PDA

View Full Version : Editia a IX-a Grupa I



georgebz
8th February 2008, 09:06
mtfk 3-0 ( Rams , Dolphins , Jaguars , Cardinals , Raiders , Bengals , Lions , Eagles )
oqs 2-1 ( Steelers, Jaguars , Seahawks , Giants , Packers , Chargers , Eagles , Colts )
patriots_4_ever 1-2 ( Redskins , Steelers , Dolphins , Bengals , Colts , Patriots , Saints , Eagles )
SchoolBus 0-3 ( Eagles , Colts , Patriots , Chargers , Bengals , Packers , Saints , Rams )


Se joaca fiecare-cu-fiecare , primii 2 merg mai departe .

.

georgebz
8th February 2008, 09:15
Toate cele 3 meciuri trebuie jucata pana pe 17.02.2008 , ora 23:59 !

mtfk
8th February 2008, 21:23
Chargers vs. Bengals
0-21
(oqs vs. eu)

a fost un meci interesant, avand in vedere ca primele puncte sau marcat in ultimul sfert

Oqs
8th February 2008, 21:39
Cea mai mare tzeapa din joc e cu Chargers...La Practice si 2 minute drill erau de necrezut...in practica au fost praf...pe Rivers scrie Accurate Passer...nu putea sa nimereasca un screen pass...nu imi venea sa cred ca nu reuseam nici o pasa care la practice iese fara nici o poblema...OL daca apasam p "A" arata numai valori iar Bengals nik...iar tzeapa: Tomlinson nu reausea mai mult d 2 yarzi orice incercam...erau 2 DL si un LB p el inainte sa fac o miscare...defensiva a fost bunicica...am reusit sa-l tin p mtfk la 0 pana in sfertul 4 cand mi-a cedat si inspiratia si nervii...poate daca nu ma enervam ramanea 7-0 dar mi-am bagat picioarele si am incercat 4th & long din red zone-ul meu d 2 ori...gg mtfk...din cate mi-am dat seama mi-ai anticipat fiecare miscare...ne vdm in finala:ok:

georgebz
8th February 2008, 22:24
mie cred ca dupa Colts imi place sa joc cu Chargers , sunt destul de multumit de LT si Gates :D

little_earl
8th February 2008, 23:43
si eu am jucat cu chargers in prima faza si am pierdut cu un rookie (kazzacu) :P

mtfk
11th February 2008, 15:12
school & pats azi poate reusim sa jucam 1 meci:D

mtfk
11th February 2008, 21:05
Packers vs. Lions
14-37
(schoolbus vs. eu)

a fost un meci interesant, schoolbuss a facut niste driveuri foarte frumoase

Oqs
11th February 2008, 22:20
[Eagles] Oqs @ School Bus [Saints] 31-21

Un meci f ciudat...school bus a reusit foarte repede sa inscrie dar din fericire am intors meciul in favoarea mea la fel de repede...defensiva mea a fost praf...toate td-urile primite au fost in urma YAC din cauza db-urilor mei care parca se fereau sa faca tackles...td-urile mele au fost cam in aceeasi maniera, eu exploatand faptul ca school incerca sa ma opreasca manual...a zis bine mtfk...f frumoase drive-uri reusite de school bus

MVP: FB Thomas Tapeh - 2 Catch , 2 TD
Co-MVP: RB Brian Westbrook - 68 YD Punt Ret TD

over1
12th February 2008, 16:54
desi nu particip la cupa si mie mi se par chargers un pic underachievers. chiar daca fan chargers, ma gandesc in madden sa joc cu alta echipa

Oqs
12th February 2008, 20:23
[Patriots] patriots_4_ever @ Oqs [Colts] 21-34

Chiar ma intrebam daca patriots isi va folosi echipa lui impotriva mea sau a lui mtfk:D...c sa mai...ne-am intrecut unu pe altu in big plays...foarte putine drive-uri d lunga durata...norocul meu a fost cu Addai care a controlat tot meciul si am tinut mingea la mine (10 min)...si bine am facut ca patriots_4_ever s-a dovedit foarte periculos in timpul scurt in care a avut posesia

MVP: RB Joseph Addai - 186 YD , 3 TD + 3 REC , 31 YD , 1 TD

mtfk
12th February 2008, 22:13
Saints vs. Eagles
10-24
(pats4ever vs. eu)

un meci jucat in 2 jumatati, nu stiu de ce sa deconectat la pauza..
screenurile de mai jos sunt din a 2a jumatate

georgebz
14th February 2008, 13:06
sa nu uitati si de aceste meciuri ramase .. dupa data/ora limita nu mai accept nici un rezultat

Patriots
15th February 2008, 21:11
Eagles (eu) 24-14 Rams(schoolbus)

MVP : Westbrook 111 rushing y , 126 receiving y , 2 receiving TD

georgebz
15th February 2008, 22:17
felicitari baieti ca ati jucat toate meciurile ;)