PDA

View Full Version : Madden 08 pe PS2?



over1
30th January 2008, 10:50
Sunt membru nou al acestui forum si ma bucur mult ca am gasit in final o comunitate de oameni care chiar iubesc acest joc care pe mine ma fascineaza intruna. Destul cu cuvintele mari :)
Am vazut ca deja se organizeaza competitii pentru Madden dar din cate mi-am dat seama se joaca varianta de PC. Joc madden de multi ani si pot spune ca gameplay-ul de playstation este cu mult peste orice alta varianta a jocului. Vreau sa stiu daca exista detinatori de console si daca se poateorganiza vreo competitie si astfel.
Multumesc

cristane
30th January 2008, 14:23
Vreau sa stiu daca exista detinatori de console si daca se poateorganiza vreo competitie si astfel.


Eu am si Madden si NCAA Football, pe PS3. Se poate organiza competitie, evident, problema e ca nu mai stiu pe nimeni de pe forum care sa joace altfel decit pe PC.

over1
30th January 2008, 14:41
se poate juca ps2 cu ps3? eu am ps2



idee buna ar fi sa se organizeze o competitie madden cum e maddennation in state. se fac preliminarii, si se inchiriaza un local, o plasma si se joaca meciurile... ar fi foarte tare

A.k.a
30th January 2008, 17:19
Chiar ca. Cred ca e mult mai interesant sa joci asa, fiind unul langa celalalt. Nu, nu se poate juca PS2 cu PS3. Cristane, cum e jocul pe PS3?

cristane
30th January 2008, 17:32
Chiar ca. Cred ca e mult mai interesant sa joci asa, fiind unul langa celalalt. Nu, nu se poate juca PS2 cu PS3. Cristane, cum e jocul pe PS3?

Excelent. Nu e atit de smooth ca pe xbox (merge la 30 fps), dar ca grafica si gameplay, e foarte reusit.

Sa joci unul linga celalalt pe acelasi ecran nu e grozav. Poti sa vezi orice schema alege adversarul, sau ce hot routes foloseste. Vezi ce vede si el. Ceea ce e foarte aiurea. Trebuie sa fii foarte fairplay :D

mtfk
30th January 2008, 21:42
la capitolul asta mai bine se joaca multiplayer pe pc
dar in rest pe ps2, 3 e super tare jocu, am avut ocazia sa joc p ps2, e cam tricky la inceput cu gamepadu dar in rest e super:D highlightstick hitstick etc toate sunt foarte usor de accesat

over1
30th January 2008, 22:23
eu joc de cativa ani buni madden pe ps2 si m-am obisnuit f mult cu controllerul iar acum sunt cam in pom cu tastatura. dar nu e panica, imi iau un gamepad cat de curand. ideea e ca odata ce te obisnuiesti cu gamepad-ul de playstation observi ca sunt asezate toate treburile foarte inteligent pe butoane si iti vin in cap diferite combinatii care iti ies foarte repede. probabil d-asta si inveti destul de repede sa il joci pe playstation si probabil d-asta ramai hooked :)
se zice ca cel mai bun controller este totusi cel de xbox360... speculatii domne :)