PDA

View Full Version : Arsenal London



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

Dennis
1st August 2014, 16:47
Campbell o sa primeasca o sansa la prima echipa sezonul asta. Vesti bune, zic eu :)


Wenger: "Yes, @joel_campbell12 is part of my plans. He might play tomorrow against Benfica." http://t.co/GFNaNzGOGy #EmiratesCup

Sir. Eko
2nd August 2014, 05:15
Si apoi il vinde. Cine stie ce face Wenger vara asta. Mie imi place Campbell, cica a facut o impresie foarte buna la antrenamente.

Johnny D
2nd August 2014, 19:11
Echipa a 2-a a castigat Emirates Cup intr-o repriza, si inca n-a debutat Alexis Sanchez, biata Benfica!:))

Eddy DoubleD
2nd August 2014, 19:30
Sanogo ia Balonul de Aur. Am zis.

Johnny D
2nd August 2014, 19:48
:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy:h appy:happy

Xaviesta
2nd August 2014, 20:21
A fost show cu Sanogo. Alexis a jucat in centru, deci e clar cum o sa il joace Wenger in majoritatea meciurilor.

Johnny D
3rd August 2014, 01:19
E amical, absolut irelevant, Sanogo asta poate fi un fel de Nila, zmeu cu foarfece si calcaie in amicale, iar in oficiale gogomanu lumii.
Nu vreau sa intru in detalii, ce vreau sa spun e ca poate pe viitor ar trebui sa jucam cu echipa a 2-a, prima a fost cam praf in repriza a 2-a!:rolleyes:

Sir. Eko
3rd August 2014, 05:20
Sanogo e raw. Dar are potential mare de tot. Imi aminteste mult de tot de Adebayor...cand era la inceput Adebayor. Doar ca Sanogo are potential mai mare.

Johnny D
3rd August 2014, 21:35
Echipa a 2-a a castigat Emirates Cup intr-o repriza, si inca n-a debutat Alexis Sanchez, biata Benfica!:))

Si a castigat Valencia pana la urma, noi ne-am facut de rusine cu rezervele ce le-am bagat azi!:))
Valencia il are pe Guardado, ma bucur pentru ea!:yes:

delaparis
3rd August 2014, 21:37
Monaco a predat lectie de fotbal azi. O sa puna probleme mari in CL si in campionat contra PSG...

Johnny D
3rd August 2014, 21:44
Lectie de penalty clar in min 82 nedat de arbitru, de fapt dat dar intors de un orb chinezoid ce cred c-a venit de la arbitrat cricket in Nepal!:))

Sir. Eko
4th August 2014, 15:27
Monaco a predat lectie de fotbal azi. O sa puna probleme mari in CL si in campionat contra PSG...

:)) Am auzit ca a fost nasol meciul. Nu s-a jucat nimic. Nu a predat nimic Monaco, a jucat un amical si a castigat un meci amical.
Ma bucur ca a revenit Falcao totusi.

Arbitru a fost amuzant la faza aia...dar e Atkinson, nu ai ce sa faci. Nu poate pur si simplu.

Sir. Eko
26th August 2014, 21:35
Giroud out pana la inceputul lui 2015. Are piciorul rupt.
Wenger a zis ca nu cumpara alt atacant...si nici mijlocas. Poate un fundas...nu o sa invete niciodata.

sannicola
26th August 2014, 22:01
Naspa parca in campionat a fost ok,probabil s-a rupt pe la un antrenament de unul singur...

Sir. Eko
1st September 2014, 15:33
Wenger is refereeing a charity match in Italy :)). E dus de acasa. Cu capu.

Joaca in atac titular cu Sanogo...si spune ca nu poate sa cumpere atacant ca are prea multi :)). Ca daca cumpara trebuie sa vanda pe cineva :)).

Nu cumpara mijlocas defensiv sa il poata juca pe Arteta pana o sa fie omu pe patu de spital... si asa abia se misca....SCHIMBA sistemu de joc la 4-1-4-1 sa il joace si sezonul asta titular pe Arteta :headbang:. Evident ca Arteta e rupt acum si nu se stie cat sta...in loc sa cumpere un jucator adevarat acolo si asa primim mereu bataie in deplasare de la toata lumea din cauza lui Arteta...

Asta e Wenger. Un om dus...in Italia la meci de caritate cand mai sunt 10 ore ramase...nu o sa se schimbe niciodata.

Dennis
1st September 2014, 16:53
Probabil o sa-l ia pe Rabiot, sa vedem.

Atacant nu vrea sa cumpere ca se gandeste la revenirea lui Walcott, si poate sa-l joace si pe Alexis in fata.

PS: Am vazut acum o stire la Sky Sports cum ca ar fii ceva discutii cu Swansea pentru Bony, deci poate poate.

Xaviesta
1st September 2014, 18:09
La acest 4-1-4-1 cel mai mult ma dispera ca il joaca pe Ozil LW, abia ieri a schimbat pozitia cu Alexis. Chiar si RW, tot nu imi convine. Ozil e cel mai bun 10 din lume, trb jucat in centru.

Sir. Eko
1st September 2014, 22:43
La acest 4-1-4-1 cel mai mult ma dispera ca il joaca pe Ozil LW, abia ieri a schimbat pozitia cu Alexis. Chiar si RW, tot nu imi convine. Ozil e cel mai bun 10 din lume, trb jucat in centru.

Nici macar extrema stanga. Ci mijlocas stanga il joaca pe Ozil.

El e in Roma la ceva meci de caritate....nu inteleg. Avem 3 fundasi centrali in lot, 3. Merte, Kos si Chambers. Unu are 19 si e la primul sezon la Arsenal. Unu e accidentat(Kos) si unu vine dupa o cupa mondiala foarte lunga. El asa vrea sa intre in sezon. Chambers e prima rezerva pentru postul de fundas dreapta...si a 3 a pentru postul de mijlocas defensiv(Arteta e rupt acuma deci e al doilea si acolo). Nu inteleg ce face. Suntem la doua accidentari distanta(suntem Arsenal o sa avem mult mai multe) de a juca cu Monreal si Miquel fundasi centrali...si el sta pe banca in Roma...nu pot sa inteleg. Nu pot. Mai are 3 ore dar nu ma astept la nimic.

Xaviesta
1st September 2014, 22:55
Eu tot ma astept sa faca un transfer. S-a tot vorbit de Huntelaar si Welbeck in ultimele ore. Sporting tot refuza 30M pentru Carvalho.

Sir. Eko
1st September 2014, 23:18
Eu tot ma astept sa faca un transfer. S-a tot vorbit de Huntelaar si Welbeck in ultimele ore. Sporting tot refuza 30M pentru Carvalho.

Welbeck o sa joace la Arsenal anu asta. Meh.
Vreau un fundas !!!! Si un mijlocas defensiv.

Nadalfan
1st September 2014, 23:30
Nici macar extrema stanga. Ci mijlocas stanga il joaca pe Ozil.

El e in Roma la ceva meci de caritate....nu inteleg. Avem 3 fundasi centrali in lot, 3. Merte, Kos si Chambers. Unu are 19 si e la primul sezon la Arsenal. Unu e accidentat(Kos) si unu vine dupa o cupa mondiala foarte lunga. El asa vrea sa intre in sezon. Chambers e prima rezerva pentru postul de fundas dreapta...si a 3 a pentru postul de mijlocas defensiv(Arteta e rupt acuma deci e al doilea si acolo). Nu inteleg ce face. Suntem la doua accidentari distanta(suntem Arsenal o sa avem mult mai multe) de a juca cu Monreal si Miquel fundasi centrali...si el sta pe banca in Roma...nu pot sa inteleg. Nu pot. Mai are 3 ore dar nu ma astept la nimic.

Tocmai ce a semnat cu Norwich :))
A venit Welbeck.16 milioane de lire cica.E foarte bine pentru United :))).

Cristy RVD
1st September 2014, 23:35
16 milioane?

Daca asta face atat, Bony tre' sa coste 35.

Sir. Eko
2nd September 2014, 00:26
16 milioane?

Daca asta face atat, Bony tre' sa coste 35.

Are 24 de ani si e englez. La ce preturi sunt in momentul de fata pe piata...e un pret, ok, intr-un mod ciudat.

phife
2nd September 2014, 00:28
cred ca o sa fie cel mai bun transfer de anul asta.

Cristy RVD
2nd September 2014, 00:28
Mi se pare ca cu 16 milioane poti face mai multe. Just sayin'....

Sir. Eko
2nd September 2014, 00:29
Mi se pare ca cu 16 milioane poti face mai multe. Just sayin'....

In ultima zi de transferuri ? In ultimile 3 ore ? Ce ?

Cristy RVD
2nd September 2014, 00:31
De ce e nevoie sa ramai pana in ultimele ore? Sa fim seriosi, daca vrei sa iei titlul nu-l aduci pe Welbeck.

Sir. Eko
2nd September 2014, 00:35
De ce e nevoie sa ramai pana in ultimele ore? Sa fim seriosi, daca vrei sa iei titlul nu-l aduci pe Welbeck.

Nu a zis nimeni ca o sa castige titlul. Nu stiu de ce, asa ii place. Adevarul e ca Sanchez o sa joace in atac titular pentru noi anu asta. Daca Giroud nu se accidenta nici nu cumpara Wenger pe nimeni...asta e asa. In fine.


Nu imi vine sa cred insa ca o sa ramanem in 3 fundasi...3. Si atat. Unu dintre ei trebuie sa joace si fundas dreapta si mijlocas defensiv. De acolo o sa ni se traga tot raul. O sa fie oribil. Il vinde si pe Miquel. O sa ajungem sa jucam cu Monreal si Debuchy in centru, fara discutie. Nu iti ajung 3 jucatori pentru 60 de meciuri...nu ai cum.

cr7luci
2nd September 2014, 00:39
Bine ca ne-am scapat de Welbeck.Chiar nu sunt trist ca a semnat cu Arsenal,una din rivalele lui United.Sa va fie de folos,cum ne-a fost si noua.Pretul pe care l-am luat pe el este excelent.Nu ma asteptam sa luam mai mult de 10 milioane de lire pe el.Si Chicharito trebuia vandut si nu imprumutat la Real Madrid,alaturi de petarda Nani la Sporting.

Johnny D
2nd September 2014, 11:13
V-ati gasit fraierul, Wenger!:headbang:
Alt Sanogogoman, doar ca mai batran...

Prima mea reactie a fost sa citesc gresit:
"L-am luat pe Ashley Young, suporterul nostru, e bun dar noi aveam nevoie de altceva... Oh, NO! FUCK, mai bine venea Young!:o:"

cr7luci
2nd September 2014, 23:30
V-ati gasit fraierul, Wenger!:headbang:
Alt Sanogogoman, doar ca mai batran...

Prima mea reactie a fost sa citesc gresit:
"L-am luat pe Ashley Young, suporterul nostru, e bun dar noi aveam nevoie de altceva... Oh, NO! FUCK, mai bine venea Young!:o:"

Sper sa vi-l vindem si pe Ashley Young :))...nu mai e asa de mult pana in iarna.

Dennis
2nd September 2014, 23:38
Welbeck o sa joace bine la Arsenal, o sa vedeti :D

Johnny D
2nd September 2014, 23:51
Posibil, el macar are experienta de meciuri bune si-n oficiale spre deosebire de Sanogo care e judecat pozitiv dupa o repriza intr-un amical!:)):happy

Sir. Eko
18th September 2014, 22:41
http://arsenalist.com/f/2014-15/dortmund-vs-arsenal/arteta-decides-to-let-ball-go-with-striker-right-behind-him.html

:))
Wenger a spus ca nu exista nimic mai bun pe piata fata de ce avem noi. Nimic mai bun.

Dennis
22nd September 2014, 17:09
"Arsenal defender Mathieu Debuchy expected to miss three months after ankle operation."

Oare cand isi invata Wenger lectia?

Sir. Eko
23rd September 2014, 17:15
"Arsenal defender Mathieu Debuchy expected to miss three months after ankle operation."

Oare cand isi invata Wenger lectia?

Cand ? Niciodata.
Imi pare foarte rau, e o pierdere importanta. Debuchy a inceput sezonul excelent :ok:

Johnny D
25th September 2014, 09:01
A fost fantastic de bun, Sagna pe faza ofensiva nici nu mirosea a fotbalist pe langa el, iar defensiv n-am vazut diferente mai deloc!

Xaviesta
8th October 2014, 19:17
Ozil out 3 luni. Deci Wenger e blestemat

Eddy DoubleD
9th October 2014, 04:51
Seriously :))

Johnny D
9th October 2014, 19:36
Noi cu cine mai jucam?:rolleyes:


Ia uite-l pe Miril, ne da el ceva jucatori de la Tottenham sa avem cu ce juca, nu-i problema!:))

miril
10th October 2014, 08:45
Deocamdata tin, din pacate, doar evidenta, JD:

Arsenal’s Laurent Koscielny returns from France duty because of injury

http://www.theguardian.com/football/2014/oct/09/arsenal-laurent-koscielny-achilles-injury

Eddy DoubleD
10th October 2014, 17:10
Au mai ramas doi..fundasi centrali

Nadalfan
10th October 2014, 18:08
Au mai ramas doi..fundasi centrali

Miquel o sa fie cel mai bun.Am incredere in el.

Sir. Eko
14th October 2014, 03:55
Miquel o sa fie cel mai bun.Am incredere in el.

Miquel nu mai e la Arsenal.


Sper sa revina cat mai repede Ozil, imi pare rau de el. Debuchy si Ozil sunt doua pierderi mari.
Walcott a revenit in schimb, la fel si Gnabry. Ma astept la lucrui mari de la Walcott, era in forma mare inainte de accidentare.

Sir. Eko
22nd October 2014, 11:13
Ospina out pentru 3 luni :)).

Nadalfan
22nd October 2014, 17:22
Miquel nu mai e la Arsenal.


Sper sa revina cat mai repede Ozil, imi pare rau de el. Debuchy si Ozil sunt doua pierderi mari.
Walcott a revenit in schimb, la fel si Gnabry. Ma astept la lucrui mari de la Walcott, era in forma mare inainte de accidentare.

Asta e cumva pustiul ala neamt de tot insista Wenger cu el in startul sezonului trecut?Daca da,omul va fi o aditie foarte buna pentru Arsenal.

Sir. Eko
22nd October 2014, 18:04
Asta e cumva pustiul ala neamt de tot insista Wenger cu el in startul sezonului trecut?Daca da,omul va fi o aditie foarte buna pentru Arsenal.

El ii, nu stiu cat de bun o sa fie baiatu sezonul asta. In momentul de fata nu ma astept ca el sa reuseasca aici.

Sir. Eko
23rd October 2014, 13:56
Problema lui Arsenal din ultimile sezoane, in mod special sezonul asta...intr-o singura poza.

Asta e average position din meciul de aseara.

https://pbs.twimg.com/media/B0n0Vi1CQAAWJXH.jpg

Johnny D
23rd October 2014, 14:00
Walcott a revenit in schimb, la fel si Gnabry. Ma astept la lucrui mari de la Walcott, era in forma mare inainte de accidentare.
Ingrijorator e ca Ramsey era in forma nasoala ca de obicei, iar dupa a fost zeu! Poate ar trebui sa se accidenteze iara!:))


PS: Flamini ala e un infect, cred c-am mai zis-o de vreo 20 de ori, a trebuit sa iasa el sa avem ceva sanse sa scoatem ceva!:headbang:

Sir. Eko
23rd October 2014, 14:28
Ingrijorator e ca Ramsey era in forma nasoala ca de obicei, iar dupa a fost zeu! Poate ar trebui sa se accidenteze iara!:))


PS: Flamini ala e un infect, cred c-am mai zis-o de vreo 20 de ori, a trebuit sa iasa el sa avem ceva sanse sa scoatem ceva!:headbang:

Ramsey e inca accidentat.

Sir. Eko
31st October 2014, 11:21
S-a rupt Wilshere. Rateaza cel putin un meci.

Sir. Eko
1st November 2014, 16:10
Sanogo pe banca in locul lui Campbell. Cariera lui Campbell aici s-a terminat. Nu inteleg de ce nu ii da Wenger sanse. Toata cariera lui a insistat cu jucatori mult mai slabi ca el...dar lui NIMIC. Nu ii ofera o sansa, un meci. Nu il inteleg. Dar nici nu a vrut sa il vanda la Benfica vara asta, il distruge.


De cand a inceput campionatu, Wenger a gresit primul 11 in FIECARE ETAPA. Azi o face lata, Ramsey pe banca, il risca pe degeaba pe Gibbs...etc

Sir. Eko
4th November 2014, 16:23
Crowley o sa ajunga jucator mare.

Sir. Eko
5th November 2014, 11:07
http://33.media.tumblr.com/0508a7725a1e3676fa2e6e7c916be337/tumblr_nejdwbBuyR1r88u00o1_500.jpg


:))

Cristy RVD
5th November 2014, 11:28
lol :))

Tim
5th November 2014, 11:37
Sa ma pish pe aceasta echipa mizerabila si blatista nenorocita. Sa ai 3-0 in minutul 60 si sa faci un asemenea blat....:(

M-a saracit de 100 de milioane.:((

Sir. Eko
5th November 2014, 12:14
Incapabila, nu blatista :D. Imi pare rau ca nu ai pierdut mai mult, daca e sa fiu sincer.

Tim
5th November 2014, 12:35
Esti deosebit de prost, mai mucea. Hai, acum arata-ti neputinta si frustrarea si penalizeaza-ma din nou.

Sir. Eko
5th November 2014, 14:46
Esti deosebit de prost, mai mucea. Hai, acum arata-ti neputinta si frustrarea si penalizeaza-ma din nou.

Hai ca am ras. Mucea, foloseste si batranu vorba asta.
De ce sa fiu frustrat ca nu inteleg ? :)) Nu eu am pierdut "100 de milioane" la pariuri.


Hai sa ne calmam :D

RkZC7sqImaM

TheIceMan
5th November 2014, 18:21
Incapabila, nu blatista :D. Imi pare rau ca nu ai pierdut mai mult, daca e sa fiu sincer.

:)) :))

basescu-i de vina :))


timache, chiar ai pierdut bre atata banet :o:

YoNuTzz
5th November 2014, 20:52
pfff...arsenal...arsenal ce mi-ati facut ieri seara

din cauza voastra am ratat un pic peste 100 de milioane...si am mai pierdut si cateva

Xaviesta
5th November 2014, 20:57
Toata lumea a ratat 100 de milioane pe arsenal. ba da-o...

Nadalfan
5th November 2014, 21:16
Toata lumea a ratat 100 de milioane pe arsenal. ba da-o...

Ba,pe mine nu m-au scos de la 100 de milioane, dar m-au scos de la 17...

YoNuTzz
5th November 2014, 23:49
chiar nu mint, nu mai am biletul sa-l postez ca l-am rupt ieri de nervi...

in fine, nu mai conteaza acum :))

milanezu
6th November 2014, 00:05
astia care pariati fara cap sa mergeti la psiholog.
pana nu e prea tarziu.

TheIceMan
6th November 2014, 02:48
La City cat ati pierdut? :)

Johnny D
6th November 2014, 08:25
Sa ma pish pe aceasta echipa mizerabila si blatista nenorocita. Sa ai 3-0 in minutul 60 si sa faci un asemenea blat....:(

M-a saracit de 100 de milioane.:((

Urat... urat, urat.


:)) :))

basescu-i de vina :))


timache, chiar ai pierdut bre atata banet :o:

Dar eu cred ca astia se refera in toata viata lor cat au pierdut pe Arsenal.
Pai asa io am pierdut mai mult!:))


http://33.media.tumblr.com/0508a7725a1e3676fa2e6e7c916be337/tumblr_nejdwbBuyR1r88u00o1_500.jpg


:))
:ok:

DrPaul
6th November 2014, 13:39
Forzza Arsenal ! Un tunar adevarat

Sir. Eko
6th November 2014, 17:00
Forzza Arsenal ! Un tunar adevarat

Paulica din cluj ?

Sir. Eko
8th November 2014, 14:23
Koscienly mai rateaza o luna :)). Eu zic ca nu mai joaca sezonul asta.

Johnny D
9th November 2014, 17:37
Paulica din cluj ?

Probabil si-o fi uitat parola la contul de Gooner!:P

Sir. Eko
10th November 2014, 09:36
https://pbs.twimg.com/media/B2BRv-sCAAITk8w.png


Nu mai e cale de intorcere, trebuie sa plece. Cu cat sta mai mult cu atat o sa fie mai greu pentru urmatorul manager. Nu o sa fie niciodata dat afara, asa ca trebuie sa plece el.

Sir. Eko
13th November 2014, 12:23
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2831791/Alexis-Sanchez-admits-selfish-improve-Arsenal-hotshot-insists-struggling-Gunners-win-competition.html

Atitudinea lui e incredibila. Daca asa joaca acum, cand spune el, nu s-a obisnuit calumea cu PL...vreau sa il vad cand o sa se simta bine integrat.

Xaviesta
13th November 2014, 13:24
Alexis Sánchez: Has won possession more times in the final third (14) than any other player in the PL this season; Fàbregas second (11) (whoscored)

#workrate

Johnny D
13th November 2014, 14:16
Atitudinea lui e incredibila. Daca asa joaca acum, cand spune el, nu s-a obisnuit calumea cu PL...vreau sa il vad cand o sa se simta bine integrat.

Nu s-a obisnuit prea bine cu PL in ipostaza Arsenal care o are, deoarece n-a prea castigat meciuri, la Barca alta era obisnuinta!:P
Eu nu cred ca poate juca mai bine de-atat, nici nu prea mai ai ce sa-i mai ceri.

Sir. Eko
13th November 2014, 15:35
Arsenal midfielder Mesut Ozil ruled out for a further 7 weeks with knee injury

Diaby e out pentru ca inca 3 luni, contractul ii expira la vara, e timpul sa se retraga.

:))

Johnny D
14th November 2014, 08:05
Ozil isi poate face planurile de Craciun si Revelion!
La cat de mult a contribuit anu asta incepand chiar cu prima etapa de pe plaja, chiar merita!:yes:

Sir. Eko
22nd November 2014, 21:36
Pana nu pleaca Wenger Arsenal nu o sa mai progreseze. E depasit total.
Iar eu nu ma mai uit la Arsenal pana nu pleaca Wenger, am ajuns la o perioada in viata in care sa stau in weekend acasa sa urmaresc fotbalul inseamna sa renunt la alte lucruri. Nu are sens. Rezultatul si atat.

Wenger out.



http://24.media.tumblr.com/3b84213d33c58e73e9529ab49ac5e5be/tumblr_mgc3xpp2NF1s15sl9o1_400.gif

Over and out.

corello
22nd November 2014, 21:49
D'aia-i fain sa ai norocul sa tii cu echipe mici :D
N-ai asteptari mari, iar surprizle is intotdeauna de partea ta

Sir. Eko
23rd November 2014, 17:08
D'aia-i fain sa ai norocul sa tii cu echipe mici :D
N-ai asteptari mari, iar surprizle is intotdeauna de partea ta

He's Bony, Bony Bony Bony
wilfried Bony, Bony, Bony, Bony

:D

Ma pot strecura ?

Johnny D
23rd November 2014, 20:29
Acum eu ma uit la meciuri si tu nu!?:))

Sir. Eko
30th November 2014, 22:02
PcewgKMuATI

Material de laba.

SwedishMafia
1st December 2014, 00:43
Cica un tabloid din Anglia, daily mail, ar fi facut un sondaj, in urma caruia, 87% dintre fanii lui arsenal ar vrea ca arsene sa plece de la arsenal.

La meciul cu WBA, in zona unde erau fanii lui arsenal, a aparut un banner care ii multumea lui arsene, dar ii cerea sa plece de la arsenal. La ce a facut pt arsenal, decat sa ajunga sa fie huiduit , contestat, arsene mai bine sa plece.

Ar face o treaba buna la o echipa ca si as Monaco sau rennes.

Sir. Eko
2nd December 2014, 10:27
Cica un tabloid din Anglia, daily mail, ar fi facut un sondaj, in urma caruia, 87% dintre fanii lui arsenal ar vrea ca arsene sa plece de la arsenal.

La meciul cu WBA, in zona unde erau fanii lui arsenal, a aparut un banner care ii multumea lui arsene, dar ii cerea sa plece de la arsenal. La ce a facut pt arsenal, decat sa ajunga sa fie huiduit , contestat, arsene mai bine sa plece.

Ar face o treaba buna la o echipa ca si as Monaco sau rennes.

Nu cred sa fie chiar 87%.
A mai aparut bannerul respectiv, dar nu a fost bagat in seama de presa pana acum. Lui Arsene oricum nu ii pasa. De plecat nu pleaca.
Si eu zic ca ar face treaba buna pe la alte echipe, dar sincer cred ca isi termina contrctul cu Arsenal si se retrage din fotbal.

Eddy DoubleD
4th December 2014, 03:40
dPczMiM43_c

:))

Sir. Eko
4th December 2014, 10:51
:)) Abia astept sa le vad filmul.


https://vine.co/v/Ov61paMzlni

Xaviesta
4th December 2014, 14:08
PcewgKMuATI

Material de laba.

https://v.cdn.vine.co/r/videos/92FDEEE7DA1149566598420877312_328d3828327.0.1.2532 724455046464326.mp4?versionId=ssONn77aaW8DrT.wuoZr RfGF7vlvnyGD

Sir. Eko
5th December 2014, 11:40
:))

Eddy DoubleD
14th December 2014, 17:20
https://scontent-b-lga.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10848059_10153408623544745_5608218667975543425_n.j pg?oh=80555070f30f6125ab8f23edd9054f9e&oe=5540D0B4

Are you happy, Sir Eko? :))

Sir. Eko
15th December 2014, 16:49
Ba....nu prea. :))


Koscienly e out pentru 3-4 luni.
Ox out si el nu se stie pentru cat timp.

Xaviesta
15th December 2014, 17:01
Ce are Kos?

Sir. Eko
15th December 2014, 17:27
Ce are Kos?

La glezna. Are nevoie de pauza. A jucat astea 3 meciuri doar pentru ca a fost disperat Wenger, dar el nu avea voie defapt.

Nadalfan
15th December 2014, 17:43
Pai si are nevoie de pauza 3-4 luni?

Sir. Eko
15th December 2014, 18:21
Pai si are nevoie de pauza 3-4 luni?

Dap. E celebra achilles injury. E cea mai oribila probabil. Mai rea ca un picior rupt. A avut si Vermaelen si a lipsit 18 luni. Wilshere 14 luni.

Pentru ca nu simtit durere si nu stii cand trece sau nu. Se umfla si gata, apoi trece si zici ca poti sa joci...dar defapt nu e asa.

Nadalfan
15th December 2014, 18:57
Ma, si Nani a avut asa ceva sezonu' trecut si a stat vreo 2 sau 3 luni parca.Kos inainte sa joace astea 2 meciuri sau cate a jucat el deja statuse vreo 2 luni...

Johnny D
15th December 2014, 19:36
"And the hits keep on comming!" - Tom Cruise (A Few Good Men)

Merry Christmas, Sir. Eko!

Sir. Eko
16th December 2014, 10:45
After 20 years in the game I have decided to retire from professional football. It has been an incredible journey and I would like to thank all the fans, team mates and individuals involved with AS Monaco, Juventus, Arsenal FC, FC Barcelona, the New York Red Bulls and of course the French National Team that have made my time in the game so special.

It is now time for a different career path and I am pleased to say that I will be returning to London and joining Sky Sports. I will hopefully share some of the insights, observations and experiences I have learnt over the years with you guys.

I have had some amazing memories (mostly good!) and a wonderful experience.

I hope you have enjoyed watching as much as I have enjoyed taking part.

See you on the other side...



Wqkykj1tTpE


:)

Xaviesta
16th December 2014, 12:09
Thanks for the Triplete, Titi.

https://pbs.twimg.com/media/B4-ADB6CEAA-V2x.jpg:large

El Pistolero
16th December 2014, 12:43
Genial jucãtor. :ok:

Xaviesta
16th December 2014, 13:03
ExPNxsVJA9E

Johnny D
16th December 2014, 16:38
Unul dintre putinele genii intr-adevaratul sens al cuvantului, dintre jucatorii de culoare.
Celalalt ar fi probabil George Weah! Pe altii nu cunosc.

Eddy DoubleD
16th December 2014, 16:46
Legend :ok:

delaparis
16th December 2014, 22:30
Unul dintre putinele genii intr-adevaratul sens al cuvantului, dintre jucatorii de culoare.
Celalalt ar fi probabil George Weah! Pe altii nu cunosc.

Ai auzit de Pele? :rolleyes: (Edson Arantes do Nascimento )

Da, Henry este cel mai bun fotbalist francez care a jucat in Anglia, unul dintre cei mai buni fotbalisti francezi din istorie langa Kopa, Platini si Zidane, golgheter in nationala Frantei etc ... Si unul care are palmares complet castigand cele mai importante competitii in fotbal. CM, CE si CL.

newcool
17th December 2014, 15:28
Un jucator urias!
Respect.:yes:

delaparis
17th December 2014, 21:58
http://www.google.fr/url?source=imglanding&ct=img&q=http://photos.tuxboard.com/wp-content/uploads/2009/11/Thierry-Henry-et-ses-grandes-mains.jpg&sa=X&ei=yN-RVJj1E8rkao-XgKgN&ved=0CAkQ8wc4Cg&usg=AFQjCNHvrr0d0fti3YFvNnVTpgnjygnFRg

http://www.google.fr/url?source=imglanding&ct=img&q=http://i888.photobucket.com/albums/ac82/funnyfoximages2/Henry-multi-mains.jpg&sa=X&ei=FuCRVPXJIoP8aPf0gbgJ&ved=0CAkQ8wc4Cg&usg=AFQjCNGtr6dHAWQRguKjL4iNQCeUhRaGdw

http://www.google.fr/url?source=imglanding&ct=img&q=http://www.tourte.org/wp-content/uploads/2009/11/cdm-2010-main-henry.jpg&sa=X&ei=ROCRVPDyGITaaMnngpgL&ved=0CAkQ8wc4Cg&usg=AFQjCNHc6R0U4xL4-RtQptJoOr37dlrcOA

:D

Johnny D
17th December 2014, 22:34
Ai auzit de Pele? :rolleyes: (Edson Arantes do Nascimento )


Ala e negru? Io credeam ca e doar mai ars de soare asa ca e brazilian!:D

Eddy DoubleD
21st December 2014, 00:49
https://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/pitchside-europe/arsenal-s-injury-list-since-the-summer-of-2013-is-unbelievable-151944234.html#uk-fb-po

Puteti sa ajungeti pana la capat? :))

Sir. Eko
21st December 2014, 12:56
:)) Am vazut si eu aia. Penibil.

Johnny D
21st December 2014, 21:26
Bai Eko-ule, ce ne-ai fentat? Ai zis ca sta nush cate luni, cand colo Oxlande titular azi!:))

Sir. Eko
21st December 2014, 21:29
Ha? Ramsey sta o luna. Koscienly 3-4. Nu am zis nimic de OX. Desi omu joaca accidentat de vreo 3 meciuri deja si urmeaza ceva grav si pentru el. Are Wenger grija.

Johnny D
21st December 2014, 21:30
Ramsey ce are? Azi s-a vazut lipsa lui, din pacate...
Cred ca sufera de sindromul supergol cand nu conteaza, mai bine nu juca cu Galata, oricum acel meci fu pe degeaba...

Johnny D
22nd December 2014, 12:14
This

Ba, mie mi-l tre neaparat pe Traore de la Barcelona, a jucat si-n cupa saptamna trecut l-am vazut si in finala CL anu trecut!
Eu as incepe cu o oferta de la 5 mil euro, si m-as duce pana la 15 mil, e un fel de Messi pe negru, te doare mintea!
Wenger, wtf are u doing!? Wake the f up!:confused:
:yes:

Xaviesta
22nd December 2014, 12:46
Ia-ti adio de la Adama :))

Johnny D
22nd December 2014, 13:24
30 mil lire cu banii jos pana nu e prea tarziu, p*la calului!:D
Mai ales ca e nascut pe 25, ca mine, ca Becali, ca Iisus Cristos si ca Rapidu, n-are cum fi altfel decat genial!:))

Eddy DoubleD
24th December 2014, 18:05
Cica S.Ramos la Arsenal. Pe bune?:)) Ce-i drept, doar discutii

delaparis
26th December 2014, 21:37
Uite ce va aduce Mos Craciun ... Cavani /hello :yes:
PSG scapa de el si de cele 10 milioane salariu anual (timp de 4 ani) si in plus va incasa 65 milioane din partea lui Sir Wenger :bere:
E foarte bun asta, m-am convins. Nu am mai vazut pe cineva sa traga din 10 metri in careu si sa reuseasca sa atinga steguletul de corner acolo :o:/hello

Johnny D
26th December 2014, 21:41
Cica S.Ramos la Arsenal. Pe bune?:)) Ce-i drept, doar discutii

Iii buuuun, daca ii scapa vreun cap un gura lu Giroud in vreun meci, are cine sa-l acopere, excelent!:ok:


Uite ce va aduce Mos Craciun ... Cavani /hello :yes:


Sa ti-l f*ti de gunoi imputit de jucator, si pe Sanogo il prefer in fata lui! Doamne fereste si apara...
Nici macar glume sa nu faci pe tema asta, ca imi vine rau de la stomac.


Nu am mai vazut pe cineva sa traga din 10 metri in careu si sa reuseasca sa atinga steguletul de corner acolo :o:/hello

Dupa ce-a facut preluare in prealabil! Trebuie neaparat specificat ca face toata diferenta, performanta unica pe UNIVERS!:help:

delaparis
26th December 2014, 22:12
Eu nu glumesc, il vrea Wenger.
De asta imi place antrenorul asta. /hello

http://www.google.fr/url?source=imglanding&ct=img&q=https://arsenalcolumn.files.wordpress.com/2009/05/arsene-we-trust.jpg&sa=X&ei=A8GdVODGAYfpUtKCgMgE&ved=0CAkQ8wc&usg=AFQjCNGyDOjFX4Iz2p1SIu1vUZF_GzKU4g

Johnny D
26th December 2014, 22:22
Atunci incep sa cred in procentajul mare care-l vor pe Wenger afara, pana acum nu prea-m crezut...

Johnny D
26th December 2014, 22:49
Culmea e ca la noi s-ar putea sa joace ceva Cavani, desi nu m-as baza pe asta.
E genul de fotbalist de situatie, daca situatia ii convine e genial, problema e ca la Arsenal situatiile nu prea sunt convenabile...
Noi n-avem nevoie de jucatori de situatie ci jucatori de sacrificiu, ca si Alexis, Wilshere, Ramsey sau Debuchy, Gibbs... mai multi din astia!

delaparis
26th December 2014, 23:42
Problema la Cavani e alta cred eu. E un jucator supraevaluat si constient de asta. El doreste, normal, sa fie in lumina reflectoarelor Europa dar presiunea il face sa revina la nivelul sau minim. Adica un jucator mediocru. Poate exagerez dar nu-l vad mai bun decat Torres sau Carroll. Alearga mult si e in dinamica echipei la fiecare meci dar cand e vorba sa inscrie da o chifla de zici ca e amator. Nu are psihic sa-si depaseasca valoarea cand joaca meciuri importante. E bun de meciuri de grupe EL ...

Sir. Eko
27th December 2014, 11:19
Nu vine Cavani...

https://vine.co/v/OHHjtzFuWLn

Eddy DoubleD
28th December 2014, 02:44
https://vine.co/v/OHwdjW1VLzO

uuups :D Saracul Flamini...

Sir. Eko
28th December 2014, 11:33
:happy

Johnny D
30th December 2014, 07:36
Nu vine Cavani...

https://vine.co/v/OHHjtzFuWLn

:ban:


https://vine.co/v/OHwdjW1VLzO

uuups :D Saracul Flamini...

Nu, ca e baiat bun... si mai stie si fotbal!

Sir. Eko
15th January 2015, 12:19
Debuchy o sa lipseasca minim 3 luni...deci sezonul e gata pentru el. Super sezon de debut a avut, a pierdut 7 luni din el..
Arteta o sa lipseasca "many more weeks"...din pacate omul meu e terminat. Nu ma astept sa il mai vad sezonu asta.

Cumpara oare Wenger pe cineva ? Ca nu avem mijlocas defenisv de vreo 7 ani deja. Eu pariez ca NU. O lungeste pana la vara cand Arteta face 34 si Flamini 33 si spune ca impreuna ei doi pot sa duca un sezon :)). Apoi Arteta iar se rupe, Flamini...continua sa fie...Flamini...si uite asa stam pe loc din cauza lui.

Johnny D
15th January 2015, 12:40
Daca de Milan n-a fost bun, nu putem sa-l dam la Cessena sau Sassuolo sau poate am gresit eu, Milanul n-a fost destul de bun pentru el!:))

Sir. Eko
15th January 2015, 15:54
Uite cum imi da peste nas batranu. A si cumparat un mijlocas defensiv...de 17 ani.

http://legia.com/aktualnosci/bielik-przejdzie-testy-medyczne-w-arsenalu-45277

Eddy DoubleD
16th January 2015, 06:17
Apoi Arteta iar se rupe

S-a rupt deja. Sta trei luni...

http://arsn.al/OuKjBK

Xaviesta
16th January 2015, 09:43
Lol, am vazut o statistica. Jucatorul cu cele mai multe tacklinguri la Arsenal e Flamini (e cam normal daca e singurul DM si joaca aproape meci de meci), iar al doilea e Alexis cu un singur tk in spatele lui Flamini.

Asta spune multe.

Sir. Eko
21st January 2015, 15:19
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/696x392/jan_15/gun__1421750429_bielik2.jpg



Arsenal complete Krystian Bielik deal

Arsenal have completed the signing of 17-year-old midfielder Krystian Bielik from Legia Warsaw for an undisclosed fee.
Bielik made his senior debut for the Polish club in August aged 16. He went on to feature five times for Legia in the league and once in the Europa League.
The versatile Poland youth international can play in both holding midfield and at centre-back.
The deal is subject to the completion of regulatory processes.

Sir. Eko
25th January 2015, 01:06
Villarreal CF @VillarrealCF · 2 ore Acum 2 de ore
Welcome @joel_campbell12! Villarreal and @Arsenal agree to loan the player until the end of the season!


Villarreal CF and Arsenal FC have come to a preliminary agreement, that will be completed on Monday, for the transfer of Brazilian defender Gabriel Armando de Abreu. Once Gabriel passes the physical examination, he will join the Gunners in the Premier League.

In one and a half season in Villarreal, Gabriel has played 50 matches through al the competitions and has been key for Marcelino's team, proving himself as an outstanding professional. Before signing for the Submarine, Gabriel played for EC Vitória, with which he promoted to Brazil's Serie A.

Villarreal wants to thank Gabriel for his dedication and professionalism during his time in the club and wishes him best of luck in his career.



Uite si un fundas(mai trebuie doar sa isi primeasca dreptul de munca)
Sper sa mai vina cineva, dar nu cred ca e cazul. E ok si asa...pentru ca eu nu ma asteptam la nimeni.

Johnny D
26th January 2015, 13:57
has been key for Marcelino's team
:yes:Fara el retrogradeaza, clar!

Sir. Eko
28th January 2015, 18:57
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/696x392/jan_15/gun__1422461110_gabriel_sign1.jpg


Arsenal have signed Brazilian defender Gabriel from Villarreal, with Joel Campbell agreeing a new long-term deal prior to a loan move to the La Liga side.

Sir. Eko
31st January 2015, 16:22
Barcelona team doctor Pruna diagnosed Arsenal goalkeeper Ospina a few months ago as Arsenal doctors couldn't find reason of injury.

:happy:happy

A revenit lumea in aparare, toate pareau ca merg decent.
Au plecat Podolsky, Joel...acum ii avem din atac rupti pe : Welbeck, OX, Alexis Sanchez :happy. Deci 5 din cei din fata au disparut din lot intr-o saptamana. Numai la Arsenal :ok:

Sir. Eko
16th February 2015, 16:29
https://o.twimg.com/2/proxy.jpg?t=HBhAaHR0cHM6Ly9mYXJtOC5zdGF0aWNmbGlja3 IuY29tLzczMjIvMTY1MTQ3MTY1ODZf%E2%80%8BNDllOTJmOTM wNl96LmpwZxSAChSsBwAWABIA&s=oih2k2NY-_AaZcgkPg6qssdqixNtM4YwESHbRwHg4cQ

Eddy DoubleD
17th February 2015, 00:15
Cica Cazorla o sa dispara din poza aia la vara :D

Sir. Eko
17th February 2015, 10:13
Nu dispare, e prea bun. Nu il lasa Wenger.

Johnny D
17th February 2015, 12:59
Si nici nu e jucator de Real Madrid sau Bayern Munchen, n-are cum pleca d-aci.

Eddy DoubleD
17th February 2015, 13:38
http://www.transfermarkt.co.uk/report-arsenal-midfielder-cazorla-set-to-join-atletico-madrid/view/news/188505

Xaviesta
17th February 2015, 13:49
Nu e de Bayern dar e perfect pentru Atletico.

ducus
26th February 2015, 11:53
Respect Arsene Wenger pt. tot ce ai facut la echipa! Omul asta are fair-play si puterea sa recunoasca cand adversarul e mai tare decat baietii lui, aseara dupa 1-3 cu Monaco i-a felicitat pe francezi. Mai rar asa ceva in ziua de azi!:yes:

Johnny D
3rd March 2015, 07:46
Eh, nu prea cred ca la nivelul asta nu se recunoaste superioritatea cand cineva te bate acasa la 2g diferenta.
Dar d.p. meu d.v. n-au jucat mai bine decat Everton pe care i-am batut 2-0, diferenta a fost ca la Everton Lukkaku a ratat 2 ocazii f bune, ei au dat un bulan de sut deviat in toata prima repriza si au condus pe tabela; noi am avut mai multe ocazii cu Monaco decat cu Everton si mai clare doar ca am fost impiedecati cand s-o bagam in poarta si Monaco la fel cum ar fi facut si Everton daca ar fi condus sunt sigur, ne-a prins pe contra si ne-a terminat!
Nu mi s-a parut o echipa mai buna decat Everton absolut deloc Monaco, diferenta a fost in cum ne-am descurcat noi in fata portii adverse si la nivel de bulan; Monaco a avut un bulanoc exorbitant cu noi, pe cand Everton cu noi se poate zice c-a avut ghinion si un portar advers inspirat!


PS: Prima repriza Monaco a fost clar sub Everton, n-au avut absolut nici o ocazie in afara de acel sut de la 30 m deviat in poarta pe cand Everton au avut vreo 2 raiduri f periculoase, culminate de acea ocazie a lui Lukkaku ce scapase pentru un moment singur cu portaru dar Paulista l-a blocat exceptional!:yes: Nu mai vreau sa aud de mertezacheruri idioate cand avem asa un jucator acolo in defensiva!

Sir. Eko
5th March 2015, 10:41
http://giant.gfycat.com/SmallOldfashionedGrouse.gif

http://giant.gfycat.com/WealthyDeafeningCanine.gif

Si pentru tine Ion

http://38.media.tumblr.com/d47990ecf4370e0f4d5c65f8103b2738/tumblr_mmxdiyESaT1sp17zio1_500.gif

Johnny D
5th March 2015, 13:36
Nu stiu ce insinuari faci tu acolo dar nu pot sa le vad pana nu ajung acasa, aici netul imi merge ca dracu.
Din ce reusesc sa vad e ca sunt legate de meciul cu QPR ce n-are nici in cur nici in maneca cu meciurile cu Everton si Monaco.
Oricum m-ar interesa un rezumat total al meciului nostru cu QPR nu doar faze ici si colo si carcoteli de 2 lei.

Xaviesta
5th March 2015, 14:43
Alexis si Ozil au fost slabi. Giroud god mode.

Johnny D
5th March 2015, 14:51
Eu vorbeam de meciurile cu Everton si Monaco, cum ziceam, nici in cur nici in maneca QPR cu alea doua.
Si ti-am mai zis de 2000 de ori, un jucator e jucator cand iti face diferenta de-ai nevoie de el, la 0-0 cu Everton(Giroud), la 0-0 cu QPR(Giroud), nu ca si Alexis care-ti tot rateaza la 0-0 im ambele meciuri, la fel si cu Monaco a ratat in prima repriza o ocazie buna, a dat in palmier din careu! Dar am mai zis, atunci toti au prins o zi infecta, insa Giroud de obicei face diferenta si cand ai nevoie de el; nu doar cand echipa adversa e slaba, meciul e la indemana, scorul e favorabil, etc.

N-aveti decat daca Giroud va ramane la noi, ceea ce se va intampla aproape sigur, sa va taiati pe vene! Vai ce o sa ma mai supar eu!:))

Xaviesta
5th March 2015, 15:01
L-am vazut pe Giroud cu Monaco si in alte nspe meciuri. Si am mai spus inainte sa il luati pe Alexis, sa nu va asteptati sa dea 30 pe sezon, el e mai mult playmaker, de la el a plecat si faza la primul gol ieri. Mnah, asta cu x joaca bine la 0-0, altu' nu stie decat la 1-0 sa joace etc e o prostie mare.

Johnny D
6th March 2015, 08:35
Asta credeti voi, de aia nu puteti vedea prea departe in viitor si de aia voi credeti sau credeati:rolleyes: ca, Cavani e mare scula, poftim!:))

L-am vazut pe Giroud cu Monaco si in alte nspe meciuri.
In meciul ala toti s-au incaltat cu incaltari patrate, diferenta s-a facut doar ca Giroud fiind atacant central, a avut mai multe faze de culcat.

PS: Alexis e bine unde e, el a creat, a facut ce trebuia atunci! Treaba mijlocasilor e sa creeze pt Giroud, de restu se ocupa el!:yes:

Sir. Eko
6th March 2015, 15:25
Deci o echipa are intr-un sezon in medie, 4 accidentari la "hamstring"(sunt defapt 3 muschi acolo: biceps femural, semimembranos și semitendinos). E cea mai comuna accidentare in fotbal(12% din toate accidentarile).

Gabriel s-a accidentat la hamstring in meciul cu QPR si sta 3 saptamani.


1. Yaya Sanogo Injury Hamstring Injury 2014 August 16th
2. Kieran Gibbs Injury Hamstring Injury 2014 August 16th
3. Yaya Sanogo Injury Hamstring Injury 2014 September 10th
4. Aaron Ramsey Injury Hamstring Injury 2014 September 27th
5. Danny Welbeck Injury Hamstring Injury 2014 November 18th
6. Mikel Arteta Injury Hamstring Injury 2014 November 4th
7. Yaya Sanogo Injury Hamstring Injury 2014 November 26th
8. Aaron Ramsey Injury Hamstring Injury 2014 December 9th
9. Alexis Sanchez Injury Hamstring Injury 2015 January 26th
10. Aaron Ramsey Injury Hamstring Injury 2015 February 10th
11. Mathieu Flamini Injury Hamstring Injury 2015 February 15th
12. Gabriel Injury Hamstring Injury 2015 March 4th.


:)) Cum naiba o echipa asa mare ca Arsenal nu isi da seama de ce se intampla MEREU ? Ii logic ca ceva nu ii ok, cum ii antreneaza sau cum se recupereaza ....

Eu unu zic ca e terenul de pe Emirates. Sau terenul de la antrenament.

Johnny D
7th March 2015, 16:31
Doamne feri sa schimbe gazonul, arata imaculato-bengoso-suprem!
Cel mai misto gazon din Univers pentru unul din cele mai superbe jocuri de pase!:yes:

Sir. Eko
12th March 2015, 00:38
SxppSr6_fiA

:D

Johnny D
12th March 2015, 10:01
Naaa... pai d-astea si io pot:sneaky:
























...dupa vreo 243 de incercari!:))

Sir. Eko
22nd March 2015, 13:22
https://pbs.twimg.com/media/CAsdLQcWEAER9rJ.jpg

Ohhh Santi Cazorla :D

Din ultimile 16 meciuri am castigat 14 :ok:

Johnny D
23rd March 2015, 10:44
Dap, a fost exponential in centrul mijlocului nostru dupa meciul cu City in care a fost fabulos!
Insa ce ma sperie e ca intre meciurile cu City din cupa si din campionat n-a prea jucat mare lucru, asta ma face sa ma ingrijorez cu ce se va intampla cu noi dupa urmatorul meci cu City, daca el asa-si programeaza perioadele de forma!:))
Pacat ca Alexis a scazut asa dramatic in forma, am fi avut mare mare nevoie de el la dubla cu Monaco unde practic n-a existat!:(

Eddy DoubleD
27th March 2015, 13:23
http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/arsenal/11497750/Arsenal-transfer-news-Marco-Reus-interests-Arsene-Wenger.html

Reus la Arsenal? oookaaay, suuureee :happy

Sir. Eko
31st March 2015, 10:50
http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/arsenal/11497750/Arsenal-transfer-news-Marco-Reus-interests-Arsene-Wenger.html

Reus la Arsenal? oookaaay, suuureee :happy

Marco Reus: "l think everyone has their favourite
club. I always a fan of Arsenal, because l appreciate
their style of play."
Marco Reus:"My ldol was always Thomas Rosicky.
He is phenomenal. I copied everything about him,
right down to his sweetbands."

Nu cred ca pleaca Reus vara asta.

Johnny D
31st March 2015, 11:01
How can U not love Arsenal!? You must be a re............gressed person!:evil:

Sir. Eko
31st March 2015, 18:45
E viu !!!

http://s4.postimg.org/h4vlrj6pp/gun_1427810039_arsenalxi_brentford.jpg

Johnny D
1st April 2015, 20:17
O fi... auzi, nu-l luam pe Ianis Hagi!?
Acu pana nu pune Fiorentina mana pe el, auzi ca nu merge decat la o echipa care investeste f mult in copii si juniori!
Daca nu la noi, atunci la cine?:))

Sir. Eko
2nd April 2015, 11:20
Nu stiu povestea, nu stiu de ce faci misto de el. Nu e bun ?

Johnny D
2nd April 2015, 12:09
Nu fac misto, mi-as dori sa vina un roman la Arsenal.
Ideea e ca daca nici fiul lui Hagi care e cel mai bun pasator la nush ce echipa acolo unde joaca el nu vine la nici 17 ani de viata; atunci nu mai vine niciun roman in veac amin la noi, nici macar de incercare. Wenger a tot vazut tot felul de parliti, p-asta n-a putut sa-l vada?

Eddy DoubleD
5th May 2015, 15:11
http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/africas-richest-man-confirms-interest-5637493

Ce zici, Sir? :))

Sir. Eko
5th May 2015, 17:35
http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/africas-richest-man-confirms-interest-5637493

Ce zici, Sir? :))

Nu mersi :))

Johnny D
6th May 2015, 08:01
De ce dracu n-a cumparat actiuni ca si Kroncky ala? Si daca vrea sa bage bani si nu-l lasa sa ia clubu, nu cred ca-l opreste nimeni sa sponsorizeze echipa cu cateva zeci de milioane anual daca chiar are chef!:rolleyes: Desi pe mine m-ar unge de zeci de mii de ori mai mult la suflet daca ar sponsoriza anual Rapidu cu banii astia, waai de mine ce diferenta ar face acolo!:D

Xaviesta
31st May 2015, 09:46
25 goals and 13 assists in his first season, in a different league/country. Happy for him.

http://i.imgur.com/Oa7lpsf.gif

corello
31st May 2015, 10:51
E prea devreme sa vorbim sau e ceva serios?
http://www.squawka.com/news/reports-arsenal-cleared-to-seal-the-signing-of-ki-sung-yeung/387436?

Sir. Eko
31st May 2015, 11:29
Metro. De acolo a pornit zvonu. Imi place de jucator, dar nu e adevarata povestea.

Johnny D
31st May 2015, 12:53
25 goals and 13 assists in his first season, in a different league/country. Happy for him.

http://i.imgur.com/Oa7lpsf.gif

Prima din multe!:D
Cocãlan a jucat f bine si acum, Arteta e ca si revenit, avem acoperit si acel post se pare!
Flamini poate pleca inapoi la Milan, sa-i retrogradeze in B daca se poate!:no:

Sir. Eko
24th June 2015, 11:18
Arsenal have signed Vlad Dragomir, Romania's U16 captain. The central midfielder's transfer fee was €100k.

https://pbs.twimg.com/media/CIP6Q-0WIAAslgm.jpg

De la Timisoara a venit.

Johnny D
24th June 2015, 11:36
Tot am vrut un mijlocas roman, n-a fost sa fie fiul lui Hagi, e fiul lui Dragomir si tot bine e!:yes:

Luis Garcia10
24th June 2015, 11:59
Ce-ti place sa dezinformezi. Pustiul n-are nicio treaba cu nea Mitica.

Eddy DoubleD
27th June 2015, 18:51
http://www.thesportbible.com/articles/arsenal-new-boy-has-some-very-interesting-instagram-pictures

:))

Luis Garcia10
27th June 2015, 20:13
:))))

Sir. Eko
29th June 2015, 18:08
http://www.arsenal.com/news/news-archive/20150629/petr-cech-agrees-to-join-arsenal

Petr Cech agrees to join Arsenal.

Eddy DoubleD
1st July 2015, 14:54
(FAKE NEWS) Vidal oficial la Arsenal

https://scontent-lga1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11229967_944874718907716_2565519791492563057_n.jpg ?oh=4a54b2d5bc8e2bfb8b302cef958e2dd0&oe=561CF232

:))

Sir. Eko
1st July 2015, 15:13
:))

Nu stiu de unde au aparut zvonurile astea cu Vidal la Arsenal dar pot sa te asigur ca NU sunt adevarate.

Eddy DoubleD
1st July 2015, 17:15
:))

Nu stiu de unde au aparut zvonurile astea cu Vidal la Arsenal dar pot sa te asigur ca NU sunt adevarate.

Daca nu era Sanchez la Arsenal, nu cred ca se vorbea. Eu tot as spera ca il sufla Wenger pe Schenderlin lui Van Gaal :)) Ar fi amuzant.

Johnny D
1st July 2015, 20:09
Ce-ti place sa dezinformezi. Pustiul n-are nicio treaba cu nea Mitica.

Tu iei o gluma drept dezinformare, what planet are you from again?:))


http://www.arsenal.com/news/news-archive/20150629/petr-cech-agrees-to-join-arsenal

Petr Cech agrees to join Arsenal.

Arata ca un pensionar... si-i mai si dam "undisclosed fee", ii clar, umplem pensionarii rivalilor de bani, academia Arsenal!:yes:

Eddy DoubleD
1st July 2015, 20:16
Iesi bah Ioane! E bun Cech la casa omului. O sa-l tina pe Ospina in priza.

Johnny D
1st July 2015, 20:18
Pai uitate-n poza aia, zici c-are proteza! Am zis c-arata ca un pensionar, fa diferenta!:))
Sincer, nici nu cred ca e departe si la aparat, vom vedea.
Eu nu sunt de acord cu acest transfer, repet, dam pensii mari pernsionarilor rivalelor noastre, suntem foarte de treaba!
Ce altceva mai putem sa facem oare pentru ei? Sa le purtam echipamentele si apa?:rolleyes:

Sir. Eko
18th July 2015, 11:34
Bellerin signs new long-term contract.

Bine ma !

http://www.arsenal.com/news/news-archive/20150717/bellerin-signs-new-long-term-contract

Johnny D
18th July 2015, 19:10
Pai daca nu l-a luat Real Madrid...:rolleyes:
Daca tot n-am adus pe mai nimeni, ne bucuram si noi ca macar putem sa-i pastram p-astia de sunt!:P Bine, Wenger!:))



PS: Acuma intreb si eu ca prostu, n-am avut si noi 4 meleoane de-un Van Persie?:)):happy
Mare jucator, transfer epic!:cool:

Eddy DoubleD
20th July 2015, 07:23
http://www.standard.co.uk/sport/if-you-could-play-with-any-arsenal-legend-who-would-it-be--oxladechamberlain-brilliantly-ridicules-former-teammate-bendtner-10399967.html

Ox :))

Johnny D
20th July 2015, 07:34
Lord Bendtner! :bow:

Eddy DoubleD
29th July 2015, 18:04
Arsenal si-a gasit atacantul de care avea nevoie :ok:

dFgC9epRz2E

Sir. Eko
31st July 2015, 14:45
Cazorla and Walcott sign new deals.

Ma bucur mult pentru Cazorla si Walcott.
Dar trebuie spus ca Walcott are probabil cel mai bun agent din lume.
De cand a semnat ultima data contractu nu a prea mai jucat fotbal, a fost tot accidentat. Dar acum a primit o marire de salar de 40.000 de lire pe saptamana , a devenit cel mai bine platit jucator de la club.....si o sa fie rezerva :happy

Johnny D
3rd August 2015, 22:31
Lord Bendtner! :bow:

L-am luat peste picior, dar ce m-a flancat cu supergolul de mare atacant din finalul meciului cu Bayern si penalty-ul ala extravagant pe care nici 10 portari nu-l prindeau cu care Wolsburg a ridicat cupa!:))

Eddy DoubleD
6th August 2015, 00:54
Stii ca sezonul a inceput cand incep accidentarile la Arsenal: Wilshere pe bara de la 6 saptamani in sus :facepalm:

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3186318/Arsenal-crock-Jack-Wilshere-set-spell-sidelines-injuring-ankle.html

Johnny D
6th August 2015, 08:04
Nu se pot accidenta si astia in extrasezon sau la CM, numa fix cand incepe sezonul?:))
Important e sa nu fie mai mult de 1-2 simultan, desi... iti f*te toata forma si tot sporu!:mda:

Sir. Eko
6th August 2015, 10:06
Stii ca sezonul a inceput cand incep accidentarile la Arsenal: Wilshere pe bara de la 6 saptamani in sus :facepalm:

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3186318/Arsenal-crock-Jack-Wilshere-set-spell-sidelines-injuring-ankle.html

Imi pare rau de el ca ii foarte talentat. Dar nu il ajuta corpul deloc....nu stiu ce o sa se aleaga de cariera lui.

baubau
6th August 2015, 20:12
Nu cred ca e o veriga importanta in sistemul actual.Sunt si subiectiv: am o neutralitate fata de el de ma sperii si eu

Xaviesta
7th August 2015, 23:20
Mesut Godzil

vZqC12DPSmY

delaparis
8th August 2015, 00:28
Am auzit ceva de Benzema... :cool:
Voi?

baubau
8th August 2015, 08:45
Da, am auzit, de la un tip pe Twitter care a auzit de la un fel de ziarist pe twitter, despre cum cineva pe twitter a zis ca, o sursa de pe twitter.....

Sir. Eko
27th August 2015, 16:17
Da, am auzit, de la un tip pe Twitter care a auzit de la un fel de ziarist pe twitter, despre cum cineva pe twitter a zis ca, o sursa de pe twitter.....

:))


Vrnn4p3V94E

Sir. Eko
1st September 2015, 20:09
Giroud 4 - Arsenal Fans 0

sannicola
1st September 2015, 20:48
Wenger pastreaza banii la pusculita vara asta :)).

Eddy DoubleD
1st September 2015, 20:49
Doar Norwich si Swansea au cheltuit mai putin :))

Sir. Eko
8th September 2015, 15:06
A ratat Giroud ieri ... ca in filme. A fost huiduit si schimbat ....

Si uite o statistica interesanta :D. Nu are legatura cu Giroud...sau cu Walcott...nop.

Ozil has created about 170 goal chances at Arsenal
But only 17 have been converted in to goals

Xaviesta
8th September 2015, 15:35
Ce a mai facut Giroud? vad pe net numai chestii de genul asta :))

https://pbs.twimg.com/media/COYZUL5UcAA1pFa.jpg:large

Sir. Eko
8th September 2015, 15:44
Trece printr-o perioada naspa. A ratat mult la nationala...a fost huiduit cand a fost schimbat.

Johnny D
8th September 2015, 20:45
El e jucator de retur, nu de tur!:D
Si nu zic doar de PL, chiar si cu Monaco a dat gol in retur dupa ce ratase in tur, in retur altii au fost cu ratarile mari, nu el!:))

Sir. Eko
9th September 2015, 14:05
Arsenal: Of the 89 teams to have scored in Europe's top five leagues this season, Arsenal have the worst chance conversion rate (1.2%)

Cine are nevoie de atacant nou ? 1.2% ii super ok, avem niste oameni acolo in fata...de talie mondiala.

Sir. Eko
10th September 2015, 14:13
Arsenal handed Jack Wilshere blow as Arsène Wenger admits he's suffered an injury setback.

http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/arsenal-handed-jack-wilshere-blow-6416482

Wilshere devine noul Diaby incet da sigur.

Johnny D
10th September 2015, 14:45
Cand revine el, iar spulberam tot! Deci iar prin retur, sa-nteleg cand suntem la 25 de p de locu 1!
Partea buna e ca n-o sa fie mare distanta de locu 2!:P

Eddy DoubleD
10th September 2015, 15:28
Nu cred ca are vreo importanta. In ultima vreme a stat pe bara, deci nu s-a bazat nimeni pe el. E pacat de talentul lui, ca putea fi un jucator exponential. Dar nu e...

Sir. Eko
10th September 2015, 15:36
Nu cred ca are vreo importanta. In ultima vreme a stat pe bara, deci nu s-a bazat nimeni pe el. E pacat de talentul lui, ca putea fi un jucator exponential. Dar nu e...

Asa zic si eu. Nu il mai consider jucator important...

Xaviesta
10th September 2015, 15:43
Numai Johnny il vede pe Wilshere mare jucator la Arsenal (wtf?!)

Sir. Eko
10th September 2015, 16:31
Talent are...dar juca mai bine la 18 ani decat joaca acum. L-au terminat accidentarile.

Eddy DoubleD
10th September 2015, 17:12
Inca nu e tarziu. Dar are nevoie sa fie iertat putin de ghinionul asta. Daca va avea continuitate macar un an, o sa ii piara frica de a se accidenta din nou, o sa-si revina din pct de vedere mental si va juca din nou la adevarata lui valoare.

Johnny D
11th September 2015, 07:19
Numai Johnny il vede pe Wilshere mare jucator la Arsenal (wtf?!)

Ziceti ce vreti, dar cel mai bun fotbal in ultimii 2 ani l-am jucat cand el era in teren, cum s-a rupt, cum s-a rupt jocul nostru!
Pentru mine asta e mai important decat doar jucatorul in sine, dincolo de calitatile lui exceptionale de-a impinge echipa peste adversari sunt absolut convins ca e un lider in vestiar si un pol de incredere in orice sedinta tehnica sau intalnire a jucatorilor!
E de neinlocuit la noi! Chiar si Anglia joaca mai bine cu el in teren!:yes:

Sir. Eko
11th September 2015, 10:13
Ziceti ce vreti, dar cel mai bun fotbal in ultimii 2 ani l-am jucat cand el era in teren, cum s-a rupt, cum s-a rupt jocul nostru!
Pentru mine asta e mai important decat doar jucatorul in sine, dincolo de calitatile lui exceptionale de-a impinge echipa peste adversari sunt absolut convins ca e un lider in vestiar si un pol de incredere in orice sedinta tehnica sau intalnire a jucatorilor!
E de neinlocuit la noi! Chiar si Anglia joaca mai bine cu el in teren!:yes:

Anglia joaca mult mai bine cu el pe teren. Clar. A avut 6 meciuri la rand in care a fost votat omul meciului la nationala.

Dar la noi nu, sezonul trecut Wenger a schimbat sistemul sa incapa el...a iesit cel mai prost start de sezon din ultimi 70 de ani pentru Arsenal :)). S-a rupt si am inceput sa jucam fotbal.

Sir. Eko
15th September 2015, 09:50
Wilshere se opereaza. Minim 6 saptamani pe tusa...la 24 de ani are un singur sezon jucat in intregime. Pacat de atata talent, noul Diaby.

Sir. Eko
1st October 2015, 16:04
S-au certat la antrenamente ieri :D. Wenger a strigat pe ei ca nu isi dau interesul, ca sunt lenesi, nu au pasiune. Cica au raspuns cativa dintre ei.

Interesant, pierde vestiarul ? Exista o sansa ?

Eddy DoubleD
1st October 2015, 16:44
He's right though...

Sir. Eko
1st October 2015, 16:49
He's right though...

Atata ca ii vina lui ca ei sunt asa.

Eddy DoubleD
1st October 2015, 17:15
You're right too...

Sunt jucatori foarte buni pe fiecare post si e greu de inteles cum te poate bate Zagreb si Olympiakos. E nevoie de un soc la echipa, iar sa plece Wenger ar fi probabil cel mai mare soc posibil. Daca ar veni Klopp maine, eu l-as schimba pe Wenger in secunda doi. Evident ca n-are rost sa faci asa ceva daca n-ai un antrenor cu nume care sa vina.

Anyway, mi-e greu sa inteleg ce se intampla in UCL cu echipele astea. Zici ca sunt posedati. Nu poti sa spui ca joaca acelasi lucru in campionat si in afara lui.

Sir. Eko
1st October 2015, 19:10
Nu jucam nimic nici in campionat.

Eddy DoubleD
3rd October 2015, 16:23
http://www.eurosport.com/football/premier-league/2015-2016/arsene-wenger-why-i-didn-t-buy-anthony-martial-from-monaco-before-manchester-united_sto4935906/story.shtml#uk-fb-po

Classic Wenger :happy

Sir. Eko
3rd October 2015, 19:23
http://www.eurosport.com/football/premier-league/2015-2016/arsene-wenger-why-i-didn-t-buy-anthony-martial-from-monaco-before-manchester-united_sto4935906/story.shtml#uk-fb-po

Classic Wenger :happy

Wenger nu a cumparat in viata lui un jucator pe care clubul lui nu a vrut sa il vanda. El a si zis ca nu incearca sa cumpere un jucator daca nu e de vanzare. Cand il informeaza clubu/agentu ca e de vanzare atunci se baga :groggy:.

Johnny D
7th October 2015, 07:05
Nu jucam nimic nici in campionat.

Drama Queen.:D


Anglia joaca mult mai bine cu el pe teren. Clar. A avut 6 meciuri la rand in care a fost votat omul meciului la nationala.


Parerea mea e ca nu-l observi destul la noi, la Anglia nu esti asa Drama Queen si poti fi putin mai obiectiv, asa cred eu acum.

Eddy DoubleD
12th October 2015, 20:04
Carvalho s-a propus la Arsenal. Ma intreb daca se prinde Wenger ca e de vanzare sau nu :))

Johnny D
13th October 2015, 07:38
Acum om face colonia refuzatilor lu Chelsea aici!:))
De Ceh era nevoie dar ala saracu nici nu stiu daca mai poate si nu e fotbalu deja un domeniu al trecutului pentru el.

Sir. Eko
13th October 2015, 09:42
Acum om face colonia refuzatilor lu Chelsea aici!:))
De Ceh era nevoie dar ala saracu nici nu stiu daca mai poate si nu e fotbalu deja un domeniu al trecutului pentru el.

Genial :happy

Vezi ca in lumea asta exista mai multi jucatori cu numele Carvalho omule. :happy

Unul dintre ei joaca la Sporting.

Doctor_Satan
13th October 2015, 10:42
E prea scump pentru Wenger. Este evaluat la 26 de milioane si daca nu-i de vanzare va trebui sa dea peste 50 pe el.

Sir. Eko
13th October 2015, 12:42
E prea scump pentru Wenger. Este evaluat la 26 de milioane si daca nu-i de vanzare va trebui sa dea peste 50 pe el.

Unde mai pui ca ii si un jucator mediocru, cel mult.

Johnny D
13th October 2015, 13:45
Genial :happy

Vezi ca in lumea asta exista mai multi jucatori cu numele Carvalho omule. :happy

Unul dintre ei joaca la Sporting.

Si el a specificat?:))


Unde mai pui ca ii si un jucator mediocru, cel mult.

Pai d-aia s-a si autopropus!:)

Nadalfan
13th October 2015, 14:28
Unde mai pui ca ii si un jucator mediocru, cel mult.

Pe bune?Mediocru?
Carvalho e bun.E foarte puternic, se pozitioneaza mereu bine si e un pasator extraordinar.Singura lui problema e ca e foarte lent.

Johnny D
13th October 2015, 14:30
Atat in opinia lu Eko cat si a mea, in PL lent inseamna mediocru cel mult, asta daca are alte calitati mari de tot, daca nu, e penal! E Dzeko!:)

Sir. Eko
14th October 2015, 10:21
Pe bune?Mediocru?
Carvalho e bun.E foarte puternic, se pozitioneaza mereu bine si e un pasator extraordinar.Singura lui problema e ca e foarte lent.

Cate meciuri ai vazut LIVE cu el ? Sa iti faci tu o parere ?

E puternic. E lent, paseaza decent dar nu extraordinar. Se pozitioneaza bine ? nu stiu, nu mi se pare ca exceleaza nici acolo. Joaca in Portugalia...unde nu mai impresioneaza pe nimeni deja. A avut acum 2 ani un sezon bun de atunci desi e tanar rau merge in jos.

50 de milioane.....nu mersi.

Nadalfan
14th October 2015, 15:19
Cate meciuri ai vazut LIVE cu el ? Sa iti faci tu o parere ?

E puternic. E lent, paseaza decent dar nu extraordinar. Se pozitioneaza bine ? nu stiu, nu mi se pare ca exceleaza nici acolo. Joaca in Portugalia...unde nu mai impresioneaza pe nimeni deja. A avut acum 2 ani un sezon bun de atunci desi e tanar rau merge in jos.

50 de milioane.....nu mersi.

Destule.Undeva in jurul a 20-30....Ultima oara la europeanul de tineret unde, alaturi de Bernardo Silva a fost cu 2 clase peste orice alt jucator.Iti zic din start ca nu costa 50 de mil.Are clauza de 35 de mil de euro.
Crede-ma, e un super pasator.Anu' trecut in UCL tin minte ca a avut un procentaj de peste 85% al paselor reusita cu o medie de 20m ca distanta.Mi se pare un procentaj mult pestie medie.

Sir. Eko
14th October 2015, 15:29
Destule.Undeva in jurul a 20-30....Ultima oara la europeanul de tineret unde, alaturi de Bernardo Silva a fost cu 2 clase peste orice alt jucator.Iti zic din start ca nu costa 50 de mil.Are clauza de 35 de mil de euro.
Crede-ma, e un super pasator.Anu' trecut in UCL tin minte ca a avut un procentaj de peste 85% al paselor reusita cu o medie de 20m ca distanta.Mi se pare un procentaj mult pestie medie.

Si eu l-am vazut la campionatul european de tineret. Dar nu ii ok sa il judeci de acolo :)). El ii un animal fizic si are si 23 de ani...pe cand aia cu care juca erau Under 21...

Prea mult si 35.

Xaviesta
14th October 2015, 15:35
Munir e zeu la nationala U21 su la Barça isi rupe picioarele cand suteaza. E o diferenta uriasa.

Luis Garcia10
14th October 2015, 15:44
Illaramendi a facut un european U21 absolut demential. Parea cel putin Xavi+Iniesta. Iar apoi imediat l-a luat Realul. Ce a urmat stim..

Xaviesta
14th October 2015, 16:09
Era noul Xabi Alonso :)) ziceau si ca il scoate din echipa pe Xabi. Sunt nspe exemple.

Johnny D
14th October 2015, 17:17
munir e zeu la nationala u21 su la barça isi rupe picioarele cand suteaza. E o diferenta uriasa.

+1


illaramendi a facut un european u21 absolut demential. Parea cel putin xavi+iniesta. Iar apoi imediat l-a luat realul. Ce a urmat stim..

+2

:))


Vorba aia din tenis, joci cat te lasa adversarul!
Dar adversar mai iti e si propriul mental, acolo se face diferenta intre jucatorii buni si f buni!;)

Sir Black
15th October 2015, 16:55
Tipu asta, Alisher Usmanov, investeste intr-o echipa de Dota(si nu numai), niste fani Arsenal ar putea sa-mi zica ce e cu tipu asta? Cica e patron Arsenal dar si mafiot...dunno.

Johnny D
16th October 2015, 10:38
Eu nici nu stiam ca avem patron, credeam ca clubul se autofinanteaza si patronul e mai mult un papusar pe degeaba, doar de forma!:))

Sir Black
16th October 2015, 15:49
"Alisher Usmanov, potential Arsenal chairman, is a Vicious Thug, Criminal, Racketeer, Heroin Trafficker and Accused Rapist"
ya...

Sir. Eko
16th October 2015, 15:59
"Alisher Usmanov, potential Arsenal chairman, is a Vicious Thug, Criminal, Racketeer, Heroin Trafficker and Accused Rapist"
ya...

Un gras dubios. Nu ii patron la Arsenal ci actionar. Nu are majoritate, dar are un procent important.

Johnny D
27th October 2015, 07:44
In ziua de azi daca ai bani, esti accused rapist, nu e mare branza acolo.

Sir. Eko
4th November 2015, 13:44
Looook uhhhhhh

https://streamable.com/ypo4

Sir. Eko
9th November 2015, 10:00
Ospina

Bellerin-Debuchy-Cazorla---x
Wilshere-Rosicky
Welbeck-Ox-Ramsey
Walcott

Asta ii echipa de accidentati.
Dupa pauza asta revin sigur cei mai importanti 3 de acolo. Bellerin-Ramsey, adica toata partea dreapta. Revine si Cazorla. Plus Ox si Debuchy.

La o saptamana dupa o sa revina Walcott, iar imediat dupa Rosicky.

Iar la sfarsitul lui decembrie-inceputul lui ianuarie Wilshere si Welbeck.

Sper sa nu se mai rupa nimeni !!!!!

Johnny D
9th November 2015, 10:29
Asa speram dar la noi la meciurile internationale ni se rup majoritatea!:rosu:

Johnny D
17th November 2015, 08:53
Era sa uit:D, Giroud iar a dat gol pt Franta, de data asta in bataita ce le-au dat-o campionilor mondiali!:sneaky:
Peste tot e bun, numa la noi nu, cum vine asta!?:))

Doctor_Satan
17th November 2015, 10:22
Pentru ca sunt multi suporteri ca tine, care nu-l sustin. :P

Sir. Eko
17th November 2015, 10:56
Era sa uit:D, Giroud iar a dat gol pt Franta, de data asta in bataita ce le-au dat-o campionilor mondiali!:sneaky:
Peste tot e bun, numa la noi nu, cum vine asta!?:))

E bun si la noi, dar se poate si mai bine.

Johnny D
17th November 2015, 12:39
Pentru ca sunt multi suporteri ca tine, care nu-l sustin. :P

:ciocan:


E bun si la noi, dar se poate si mai bine.

:yes:

Sir. Eko
19th November 2015, 11:57
Iar a mintit Wenger.

Bellerin e singurul care a revenit :)). Walcott out pana in decembrie, iar de Ramsey si Ox nu a zis nimic, inseamna ca e grav.