uitat dupa plushuri si am gasit diverse animale de la caini, leoparzi, tigri etc . N-am idee ce sa le luam lui Zoli si Roxana - cred k mai rpd ii las Irinei sarcina. Referitor la Steph am gasit asa: Bambi ( vreo 3 variante - de la 160- 240 si nu mai stiu) si am gasit si o Zebra la 33 lei ( care semana cu Morty din Madagascar ..dar nush daca nu-i cam mare pt bagajul Irinei :P ( l-am gasit intr-o librarie dar n-am mai intrat k era in inventar) o sa mai trec sa vad si cat de mare e; si un ceas de perete in forma de buburuza dar verde :groggy:
Raport over!
:P Buburuza verde:cry: Nu am mai vazut pana acum.
Mersi Iulya de raport:floricica:
Ar merge si un tigru..are dungi..ce mai conteaza:D Si daca poti vedea zebra aia..ar fi bine sa nu fie chiar mare:) Sa o poata lua Irina in bagaj.
PS:Si cat costa ceasul?Nu stii? Cred ca ar fi mai interesant..s-o fi saturat de cate plushuri o fi primit:P Ce daca e verde.

praf_de_stele
24th February 2008, 13:06
ce se mai aude pe aici? cum facem cu banii, alea alea? ca eu nu mai stiu nimic

irinaidu
24th February 2008, 14:04
lil ade, daca vrei sa dai bani, atunci iti trimit eu contul si pui 10 lei acolo. si mesajele pt zoli si roxana le trimiti cat mai repede iuliei.
pt steph vb cu adelina!!!

whisper
24th February 2008, 22:10
Pai eu cam vorbesc singura pe aici..in legatura cu Steph...eu propun, dar nimeni nu zice ceva sigur, deci e clar ca tot eu decid ce:D dar nici eu nu stiu prea bine(mai ales ca nu stiu ce bani sunt pentru el:groggy:)

rocs_a
24th February 2008, 22:13
hello! cu cei 10 ron de fiecare eu zic sa cumparam si lui steph ceva si romanilor. asta dak sunt de acord fetele not-very-fans-of-steph. k dak suntem 12 sau macar 10, se strang destui bani pt un plushuri medii pt 3 pers. mai tarziu putin o sa ma uit pe niste siteuri cu jucarii sa vedem poate putem face comanda direct de pe site si poate gasim si avem noroc sa ii vina direct acasa irinei. ce ziceti?

irinaidu
24th February 2008, 22:20
sounds good to me!!!!!!!!

whisper
24th February 2008, 22:21
Pai eu asa ziceam ca se face:P Nu?
Dar cate persoane sunt pentru proiect sigur..adica cate dam banii? Ca eu nu am reusit sa ma prind:groggy:

rocs_a
24th February 2008, 22:28
eu zic k ar tb sa se stranga intai banii, sa stabilim o data limita pana cand putem trimite banii si apoi decidem ce anume se cumpara, pentru cine , cand de unde. propuneti voi o data limita, k eu nu stau bine cu datele calendaristice,

irinaidu
24th February 2008, 23:06
eu nu m-am dus sa controlez cardul inca. asa ca nu stiu exact cati bani s-au dat. mai astept pana la sf sapt asteia.
dar rocs da-ne siteul aici poate ne vin o idee despre papusele.

iulia cum stai cu scrapbooks au trimis oamenii urarile???

whisper
24th February 2008, 23:26
Eu zic ca pana pe 1 martie sa fie data limita pentru bani.
:oops: Eu nu am trimis inca mesajul pentru scrapbook :hideup:

irinaidu
24th February 2008, 23:28
adelina ce fel de exemplu esti tu. nici eu nu am trimis inca :P

irinaidu
24th February 2008, 23:40
" cred foarte mult in noroc si cu cat muncesc mai mult cu atat am mai mult noroc " - thomas jefferson
draga zoli/roxana eu iti doresc cat mai mult noroc!!!! ai incredere in tine si succesul va veni daca faci cu pasiune ceea ce iti doresti.
irina - constanta


ok asta e urarea mea. e aceeasi pt amandoi . e ok ???

rocs_a
25th February 2008, 00:07
http://www.vanstore.ro/product_info.php/cPath/35_61/products_id/841?osCsid=4a4b36d5a019de4e4006edc2cb552f97

am gasit o buburuza mik pt steph, nu e chiar gargarita, insa o sa mai caut. e bine de stiut k exista aceasta buburuza :)
eu in principiu ma uit dupa zebre si buburuze, k d-astea se gasesc greu, pt rox si zoli cred k nu vor fi probleme, k ei nu au preferinte de jucarii (sper, pt usurinta cautarii noastre :D )

Iulya
25th February 2008, 08:38
Irina e :great:

Buburuza:
http://www.babycomfort.ro/index.php?cmd=show_product&id=258
http://www.toyz.ro/jucarii-interactive-bebelusi/simba-toys/buburuza-cu-cheita/

Zebra
http://www.shopmania.ro/magazin~online-jucarii~produs-familie-zebre~p-983820.html
http://www.toyz.ro/animale-de-plus/national-geographic/zebra-20-cm/

lady_k
25th February 2008, 08:43
Mie imi place a doua buburuza.:P
Irina, maine cred ca iti trimit si eu banii.;)

rocs_a
25th February 2008, 12:03
mie imi plac familia de zebre si buburuza de plush ale tale, Iulia

lady_k
25th February 2008, 12:39
Facem un poll?:D

Cristinush
25th February 2008, 15:42
N-ar fi o idee rea:) Eu sper sa reusesc sa trimit banii pana vineri si sa scriu pt scrapbook :D
Si mie imi place familia de zebre :D

irinaidu
25th February 2008, 16:43
am crezut ca mor de ras cand am citit zebra matura si manz :D

praf_de_stele
25th February 2008, 17:21
deci pt steph eu cui ii trimit banii? :groggy:

mie imi place prima buburuza pusa de iulya si familia de zebre :P

whisper
25th February 2008, 19:31
WOW! Ce cute e familia de zebre ...dar si prima buburuza e draguta :P
:oops: Ai dreptate, Irina, nu sunt un bun exemplu...nu trebuie sa va luati dupa mine :P

:( Prima buburuza nu e in stoc:( Asa ca nu o pun..desi e cea ma draguta(parerea mea:P)

LE: E o oita super misto..dar costa 99 de lei:confused: Nu ne permitem..dar de catelusi ce ziceti?
http://www.babycomfort.ro/index.php?cmd=product_catalog&id=10102
Dar de pinguini:http://www.babycomfort.ro/index.php?cmd=product_catalog&id=10101
http://www.babycomfort.ro/index.php?cmd=show_product&id=1528

irinaidu
25th February 2008, 22:03
imi plac pinguinii dar sunt 3 la pretul ala sau doar unul la alegere???

fetelor, voi ati vz ca familia de zebre e 400.000 lei??? e cam multicel.

rocs_a
25th February 2008, 23:50
pai mdea, multicel multicel, dar stati sa vedem ce fonduri se strang, nu? si dupa vedem dak ne permitem sau nu

praf_de_stele
26th February 2008, 18:28
ursul ala polar seamana perfect cu cainele meu...zici ca e ciobanesc carpatin...:P la inceput am crezut ca'i catel :P

si mie'mi place oita aia...e haioasa

whisper
26th February 2008, 19:32
Eu sunt pentru pinguin(cred ca doar unul costa 24lei).:P
Urarea mea pentru Roxana/Zoli(gasesc eu si un quote mai tarziu:P poate):
"Draga Roxana/Zoli iti doresc succes la CM si la orice competitie vei participa(deh nu sunt prea inspirata). Si indiferent de rezultate sa nu uiti ca fanii iti sunt alaturi!
Cu drag, Adelina"

irinaidu
26th February 2008, 23:00
am primit azi banii si de la adelina. multam adelina!!!!
am primit om si de la corina ( baboo ) ca si ea mi-a trimis banii.

whisper
26th February 2008, 23:04
/hello Ma bucur ca au ajuns :) Destul de repede:)

irinaidu
26th February 2008, 23:21
adelina, nu ai primit un sms de la mine azi?????:shocked:

mi-a trimis si flavia banii.

Anisia
27th February 2008, 19:21
Am si eu un gand, doua, pentru Zoli si Roxana: "Pentru a realiza lucruri mari trebuie sa si visam, nu numai sa facem; trebuie sa si credem, nu numai sa planuim" (Anatole France). Si de la mine:Va urez mult succes la CM si cele care vor urma si patinati cu suflet. Va tinem pumnii:)

irinaidu
27th February 2008, 23:51
am primit mesaj si de la claudia ( lady k ) ca mi-a trimis banii.
in weekendul asta stau si eu acasa si o sa ma uit si prin orasul meu sa vad ce gasesc.
sapt viitoare trebuie sa ne hotaram ca eu pe 12 plec, nu uitati!!!!

monicell07
28th February 2008, 17:20
Am fost si eu astazi la banca si am depus banii. Mesajul meu este: va doresc mult succes la toate competitiile care vor urma
Monica

rocs_a
28th February 2008, 18:09
si eu am trimis banii azi irinei

irinaidu
28th February 2008, 18:11
ok, deseara o sa trec pe la bancomat sa iau banii pt ca cred ca s-au adunat ceva.

Cristinush
28th February 2008, 20:42
So, am reusit sa "ma adun" si eu pana la urma :P Mesajul meu e:D : --- “Există o diferență clară între realizare și succes: realizarea este datorată cunoștințelor învățate și muncii și faptului că ai dat tot ce era mai bun în tine. Succesul este ca o recompensă din partea altora și e plăcut, dar nu la fel de important sau satisfăcător. Întotdeauna să încerci să te realizezi și să uiți de succes!” Helen Hayes --> Va doresc multa Bafta la Campionatele Mondiale!! Sper sa reveniti in tara cu sufletul implinit ca ati fost niste adevarati magicieni ai ghetii! Cristina, Satu-Mare :) ---
In legatura cu banii, eu ii trimit maine, sper sa nu intampin probleme &so on... Nu am reusit sa ii trimit pana acum, sapt asta a fost cam incarcata pentru mine, ok? Sa nu ma lasati pe dinafara! :P

rocs_a
2nd March 2008, 20:19
ce se mai aude cu micutele proiecte?
Irina, ai verificat soldul? cati bani s-au strans in total?
cred k tb sa incepem sa ne hotaram ce plusuri sa cumparam, sa nu bajbaim, si dak facem comanda pe net , sa fie suficient timp sa ajunga la Irina jucariile.

irinaidu
2nd March 2008, 20:36
cred ca de pe net e cam taziu sa comandam.
eu vineri plec la bucuresti si nu ma mai intorc acasa.
am vazut o maimuta mare si funny. as vrea sa o iau pt zoli. pare o jucarie mai macho asa.
pt roxana nu am ochit nimic inca.
nu stiu cum sta iulia cu albumele.

luma
2nd March 2008, 20:41
Aaaaaaaa! Am uitat! Irinaaaaa, maine depun si eu. Scuze, chiar am uitat! Si am fost vineri la Raiffeisen sa scot niste bani...:(

whisper
3rd March 2008, 00:18
Nu mai e timp pentru net..o sa ia Irina ceva ce ii va placea(pentru Steph ar merge un ursulet, bunny sau un catelus dragut-vezi u ce :P).

peirsolgirl
3rd March 2008, 00:43
Irina,imi cer mii de scuze,n-am ajuns inca banca pt ca n-am niciun reiffeisen in drum.promit sa ma duc cat de repede pot:o:

whisper
3rd March 2008, 19:03
Ce ziceti de un scrapbook si pentru Stephane? :P

lady_k
3rd March 2008, 19:09
Nu e cam tarziu?:(

Cristinush
3rd March 2008, 19:12
Hmm..nu stiu ce sa spun...:P
Apropo, Irina, vezi ca si eu am pus banii vineri...trebuie sa fii ajuns:D

Iulya
3rd March 2008, 19:22
Pai eu zic sa va hotarati, daca pana pe 6 am destule mesaje ii facem si lui Steph un scrapbook!

irinaidu
3rd March 2008, 22:36
ade, eu zic ca e suficient asa. deja 3 albume si plushys sunt cam mult de dus.

eu ma scuz pt ca azi am fost tinuta 3 ore in plus la servici si eram distrusa. nu am ajuns la bancomat.
m-am hotarat la maimuta suparata pt zoli.
pt roxana si steph inca nu am simtit conexiunea cu jucaria potrivita :P
iulia daca ai vz ceva ce te-a inspirat in bucuresti ,eu vin acolo si pot sa ma duc sa iau de acolo.
Ade, azi am primit un pachet.

whisper
3rd March 2008, 23:37
:P Nu e! Cum sa fie tarziu.
:) Thanks Irina ! ma bucur.
Mesajul meu(adica quote-ul , la mesaj ma mai gandesc):"The price of success is hard work, dedication to the job at hand, and the determination that whether we win or lose, we have applied the best of ourselves to the task at hand.
-Vince Lombardi"

irinaidu
3rd March 2008, 23:54
adelina, eu zic ca pt un scrapbook e cam tarziu. dar daca sunt mai multe urari pot sa le pun pe o felicitare. ce zici???

whisper
4th March 2008, 20:19
OK..m-am gandit...daca am face ceva in felul asta:P
http://www.habitare-1288.de/Pergament0001.gifSa scriem toate mesajele in el si de la cine le-a facut si am putea pune ca background ceva care sa reprezinte Romania si poate si una din siglele pe care le facuse Iulya pentru forumul de "patinaj artistic"? :thinkso:

Cristinush
4th March 2008, 20:42
Da`..sounds good to me:) Doar sa se adune urari :P Eu incerc sa o "concep" maine cel tarziu :)

irinaidu
4th March 2008, 21:53
arata frumos, dar se pricepe cineva sa faca papirusul???? ca eu clar nu ma pricep.
ade, tu mai faci colaje, poti tu sa il faci???

Cristinush
4th March 2008, 22:07
Eu am facut chestii din astea cand am terminat clasa a 8a..invitatiile noastre la banchet pentru profi erau sub forma d epapirus..acum..nu stiu..cam cum te-ai gandit tu, Adelina?:)

irinaidu
5th March 2008, 14:29
azi am fost la shopping de papusele si am avut mari dileme. am intrat intr-un magazin plin de chestii dragute si nu am stiut ce sa iau.
faza e ca mi-au placut f mult niste papusele care cantau. dar daca le luam pe alea si nu putea sa le ofer in mana patinatorilor , nu puteam sa le arunc pe gheata pt ca se stricau. asa ca am stat si am gandit acolo pana s-a plictisit vanzatoarea de mine.
pana la urma am luat ceva. o sa fac poze si ma stradui sa le pun. daca nu apuc pana plec oricum cand ma intorc. eu o sa incerc sa pozez momentele daca ma intalnesc cu oamenii si dau jucarele.
mi-au mai ramas cam 30 lei. ce fac cu ei????

whisper
5th March 2008, 22:20
:thinkso: Eu ma gandisem la ceva..dar oricum mie imi trebuie timp si imprimanta si nu am nici una nici alta :(
Nu ar trebui prea mult schimbata poza aia doar un pic marita si pus ceva ca background eu ma gandise la ansamblul Brancusi sau sigla noastra:P
IULIAAAAAAAAA!!!!:P
@Irina: Pai nu stiu mai vedem noi... poate vor mai fii astfel de proiecte si nu strica sa avem deja un fond :P
Sper sa reusesti sa te intalnesti cu ei:ok:
Daca te vezi cu Brian intreaba-l daca a primit cadoul nostru :D

Iulya
6th March 2008, 22:59
O mica recapitulare ca sa fiu sigura ca n=am pierdut vreun mesaj pe drum:

Alex (peirsolgirl)
Irina
Adelina
Rocs_a
Monicell
Cristinush
Anisia
Lady K
Mia Fangina



si eu ...

Nu stiu de ce am impresia ca am uitat pe cineva :thinkso:

Cine n-a trimis yet, prelungesc termenul pana duminica cel tarziu! Va rog scrieti fie si cateva cuvinte!
Scrieti si mesajele pentru Steph ca I'm running out of time!

whisper
6th March 2008, 23:14
Little Ade pe unde umbla de nu a trimis mesaje:P
Si mai ar fi si Flavia:)
Fetelor...nu vreti sa ii trimiteti un mesaj lu' Steph :P

rocs_a
7th March 2008, 09:35
Eu trimit mesaj lui Steph!!! N-am avut timp!! OOFF...In dupa amiaza asta i-l trimit Iuliei

lady_k
7th March 2008, 09:44
Mesajul pentru Steph sa fie in engleza sau in franceza?:thinkso: In germana nu cred ca pot.:P Voi in ce limba ii scrieti/i-ati scris?

rocs_a
7th March 2008, 14:31
eu i l-as scrie in engleza.

Cristinush
7th March 2008, 14:32
Oke-dokee. Scriu si eu mesajul acusica:D
"What is success? I think it is a mixture of having a flair for the thing that you are doing; knowing that it is not enough, that you have got to have hard work and a certain sense of purpose." Margaret Thatcher
I wish you all the success at World Championship in Sweden!!:D Fly high, Lovely Zebra!:cheer: Cristina

lady_k
7th March 2008, 15:49
Iulya, daca zici ca ne lasi pana duminica ti-l trimit atunci, ca acum sunt tare lipsita de inspiratie...
Daca trebuie neaparat sa spun azi., atunci.... ii spun "Good luck!". Gestul conteaza, nu?:P

Iulya
7th March 2008, 16:37
astept pana duminica, ca poate se mai strang si pt zoli si roxana ...am retinut Good Luck ..dk mai vrei sa adaugi ceva sa-mi spui

whisper
7th March 2008, 18:11
Hai sa mai adaug si eu ceva:P
"GOOD LUCK!" at WC in Goteborg. And because your birthday it will be soon, i wish you <<JOYEUX ANNIVERSAIRE!>> and may all your dreams come true!" Adelina

Tracoromana
7th March 2008, 20:12
Fetelor...nu vreti sa ii trimiteti un mesaj lu' Steph :P
Fetelor, eu va sustin din umbra.

Iulya
7th March 2008, 20:14
flavia nu scrii si tu un mesaj pt zoli si roxana ?

Tracoromana
7th March 2008, 20:19
Ah, cum ma puneti voi sa gandesc......

Iulya
9th March 2008, 17:07
Ultima Strigare!

Cine vrea sa trasmita mesalele pt Roxana si Zoli si pt Stephane, azi e ultima zi !!!


am mesajele de la ...

Alex (peirsolgirl)
Irina
Adelina
Rocs_a
Monicell
Cristinush
Anisia
Lady K
Mia Fangina
Tracoromana
Baboo


si eu

Pt Steph am de la Adelina, Cristinush, Lady K si Rocs_a

rocs_a
9th March 2008, 18:21
Ade mica, apuca-te sa compui rpd rpd k pleaca trenul! Si restul...chiar nu mai sunt fani steph? :(

praf_de_stele
9th March 2008, 18:39
mai bine mai tarziu decat niciodata :D :huhu:

mesaje pt steph. sunt vreo 3 care mi'au placut:
"The price of success is hard work, dedication to the job at hand, and the determination that whether we win or lose, we have applied the best of ourselves to the task at hand." Vince Lombardi
"If you train hard, you'll not only be hard, you'll be hard to beat." Herschel Walker
"The principle is competing against yourself. It's about self-improvement, about being better than you were the day before." Steve Young
I wish you have the all of success and good luck at Worlds! You can win the gold medal! :D Adelina

Iulya
9th March 2008, 18:40
vrei sa scrii si pt zoli si roxana? :rolleyes:

praf_de_stele
9th March 2008, 18:41
acum caut si ma gandesc

Iulya
9th March 2008, 18:44
:kiss:

praf_de_stele
9th March 2008, 19:03
gata...deci astea's pt zoli si roxana

"O calatorie de mii de mile incepe cu un pas. Pentru orice realizare primul pas este curajul."
"Oamenii de succes stiu ca, desi talentul si inteligenta sunt lucruri pe care fiecare dintre noi le poarta in suflet, diferenta dintre cei care isi ating scopurile si cei care nu consta in perseverenta."
"Chiar daca e o mare greseala sa ne supraapreciem, e si mai grav sa ne subapreciem."
Va doresc mult, mult succes la Campionatul Mondial si nu uitati ca noi va sustinem! Adelina
:)

Anisia
9th March 2008, 19:24
Am si eu un mesaj pentru Steph: "I wish you good luck at Worlds and don't think at your competitors skate tehnics, think at yourself and skate whith passion, as you use to do. That way you can win":)

mikeyy
9th March 2008, 20:18
"Doar un om care stie cum este sa fii invins poate sa-si atinga strafundurile sufletului si sa renasca cu un dram de putere in plus, necesar pentru a castiga" . Mult succes Roxana si Zoli!!! Suntem alaturi de voi
Mihai

whisper
9th March 2008, 22:52
Ce mesaj frumos,Anisia! Si e ceva cand vine din partea unei fane BJ :P
Sper sa nu creada Steph ,Roxana sau Zoli ca eu sau Ade am trimis 2 mesaje:P Suntem total alta persoana:)

praf_de_stele
9th March 2008, 23:21
ei..acum daca or crede, asta e :P conteaza sa se bucure de mesaje

Iulya
10th March 2008, 16:54
mai bine mai tarziu decat niciodata :D :huhu:

mesaje pt steph. sunt vreo 3 care mi'au placut:
"The price of success is hard work, dedication to the job at hand, and the determination that whether we win or lose, we have applied the best of ourselves to the task at hand." Vince Lombardi
"If you train hard, you'll not only be hard, you'll be hard to beat." Herschel Walker
"The principle is competing against yourself. It's about self-improvement, about being better than you were the day before." Steve Young
I wish you have the all of success and good luck at Worlds! You can win the gold medal! :D Adelina


Ade te superi daca scot primul quote? CA Ade ( whisper )are si ea acelasi citat

rocs_a
10th March 2008, 17:12
Iulia, sa ne arati si noua scrapbookurile astea (poze, linkuri etc) . cu jucaria pt steph cum ramasese? ce luaserati? Adelina, cand intri poate clarifici si tu situatia pls.trimisesei tu irinei ceva si park luase si irina, nush , sunt confuza

Iulya
10th March 2008, 17:22
scrapbookurile ....o sa le arat mai tarziu ca nu vreau sa stric surpriza, stiu ca zoli are cont si desi intra rar nu stim daca nimereste sau nu, plus ca nu stim cine o printre vizitatori. O sa vi le arat de indata ce sunt gata eventual prin pm sau pe mess.
Pun imediat ce am facut pt steph, sa-mi ziceti daca e ce vroiati!
http://i158.photobucket.com/albums/t84/Iulya_19/imageStephane.jpg

Anisia
10th March 2008, 18:14
Da, e super, Iulia:) Merci, Ade:) M-am gandit ca toti patinatorii ar trebui sa faca asa, nu?

whisper
10th March 2008, 18:55
Super Iulya!:great:
Nu stiu ce situatie sa clarific, ca nu am idee de ce a luat Irina..eu trimisesem doar o felicitare cu o buburuza:P

Iulya
10th March 2008, 19:12
Jucariile de Plush:
una bucata urs galben cu fular pt steph
una bucata gorila pt zoli
una bucata urs alb cu fular pt roxana

Poze o apara mai tarziu de la Irina

rocs_a
10th March 2008, 19:47
plusurile roxanei si ale lui steph sunt perechi :)

praf_de_stele
10th March 2008, 20:32
wow...f frumos iulya...:rolleyes:

Ad3ana
10th March 2008, 21:11
mesaj pt steph : Our deepest fear is not that we are inadeqaute.Our deepest fear it`s that we are powerful beyond measure,we ask ourselfs who am I to be brilliant,gorgeous talented and fabolous"in fact who are you not to be?Stayng small dosen`t serve the world. We were born to make manifest the glory of God that is within us.And as we let our own light shine, we unconsciously give other people the permission to do the same.
:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:Happy birthday Steph!:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Ad3ana
10th March 2008, 21:44
Pt Zoli si Roxana : "Orice realitate a avut la baza un vis"

whisper
10th March 2008, 21:59
Bine ai venit Adriana/hello
Din pacate cred ca e un pic cam tarziu :( Data viitoare:ok:

Iulya
10th March 2008, 22:16
Ade e ok, eu i-am spus ca e ok ...

si pentru orice doritor azi este ultimul tren ... miercuri i le dau lui irina

whisper
10th March 2008, 22:24
:P OK. Nu am stiut :)

irinaidu
11th March 2008, 01:20
fetelor, pun poze cu ce am luat. dar acum nu sunt acasa si nu am cum. dar vor fi poze cu ce am luat si o sa fac poze si cu scrapbooksurile daca nu face iulia.
pupici

Ad3ana
11th March 2008, 18:05
ms mult iulia..si ma bucur k am gasit si alti fani ai patinajului artistic :)

praf_de_stele
11th March 2008, 18:13
si noi ne bucuram ca apar cat mai multi fani ai acestui sport :rolleyes: ne inmultim :D

Ad3ana
11th March 2008, 18:37
patinajul e un sport atat de delicat si gratios :)

corina_mee
11th March 2008, 21:39
Offf...bine ca mai putem sa trimitem si azi mesaje. Iulya...mersi ca ai dat mass-ul ala pe messenger ca uitasem total.
Eu tocmai mi-am dat demisia, m-am angajat in alta parte...deci o perioada nebuna rau...sper ca acum sa sa se mai linisteasca.
De bani imi pare rau dr nu am avut timp sa ma ocup...:(

Mesajul meu pt Zoli si Roxana:
"Nici o inima nu a suferit cand a plecat in cautarea visurilor ei, pentru ca fiecare moment de cautare este un moment de intalnire cu Eternitatea." (Paulo Coelho)
Si din partea mea: Mult succes la Mondiale si aveti incredere in visul vostru.

Iulya
11th March 2008, 21:46
:kiss: Corina

flor
11th March 2008, 22:46
Buna seara tuturor!
pt ca pasiunea voastra este nemarginita -pt acest sport-voi incerca sa scriu si eu ceva!...ma voi inspira din blogurile unei,prietene'!...multumesc Ana Campeanu!

'Niciodata nu trebuie sa te lasi invins de disperare.Nu e nici o tragedie daca uneori cazi.Toti cadem.Puterea unui om consta in forta interioara care ii da imboldul de a se ridica si de a privi inainte.Curajul nu inseamna absenta fricii ci a merge inainte in ciuda spaimei in fata necunoscutului,luptand cu tine si cu demonii tai interiori.Zambeste!Viata e un miracol!'

'Oamenii, prin structura lor, sunt fiinte programate sa spere mereu, sa viseze, sa faca planuri si sa incerce sa le implineasca...'

"NU INCETA NICIODATA SA ZAMBESTI, NICI CHIAR ATUNCI CAND ESTI TRIST, PENTRU CA NU SE STIE CINE SE POATE INDRAGOSTI DE ZAMBETUL TAU"(GABRIEL GARCIA MARQUEZ)


,"Dum spiro,spero",spuneau latinii(Atat timp cat respir,sper).Si,ca sa nu va descurajati,un indemn:"Audentes Fortuna iuvat"(Norocul ii ajuta pe cei indrazneti)'

,"UN PRIETEN ADEVARAT TE PRINDE DE MANA SI ITI ATINGE INIMA"(GABRIEL GARCIA MARQUEZ) '

multa bafta tuturor!...si voua iubitori ai patinajului,va doresc sa ajungeti sa-i vedeti pe idolii vostri si sa-i incurajati si printr-o strangere de mana!
Irina iti doresc sa te bucuri din plin de fericita ocazie pe care o ai!
IULYA bafta si tie cu aceasta 'carticica',cum spune whisper!
whisper sper ca e ok asa...nici eu nu sunt in mare inspiratie,dar imi plac blogurile ANEI!...multumesc inca odata ANA!:)

Iulya
12th March 2008, 19:24
Multumest tuturor care au participat!! Azi am terminat si i-am predat tot Irinei! O sa va dau si pozele .... le fac arhiva si o sa vi le trimit prin pm.
Pentru ca nu am mai avut toner a trebuit sa printez paginile la un centru de printare. Asa k am consumat cei 30 de lei ramasi de plushuri pentru printat color pe pagini cartonate, indosariere "carticelelor" si plastifierea foi pentru Stephane.
Acum trebuie sa ii tinem, pumnii Irinei sa reuseasca sa le dea patinatorilor!

Tracoromana
12th March 2008, 20:25
Si noi multumim pentru toata osteneala.

rocs_a
12th March 2008, 20:58
Multumim Iulia si Irina!

Cristinush
12th March 2008, 21:01
Yeah! Thank you so much, girls!!:kiss:

Anisia
12th March 2008, 21:09
Multumim, fetelor!:)

Iulya
12th March 2008, 21:36
Mersi fetelor, mi-a facut placere :kiss:
Nush daca am mentionat pana acum; am facut si un montaj pt cei doi; melodia lui Rascal Flatts -My Wish ( nu am apucat sa-l si termin dar e aproape terminat - n-am mai avut timp si nici enegie si nici inspiratie sa=l termin); am pus cate un cd in fiecare carticica;
Dk vreti sa vedeti atat scrapbook-urile, mont da-ti pm ca vi le trimit pe mess sau le urc pe un server ceva;) .

monicell07
12th March 2008, 21:37
Multumiri si pupici ,fetelor!

Ad3ana
12th March 2008, 22:18
multumim iulia ! scrapbook-urile sint extraordinare...se vede k ai pus pasiune :)

whisper
12th March 2008, 22:21
:kiss: Multumim Iulya si Irina!/hello
Eu am vazut si montajul( melodia e absolut superba:great:) si cateva pagini ale scrapbookului-super treaba ai facut Iulya! Meriti un premiu:P

lady_k
12th March 2008, 22:22
Multumim, Iulia si Irina!:kiss:

Ad3ana
12th March 2008, 22:24
merita intr-adevar un mare premiu...cred k cel mai mare premiu va fi pt iulia evolutia roxanei si a lui zoli :)
scuze , am uitat sa ii multumesc si irinei :)

rocs_a
12th March 2008, 22:27
eu as numi-o presedinta federatiei de patinaj

Ad3ana
12th March 2008, 22:32
ar fi o idee...:)

whisper
12th March 2008, 22:34
:ok: Subscriu la idee, Rocsana!

lady_k
12th March 2008, 22:38
Are un vot si de la mine.:P

Iulya
12th March 2008, 22:47
Fetelor http://www.millan.net/minimations/smileys/grouphugg.gif
http://www.millan.net/minimations/smileys/thankyou.gif va multumesc mult de aprecieri!

praf_de_stele
13th March 2008, 08:45
va multumesc si eu, fetelor :kiss: felicitari! suntem recunoscatoare :)

Iulya
17th March 2008, 22:33
/OLE/
Am primit sms-uri cu vesti de la Irina! A ajuns azi si a reusit sa se intalneasaca cu amandoi ( Roxana si Zoli) I-a dat albumul lui zoli dar a uitat sa-l ia si pe al Roxanei ( dar a vb cu ea si il va lasa la hotel si totu va fi ok) si s-au uitat si la montaj si le le-a placut foarte mult :cheer:

I'm happy !

whisper
17th March 2008, 22:57
:cheer:Ma bucur ca a reusit sa se vada cu ei si sa le dea cadourile./hello si ma bucur ca le-a placut! De fapt nici nu se putea sa nu le placa:D
Multumim, Irina!:kiss:
Multumim, Iulya!:kiss:

praf_de_stele
18th March 2008, 17:01
good news /hello

lady_k
18th March 2008, 17:07
Wow! Intr-adevar vesti bune. :yes:

miafangina
18th March 2008, 18:29
Multumim pentru vesti,Iulya!
Bravo,Irina!Te-ai descurcat foarte bine!:yeah:

Anisia
18th March 2008, 18:41
Da, multumin:)

Ad3ana
18th March 2008, 18:49
super ! :)
suntem recunoscatori! multumim mult! :kiss:
sper sa fie totul ok si in concurs. noi ii sustinem si ii iubim oricum :cheer:

simonika
18th March 2008, 21:46
Cadourile trebuiau date dupa concurs...cel putin Zoli poate uita sa se mai concentreze:)...sa speram ca totul va fi bine..va pup pe toate si multa bafta la concurs Romanilor nostri.

whisper
18th March 2008, 23:53
:P Ei..da..dar daca , nu ii mai putea intalni dupa concurs.
Sa speram ca totul va fi bine :)

lady_k
18th March 2008, 23:54
Eu zic ca e mai bine asa. Cred ca e mai important sa stie ca le vom tine pumnii decat ca le-am tinut pumnii.:P

whisper
18th March 2008, 23:57
Si tu ai dreptate:D
Corect urarile noastre sunt numai bune de citit inaintea unei competitii, nu dupa :P

Iulya
19th March 2008, 01:24
Cum pot sa le urez mult succes la Mondialele din 2008 dupa competitie? :thinkso:'
Mesajele sunt de incurajare si sustinere si cred ca e cel mai bine sa le vada inainte de competitie. Nu-i spui cuiva dupa examen mult succes sau bafta, eu asa cred! Sper sa iasa bine!

Eu le tin pumnii si le sunt alaturi orice ar face la mondiale. Suntem alaturi de ei! Si e bine ca si ei sa stie asta, nu?

lady_k
19th March 2008, 09:56
My point exactly.:D

Ad3ana
19th March 2008, 20:46
merita sustinuti si trebuie sa stie k au fani, k le suntem alaturi si credem in ei. :)
ii vom sustine intotdeauna indiferent de rezultatele pe care le vor obtine la CM 2008.
ii iubim si le uram succes! :cheer:

Iulya
24th March 2008, 18:52
Nu mai stiu cui i le-am aratat si cui nu, dar cum au trecut mondialele le pun aici ;)

Montajul: My Wish Roxana & Zoltan.wmv
http://www.mediafire.com/?xbxzncjs7dx

scrapbook Roxana.rar
http://www.mediafire.com/?jxvd1elkynd

scrapbook-zoli.rar
http://www.mediafire.com/?nytfezoajsz

Tracoromana
24th March 2008, 22:17
Foarte frumos! Ideea, realizarea, tot....

praf_de_stele
25th March 2008, 17:31
wow...sunt suuper...se vede ca v'ati dat toata silinta :) felicitari

irinaidu
25th March 2008, 22:14
dupa cum a zis iulia, albumele au fost date. sper ca roxana l-a primit pt ca i l-am lasat la receptie. si nu am mai intalnit-o apoi ca sa o pot intreba.
oricum intreaga echipa romaneasca mi-a facut o impresie f buna. ca persoane adica. foarte draguti cu totii.

madalina18
25th March 2008, 22:19
v-au iesit sooper.....bravo fetele!:D

irinaidu
26th March 2008, 01:00
chiar sper f mult ca si roxana a primit albumul. ea are o figura asa f serioasa dar cand am vazut-o vorbind i se transforma intreaga fata. e f amabila si draguta. mi-a placut foarte mult de ea.
iar zoli a fost absolut adorabil. dupa sp eram cu raluca ( wanderlust ) si prietenele ei si stateam pe culoar. si a iesit zoli. noi l-am strigat si a venit sa vb cu noi. dupa cateva minute in care s-a scuzat pt ca nu are rezultate mai bune ( nu mi-a sa cred cand l-am auzit. si eu si fetele i-am zis ca nu se pune problema sa se explice in fata noastra ) ne-a zis daca puteam sa-l scuzam pt ca nu i-a sunat inca pe parintii lui sa le zica rezultatul. nu ne-a venit sa credem si l-am lasat pe baiat sa mearga sa vb cu ai lui.
oricum si fetele care erau cu mine ( din polonia ) si care nu intelegeau nimic din ce se vorbea au zis ca li s-a parut ca echipa romaniei este f draguta.

whisper
26th March 2008, 19:22
:) Chiar sunt simpaticii..sper sa ni se alature pe forum:P Macar Zoli el e inscris mai trebuie doar sa posteze:D Dar sper ca fara report post :P

irinaidu
26th March 2008, 20:49
am uitat sa pun pozele cu plushyurile pe care le-am luat.

http://s121.photobucket.com/albums/o239/irina_something/worlds%202008/?action=view&current=IMG_1530.jpg
http://s121.photobucket.com/albums/o239/irina_something/worlds%202008/?action=view&current=IMG_1529.jpg

si poza cu zoli. imi pare rau ca nu am facut poza si cu roxana. in seara in care erau toti impreuna parca am fost batuta in cap pt ca nu le-am facut o poza de grup. dar de abea ce ajunsesem in suedia si nici nu dormisem deloc si era deja aproape 11 noaptea si nu functionam prea bine.
http://s121.photobucket.com/albums/o239/irina_something/worlds%202008/?action=view&current=IMG_1690.jpg

luma
26th March 2008, 21:59
Vaaaaaaiiiii, ce frumoase sunt!!! Maimutica e haiosica foc!:D

whisper
26th March 2008, 22:18
Sunt superbe! Bravo imi plac si sigur le-a placut si lor..cel putin lui Zoli si Roxanei..sper ca si lui Steph..desi el e foarte obisnuit cu asta.

Tracoromana
26th March 2008, 22:31
am uitat sa pun pozele cu plushyurile pe care le-am luat.

Imi place cum stau plush-urile la sedinta foto,:happy:happy

madalina18
26th March 2008, 23:08
maimutza e asa dragutza......:yes::D

monicell07
27th March 2008, 00:17
sunt super dragute

praf_de_stele
27th March 2008, 08:43
mie imi plac ursuletii :rolleyes:
cum le'ai impartit? ca nu stiu fiecare ce a primit...steph ce a primit?

irinaidu
27th March 2008, 13:38
steph - ursuletul galben
roxane - ursuletul alb
zoli-gorila

rocs_a
27th March 2008, 15:24
gorila aia e mortala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))

Anisia
27th March 2008, 19:17
Sigur le-au placut, sunt foarte frumoase:)

irinaidu
27th March 2008, 22:59
ma bucur ca va plac. le-am luat cu mama , asa ca sa mai am o opinie.

peirsolgirl
27th March 2008, 23:56
Sunt foarte incantata de ce povestesti,Irina:)
Ma bucur ca echipa noastra a facut o impresie buna;)

irinaidu
28th March 2008, 00:00
ola alex, long time no see or hear. ce mai faci. toate bune???

miafangina
28th March 2008, 09:10
Bravo,Irina,foarte dragute jucarii ai ales(multumiri si mamei tale).
Sunt convinsa ca pentru patinatorii nostri au fost surprize placute si prezenta ta acolo si cadourile.
Te-ai intilnit si cu antrenorii lor,ziceai de grup,cine mai era cu sportivii?

irinaidu
28th March 2008, 11:13
eu doar cu ei si cu antrenorii lor m-am intalnit nu stiu daca mai erau insotiti si de altcineva.

peirsolgirl
28th March 2008, 23:42
toate bune,irina,si eu cu ale mele:)
stiu ca-n ultima vreme am cam tras chiulul de pe ols,dar ce sa-i faci:P
ma straduiesc

whisper
29th March 2008, 18:19
:kiss: Te intelegem Alex! Ai absentele motivate:ok:

peirsolgirl
30th March 2008, 22:08
saru mana :P