PDA

View Full Version : skizzo skillz & el nino - nba action - mixtape (streetball video mix)



sensimiliakid
25th January 2008, 01:07
skizzo skillz & el nino - nba action (nba streetball video)

http://www.youtube.com/watch?v=HZLunOVIhHs

www.skizzoskillz.wordpress.com

just_me
25th January 2008, 10:04
:dance::dance:
:happy:happy:happy:lol::lol::lol::headbang::mda:

sunt un jucator doar de pleisteishan aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahaha

sensimiliakid
25th January 2008, 11:22
justplm vezi sa nu te transformi

just_me
25th January 2008, 13:33
:happy:happy:happy:happy
nu-ti face tu griji..tu vezi-ti de schemele de enbiei-ecshan:ok:

Nightfly
27th January 2008, 13:47
"Sunt un jucator doar de playstation?" HAHAHAHA ce tampenie. Cred ca tu nu vrei sa accepti ca "mixtapeurile" tale sunt niste prostii si asa ca incepi sa te iei de toti care te critica. Nu, nu avem nimic cu tine dar pur si simplu sunt versuri imbecile.

Raptor
27th January 2008, 21:11
Jucator de XBOX 360 nu mergea la rima...

sensimiliakid
27th January 2008, 22:20
:happy nighfly tu cu cine ai impresia ca vorbesti ?

phyxius
27th January 2008, 23:10
fuckin' chill, rap boy. daca tot vezi ca lumea iti ia "operele" la misto, nu le mai posta ca sa eviti conflictele.

sensimiliakid
28th January 2008, 00:24
:happy:happy altu

just_me
31st January 2008, 17:51
:happy nighfly tu cu cine ai impresia ca vorbesti ?

cu siguranta nu cu vreo somitate in domeniu...jet, ca esti penibil. :mda:

sensimiliakid
31st January 2008, 20:14
e comic ca tu crezi ca vorbesti cu skizzo, de asta radeam eu fainule care esti tu, reciteste de cateva ori poate prinzi ideea

SweetMan
31st January 2008, 20:36
ce ma poate enerva trompeta,trombonu,claxonu sau ce naiba o fi suntelul ala tampit de la inceputul fiecarei melodii :headbang:

Danila
31st January 2008, 20:37
eu sunt danila.
am ascultat cu ai mei colegi de echipa acest mix al lui skizzo si jur k noua ne place la nebunie.sunt cateva melodii f tari.
nu ma intereseaza k sunt pe alte beaturi...nu e nimic ilegal si oricum nu ma deranjeaza.
as vrea sa fie mai multe melodii despre baschet...mie imi place si asta...jur din nou:D
cei 7 romani din echipa Brasovului din acest an asculta in fiecare deplasare albumul...
keep up the good work.
just_me...chiar dak esti un hater eu tot te iubesc:D

just_me
1st February 2008, 13:13
danila, daca ai tai colegi sunt tizz si popescu, atunci ma abtin :P
oricum, mersi >:-D< si sa vii maine la meci sa-mi vezi schemele de enbiei eacshan

just_me
1st February 2008, 13:18
e comic ca tu crezi ca vorbesti cu skizzo, de asta radeam eu fainule care esti tu, reciteste de cateva ori poate prinzi ideea

sau poate nu, plm, fainul care e eu sar putea sa n-ul duca int-ratat de mult incat sa inteleaga mesajul din spatele spuselor tale...ce sa m-ai vb de lirica complexa si greu de digerat prezenta pe mix. vb lui nightfly "sunt un jucator doar de pleisteishan" ?!?!?! c'mon, tu si alte milioane de copii de 10 ani ar putea considera aceasta erudita versificatie ca plina de substanta. JET din nou si sper ca definitiv.

sensimiliakid
1st February 2008, 14:33
aceasta erudita versificatie ca plina de substanta

:happy date-n spanac de pantofar cult, data viitoare sa vorbesti cu cuvintele tale sau nu o mai pune pe maicata sa-ti scrie posturile si o minti ca-i tema de casa ... frate nu-ti place nu asculti e simplu, nu stiu ce tot te agiti pe aici ca un shprei ... fa fass mai incolo ca deja miroase a hater cacacios

Zabriskie
1st February 2008, 14:38
omule, am citit si eu ce s-a scris pe aici si pe celalalt topic, lumea si-a exprimat parerea, unii au zis ca le place, altii au zis ca nu le place. tu le-ai raspuns la fiecare post cu fraze aiurea, nu am timp sa dau copy-paste, si e normal ca s-au enervat. acum vii si spui ca daca nu iti place nu asculti, nu era bine sa adopti "tactica" asta de la inceput? bafta in continuare, e bine ca cineva mai face lucruri ca astea si din pasiune.

just_me
1st February 2008, 17:29
:happy date-n spanac de pantofar cult, data viitoare sa vorbesti cu cuvintele tale sau nu o mai pune pe maicata sa-ti scrie posturile si o minti ca-i tema de casa ... frate nu-ti place nu asculti e simplu, nu stiu ce tot te agiti pe aici ca un shprei ... fa fass mai incolo ca deja miroase a hater cacacios

sa fi hater e una...io incerc sa iti zic ca mixu p***dii e PENIBIL, versurile sunt penibile si fi linistit ca nici nu am ascultat toata dejectia si nici nu am de gand sa o fac. oricum din moment ce nu ma ridic la nivelul exigenteleor artistice pe care le ai nici nu o sa mai postez nimic in legatura cu prostiile astea de "mix-tape-uri", deoarece mi se pare inutil sa continui sa te iau la p**a, nici macar asta nu merita pseudo-arta asta cu "cantatu'" despre play-station. doamne de cul tre sa fi ca jucator doar de play-station.
poti, dinspre partea mea, sa spui ce vrei, sa ai tu ultimul cuvant, tot un penibil esti, mai debitezi si ineptii pe deasupra..m-am saturat sa te bag in seama. :mda:

sensimiliakid
2nd February 2008, 01:21
tocmai te-ai bashit pe gura :happy

Gontel
2nd February 2008, 11:31
sensi..., nu vezi ca te faci singur de ras postand aiurea? ok...ne-ai aratat clipurile, oamenii si-au dat cu parerea, dar acum lasa-i in pace, nu e obligatoriu sa le placa. fiecare cu gusturile lui.

Raptor
2nd February 2008, 23:16
Superb thread. The best thing to happen to a forum since the gonflable female was invented.

just_me
3rd February 2008, 11:34
bah raptor, io stiu ca e inflatable, http://www.thefreedictionary.com/gonflable :P

Raptor
3rd February 2008, 11:46
Apropos... thread closed.