PDA

View Full Version : Forum meeting (4)



rasheedkpenny
4th March 2004, 10:26
Din cate stiu eu, cea de-a patra intâlnire a forumistilor va avea loc pe 20 martie! Right?

DJ Klaus
4th March 2004, 10:52
Yeap ! you're dam right ! :yeah:

Ultras
4th March 2004, 11:15
Daca tot s-a deschis subiectul, atunci sa incepem si inscrierile. Prezent 100%!

rasheedkpenny
4th March 2004, 11:31
Eu iar sper sa fiu prezent! :( De data asta chiar sper sa ajung! :D

DJ Klaus
4th March 2004, 11:39
Rasheed ... trimit rusii pe tine si te aduc pe sus daca vii ca datile trecute fix!
Cum draq sa lipsesti de la o asemenea intalnire :yeah: :yeah: :yeah:

Ultras
4th March 2004, 11:46
Intrebarea e daca o facem lata tot acolo sau schimbam carciuma? :mda:

DJ Klaus
4th March 2004, 11:52
mie mi-a placut acolo :ok: dar putem face si in alta parte dar sa avem si ce manca :yeah:

Ultras
4th March 2004, 12:13
Eu tot la Shorley zic. Da' sa vedem daca sunt si alte sugestii. :mad:

gigel_bucur
5th March 2004, 14:48
Eu tot la Shorley zic. Da' sa vedem daca sunt si alte sugestii. :mad:

eu zic sa-si dea fiecare cu parerea si la final facem un poll.
incep eu: Shorely:)

vasile314tzurka
5th March 2004, 14:52
tot asa
dar pe 19 martie ca atunci e vineri

Vadim
5th March 2004, 14:54
Eu zic sa punem undeva mai in centru. Cu banii de taxi pe care ii dau pana la shorley si inapoi se poate bea sau manca undeva in centru.

DJ Klaus
5th March 2004, 15:02
Tot Shorley ! Vadime lasa ma ca te iau si platesti tu berea la toata lumea :D

rasheedkpenny
5th March 2004, 17:11
Rasheed ... trimit rusii pe tine si te aduc pe sus daca vii ca datile trecute fix!
Cum draq sa lipsesti de la o asemenea intalnire :yeah: :yeah: :yeah:

Eu vreau sa ajung, dar nu depinde in totalitate de mine! Asta e singura mea problema! :p

Locul nu am sa-l aleg eu, las pe altcineva care este mai avizat!

ady_azzuro
5th March 2004, 22:01
Imi platiti biletu de avion? :)

vasile314tzurka
7th March 2004, 12:54
Tot Shorley ! Vadime lasa ma ca te iau si platesti tu berea la toata lumea :D

adica apa mea minerala nu o plateste? asta e discriminare pe fata:)

DJ Klaus
11th March 2004, 09:48
in curand va curge bere :yeah: multa bere ... :bere: rauri de bere si mai e ceva ... dar toate la timpul lor... :evil:

vasile314tzurka
11th March 2004, 14:49
mde. rizi de nenorocirea altora. eu ramin si pe 19 la apa mea minerala:) daca nu ma "vatameaza" ultrass apuc sa vin si eu:)

gigel_bucur
11th March 2004, 14:53
mde. rizi de nenorocirea altora. eu ramin si pe 19 la apa mea minerala:) daca nu ma "vatameaza" ultrass apuc sa vin si eu:)
am auzit ca in shorley nu se mai vinde apa minerala decat pentru sprit :drak:

vasile314tzurka
11th March 2004, 14:54
si eu am auzit ca iar implinesti 12 ani de mariaj:)

gigel_bucur
11th March 2004, 14:57
si eu am auzit ca iar implinesti 12 ani de mariaj:)

si ce, asta ma impiedica sa vin? poate o aduc si pe nevasta-mea, pui retetele pe hartie si nu mai sta sa le citeasca pe Online.

vasile314tzurka
11th March 2004, 15:01
retetele pe hirtie? hm. are si femeia o placere si i-o tai si pe aia. basca retezi traficul lui vadim. vezi tu vezi. o sa beau in contul tau doua sprituri de apa minerala.:)

bog_tom
14th March 2004, 14:54
si eu posibil sa ajung ! sanse 90% ! pe 19 martie ? la ce ora ?

cum ajung la Shorley ? unde e localizat ? cum dau de voi ?

o duminica placuta !

DJ Klaus
15th March 2004, 11:14
Pt ca ieri am facut 28 de anisori .. Klaus da de baut la urmatoarea intalnire a forumistilor de pe 19 martie din Shorley! Astfel ca 2 randuri de bere sunt platite de mine pt orice forumist care vine la intalnire! :bere: :bere: :bere: :bere: :bere: :bere:

PS: Aaauch ! Era sa uit ... si apa minerala sau plata ... mde... altfel mi-o luam :yeah:

vasile314tzurka
15th March 2004, 12:01
mde... la multi ani klaus:)

ieppy
15th March 2004, 13:32
La multi ani americane. O sa beau o bere in cinstea ta aici.

DJ Klaus
15th March 2004, 13:38
Lasa vrajeala Ieppy si hai incoace sa bem un butoi de bere :yeah:

rasheedkpenny
15th March 2004, 13:41
La Multi Ani, Klaus!

Ce te faci daca o sa vina foarte multi forumisti la intâlnire? Huh? Cam ce buget ai alocat pentru cele 2 rânduri de bere? :D

Deci pâna la urma unde si când se tine intâlnirea?

ieppy
15th March 2004, 13:45
Klaus, tata, as veni. Dar ma trag studiile inapoi ca sa nu mentionez bugetul. Prin septembrie insa sigur o sa fiu in Bucuresti asa ca atunci o sa bem butoiul ala.

DJ Klaus
15th March 2004, 13:51
Vineri, 19, Shorley, propun ora 20.00 ! toti cei care vor sa vina sa se anunte aici iar de buget nu-i problem ... are balta peste :p

DJ Klaus
15th March 2004, 13:52
Klaus, tata, as veni. Dar ma trag studiile inapoi ca sa nu mentionez bugetul. Prin septembrie insa sigur o sa fiu in Bucuresti asa ca atunci o sa bem butoiul ala.
In septembrie o sa fiu peste ocean :( asa ca ...

ieppy
15th March 2004, 13:54
That's life. dar lasa ca oi mai veni prin tara, sau poate faci o excursie la Viena.

bog_tom
15th March 2004, 21:28
Vineri, 19, Shorley, propun ora 20.00 ! toti cei care vor sa vina sa se anunte aici iar de buget nu-i problem ... are balta peste :p

de acord !

la multi ani si la multa BR, Klaus :D

PS. inca nu am primit raspuns cum dau de club (sa zicem ca plec de la Universitate sau din Piata Muncii) si cum dau de voi acolo ? intreb de OnlineSport boyz ? :ok:

BIANCO_NERO
15th March 2004, 22:05
Pt ca ieri am facut 28 de anisori .. Klaus da de baut la urmatoarea intalnire a forumistilor de pe 19 martie din Shorley! Astfel ca 2 randuri de bere sunt platite de mine pt orice forumist care vine la intalnire!
PS: Aaauch ! Era sa uit ... si apa minerala sau plata ... mde... altfel mi-o luam :yeah:

La multi ani!!! Klaus... multa sanatate si sa ne vedem si la ... 100 de ani
/OLE/
/hello /hello /hello

PS: Confirmam in proportie de 80% participarea la intalnirea de vineri

Ultras
15th March 2004, 23:23
de acord !

la multi ani si la multa BR, Klaus :D

PS. inca nu am primit raspuns cum dau de club (sa zicem ca plec de la Universitate sau din Piata Muncii) si cum dau de voi acolo ? intreb de OnlineSport boyz ? :ok:

Daca pleci de la Universitate ai trei variante:

1. Iei un taxi care te duce chiar in fata (aprox.40.000 lei - max.50.000)
2. Iei autobuzul 601 (linie studenteasca :D ), pana la Grozavesti unde treci podul, treci de statia de metrou, treci de cea de tramvai si o iei pe prima strada la dreapta. Mergi pana in capat (tinand stanga, sa nu cumva sa o iei in dreapta) pana se infunda si e ditamai mastodontu' care este Shorley.
3. Iei metroul pana la Unirii, schimbi spre Gara de Nord si cobori la Grozavesti. Apoi la fel pe langa statia de tramvai, prima strada la dreapta si mergi pana in capat.

Ai ajuns!

PS. Recomand varianta cu taxi-ul. Atentie! Sa iei unul de firma! Sa nu dai cumva de vreun tepar.

vasile314tzurka
16th March 2004, 08:19
eu vin dupa cum am mai spus.

bog_tom
16th March 2004, 12:49
Daca pleci de la Universitate ai trei variante:

1. Iei un taxi care te duce chiar in fata (aprox.40.000 lei - max.50.000)
2. Iei autobuzul 601 (linie studenteasca :D ), pana la Grozavesti unde treci podul, treci de statia de metrou, treci de cea de tramvai si o iei pe prima strada la dreapta. Mergi pana in capat (tinand stanga, sa nu cumva sa o iei in dreapta) pana se infunda si e ditamai mastodontu' care este Shorley.
3. Iei metroul pana la Unirii, schimbi spre Gara de Nord si cobori la Grozavesti. Apoi la fel pe langa statia de tramvai, prima strada la dreapta si mergi pana in capat.

Ai ajuns!

PS. Recomand varianta cu taxi-ul. Atentie! Sa iei unul de firma! Sa nu dai cumva de vreun tepar.

multumesc pentru info.. si daca plec de la Piata Muncii ? asta in cazul in care nu ajunge Klaus sa ma ia :D

Ultras
16th March 2004, 12:56
Metroul pana la Universitate si de acolo vezi mai sus! :drak:

bog_tom
17th March 2004, 13:22
atunci ramane pe vineri la ora 20:00 ?

Ultras
17th March 2004, 13:27
Ramane! Klaus daca tot dai doua randuri de bere, faci si rezervarea! :D

rasheedkpenny
17th March 2004, 13:33
Exact asta vroiam sa va intreb! Daca ati facut rezervare sau nu? Pentru câte persoane faceti rezervare?

Ma anunt si eu la Shorley, vineri seara, in proportie de 90%!

DJ Klaus
17th March 2004, 13:38
Rezervarea o voi face vineri dimineata ! Pai hai sa vedem cati suntem: Eu , Vadim, Vasea, Ultras, BiancoNero, gigel bucur, bog tom, rasheed..si cam atat!
8 si-au anuntat venirea pe forum : Ultras ce stii de clonele tale :evil: ultras sportul si care mai era ?

Ultras
17th March 2004, 13:48
pai daca-i clona ultras_sportul vine. Mai ar fi gigel_sportul, dar e indragostit si nu stiu daca putem conta pe el! :evil:

DJ Klaus
17th March 2004, 13:50
ok , pai atunci rezervam tot o masa de 12 persoane ! :yeah:

DJ Klaus
17th March 2004, 13:51
Ma gandeam la Ady azzuro si EDMOND ca invitati speciali,poate dau si ei o fuga sa vada cum e o arena in realitate :evil:

EDMOND_
17th March 2004, 23:15
M-as plictisi , esti cam rigid si lipsit de fantezie , nu cred ca o bere te-ar stimula prea mult...

gigel_bucur
18th March 2004, 02:50
Shorley este un loc public, draga Klaus. din moment ce poate intra oricine, se poate discuta orice (apropos, sa va arat o poza in care sunt cu fularul lui Dinamo la gat) devine un loc neinteresant pt. anumite categorii de oameni.
Intalnirile astea raman pt. aia care "au curaj sa se priveasca fata in fata", cum bine spunea cineva acu' fo' trei saptamani. e mai greu sa vii cu argumente cand se uita "dusmanul" in ochii tai :ok: e ma simplu sa defulezi din spatele monitorului.
pe vineri:)

EDMOND_
18th March 2004, 07:47
Fii serios , folosesti cuvinte prea mari pentru o simpla intalnire la un restaurant... ca sa fac drumul de la Craiova la Bucuresti imi trebuie o motivatie pe care deocamdata nu o am... sa te privesc pe tine in ochi nu este o motivatie ... ( poate daca vine Roxana... sau Mihaela....):).
La inceputul lunii aprilie cu ocazia targului de turism o sa stau o saptamana in Bucuresti si o sa ma intalnesc cu multi din cei care posteaza pe forum...

vasile314tzurka
18th March 2004, 08:24
ok , pai atunci rezervam tot o masa de 12 persoane ! :yeah:

klaus, stii ce? inainte de a face rezervarea ia si citeste discursurile, poate-ti mai vine mintea la cap:

http://atelier.liternet.ro/articol.php?art=1244

discutam la shorley despre ele:)

DJ Klaus
18th March 2004, 09:44
M-as plictisi , esti cam rigid si lipsit de fantezie , nu cred ca o bere te-ar stimula prea mult...
Mister Edmond, poate esti ocupat cu stergerea mesajelor al suporterilor Craiovei iar noi (ca sa vezi) te retinem! Parca te distrezi mai mult stergand mesaje decat participand cu o tzara de minte la o discutie ce nu implioca fotbalul.
Zau... e pacat de timpul tau !

vasile314tzurka
18th March 2004, 09:46
Klaus, este vorba de o intilnire aici nu de platit polite. te rog sa pui punct aici. nimeni nu e obligat sa vina. cine vine e binevenit, cine nu nu avem de ce sa-i purtam pica.

DJ Klaus
18th March 2004, 09:59
Klaus, este vorba de o intilnire aici nu de platit polite. te rog sa pui punct aici. nimeni nu e obligat sa vina. cine vine e binevenit, cine nu nu avem de ce sa-i purtam pica.
Nu am facut decat sa fiu politicos si sa-i raspund "onorabilului"! Oricum scuzele mele stimabile artist iar citatul "treceţi, domnule, dvs cu toată pleaşca aia de maro din care vă scoateţi la întîlniri celebre pentru uzul naţiunii presată-n cataloage albume ciosvîrte de lene unsă pe coli mari de carton fumuriu. treceţi cadorisind ambulanţe festive şi leproşi. treceţi în postumul de stofă prin noi ca prin nimeni" GENIAL :yeah:

EDMOND_
18th March 2004, 10:45
Klaus , nu am ce sa-ti fac , tu atata poti , in ciuda ifoselor de pe "restricted". Nici macar nu stii cand sa te opresti... ( am vazut ca arunci mici sageti "nevinovate" spre mine si pe alte thread-uri ).
Va doresc succes si probabil o sa vin si eu la o intalnire viitoare..sa se intoarca si Tudose , poate vine si Inter... Toate cele bune.

DJ Klaus
18th March 2004, 10:52
Eu nu am zis cat poti tu sau cat poate altul desi se vede de la o post ... vad doar ca eu te ignor iar tu vii aici pe Diverse si te bagi in seama ! Fa si tu diferenta intre o gluma si o rautate si poate vei trai mai linistit !

EDMOND_
18th March 2004, 12:20
Pai tocmai asta este , ca nu ma ignori ( chiar imi doresc asta ). M-ai provocat pe Arena, ai castigat ... acum gata , s-a terminat ! Daca mai ai probleme legate de mine foloseste pm...

" Vai Ady da' cum ai putut deschide un topic asa de ... si ... asa de...Tz tz tz Rusinica ! Te-a mustrat pana si sefu' tau ! " - mesajul asta al tau este ca raspuns la o postare a mea ..nu stiu daca este o "gluma" sau o "rautate" ,
dar nu prea se vede ca ma ignori, iar aici nu intram daca nu aminteai numele meu ...
Deci , hai sa terminam. Daca mai ai probleme iti stau la dispozitie pe pm , dar lasa sfaturile ca stiu bine cum sa aleg sa traiesc...
Chiar nu am nimic cu tine ,daca vrei sa intelegi , dar chiar doresc sa ne ignoram reciproc... poate asa vom reusi sa stam la o masa si sa bem bere impreuna.
Inca odata toate cele bune maine. Si La Multi Ani pentru ziua de nastere!

DJ Klaus
18th March 2004, 12:29
Merci ! Gata .. ia uite ce repede ne-am impacat :bere:

Tudose
18th March 2004, 15:38
Edmond_, eu m-am intors. Si voi merge vineri seara la intalnire. E un argument suficient sa vii si tu?

Ultras
18th March 2004, 15:41
Argumentul pentru care nu cred ca va ajunge la intalnire este ca sta in Craiova. Nu neaparat participantii! :ok:

EDMOND_
18th March 2004, 15:46
Ma bucur ca te-ai intors! Nu stiu daca ne vom vedea , mai vorbim... Daca nu , cat de curand...acum ma pregatesc de Targul de Turism ...la Romexpo 1-5 aprilie si voi avea destul timp zilnic dupa ora 18.00. Nu cred totusi ca voi fi prezent maine.Faptul ca stau in Craiova nu are prea mare importanta, asta chiar nu conteaza .

DJ Klaus
18th March 2004, 17:06
Ok! Se anunta o intrunire incendiara ! :yeah:
Oricum am marit bugetul de bere! Daca vine si EDMOND dau 3 beri de caciula

ady_azzuro
18th March 2004, 20:04
Sa-mi opriti si mie niste bere ca sunt insetat :D
Va fac pe toti musulmani - teroristi daca aranjam un meeting in Middle East :)
Edmond, am auzit ca tu te ocupi cu turismul...nu dai o fuga pana in Dubai?
Ai multe de vizitat acolo, + ca aeroportul este cel mai mare din lume :)

vasile314tzurka
19th March 2004, 06:21
ady, tu nu ai voie bere:( nici ca musulman nici ca virsta. te iau sub aripa mea ocrotitoare si bem apa minerala:)

DJ Klaus
19th March 2004, 10:37
Avem rezervare la Shorley pe numele ONLINESPORT , o masa de 12 persoane dar de la ora 19.30 pt ca am fost avertizat ca va fi foarte aglomerat si riscam sa pierdem masa daca o rezervam de la o ora mai tarzie! Oricum am cerut un separeu ca sa ne putem desfasura in voie si sa fie usor si pentru chelneri sa curete sangele care se va varsa acolo :evil:
in rest o berea o sa curga valuri :bere: :bere: :bere: :bere: :bere: :bere:

iulian
19th March 2004, 11:39
O sa venim si noi...adica eu si inter :ok:

iulian
19th March 2004, 11:43
dar e posibil sa ajungem in jur de ora 20.00

uti2102
19th March 2004, 13:27
E posibil sa apar shi io dak scap de treburi pana atunci. Oricum sunt prin zona aia, deci e f. probabil sa vin. :cool:

iulian
19th March 2004, 13:42
:ok: hehe ...hai pupalash...sa "combatem" acolo...ca poate nu mai vine nici un Stelist si ma "omoara" astia :ciocan:

Vadim
19th March 2004, 13:46
Eu o sa vin in jur de 21:00-21:30.

rasheedkpenny
19th March 2004, 14:39
Eu o sa ajung pe la 19:35-19:45... desi nu cred ca o sa stau prea mult! Pacat Vadime ca ajungi asa de târziu... eu poate plec pâna la ora aia! :(

EDMOND_
19th March 2004, 14:39
Sunteti deja 13 , asta inseamna ca eu o las pe altadata ca nu mai sunt scaune...
Va urez distractie placuta !

Ultras
19th March 2004, 15:03
Eu deja imi fac incalzirea! Am stat in curent si am o durere de masele nasoala rau. Am luat un medicament: palinca de Maramures! Efectul garantat. Deja mi-a amortit toti dintii. :sleep:

vasile314tzurka
19th March 2004, 15:26
inseamna ca vii gata tratat:)

DJ Klaus
19th March 2004, 15:51
Sunteti deja 13 , asta inseamna ca eu o las pe altadata ca nu mai sunt scaune...
Va urez distractie placuta !
Lasa ca pe tine te punem in capul mesei :D

Apropo muica... eu numarai 12 recte Vasea,Giegel bucur, Ultras, Bianco Nerro,Bog tom, Vadim, Iulian, Inter, Rasheed, Tudose, Al Popa si eu

EDMOND_
19th March 2004, 16:08
"pai daca-i clona ultras_sportul vine. Mai ar fi gigel_sportul, dar e indragostit si nu stiu daca putem conta pe el! "

DJ Klaus
19th March 2004, 17:43
Pai sa purcedem deja spre victoria cea mare , sa atacam shorley cu bere, mici si friptane :yeah: :yeah: :yeah:

rasheedkpenny
19th March 2004, 17:51
C ya all there! Cine ajunge primul acolo? Huh?

DJ Klaus
19th March 2004, 17:52
C ya all there! Cine ajunge primul acolo? Huh?
Suprize surprize :evil:

rasheedkpenny
19th March 2004, 17:58
Cred ca eu o sa fiu cel mai mic de pe acolo.... la doar ~ 24 de ani! :D

ieppy
19th March 2004, 18:00
Asta pana cand o sa vin eu. Dar las ca-i bine. Putin sange proaspat, fie el si de rapidist. Just kidding.

rasheedkpenny
19th March 2004, 18:06
Eeh... sânge proaspat zici? :p
Ieppy, poate ti-o ia ady_azurro inainte... ca la vârsta putini il pot bate! :D
Sau poate ady_azurro e mai in vârsta, dar se dedubleaza! :D

Ultras
19th March 2004, 18:07
inseamna ca vii gata tratat:)

Pai, da' ce credeai? Ca vin sa beau? Eu vin sa port discutii elevate si sa mananc Gordon Blue! :evil:

vasile314tzurka
19th March 2004, 18:14
Asta pana cand o sa vin eu. Dar las ca-i bine. Putin sange proaspat, fie el si de rapidist. Just kidding.

noi nu facem discriminari. trebuie si cineva sa serveasca la masa. el are doua atuuri:) e si tinar e si rapidist:)
am plecat:)

Vadim
19th March 2004, 18:54
..sa se intoarca si Tudose , poate vine si Inter... Toate cele bune.
Sinteli legati cu cordonul omblical sau crezi ca daca nu vin ei te vei simti ca intre straini?

inter
19th March 2004, 18:55
:D:D:D, Vadime , ai grija:p
s-ar putea sa fim multi olteni asta seara :D:D:D

Vadim
19th March 2004, 19:04
De unde, ce vine Blue cu Gerson, Pacala si Vialli? :)

inter
19th March 2004, 19:07
:D :D buna faza

Vadim
19th March 2004, 19:09
Pai daca nu vine Blue&Co. si vin pe bune olteni, o sa va asez 6 de o parte - olteni, 6 de alta - Steaua & Sportul & alte echipe, iar eu in capul mesei, ca la Cina cea de Taina. :)

rasheedkpenny
19th March 2004, 19:27
Intrebarea este... cine e Iuda?

Eu inca n-am plecat spre Shorley! Tot la munca...

Vadim
19th March 2004, 19:33
Hmm, Iuda cred ca stiu cine e, dar nu are cum sa vina micutul de el.

EDMOND_
19th March 2004, 19:41
Adevarul este ca am treaba , am intrat pe ultima linie dreapta cu programele de vara , fiecare zi si ora conteaza de acum , dar voi fi mai liber in aprilie. Voi fi atunci prezent! Va doresc sa va distrati...eu inca sunt la birou..am insa aici o sticla de metaxa si beau un pahar cu gandul la voi!...

inter
19th March 2004, 19:52
la cata Metaxa ... precis ca majoritatea itinerariilor au ca destinatie Grecia :D:D:D

EDMOND_
19th March 2004, 20:00
Si Grecia , dar nu mai spun mai multe pentru ca ma suspenada CNA -ul , o sa creada ca-i publicitate mascata...

ady_azzuro
19th March 2004, 20:13
Eeh... sânge proaspat zici? :p
Ieppy, poate ti-o ia ady_azurro inainte... ca la vârsta putini il pot bate! :D
Sau poate ady_azurro e mai in vârsta, dar se dedubleaza! :D
Mai stii... :p

ricky
19th March 2004, 21:49
"Ficiori", distractios placutos ! :p :bere: :bere: :bere:

uti2102
20th March 2004, 00:08
Prima cronica : la dezmatz fura 13 oameni. Iar cel mai tanar nu fu Rasheed cum se laudase ci io. D-aia m-au shi trimis repede acas'. :happy

Dorin
20th March 2004, 09:26
Asteptam comentarii si imagini !!!! :yeah: Dorin

Vadim
20th March 2004, 12:06
Pai ca de obicei, indiferent la ce ora se vine, se pleaca la ora 1 noaptea. Au ramas pe baricade pana la ora de inchidere a localului: Rasheed, Gigel_Bucur, Tudose, Vasile314tzurka, Klaus si cu mine. Primii de la masa de 13 persoane s-au ridicat si au plecat Inter si Iulian ;)

inter
20th March 2004, 12:23
tre sa tinem cont ca unii mai au si familii :p, copii mici etc. :D:D:D:D

ieppy
20th March 2004, 12:29
Si care au fost subiectele? Ce sa discutat? Ce sa baut? Ce nu sa baut? Sa lasat cu bataie?

inter
20th March 2004, 12:32
au scapat de data asta, o amanam pana vei fi si tu prezent :D (bataia)

ieppy
20th March 2004, 12:34
Ne intalnim in parcarea din spatele lui shorley. Insa nu stiu daca pot sa am incredere in tine ca cine stie poate il aduci pe ady si o sa fiu in inferioritate numerica asa ca o sa vorbesc cu ayrton ca sa imi watchuiasca back-ul.

iulian
20th March 2004, 13:29
Primii de la masa de 13 persoane s-au ridicat si au plecat Inter si Iulian ;)

pai noi am venit la 20.00 ...tu la 22 si ceva ....noi am plecat la 23 tu la 01.00 tot cam atit am stat :ok:

plus ca am facut greseala sa venim motorizati :ciocan: ...si apareau dinamovisti pe strazi daca mai intirziiam si luam :rosu: :happy

next time :bere:

ricky
20th March 2004, 13:58
IULIAN, nu se poate ! Nu scapi !
TU ne-ai reprezentat si pe noi, cei care n-am putut fi prezenti !
Asa ca...propun...vot de blam cu MUSTEALA scrisa !
Sa-i fie interzis accesul motorizat ! :mad:

vasile314tzurka
21st March 2004, 10:19
Ne intalnim in parcarea din spatele lui shorley. Insa nu stiu daca pot sa am incredere in tine ca cine stie poate il aduci pe ady si o sa fiu in inferioritate numerica asa ca o sa vorbesc cu ayrton ca sa imi watchuiasca back-ul.

si fara ady vei fi in inferioritate numerica. iar daca vii cu ayrton trebuie sa-l pazesti si pe el:) nasol rau de tot:)

vasile314tzurka
21st March 2004, 10:23
Si care au fost subiectele? Ce sa discutat? Ce sa baut? Ce nu sa baut? Sa lasat cu bataie?

subiectele au fost de tot soiul. in primul rind au facut misto de mine si de apa mea minerala. discutaram de tine cu alpopa:) de steaua de craiova de persoanele care nu-s de fata, de calculatoare, de forum gold, de live, de america si de moderare. asta ce auzii eu, ca-s destul de surd. in rest sa mai spuna si cei din cealalta parte a mesei:) kalus primi de la inter un fular cu hai craiova si anti-bucuresti, pe care-l pura pin' la sfirsitul mesei. de batut nu ne baturam ca n-avuseram timp:)

bog_tom
21st March 2004, 13:00
eu unul ma bucur ca am reusit sa ajung la intalnire si m-am simtit super bine chiar daca mai mult am discutat cu doar 1/2 din cei prezenti (cei din prima jumatate a mesei) si de aceea ii sfatuiesc pe cei care ezita sa mearga la astfel de intalniri sa o faca pentru ca sunt foarte interesante si relaxante in acelasi timp !

daca o sa mai fiu prin zona si la urmatoarea intalnire, o sa fiu prezent cu siguranta !

multumesc in special lui Klaus si lui vasile314tzurka ca "m-au preluat" de la Unirii :ok:

ricky
21st March 2004, 13:09
VASILE, ai baut vineri apa minerala ca sa ai...burta pentru astazi-seara ?! :ok:

ieppy
21st March 2004, 13:58
si fara ady vei fi in inferioritate numerica. iar daca vii cu ayrton trebuie sa-l pazesti si pe el:) nasol rau de tot:)
DE ce mah? E asa fioros? Nu aveti o poza? Ce e de capul lui?

De fapt voi nu m-ati vazut pe mine asa ca nu stiti ce pot eu.

Si asa vasile, mai barfit cu alpopa, sunt dezamagit. :) Dar ia zi ce at vorbit voi despre personajul acesta fantastic numit Ieppy.

vasile314tzurka
21st March 2004, 14:20
VASILE, ai baut vineri apa minerala ca sa ai...burta pentru astazi-seara ?! :ok:

nu. pin'la craciun asta e bautura preferata:(

vasile314tzurka
21st March 2004, 14:21
DE ce mah? E asa fioros? Nu aveti o poza? Ce e de capul lui?

De fapt voi nu m-ati vazut pe mine asa ca nu stiti ce pot eu.

Si asa vasile, mai barfit cu alpopa, sunt dezamagit. :) Dar ia zi ce at vorbit voi despre personajul acesta fantastic numit Ieppy.

nu e asa fioros:) de capul lui nu stiu ce sa spun ca era prea departe deasupra capului meu:) vin si pozele.

nu numai eu, ci si tudose:) pai iti spunem cind vii ca sa vedem de ce esti in stare:)

ieppy
21st March 2004, 14:26
Presimt ca se face o coalitie impotriva mea. Las ca vin eu la in septembie sa pun capat acestei coalitii. Cam cati cm are inter ca sa stiu cat mai trebuie sa cresc pana in septembrie?

EDMOND_
21st March 2004, 14:33
Ieppy , nu-ti spun cati cm are Inter dar iti spun ca este necesar sa te orientezi la altcineva... cu Inter nu ai nici o sansa ... sunteti la..categorii diferite!! :)

vasile314tzurka
21st March 2004, 14:33
pai pe 190 zic eu dar nu pot preciza daca lungime sau si latime:)
cit despre coalitii ce sa mai spun. vine in curind "atacul clonelor" si vom vedea:)

ieppy
21st March 2004, 14:41
Pai pun pariu ca pe lungime il fac. La latime nu il fac sigur dupa cum vorbiti. A, si daca nu ma credeti ca am o inaltime impozanta intrebati-l pe Utilizator ca el e singurul dintre voi care ma vazut live.

vasile314tzurka
21st March 2004, 14:44
nu e bai ca-ti aranjam si latimea:) daca nu ai nimic impotriva:) sa intreb un dinamovist despre alt dinamovist? hm. ai da-l intrebi pe al popa despre mine spune ca am 2 metri... latime:)

nu e bai. vino tu in septembrie si ne lamurim:)

ieppy
21st March 2004, 14:50
hai nu 2 metri, dar tot ai ceva acolo in latime. Te-am vazut in foto. Si ca bine zici pana la urma tot ne lamurim noi.

Vadim
21st March 2004, 15:04
Rasheed si Tudose, sa puneti pozele.

vasile314tzurka
21st March 2004, 15:11
fara comentarii? nu se poate. sa puna si comentarii ca e mai bine:)

uti2102
21st March 2004, 15:25
Pai pun pariu ca pe lungime il fac. La latime nu il fac sigur dupa cum vorbiti.

N-ash fi asha sigur despre inaltzime sa shtii... :p Da' ce mai conteaza ? La capitolul asta nu ma inscriu in concurs. Nici eu shi nici Tzurka presupun.... :evil:

ieppy
21st March 2004, 17:20
Cum sa nu conteze. Conteaza. Ma-ti facut curios cu inaltimea lui inter.

Intere, daca citesti asta, ia zi fratioare cati cm ai?

ady_azzuro
21st March 2004, 18:12
fara comentarii? nu se poate. sa puna si comentarii ca e mai bine:)
Dar fara injurii la adresa mea :evil:
Poate deschide tzurca un topic in care sa ne spunem toti greutatea si inaltimea :)

EDMOND_
21st March 2004, 18:28
2,05 !

vasile314tzurka
22nd March 2004, 07:34
Dar fara injurii la adresa mea :evil:
Poate deschide tzurca un topic in care sa ne spunem toti greutatea si inaltimea :)

nu te-a-njurat nimeni:) doamne fereste. ai fost pomenit la "diverse":)

DJ Klaus
22nd March 2004, 09:33
Si totusi ... unde-s pozele /hello

inter
22nd March 2004, 09:35
Cum sa nu conteze. Conteaza. Ma-ti facut curios cu inaltimea lui inter.

Intere, daca citesti asta, ia zi fratioare cati cm ai?


stii chestia aia cu , curiosii :D :D :D , vino in septembrie si mai ... vedem

iulian
22nd March 2004, 09:48
la inter masuratorile se fac in metri nu in cm :evil:

iulian
22nd March 2004, 09:55
Rasheed pune frate pozele alea odata...ma intereseaza in special aia in care inter era indragostit de fularul Stelei :evil:

inter
22nd March 2004, 10:02
iuliane, vorbim deseara !

iulian
22nd March 2004, 10:09
ups .... :drak:

rasheed nu mai pune poza aia ca ma cheama la "interviu" inter :ciocan:

rasheedkpenny
22nd March 2004, 11:02
Rasheed si Tudose, sa puneti pozele.

Mâine o sa pun si pozele de la intâlnire... trabuie sa le descarc de pe aparat si trebuie sa le redimensionez! Sunt facute la 1600x1200... si trebuie sa le fac de 800x600!

DJ Klaus
22nd March 2004, 12:41
Mâine o sa pun si pozele de la intâlnire... trabuie sa le descarc de pe aparat si trebuie sa le redimensionez! Sunt facute la 1600x1200... si trebuie sa le fac de 800x600!
Da-le lui Vasea sa puna comentariile pe ele ca...e mare comentator :)

vasile314tzurka
22nd March 2004, 13:53
da, da. dupa aia sa-mi iasa vorbe ca am pozat pe cine stie cine si mi-am pus clonele? mai munciti si voi ca ruguiniti altfel.

rasheedkpenny
22nd March 2004, 14:56
Pozele vor fi postate ca attach-uri pe forum, sau vom face ca data trecuta, adica vor fi puse pe site-ul onlinesport.ro?

Eu as zice ca e mai bine sa le punem ca attach-uri(ia mai putin timp, probabil)... si Vasea o sa-mi modifice mesajele si o sa-si adauge mesajele cu copyright-ul de rigoare! :D Merge?

DJ Klaus
22nd March 2004, 15:02
Cum or fi numai sa le vedem

Vadim
22nd March 2004, 15:03
Pozele vor fi postate ca attach-uri pe forum, sau vom face ca data trecuta, adica vor fi puse pe site-ul onlinesport.ro?

Eu as zice ca e mai bine sa le punem ca attach-uri(ia mai putin timp, probabil)... si Vasea o sa-mi modifice mesajele si o sa-si adauge mesajele cu copyright-ul de rigoare! :D Merge?
Da, fa un thread separat cu fotografiile. Si, vorba lui Vasile314tzurka, ffiatent cu clonele alea, sa nu le vada lumea. :D

ady_azzuro
22nd March 2004, 15:41
Ce amuzant e vadim, numai el rade la glumele lui :happy

rasheedkpenny
22nd March 2004, 15:46
Iar tu ady, esti penibil!
Nu inteleg de ce te bagi, când chiar nu stii despre ce este vorba! Uimeste-ma, de preferinta pe privat, cu un raspuns inteligibil si inteligent in acelasi timp! Ce zici?

O sa fac un thread mâine si o sa pun pozele! Sper ca mai puteti astepta pâna atunci! :p

gigel_bucur
22nd March 2004, 20:30
O sa fac un thread mâine si o sa pun pozele! Sper ca mai puteti astepta pâna atunci! :p

n-ar strica sa ni le dai si noua pe mail inainte de a le micsora. poate punem pe hartie si atunci e bine sa fie cat mai mari :ok:

rasheedkpenny
23rd March 2004, 08:50
Pai eu le am acasa in ambele formate, si normale si micsorate! Ideea e ca pozele facute de aparat sunt destul de mari... ~ 800kb - 1Mb fiecare!

gigel_bucur
23rd March 2004, 13:43
Pai eu le am acasa in ambele formate, si normale si micsorate! Ideea e ca pozele facute de aparat sunt destul de mari... ~ 800kb - 1Mb fiecare!

pai asa-s bune de scos:) cat mai mari ca altfel nu iese treaba.
eu cand scot pe hartie 13x18 cm le fac minim la 1600x1200, ca sa iasa ca lumea.
pe astea vreau sa le punem la gazeta de perete la sediul onlinesport (daca ne da voie Vadim). pun si un titlu, ceva de genul, cei mai fair play dintre suporteri :)

rasheedkpenny
23rd March 2004, 14:41
pai da-mi o adresa ca sa ti le trimit... la 1600x1200! ok?
vezi ca o poza are intre 800 si 1000k... asta inseamna ca 18 poze ajung pe undeva pe la 15-16 Mb! Ai atata loc pe mail?

bog_tom
23rd March 2004, 14:44
gigel_bucur, daca nu ai cont de mail cu mult spatiu, fa-ti unul la http://rockmail.exodus.ro ca e free si ofera 30 Mb/cont (iti ajung pentru pozele de la reuniunea de sapt trecuta :D ) !

gigel_bucur
23rd March 2004, 14:52
gigel_bucur, daca nu ai cont de mail cu mult spatiu, fa-ti unul la http://rockmail.exodus.ro ca e free si ofera 30 Mb/cont (iti ajung pentru pozele de la reuniunea de sapt trecuta :D ) !

sincer, nu stiu ce limitare are contul meu. saptamana trecuta am primit un mail de 59MB :o: nu spun cine mi l-a trimis ca nu vreau sa-l fac de ras.
o sa tin minte oferta ta pentru o eventuala clona :ok: ca de un proxy m-oi descurca eu :yeah:

rasheedkpenny
23rd March 2004, 14:57
Si poate-mi spui si mie adresa ... ca sa-ti trimit pozele, nu?
le trimit aici: gbucur@---.ro ....

Daca mai vrea si altcineva sa primeasca pozele... astept adresele aici sau in mesaje private pâna mâine la ora 10 am!

gigel_bucur
23rd March 2004, 15:00
Si poate-mi spui si mie adresa ... ca sa-ti trimit pozele, nu?
le trimit aici: gbucur@---.ro ....

Daca mai vrea si altcineva sa primeasca pozele... astept adresele aici sau in mesaje private pâna mâine la ora 10 am!

iti dau adresa prin pm

vasile314tzurka
23rd March 2004, 15:07
gigel_bucur, daca nu ai cont de mail cu mult spatiu, fa-ti unul la http://rockmail.exodus.ro ca e free si ofera 30 Mb/cont (iti ajung pentru pozele de la reuniunea de sapt trecuta :D ) !

bog. ai uitat unde lucreaza? cum sa nu aiba spatiu:)

bog_tom
23rd March 2004, 15:16
bog. ai uitat unde lucreaza? cum sa nu aiba spatiu:)
ma gandeam ca poate e "sub urmarire" ca sunt multi admini ce isi fac treaba cu mult zel si atunci nu are rost sa incurci afacerile cu treburile personale :rolleyes: cel putin teoretic :D

vasile314tzurka
23rd March 2004, 15:18
e sub urmarirea mea personala si oricum are la teava cit cuprinde:)

rasheedkpenny
23rd March 2004, 15:28
Sorry pentru post-ul de mai sus al adresei! :D

Sper ca nu l-a vazut prea multa lume!

gigel_bucur
23rd March 2004, 15:32
ma gandeam ca poate e "sub urmarire" ca sunt multi admini ce isi fac treaba cu mult zel si atunci nu are rost sa incurci afacerile cu treburile personale :rolleyes: cel putin teoretic :D

crezi ca pe admin il mananca schinarea? :)

bog_tom
23rd March 2004, 15:33
crezi ca pe admin il mananca schinarea? :)
never say never :drak:

gigel_bucur
23rd March 2004, 15:53
Sorry pentru post-ul de mai sus al adresei! :D

Sper ca nu l-a vazut prea multa lume!

deja mi-au venit o multime de mailuri cu URAri de bine :D m-a certat adminul ca primesc prea multe mailuri, acum e linistit :D
postul a stat putin dar e trafic mare pe aici.

uti2102
23rd March 2004, 19:31
Pan' la urma cand apar pozele pe site?! Sau au aparut? :rolleyes:

Vadim
23rd March 2004, 19:35
Pan' la urma cand apar pozele pe site?! Sau au aparut? :rolleyes:
http://www.onlinesport.ro/forum/announcement.php?f=16

bog_tom
23rd March 2004, 19:45
si mai raman cele de la tudose .... pe le asteptam cu nerabdare :D

sorin g.
24th March 2004, 14:34
FORUM MEETING (5) pe 19 sau 20 aprilie? Serios, într-o luni sau marti? N-ar fi mai bine tot într-o vineri, 16 aprilie de exemplu? Sau, egal când, da' sa fie pâna pe 18? Bineînteles ca vorbesc din interes propriu, sunt în vizita la Bucuresti pâna pe 18 si mi-ar place sa beau o bere cu voi.

Toate cele bune.

vasile314tzurka
24th March 2004, 14:52
tot intr-o vineri va fi. sa vedem daca 16 sau 23
daca tu propui 16 asa va fi, mai ales ca e sti aici.

sorin g.
24th March 2004, 15:23
Mersi, ar fi grozav daca se poa' pe 16! Nu de alta, dar forumul asta si participantii au alt nivel fata de PROSPORT (tu stii, ca ai luat ceva înjuraturi pe acolo), asa ca merita sa dau o fuga.

OK, poate ne vedem/facem cunostinta pe 16. Cârciuma nu conteaza, si asa nu le mai stiu, bere sa fie!

Vadim
24th March 2004, 16:57
In principiu, pe 16, dar mai vorbim pana atunci.

rasheedkpenny
25th March 2004, 10:50
Si poate-mi spui si mie adresa ... ca sa-ti trimit pozele, nu?
le trimit aici: gbucur@---.ro ....

Daca mai vrea si altcineva sa primeasca pozele... astept adresele aici sau in mesaje private pâna mâine la ora 10 am!

Din pacate inca n-am reusit sa va trimit pozele in marimea originala! Am fost destul de ocupat in ultima vreme...

Sper sa le trimit mâine! Sorry!

vasile314tzurka
25th March 2004, 10:54
nu e bai. stai linistit:)

bog_tom
25th March 2004, 12:18
pana una alta poate ne revedem "in marime originala" :D

vasile314tzurka
25th March 2004, 12:21
pana una alta poate ne revedem "in marime originala" :D

urmeaza ca rasheed sa te traga in arena pentru ca ii dai lectii de limba:)))
sa vezi atunci pe unde scoti camasa, fiorosule:)

TUDOSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
POZELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Utilizator
25th March 2004, 12:34
In principiu, pe 16, dar mai vorbim pana atunci.


E foarte bine 16, vin si eu in sfarsit, 99% sigur. E bine si pe 23 daca se doreste asta, dar pe 16 venim “antrenati” si bine-dispusi de la sarbatorile de Pasti :). Daca avem ceva dispute ne “ciocnim” in oua :)… Nu va ganditi la prostii…:)

bog_tom
25th March 2004, 12:36
urmeaza ca rasheed sa te traga in arena pentru ca ii dai lectii de limba:)))
sa vezi atunci pe unde scoti camasa, fiorosule:)
nu face nimic ca am vazut eu ca e de treaba :D

TUDOSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
POZELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
ti-au scapat ... ca el si-a facut datoria :ok: check this out: http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=60438&postcount=92

rasheedkpenny
25th March 2004, 12:37
pana una alta poate ne revedem "in marime originala" :D

Hmm... cred ca ai inteles gresit! :D

Pozele postate pe forum nu erau in marime originala, ele fiind micsorate de la 1600x1200 pixeli la 800x600 pixeli, si fiind re-micsorate când au fost puse pe paginile HTML cu comentariile lui vasile314tzurka!

La asta ma refeream... was I wrong? If so, I appologize, if NOT, I expect you to appologize... :D

vasile314tzurka
25th March 2004, 12:40
ti-au scapat ... ca el si-a facut datoria :ok: check this out: http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=60438&postcount=92

vezi daca ma tin de prostiile lui JJ cu atacul clonelor?:) ma pierdui in alea jde pagini si nu fui atent la tudose:)

TUDOSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
IARTA-MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
NU MAI FAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAC

:):):)

bog_tom
25th March 2004, 12:47
Hmm... cred ca ai inteles gresit! :D

Pozele postate pe forum nu erau in marime originala, ele fiind micsorate de la 1600x1200 pixeli la 800x600 pixeli, si fiind re-micsorate când au fost puse pe paginile HTML cu comentariile lui vasile314tzurka!

La asta ma refeream... was I wrong? If so, I appologize, if NOT, I expect you to appologize... :D
nu am inteles gresit... stiu ca pozele trebuie sa aiba un format mai mare ca sa iasa bine pe hartie.... eu le-am pus la mine de 700x535 si prefer sa le pastrez in format electronic ca daca ar fi sa scot pe hartie toate cele 1400 de poze as da faliment :D

am vrut sa zic ca suntem mai castigati daca ne vedem mai des dar se pare ca nu am fost eu destul de explicit (fara intentie) !

salutare Rasheed !