PDA

View Full Version : Farul - Auxerre



Pages : [1] 2

cristane
9th July 2006, 01:38
Discutii despre una din finalele Cupei Intertoto. Auxerre-Farul incepe simbata viitoare in Franta, si continua apoi cu returul de la Constanta. Inca un pas pentru Farul pina la UEFA.
Sper din tot sufletul sa se televizeze meciurile. Anul trecut, cind Clujul a inceput sa dea de adversari tari, s-au transmis.

Aici, discutii inainte si dupa partidele din dubla mansa.

delaparis
9th July 2006, 01:41
greu de tot ...

alex-hcm
9th July 2006, 02:51
Farul va fii surpriza cupei uefa intertoto.. pana acum am facut numai egaluri in deplasare.. 2-2 la prilep.. 1-1 la sofia.. deci va fi 0-0 la auxerre... Acasa am avut numai victorii si tind sa cred ca la Constanat Auxerre va lua sigur bataie indiferent daca Farul se califica sau nu.. Nu e de colo sa bati o echipa care participa an de an in cupele europene din Franta,

Bute_Farul
9th July 2006, 03:10
Farul castiga cu 3-1 aksa si 1-1 in deplasare.Cu FARUL pana la moarte!!!!

il cappo
9th July 2006, 08:22
acuma-i acuma ... eu sunt convins ca , indiferent de rezultat , baietii vor juca foarte bine si nu vor face de ras Romania ... daca in tur vor prinde o zi excelenta ar putea lua o optiune serioasa pt. calificare...in retur sunt convins ca nu vor pierde...

tchibos
9th July 2006, 09:12
Proba de foc abia acum urmeaza... suntem buni dar sa vedem ce facem cand intalnim echipe cu adevarat bune. Va fi extrem de greu insa nu ar trebui sa ne impiedicam ca tiganul la mal. Sper ca la Constanta sa fie stadionul plin sa isi incurajeze favoritii. Si in Franta va pleca o mica parte din galeria Farului. Daca stiti vreun site/forum cu persoane din Romania stabilite in Franta va rog sa ii anuntati (sau sa imi dati mie un link ca sa ii anunt eu) si pe ei ca poate Farul va fi sustinuta de ceva mai multe persoane acolo si vor scoate un rezultat bun.

starsteel
9th July 2006, 09:49
Ce bine era daca jucam cu o echipa italiana asa cum ar fi trebuit erau accesibili in perioada asta dar nu conteaza speram intr-o calificare chiar daca francezii sunt o ''nuca'' tare.

Rechinul Ucigas
9th July 2006, 10:28
pierdem la auxerre cu 2-1 si batem la noi cu 2-0 :D

sun
9th July 2006, 11:09
Foarte important ca jucam returul acasa . Sansele in situatia asta as zice ca sunt chiar egale .

Auxerre are multi mercenari africani ( si nu numai ;) ) , depinde cat de mult o sa se osteneasca .
Sa nu uitam ca , daca elimina pe AJ Auxerre , Farul mai are 2 tururi pana la grupele UEFA :ok:

SORENSEN
9th July 2006, 11:20
Meci greu...dar francezii sunt inconstanti (africanii) asa ca orice e posibil...
daca eliminati pe Auxerre puteti face o figura frumoasa in UEFA

Paul
9th July 2006, 12:45
eu unul as veni la meci numa sa`l injur pe gunoierul din atacul lui Auxeurre

lolo_grupa_c
9th July 2006, 12:54
sanse egale...sper sa castige ROMANIA!!!

Quartz@nu
9th July 2006, 13:27
nu cred ca valoarea francezilor este mai mare ca a "granzilor " Romaniei (la care Farul le-a facut fata cu succes)... deci cu siguranta ne putem califica !
Sper ca arbitrajele sa nu ne fie ostile ...si sa nu ploua la Constanta !
Multa Bafta FARULe !!!

delaparis
9th July 2006, 14:56
Jucatori buni de la Auxerre ar fi Bolf, Grichting, Cheyrou, Kahlenberg, Mathis, Pieroni ... restul sunt slabuti ... nu cred ca Niculae reprezinta un pericol deosebit deocamdata ...

Paul
9th July 2006, 15:54
Jucatori buni de la Auxerre ar fi Bolf, Grichting, Cheyrou, Kahlenberg, Mathis, Pieroni ... restul sunt slabuti ... nu cred ca Niculae reprezinta un pericol deosebit deocamdata ...

Pai toti sunt niste anonimi. Doar Rene Bolf si Bruno Cheyroy imi suna cunoscute numele , dar repet

delaparis
9th July 2006, 17:19
Totusi ...Grishting fundas elevetian prezent la mondiale (0 infringeri), Pieroni international belgian Kahlenberg international danez iar Mathis a fost prezent in lotul Frantei de U21 la un moment dat ....

A nu se confunda: Cheyrou Benoit e fratele mai mic al lui Bruno Cheyrou care a jucat la Liverpool

Alex90
9th July 2006, 17:20
Cred ca Auxerre va castiga meciul cu FC Farul Constanta. Nu ii subestimez pe "rechini" dar cred ca noua echipa a fostul atacant rapidist va merge mai departe.

Auxerre - Farul 2-0.

starsteel
9th July 2006, 18:55
Nici nu concep un astfel de pronostic eu zic 0-0 si 1-0 pt. Farul. Cu conditia sa joace atacantul ex-rapidist la Auxerre.:D

krydo
9th July 2006, 19:28
Mai de dragul Romaniei cred ca toti ne dorim sa se califice Farul si...de ce nu...sa avem din nou trei echipe in grupele Cupei UEFA la fel ca anul trecut + inca o echipa in Champions' League....CE VISE :D
Sper ca Farul sa aiba puterea sa ii scoata si sa ne razbunam pe francezi care ne-au scos anul trecut din finala acestei competitii. Hai Farul!

starsteel
9th July 2006, 19:54
Mare cretin e Niculae a anuntat ca meciul asta e un motiv de revansa si spera ca suporterii giulesteni sa-i fie alaturi. Ce idiot, fraierul nu realizeaza ca o sa faca tusa in Franta.

sun
9th July 2006, 20:57
Auxerre :

portari : Cool ( 34 de ani ) de cel putin 4 ani portarul lui Auxerre , ceilati 2 is anonimi

Fundasi : Bolf ( fundas al nationalei Cehiei ) , Grichting , fundas elvetian dar care a jucat un singur meci la mondial , ar mai 2 francezi , Jaures si Radet , care nu rup insa gura nimanui ...

La mijloc "e" ivorianul Kanga Akale , si danezul Kahlenberg ( pentru cine nu a vazut CE under 21 din mai , sa stie ca acest danez ( 23 de ani ) a marcat vreo 3 goluri , desi Danemarca nu a trecut de grupe )
Restu : Mathis , Cheyrou , vreo 2 francezi , un "guinez" si un ungur de 21 de ani intra la categoria si altii

Cel mai batran atacant e Pieroni , la doar 26 de ani ; mai merita numiti un oarecare polonez Jelen si Niculae . Mai sunt 4 francezi de care nimeni nu a auzit , cel mai batran avand 21 de ani ..

Echipa tip ar putea fi :

Cool - Bolf , Radet , Jaures , Grichting - Akale , Kalhenberg , Mathis , Cheyrou - Niculae , Pieroni

Totusi lotul mi se pare subtire , au multi tineri francezi ( 5 din ei au cel mult 20 de ani )

tchibos
9th July 2006, 23:57
poate modifica un moderator numele in dubla Auxerre - Farul si poate pune si un poll

eu sper sa scoata un egal Farul ca sunt muti veniti noi la Auxerre, antrenorul este si el nou, au intrat in stagiul de pregatire de aproximativ o saptamana si poate vom trece si de ei

dorryn
10th July 2006, 04:18
daca vom juca cu prima echipa ii eliminam... 99%.niculae e doar un copil prost.. el vorbeste..il baga lumea in seama mai mult decat pana acum si normal ca e zmeu..ramane doar sa poata sa se razbune pe noi.Oricum e ultimul jucator de care mi-e frica de la Auxerre.

dede
10th July 2006, 13:09
e greu, dar avand in vedere ca ultimul meci se joaca la c-ta, sunt sanse ca Faru' sa se califice

Jerry20cm
10th July 2006, 13:15
Am si eu o intrebare:
Asta e finala de Intertoto???...au mai ramas doar 6 echipe in competitie???

alex-hcm
10th July 2006, 13:37
DA E UNA DIN CELE 11 FINALE ALE CUPEI UEFA INTERTOTO.... CELE 11 CASTIGATOARE MERG IN TURUL 2 PRELIMINAR AL CUPEI UEFA( 3AUG-17 AUG)... Apropo de Farul.. daca va fi un stadion plin cu coregrafie cu tot( cam cum a fost la Romania- Cehia) le dam vreun 2-0, va fii o presiune cand vor vedeam un stadion plin.. mai mult ca sigur ca nu se asteapta la sa ceva, ce-or zice ca nu ne intereseaza cupa uefa si lumea nu va veni.. Dar cand vor iesi la incalzire si vor vedea 20.000 de spectatori care striga Forzza Farul si sunt total ostili oaspetilor se vor intimida putin mai ales ca multi sunt tineri...

Jerry20cm
10th July 2006, 13:39
Aaa deci s-a schimbat formatul competitiei ..ms:)

RstInPc
10th July 2006, 23:00
Felicitari Farul ca ati ajuns pana aici ! Ne vedem in Cupa UEFA.
Succes !

Paul
10th July 2006, 23:06
Am si eu o intrebare:
Asta e finala de Intertoto???...au mai ramas doar 6 echipe in competitie???

acum sunt 11 finale ...

Kroenan
11th July 2006, 09:54
eu unul as veni la meci numa sa`l injur pe gunoierul din atacul lui Auxeurre

De ceva vreme tu intri pe sectiunile dedicate echipei Farul si faci tot felul de comentarii. N-ar fi mai bine sa-ti vezi de Stoaia ta? Sau de patronul `care este`?:D

Niculae e un nimeni transformat in `vedeta` de ProsTV... Nu cred ca o sa-i acorde cineva atentie. Pana la urma calificarea e importanta

maciu 4ever
11th July 2006, 12:02
Mare cretin e Niculae a anuntat ca meciul asta e un motiv de revansa si spera ca suporterii giulesteni sa-i fie alaturi. Ce idiot, fraierul nu realizeaza ca o sa faca tusa in Franta.
copil retardat ce esti...vei vedea ca va si marca in meciul cu farul...sa faca tusa??=))...momentan este cel mai bun atacant al lui auxerre....dar u ce sa stii...u tot frustrat vei ramane:rosu: :rosu:
Quote:
Originally Posted by Paul View Post
eu unul as veni la meci numa sa`l injur pe gunoierul din atacul lui Auxeurre

gunoier esti u wa nimicule...mai taci in **** mea pt ca deja esti cel mai frustrat dp forum

Jerry20cm
11th July 2006, 12:21
Maciule ne mai auzim peste cel putin o luna:drak: ...:ok:

BrasovFans
11th July 2006, 17:28
Daniel Niculae speră ca primul gol să îl dea cu Farul

Atacantul formaţiei AJ Auxerre, Daniel Niculae, a declarat că speră ca primul gol pentru noua sa echipă să îl înscrie, sâmbătă, în poarta grupării Farul Constanţa, în partida din manşa întâi a turului III al Cupei UEFA Intertoto.

"Nu pot să le promit suporterilor rapidişti că voi înscrie, dar sper ca primul meu gol să îl marchez sâmbătă. Cu toate astea, cel mai important e să obţinem victoria, nu cine dă gol. Suporterii rapidişti să fie mândri de mine că voi ţine steagul sus. Lor şi jucătorilor rapidişti le voi dedica victoria", a spus atacantul.

Fostul jucător giuleştean a precizat că nu caută cu orice preţ să se răzbune pe fotbaliştii echipei Farul, chiar dacă aceştia au primit bani de la preşedintele CA al FC Steaua, Gigi Becali, pentru a obţine o remiză în meciul din finalul sezonului trecut cu Rapid.

"Ce a fost, a fost, acum nu e vorba de răzbunare. Eu atât vreau să spun, că Dumnezeu e sus şi vede. Ştiu că o să îi am alături de mine pe toţi cei de la Rapid. Meciul este esenţial pentru actuala mea echipă pentru că vrem foarte mult să mergem în Cupa UEFA. Eu ştiu cum joacă Farul, e o echipă bună, cu jucători valoroşi, dar sper ca Auxerre să meagă mai departe", a explicat atacantul formaţiei franceze.

Daniel Niculae, transferat pe 14 iunie în schimbul a 3,3 milioane de euro de la Rapid la Auxerre, susţine că s-a acomodat repede la noua sa echipă, singurele probleme fiind legate de limba franceză. "Mă simt foarte bine aici, băieţii sunt de treabă, nici nu zici că am schimbat vestiarul. Antrenamentele nu sunt mai grele decât la Rapid, pentru că pe teren vorbim toţi limba fotbalului. Mai greu e cu franceza. Eu înţeleg, dar îmi e încă dificil să mă exprim", a spus Niculae.

Atacantul a menţionat că a discutat de mai multe ori cu antrenorul Jean Fernandez, dar că acesta nu i-a promis că va fi titular. "Aici e o echipă profesionistă, nu-ţi spune nimeni că eşti titular sau nu. Joci numai dacă eşti în formă. Eu am discutat cu antrenorul, acum sper ca eu să mă ridic la aşteptările lui", a afirmat Niculae, precizând că obiectivul echipei Auxerre în viitorul sezon este ocuparea unui loc care să îi permită participarea în cupele europene.

Ultras Farul
11th July 2006, 19:25
Chiar sunt curios daca va indrazni vreun rapidist de pe stadion, asta daca va fi vreunul , sa il incurajeze pe niculae(scris cu litere mici) .Cred ca zboara ala 10 metri din stadion

lucian_iasi
11th July 2006, 20:02
Se televizeaza meciurile?Sper ca da...

Luis Garcia10
11th July 2006, 20:32
copil retardat ce esti...vei vedea ca va si marca in meciul cu farul...sa faca tusa??=))...momentan este cel mai bun atacant al lui auxerre....dar u ce sa stii...u tot frustrat vei ramane:rosu: :rosu:
Quote:
Originally Posted by Paul View Post
eu unul as veni la meci numa sa`l injur pe gunoierul din atacul lui Auxeurre

gunoier esti u wa nimicule...mai taci in **** mea pt ca deja esti cel mai frustrat dp forum
Linisteste-te! Aici se discuta civilizat, desi in lipsa de argumente vad ca apelezi la alte mijloace!:rosu:

cosminelu
11th July 2006, 22:47
copil retardat ce esti...vei vedea ca va si marca in meciul cu farul...sa faca tusa??=))...momentan este cel mai bun atacant al lui auxerre....dar u ce sa stii...u tot frustrat vei ramane:rosu: :rosu:
Quote:
Originally Posted by Paul View Post
eu unul as veni la meci numa sa`l injur pe gunoierul din atacul lui Auxeurre

gunoier esti u wa nimicule...mai taci in **** mea pt ca deja esti cel mai frustrat dp forum

ce vb u ma?
niculaie nu o sa faca nimik
o sa faca in franta ce a facut bratu la fc nantes :))))
jucator de 2 ley

otinho
12th July 2006, 00:42
OFFTOPIC: chiar nu inteleg cum useri ca maciu nu sunt banati permanent .. n-ai cu cine sa discuti cand omu e "cazut din copac"

ONTOPIC: sper sa se califice farul .. multa bafta !

il cappo
12th July 2006, 06:06
stai linistit ca eu i-am dat bad post pt. mai multe chestii printre care si avatar ... mi s-au spus tot felul de bazaconii...
on topic: sper ca Farul sa-i bata pe jumulitii aia ...

Hipgnosis
12th July 2006, 09:45
Jenanta declaratia lui niculae care spunea ca vrea sa joace neaparat cu farul pt. a le da cateva boabe, si pt. a-i elimina.
Mai venise acum 2 ani unu pancu pe Ghencea si zicea ca nici nu se gandeste sa nu bata cu 3-0 si ca "va juca pentru suporterii rapidisti". Declaratii penibile date de oameni penibil. BTW, va mai aduceti minte scorul? 2-1 pt. Steaua si marele Besiktas a parasit grupele si a ramas si fara Del Bosque!
Nu m-ar mira ca Farul sa scoata Auxerre, daca in lotul francezilor sunt mai multi papagali de astia care joaca ba pt. rapid, ba pt. nu stiu ce echipa algeriana.
niculae a ajuns in franta, dar a ramas cu mentalitatea de sub podul grand.

Boeing
12th July 2006, 09:52
Va fi 2-1 pt Auxerre acolo si va bate Farul prin Gurita la C-ta cu 1-0.

Luis Garcia10
12th July 2006, 10:59
Se televizeaza meciurile?Sper ca da...
Conform GSP meciul NU va fi televizat!!!( in schimb se televizeaza si deplasarea lui Dinamo la Hibernians in Malta, acolo unde va fi un scor astronomic ,PENIBIL!!!) :rosu:

krydo
12th July 2006, 11:03
Din cate am auzit si eu prima mansa a dublei Auxerre - Farul, ce se va juca pe stadionul Abbe-Deschamps din Auxerre de la ora 22 (ora Romaniei) nu va fi televizata. :(
Sincer sa fiu nu mi se pare corect sa transmita meciurile lu' Dinamo si Rapid care joaca in Malta si meciul asta, care se joace in Franta si este mult mai interesant sa trebuiasca sa-l urmaresti in comentarii pe net. :nah:

aetius
12th July 2006, 13:31
mai paul, cred ca esti de acord ca rapidul s-ar bucura sa-l vada pe niko afara din europa. nu de alta da' s-ar putea sa intilneasca pe auxerre pe drumul spre grupe si nu cred ca le pica bine.
pt farul, tineti-o tot asa fratilor. cine stie poate jucati in sferturile uefa cu ...steaua ( caz in care steaua ar trebui sa se dea la o parte, pt ca o sa ia bani multi pe grupele cl din acest an ).

rechinul farist
12th July 2006, 23:22
deci.......pana la urma meciu se televizeaza?

tchibos
12th July 2006, 23:24
rechinii vor savura din cocosii de la Auxerre. Pronostic 2-1 pt. Auxerre in tur si 1-0 pt Farul in retur... FARUL in UEFA !!! :ok:

rechinul farist
12th July 2006, 23:41
meciu tur oricum nu se televizeaza, pentru ca e sambata seara si nici o televiziune nu=si strica programul de sambata cu meciu lu Faru.:rosu: :rosu: :rosu: da.......abia astept returu ca sa merg la stadion, ...Biletele la acest meci vor costa 50.000lei la peluze si 100.000lei , la tr. 1 si 2....abia astept.....poate se umple si stadionu, sa vina vreo 10-12.000 de constanteni si vreo 3-4.000 de turisti.......HAI FARU!!!!/hello /hello /hello /hello

SILVIU99
12th July 2006, 23:57
desi va fii un meci foarte greu pt farul am incredere in ei si sper sa ajunga sa treca de auxerre pt a intra in cupa uefa si a avea 3 echipe. chiar daca nu prea ii suport eu pt ca sunt "prieteni" cu stelisti forza farul in acesta dubla intalnire:ok:

tchibos
13th July 2006, 01:40
dai dovada de mult fair play si maturitate in gandire . bravo tie... daca ar fi mai multi asa poate am avea ceva mai multe echipe in Europa

LazioRoma
13th July 2006, 08:09
desi va fii un meci foarte greu pt farul am incredere in ei si sper sa ajunga sa treca de auxerre pt a intra in cupa uefa si a avea 3 echipe. chiar daca nu prea ii suport eu pt ca sunt "prieteni" cu stelisti forza farul in acesta dubla intalnire:ok:

RESPECT MAXIM PT CE AI SCRIS MAI SUS!!!!!!!!!!! Iti zice asta un FARIST-STELIST

seby
13th July 2006, 09:42
Zic ca Farul se poate califica ... park imi pare rau de Daniel Niculaie

me_maciu
13th July 2006, 13:24
farul nu trece de auxerre.....primul gol va fi marcat de niculae :D

SILVIU99
13th July 2006, 13:37
farul nu trece de auxerre.....primul gol va fi marcat de niculae :D

tu iti doresti sa castige auxerre(care are un singur roman in echipa) in pofida farului(numai romani)??lasal pe niculae sa iasa golgeter in franta daca e bun :ok: .HAI FARUL AVEM NEVOIE DE 3 ECHIPE IN UEFA:ok:

Jerry20cm
13th July 2006, 13:42
farul nu trece de auxerre.....primul gol va fi marcat de niculae :D

in propie poarta:ok:

me_maciu
13th July 2006, 13:43
tu iti doresti sa castige auxerre(care are un singur roman in echipa) in pofida farului(numai romani)??lasal pe niculae sa iasa golgeter in franta daca e bun :ok: .HAI FARUL AVEM NEVOIE DE 3 ECHIPE IN UEFA:ok:

dupa cum a spus si el "vreau sa marchez primul gol in poarta farului"...si asta pt ca au acceptat banii lui berbecali.....vei vedea ca asa va fi...si,ce sa faca farul in uefa?:o: ....nu ajunge nici macar in grupe:cool: .......farul-auxerre:0-2

me_maciu
13th July 2006, 13:44
in propie poarta:ok:
nici in visele tale :happy

4star
13th July 2006, 13:44
Din cate am auzit si eu prima mansa a dublei Auxerre - Farul, ce se va juca pe stadionul Abbe-Deschamps din Auxerre de la ora 22 (ora Romaniei) nu va fi televizata. :(
Sincer sa fiu nu mi se pare corect sa transmita meciurile lu' Dinamo si Rapid care joaca in Malta si meciul asta, care se joace in Franta si este mult mai interesant sa trebuiasca sa-l urmaresti in comentarii pe net. :nah:

Las` ca va trece supararea cand se califica Farul ...
Pacat ca nu se televizeaza meciul, dar probabil televiziunile, decat sa plateasca pentru a transmite un meci bun au preferat sa fie platite ca sa transmita meciuri cu Hibernians & Co.

Sunchase
13th July 2006, 14:17
Hattrick Nico ;) Afara din intertoto pt rechinii cu blana :D

SILVIU99
13th July 2006, 14:24
Hattrick Nico ;) Afara din intertoto pt rechinii cu blana :D

nu inteleg dc drk tineni cu auxerre??cu ce ne ajuta daca inscrie nico si se califica auxerre??in sciMb daca trece farul ajunge in uefa si vom avea 3 ECHIPE

Hipgnosis
13th July 2006, 15:35
Hattrick Nico ;) Afara din intertoto pt rechinii cu blana :D

Rapidistilor va urez ca niculae sa va dedice tot atatea goluri cate v-a dedicat si pancu cand a venit pe Ghencea cu Besiktas. Atunci pancu l-a sunat pe corsicanu si l-a rugat sa vina cu toti tiganii !!! - asa s-a exprimat pancu, nu e de la mine- la stadion sa strige ue Steaua si hai besiktas. Le daduse pancu rapidistilor si o foaie cu scandari in turca. Ce-a iesit, se stie, sper ca Farul sa reediteze performanta Stelei si sa dea peste bot calatorilor de la rapid care obisnuiesc imediat ce ajung pe afara sa-si propuna sa bata echipe din Romania.
Niculae a ajuns afara dar a ramas cu frustrarile din Romania. L-am vazut zilele trecute la o emisiune de sport si vorbea despre Helesteanu si despre Farul ca un smardoi. :mda: :rosu: :mda: :rosu: :mda: :rosu:

Vadim
13th July 2006, 15:59
Optimism debordant pentru Farul... Chiar poate sa elimine Auxerre?

cristane
13th July 2006, 16:15
Cel mai frumos, din punctul meu de vedere (sint rapidist), ar fi ca Nico sa dea 2-3 goluri, dar Farul sa se califice. Un 2-2 in tur si 2-1 pentru Farul in retur ar fi foarte frumos :)
Una peste alta, in ciuda animozitatilor si a sentimentelor mele (nu foarte grozave) pentru prietenii stelistilor a.k.a. Farul, sper ca totusi constantenii sa se califice. Ar fi excelent pentru fotbalul romanesc.

aetius
13th July 2006, 17:59
Optimism debordant pentru Farul... Chiar poate sa elimine Auxerre?

poate.de ce ? ei nu au mai luat niciodata o cupa europeana fie ea si intertoto.
crezi ca un roman amarat nu are voie sa se bucure de o finala , fie ea si intertoto. sau poate ai uitat jignirile celor de la RC Lens la adresa CFR Cluj legate de baza materiala etc.
in general francezii sunt ok. dar jurnalistii francezi ne fac mereu tigani si cauta mereu subiecte de senzatie in romania. evident nu subiecte pozitive:
aurolaci, case de copii, prostitutie.
pentru acesti jurnalisti si nu numai as vrea ca farul , o echipa ce e drept modesta, sa dea peste nas unei echipe ce a terminat sezonul gafaind in Ligue 1

starsteel
13th July 2006, 18:56
Hattrick Nico ;) Afara din intertoto pt rechinii cu blana :D

Nu pot sa va inteleg sunteti chiar asa rupti de interesele fotbalului romanesc. Bratu cand a plecat la Nantes era superjucator si nu a facut nimic, Niculae e lesinat daca il alergi 75 minute, nu are nici o sansa in Franta. Daca nu am dreptate si devine un jucator de baza a echipei nationale atunci foarte bine numai ca eu nu cred in el.

the lion king
13th July 2006, 19:00
mi-e indiferent meciul asta.parca as inclina sa castige totusi farul ca nu-mi plac francezii deloc (in afara de Marseille),ma rog.

starsteel
13th July 2006, 19:08
Asta e cel mai important meci din cupele europene saptamana asta din pacate se pare ca ale noastre televiziuni sunt iar in offside nu inteleg cum e posibil sa nu transmiti un asemenea meci. Sper sa le dea peste nas Farul cu o calificare spectaculoasa.

kerosene
13th July 2006, 19:40
dupa cum a spus si el "vreau sa marchez primul gol in poarta farului"...si asta pt ca au acceptat banii lui berbecali.....vei vedea ca asa va fi...si,ce sa faca farul in uefa?:o: ....nu ajunge nici macar in grupe:cool: .......farul-auxerre:0-2


Sa vedem rrapidu tau anu asta ce o sa mai faca ma tata.Daca ajunge in grupe, mare lucru, da acolo moare.

Cat despre tine.....caracter ZERO :rosu: ...ai echipe favorite dupa cum bate vantu si despre care mai mult k probabil nu stii nimic :no: :no: :no: asa ca mai bine taci din gura si mai cauta-ti echipe pe la care joaca "vedetele" voastre sau care elimina echipe romanesti.


Despre meciul cu Auxerre...sper intrun rezultat bun in tur care sa ne aduca o optiune serioasa pentru calificare si sa mergem cat mai departe in cupa uefa.

***Returul va fi magic dpdv al atmosferei***
/OLE/

Kroenan
14th July 2006, 12:19
crezi ca un roman amarat nu are voie sa se bucure de o finala , fie ea si intertoto. sau poate ai uitat jignirile celor de la RC Lens la adresa CFR Cluj legate de baza materiala etc.
1


Nu inteleg la ce `roman amarat` te referi... Poate la tine, ca noi restul nu suntem deloc `amarati` :D

Cat despre mistourile la adresa echipei CFR Cluj nu se poate spune prea mult... Asa sunt francezii, dar avem si noi variante mioritice de `mistocari` .Daca astia au ajuns sa-i ironizeze si pe italieni (campioni mondiali) ce mai e de zis?

cristane
14th July 2006, 12:53
Daca astia au ajuns sa-i ironizeze si pe italieni (campioni mondiali) ce mai e de zis?

Pai pe italieni ii ironizeaza cam toata lumea :)

On-topic: e clar, s-a confirmat, meciul tur nu se transmite nicaieri nici in Franta.

Jerry20cm
14th July 2006, 13:20
Optimism debordant pentru Farul... Chiar poate sa elimine Auxerre?

cine'i Auxerre asta de e considerata asa puternica???

..intr-adevar au avut prin 96,99 si 2000 niste performante cand erau antrenati de legendarul Guy Roux da in rest Auxerre e o echipa de pluton in Franta.

cristane
14th July 2006, 13:52
da in rest Auxerre e o echipa de pluton in Franta.

Pai si Farul ce e in Romania? :D

Jerry20cm
14th July 2006, 13:55
Pai si Farul ce e in Romania? :D

:D

Da dar prea se exagereaza ca Auxerre e mult peste Faru'...asta vroiam sa subliniez ca nici Auxerre nu e o echipa asa mare :P

the lion king
14th July 2006, 13:55
o echipa de pluton.

Luis Garcia10
14th July 2006, 15:17
o echipa care a decis titlul :D

cristane
14th July 2006, 15:29
O echipa de... [moderated] :P

Kroenan
14th July 2006, 15:56
Hopaaa... S-au intors frustratii `di pi litoral` si au invadat forumul, in speranta ca poate, ii va lua cineva in seama

Va spun un secret... Desi va credeti `mari` dupa cateva mistouri spuse pe un forum, in realitate ramaneti aceeasi oameni mici si neinsemnati, care va sculati zi de zi cu un singur scop: sa intrati aici:D


Farul joaca un meci mult mai interesant in Intertoto decat Dinamo si Steaua in Uefa... Si culmea, ei au gura mare

P.S Parca vad ca nu mai ajungeti nici macar in grupele UEFA ( Am spus UEFA pentru ca celelalte `grupe` nu sunt pentru alde` Rapid)

Hipgnosis
14th July 2006, 17:13
O echipa de...[moderated] :P


Nu e nici o problema ca ai idei putine. Problema e ca sunt a draq de fixe si mai ales a draq de limitate. :ciocan: :ciocan: :ciocan:

rechinul farist
14th July 2006, 20:31
Meciul, la Radio România Actualităţi şi pe site-ul lui Auxerre
Suporterii Farului rămaşi în ţară au ocazia să urmărească meciul din două surse, la radio şi pe Internet. Ca şi în cazul partidelor de la Prilep şi de la Sofia, Radio România Actualităţi va transmite amănunte şi din Franţa, începând cu ora 23,24. De asemenea, partida (în întregime) va fi oferită, audio şi în scris, şi de site-ul de Internet oficial al lui Auxerre, la adresa www.aja.fr/live

starsteel
14th July 2006, 20:40
Vai de transmisia de la Radio Romania Actualitati numai franturi mai mult pe finalurile reprizelor probabil. Rusinos dezinteresul pt. o participanta intr-o competitie europeana. FORTZA FARUL!

the lion king
14th July 2006, 20:40
macar atata lucru ca sa iasa si ei din anonimat.

KpaC
15th July 2006, 12:39
in anonimat esti tu ma leule .. ai si tu niste replici de toata jena

Luis Garcia10
15th July 2006, 14:39
Ar fi frumos sa se califice si Farul in Cupa Uefa!Hai baieti ca se poate!

alex-hcm
15th July 2006, 14:46
Mda pe site-ul lui Auxerer va fii misto mai ales scris pt ca scrie din 2 in 2 minute nu ca altii de pe alte site-uri...

AxinTe
15th July 2006, 15:49
ce urat.. chiar vroiam sa vad meciul asta.. anul trecut au transmis toate meciurile lui cfr.. PANA SI CU ZALGIRIS..

SORENSEN
15th July 2006, 16:14
Mda e airea ca meciula sta nu e transmis ...era ok ...interesant...pai au transmis vacantele in direct si da un meci ca asta....mda...

cristane
15th July 2006, 17:34
Mda e airea ca meciula sta nu e transmis ...era ok ...interesant...pai au transmis vacantele in direct si da un meci ca asta....mda...

Meciul nu e dat in direct nici in Franta. Cred ca daca ar fi fost transmis acolo l-ar fi preluat si cineva de la noi.

rechinul farist
15th July 2006, 17:51
returu sigur o sa fie transmis si sa vedeti atunci ce bataie pe posturile de tv pentru dreptu de transmisie............sincer sa fiu, as vrea ca PROTV sa transmita returu, ca imi place cum comenteaza............ /hello /hello /hello

SILVIU99
15th July 2006, 18:24
Antrenorul Jean Fernandez a convocat pentru meciul cu Farul 18 jucatori:
Portari: Fabien Cool, Anthony Basso
Fundasi: Bakari Sagna, Johan Radet, Jean-Sébastien Jaures, Younes Kaboul, Oumar Kalabane, Jean Pascal Mignot
Mijlocasi: Issa Ba, Benoit Cheyrou, Thomas Kahlenberg, Lionel Mathis, Frédéric Thomas, Alain Traoré
Atacanti: Ludovic Genest, Kévin Lejeune, Daniel Niculae, Luigi Pieroni
Se observa absentele cehului Rene Bolf şi elveţianului Stephane Grichting, prezenţi cu reprezentativele lor la Cupa Mondiala din Germania.


fundasi farului sa fie atenti la Luigi Pieroni golgeterul echipei de anu trecut.CRED CA DISEARA FARUL VA CASTIGA/hello

Ultras Farul
15th July 2006, 21:42
macar atata lucru ca sa iasa si ei din anonimat.


Bai lasa-ne cu Dinamo al tau .Mare echipa , luati jucatori de la echipele de amatori .Asta sunteti ,niste amatori. Forza Farul/hello

SILVIU99
15th July 2006, 21:46
Bai lasa-ne cu Dinamo al tau .Mare echipa , luati jucatori de la echipele de amatori .Asta sunteti ,niste amatori. Forza Farul/hello

bah frate the lion king nu cred ca sa referit la farul cand a zis aceea fraza si la radio romania actualitati.

best_lazialul
15th July 2006, 21:58
Nu inteleg de ce nu transmit tot meciul la radio....hai farul!

best_lazialul
15th July 2006, 22:01
ha..ce se chinuie francezul sa citeasca echipa Farului.

Ultras Farul
15th July 2006, 22:04
bah frate the lion king nu cred ca sa referit la farul cand a zis aceea fraza si la radio romania actualitati.

Scuze atunci . Am inteles gresit

SILVIU99
15th July 2006, 22:10
ati aflat care este echipa de start?

SILVIU99
15th July 2006, 22:11
FARUL: Curcă - Băcilă, Şchiopu, Gheară, L.Florea - Guriţă, Păcuraru, D.Todoran, Voiculeţ - Apostol, Disney

Ultras Farul
15th July 2006, 22:16
pe GSP zic astia ca e 2-0 pentru Auxerre. E adevarat???/

SILVIU99
15th July 2006, 22:18
nush dar si pe prosport scrie pe soccerstand scrie min 14 0-0 pe cine sa credeM??

best_lazialul
15th July 2006, 22:18
am cautat in mai multe parti.....peste tot e 0-0 in afara de gsp si prosport...

lucian_iasi
15th July 2006, 22:19
min 16 0-0..de pe livescore.com

best_lazialul
15th July 2006, 22:20
cred ca e 2-1 din cate inteleg..

SILVIU99
15th July 2006, 22:20
este 2-0 din pacate scrie si pe soccerstand

cumulus
15th July 2006, 22:21
2-1 min 18

best_lazialul
15th July 2006, 22:21
da..si gsp anunta....gol Gurita cred...era 2-0 acum e 2-1. ascult live la radio pe siteul lui auxerre.

Paul27
15th July 2006, 22:25
Sper sa ii rupa Farul pe francezi . :ciocan:
Eu sunt stelist dar azi sunt Rechin albastru .:evil:

Angel66
15th July 2006, 22:26
eu unul as veni la meci numa sa`l injur pe gunoierul din atacul lui Auxeurre


Oftica e mare,nu-i asa?de cate ori v-a ars...:happy :happy :happy

SILVIU99
15th July 2006, 22:27
cine o fi inscris pt auxerre ?? o fi inscris d.niculae??:jerk:

best_lazialul
15th July 2006, 22:29
din cate am inteles nu a dat Niculae. Pentru Farul a dat Gurita.

booster
15th July 2006, 22:33
pt Auxerre au inscris Mathis si Pieroni

best_lazialul
15th July 2006, 22:33
Pieroni sigur...nu am inteles la primul gol..

LazioRoma
15th July 2006, 22:34
2-1 e bine cuyun 1-0 pt noi la CTA

LazioRoma
15th July 2006, 22:35
datimi si mie link plz.. sa ascumt live meciul

booster
15th July 2006, 22:35
http://www.aja.fr/live/

ronaldinho
15th July 2006, 22:35
aveti vreun site cu updateuri?

cumulus
15th July 2006, 22:36
http://www.aja.fr/live/

best_lazialul
15th July 2006, 22:38
Din pacate nu intelg mare lucru. Se pare ca Auxerre ataca .. macar sa ramana asa.

cumulus
15th July 2006, 22:39
Dupa un inceput nebun al lui Auxerre cu 2 goluri , a venit golul Farului care a facut sa echilibreze cat de cat jocul . Auxerre domina totusi insa n-au mai avut ocazii clare de gol in ultimul timp !

LazioRoma
15th July 2006, 22:41
http://www.aja.fr/live/

mersi mult

best_lazialul
15th July 2006, 22:41
Ocazie pentru Farul. Din pacate tot 2-1

LazioRoma
15th July 2006, 22:43
da :(((

cilimangiaro
15th July 2006, 22:43
saracii mari astia de la posturile tv ca nu prezinta si ei meciul !! anul trecut 3 meciuri de-ale cfr-ului le-au dat :) or fi crezut ca joaca in CL !!! :)) HAI FARUL LUPTA VREM INCA O ECHIPA IN TURUL II UEFA :)

LazioRoma
15th July 2006, 22:44
8' [1 - 0] L. Mathis

10' [2 - 0] L. Pieroni

17' [2 - 1] M. Gurita

cumulus
15th July 2006, 22:44
da ..ocazia a fost a lui Gurita, pe care comentatorul il considera cel mai periculos jucator roman pana acum

apparte
15th July 2006, 22:45
Je ne sais pas:D !

iulian133
15th July 2006, 22:47
trebuie vreun plug-in ca sa ascultzi live pe site acolo? ca nu shtiu din ce motiv mie nu imi merge

10x

LazioRoma
15th July 2006, 22:47
cred ca a dat faru golll asa se audeee:X

best_lazialul
15th July 2006, 22:48
bara pentru Auxerre?

SILVIU99
15th July 2006, 22:49
cred ca a dat faru golll asa se audeee:X

2-2?

LazioRoma
15th July 2006, 22:49
pauza!

booster
15th July 2006, 22:49
2-1 la pauza

Ultras Farul
15th July 2006, 22:49
cine a dat gol??

cumulus
15th July 2006, 22:50
pauza 2-1

SILVIU99
15th July 2006, 22:50
cine a dat gol??

mathis pieroni si gurita

best_lazialul
15th July 2006, 22:51
nu a fost gol...cred ca a fost bara pt auxerre. e binisor 2-1 la pauza. macar sa se termine asa. desi cred ca am putea egala. hai Farul!!!!

LazioRoma
15th July 2006, 22:51
2-2?

asa se auzea gurita si tacea ala si era suparat =)))

Ultras Farul
15th July 2006, 22:52
Am crezut ca a dat Farul al doilea gol.Pana acum e binisor , important e ca am inscris in deplasare

apparte
15th July 2006, 22:52
deci 2-1 la pauza,goluri Mathis,Pieroni/Gurita(care a ratat inc o ocazie mare).Bara Benoit Cheyrou cu un sut de la distanta dupa o lovitura libera executata rapid dupa un fault al lui Florea care l-a surprins pe Curca!In plus Farul a mai avut o bara sut Apostol de la 35 m in debutul meciului(la 0-0)!

SILVIU99
15th July 2006, 22:53
intra la pauza TIBOR MOLDOVAN si inscrie/hello /hello HAI FARUL!!

Ultras Farul
15th July 2006, 22:54
Sa speram .

LazioRoma
15th July 2006, 22:54
intra la pauza TIBOR MOLDOVAN si inscrie/hello /hello HAI FARUL!!

Ca e de-al vostru !? :)) sa mai dea GURITA unu:)

Ultras Farul
15th July 2006, 22:56
Nu conteaza , sa dea gol si Curca numai sa dea

best_lazialul
15th July 2006, 22:57
Cred ca ar trebui pastrati Gurita si Armel pentru ca sunt rapizi.

LazioRoma
15th July 2006, 22:57
asa e:)

LazioRoma
15th July 2006, 22:58
sa intre si TIBOR ca de cate ori a intrat la pauza a dat un gol !

SILVIU99
15th July 2006, 22:58
Ca e de-al vostru !? :)) sa mai dea GURITA unu:)

nu neaprat dar mi se pare un atacant bun masiv (mia parut rau cand a plecat de la DINAMO).sa dea cine o fi dar numai sa dea:ok:

best_lazialul
15th July 2006, 23:00
Sa fie roman si sa nu-l cheme Niculae.

Ultras Farul
15th July 2006, 23:01
Au zis astiad e la radio ca dau repriza a doua .Bine ca o dau si p-asta

SILVIU99
15th July 2006, 23:02
pe romania actualitati?

best_lazialul
15th July 2006, 23:02
radio romania?

apparte
15th July 2006, 23:03
Iata si link-ul pt cei care spuneau ca nu-l pot ascultahttp://www.tv-radio.com/player/mini.php?from=site&station=france_bleu_auxerre&format=3&WM=1&RM=0&QT=0
In alta ordine de idei,ocazia lui Gurita a fost in situatie de 1-1 cu portarul!

Jerry20cm
15th July 2006, 23:03
Forza Faru'!!! sa speram ca in repriza a 2-a vor egala poate chiar sa-i batem pe frantzuji astia.
PS: Ce frecventza are Radio Romania Actualitati???:D

booster
15th July 2006, 23:06
105,3 fm - radio romania actualitati
au inceput transmisia

best_lazialul
15th July 2006, 23:06
gata au dat si la noi..hai Farul!!!!!

iulian133
15th July 2006, 23:07
http://actualitati.srr.ro/info/frecvente.shtml

Jerry20cm
15th July 2006, 23:07
105,3 fm - radio romania actualitati
au inceput transmisia

ms:ok:

Hai Faru' !!!!!

best_lazialul
15th July 2006, 23:10
kkt...3-1

apparte
15th July 2006, 23:11
3-1 kalenberg din lovitura libera :(

LazioRoma
15th July 2006, 23:13
ne rup astia in morti lor de francezi :((

SILVIU99
15th July 2006, 23:13
offff ai drk francezi iar au inceput bine si repriza a doua sa speram ca revenim:ok:

LazioRoma
15th July 2006, 23:14
pe live score arata 2-1

LazioRoma
15th July 2006, 23:15
si 3-1 .. zic eu ca nu e rau ... reusim sa ardem 2 la cta

LazioRoma
15th July 2006, 23:16
iese Larie
intra Voiculet

Gabriel28
15th July 2006, 23:17
la felul cum se joaca poate sa dea faru' doua cu jiul nu cu astia....

SILVIU99
15th July 2006, 23:18
trebe sa nu mai luam gol ca altfel se inrautateste rau situatia poate mai dam unu:ok

LazioRoma
15th July 2006, 23:19
cred ca a dat gol nemernici

LazioRoma
15th July 2006, 23:24
eu cred ca atacam! din cate aud aici

apparte
15th July 2006, 23:24
A iesit Voiculet si a intrat Larie,faza suspecta de penalty in favoarea Farului(un hent in careul francez)!

Jerry20cm
15th July 2006, 23:25
eu cred ca atacam! din cate aud aici

tu inca asculti la francezi????

afonlafotbal
15th July 2006, 23:27
c-am nasol ptr Farul, a iesit Niculae...

LazioRoma
15th July 2006, 23:30
tu inca asculti la francezi????

pai zii alt link
plzzz

afonlafotbal
15th July 2006, 23:31
radio romania actualitati

afonlafotbal
15th July 2006, 23:35
nashpa 4-1

iulian133
15th July 2006, 23:35
4-1

afonlafotbal
15th July 2006, 23:35
am zis eu ca daca a iesit Niculae e de rau, a marcat Traore

apparte
15th July 2006, 23:36
4-1 :(

LazioRoma
15th July 2006, 23:36
naaaaa 4-1 =((((((((((((((((((((

iulian133
15th July 2006, 23:40
a intrat Tibor Moldovan

B0gdaaaN
15th July 2006, 23:41
hai in mama masii un gol pt farul...

Gabriel28
15th July 2006, 23:43
daca ar da farul un gol, macar ar fi 4-2...ar mai fii o mica speranta si 15% sanse de 2-0 la farul, dar asa....adios.

afonlafotbal
15th July 2006, 23:44
in retur suporterii or sa faca diferenta, astia sau bucurat ca au avut 3000 de suporteri.

best_lazialul
15th July 2006, 23:46
ce naiba bah....ne-au calcat in picioare..aparare la pamant..adio Uefa...m-au dezamagit crunt constantenii...

irriducibile_01
15th July 2006, 23:47
greu ...fff greu cu Auxerre...prea greu pt o echipa precum Farul...sorry pt voi...oricum poate facetzi o victorie acasa ...succes !

best_lazialul
15th July 2006, 23:48
degeaba...calificarea e pierduta...cea mai dezechilibrata partida din intertoto...4-1...dezastru...

irriducibile_01
15th July 2006, 23:51
in retur suporterii or sa faca diferenta, astia sau bucurat ca au avut 3000 de suporteri.
diferentza de civilizatzie poate...hai sa fim serioshi nu pot face suporterii nimik dak echipa nu joaca...

afonlafotbal
15th July 2006, 23:52
au avut bafta, poate in meciul viitor Niculae o sa joace tot meciul :D

SILVIU99
15th July 2006, 23:52
cred ca e o infrangere prea usturatoare. eu cred ca parcursul european pt farul este terminat.VA FI GREU DE REMONTATA ACEST HANDICAP CHIAR SI LA CTA DAR POATE SE INTAMPLA VREO MINUNE(in fotbal nu se stie niciodata dar eu unu nu cred ca se mai califica farul)

Rossi
15th July 2006, 23:54
Auxerre uita-te, ora ta s'apropie


asa asa ...

Auxerre (Franta) - Farul Ct.(Steaua II) 4-1

Pacat . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . pacat ca nu a reusit Niculae sa dea vreo 2-3 goluri :(

apparte
15th July 2006, 23:56
Pe dracu!Am ascultat comentariul francez!Diferenta a fost facuta in repriza a doua cand(au spus ei)Farul a parut cazuta fizic!Si ce dezechilibru cand Apostol da bara de la 35 m iar ei dau gol de la 30m(imparabil,zic ei)!fazele astea au fost la mica distanta una de alta!Sau Gurita rateaza in situatie de 1-1 cu portarul!Sau minge jucata cu mana de ei (penalty pt farul)!!Toate astea pana la 2-1!Dupa lovitura libera din care au facut 3-1,a fost gata meciul,s-au retras si i-au asteptat!

afonlafotbal
15th July 2006, 23:59
asa asa ...

Auxerre (Franta) - Farul Ct.(Steaua II) 4-1

Pacat . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . pacat ca nu a reusit Niculae sa dea vreo 2-3 goluri :(

he he are un sezon intreg in fata poate da 4-5

javaljan
16th July 2006, 00:00
pacat de atatea sperante .........e greu sa joci in Europa cu echipe gen FARUL , bine totusi ca au dat si ei o "gurita"

afonlafotbal
16th July 2006, 00:03
pacat de atatea sperante .........e greu sa joci in Europa cu echipe gen FARUL , bine totusi ca au dat si ei o "gurita"

eu zic ca e foarte bine ca a jucat Farul capata experianta - vezi UCluj, poate asa o sa avem un campionat mai bun

SILVIU99
16th July 2006, 00:09
cel mai rau este ca farul a fost umilite iar echipe mici ca Lillestrom si Dnipro au reusit sa obtina cate un egal la Newcastle si OM .OARE ERA ASA GREU SA OBTINEM UN REZULTAT BUN LA AUXERRE(eu nu cred)???

Rossi
16th July 2006, 00:09
eu cred ca atacam ! din cate aud aici

daaaaa , ati atacat in valuri ...dar era gheata la mal ...

satelitul stelei a primit ce merita ... UMILINTA

javaljan
16th July 2006, 00:13
in INTERTOTO experienta este zero , daca Farul era o echipa care sa merite sa joce in UEFA atunci se clasa pe pozitii fruntase in clasament .....eu unul am tinut cu farul pt ca e o echipa romaneasca dar fara convingerea ca poate trece de Auxerre

Quartz@nu
16th July 2006, 00:14
pacat ...tinand cont de jocul " nu deosebit " al francezilor , pe fondul greselilor din aparare ( dubioasa neintroducerea lui Barbu in centrul apararii - exact de unde am luat marea majoritate a golurilor ) SPER si CRED ca putem trece de francezi la Constanta daca :
`nu vom mai comite greseli de ambele parti - banca tehnica si echipa ;
` stadionul la Constanta va fi plin ;
`ne va ajuta divinitatea sa marcam repede ....

Felicitari lui Gurita pentru devotament total......iar ca dezamagire la care nu ma asteptam a fost Todoran !

despre daniel niculae ...= O !

Quartz@nu
16th July 2006, 00:17
daaaaa , ati atacat in valuri ...dar era gheata la mal ...

satelitul stelei a primit ce merita ... UMILINTA
esti un "baietash" frustrat care trebuie sa tina in mana gramatica ...nu mouse-ul ...te faci de kokoa ! si mai ai si cosuri pe fata !!!

alex-hcm
16th July 2006, 00:17
Ma indoiesc ca vreo echipa din Romania poate bate pe Auxerre la ea acasa... Pana si Steaua, Dinamo saua Rapid luau bataie.. Dca se califica va doresc sa jucati cu ei sa va vad acolo... Oricum spernata moare ultima.. un 2-0 la pauza la constanta ar fii ideal... Constantenii sunt manbdrii de faristi.. diferenta nu e cea reala de pe teren.. 3-1 da ar fri fost normal... Oricum multumim farule pt ce ai facut si sper ca suporterii sa vinna in nr mare la stadion sa te incurajeze si sa va multumeasca ca ati adus o echipa de top din Franta la Constanta sau sa va multumeasca pt calificare , de ce nu? FITI SIGURI CA AUXERRE NU E CALIFICATA... VA FII MARE SURPRIZA LA CONSTANTA... ROMANII CARE NU MAI CRED SA SE PREGATEASCA DE CEVA INCREDIBIL.. SUNT SIGUR CA DE BATUT II BATEM SI CU PUTIN NOROC NE PUTEM PRINDE DE UN LOC DE UEFA... Oricum daca ii batem macar vom incheia finala cu o victorie si o infrangere cu francezii(Auxerre) si nu cu un egal si infranfgere cum a facut CFR Cluj(Lens).... Vom razbuna pe clujeni macar asa sa nu se creada invincibili francezii

afonlafotbal
16th July 2006, 00:18
mai e un meci, deci sanse sunt. sa tinem pumnii echipelor romanesti (inclusiv lui dinamo)

SILVIU99
16th July 2006, 00:20
Ma indoiesc ca vreo echipa din Romania poate bate pe Auxerre la ea acasa... Pana si Steaua, Dinamo saua Rapid luau bataie.. Dca se califica va doresc sa jucati cu ei sa va vad acolo... Oricum spernata moare ultima.. un 2-0 la pauza la constanta ar fii ideal... Constantenii sunt manbdrii de faristi.. diferenta nu e cea reala de pe teren.. 3-1 da ar fri fost normal... Oricum multumim farule pt ce ai facut si sper ca suporterii sa vinna in nr mare la stadion sa te incurajeze si sa va multumeasca ca ati adus o echipa de top din Franta la Constanta sau sa va multumeasca pt calificare , de ce nu? FITI SIGURI CA AUXERRE NU E CALIFICATA... VA FII MARE SURPRIZA LA CONSTANTA... ROMANII CARE NU MAI CRED SA SE PREGATEASCA DE CEVA INCREDIBIL.. SUNT SIGUR CA DE BATUT II BATEM SI CU PUTIN NOROC NE PUTEM PRINDE DE UN LOC DE UEFA... Oricum daca ii batem macar vom incheia finala cu o victorie si o infrangere cu francezii(Auxerre) si nu cu un egal si infranfgere cum a facut CFR Cluj(Lens).... Vom razbuna pe clujeni macar asa sa nu se creada invincibili francezii


imi place optimismul tau:ok: pana la urma SPERANTA MOARE ULTIMA:ok:

Rossi
16th July 2006, 00:37
Echipa favorita: FARUL STEAUA LAZIO

naaaaa 4-1

dont worry ... no sugar :evil:

bafta in retur ... sper sa castigati cu 1-0

cristane
16th July 2006, 00:38
Am sperat la doua lucruri din meciul asta si nu s-a intimplat nici unul: sa scoata Farul un rezultat bun si sa bage gol Nico. Asta e. Poate in retur :)

Quartz@nu
16th July 2006, 00:41
OLS : site stelist
modifica pustane ...ROMANIA=STELISTA !!!.....asa ca muta cotetzul in Albania , poate acolo o sa fiti majoritari . :happy

SILVIU99
16th July 2006, 00:48
ce mare surpriza in intertoto Villarreal - Maribor 1-2:)

apparte
16th July 2006, 01:22
cel mai rau este ca farul a fost umilite iar echipe mici ca Lillestrom si Dnipro au reusit sa obtina cate un egal la Newcastle si OM .OARE ERA ASA GREU SA OBTINEM UN REZULTAT BUN LA AUXERRE(eu nu cred)???

Baiete,am impresia ca nu stii ce vorbesti!Lillestrom o fi echipa mica,dar e in plin campionat in timp ce la Dnipro(sau Dnepr cum se zice la noi)antrenor e Oleg Protasov:D si a avut vreo 3-4 titulari in nationala Ucrainei,iar in editia trecuta(2004-2005) a UEFA a fost in optimi,marseille saptamana trecuta a facut tot egal cu dinamo,asa ca nu e o surpriza prea mare!Iar newcastle cred ca-i va bate in norvegia pe lillestrom,deoarece nordicii joaca mai bine in deplasare!
Villareal-Maribor,da,e surpriza, doar daca iei in consideratie doar numele echipelor,nu si formatiile trimise in teren(Villareal a jucat cu tineretul)!

alex-hcm
16th July 2006, 01:32
Deh daca nu juca Mathis Pieroni Khalenbeg si portarul Cool poate faceam si noi un egal sau o victorie...cum a facut Maribor cu tineretul lui Villareal.. Fara jucatori de baza, acestia 4 Auxerre e o nimica toata.. Mai bine cadea Faru cu Villareal... nu stii de la inceput ce echipe mari din turu 3 vor juca cu tineret sau rezerve..

SILVIU99
16th July 2006, 01:40
Baiete,am impresia ca nu stii ce vorbesti!Lillestrom o fi echipa mica,dar e in plin campionat in timp ce la Dnipro(sau Dnepr cum se zice la noi)antrenor e Oleg Protasov:D si a avut vreo 3-4 titulari in nationala Ucrainei,iar in editia trecuta(2004-2005) a UEFA a fost in optimi,marseille saptamana trecuta a facut tot egal cu dinamo,asa ca nu e o surpriza prea mare!Iar newcastle cred ca-i va bate in norvegia pe lillestrom,deoarece nordicii joaca mai bine in deplasare!
Villareal-Maribor,da,e surpriza, doar daca iei in consideratie doar numele echipelor,nu si formatiile trimise in teren(Villareal a jucat cu tineretul)!

cred ca nush u ce vb si teai aruncat sa ma ataci pt ca sunt dinamovist si fara sa te informezii .tie asta ti se pare a doua echipa a lui villareal 1 - Villarreal: Barbosa, Josemi, Gonzalo Rodríguez, Quique Alvarez, Alcántara, Cani, Josico (Bruno, m,72), Tacchinardi, Pires (Jose Mari, m.59), Forlán , Nihat.(echipa folosita cu maribor)??????iar in legatura cu lillestrom nu conteaza ce va fi in retur ci conteaza ca a fost un 1-1 un rezultat surprinzator in tur.ZII CA NAM DREPTATE ??

rechinul farist
16th July 2006, 01:41
mare dezamagire Todoran asta. de vreo 2-3 luni nu mai joaca nimic. s-o fi saturat?:rosu: iar despre Gurita, tot respectu.....e sufletu echipei........Din cate am inteles nu prea au fost speactatori, vreo 3.000, iar francezii, impreuna cu "talentatul ala de niculae" n=au jucat nimic, . La Cta daca se umple stadionu (si sper sa sa umple vreo 15.000 de constanteni si vreo 5.000 de turisti) si daca da 2 goluri pana la pauza, Faru se califica, asculati-ma pe mine....HAI FARUL!!!!/hello /hello /hello /hello /hello

SILVIU99
16th July 2006, 01:46
Deh daca nu juca Mathis Pieroni Khalenbeg si portarul Cool poate faceam si noi un egal sau o victorie...cum a facut Maribor cu tineretul lui Villareal.. Fara jucatori de baza, acestia 4 Auxerre e o nimica toata.. Mai bine cadea Faru cu Villareal... nu stii de la inceput ce echipe mari din turu 3 vor juca cu tineret sau rezerve..

teai luat si u dupa apparte cu villareal care na jucat deloc cu tineretul ci chiar primul 11 http://www.marca.com/edicion/marca/futbol/1a_division/villarreal/es/desarrollo/671494.html
CA SA VA CONVINGETI DE CEA CE SPUN:ok:

Rossi
16th July 2006, 02:34
Intertoto e prea mult pt Farul ...hai treceti la incurajat Steaua si nu mai fiti tristi :evil:

oricum sunteti pe drumul cel bun ... de la 0-4 cu Hereenven la 1-4 cu Auxerre ...

Vand vise
16th July 2006, 07:51
3-0 pt farul in retur

lucian_iasi
16th July 2006, 09:29
teai luat si u dupa apparte cu villareal care na jucat deloc cu tineretul ci chiar primul 11 http://www.marca.com/edicion/marca/futbol/1a_division/villarreal/es/desarrollo/671494.html
CA SA VA CONVINGETI DE CEA CE SPUN:ok:


Totusi n-a jucat Riquelme,jucatorul care face tot jocul spaniolilor....s-a vazut absenta lui...


3-0 pt farul in retur


Ce bine ar fi...dar e fff greu...ar trebui ca farul sa joace perfect atat in atac cat si in aparare.

kerosene
16th July 2006, 10:56
Chiar daca nu mergem mai departe, sper sa castigam si sa facem un meci frumos cu cat mai multi spectatori in tribune.

Dar poate...poate...macar sa fim aproape,sau poate o sa fim Boro 2 :D :D

Sunchase
16th July 2006, 12:09
Ce umilinta pentru Farul :happy /hello

alex-hcm
16th July 2006, 12:19
De ce sa nu aiba si Romania Midlesbrough al ei???

starsteel
16th July 2006, 13:04
Mare pacat de infrangerea de aseara, asta e, nu sa putut mai mult in retur macar o victorie de palmares.
P.S. Rechine ucigas inca mai poti sterge porcaria asta, daca esti hotarat sa iesi cel putin foloseste usa din fata.
Fenomenul "Boro" continua, bucurie la o probabila necalificare a unei echipe romanesti. Jalnic!

Luis Garcia10
16th July 2006, 13:10
5-1 pt Farul in retur! :D Hai baietzi ca se poate!

alex_cta
16th July 2006, 13:19
Tot respectul pt cei care au sustinut Farul
Asta e ...bine ca am adus Auxerre la Constanta eu sunt multumit!
Cat despre scor...mai putin conteaza oricum Auxerre e echipa prea mare!
PENTRU DINAMOVISTI:
Taceti draq din gura [moderated] si retrageti-va in custile voastre cand e vorba de EUROPA...e onorabil sa ia Faru 4-1 de la Auxerre decat sa ia bataie Dinamo de la Knatsfier Nurfelag si de alte echipe din polonia :D :D :D :D :D
Nu poti [moderated] sa ai pretentii ca Faru sa treaca de Auxerre...e ca si cum voi ar fi trebuit sa treceti de Manchester, pastrand proportiile...si v-au facut [moderated] aia parca erai speriati de bombe in teren!
Faru e echipa mica cu buget un sfert sau mai mic decat al lui Dinamo nu mai comparati voi Faru cu Auxerre, noi suntem mandri ca am ajuns sa jucam cu ei!
Cand vine vorba de Steaua ar trebui sa va inghete limbile alea [moderated] ca va faceti de ras numai cand pronuntati numele Steaua
Constanta nu e Steaua sau Ghencea cum ziceti voi, dar e un oras unde e apreciat fotbalul de calitate si echipa care ne-a facut cinste in Europa si de care e mandra toata tara [moderated]
Frustrarea de a fi mereu echipa care ne face de ras in Europa va face sa vorbiti asa!
Nu FARU este echipa care trebuie sa ridice Romania in Europa ci STEAUA/DINAMO/RAPID!
Dintre alea 3...dinamo e singura care ne face de ras an de an, pe unde va duceti va bateti ca vandalii, davastati stadioane si benzinarii, precum ultimii oameni de grota...si echipa mai si ia bataie an de an de la cine apuca si in felul asta voi deveniti frustrati!
Asa ca intoarceti-va la blaturile voastre si la cumparat arbitrii ca e singurul lucru la care sunteti buni!
Huaaaaaa!!!!!!!

SILVIU99
16th July 2006, 13:29
sa stii ca e foarte onorabil mah:happy :happy .iar infrangerea cu Knatsfier Nurfelag sa petrecut acum cativa ani cumva traiesti din amintiri???in uefa de unde stii u ceo sa facem anu asta esti cumva nostradamus??in legatura cu acuzatiile de blat uitate si la alte echipe inainte sa vb..... pt ca nam chef sa ma cert cu tine degeaba:ok:

delaparis
16th July 2006, 13:36
Sanse mai sunt dar putine, golul dat in deplasare poate conta decisiv totusi.
Auxerre nu e foarte riguroasa in aparare iar echipa e in constructie cu un antrenor nou si jucatori pe jumatate in vacanta.
Cu ambitie si concentrare la maxim se poate face performanta ... :ok:

Hipgnosis
16th July 2006, 14:11
Ce umilinta pentru Farul :happy /hello


Si de ce te bucuri ca ultimul descult? La tine se referea MM cand spunea ca unii suporteri neavand motive de bucurie din partea echipei favorite, se bucura si ei cand pierd rivalii. Imi cer scuze ca am citat din MM, dar am cautat sa gasesc pe unul care sa aiba aceeasi "gandire" sanatoasa ca si a ta.
ps: Va faceti de cacao cu transferul lui Griffiths, la fel ca si cu Iordache anul trecut. De asta ar tb. sa-ti pese, nu sa te bucuri ca a pierdut o echipa romaneasca in Europa, mai ales ca acea echipa nu e nici una din rivalele rapidului .

Rossi
16th July 2006, 15:55
cu ocazia asta faristii au mai invatat ceva fotbal ... au confundat Pobeda Prilep cu Auxerre
4-1 e totusi surpriza , cred ca a fost blat :evil: - daca nu faceau blat cred ca se termina 9-1

hai sa terminam , acordam prea mare atentie Farului (Steaua II)

SORENSEN
16th July 2006, 16:06
Cainii in loc sa-si vada marii fotbalisti ..Moss Blay sau amatorul ala de 19 din liga 4 ...stau sa rada de Farul...
Farul a facut destule si e bien ca a ajuns aici...
Si anul trecut CFR C a pierdut cu 3-1 de la LEns...asta e...atat se poate ...pana la urma..Auxerre e o formatie valoroasa...

Luis Garcia10
16th July 2006, 16:08
Eu sustin in continuare ca cei de la Auxerre vor veni la Constanta relaxati ,ca intr-o vacanta la malul marii si vor fi luati prin surprindere , iar dak nu se vor trezi la timp , scorul va fi cel sugerat de mine in post-ul anterior!

FatFrumos
16th July 2006, 16:11
nu vad de ce sa fim noi frustrati cind voi sinteti campioni la blaturi

Vadim
16th July 2006, 16:12
Nu da Farul 3 goluri lui Auxerre nici in cele mai bune vise. Auxerre o sa inscrie si la Constanta.

FatFrumos
16th July 2006, 16:19
corect vadim dar o victorie goes a long way.

Hipgnosis
16th July 2006, 17:08
hai sa terminam , acordam prea mare atentie Farului (Steaua II)

Ultimul titlu al vostru v-a fosta dus de Farul care a batut Steaua la Constanta in ultima etapa a turului.
Abereaza macar pe date reale cat de cat apropiate de fanteziile tale.

Ultras Farul
16th July 2006, 17:22
Abia astept meciul Farul - Dinamo se le dam 2 , 3 goluri [moderated] sa le inchidem gura .

apparte
16th July 2006, 17:39
cred ca nush u ce vb si teai aruncat sa ma ataci pt ca sunt dinamovist si fara sa te informezii .tie asta ti se pare a doua echipa a lui villareal 1 - Villarreal: Barbosa, Josemi, Gonzalo Rodríguez, Quique Alvarez, Alcántara, Cani, Josico (Bruno, m,72), Tacchinardi, Pires (Jose Mari, m.59), Forlán , Nihat.(echipa folosita cu maribor)??????iar in legatura cu lillestrom nu conteaza ce va fi in retur ci conteaza ca a fost un 1-1 un rezultat surprinzator in tur.ZII CA NAM DREPTATE ??

Compara te rog cu formatia aliniata in semifinala cu Arsenal!Ai dreptate,nu m-am informat asupra formatiei,asa ca e vina mea ca am presupus ca au folosit tineretul.Dar daca-ti aduci aminte,in Intertoto si Ceahlaul a facut 2 remize cu Juventus.Daca in meciul tur Juventus a folosit multe rezerve,in retur au avut echipa(aproape) standard!E doar o chestiune momentul de intrare in forma...o echipa din sudul Europei isi planifica intrarea in forma mai tarziu decat celelalte echipe(datorita datei de start a campionatului)!Mai usor elimini o echipa din Spania sau Italia in tururi din august sau inceput de septembrie decat mai tarziu! Francezii incep campionatul mai devreme(in august),in timp ce italienii,spaniolii sau portughezii mai tarziu cu aprox 2-3 saptamani!

Luis Garcia10
16th July 2006, 18:11
Compara te rog cu formatia aliniata in semifinala cu Arsenal!
Villarreal a jucat cu prima echipa , exceptandu-i pe Riquelme si Sorin,iar in ceea ce priveste comparatia cu echipa aliniata in fata lui Arsenal , acum au folosit si noile achizitii Nihat , Pires si Cani , care sunt jucatori de valoare!


. Auxerre o sa inscrie si la Constanta.
Da o sa inscrie , am zis 5-1 :D

Elphax
16th July 2006, 18:15
sper sa ii bateti, indiferent de scor si de rezultatul final al dublei manse

Rossi
16th July 2006, 19:47
Mai bine va uitati la [moderated]care mananca bataie de la toti adversarii care stiu cat de cat sa dea in minge si sa va uitati la TV cum joaca Steaua in Champions League anul asta :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Pana una alta am venit anul asta peste voi in groapa si v-am dat 1-0 [moderated] asa ca ciocu mic si frustrare cat mai multa!


mah clona ... shhh
sunteti lipsiti de identitate ... va ascundeti in spatele performantelor obtinute de "sora mai mare" , steaua ..

sun
16th July 2006, 19:48
unu la mana : cum se poate ca "speakerul" francez sa zica ocazie Auxerre , si voi sa intelegeti gol Farul ? Franceza se duce chiar asa de repede de rapa ? :(

Bianco - Rossi : Don`t worry , au venit Dinamo II anu asta in A :ok: ( Ceahlaul bien sur ( bineinteles pentru neinitiati ) )

OM nu s-a facut de ras . E in natura ei sa faca rezultate penibile acasa cu echipe mici ( desi Dnepr il are acuma pe Oleg Protasov :rolleyes: ) . Anu trecut de exemplu ( in drumul ei spre eliminarea lui Dinamo ) , OM a facut 0-0 si 0-0 cu Germinal Beerschot ( din Belgia ) , eliminandu-i la penaltyuri :D

Bafta Farul in retur , poate o sa ii bateti pe frantuzi :yeah:

Quartz@nu
16th July 2006, 20:55
scoate-ti dracu "auxerre a defilat cu farul " !!!! au avut 4 ocazii si 4 goluri ...pe cand farul ...!!
eu unul nu vad asta "defilare " motiv pt care inca o data mi se confirma faptul ca sunteti numai pentru bucuresti ....! :galben:
la urmatoarea "intrare prin alunecare " :rosu: si nu mai intru aici never ...( cum am facut pe gsp.ro !)

apparte
16th July 2006, 22:55
Villarreal a jucat cu prima echipa , exceptandu-i pe Riquelme si Sorin,iar in ceea ce priveste comparatia cu echipa aliniata in fata lui Arsenal , acum au folosit si noile achizitii Nihat , Pires si Cani , care sunt jucatori de valoare!




Ai dreptate partial(au mai lipsit si altii),dar sa spunem si ca au jucat o repriza cu un om in minus!

dede
17th July 2006, 14:40
slabe sanse ca faru' sa mai treaca de francezi...si anul trecut tot niste francezi au oprit cfr'u sa mearga in uefa

delaparis
17th July 2006, 17:00
Da dar adoua oara :rolleyes:

Pe primii i-a batut /hello

alex_cta
17th July 2006, 17:30
Tu compari cumva Saint-Etienne cu Auxerre sau mi se pare mie? :happy :happy :happy
Stai linistit ca de Saint Etienne de anul trecut si Vaslui trecea...e vorba ca Auxerre chiar e in forma la ei acolo si a terminat campionatul pe locul 6...asa ca mai lasati voi faru in pace ca si-a facut treaba unde a jucat cu echipe de calibrul ei...

delaparis
17th July 2006, 18:08
Nu e mare diferenta poti sa ma crezi.
Auxerre inca se cauta si in plus au schimbat si antrenorul

Luis Garcia10
17th July 2006, 18:57
Tu compari cumva Saint-Etienne cu Auxerre sau mi se pare mie? :happy :happy :happy
Stai linistit ca de Saint Etienne de anul trecut si Vaslui trecea...e vorba ca Auxerre chiar e in forma la ei acolo si a terminat campionatul pe locul 6...asa ca mai lasati voi faru in pace ca si-a facut treaba unde a jucat cu echipe de calibrul ei...
Vasluiul ii batea pe St Etienne ? pe umar poate :P

Rossi
17th July 2006, 20:44
prea mult se discuta despre Farul ... si-a luat rusini si gata
asta e , poate peste 7-8 ani or sa mai aiba sansa de a juca in intertoto

alex_cta cred ca e clona lu FarulConstanta

Klingon
17th July 2006, 21:37
Cred ca voi fanii SDR nu va dati seama cat de mult (si aiurea-n tramvai) se discuta despre cluburile voastre. Si asta continuu, nu de azi sau ieri. E suficient sa traga un penal ca Borcea sau un semialfabetizat ca Becali o aghioasa si gata, o putem mirosi din toate unghiurile, pe prima pagina, in toate ziarele centrale. In schimb, un meci oficial ca Auxerre - Farul nu e trasmis de nimeni si abia daca primeste doua articole din cele 50 ale ziarului. Interesante ziare, foarte interesante. Noroc ca isi tot restrang formatul si efectivul, sa mai salvam padurea.


prea mult se discuta despre Farul ... si-a luat rusini si gata

RstInPc
17th July 2006, 21:43
Asta asa este. Anul trecut CFR Cluj a avut o mediatizare foarte buna. I s-au transmis aproape toate meciurile, Farului.... Poate se va transmite returul. Este posibil ca francezii sa nu fi transmis partida, conditii in care nici o televiziune romaneasca nu a putut prelua meciul. S-au mai intamplat d-astea si in Cupa UEFA.

alex_cta
17th July 2006, 22:40
prea mult se discuta despre Farul ... si-a luat rusini si gata


:happy :happy :happy :happy :happy Knatzfier Nurfelag si Polonia Varsovia ::happy : ...Manchester si OM.....Levski Sofia, Partizan Belgrad......:happy inca nu iti e rusine ca existi?
Toate alea v-au umilit,unii cu mult sub ceea ce ar fii trebuit sa fie dinamo...si tot nu intrati in pamant de rusine? :happy
Cand compari Auxerre cu Faru gandeste-te putin la proportii si la faptul ca Faru a castigat in "gropita",desi are buget un sfart cat dinamo si 1/30 cat Auxerre ....mi-ar fi sincer jena sa apar aici in locul tau :happy :happy
Cat despre TV...stati linistiti ca staful si clubul Faru nu au permis transmiterea meciurilor cu Podeba si Plovdiv...ca Tv sport s-a oferit sa dea meciurile nu le-a fost permis!

rechinul farist
18th July 2006, 00:31
decat sa va certati atat,:ciocan: mai bine mergem pe stadion, sa incurajam echipa locala, Farul Cta, care joaca sapt asta, cel mai important meci al ei, din istoria clubului si caruia nu prea i se da atentie prin ziarele centrale,....... ah, dar cat mi=as dori ca FARUL sa castige la Cta...........la scor......5-0, sa vedem ce-or sa mai zica: GSP, ProstSport.:D ....../hello /hello /hello

lucian_iasi
18th July 2006, 00:52
Tu compari cumva Saint-Etienne cu Auxerre sau mi se pare mie? :happy :happy :happy
Stai linistit ca de Saint Etienne de anul trecut si Vaslui trecea...e vorba ca Auxerre chiar e in forma la ei acolo si a terminat campionatul pe locul 6...asa ca mai lasati voi faru in pace ca si-a facut treaba unde a jucat cu echipe de calibrul ei...

Cand a jucat cu cfr cluj st etienne terminase pe 5...intamplator?

alex_cta
18th July 2006, 01:04
Cand a jucat cu cfr cluj st etienne terminase pe 5...intamplator?

11. Poli Iaşi 30 11 6 13 28 31 39p (-6)
Shhhhhhhhh ...
Bravo cfr cluj pt anul trecut dar mai usor cu cioculetu...sa faci tu comentarii si sa bagi ironii ieftine despre faru cand o sa jucati si voi acolo si mai vorbim....

Rossi
18th July 2006, 02:59
esti disperat rau...aici se discuta despre Auxerre-Farul , ce treaba are Poli Iasi ?
Inca suferi ca ati fost bataia de joc a francezilor ?

BAK
18th July 2006, 05:57
bai caine, las-o mai moale cu faza asta...... nu exista echipa romaneasca care sa ne face mai de rushine in europa decat dinamo....incepand cu echipa de fotbal si terminand cu suporterii......(pacat ca nu i-au batut bulgarii mai tare pe "catelusii" aia....aia era distractie)........referitor de distractie.... o sa vedem cum o tara o sa rada de voi pentru ca nu sunteti in stare sa treceti de primul tur de uefa.......infrangere pacuta in europa, mah cainilor mai.ehehehehehehehehehehheheheheehehheheeh

Rossi
18th July 2006, 08:28
stai relaxat acolo in B ... Dinamo atat pe plan intern cat si pe plan extern este a doua echipa ca performanta ... ca am fost noi eliminati de 2-3 ori de echipe modeste ?si care e faza ? toate echipele romanesti au clacat mai devreme sau mai tarziu in compania unor echipe modeste

discutam de Steaua II (Farul) , nu de Dinamo ...


nu exista echipa romaneasca care sa ne face mai de rushine in europa decat dinamo....incepand cu echipa de fotbal si terminand cu suporterii
vezi de unde incepi , ca sa stii unde termini .... C.S. Dinamo a adus medalii europene , mondiale si olimpice de la revolutie incoace , cat au adus restul cluburilor din tara adunat ....Dinamo este cel mai galonat club din Romania - mai exista si alte sporturi in afara de fotbal ...

bluesky
18th July 2006, 11:49
pacat pentru farul care isi pusese mari sperante in cupa intertoto insa cine stie poat e cel de sus ii va ajuta si vor face o surpriza in meciul retur,insa va fi greu.sa vazut o diferenta de valoar,nu spun asta ca sa supar vreu fan al farului insa poate peste 2-3 ani farul va juca in uefa mai ales ca la anul vor fi 5 locuri cine stie poate si dupa returu cu auxerre ,farul se va califica in uefa:ok: