PDA

View Full Version : echipa revelatie a returului!!!



maryuss_mau
4th March 2004, 11:49
ce echipa credeti ca va fi revelatia returului, atat prin rezultatele obtinute cat si prin jocul practicat???

astept raspunsuri cat mai serioase!




eu sper ca va fi ceahlaul, acea echipa, pentru ca este echipa mea de suflet si sper sa urce cat mai sus de pe locul pe care se afla!!!

PedrO
5th March 2004, 02:38
miar place sa fie dinamo ,sa piarda si sa piarda si sa ajunga in b :drak:

deep purple
5th March 2004, 03:17
miar place sa fie dinamo ,sa piarda si sa piarda si sa ajunga in b :drak:


Pai daca dam timpul cu un an in urma, dorintza ta ar fi ceva normal, nici vorba de revelatie. :happy

Pacala
5th March 2004, 03:18
eu sper sa nu fie Stiinta dezamagirea returului.La ce varza e lotul craiovei si la cat prapad a facut la echipa staicu , giovani si gica popescu..... cu grutate ne vom mentine pe 4 daca nu rezolva transferul sarbului si nu fac rost de un mijlocas valoros roman de preferinta oltean.

Sabin
5th March 2004, 03:20
Eu cred ca Poli va bate in toate cele 14 etape, mai putzin cu Dinamo, cand va pierde cu 3-0.

deep purple
5th March 2004, 03:29
Eu cred ca Poli va bate in toate cele 14 etape, mai putzin cu Dinamo, cand va pierde cu 3-0.

Mersi Sabine. Si eu doresc tuturor sa le mearga bine. Adica tie iti doresc binele ca poate tu personal il meriti dar Dinamo nu prea-l merita. Deci n-o lua personal.
Totusi, nu crezi ca s-ar putea face ceva egaluri in loc de vreo 2-3 victorii si sa mutam 3-ul de la 3-0 de cealata parte? :D

Deja vorbim SF si returul nu mai vine. :mad:

Sabin
5th March 2004, 03:35
Mie imi place Poli pentru publicul ala fantastic si m-as bucura sa devina o echipa tare. Orice suporter merita sa aiba satisfactzii in ceea ce privesti echipa pe care o sustzine indiferent care e. Daca Dinamo va juca bine si spectaculos ca-n marea parte a turului nu vad de ce n-ar merita sa fie campiona.

deep purple
5th March 2004, 03:38
Orice suporter merita sa aiba satisfactzii in ceea ce privesti echipa pe care o sustzine indiferent care e.

Corect!

Mariusmadmax
5th March 2004, 04:55
Corect!
Corect , corect , da' ... imposibil !
Ca e rindul nostru( la titlu ).
Cit despre revelatia returului :
Poli Timisoara sau FCM Bacau ( cu Lupescu la debut ca antrenor ).

JJ
5th March 2004, 09:06
Eu ma astept la Oradea.

the_big
5th March 2004, 09:28
Revelatia cred ca va fi Petrolul sau Fc Brasov !

PedrO
5th March 2004, 11:22
cel mai mult mias dori sa fie poli,pt suporterii de acolo ca merita
intotdeauna au facut a atmosfera marfa,si sa fim sincer acolo stadionu e plin meci de meci
cred ca ar merita locul 2 in campionatu asta :ok:

iulian
5th March 2004, 11:28
eu as dori ca Craiova sa fie revelatia acestui campionat...si...daca se termina (oare vreodata ) cu mincatoriile si misculatiile din spatele stadionului...au sanse imense...potential au slava domnului !!

ultra_alba
5th March 2004, 11:28
Apullum va fi revelatia campionatului nu numai a turului si va termina pe locul 4.

PedrO
5th March 2004, 11:39
iuliane cum poti sa zici ca ai vrea craiova dupa ce iau facut lui LACATUS
le doresc rerogradarea in b si in c daca se poate :)

iulian
5th March 2004, 11:55
PedrO .. eu cind vorbesc de Craiova ...vorbesc despre suporterii Craiovei nu despre o mina de nenorociti care nu au nimic comun cu spiritul Baniei ( crede-ma ca nici acum nu pot sa inteleg cum au putut face citva descreierati valva asta ) oricum or sa il regrete ei mai tirziu pe Laca .. si DA...i-mi doresc ca Craiova sa revina in topul echipelor din Romania pentru ca avem nevoie de ei

Nero
5th March 2004, 12:27
Unirea Alba-Iulia

IlMILAN
5th March 2004, 14:32
Eu cred ca Poli va bate in toate cele 14 etape, mai putzin cu Dinamo, cand va pierde cu 3-0.
Sabin, bine ar fi sa fie cum zici tu insa Dinamo nu va fi in stare sa bata la Timisoara...... :drak:

iulian
6th March 2004, 11:00
..... insa Dinamo nu va fi in stare sa bata la Timisoara...... :drak:


Sa dea Domnu` :evil: :ok:

maryuss_mau
6th March 2004, 13:35
intr-adevar poli ar putea sa fie revelatia returului, tinand cont ca au acea galerie fantastica si ca au trecut si peste scandalurile de la conducerea clubului dintre armas si dobos(din trecut). chestia e ca lotul de jucatori putea sa mai fie intarit .

FatFrumos
7th March 2004, 02:46
Eu as zice FCM Bacau.

Utilizator
8th March 2004, 00:16
Cel mai frumos fotbal il va practica Dinamo si in retur. Cea mai "tare" echipa va fi Rapid, are un lot puternic si il are in plus pe Giovanni presh. Mi-ar place cum s-a mai spus, ca Poli sa faca figura frumoasa, la fel si Apulum. Transilvania are prea putine echipe la varf pe cat ar merita.

vasile314tzurka
8th March 2004, 10:01
eu merg pe mina celor de la alba. de departe mi s-au parut cei mai credibili si cu un pic de curaj vor avea multe de spus.

Ultras
8th March 2004, 10:11
Eu zic Alba Iulia si Oradea.

zuzubuoy
8th March 2004, 10:17
Eu merg pe mana lui JJ! :D

Vadim
8th March 2004, 10:26
Daca pana la urma vine Lacatus la Craiova, cred ca Universitatea ar putea fi echipa revelatie. Lui Dinamo ii prevad o cadere si cred ca va fi un retur plin de scandaluri, asa cum nu a fost niciodata. Vine campania electorala.

JJ
8th March 2004, 10:41
Lui Dinamo ii prevad o cadere si cred ca va fi un retur plin de scandaluri, asa cum nu a fost niciodata. Vine campania electorala.

:drak: Asa sa fie ! :evil: :evil:

maryuss_mau
9th March 2004, 16:15
se pare ca echipa revelatie a returului va fi echipa care va reusi sa inoate mai bine in orezariile, de pe stadioanele diviziei a.

Lucky01
14th March 2004, 18:47
PETROLUL PLOIESTI , va da bomba returului....la 5-1...ce potzi sa mai zici....e clar...PETROLUL va fi bomba returului

maryuss_mau
16th March 2004, 15:29
bravo lor! pt. 5-1; ei macar si-au dorit victoria;

maryuss_mau
6th April 2004, 03:49
se pare ca pana acum echipa revelatie a returului este fc national, echipa pe care nu prea multi o vedeau poate chiar in prima jumatate a clasamentului;

Mariusmadmax
6th April 2004, 06:23
La ce a facut Nationalul pina acum , n-are contracandidata !

fia
6th April 2004, 10:20
Da, dar cum ne-a obisnuit Nationalul, mai face un meci bun si gata... asa se pierd ei mereu... Sunt revelatie pana cand apare perspectiva unui trofeu... Daca sunt sus incep sa piarda, d-aia a ajuns o echipa ca National sa nu aiba nici un trofeu in palmares,desi a fost de multe ori pe primele locuri.

maryuss_mau
7th April 2004, 03:48
ar fi pcat pentru ei sa se impotmoleasca acum dupa ce au scapat de aceste doua meciuri dificile cu rapid si dinamo;

ADelPiero
8th April 2004, 19:38
Normal ca Fc Apulum Unirea Alba Iulia ... nu cred ca cineva se astepta sa scoata atatea rezultate bune...

maryuss_mau
9th April 2004, 02:56
in retur??? apulum a obtinut in retur 1 victorie, 2 egaluri si o infrangere, asa ca de ce spui ca nimeni nu s-ar fi asteptat la asemenea rezultate?

bapsy
10th April 2004, 18:15
oricat mi-as fi dorit sa fie poli timisoara, recunosc ca este clar fc national ...
cat despre apulum - a fost revelatia turului si le urez succes in continuare!

Catalanul
10th April 2004, 18:20
Da, dar cum ne-a obisnuit Nationalul, mai face un meci bun si gata... asa se pierd ei mereu... Sunt revelatie pana cand apare perspectiva unui trofeu... Daca sunt sus incep sa piarda, d-aia a ajuns o echipa ca National sa nu aiba nici un trofeu in palmares,desi a fost de multe ori pe primele locuri.

macar de-ar incepe sa se piarda incepand de la meciul cu POLI

ady_azzuro
11th April 2004, 16:00
National e revelatia! ;)

Catalanul
12th April 2004, 21:06
National e revelatia! ;)

shi ce daca!!! :ciocan:

Bancaru
13th April 2004, 15:54
Super Depor

Marcu
13th April 2004, 16:07
Mi-ar place sa fie Ceahlaul, dar cred ca surpriza returului va veni de la National.

iulian
13th April 2004, 16:11
National se va stinge usor usor incepind cu etapa 23-24 ... nu termina mai sus de locul 8 cu toate ca la cum merge echipa ar putea termina si pe 2...sub Steaua :drak:
Da baieti au nevoie de banuti...si stiu cum sa ii faca ..
Apullum e revelatia campionatului ..parerea mea

Catalanul
13th April 2004, 18:16
mai bine ar incepe sa se stinga incepand cu etapa aceasta si dupa aceea sa revina daca vrea...

Denis
14th April 2004, 06:30
Otzelul, Otzelul, sigur e Otzelul. /hello /hello /hello

deja-vu
14th April 2004, 09:14
Deocamdata, clar F.C. National. E neinvinsa, cu victorii la doi grei si cu singurul egal la Ploiesti, in 10 oameni si egalati din penalti. Sa vedem mai departe.
Oricum, daca-si pastreaza echipa, la anul vor avea un cuvant greu de spus, asa cum a facut-o in ultimii ani.

alx_ro
15th April 2004, 12:41
Craiova si National se bat pentru postul asta...

leveu
18th April 2004, 20:52
NU POATE SA FIE ALTA DECAT POLI AEK TIMISOARA
FORTZA VIOLA :yeah:
:ok:

EDMOND_
18th April 2004, 20:57
leveu ...cred ca nu stii semnificatia cuvantului revelatie....nu este vorba de echipa care va primi cele mai multe goluri intr-un meci.....

ADelPiero
19th April 2004, 00:12
forza Apulum Alba Iulia ... :D
pe locu 3 va termina :p
:yeah:

radhoo
19th April 2004, 17:39
U Craiova

maryuss_mau
19th April 2004, 18:41
Super Depor
vezi ca se face totusi referire la fotbalul intern!!

Cluj4Poli
19th April 2004, 18:58
Dupa parerea mea revelatiile sunt Poli si Apulum!!!

vasile314tzurka
19th April 2004, 19:20
poli a promis si a disparut deocamdata. apulum se mentine chiar daca nu spectaculos.

vadergrd
19th April 2004, 21:47
Rapid :)

vasile314tzurka
20th April 2004, 08:15
rapid? in ce sens e revelatie? asa si hizo e revelatie a patra oara. mde...

viole(n)t
20th April 2004, 08:24
Rapid :)

...e revelatzia negativa, daca pot zice asha!

Bancaru
20th April 2004, 16:40
vezi ca se face totusi referire la fotbalul intern!!
Stiam. Cea mai in forma echipa a returului este cea care e strans cele mai multe puncte. Nu? Cine a facut asta? Dinamo? Cred ca Dinamo.

HaoTic
20th April 2004, 16:41
Pana acum:
1.Nationalul- pentru saltul in clasament datorat in principal victoriilor cu Rapid si Dinamo - nu mai exista alta echipa care sa se laude cu asa ceva
2.Unirea-pentru ca a obtinut 3 victorii acasa in retur si un egal, dupa ce in tur nu a reusit sa castige decat un meci.
Rezultate directe intre ele 2-3(tur) si 0-1 (retur).

Bancaru
20th April 2004, 16:47
Ai dreptate, numai ca in cazul lui Dinamo nu prea mai avea unde sa salte. Cate meciuri au fostpana acum? 6 sau 7? Nici nu stiu. Dinamo a pierdut unul singur si a facut un egal.
Revin...

Bancaru
20th April 2004, 16:51
Deci, am revenit, Dinamo a luat 16 puncte iar Nationalul a luat 14. Daca e sa luam in calcul jocul pentru a defini acest clasament nu cred ca e cazul.
SUPER DEPOR sau BARCELONA.

Edgar
20th April 2004, 21:39
Era vb de revelatie, nu de echipa care a facut cele mai multe puncte. Ar trebui facut un raport intre punctele facute si potentialul echipei.

Bancaru
21st April 2004, 17:07
La asta m-am referit si eu cand am spus ca daca e sa luam in calcul jocul. Ce naiba de joc? Ce potential? Niste ratati cu totii. Ce, Dinamo are potential? Sa ce? Sa faca aranjamente? Credeti ca nu au facut? Si nu sunt singurii. O fi Iordanescu semianalfabet dar mai are si dreptate uneori. Nu se mai aranjeaza meciuri la nivel de presedinti. Cu doi, trei jucatori inchei socotelile. /hello

HaoTic
22nd April 2004, 09:33
La Dinamo, Steaua, Rapid te astepti tot timpul sa mearga bine, indiferent prin ce mijloace. Nici nu poate fi vorba de revelatie in cazul lor, poate doar de dezamagire. Cred ca ar putea fi considerata revelatie una dintre aceste echipe, numai daca ar fi castigat tot in retur de la 3-0 in sus.

leveu
27th April 2004, 20:58
Eu cred ca Poli va bate in toate cele 14 etape, mai putzin cu Dinamo, cand va pierde cu 3-0.
EU CRED CA DINAMOVISTI VOR MURI LA TIMISOARA
:headbang: :happy :evil: :yeah:

leveu
27th April 2004, 21:00
EU CRED CA DINAMOVISTI VOR MURI LA TIMISOARA
:headbang: :happy :evil: :yeah:
LA TIMISOARA CAINI ROSI NU SUNT OCROTITI PRIN LEGE :evil:
:ok:

ADelPiero
27th April 2004, 21:22
nici una :( :rosu:

SVensson
2nd May 2004, 12:08
National!!!

Catalanul
2nd May 2004, 19:42
craiova

fia
3rd May 2004, 11:32
Incet incet putem sa spunem ca e Craiova. De cand a venit Rednic, joaca altceva. Pana acum tindeam sa cred ca e Nationalul, dar dupa ce am vazut ce a facut cu Arges... am ramas foarte dezamagit... nu scorul... ci atitudinea.

leveu
3rd May 2004, 19:46
[QUOTE=EDMOND_]leveu ...cred ca nu stii semnificatia cuvantului revelatie....nu este vorba de echipa care va primi cele mai multe goluri intr-un meci.....[/QUOTE
sa va dea si voua dumnezeu albitri dinastia la toate meciurile voastre si dupaia mai vorbim.si dupaia iei dictionarul si vezi ce inseamna revelatie :ok:

fanfotbal
4th May 2004, 12:04
U craiova ca il au pe rednic

samor03
6th May 2004, 03:13
Eu cred ca Poli va bate in toate cele 14 etape, mai putzin cu Dinamo, cand va pierde cu 3-0.
CAND TE VEI TREZI SA NE ANUNTI....BINE. :ok:

Tamy
13th May 2004, 22:49
cred ca este craiova!!!

corinutza_88
14th May 2004, 19:21
nici nu se pune problema,dupa venirea lui rednic UNIVERSITATEA CRAIOVA e marea revelatie!
stiinta for ever!

Catalanul
14th May 2004, 22:44
dar acum au inceput sa revina la forma anterioara (adica sunt din nou mediocri)

maryuss_mau
15th May 2004, 09:41
Craiova a fost cateva etape revelatie, pentru ca acum a intrat intr-un con de umbra, pentru ca din ultimele 3 meciuri nu a obtinut nici o victorie;

corinutza_88
15th May 2004, 13:15
este corect ce spuneti dar nu a mancat bataie decat de la dinamo si se stie si prin ce conditii!
cu poli a fost un meci corect disputat si merita sa se termine la egalitate!
cu apulum cum sa joace cand meciul este incetinit de arbitru si oaspetii practica anti fotbal!
iar cu ceahlaul dupa cum a fost si exclus din lot,mcbreen :rosu: a fost de vina!

Catalanul
15th May 2004, 13:23
este corect ce spuneti dar nu a mancat bataie decat de la dinamo si se stie si prin ce conditii!
cu poli a fost un meci corect disputat si merita sa se termine la egalitate!
cu apulum cum sa joace cand meciul este incetinit de arbitru si oaspetii practica anti fotbal!
iar cu ceahlaul dupa cum a fost si exclus din lot,mcbreen :rosu: a fost de vina!

din cate se vede in acest mesaj se pare ca craiova nu ia puncte din cauza arbitrului :rosu:
cam exagerati :jerk: lasati-o mai usor :ciocan: :mad:

corinutza_88
15th May 2004, 13:55
daca tu asta intelegi tu din ceam vrut sa spun fie! :ciocan:
dar in orice caz tot craiova ramane revelatia acestui retur! :jerk:

JUVENTUS_1
15th May 2004, 14:16
Univ. Craiova.

maryuss_mau
16th May 2004, 04:09
Craiova a demonstrat astazi ca nu poate fi revelatia returului, dupa ce au bifat al 4-lea rezultat de egaliatate consecutiv;

fia
16th May 2004, 06:09
Pai in cazul asta nu avem o echipa revelatie a returului. Din punctul meu de vedere nici una nu merita calificativul asta.

Sergio
17th May 2004, 01:40
Dinamo este revelatia returului. Prietenii stiu de ce... :drak:

gicu
17th May 2004, 01:45
Dinamo este revelatia returului. Prietenii stiu de ce... :drak:

Sergio, nici nu stii cat de aproape de adevar esti :D Fata de jocul practicat de Dinamo sezonul trecut acum este cu totul altceva, iar meritul principal il are Andone. Iar rezultatele se vad :yeah:

Sergio
17th May 2004, 14:07
Exact la asta m-am referit si eu. :rolleyes:

methos
17th May 2004, 18:58
sa fie oare dinamo?

SVensson
18th May 2004, 03:56
Excluzand pe Steaua si Dinamo, cred ca Otelul. Avem o singura infrangere pana acum, mai avem 3 meciuri relativ usoare. Cu National in care plecam 100% cu cel putin un punct, la Bistrita unde le vom demonstra inca odata ca locul lor nu este in "A', si cu Bacau, meci in care vecinii nostri vor avea mare nevoie de puncte. Dar Otelul nu prea iarta.