PDA

View Full Version : Etapa 20: Pandurii - Poli Timisoara



delaparis
8th February 2008, 22:24
Duminica, 24 februarie
Pandurii - Poli Timisoara,
ora 18.30, National TV

discutii inainte si dupa meci aici.

THE HUN
16th February 2008, 17:16
meci de 1X2

TaciAcolo
16th February 2008, 17:16
1 clar rup portughezii

six
16th February 2008, 18:22
solist 2,premiera ;)

Cristian
16th February 2008, 18:27
X - Poli s-a cam slabit prin "vanzarea" de jucatori din pauza de iarna.

TaciAcolo
16th February 2008, 18:28
premiera ;)

e o premiera se joaca in nocturna :cool:

six
16th February 2008, 18:34
e o premiera se joaca in nocturna :cool:ok,castigam sigur :cool:

Rossi
16th February 2008, 19:19
1X ... poli , incet incet , se duce acolo unde ii este locul ... pe la jumatea clasamentului

THE HUN
16th February 2008, 20:53
1X ... poli , incet incet , se duce acolo unde ii este locul ... pe la jumatea clasamentului
daca-i deasupra de dinamo nu-i nici o problema

YoNuTzz
16th February 2008, 21:24
va fi un meci greu ptr poli dar cred ca vor debuta cu dreptul...

grande
16th February 2008, 21:26
Merg pa mana banatenilor !

*Coco*
16th February 2008, 22:08
Timisoara nu a reusit sa scoata nici un punct pe terenul din Tg-Jiu :), Istoria va continua...

resita
16th February 2008, 22:35
pandurii obligati sa castige, deci 1

2stupiddogs
16th February 2008, 23:08
2 solist....pana si vecinii de la nord de Mures ne doresc asa ceva!:drak:

Otelul_Galati23
16th February 2008, 23:13
Nu pot sa pronostichez pana nu vad ambele echipe la lucru.S-au facut mari schimbari la Pandurii,iar Poli va avea un meci f greu.

Dani3l
16th February 2008, 23:19
1x..cine stie numele tusierilor?!Sa-si faca asigurarea..cu ganea prin preajma:happy
1x si x e prea mult pt ex-rocar.Deci:1 solist!:))

tataleone
17th February 2008, 02:16
Nu pot sa pronostichez pana nu vad ambele echipe la lucru.

Idem...Sper totusi sa bata timisorenii...

Ferdininho
17th February 2008, 04:02
1x..cine stie numele tusierilor?!Sa-si faca asigurarea..cu ganea prin preajma:happy
1x si x e prea mult pt ex-rocar.Deci:1 solist!:))

Acolo in Maramu(bip)... sunt mine de uraniu,copii se nasc iradiati. Dezvoltarea pshiho-mentala le este afectata capata simdromul bekalian.

On topic mara m....steaua, forza viola.
Pronostic 2.

six
17th February 2008, 09:18
Acolo in Maramu(bip)... sunt mine de uraniu,copii se nasc iradiati. Dezvoltarea pshiho-mentala le este afectata capata simdromul bekalian.
. :ras-plans::ras-plans::ras-plans:.... castigam la un gol diferenta.......2.:yes:

2stupiddogs
17th February 2008, 09:48
Acolo in Maramu(bip)... sunt mine de uraniu,copii se nasc iradiati. Dezvoltarea pshiho-mentala le este afectata capata simdromul bekalian.

On topic mara m....steaua, forza viola.
Pronostic 2.

"Uitashi bre" de HORINCA !!!In cantitati mici e buna,problema mare este cand se abuzeaza....precum in cazul de fata!Ontopic, batem la mai mult de un gol diferenta!

six
17th February 2008, 09:51
"Uitashi bre" de HORINCA !!!In cantitati mici e buna,problema mare este cand se abuzeaza....precum in cazul de fata!Ontopic, batem la mai mult de un gol diferenta! :happy:happy:happy ....ok se aproba :ok:

Dani3l
17th February 2008, 10:25
S-au trezit simpatizantii echipei venite de la bucuresti!:D Sa stiti,ca de fiecare cand veniti acasa,adica Bucuresti,sa treceti pe la bucuresteni sa le pupati picioarele pt ca v-a dat echipa de prima liga!:sneaky:
Apropo,care-i urmatorul meci al ADEVARATEI POLI TIMISOARA,adica a lui zambon!:happy

Elphax
17th February 2008, 10:43
te plictiseti frustratule? mai bine mergi mai in stanga sa te plangi ca da Lupescu campionatul lui CFR Cluj :D

Dani3l
17th February 2008, 10:49
elphax,eu nu m-am plans de nimic...oricum,in august va incepe un nou campionat!;) Frustrat?:)) Mai,ar trebui sa fii prietenos cu STEAUA,doar reprezentati acelasi oras!:lol::D

edd
17th February 2008, 11:45
foarte amuzant maramureseanu :rolleyes:

on-topic: ii batem pe portuhezi :D

Cristian
17th February 2008, 14:04
echipa de bucuresti numita Poli Aek sau spune-i cum vrei a batut pe steaua (ex-carmen) cu 2-0 in tur :D Asta ptr infantilul de dani3l.

Cappone
17th February 2008, 14:27
echipa de bucuresti numita Poli Aek sau spune-i cum vrei a batut pe steaua (ex-carmen) cu 2-0 in tur :D Asta ptr infantilul de dani3l.

la stelisti le este ciuda ca nu vor lua titlul anul acesta...putiti a branza ba stelistilor

Ramirez
17th February 2008, 18:40
2, sper
Am o nedumerire, oare danitreil asta de se pretinde maramuresan, e ceva ruda cu polaru'?

Nightwish
17th February 2008, 19:31
2, sper
Am o nedumerire, oare danitreil asta de se pretinde maramuresan, e ceva ruda cu polaru'?

Si eu m-am gandit la asta :D
Mai degraba colegi de salon :happy

paul30
18th February 2008, 08:44
Sper sa batem desi pandurii s-au intarit, iar Poli in deplasare nu prea face mare lucru.

Bega
18th February 2008, 11:36
S-au trezit simpatizantii echipei venite de la bucuresti!:D Sa stiti,ca de fiecare cand veniti acasa,adica Bucuresti,sa treceti pe la bucuresteni sa le pupati picioarele pt ca v-a dat echipa de prima liga!:sneaky:
Apropo,care-i urmatorul meci al ADEVARATEI POLI TIMISOARA,adica a lui zambon!:happy

Alo, domnu' din Maramures! Din cite stiu eu Dobos e din judetul Mures, nu din Bucuresti.

OM
18th February 2008, 11:43
Poli in deplasare nu prea face mare lucru.
Nu a facut mare lucru,dar speram ca va face.....ceva imi spune c-o sa mearga mai bine ca in tur. Pronostic 2. :ok:

Elphax
18th February 2008, 13:36
cum e gazonul la Tg.Jiu ?

orezarie sau patinoar? ca sa stim ce crampoane ne luam :happy

http://www.poli.tm.ro/forum/images/smilies/94.gif

Razvan T.
18th February 2008, 14:46
bate poli cu 2-0
:ok::ok::ok::ok::ok:

TaciAcolo
18th February 2008, 14:48
gazonu a fost in conditii bune si acum 2 saptamani la amicalul cu lupeni ...daca o sa fie vreme buna saptamana asta nu cred ca sa avem de ce en plange nici noi nici voi:D

Elphax
18th February 2008, 15:00
pai acum e minus5, sambata posibil sa fie plus5 ...

sa speram ca se va putea juca fotbal - ca atunci castigam sigur :D

polist_4ever
18th February 2008, 15:17
meci greu pt ca noi jucam prost deobicei in deplasare...pandurii si-a schimbat cam tot...antrenorul...jucatorii...cred ca le mai trebuie ceva timp pana sa faca o echipa in adevaratul sens al cuvantului...sper sa castigam...scor...2-1 pt noi :)

TaciAcolo
18th February 2008, 16:58
Spionaj fotbalistic

Înaintea meciului cu Vâlcea, antrenorul pandurilor Teixeira declara că la meciul de sâmbătă mai mult ca sigur echipa sa va fi spionată de un reprezentant al Timișoarei. „Vom fi spionați, așa că voi miza și pe unii jucători care au evoluat mai puțin”, spune Teixeira.
Și tehnicianul a avut dreptate. Sâmbătă, la Târgu Jiu, un reprezentant al viitoarei adversare a gorjenilor a venit la spionaj. Fostul jucător al Timișoarei, Adrian Stoicov, a fost prezent la meci și pe parcursul meciului și-a luat multe notițe referitoare la stilul de joc al gorjenilor. „Ne-a spionat Poli Timișoara? Mă așteptam, dar și noi i-am spionat pe ei, este un lucru normal”, a declarat la finalul meciului Teixeira. Tehnicianul chiar a detaliat: „La ultimul meci amical al celor de la Poli am avut și noi spioni”.
În schimb, președintele Condescu nu a fost de acord cu expresia de spionaj. „Am început toți în România să suferim de bănuielile astea, că ne ascultă, că ne spionează. Nu se numește spionaj. Este normal să vină să urmărească un joc, iar asta nu înseamnă că au spionat. Atunci când te duci oficial, nu spionezi”, a declarat Condescu.

la voi a jucat echipa de baza in ultimu amical?:D

Bega
18th February 2008, 17:47
Cu Voivodina au intrat cu echipa de baza, numai ca din cauza zapezii meciul a fost oprit in min. 13. In penultimul amical, la Timisoara, cu niste sirbi de liga secunda, s-au facut mai mult experimente.

PS. Dar ma gindesc ca stiai deja lucrurile astea.

six
18th February 2008, 17:48
Normal ca va studiem efectivele ;)..........nu, dar duminica vom juca cu aia de baza(inclusiv Alexa :)) deci pronostik 2 :yeah:

Ferko
18th February 2008, 17:49
1 e bine ?

dannyreddog
18th February 2008, 17:51
S-au facut multe schimbari in garniturile celor 2 echipe in aceasta pauza competitionala si e greu de spus cine va castiga aceasta confruntare.Imbucurator e faptul ca numarul echipelor cu instalatie de nocturna creste si cred ca in cel mai scurt toate echipele din prima liga vor beneficia de asa ceva..:ok:

Dogville
18th February 2008, 18:28
2-2 scor corect

andrei1921tm
18th February 2008, 18:43
Si eu cred intr-un egal.Suntem slabi in deplasare.

Ferdininho
18th February 2008, 19:17
1 e bine ?

Nu ii bine deloc.

poli-umt
19th February 2008, 10:55
Si eu zic un egal dar sincer...nu stiu cum sunt polisti in vana,poate poate...important e sa bata ei nu ce zic eu acum.

me
19th February 2008, 11:43
daca se juca acum 2 luni ziceam ca e meci de x sau 1, tinand cont de ce meciuri faceam noi in deplasare atunci.. Acum, e prima etapa,poate e alta motivatia, cine stie..raman optimist si pepr la un 2-1 pt Poli..

Mario375
19th February 2008, 11:58
Inca nu i-am vazut pe Pandurii la lucru, dar Poli sigur nu mai e la fel de buna ca in tur. E un meci de 1X (1-0 sau 1-1) sigur.

Elphax
19th February 2008, 12:05
Inca nu i-am vazut pe Pandurii la lucru, dar Poli sigur nu mai e la fel de buna ca in tur. E un meci de 1X (1-0 sau 1-1) sigur.

de ce nu ar fi mai buna?

nu am pierdut nici un titular !!!!

plus a revenit Ganea, a venit Badoi, si ne-am intarit defensiva ...

YoYoyOi
19th February 2008, 12:44
sunt curioasa daca va intra Badoi titular si cum va evolua :D

Elphax
19th February 2008, 12:56
sunt curioasa daca va intra Badoi titular si cum va evolua :D

pai crezi ca e vreo diferenta intre Stancu si Badoi? :happy

YoYoyOi
19th February 2008, 13:10
din punctul meu de vedere sunt la fel de slabi, dar nu se stie cum se schimba oamenii :rolleyes:

TaciAcolo
19th February 2008, 15:18
sper sa fie ff slabi:D

2stupiddogs
19th February 2008, 20:27
sper sa fie ff slabi:D

Tocmai asta-i shpilul....una este cea ce sprerati iar duminica seara aveti parte de MAREA SURPRIZA! :D aaaaa pana nu uit,FERKO...........:kiss::floricica: :cya:

alin_cv
19th February 2008, 20:44
castiga poli fara probleme.padurii cu parere de rau,printr-o mare minune se pot salva de la retrogradare

TaciAcolo
19th February 2008, 21:05
victorie cu timisoara si craiova ...si suntem deasupra liniei si acolo o sa ne mentinem pana la final:ok:

edd
19th February 2008, 21:12
aveti si voi niste straini de mana a 2-a si deja va credeti mari zmei!! :sleep: totusi pana se va forma o echipa mai aveti de muncit....sa nu fie totusi prea tarziu pentru voi

Sauron
20th February 2008, 10:23
victorie cu timisoara si craiova ...si suntem deasupra liniei si acolo o sa ne mentinem pana la final:ok:

ce linie ? ce victorie ? cu cine ? hai puiu fii serios, victorie Poli fara stres, fara probleme :yeah:

Sauron
20th February 2008, 10:30
1x..cine stie numele tusierilor?!Sa-si faca asigurarea..cu ganea prin preajma:happy
1x si x e prea mult pt ex-rocar.Deci:1 solist!:))

Cata perspicacitate, ce gandire lucida, ce concluzii, esti cumva fiinta umana ? sau ..................... magar, oaie, etc ?

za_horse
20th February 2008, 10:51
2 solist. Succes vecinilor!

Elphax
20th February 2008, 10:56
2 solist. Succes vecinilor!

si voua in urmatoarele 3 etape ! :D

six
20th February 2008, 15:23
2 solist. Succes vecinilor! cred ca stiu de ce "tii" cu noi, bafta si voua....:ok:

dardar_3
20th February 2008, 17:38
Meci greu pentru Pandurii...

Pronostic: 2:ok:

Poli Timisoara
20th February 2008, 18:25
1X ... poli , incet incet , se duce acolo unde ii este locul ... pe la jumatea clasamentului

au trecut sarbatorile si tot (bip) ai ramas...s-au ati ramas !
dar vorba unui Polist' ...ne sunteti inferiori...la fund...

...batem...greu...dar batem !

alexuuBZ
20th February 2008, 21:39
x2..! :P

TaciAcolo
20th February 2008, 21:44
gresit... 1:D

orbette
21st February 2008, 11:59
victorie cu timisoara si craiova ...si suntem deasupra liniei si acolo o sa ne mentinem pana la final:ok:


perfect adevarat...in cazul in care linia se trage sub locul 17 :lol:

vlad1607
21st February 2008, 12:06
meci de 1 x

za_horse
21st February 2008, 12:15
cred ca stiu de ce "tii" cu noi, bafta si voua....:ok:

:pace: - scopul scuza mijloacele. Plus ca ar fi fain ca anul asta sa nu ne mai luam la tranta intre noi (pietre, parbrize si idioti - de ambele parti), avem destule cluburi blatiste si dependente de ministere pe care sa le injuram ;). Apropos de injuraturi, cu noua lege Mitica trebuie sa injuram stiintific:lol:.

six
21st February 2008, 15:37
:pace: - scopul scuza mijloacele. Plus ca ar fi fain ca anul asta sa nu ne mai luam la tranta intre noi (pietre, parbrize si idioti - de ambele parti), avem destule cluburi blatiste si dependente de ministere pe care sa le injuram ;). Apropos de injuraturi, cu noua lege Mitica trebuie sa injuram stiintific:lol:.De acord,si stati relaxati ca-i mancam pe olteni....2 pe fata ;)

TaciAcolo
21st February 2008, 15:38
ce olteni bre:cry: niciun oltean in primu 11

six
21st February 2008, 15:48
ce olteni bre:cry: niciun oltean in primu 11ma refeream la echipa,bre :P........2 ;)

TaciAcolo
21st February 2008, 15:51
gazonu se prezinta in conditii excelente fata de alte stadioane..daca o sa fie vremea la fel de frumoasa pana duminica ..o sa vedem un meci de calitate si portughezii si brazilienii de la pandurii sunt f tehnici:ok:

arad80
21st February 2008, 16:18
bat vecinii,2-0!

YoYoyOi
21st February 2008, 16:23
sunt curioasa cum se misca achizitiile Pandurilor :)

orbette
21st February 2008, 16:30
pe teren sau in club?

Nightwish
21st February 2008, 16:46
pe teren sau in club?
In club cam toti se misca precum felinele :D
Ramane de vazut si pe teren...

TaciAcolo
21st February 2008, 16:47
poate romanii in club ... Piturca si vancea au fost exclusi pentru meciul cu valcea pentru ca la 1 noaptea au fost in club de ziua indragostitilor..au avut noroc ca era un amical ..in saptamna in care se joaca un meci oficial toti jucatorii sa fie la 23:00 in casa :lol: regulamentu` antrenorului Teixiria care in cantonamentul din portugalia a exclus un jucator din lot pentru ca a comentat in timpul unui antrenament.... fi sigur ca strainii nu au venit aici pentru cluburi sunt jucatori profesionisti fata de multi jucatori romani

Leo
21st February 2008, 18:29
1-1

YoYoyOi
21st February 2008, 18:43
pe teren sau in club?

in teren, ca in club nu ma intereseaza ;)

Sauron
22nd February 2008, 10:09
gorjenii intre olteni sunt ca oltenii intre oameni :headbang:. Batem la 2 diferenta :yeah::yeah:

orbette
22nd February 2008, 12:18
sau ca tine intre filosofi. bat pandurii la -1 diferenta :)

Elphax
22nd February 2008, 18:11
Astazi, a fost definitivat lotul pentru disputa din etapa a 20-a, cu Pandurii. Iata cei 18 jucatori pe care se va baza antrenorul Dusan Uhrin:

Popa si Pantilimon (portari), Badoi , Luchin, Brezinsky, Ratiu, Latovlevici, Milhazes, Abiodun, Popovici, Borbely, Aliuta, Martinez, Artiom Karamyan, Arman Karamyan, Ganea, Bucur, Axente.

Delegatia noastra va pleca sambata, 23 februarie, la ora 18,45, cu o cursa charter pana la Craiova, urmand ca de acolo sa se deplaseze cu autocarul spre Targu Jiu.

politimisoara.com

Sunt foarte curios cum va arata echipa, avand in vedere ca ne lipsesc 3 jucatori care de obicei erau titulari - Stancu, Canu si Alexa

O formula posibila:
Popa
Badoi, Brezinsky, Latovlevici, Milhazes
Abiodun, Aliuta, Artiom Karamyan, Borbely?
Ganea, Bucur

TaciAcolo
22nd February 2008, 18:17
aparare beton:D pt Poli

six
22nd February 2008, 18:30
Primim doua dar dam patru.....:drak:

TaciAcolo
22nd February 2008, 18:46
cand ati dat 4 goluri intr-o deplasare ?:thinkso:

six
22nd February 2008, 18:47
Duminica Tg Jiu......:D

TaciAcolo
22nd February 2008, 18:51
nicio sansa ..pe un stadion plin care striga Hey Hey Pandurii!:cool::drak:

http://img136.imageshack.us/img136/2710/84867247qy6.jpg (http://imageshack.us)

six
22nd February 2008, 18:55
stai linistit ca suntem obisnuiti cu hey,hey......cele trei puncte vor lua calea Banatului :yeah::yeah::yeah:

2stupiddogs
22nd February 2008, 20:03
poate romanii in club ... Piturca si vancea au fost exclusi pentru meciul cu valcea pentru ca la 1 noaptea au fost in club de ziua indragostitilor..au avut noroc ca era un amical ..in saptamna in care se joaca un meci oficial toti jucatorii sa fie la 23:00 in casa :lol: regulamentu` antrenorului Teixiria care in cantonamentul din portugalia a exclus un jucator din lot pentru ca a comentat in timpul unui antrenament.... fi sigur ca strainii nu au venit aici pentru cluburi sunt jucatori profesionisti fata de multi jucatori romani

:shocked: Astia au fost IMPREUNA,de ziua indragostitilor ???Hmmm...ciudat,FOARTE CIUDAT!Cand te gandesti ca Vancea a fost si pe la noi si nu stiam nimic despre orientarile sale! :no:

TaciAcolo
22nd February 2008, 20:06
curvasaraie :lol:

Ferdininho
22nd February 2008, 21:04
Una peste alt un meci destul de greu, Poli acum este ca si papusile Maruska , nu sti ce gasesti la ultima, vom vedea cat vor conta plecarile unor jucatori si cum vor reusi nou venitii sa-i acopere.

TaciAcolo
23rd February 2008, 00:31
la meciul cu Poli Timisoara, în afara abonamentelor vândute deja în turul campionatului, se va intra pe stadion cu bilete, dar si cu tichete, ecestea urmând a fi folosite de cei care beneficiaza de gratuitati din partea clubului: „Biletele gratuite pe care noi le vom acorda nu sunt decât 1000, iar copii sub 14 ani vor trebui sa fie însotiti de parinti. Copiii si doamnele, care au intrare libera, vor primi la intrare câte un tichet pentru ca si locurile gratuite trebuie cuantificate la începutul partidei. Vom pune în vânzare 3000 de bilete, se vor gasi la intrare 1000 de tichete gratuite pentru femei si copii si restul locurilor sunt pentru abonamentele care sunt deja la suporteri. Gratuitatile nu sunt valabile la tribuna zero unde locurile sunt numerotate, ci doar la peluze si tribuna doi.”, a spus Viorel temelescu la conferinta de presa dinaintea meciului cu Poli Timisoara.

putine , putine maine ma duc sa`mi iau bilet :D

delaparis
23rd February 2008, 00:52
mama ce-i cu poll asta ? :D

Robyyy sper ca maine sa aveti mai multa sansa decat aici pe forum :D

kerosene
23rd February 2008, 01:02
gazonu se prezinta in conditii excelente fata de alte stadioane..daca o sa fie vremea la fel de frumoasa pana duminica ..o sa vedem un meci de calitate si portughezii si brazilienii de la pandurii sunt f tehnici:ok:

Da mai tre` sa dea si gol.

meci de X2

SARBU
23rd February 2008, 01:12
daca nici pe astia nu-i batem atunci sa ne lasam de fotbal . 2 solist :yeah:

2 solist nu se punde problema de altceva :)

MagicTouch
23rd February 2008, 01:23
Meci de 1X2. Ramane de vazut daca talentul portughez are mai multa valoare decat ambitia gorjenilor pentru ca in tur, Pandurii au fost o nuca greu de spart, mai ales acasa. Pe de alta parte Poli a cam facut-o de oaie in anumite meciuri din tur la care multa lume prevestea victorie clara pentru Poli. Ramane de vazut daca Uhrin a indreptat situatia. Cum in tur ambele echipe au avut meciuri bune dar si lipsa de constanta spun ce este meci deschis oricarui rezultat.

TaciAcolo
23rd February 2008, 01:23
1. niciodata in istorie nu ati batut la tg-jiu
2. aveti o aparare foarte slaba in meciul de duminica
3. debutul portughezilor care dupa mine sunt mult peste ce jucatori am avut in tur ..ramane sa vedem dupa meci
4 stadionul plin

1 solist altceva n`am ce zice ... sa`si caute alte meserii dupa meciu asta :D

PANDURII
80. MINGOTE - 16. AD. RUSU, 19. ANILTON, 4. CHIBULCUTEAN - 15. PINTASSILGO, 60. M. SOARES, 21. FL. STÎNGĂ, 6. CARDOSO - 11. D. ORAC - 77. ARRIETA, 32. JESSUI
Antrenor Joaquim Teixeira
Rezerve: 12. A. Moreiro, 3. A. Rus, 7. Wandeir, 8. F. Nunes, 9. Ad. Popescu, 14. Vancea, 28. Al. Pițurcă
Absenți: Păcurar, Mîndrean, Dossey, L. Mihai (accid.), Djakpa, I. Iordache (susp.)

POLI
12. M. POPA - 30. BĂDOI, 4. BREZINSKY, 16. LUCHIN, 25. MILHAZES - 31. ABIODUN, 17. BORBELY, 7. ALIUȚĂ, 10. ART. KARAMIAN - 9. I. GANEA, 18. G. BUCUR
Antrenor: Dusan Uhrin Jr.
Rezerve: 29. Pantilimon, 6. Rațiu, 8. Martinez, 11. Arm. Karamian, 15. Axente, 24. Popovici, 27. Latovlevici
Absenți: Srhoj, Alexa, Rusici, St. Stancu (accid.), Cînu (suspendat)

Arbitrii sînt anunțați azi.

Bilete: 5 lei - peluze, 10 lei - tribuna a II-a, 15 lei - tribuna 0

six
23rd February 2008, 09:05
1 solist altceva n`am ce zice ... sa`si caute alte meserii dupa meciu asta :D

:) 2 solist.......pacat ca nu aveti rabdare cu echipa asta noua,victoriile vor venii dupa meciul asta :D

ReD_Devil
23rd February 2008, 10:16
meci de x2 ! daca noua echipa a pandurilor va fi cat de cat omogena si limpede in exprimarea jocului ar scoate un X daca nu ...

gheorghe
23rd February 2008, 10:22
Daca batem la Tg. Jiu atunci avem sanse reala ca sa prindem un loc de cupa europeana. Insa cred ca meciul va fi mult mai greu decat pare la prima vedere.
Pandurii este o echipa buna si daca prinde o zi fasta poate bate orice echipa din campionatul intern. Partida va fi castigata de echipa care va constientiza mai bine importanta rezultatului.
Valoarea lotului polist este mult peste cea a oltenilor dar nu intotdeauna castiga cel mai valoros in teorie.

TaciAcolo
23rd February 2008, 13:57
Nu avem ce cauta la Tg. Jiu pt. ca sunt miscari po****re de declarare a independentei
Judetul GORJ si-a declarat independenta
23/02/2008 - 13:50

Autoritatile de la Tg. Jiu au transmis astazi la ora 8:00 Parlamentului declaratia prin care oltenii isi declara unilateral independenta.
Printr-o miscare total neasteptata, oltenii separatisti din Gorj, inspirati de precedentul kosovar, si-au declarat independenta, cu sprijinul tacit al Chinei, Burkinei Fasso, Guyanei Franceze si Tarii Bascilor, desi din Tara Bascilor inca nu au primit confirmarea in scris, faxul bascilor fiind defect.

Prefectul a fost capturat si sodomizat

Reprezentantul Guvernului in teritoriu a fost capturat de fortele separatiste, aplicandui-se o bataie rupta din rai sau din filmele cu Van Damme, precum si alte rele tratamente, tipice Sodomei, dar mai ales Gomorei.
Circa 400 de olteni au invadat astazi strazile noii capitale, Tg. Jiu, scandand sloganuri diverse, printre care: "Arunca-mi, ba, dimigeana aia!" Ia prazul, neamuleeeeee", "Hai Hai Pandurii!", Jos Guvernul" si "Unde fusasi tu, Americo, pana acum?!"

Emblemele statului sunt cel putin ciudate

Drapelul noului stat, Oltenia, este tricolor, cu doua prazuri incrucisate, simbolizand lupta pentru independenta a oltenilor, precum si puterea economica a acestora.
Imnul va fi celebrul cantec "Spune, spune, hot batran", deosebit de po****r printre hotii de cai in perioada dintre cele doua razboaie.
Sediul Imprimeriei Nationale din Tg. Jiu este deja in mainile fortelor separatiste, care au inceput deja sa tipareasca noua moneda, denumita sugestiv "Francul". Valoarea nominala a unui Franc este de un Euro. Cu toate acestea, prin satele din Gorj se zvoneste deja ca "A murit Francul".

UDMR sustine ca e un fapt normal

"Valorile nationale ale minoritatii oltenesti au dus astazi la indeplinirea dezideratului de veacuri in regiunea Tinutul Oltenesc. Somam autoritatile de la Bucuresti sa recunoasca de urgenta noul stat, care beneficiaza deja de o ampla recunoastere internationala", a precizat pentru times.ro Marko Polo Bela.

UE ar cam fi de acord

Comisia Europeana a fost informata despre demersul separatist al oltenilor, membrii acesteia declarand: "E ceva de semnat? Dati-le incoace, sa le semnam si astora. De unde sunt? Din Balcani? Dati la semnat, ca ne prinde noaptea aici printre hartoage!" dupa care au plecat la masa, lasand Romania in aer.

Vadim Tudor e contrariat

"Recunosc ca e o miscare neasteptata a oltenilor, care mi-au transmis deja ca Gorjul a fost epurat de unguri de peste 100 de ani si ca ma vor de urgenta la Tg. Jiu la carma tarii. Voi vedea in continuare ce parere au si generalii mei si voi lua o decizie. Mi s-a adus la cunostinta ca exista mari stocuri de medicamente in Tg. Jiu, deci e cu atat mai tentant!"

Si Jiul e in fierbere

Cazanele de tuica fierb de azi dimineata la capacitate maxima si in Judetul Dolj, ai carui locuitori sustin ca Gorjul le-a furat statul si emblema nationala, ceea ce va duce posibil la un razboi intra-etnic. Ar mai fi, evident, si problema zaibarului, care nu poate fi transata decat printr-o confruntare armata.
Ramanem in continuare cu ochii pe situatie, asteptand si comunicatul oficial al Guvernului, care probabil nu va recunoaste independenta noului stat.

YoYoyOi
23rd February 2008, 14:19
:cry: ce-i asta?

TaciAcolo
23rd February 2008, 14:20
timisorenii astia hazliI rau:D de pe forumul lor am luat

andrei1921tm
23rd February 2008, 15:33
Oricum tot venim:p
Sper sa fim primiti ca anul trecand...park nu au fost probleme
si chiar ma bucur daca zici ca stadionul o sa fie full, imi place atmosfera de meci adevarat.

*Coco*
23rd February 2008, 16:18
@4ndr31 prietene vi la meci:D?

Nightwish
23rd February 2008, 16:56
E super tare aia cu independenta :happy:happy

andrei1921tm
23rd February 2008, 18:01
@4ndr31 prietene vi la meci:D?

Da, normal

six
23rd February 2008, 18:33
timisorenii astia hazliI rau:D de pe forumul lor am luat :ras-plans::ras-plans::ras-plans:..........asa ceva!!! :dance:

2stupiddogs
23rd February 2008, 19:30
Nu noi am inventat-o!Asta-i sursa...http://www.times.ro/national/judetul-dolj-si-a-declarat-independenta

Whiterose.
23rd February 2008, 19:40
nu sunt normali astia din Timisoara :ras-plans::ras-plans:

X2 - Avand in vedere faptul ca Pandurii nu a mai castigat un meci din 31.08.2007 :lol: nu prea cred ca vor castiga nici in acest meci.

2stupiddogs
23rd February 2008, 19:44
timisorenii astia hazliI rau:D de pe forumul lor am luat

Nu-i frumos sa tragi cu ochiul...:D

TaciAcolo
23rd February 2008, 20:26
ce s-a ingrasat Romica Buia :D juca un fotbal pe sintetic pe la 6

serv_ag
24th February 2008, 03:24
Nocturna la Tg-Jiu... asta da surpiza! Acum se explica de ce nu mai sint luminari in toata oltenia!:happy:happy:happy:happy:happy

Elphax
24th February 2008, 04:47
hai sa nu fim rai, nu e mare lucru sa ai nocturna ...

se face chiar si la arad :)

TaciAcolo
24th February 2008, 07:36
bla bla ce bancuri obosite ai cimisorene:D

six
24th February 2008, 08:32
nu sunt normali astia din Timisoara :ras-plans::ras-plans:

X2 - Avand in vedere faptul ca Pandurii nu a mai castigat un meci din 31.08.2007 :lol: nu prea cred ca vor castiga nici in acest meci......da stai relax ca va ajutam si pe voi..........pronostik 2 :yes:

TaciAcolo
24th February 2008, 09:02
vreme superba la tg-jiu..o sa vedem un super meci :ok: /OLE/ Fortza Pandurii!!!

six
24th February 2008, 09:03
.......castigat de Timisoreni,completez eu :)

TaciAcolo
24th February 2008, 09:07
si normal porniti ca favorita da la tg-jiu nu va prieste.:drak::evil:

http://img89.imageshack.us/img89/2065/66855348xk9.jpg (http://imageshack.us)

resita
24th February 2008, 09:09
asta-i poza de prezentare? :drak:

ce a mancat ala de se sterge la gura :drak:

2stupiddogs
24th February 2008, 09:11
.......castigat de Timisoreni,completez eu :)

....iar eu nuantez...castigat de Timisoreni !!!Robyyy,dar noi cu cine jucam?Cu "Pandurii" sau cu "PanAdurii" precum ai scris tu in propria semnatura???S-a modificat numele echipei dupa declaratia de independenta? :shocked: :happy

TaciAcolo
24th February 2008, 09:12
ce Panadurii :thinkso: :evil:

daca era un negru puteam sa zic ca a mancat o banana :lol:

ASTA E MAI REUSITA ..da e poza de prezentare de pe19:02:2008 ora 10:43 minute

http://img141.imageshack.us/img141/3350/89482901xy1.jpg (http://imageshack.us)

2stupiddogs
24th February 2008, 09:14
Nu-i fair play! MODIFICASI.....:happy

PyroliMadrik
24th February 2008, 10:04
Nu stiu cum va fi " noua" echipa Pandurii , cum vor juca .. Un lucru e cert pt. mine : Timisoara este o echipa ce are mai mereu probleme cu formatiile din coada clasamentului . Timisoara a fost invinsa la : Iasi , Buzau , Craiova si numai o minune sau mai bine zis un cadou a salvat-o la Constanta ( un punct luat cu japca Farului , in acel meci Farul a fost echipa mai buna ) ... asadar , considerand " antecedentele" e meci de 1 Solist .

Nu pot avea incredere in Tim cand joaca cu astea slabe , dar ... cand joaca cu Steaua ( 3p ) , CFR ( 3 p ) e cu totul alta poveste ... Nu aruncati banii pe X, 2 , e meci de 1 Solist , Pandurii au 14 jocuri consecutive fara victorie , Tim este adversarul ideal pt a castiga din nou 3p dp mult timp .

Pandurii - Timisoara : 1 @ 3.60 Bwin

2stupiddogs
24th February 2008, 10:20
Ce inseamna pt tine cuvantul "japca"?Te referi la jucatorul Pandurilor....D'japka?

*Coco*
24th February 2008, 10:21
Timisoara a jucat de 3 ori pana acuma la Tg-Jiu si de fiecare data a luat bataie
Pandurii-Timisoara 3-2 ( cand Pandurii era ca si retrogradata )
Petrolul-Timisoara 3-2 ( meci de Cupa disputat la Tg-Jiu)
Pandurii- Timisoara 1-0 (sezonul trecut)

Mai ales ca Pandurii vin dupa 14 meciuri fara victorie , cu o noua echipa si cu un intreg staff tehnic nou trebuie sa invinga neaparat astazi pentru ca urmatoarele meciuri sunt fatale Craiova(D) si Steaua(A). Daca astazi nu bat pe Timisoara poate sa spuna de pe acum ADIO Ligii I

KillinG FieldS
24th February 2008, 11:04
solist 2,premiera ;)

Joci solishteanu ?? sper sa ai dreptate :rolleyes:

Elphax
24th February 2008, 11:05
Nu stiu cum va fi " noua" echipa Pandurii , cum vor juca .. Un lucru e cert pt. mine : Timisoara este o echipa ce are mai mereu probleme cu formatiile din coada clasamentului .

Nu pot avea incredere in Tim cand joaca cu astea slabe , dar ... cand joaca cu Steaua ( 3p ) , CFR ( 3 p ) e cu totul alta poveste ... Nu aruncati banii pe X, 2 , e meci de 1 Solist , Pandurii au 14 jocuri consecutive fara victorie , Tim este adversarul ideal pt a castiga din nou 3p dp mult timp .



Gresit - Poli a avut probleme acolo unde a fost gazonul prost. Acasa avem gazon bun si jucam bine. La fel am jucat bine la Dinamo, sau la Cluj. Se stie cum e gazonul la Iasi sau la Craiova ...

six
24th February 2008, 11:15
Joci solishteanu ?? sper sa ai dreptate :rolleyes:Nu solishteanu ci solist.....este o diferenta foarte mare :)

*Coco*
24th February 2008, 11:18
Nici la Tg-Jiu nu e gazonul bun:) Arata el bine asa la vizibilitate dar nu e bun deloc:D
De dimineata la 10 facurati si voi un mic antrenament pe terenul sintetic

six
24th February 2008, 11:28
oameni buni,noi nu avem nimic cu voi (Pandurii)dar daca vrem in cupe trebuie sa castigam acest meci....eu cred si sper ca Dushan are capacitatea necesara sa mobilizeze baietii pt castigarea unui meci pe ori ce tip de teren,adversar,sau alte chestii........daca pierdem atunci bey bey uefa si la gara,parerea mea :ok:

TaciAcolo
24th February 2008, 11:34
am venit si eu..mi`am luat bilet la tribuna 2 ..la trib 0 aproape ocupata randurile de jos sunt libere gazonu arata bine ...cel putin aspectu :D
La Targu Jiu pastram traditia!

TheMentalist
24th February 2008, 13:09
Echipe probabile:
PANDURII TG. JIU: 80. Pedro Mingote, 4. Chibulcutean Alin, 19. Jose Anilton, 16. Adrian Rusu, 31. Constantin Grecu, 21. Stanga Florin, 60. Marco Soares, 15. Carlos Pintassilgo, 32. Silva Jessui, 11. Orac Daniel, 77. Perez Arrieta
poli timisoara: 12. Marius Popa, 30. Valentin Bădoi, 17. Balázs Borbély, 4. Miloč Brezinskę, 16. Srdjan Luchin, 25. Carlos Milhazes, 31. Abiodun Agunbiade, 7. Marian Aliuță, 77. Artavazd Karamyan, 9. Ionel Ganea, 18. Gigel Bucur

MagicTouch
24th February 2008, 15:27
Dorinta: Bate Poli intr-un meci spectacol in care nici nu se observa lipsa lui Torje iar Poli arata ca o echipa demna de un loc care sa-i asigure participarea in cupa UEFA

Realitate: Greu de spus. Nu m-ar mira ca Pandurii sa fie revelatia returului.
Presimtire: 2-2 si un meci frumos

TaciAcolo
24th February 2008, 15:30
ai prins pestisoru` de aur?:D

/OLE/ inca 3 ore Forca Pandurii! /OLE/

MagicTouch
24th February 2008, 15:36
@Robyyy, personal nu am avut acest noroc dar sper sa fie undeva localizat pe Bega si nu pe Jiu :P. Asta daca nu te supara dorintele personale ale altora :ok:

TaciAcolo
24th February 2008, 15:40
cel mai bun deseara sa castige :ok:

Joaquim Teixeira: "Exista o tensiune foarte mare înaintea meciului"

Antrenorul portughez al Pandurilor Tîrgu Jiu, Joaquim Teixeira, este conștient de importanța meciului cu Poli și vrea toate cele 3 puncte puse în joc


"Mereu următorul joc este cel mai important, însă la noi au apărut unele probleme. Avem doi jucători suspendați și nu s-au rezolvat toate problemele medicale. Vreau să învingem pentru că așa moralul și încrederea jucătorilor mei vor fi mai bune. Cred că în meciul cu Poli sînt în joc mai mult decît cele 3 puncte. Exista multă nerăbdare înaintea partidei, există o tensiune foarte mare. Noi avem obligația să cîștigăm, să dăm totul pe teren pentru a face acest lucru. Pentru mine nu există jocuri pe viață și pe moarte, doar jocuri care trebuie cîștigate", a spus antrenorul Pandurilor.

Observatorul
24th February 2008, 15:58
Poli castiga si inca detasat acest meci.Va fi echipa returului de campionat chiar daca aproape nimeni nu-i acorda prea multa atentie.Si este bine ca nu i se acorda atentie.Imi doresc foarte mult ca acest campionat sa fie castigat de o echipa din provincie si daca s-ar putea locul doi sa fie tot...al provinciei.Asta ca sa le vad fata maharilor de doi bani din Bucuresti.Degeaba au bani.Lipsa lor de caracter va aduce mari prejudicii echipelor lor ,acum si mai ales in viitor.Pacat.

gheorghe
24th February 2008, 18:56
La cum am inceput jocul, avem sanse reale sa scoatem un rezultat bun!:yeah: Se misca bine echipa, are consistenta in joc iar golul o sa pice, sunt sigur. Pacat de ratarea lui Ganea, merita sa o bage in ate.
BATE POLI!!!:ok:

gheorghe
24th February 2008, 18:57
GOOOOOOOOL POLIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!


Bravo GIGELE, esti cel mai bun atacant din Liga I.

DEPARTAMENT
24th February 2008, 18:58
GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL 1-0 pt POLI. I LIKE TO MOVE IT, MOVE IT :yeah:

Ulysses
24th February 2008, 19:00
ma voi ati vazut pe unul care se agita rau si tipa la suporterii lui poli sa stea jos si sa nu se bucure la gol ca le da ban pentru trolling?:D cine-o fi?:thinkso:


bate poli , joaca legat fata de pandurii

tu26dor
24th February 2008, 19:06
frumos meciul... a fost offside la pandurii?(la golul anulat)

resita
24th February 2008, 19:22
joaca bine poli, nu are cum sa piarda daca joaca asa si in repriza a II-a

FcPoliFan
24th February 2008, 19:23
A fost ofsaid la golul anulat.

Ferko
24th February 2008, 19:24
Panduri sunt cam pierduti in teren, nu se prea gasesc, iar portarul cred ca are in pumni ceva oua de care trebuie sa aibe mare grija. Pandurii nu mai au nici o sansa daca joaca tot asa. Gol anulat corect.

OM
24th February 2008, 19:24
frumos meciul... a fost offside la pandurii?(la golul anulat)

Da,a fost offside,... arbitraj corect pana acum...sa vedem ce ne rezerva repriza a doua.

tu26dor
24th February 2008, 19:28
merci mult... nu am vazut reluarea.

Leviss
24th February 2008, 19:39
Gol Poli. 2-0.

tu26dor
24th February 2008, 19:40
2-0 pt poli... frumoasa pasa, perfecta preluarea, frumos golul

resita
24th February 2008, 19:40
ce pasa

Leviss
24th February 2008, 19:54
Ce gol fratilor..3-0

_Razvi_
24th February 2008, 19:55
vai ce goll

Catalanul
24th February 2008, 19:55
ce gol a marcat borbely :shocked:

_Razvi_
24th February 2008, 19:56
3-1 , Poli tot timpu face meciuri frumoase , ori ca ia o gramada , ori ca bate la un gol .. ori ca o iau cu carutza

Leo
24th February 2008, 20:17
mda , ce pot sa spun ........... un meci frumos cu goluri multe si spectaculoase si executii de exceptie
felicitari POLI

Lordliv
24th February 2008, 20:26
dupa victoria gloriei de la arad ,un alt rezultat favorabil craiovei!
felicitari poli!

ps.meciul universitatea -pandurii se arata a fi unul foarte important pentru gorjeni...la -18 la adevar, cu un meci cu steaua ce bate la usa, tot acasa,pandurii se vor lupta pe viata si pe moarte pe extensiv...
eu mai sper ca ambele echipe oltene vor scapa de matineu :yes:

Nightwish
24th February 2008, 20:31
Felicitari timisorenilor, Poli a facut azi un meci extraordinar. Cred ca cu orice echipa din Liga 1 ar fi jucat azi ar fi castigat.
Felicitari si Pandurilor, echipa e in formare si cu siguranta ca vor aparea si rezultatele.

delaparis
24th February 2008, 20:32
Felicitari Poli ...

Banatenii au facut reusit un meci de calitate si in plus au dat un sut lui Dinamo in clasament stil Borbely :D

Daca si Steaua pierde asta seara Bucurestiul ramane doar cu Rapid in primele patru echipe de top Liga I ...

vagus
24th February 2008, 20:35
In momentul de fata, Pandurii n-are echipa de prima liga. Imi pare rau pentru ei dar le trebuie MULTA bafta sa se salveze de la retrogradare. Si U CLuj are lot mai bun decat ei...

Iar cat de buna este Poli, este greu de spus in conditiile astea. Oricum BRAVOOOOOOOO :yeah: ...

TaciAcolo
24th February 2008, 20:46
Felicitari timisoarei..un meci bun...pandurii au inceput extrem de timorati primele 25 min pana la gol... dupa si`au dat frumu la joc in repriza a 2 da prea tarziu ..totul depinde de meciul dp extensiv

poli-umt
24th February 2008, 21:09
Bravo POLI!!!Succes cu Urziceni!Victorie dedicata lui Gurita!

YoYoyOi
24th February 2008, 21:23
foarte frumos meciu si jocul timisorenilor. Pandurii, din pacate, n-au reusit sa lege lotul, echipa este imprastiata si fara orizont. noile achizitii nu par sa se fi acomodat, iar portarul e chiar aerian...

TaciAcolo
24th February 2008, 21:25
portaru a scos 3 suturi ..care 8/10 portari primeau gol:ok: a fost chiar ok ...doar la primul gol a gresit da incomodat de jessui:headbang:

daca nu se ridica fanionu la 1-0 pt timisoara cand a marcat Aririetta am inteles ca a fost la limita cam ca la golul lui abiodun ... era cu totu altceva ..in rep a 2 au jucta ceva Pandurii plus bara de la 25 de metri sau golul lui piturca

Poli Timisoara
24th February 2008, 21:28
portaru a scos 3 suturi ..care 8/10 portari primeau gol:ok: a fost chiar ok ...doar la primul gol a gresit da incomodat de jessui:headbang:

daca nu se ridica fanionu la 1-0 pt timisoara cand a marcat Aririetta am inteles ca a fost la limita cam ca la golul lui abiodun ... era cu totu altceva ..in rep a 2 au jucta ceva Pandurii plus bara de la 25 de metri sau golul lui piturca

...si in incheiere ai uitat sa zici "...una peste alta victorie foarte meritata a timisorenilor" .... hai Roby,fi barbat ! :rolleyes:

TaciAcolo
24th February 2008, 21:29
am zis mai sus

YoNuTzz
24th February 2008, 21:30
frumos jocul prestat de poli :ok:

*Coco*
24th February 2008, 21:42
Pfoa ce portughezi astia nici in liga II sa nu ii ti
Ala cu 60 Nergu ala Soares petarda curata, piticu ala cu 16 e total pe dinafara cu fotbalul.
Antrenor idiot joaca cu 3 fundasi centrali si benzile le lasa libere ca sa faca Karamian si cu Abiodun ce vor pe stanga si pe dreapa
Pandurii nu au nici o sansa anul acesta

TaciAcolo
24th February 2008, 22:02
sanse sunt...trebuie sa batem echipele din subsolu clasamentului ..pana acum etapa asta au pierdut cam toate farul egal uta , craiova exceptie cluj si iasi se pare


macar avem nocturna :D
http://img219.imageshack.us/img219/3163/p1020578mg4.jpg (http://imageshack.us)

six
24th February 2008, 22:19
Am zis doua diferenta si gata ;)......cu tot respectu pt pandurii dar cred ca aia din tur erau mai buni,astia sunt cam slabuti :groggy:....cred ca ar trebui sa va cautati chiar si antrenor,parerea mea ;)

*Coco*
24th February 2008, 22:25
Daaa Carciumaru face cel mai modern stadion din Romania ptr Liga II...Nu`i rau deloc;))

Geografu
24th February 2008, 22:33
Un meci chiar spectaculos in unele faze , castigat pe merit de oaspetii timisoreni care zburda spre Cupele Europene.
Atentie Pandurii la retrogadare....:rolleyes:

gheorghe
24th February 2008, 23:23
Victoria ca victoria insa maniera in care a fost obtinuta este de natura sa ma entuziasmeze. POLI a aratat ca o ECHIPA MARE, bine asezata in teren, cu o fantezie debordanta in joc. :ok:Daca continuam in acelasi ritm sustinut, cred ca locul 2 ar putea fi al nostru. Imbucurator este si faptul ca achizitiile din iarna si-au gasit loc in echipa si au avut un randament excelent. BRAVO BAIETI, RESPECT UHRIN! :yeah:

PS: Sper ca Pandurii sa se salveze de la retrogradare si o spun asta nu din complezenta sau compasiune. Chiar as dori acest lucru. Bafta!

dannyreddog
25th February 2008, 00:00
sanse sunt...trebuie sa batem echipele din subsolu clasamentului ..pana acum etapa asta au pierdut cam toate farul egal uta , craiova exceptie cluj si iasi se pare


macar avem nocturna :D
http://img219.imageshack.us/img219/3163/p1020578mg4.jpg (http://imageshack.us)

Degeaba ca din vara nu va mai trebuie...:D

TaciAcolo
25th February 2008, 00:00
http://www.youtube.com/watch?v=YaQgW7uEKn0 moment de reculegere:( nu doar pt tatal lui cosmin......

axel
25th February 2008, 00:23
Nu aveti si ceva poze de la meci ? Daca a fost careva ! Poate o poza cu oaspetii ? Daca are vreun fan din tg-jiu care a fost la meci rog sa posteze si aici cateva, ms :)

2stupiddogs
25th February 2008, 00:26
"Uitashi bre" de HORINCA !!!In cantitati mici e buna,problema mare este cand se abuzeaza....precum in cazul de fata!Ontopic, batem la mai mult de un gol diferenta!

Baaaaah ce meseriash e asta!!!Le are!MORALA:VENIRAM,VAZURAM,BATURAM.....+ne INTORSERAM ACASA.....nu ca si altii!!!

serv_ag
25th February 2008, 00:30
sanse sunt...trebuie sa batem echipele din subsolu clasamentului ..pana acum etapa asta au pierdut cam toate farul egal uta , craiova exceptie cluj si iasi se pare


macar avem nocturna :D
http://img219.imageshack.us/img219/3163/p1020578mg4.jpg (http://imageshack.us)

Felicitari robyyy, frumoasa nocturna, scuze ca m-am in2it de existentza ei. Sper sa o folositzi macar pana iese din garantzie. :):cool:

2stupiddogs
25th February 2008, 00:41
In zonele sindicatelor minere oltenia,cred ca sunt folositoare si de la orele 11.00!(va lamuresc cei de la Sportul Studentesc!)

TaciAcolo
25th February 2008, 01:05
Nu aveti si ceva poze de la meci ? Daca a fost careva ! Poate o poza cu oaspetii ? Daca are vreun fan din tg-jiu care a fost la meci rog sa posteze si aici cateva, ms :)

http://s269.photobucket.com/albums/jj70/ocupat25/ cateva poze

Sauron
25th February 2008, 09:27
fara emotii si probleme :bere::great::bere:/OLE/

Elphax
25th February 2008, 10:01
am fost buni, dar si Pandurii parca abia s-au reunit si nu au jucat impreuna nici 5 minute ...

http://www.poli.tm.ro/forum/images/smilies/steag8181ch1.gif
http://www.poli.tm.ro/forum/images/smilies/steag5454jw2.gif

manu10
25th February 2008, 10:23
bravo poli /OLE/
asteptam revansa cu meme, macar 5-1 :D

andrei1921tm
26th February 2008, 12:56
Baaaaah ce meseriash e asta!!!Le are!MORALA:VENIRAM,VAZURAM,BATURAM.....+ne INTORSERAM ACASA.....nu ca si altii!!!

lrk?:D

2stupiddogs
26th February 2008, 17:14
Neh!Doar avatarul este acelasi....eu l-am avut inaintea lui!;)

2stupiddogs
26th February 2008, 20:38
@"banatull" te-ai convins sau mai e nevoie de explicatii?La cum s-au comportat concetatenii tai ("carne";"rocar" alea alea) mai speri sa fi-ti bine primiti in Timisoara???Daca nu indepliniti conditiile MINIME de a intra in Timisoara,ramane-ti cu caprele pe dealuri???In plus,multi din localitatea aceea sunt suporterii stanei!
Totusi intre voi si uta ce lagatura este?Poate ne traduc suporterii Sportului Studentesc...."nu vazui paiul din ochiul tau pt ca avui barna in ochi"....Bafta anul viitor in meciurile jucate la 11.00.....
Uitasi inca ceva...bara pandurului xxx(?) vs cea a lui Mihazes!Golul lui Borbely....a fost BONUS!pitiurka cu cine sarbatoreste 1 Martie?Tot cu vancea???

TaciAcolo
26th February 2008, 20:55
si macelari:D

2stupiddogs
26th February 2008, 21:12
Ce macelari?Poate INVADATORII !!!Nu stiu daca ati auzit de "CE-I MULT STRICA!" Ati POLUAT destul ORASUL asta!Chiar asa foamete este acolo?
Vazusi "pancarda" cu rocar?TOCMAI VOI,MAH???Va mirati ca sunteti iubiti cand iesiti din PRAZILIA....Subumanii dau "carne"???Subumanii scandeaza "uta"???Sapunul nu VREA sa faca spuma daca e facut din...!"rusinea" nu a fost inca inventata in prazilia....

TaciAcolo
26th February 2008, 21:17
sa zica mersi alexa ...ca nu a venit la tg-jiu ca nu garantam ca iese intreg dupa ce i-a facut lui adi popescu:ok: si stai relax ca nu e foame in Tg-Jiu ...da nu`mi stric parerea despre banateni din cauza unui obosit de aici

2stupiddogs
26th February 2008, 21:24
Multzumit?Cate neamuri ai aici?Oare catzi au de suferit???:jerk:
PS cere protectie,prazilianule!

TaciAcolo
26th February 2008, 21:29
am protectie ..sa nu incerci ceva periculos esti sub lupa

2stupiddogs
26th February 2008, 22:27
Sub LU-PA???:shocked::shocked::shocked:Eu cred ca tu esti invers!Nu vrei sa ma cauti in privat?Dau si detalii daca vrei...;)

Vincitor
26th February 2008, 22:34
am protectie ..sa nu incerci ceva periculos esti sub lupa

unii dupa ce te jignesc si incerci sa ripostezi vor sa te mai si traga de urechi ! Nu te pune cu cei fara discernamant !

TaciAcolo
26th February 2008, 22:44
Sub LU-PA???:shocked::shocked::shocked:Eu cred ca tu esti invers!Nu vrei sa ma cauti in privat?Dau si detalii daca vrei...;)

esti un frustrat ! mi`am pierdut destul timp sa`ti citesc aberatile . numai bine

2stupiddogs
26th February 2008, 22:50
Intrebarea este ce a fost cu postarile "banatull" unde sunteti furati...alea alea....TOCMAI VOI???Am ramas inmarmurit de tupeul oltenilor din tg-jiu....
Voi trebuie sa venerati orasul asta DOAR pt oportunitatile ce le deschide unei zone...."RUSINE" se stie ce inseamna???

delaparis
26th February 2008, 22:56
Banatean ... gata te rog frumos cu trolling ... in primul rand ma impiedici sa ma uit la meci ... (PSG in semi si nu am avut bilet :D) si in al doilea rand cam jignesti o multime de oameni cu postarile tale...

Deci sa ne oprim aici .

2stupiddogs
26th February 2008, 23:09
Vizionare placuta!(Asa-ti trebuie daca nu ai fost pe faza....:D)
Nu suport pe cei care musca mana care-i hraneste!
Cu asta am terminat.....(pierde psc???:P)
Noapte buna!

OM
27th February 2008, 09:33
unii dupa ce te jignesc si incerci sa ripostezi vor sa te mai si traga de urechi ! Nu te pune cu cei fara discernamant !

Baxi,nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala si daca cunosti problema,fair-play ar fi sa n-o amplifici,asa ca stai cuminte in banca ta si fa comentarii la subiect.