PDA

View Full Version : Nu Pot Sa Cred!!!????



milau2002ca
9th July 2006, 17:00
Nu inteleg de ce nimeni nu mentioneaza in stiri de accidentul echipei Gaz Metan Medias?
A trebuit sa vad PE DUNA TV????
Este jenant si ma doare sa aflu ca o fosta divizionara A este tratata ca pe ceva neglijabil.
Laurentiu , Canada

Alex90
9th July 2006, 17:06
acum nu vreau sa te dezamagesc dar s-a vorbit despre acest subiect pe alt forum... aici vad ca nu s-a vorbit despre accidentul in care a fost implicata echipa Gaz Metan Medias.

Paul
9th July 2006, 17:09
ce trista zi de vineri
dimineatza ma sun un bun amic , arbitru de divizia C ...

T:alo` , vi bah la Reghin sa arbitram Gloria cu Mediasu` ?
Io:Merem bah` , cum sa nu .
T: ba sper ca nu te`ai ingrasat si rezisti 120 de minute , ca se joaca 3 reprize de 40
Io: lasa bah` , ca doar fac la tusa
T : bine mah , merem

Si ajungem la Reghin si inainte sa inceapa meciu cu 1 ora si un sfert , auzim tragica veste

Pana la urma am arbitrat un meci de A : Gloria titulari vs Gloria rezerve

Vlad
9th July 2006, 19:02
Ca orice accident este un lucru tragic, in special cand e vorba de o intreaga echipa.


acum nu vreau sa te dezamagesc dar s-a vorbit despre acest subiect pe alt forum... aici vad ca nu s-a vorbit despre accidentul in care a fost implicata echipa Gaz Metan Medias.

S-a vorbit si pe aici, s-a deschis un thread si a fost pomenit si pe ala cu Gaz Metan Medias.
Dar milau cred ca se referea la faptul ca nu au dat la stiri la TV ... au dat si acolo.

rhadoo
9th July 2006, 19:11
ce trista zi de vineri
dimineatza ma sun un bun amic , arbitru de divizia C ...

T:alo` , vi bah la Reghin sa arbitram Gloria cu Mediasu` ?
Io:Merem bah` , cum sa nu .
T: ba sper ca nu te`ai ingrasat si rezisti 120 de minute , ca se joaca 3 reprize de 40
Io: lasa bah` , ca doar fac la tusa
T : bine mah , merem

Si ajungem la Reghin si inainte sa inceapa meciu cu 1 ora si un sfert , auzim tragica veste

Pana la urma am arbitrat un meci de A : Gloria titulari vs Gloria rezerve

auleo,daca tu si arbitrezi apai e de rau!:rosu: :headbang:
on topic:ca in toate normal o echipa de b nu e importanta si normal ca nu trebuie mediatizata nici macar cand era ceva tragic din pacate
asa e in romania!
HAI JIUL PETROSANI!

BrasovFans
9th July 2006, 20:44
eu stiu unde sa vorbit... si pe ce forum... dar nu va zic... doar dak imi pareti simpatici... :D

micutzu
10th July 2006, 00:02
A zis la PROTV, a zis si Antena, am vazut si la TVR1. Pe intern exista thread deschis chiar in ziua accidentului (s-a deschis acolo deoarece nu e doar o problema a ligii secunde), asa ca milau, te-ai cam agitat degeaba.
Prima data studiaza problema si pe urma arunca-te in afirmatii.