PDA

View Full Version : Liga Conquiztador 2008 - inscrieri, comentarii la cald si discutii aprinse.



White Shadow
6th February 2008, 21:14
Liga Conquiztador 2008

Inscrierile in Liga Conquiztador 2008 se fac pe acest thread pana in data de 9 februarie 2008, e nevoie de minim 18 persoane dar daca se inscriu mai multe persoane atunci nu-i nici o problema.

Vreau sa se inscrie doar persoane care sunt in stare sa-si sacrifice cateva minute din viata pe zi pt a juca un meci in Liga Conquiztador.

Daca o persoana nu va putea sa-si dispute partida intr-un interval de 48 de ore el va pierde la masa verde cu 3-0.

Doar dupa ce se vor disputa toate partidele dintr-o etapa vom putea continua
campionatul cu urmatoarea etapa....nu se vor juca meciuri in avans.

Se va juca un singur meci, cine castiga partida va obtine 3 puncte, cine pierde ramane cu 0 puncte.

Rezultatele partidelor trebuie postate pe acest thread si eu am sa le trec pe threadul cu programul complet, totul vreau sa fie organizat perfect.

Sambata va incepe Liga Conquiztador 2008

moty
7th February 2008, 00:07
ma inscriu: moty07
de ce 3 puncte la victorie, si nu 1, sau 10, care e diferenta?

TaciAcolo
7th February 2008, 00:12
si eu ma bag

Andrei_23
7th February 2008, 00:17
si eu vreau sa particip : Andrei 233

Hard
7th February 2008, 04:09
nu se poate :cry: , nu era destul un singur concurs conquiztador ? :D
de cand se joaca in 2 jocul asta ?

White Shadow
7th February 2008, 06:43
nu se poate :cry: , nu era destul un singur concurs conquiztador ? :D
de cand se joaca in 2 jocul asta ?

ala era un concurs in genul Champions League....asta e un campionat care va dura ceva timp pana se va termina...deci e o mica mare diferenta......nu se poate juca in 2 ?..doar in grup se poate juca ?...nu stiu...intreb ca nu stiu....

Moty....sa fie ca la fotbal......3 puncte pt victorie.

deci pana acuma sunt inscrisi 3

1.moty
2.robyyy
3.Andrei 233

Celso
7th February 2008, 07:46
4 io;)

nu se poate juca in 2 din cate stiu eu...decat cu un robot

Geografu
7th February 2008, 12:54
Decat in 3 se poate juca amice White !
Poti sa joci in 2 si pui un robot in separeu cu tine dar asta e altceva ! :ok:

resita
7th February 2008, 14:18
Decat in 3 se poate juca amice White !
Poti sa joci in 2 si pui un robot in separeu cu tine dar asta e altceva ! :ok:

si castiga robotul :happy:happy:happy

Hard
7th February 2008, 14:35
Shadow sper ca ma lasi sa imi spun parerea despre ce inceci tu sa organizezi :D
In primul rand nu cred ca este o idee buna inceperea unui campionat lung cu multi concurenti,multi nu vor mai fi interesati pe parcurs,campionatul o sa-si piarda din atractivitate la un moment dat cand cineva se va detasa pe primul loc. In al doilea rand mi se pare ridicol sa joci conquiztador cu un robot.Putem intalni situatia in care cel care e pe locul 2 inainte de ultima intrebare , sa ocoleasca sa atace pe cel de pe locul intai,atacand robotul si castigand nemeritat.E un mare bullshit:).In al treilea rand de ce mai dai 3 puncte castigatorului daca in acest concurs nu exista remiza ? Un punct nu ar fi de ajuns ?
Cred ca ar fi mai bine sa lasam o singura competitie conquiztador pe acest forum,cea inceputa de Geograful,stil eliminatoriu,insa asa cum te stiu...,nu vei renunta la ideea ta.

Balaci
7th February 2008, 14:41
Liga e prea lunga si plictisitoare. Tot cupa e de baza:ok:

Catalanul
7th February 2008, 15:36
puteti conta si pe mine ;) insa cred ca ar fi mai indicat sa jucam tot cate 3 un meci... iar sistemul de punctare sa fie 3-1-0.

White Shadow
7th February 2008, 16:02
ok, atunci inchideti toate 3 threadurile, am crezut ca se poate juca si in 2 fara robot...asa in 3 nu am cum sa organizez un campionat...

Balaci..viata ta e lunga si plictisitoare, lucrurile importante merita intotdeauna asteptate.


insa asa cum te stiu...,nu vei renunta la ideea ta.

Hard....mai renunt si eu.....stai linistit :yes:

kerosene
7th February 2008, 23:50
Idee abandonata,thread inchis :P