PDA

View Full Version : Predictii de la SkY_LeadeR...



Sky_Leader
8th July 2006, 03:29
In acest thread voi incerca sa postez ceva tips-uri ale unor meciuri de pe urma carora cred ca pot obtine ceva banutzi....Sper sa ma urmariti indeaproape ca pe veterani de aici.....si impreuna sa castigam ceva din pariuri.....:yeah:

Sky_Leader
8th July 2006, 04:07
In primul meu bilet voi incerca sa combin cateva meciuri(multe pentru unii)...din care sa iasa o cota frumusica :

17:00 SE2 Degerfors - Umea 1 1,55@Pariloto(cea mai mare cota de pe piata)
Un meci dintre ocupantele locului 7 respectiv 15 din Suedia 2....Umea nu are victorie "afara"..2 egaluri obtinute pana acum...fapt care nu prea ii permite sa spere la multe in meciul de astazi cu Degerfors.Gazdele au avut un inceput mai ezitant,insa putem spune ca au o scuza..au jucat p rand cu cele mai bune echipe din campionat..ocupantele primelor 2 locuri.Mizez pe victorie Degerfors.

21:30 IRL Longford - Cork City 2 2,05@Pariloto
Eu zic ca diferenta dintre cele 2 se poate vedea cu ochiul liber...Cork City se afla in plutonul celor 3 echipe ce lupta pentru titlu si de aceea nu isi permit pasi gresiti mai ales ca mai sunt si restante pentru contracandidate...Singurul inconvenient(trebuia sa existe unul :) ) este faptul ca miercuri,Cork joaca in turul I preliminar al U.C.L.,acasa,impotriva lui Apollon Limassol...Cota frumoasa si tentanta 2,05...deci 2 solist....

03:30 MLS F.C. Dallas - New York 1 1,65@Pariloto
Un meci din marele campionat al americanilor :)...acest meci trebuie privit mai mult din pozitia New York-ezilor care, sunt pe 11 din 12 cu doar 2 victorii in aceasta editie....deci slabe sperante...Cat despre Dallas....sunt pe 2 nu departe de locul 3 ...insa la multe mile distanta de lider,distanta ce poate fi concretizata in 11 puncte...e drept,cei din urma au un meci in plus....DECI solist 1.

Cota: 5,24
Miza: 20 RON
Eventual Castig: 104 RON

Acesta este un bilet putin indraznet...pacat ca nu sunt acceptate cotele <1,5 ...bine ca le accepta casele de pariuri ;)

Sky_Leader
8th July 2006, 19:05
Mari emotii la primul meci Degerfors - Umea...Umea deschis scorul in min 8 a fost egalata in min 45...insa a preluat din nou conducerea in min 70....Totusi,de rusinea mea..:) Degerfors a revenit si a marcat in minutele 75` , 81` , 89`..Totul e bine cand se termina cu bine....Ink 2 meciuri mai pe seara de pe acest bilet.....

Sky_Leader
8th July 2006, 22:24
Cork City conduce la pauza cu 2-0 pe Longford...deci pana acum totul e bine..sper sa se mentina in repriza a 2-a .....;)

Sky_Leader
9th July 2006, 00:58
asadar Cork a batut cu 2-0...mai am pe Dallas si maine ridic 104 RON...deh sa vedemmm Hai Dallas...Biletul de maine il postez mai spre dimineata..pt cei interesati...daca exista :)

Sky_Leader
9th July 2006, 04:46
Dallas conduce in minutul 55` cu 2-0 ink 35 minute si gata...eu zic ca am prins biletul...sunt curios daca s-a indurat vreunul sa bage meciurile astea 3 in realitate la casa d pariuri....:)..deci primul bilet primul castig.....

Sky_Leader
9th July 2006, 04:49
Dupa ce primul bilet l-am castigat astazi incerc un pariu mai curajos:
No2 19:00 Aalesund - Bodo Glimt 1 1,85 @Pariloto
Aalesund are bilant 6-0-0 acasa...adica perfect sunt pe 1 in NO2,iar Bodo GLimt bilant 2-2-2 in deplasare,locul 4...Eu zic ca Aalesund va invinge astazi mai ales ca Stromgodset ii sufla in ceafa.....Deci Aalesund 1 solist....

No2 19:00 Moss - Stromgodset 2 2,15 @Pariloto
Stromgodset 5-0-1 in deplasare trebuie sa invinga echipa de pe locul 10 3-1-2,Moss pentru ca in cazul unei victorii a lui Aalesund,risca sa ramana in offside.....Stromgodset 2 solist

No2 Haugesund - Pors Grenland 1 1,85 @Pariloto
Am ales acest meci nu pentru faptul ca Haugesund ar fi o mare echipa2-2-2 acasa,ci pentru ca Pors grenland sunt catastrofa "afara" 0-1-5 plus 5 infrangeri consecutive....

Cota finala: 7,35
Miza 10 RON
Eventual castig: 735 000

Astept parrile voastre si vreausa vad daca are cineva tupeu sa il bage :)

Sky_Leader
9th July 2006, 14:42
Pana la urma Dallas a batut azi noapte cu 2-0,biletul 1..castigator.....ramane de vazut,biletul 2,de mai sus....

Pfretzel
10th July 2006, 08:01
din pacate ti-a iesit decat un meci pe biletul 2 :(

Shumu
10th July 2006, 10:45
analfabetule, nu exista "decat" in propozitii afirmative. Se spune "doar". Mai invata limba romana si apoi baga-te in seama cu mine!

Pfretzel
11th July 2006, 08:11
dafto de bule cilemandocar, ma beshando shumule, ok ;)

Vraciul
11th July 2006, 14:43
Pfretzel trimite-mi si mie traducerea pe privat. :)