PDA

View Full Version : Alegeri "libere" la PC



Sorin Blaj
27th January 2008, 23:05
Cateva imagini de la alegerile PC:

YoYoyOi
27th January 2008, 23:11
si care-i faza? :confused:

Ess
28th January 2008, 00:41
screenshoturile astea imi aduc aminte de "ferma animalelor" :(
traim vasnic spre vesnicii :(

Sorin Blaj
28th January 2008, 00:58
Ess, ai prins bine ideea. :ok:


Au avut loc alegeri la PC si felix s-a dat in stamba la greu.

YoYoyOi
28th January 2008, 08:28
aaaaahhh eu credeam ca PC se refera la personal computer :happy
ma gandeam ca e vorba de vot electronic, sau ceva de genul :groggy:

Gabri3l
28th January 2008, 14:08
aaaaahhh eu credeam ca PC se refera la personal computer :happy
ma gandeam ca e vorba de vot electronic, sau ceva de genul :groggy:
:lol:

ce tzeapa si-a luat Anghel, furt pe fatza...:D:cry:... faza e ca Popa va fi de acum tot o marioneta a lui felix in pc, mai usor de manevrat decat Anghel...care sper sa treaca cat mai repede la psd, asa cum se aude prin targ:)...

YoYoyOi
28th January 2008, 14:15
oricum a fost un spectacol politic de cea mai joasa speta :(

Lordliv
31st January 2008, 21:07
din pacate,pc-ul cu spectacolul plin de grotesc si penibil ,face parte din peisajul politic dambovitean...:evil:

cat despre voiculescu...omul potrivit la locul potrivit!
si poporul roman ( k tot vorbeste marker de popor:D ) merita astfel de conducatori:D
mai ales cei 1200 si ceva de cretini care au fost in sala si sperau ( spera ) un os de ros da la masa motanului ******** felix!

NORGEMAN
31st January 2008, 21:12
Voiculescu in pozele alea zici ca-i un derbedeu de stadion :ras-plans:

Lordliv
31st January 2008, 21:15
Voiculescu in pozele alea zici ca-i un derbedeu de stadion :ras-plans:

corect! legea lui mitica ar trebui sa aiba acoperire si in salile pline k chibitii politicii...:D

Romeo
11th March 2008, 17:44
:lol:

ce tzeapa si-a luat Anghel, furt pe fatza...:D:cry:... faza e ca Popa va fi de acum tot o marioneta a lui felix in pc, mai usor de manevrat decat Anghel...care sper sa treaca cat mai repede la psd, asa cum se aude prin targ:)...

PC inseamna Voiculescu, nimeni nu a auzit de majoritatea celorlalti, doar Copo si Tatoiu mai sunt cunoscuti. Vanzarea Rapidului are un schepsis, ori nu mai are Copo bani sa ii tina, or vea sa-l pacaleasca pe Taher. Ca e Popa sau ar fi fost Anghel, tot la fel imi pasa de PC = 0. Un partid fara putere, de 1 %, nu are cum sa apere pe cineva, orice ar face respectivul.