PDA

View Full Version : Comedii



razwan_vs
30th January 2008, 21:38
Comedii cu tineri in liceu si aventurile sau petrecerile lor. Postez o multitudine de titluri, si propun in continuare postarea de titluri a astfel de filme.

American Pie 1 2 3 4 5
The Girl Next Door
100 Girls
Dirty Deeds
Van Wilder 1,2
Havoc
Death to the Supermodels
Not Another Teen Movie
Bring It On
Club Dread
Mean Girls
Confessions of a Teenage Drama Queen
Sleep Over
Eurotrip

Lucian86
30th January 2008, 23:03
"Malcolm in the middle" - cel mai bun serial de comedie in opinia mea:great:

Episoadele se gasesc pe torrent insa din pacate nu am gasit subtitrari pana acum. Dar voi intelegeti engleza, nu-i asa ????:(

TenisFan
31st January 2008, 09:51
Dar voi intelegeti engleza, nu-i asa ????:(Eu cel mai bine ma descurc in swahili deci daca gasesti pe torrenti asa ceva imi dai si mie da? :( Multam... :rolleyes:
Dazed and confused
Superbad... :>

Prome
31st January 2008, 13:01
Eurotrip este de departea cea mai tare comedie din cele amintite de tine :D

cel putin partea din vatican cu papa , genial :))

Cneazul
31st January 2008, 15:10
fat pizza. nu e cu adolescenti(nici nu`mi plac cu adolescenti)..dar e foarte bun;)

Lucian86
31st January 2008, 16:50
Eu cel mai bine ma descurc in swahili deci daca gasesti pe torrenti asa ceva imi dai si mie da? :( Multam... :rolleyes:
Dazed and confused
Superbad... :>

Swahili nu prea se gaseste; daca te intereseaza, am gasit ceva in zaghawa:rolleyes:

Prome
31st January 2008, 16:56
fat pizza. nu e cu adolescenti(nici nu`mi plac cu adolescenti)..dar e foarte bun;)

cum sa iti placa jegu asta low budget australian :headbang:

Hard
31st January 2008, 22:00
pai e mai mult parodie decat comedie :D

Material girls ,nu mi-a placut foarte mult,dar intra in categoria filmelor cu tineri.

Cneazul
1st February 2008, 14:17
cum sa iti placa jegu asta low budget australian :headbang:

is foarte curios sa vad ce filme de comedie iti plac tie. daca fat pizza nu e bun...nush care e bun.
sper ca nu o sa`mi enumeri "mizeriile" American Pie

Lucian86
1st February 2008, 17:58
Comediile "Monty Python" sunt foarte bune.... in special "Life of Brian", o parodie foarte buna a vietii lui Isus:drak:

Prome
1st February 2008, 18:15
is foarte curios sa vad ce filme de comedie iti plac tie. daca fat pizza nu e bun...nush care e bun.
sper ca nu o sa`mi enumeri "mizeriile" American Pie

in nici un caz , apreciez umorul din seinfeld spre exemplu, dar in fat pizza ce a fost amuzant ? filmat jalnic , imi aduc aminte de faza de la inceputul filmului unde unul din ei umbla in weceul dupa el prin centrul acela comercial sau ceva de genul ? ce este asa amuzant ? un umor de un prost gust iesit din comun care se aseamana in multe privinte cu "mizeriile" American Pie

White Shadow
1st February 2008, 18:24
American Pie 1, 2 si 3 sunt super tari........continuarile care au urmat dupa partea a treia sunt penibile..

si The Girl Next Door a fost fain.......

Sergio_D
1st February 2008, 18:40
"Sydney White and the 7 nerds" e fain :D

Cneazul
2nd February 2008, 20:42
, apreciez umorul din seinfeld
Seinfeld , foarte bun

Balaci
2nd February 2008, 21:23
Comediile "Monty Python" sunt foarte bune.... in special "Life of Brian", o parodie foarte buna a vietii lui Isus:drak:

Life of Brian, clar una din cele mai bune comedii all-time:ok: The Holy Grail e foarte bun si el, practic sunt filme care au facut istorie in domeniu

Lucian86
2nd February 2008, 23:36
Life of Brian, clar una din cele mai bune comedii all-time:ok: The Holy Grail e foarte bun si el, practic sunt filme care au facut istorie in domeniu

Intradevar e un film excelent; un umor aparte, poate nu placut pentru unii insa o adevarata capodopera pentru cei ce-i apreciaza calitatea:)

Lucian86
2nd February 2008, 23:39
Seinfeld , foarte bun

Seinfeld l-am considerat unul dintre cele mai bune seriale de comedie pana cand am inceput sa ma uit la "Malcolm in the Middle"

Aici este un episod
http://v.youku.com/v_show/id_cd00XMTA0ODY4NzY=.html