PDA

View Full Version : Rapid,locul 9 in lume



maciu 4ever
8th July 2006, 15:41
Federatie internationala de istorie si Statistica a Fotbalului (IFFHS) a dat publicitatii clasamentul celor mai bune 350 de cluburi din lume in perioada 1 iulie 2005-30 iunie 2006,top care tine cont de rezultatele interne si internationale ale echipelor din ultimul an.Surpriza este,fara indoiala,clasarea formatiei din Giulesti,rapidistii lasand in urma lor AC Milan,Marseile,Arsenal,Juventus sau Chelsea!!!/OLE/

maciu 4ever
8th July 2006, 15:48
Astept acu opiniile voastre! Cu aceasta stire le`am inchis gura frustratilor de la steaua!

Cristian
8th July 2006, 15:55
Bravo Rapidu, loc castigat pe propriile forte ;)

Paul
8th July 2006, 15:57
Opinie vrei ?
Lasam la o parte disputa Steaua - Rapid si zicem asa.

1) Cum explici ca Inter , club care nu a castigat nici o compatitie anul acesta e pe locul 2 , iar Barcelona , cea mai buna echipa din Europa e pe 3.

2) Cum explici ca Chelsea nu e in top 10, iar Liverpool e pe 1?

Acest clasament are niste cretirii foarte dubioase in primul rand , pe care nu le stie nimeni.

Acest clasament nu foloseste la nimic. Eventual orgoliu.

Hai sa-ti arat eu clasamentele reale.

UEFA Team Ranking 2007

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method3/trank2007.html

1. AC Milan 109.154
2. Barcelona 102.386
3. Juve
4. Inter
5. Real
...
35. Steaua 44.515 p
...
67. Rapid Bucuresti 28.515p
...
90. Dinamo Bucuresti 21.515

Clasamentul pe anul 2006-2007

-----------
1. Barcelona 34.162
2. Arsenal 31.760
3. Sevilla 30.126
4. Steaua Bucuresti 26.550
5. AC Milan 26.067
6. Boro
7. Lyon
8. Schalcke 04
9. Villareal
10. Inter

Rapid de ce nu apare in top10 ?

maciu 4ever
8th July 2006, 16:14
Opinie vrei ?
Lasam la o parte disputa Steaua - Rapid si zicem asa.

1) Cum explici ca Inter , club care nu a castigat nici o compatitie anul acesta e pe locul 2 , iar Barcelona , cea mai buna echipa din Europa e pe 3.

2) Cum explici ca Chelsea nu e in top 10, iar Liverpool e pe 1?

Acest clasament are niste cretirii foarte dubioase in primul rand , pe care nu le stie nimeni.

Acest clasament nu foloseste la nimic. Eventual orgoliu.

Hai sa-ti arat eu clasamentele reale.

UEFA Team Ranking 2007

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method3/trank2007.html

1. AC Milan 109.154
2. Barcelona 102.386
3. Juve
4. Inter
5. Real
...
35. Steaua 44.515 p
...
67. Rapid Bucuresti 28.515p
...
90. Dinamo Bucuresti 21.515

Clasamentul pe anul 2006-2007

-----------
1. Barcelona 34.162
2. Arsenal 31.760
3. Sevilla 30.126
4. Steaua Bucuresti 26.550
5. AC Milan 26.067
6. Boro
7. Lyon
8. Schalcke 04
9. Villareal
10. Inter

Rapid de ce nu apare in top10 ?

si totusi....domnule frustrat....dc nu s`a anuntat asa ceva la posturile de televiziune???:ciocan: ............primul clasament a fost inaite de meciurile din cupa uefa(in caz ca esti atat de nestiutor)....si in plus...clasamentul secund pus de tine aici...este pt UEFA(adik numai in pt rezultatele obtinute in cupa uefa si cupa campionilor)

Paul
8th July 2006, 16:18
1. frustrat esti tu si tot neamu tau (sau satra) , fiindca sari in sus la infrangerile Stelei din amicale

2. Nu s-a anuntat la TV. Stai linistit , de aia exista internet. Sa ne informam de pe net , nu sa stam cu capul in televizoare.

3. Primul clasament contine rezultatele din CUpele Europene din ultimii 5 ani.

4.
IN UEFA Steaua > Rapid
IN Divizia A Steaua > Rapid
ce te face sa crezi ca acea Cupa a Romaniei , v-a dus pe locul 9???

Iti spun eu , clasamentul ala IFFHS , e dubios.
Chiar daca Liverpool e "lider" cea mai buna echipa ramane Barcelona.

Punct aici , ca discutia e de tot kkt-ul.

maciu 4ever
8th July 2006, 16:23
1. frustrat esti tu si tot neamu tau (sau satra) , fiindca sari in sus la infrangerile Stelei din amicale

2. Nu s-a anuntat la TV. Stai linistit , de aia exista internet. Sa ne informam de pe net , nu sa stam cu capul in televizoare.

3. Primul clasament contine rezultatele din CUpele Europene din ultimii 5 ani.

4.
IN UEFA Steaua > Rapid
IN Divizia A Steaua > Rapid
ce te face sa crezi ca acea Cupa a Romaniei , v-a dus pe locul 9???

Iti spun eu , clasamentul ala IFFHS , e dubios.
Chiar daca Liverpool e "lider" cea mai buna echipa ramane Barcelona.

Punct aici , ca discutia e de tot kkt-ul.

Am spus a tuturor rezultatelor...nu am spus nimic de cupa Romaniei...insa u ai uitat cat de tare a crescut Rapidul in topuri,acu in retur?...cand a batut si pe steaua(care se zice ca e campioana),si pe dinamo,si pe sportul....practic toate candidatele la titlu................exista internet,stiu;pt tot felul de vrajeli............si lasa "satra"...doar stim cu totii ca tiganii din romania is stelisti...

Cristian
8th July 2006, 16:25
de la asta se vede ca asta e un forum stelist: "frustrat esti tu si tot neamu tau (sau satra)"
Adik Paul poate sa zice ce vrea dar noi daca zicem asa primim avertismente si alte alea.....

Paul
8th July 2006, 16:29
si lasa "satra"...doar stim cu totii ca tiganii din romania is stelisti...

eu stiam ca toti tiganii din Romania conjuga verbul a fi la prezent , persoana III , plural cu "is" iar romanii cu "sunt"

maciu 4ever
8th July 2006, 16:33
eu stiam ca toti tiganii din Romania conjuga verbul a fi la prezent , persoana III , plural cu "is" iar romanii cu "sunt"

nu te mai oftica...oricum discutia nu ajunge nicaieri...vom mai vb noi dupa supercupa :rolleyes:

Paul
8th July 2006, 16:58
ti-am zis ca nu suntem pasionati de amicale`...

Cristian
8th July 2006, 17:00
Da Paule nu sunteti pasionati dar daca aveati meci cu Barcelona sii bateati erati super pasionati :)

spectatorul
8th July 2006, 17:17
Le-am scris celor de la IFFHS şi am primit un răspuns într-o engleză aproximativă care m-a lămurit ce e cu clasamentul acesta. Am citit şi regulamentul întocmirii lui şi mi-am dat seama că e o inepţie. Intraţi pe site-ul lor şi o să vedeţi destule ciudăţenii în top.
Concluzia mea este că nu are nici o relevanţă. În vest nu a auzit nimeni de ifhhs.

spectatorul
8th July 2006, 17:19
eu stiam ca toti tiganii din Romania conjuga verbul a fi la prezent , persoana III , plural cu "is" iar romanii cu "sunt"

Matale să pui māna pe gramatica limbii romāne şi după aia să-i numeşti "ţigani" pe moldoveni şi ardeleni!

tataleone
8th July 2006, 19:43
1. frustrat esti tu si tot neamu tau (sau satra) , fiindca sari in sus la infrangerile Stelei din amicale



eu stiam ca toti tiganii din Romania conjuga verbul a fi la prezent , persoana III , plural cu "is" iar romanii cu "sunt"

Pai da, el isi permite, ca doar e moderator :rosu:

t.b.
8th July 2006, 20:34
Ce simpatici is stelistii, clasamentul ala nu-i bun decat atunci cand sunt ei in fata :D poate va amintiti din anii trecuti cum se bateau cu caramida in piept pentru clasamentul ala, si intr-adevar prin ziarele de sport era publicata pozitia pe care se afla echipele romanesti. :) poate o sa-l puna si anul asta dar n-au aflat de el... :rolleyes:

Sunchase
8th July 2006, 20:36
Ce echipe de super clasa am eliminat sezonul trecut , cu greu o astfel de performanta mai poate fi repetata de o e echipa din Romania !

Toshiro
8th July 2006, 20:56
Dom'le, ce minune de campionat avem...

Pai, daca echipa clasata pe locul 9 in lume nu reuseste decat sa se claseze pe locul 2, la 5 puncte distanta de campioana, care o mai si elimina dinCupa UEFA, reiese ca avem un campionat tare de tot...

Angel66
9th July 2006, 01:28
Dom'le, ce minune de campionat avem...

Pai, daca echipa clasata pe locul 9 in lume nu reuseste decat sa se claseze pe locul 2, la 5 puncte distanta de campioana, care o mai si elimina dinCupa UEFA, reiese ca avem un campionat tare de tot...


exista un singur cuvant...PENIBILI!nu va e rusine sa va laudati cu titlul obtinut in felul asta?si uefa...:happy :happy prost sa fii,noroc sa ai...oricum v-ati facut de kk cu boro!:drak:

r3my
9th July 2006, 01:36
[...]rapidistii lasand in urma lor AC Milan,Marseile,Arsenal,Juventus sau Chelsea!!!/OLE/

dap... echipe net inferioare rrapidului. Io nu pot sa inteleg cum de echipele alea castiga ChL, etc... da' voi, care sunteti "mai superiori", nici macar nu accedeti in grupe. :happy

Angel66
9th July 2006, 01:44
dap... echipe net inferioare rrapidului. Io nu pot sa inteleg cum de echipele alea castiga ChL, etc... da' voi, care sunteti "mai superiori", nici macar nu accedeti in grupe. :happy


pe alea nu le-am invins...dar nu e timpul pierdut:D Dar am mai intalnit si noi unele din germania...campioana olandei(echipa care ne-a lasat acasa la mondiale,cand marele antrenor piti a luat jucatori de tot rahatul la nationala...gen paraschiv,petre marin,rosu...si acum stam si ne uitam la tv) ...si echipe f bune din europa...sunt sigura k ati vazut si voi victoriile Rapidului!:drak:

PS care-i faza cu "mai superiori"?invata limba romana!

r3my
9th July 2006, 02:53
pe alea nu le-am invins...dar nu e timpul pierdut:D Dar am mai intalnit si noi unele din germania...campioana olandei(echipa care ne-a lasat acasa la mondiale,cand marele antrenor piti a luat jucatori de tot rahatul la nationala...gen paraschiv,petre marin,rosu...si acum stam si ne uitam la tv) ...si echipe f bune din europa...sunt sigura k ati vazut si voi victoriile Rapidului!:drak:

PS care-i faza cu "mai superiori"?invata limba romana!
Nu ai inteles ideea post-ului meu... hai sa-ti explic: ideea era ca cei ce iau de bun acel clasament, sunt niste frraieri.

PS: de ce crezi ca am pus ghilimele?

lolo_grupa_c
9th July 2006, 12:26
e ceva de genul cati suporteri are steua in romania.....aceste sondaje sunt aiurea,mai bine le ignorati....

Angel66
9th July 2006, 12:39
Nu ai inteles ideea post-ului meu... hai sa-ti explic: ideea era ca cei ce iau de bun acel clasament, sunt niste frraieri.

PS: de ce crezi ca am pus ghilimele?

sigur k da....clasamentele alea sunt bune numai cand e echipa ciobanului acolo!fraierii sunt altii...ai grija cum te adresezi!

Angel66
9th July 2006, 12:43
cat despre NUMAI echipa din orasul tau...erai si tu unul din aia care injura Rapidul in ultima etapa?...am vazut cat va iubiti echipa...erati toti cu fulare,tricouri,etc cu steaua.Vorbeste unde iti e locul...k jiul nu mai are viata lunga in A...nu iti mai da tu cu parerea despre Rapid!

Paul
9th July 2006, 12:55
Ce echipe de super clasa am eliminat sezonul trecut , cu greu o astfel de performanta mai poate fi repetata de o e echipa din Romania !

:happy :happy :happy :happy :happy :happy
Sa fim seriosi. Si noi am eliminat acu 2 ani Campioana Spaniei si detinatoarea UEFA ... care face cat toate alea a voastra la un loc.

BTW.
Dintre echipele eliminate de voi (Hamburg , Hertha , Feyenoord , Rennes , PAOK) nici una nu a luat titlul. In schimb ati fost eliminati de o campioana!

Paul
9th July 2006, 12:58
pe alea nu le-am invins...dar nu e timpul pierdut:D Dar am mai intalnit si noi unele din germania...campioana olandei(echipa care ne-a lasat acasa la mondiale,cand marele antrenor piti a luat jucatori de tot rahatul la nationala...gen paraschiv,petre marin,rosu...si acum stam si ne uitam la tv) ...si echipe f bune din europa...sunt sigura k ati vazut si voi victoriile Rapidului!:drak:

PS care-i faza cu "mai superiori"?invata limba romana!

voi ati intalnit campioana Olandei :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Feyenoord:

3
4
3
3
3
2
3
1

Trebuie sa mergem pana in sezonul 1998-1999 , ca sa vedem cand a luat Feyenoord ultimul titlul.
De atunci doar AJAX Si PSV.

Angel66
9th July 2006, 13:04
:happy :happy :happy
Sa fim seriosi. Si noi am eliminat acu 2 ani Campioana Spaniei si detinatoarea UEFA ... care face cat toate alea a voastra la un loc.

BTW.
Dintre echipele eliminate de voi (Hamburg , Hertha , Feyenoord , Rennes , PAOK) nici una nu a luat titlul. In schimb ati fost eliminati de o campioana!

valencia...?:happy ma faci sa rad!ajunsese ciuca batailor cand ati eliminat-o voi!cu cine ati jucat voi?cu betis,locul 17-18 in spania...cu herenveen...aia e echipa?7-8 in olanda...cu valerenga,norvegienii aia doar se dadusera jos de pe schiuri:happy ,ati fost eliminati de alti norvegieni,rosenborg..o echipa de mosi!fii ma serios...daca nici echipele eliminate de Rapid nu sunt echipe tari....atunci nu stiu care mai sunt!e clar ptr toata lumea k am avut cei mai dificili adversari...as fi vrut sa va vad pe voi cu feyenoord:drak: Am fost eliminati de "campioana blaturilor"...e o diferenta!

Paul
9th July 2006, 13:06
io nu stiu de ce va agitati atata

Noi am eliminat marea echipa a Rapidului , deci ciocu` mic
Apoi uite ce comparatii facetzi voi.

Rapid - HSV 2-0 , 1-3 ==> deci 3-3
Steaua - Betis , 0-0 , 3-0 ==> deci 3-0

Optimile UEFA.
Bun HSV e peste Betis , desi Betis venea din Liga si HSV din Intertoto...

starsteel
9th July 2006, 13:10
...erai si tu unul din aia care injura Rapidul in ultima etapa?...am vazut cat va iubiti echipa...erati toti cu fulare,tricouri,etc cu steaua....
Are o scuza ce vrei la campioni e valabil faptic, suntem peste tot acasa, portile ni se deschid nu-i echipa mai frumoasa si iubita ca STEAUA, nu doar declarativ ca la altii.

Angel66
9th July 2006, 13:13
io nu stiu de ce va agitati atata

Noi am eliminat marea echipa a Rapidului , deci ciocu` mic
Apoi uite ce comparatii facetzi voi.

Rapid - HSV 2-0 , 1-3 ==> deci 3-3
Steaua - Betis , 0-0 , 3-0 ==> deci 3-0

Optimile UEFA.
Bun HSV e peste Betis , desi Betis venea din Liga si HSV din Intertoto...

si marea echipa a Rapidului a invins steaua...ceea ce turma aia de oi nu a mai reusit de...nici nu mai tin minte!si e f clar k HSV e peste betis...echipa care a terminat pe podium in germania cred k este peste una care a luptat sa evite retrogradarea in spania...:rolleyes: :rolleyes:

Angel66
9th July 2006, 13:15
Are o scuza ce vrei la campioni e valabil faptic, suntem peste tot acasa, portile ni se deschid nu-i echipa mai frumoasa si iubita ca STEAUA, nu doar declarativ ca la altii.


acum si plagiati mai copii?ce sa faceti si voi?cum nu aveti un imn...
nu e doar declarativ...ai fost la vreun meci al Rapidului?daca nu,te invit...o sa ramai surprins!

marian iancu
9th July 2006, 13:18
Bai, ma innebuniti cu comparatiile astea! Na: Italia-SUA 1:1; Franta - Coreea de Sud 1:1, deci finala de azi ar fi putut fi la fel de corect SUA- Coreea. Rapid nu e a noua echipa din lume, sa fim seriosi! Iar intre ei si Steaua diferenta de valoare e mica, si nu as putea spune in favoarea cui. O sa vedem ce o fi si in meciurile directe de anul asta. Si inca ceva- Liga Campionilor nu minte! Numai ca acolo nu poate juca decat Poli!!!

Angel66
9th July 2006, 13:23
meciurile directe au spus pana acum..:drak: cat despre CL...ai vorbit si tu asa k nu aveai ce sa faci...va doresc succes...dar e f greu!dar mi-as dori sa joace ambele echipe in CL(doar sunt 2 locuri acum,nu?)...bineinteles..Rapidul pe 1,poli pe 2:D

Paul
9th July 2006, 13:24
nu e doar declarativ...ai fost la vreun meci al Rapidului?daca nu,te invit...o sa ramai surprins!

Pai in afara de cateva stadioane (Bistrita si eventual Timisoara + Regie si Cotroceni) in toate deplasarile sunt injurati la maxim.

starsteel
9th July 2006, 13:29
...nu e doar declarativ...ai fost la vreun meci al Rapidului?daca nu,te invit...o sa ramai surprins!

Ce glumet esti, eu am vazut in tribuna Steaua-Valencia un meci de infarct dupa ce ai parte de asa ceva ce mai poti vedea in Giulesti.
Daca nu e doar declarativ cum naiba ca in loc de poarta deschisa ar fi pus petrosenenii poarta pe voi.
SA VEZI CE PORTI DESCHISE O SA AVETI LA GALATI!

Paul
9th July 2006, 13:43
anul asta li se deschid portile in Ghencea, ca vor avea onoarea sa inauguram gazonul intr-un meci cu ei ...

cica atunci revenim acasa ...
tulai ca nu vreau sa`mi imaginez ce va fi pe Ghencea , cand vin rrapizii

r3my
9th July 2006, 16:16
cat despre NUMAI echipa din orasul tau...erai si tu unul din aia care injura Rapidul in ultima etapa?...am vazut cat va iubiti echipa...erati toti cu fulare,tricouri,etc cu steaua.Vorbeste unde iti e locul...k jiul nu mai are viata lunga in A...nu iti mai da tu cu parerea despre Rapid!
1. Io n-am ce face cu fulare, etc de-ale sdr... eventual sa ma sterg cu ele la c*r...
2. De injurat, v-am injurat la max. Era tot ce merita rrapidul in acel meci.
3. huşşşş

tataleone
10th July 2006, 12:53
tulai ca nu vreau sa`mi imaginez ce va fi pe Ghencea , cand vin rrapizii

Pai tu ce crezi ca va fi? O noua victorie pentru noi, evident /hello !

P.S. Vezi ca ai probleme cu tastaturra...

dede
10th July 2006, 13:57
valencia...?:happy ma faci sa rad!ajunsese ciuca batailor cand ati eliminat-o voi!cu cine ati jucat voi?cu betis,locul 17-18 in spania...cu herenveen...aia e echipa?7-8 in olanda...cu valerenga,norvegienii aia doar se dadusera jos de pe schiuri:happy ,ati fost eliminati de alti norvegieni,rosenborg..o echipa de mosi!fii ma serios...daca nici echipele eliminate de Rapid nu sunt echipe tari....atunci nu stiu care mai sunt!e clar ptr toata lumea k am avut cei mai dificili adversari...as fi vrut sa va vad pe voi cu feyenoord:drak: Am fost eliminati de "campioana blaturilor"...e o diferenta!
da mey...numai de echipe de kko am dat anul trecut...valerenga, lens, heerenveen, betis, rapid etc...intr-adevar, doar echipe de rahat :happy

cat despre extraordinarul loc 9 ocupat de rapidisti, felicitari...aveti si voi cu ce va lauda acum :evil: daca intereseaza pe cineva acest clasament :happy

RstInPc
10th July 2006, 23:29
Au vre-un rost discutiile astea ? Mi se par inutile thread-urile de genul "X-ulica locul 2 in clasamentul...". Aceste thread-uri ar trebui inchise sau ,mutate pe "Suporter". Mai le las putin sa vas cum se desfasoara "ostilitatile" mai departe, dupa care voi lua o hotarare.

maciu 4ever
11th July 2006, 11:55
Pai in afara de cateva stadioane (Bistrita si eventual Timisoara + Regie si Cotroceni) in toate deplasarile sunt injurati la maxim.

..doar de cine altcineva...suporteri ai unei probincii (ex petrosani),is prea slabi pt a juca in div A si vazand ca nu au ce cauta in aceasta div,pt a spala din rusine,striga cu o adversara a rapidului...ce e asa greu de inteles?..oameni fara cultura si care nici nu stiu cu ce echipa sa strige

maciu 4ever
11th July 2006, 11:57
da mey...numai de echipe de kko am dat anul trecut...valerenga, lens, heerenveen, betis, rapid etc...intr-adevar, doar echipe de rahat :happy

cat despre extraordinarul loc 9 ocupat de rapidisti, felicitari...aveti si voi cu ce va lauda acum :evil: daca intereseaza pe cineva acest clasament :happy

dc esti asa frustrat?...este o onoare pt romania ca are o echipa in top 10 in lume :rolleyes:

Datenshi
11th July 2006, 12:01
Si eu zic ca putem trece mai departe. Gata, s-a incheiat sezonul, sa speram ca anul asta obtinem un loc macar la fel de bun. ;)

maciu 4ever, parca te rugasem sa nu mai faci posturi consecutive.

dede
11th July 2006, 13:31
dc esti asa frustrat?...este o onoare pt romania ca are o echipa in top 10 in lume :rolleyes:
eu? stai linistit ca pe mine ma doare undeva de locul vostru...din partea mea puteti fi si pe primul loc, macar asa prindeti si voi un loc 1, ca in campionat mai greu...
iar cu onoarea nu-ti dau dreptate...cred ca am fi mai mandrii daca am stii o echipa pe primele locuri in topul coeficientilor si nu prin nu stiu ce top ... sa-i zicem mai ciudat

Angel66
11th July 2006, 20:15
da mey...numai de echipe de kko am dat anul trecut...valerenga, lens, heerenveen, betis, rapid etc...intr-adevar, doar echipe de rahat :happy

cat despre extraordinarul loc 9 ocupat de rapidisti, felicitari...aveti si voi cu ce va lauda acum :evil: daca intereseaza pe cineva acest clasament :happy

ai vorbit si tu ca nu ai ce sa faci...prima echipa buna pe care ati intalnit-o,RAPID,a fost si singura care a pus probleme...dar a fost cantalejo acolo:drak:

otinho
12th July 2006, 00:52
conforum clasamentului XXFKASD Rapid este pe locul 1 in EUROPA ! INCREDIBIL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! INCREDIBIL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ESTE CHIAR LOCU 1 IN EUROPA !! CE ONOARE PT ROMANIA ! FELICITARI RAPID :happy

|\/|@C1|_| 43V3R inteleg ca in perioada ta de initiere ai aflat de cuvantul "frustrat" , te-as ruga sa afli si ce inseamna si cand trebuie sa-l folosesti , un stelist nu poate fi numit "frustrat" de catre un rapidist deoarece steaua a fost si este superioara rapidului (vezi istorie , campionatu trecut , cupa uefa) , asa ca ai face bine sa-ti calauzesti tribul spre alte meleaguri

P.S : sper sa nu cada podu peste voi :-s

dede
12th July 2006, 10:21
ai vorbit si tu ca nu ai ce sa faci...prima echipa buna pe care ati intalnit-o,RAPID,a fost si singura care a pus probleme...dar a fost cantalejo acolo:drak:
asa...scoate-te scoate-te
asa's rapidistii...spun ca am ajuns in semifinale din cauza ca am jucat doar cu echipe de kko, dar cand zicem ca una a fost rapid, baga fraza cu "rapid nu intra in acea categorie" :sleep:

mblue
9th August 2006, 10:33
conforum clasamentului XXFKASD Rapid este pe locul 1 in EUROPA ! INCREDIBIL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! INCREDIBIL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ESTE CHIAR LOCU 1 IN EUROPA !! CE ONOARE PT ROMANIA ! FELICITARI RAPID :happy

|\/|@C1|_| 43V3R inteleg ca in perioada ta de initiere ai aflat de cuvantul "frustrat" , te-as ruga sa afli si ce inseamna si cand trebuie sa-l folosesti , un stelist nu poate fi numit "frustrat" de catre un rapidist deoarece steaua a fost si este superioara rapidului (vezi istorie , campionatu trecut , cupa uefa) , asa ca ai face bine sa-ti calauzesti tribul spre alte meleaguri

P.S : sper sa nu cada podu peste voi :-s

dupa mesajul tau tu chiar esti frustrat, serios.

FloRyNeL
9th August 2006, 12:27
:yeah: nu are cum sa fie rapid pe 1 k ei au ajuns pana in sferturi iar steaua pana in semifinale...dar ce conteaza steaua e mai buna decat rapid....forzza steaua:yeah:

the lion king
9th August 2006, 12:28
sunt niste coeficienti uefa pe care eu nu-i inteleg niciodata.

dede
9th August 2006, 12:43
:yeah: nu are cum sa fie rapid pe 1 k ei au ajuns pana in sferturi iar steaua pana in semifinale...dar ce conteaza steaua e mai buna decat rapid....forzza steaua:yeah:
in clasamentul asta nu se ia doar ce face o echipa in cupele europene, ci si ce face in campionat sau in cupa...oricum, e cam dubios...

FloRyNeL
9th August 2006, 12:45
pai da ma ...steaua a terminat pe 1 ...a fost in turu 3 preliminar ligi campionilor ...a fost in semifinale uefa in sezono 2005-2006 iar rapid ce a facut ???

dede
9th August 2006, 12:58
in plus? a castigat cupa...a mai term pe 2 si a ajuns in sferturi

da clasamentu' asta nu-i prea corect...de ex Barca, care a castigat campionatul si ucl nu-i pe 1

FloRyNeL
9th August 2006, 13:06
asa e ...clasamentu il fac niste oameni fara experienta

magica_steaua
9th August 2006, 13:14
rapid pe 9????????,cea mai mare prostie pe care am auzit v-am mai zis eu crede ca ar trebui sa fie pe primul loc rapidul este peste,barcelona chelsea,milan,arsenal,liverpool...........ce a luat rapid anul trecut????in afara de ce ia de fiecare data de la noi stiti voi ce
buna gluma cu locul 9

dede
9th August 2006, 13:15
eh, acuma e pe 10 :P

RstInPc
9th August 2006, 15:15
Fuse si se duse. Clasament intocmit pentru competitiile desfasurate in perioada 1 iulie 2005-30 iunie 2006. In ultima vreme numai discutii fara orizont.
THREAD CLOSED !