PDA

View Full Version : Tipsuri SP



torn_beton
5th February 2008, 12:24
Pentru ca am vazut ca multi dintre voi nu prea cititi forumul SP desi sunt foarte multe de invatat de acolo m-am decis sa va dau un link cu cateva sfaturi(stiute si nestiute) catre un topic creat acolo.

Am observat ca multi inca va mai tineti de joc in masura in care va pemite timpul, asa ca sper sa va ajute.

Aveti aici linkul:
http://forum.soccerproject.com/viewtopic.php?t=111616&start=0

Pariziene sper sa nu te superi ca am bagat linkul dar era mult de scris, nu e reclama. Daca deranjeaza ati putea sa copiati ce e acolo si sa postati aici.

Ar mai fi cateva chestii pe care nu le pot spune pentru ca le-am aflat studiind echipele managerilor foarte buni(unul dintre ei e roman si promoveaza acum in A). Daca va uitati cu atentie atat la history la echipa lui cat si la history la jucatorii luati free veti vedea un lucru foarte interesant.

Bafta in joc baieti.

Hard
5th February 2008, 12:59
Dardar ce tips-uri a folosit de a ajuns Sheriff ? :D

torn_beton
5th February 2008, 13:21
Daca ai impresia ca ironia ta ieftina ma afecteaza atunci afla ca te inseli. Te credeam baiat destept Hard.:D

Mai multe discutam eventual la o bere ca tot esti in Bucuresti mai nou.

E doar un joc, la care oricum renuntam de saptamana trecuta pentru ca nu mai am timp de el. Daca nu ma crezi(nu ca as avea nevoie) intreaba-l pe dardar daca i-am propus sau nu sa-i dau echipa, sau pe warchilde si asta inainte sa aflu care era povestea.

Cat despre caz in sine, as prefera sa nu mai discut, dar daca tii neaparat iti forwardez un e-mail in care unul dintre serifii recunoaste ca dovezi nu sunt ci doar "coincidente". Puteam sa iau echipa inapoi de saptamana trecuta dar n-am mai avut timp sa pierd pentru un lucru pe care oricum il aruncam.

Nu va obliga nimeni sa folositi ce am scris, eu doar le-am pus in caz ca va tineti de joc.

Bafta

Hard
5th February 2008, 13:33
nu era o ironie ieftina ( c`mon man,nu sunt eu in stare de asa ceva :D ) ,ci de o intrebare normala ... cum de a devenit Dardar Sheriff ?
La bere iesim cand vrei tu.Nu refuz niciodata. Vorbim.
Ti-am citit primul post,este interesant. Era si cazul sa renunti/sa fii banat,prea disperat erai :D nu o lua in nume de rau :)

kerosene
6th February 2008, 11:51
5 Feb 2008 : Sherif nou
Avem placerea de a va anunta ca am numit un nou serif. Suntem siguri ca managerul roman ~dardar_3~ va face o treaba foarte buna si ii uram mult succes!

:ok:

dardar_3
7th February 2008, 14:26
Multumim torn beton pentru tips-uri... Unele le-am descoperit impreuna, altele le-am adunat prin cai numai de noi stiute... etc...



PS: Daca vrei, o putem lua de la inceput amandoi.. chiar crezi ca ma simt mai viril ca sunt serif?

Pur si simplu venise "prietenul" tau cu o propunere si i-am zis ca ma mai gandesc. A doua zi pur si simplu am primit mesaje de la unii manageri romani cum ca eu as fi serif.(lucru de care eu habar nu aveam). Si stii tu ca ce e pe mocca e bine primit.(a fost ziua mea norocoasa:drak:)

Hard
7th February 2008, 14:39
:D

5 Feb 2008 : Sherif nou
Avem placerea de a va anunta ca am numit un nou serif. Suntem siguri ca managerul roman ~dardar_3~ va face o treaba foarte buna si ii uram mult succes!

:ok:

si torn beton credea ca rad de el ... :D

Adrian81
9th August 2010, 00:02
ms de sfat