PDA

View Full Version : FM Tg.Jiu - 8 martie 2008



Sergio_D
6th February 2008, 16:38
Si-au anuntat prezenta: balaci, Sergio_D, Polar Bear.

Intalnirea se va organiza cu ocazia meciului dintre Pandurii si Steaua. Cei care doresc sa participe, ii rog sa anunte aici. Locul de intalnire si alte detalii se vor stabili ulterior, de comun acord.

E... serioasa treaba. :)

Balaci
6th February 2008, 16:41
Daca ne strangem doua masini si e frumos, bagam si un gratar pe la munte, pe undeva. Oricum, Tg Jiu e f. frumos, nu veti regreta venirea:ok:

Tyler Durden
6th February 2008, 16:45
Pe mine ma bate gandul sa vin, mai mult din considerente pragmatice, e drept. 8 martie e una din zilele in care as vrea sa ma vaporizez, asa as putea sa am un alibi ca nu am cumparat cadouri. :D

TaciAcolo
6th February 2008, 16:46
prezent o sa fiu si eu

Balaci
6th February 2008, 16:47
Deja suntem 4, cu Tyler 5:D
Tyler, daca vii cu Bumbescu, dau 5 beri:D

Tyler Durden
6th February 2008, 16:47
5 beri de fiecare presupun. :D

Balaci
6th February 2008, 16:49
Depinde: ori de fiecare, ori tie 10 daca reusim sa "scapam" de el:evil:

Sergio_D
6th February 2008, 16:50
Chiar mi-ar face placere sa vina Bumbescu, Ulysses, Yoyo si ceilalti stelisti. :rolleyes:

Desigur, sunt bineveniti si fanii altor echipe. :D

Balaci
6th February 2008, 16:51
DA DA DA:yeah: 2-3 pot baga si eu la mine in garaj:ok:

TaciAcolo
6th February 2008, 16:51
distanta mare pana la tg-jiu :D

Tyler Durden
6th February 2008, 16:52
Oricum eu nu promit nimic, in ultima vreme mi-e lene sa si respir. :D

Sergio_D
6th February 2008, 17:02
Cu ocazia asta, l-am scos pe Bumbescu de pe ignore list :pace:

YoYoyOi
6th February 2008, 17:50
Pe mine ma bate gandul sa vin, mai mult din considerente pragmatice, e drept. 8 martie e una din zilele in care as vrea sa ma vaporizez, asa as putea sa am un alibi ca nu am cumparat cadouri. :D

tocmai de aia o sa stau eu acasa, ca sa nu zica unii ca nu m-au gasit sa-mi dea cadourile :cheer:

White Shadow
6th February 2008, 18:26
E aiurea...voi nu sunteti in stare sa va intelegeti pe un forum amarat si vreti sa va intalniti la gratare si bere.....dar na....

Bumbescu
6th February 2008, 19:25
Aici ai f multa dreptate Shadow, dar ce vrei, o fi si asta un sindrom, al "imaginatiei elucubrante"....

Ess
6th February 2008, 19:52
se adunau nori negri deasupra orasului. sufla un vant straniu prin oras mirosea a cadavre incinerate.
...si uite de aia nici e.t. nu doreste pe pamant. :D:D:D:D

Hard
6th February 2008, 20:12
numai cand ma gandesc ca drumul craiova-tg jiu e in ultimul hal daca as merge prin craiova,sau daca ma gandesc cat de prost se circula prin pitesti,daca as merge pe cealalta cale....o las balta :D .. si daca vreau sa vin cu trenul,in mersul trenurilor sunt doar 3 accelerate buc nord-tg jiu si toate seara :cry:

vlad1607
6th February 2008, 21:28
E aiurea...voi nu sunteti in stare sa va intelegeti pe un forum amarat si vreti sa va intalniti la gratare si bere.....dar na....

adevarat graiesti....

Hard
6th February 2008, 21:33
pai da ma ,pe forum multi se dau buricul pamantului (gen Vlad asta ...) dar cand dai cu ochii de ei,o dau in diverse si zic ca sunt prietenii tai :) poate ca o intalnire la gratar ar fi cea mai buna ocazie de o discutie normala.

vlad1607
6th February 2008, 21:38
ce le mai sii tu pe toate.....eu zic sa fii mai relaxat ca poate intr-o buna zi ne vedem si atunci eu stiu....parca vad ca "o dai in diverse" ...te risti pisi...:D

:D :D

Hard
6th February 2008, 21:40
iesim si noi la un gratar,Vladutze,ce sa facem :D:happy

vlad1607
6th February 2008, 21:42
pisi te risti...

:D

relansat
7th February 2008, 03:52
la un gratar si la o bericioaica se leaga preteniile :bere:

cu alte cuvinte, am destui preteni, nu vin :D

Radu
7th February 2008, 10:06
Depinde: ori de fiecare, ori tie 10 daca reusim sa "scapam" de el:evil:
ba poi daca am baut 10 beri nu ma mai lasa gaborii sa intru in peluza...:headbang:
oricum sa vedem daca facem deplasarea la iasi intai...se anunta vremuri grele pentru peluzele din tara...:(

dardar_3
7th February 2008, 16:42
ce le mai sii tu pe toate.....eu zic sa fii mai relaxat ca poate intr-o buna zi ne vedem si atunci eu stiu....parca vad ca "o dai in diverse" ...te risti pisi...:D

:D :D


pisi te risti...

:D



Vai... da ce apelative minunate iti adreseaza Hard...:happy....:happy.... si eu care credeam ca e ultras:rolleyes:


:lol:



PS: As fi venit si eu la targu jiu dar n-am bani de bilet:D

Radu
7th February 2008, 16:48
Vai... da ce apelative minunate iti adreseaza Hard...:happy....:happy.... si eu care credeam ca e ultras:rolleyes:


:lol:



PS: As fi venit si eu la targu jiu dar n-am bani de bilet:D
cred ca la tg-jiu o sa fi tu singur in peluza impreuna cu stelistii care sunt localnici...slabe sanse sa se faca deplasarea acolo...:(

vlad1607
7th February 2008, 17:23
dardar ce ultras ma?

Hard
7th February 2008, 17:23
ce ultras ma ? soarece ! :cry:

vlad1607
7th February 2008, 22:48
pisi e tarziu..du-te la munca....hai in gara la Basarab te asteapta colegele

:D :D :D

delaparis
7th February 2008, 22:57
Si-au anuntat prezenta: balaci, Sergio_D, Polar Bear.

Intalnirea se va organiza cu ocazia meciului dintre Pandurii si Steaua. Cei care doresc sa participe, ii rog sa anunte aici. Locul de intalnire si alte detalii se vor stabili ulterior, de comun acord.

E... serioasa treaba. :)

aveti aeroport international ? :D

relansat
7th February 2008, 22:58
ca sa fiu in ton cu scuzele enuntate mai sus, ai bani de bilet? :D
usor, usor acest thread devine unu` de caterinca :mda:

delaparis
7th February 2008, 23:02
ca sa fiu in ton cu scuzele enuntate mai sus, ai bani de bilet? :D:
Eu ?

Nu ... dar ma imprumuta cineva :D

Sergio_D
7th February 2008, 23:24
Avem unul pe la Stănești, lângă Târgu Jiu. Îl facem internațional pentru tine :D

relansat, cred că până la urmă se va face FM doar cu cei din oraș... că deh, steliștii nu prea fac deplasări :D

dardar_3
7th February 2008, 23:56
Pai moshule... de cand ne-am tras perlele Americii de Sud nu mai vizitam provincia...:D

Benny
18th February 2008, 16:00
PS: As fi venit si eu la targu jiu dar n-am bani de bilet:D

CFR-ul prea scump?

YodaRo
18th February 2008, 18:13
Daca ne strangem doua masini si e frumos, bagam si un gratar pe la munte, pe undeva. Oricum, Tg Jiu e f. frumos, nu veti regreta venirea:ok:
in zona Tg-Jiu am mancat un pastrav pe gratar de il tin si acum minte. Mai este pastravaria aceea la Tismana?
asa Tg-Jiu a oras nu m-a impresionat deloc. Fata de Rm Vilcea sau Pitesti nu prea are cu ce se lauda. Si fata de Craiova...poate doar ca e oarecum la munte.

Ulysses
18th February 2008, 18:32
de care pastrav era, salmo trutta fario ,salmo trutta lacustris sau salmo gairdneri irideus?:rolleyes:

TaciAcolo
18th February 2008, 21:40
da mai exista pastravaria ...excelent pestele:D

Cristian
10th March 2008, 14:15
V-ati mai intalnit ? :cry:

YoYoyOi
10th March 2008, 14:19
vrem poze de la FM :cheer: