PDA

View Full Version : scrieti macar un motiv pentru care va sustineti echipa favorita



PedrO
4th March 2004, 03:11
in cazul meu ar fii mai multe
21 de campionate
21 de cupe
o cupa a campionilor europeni
o supercupa a europei
si multe altele

Mariusmadmax
4th March 2004, 04:59
in cazul meu ar fii mai multe
21 de campionate
21 de cupe
o cupa a campionilor europeni
o supercupa a europei
si multe altele
in plus simt totul in suflet :
victoriile si izbinzile ma fac sa ma simt bine ! /hello
insuccesele ma fac f trist ! :(

Pancone
4th March 2004, 11:42
in cazul meu ar fii mai multe
21 de campionate
21 de cupe
o cupa a campionilor europeni
o supercupa a europei
si multe altele


Triste motive

iulian
4th March 2004, 11:46
Triste motive


haha...cind o sa ajungeti si voi ( oare vreodata ?) sa aveti ce scrie despre rapid precum pedro despre Steaua sa vezi ce tristi o sa fiti :evil:

Pancone
4th March 2004, 12:03
Nu asta e visul meu sa stiii , tii la o echipa doar pentru ca a castigat titluri asta inseamna iubire ? ..

iulian
4th March 2004, 12:08
nu....asta este alta prostie care o tot spun adversari Stelei...tin cu Steaua pentru ca asa simt...asa am fost crescut...(tatal meu a fost tot stelist...poate de aia ) am 36 de ani...si tin cu Steaua de cind ma stiu...cind eram eu mic nu avea palmaresul care il are acum ...si tot cu STEAUA tineam ...so...

Pancone
4th March 2004, 12:13
Prostie ? vezi ca te joci cu cuvintele dar nu te condamn mspui ca asta e prostie tocmai pentru ca nu realizezi si nici nu vei realiza ce inseamna pasiunea pentru Rapid

iulian
4th March 2004, 12:15
si...am uitat sa punctez ceea ce era mai important...sunt un suporter "normal" al Stelei nu un Ultras nu patimas nu fanatic...accept si sunt deacord (chiar daca cu o stringere de inima este adevarat ) ca si Steaua face greseli...ca si conducerea face greseli...si suporteri fac greseli si nu cred ca o sa ma vezi tu sau altcineva ca o sa ma "bat" pt Steaua cu cineva pe forumul asta ...dar citeodata ma irita cind vad ca uni au ochelari de cal si nu vad nimic din partile bune (sau daca vad nu ar recunoaste nici sa ii pici cu ceara niciodata -vezi cazul Borcea ) ca Steaua inseamna ceva ..parerea mea ca inseamna f.f mult pentru fotbalul romanesc ...

o zi buna tuturor

Pancone
4th March 2004, 12:23
si...am uitat sa punctez ceea ce era mai important...sunt un suporter "normal" al Stelei nu un Ultras nu patimas nu fanatic

Steaua nu are suporteri fanatici . O zi buna

Gica Chioru
4th March 2004, 12:40
Ia spune-ne tu, ma Pancone ce-i aia "suporteri fanatici"? Si n-o baga p-aia cu fumul de locomotiva, ca nu cred ca vine de acolo. Fumul, evident.

Pancone
4th March 2004, 12:49
"ce-i aia suporteri fanatici " , la asta nu pot raspunde , cat despre fenomenul ultras am scris despre el aici pe intern daca vrei o sa-l postez din nou

kraka
4th March 2004, 12:51
Eu tin cu Steaua din '85.Eram in cls.a I-a, si intr-o zi cand am venit de la scoala avea Steaua meci in cupe cu Honved Budapesta.Scor 4-1,daca mai tineti minte(si cred ca mai tineti minte....)
De atunci am inceput sa tin cu Steaua,si nu mai pot sa ma las de ea....:),dar incerc sa vad si sa analizez totul obiectiv(desi nu pot in proportie de 100%).
Cel mai bine e sa reusim si noi sa iesim in Europa cu fotbalul asta de cluburi,ca daca nu ne tot stresam in mocirla asta ca ce stelisti, dinamovisti,rapidisti....etc.suntem si practic n-avem nici o valoare.......cred eu........ :happy

Gica Chioru
4th March 2004, 12:58
""ce-i aia suporteri fanatici " , la asta nu pot raspunde "

Pai ce faci bai Pancone, te joci cu cuvintele?

Pancone
4th March 2004, 13:03
Nu. Doar raspund la intrebari .

the_big
4th March 2004, 13:06
Ia spune-ne tu, ma Pancone ce-i aia "suporteri fanatici"? Si n-o baga p-aia cu fumul de locomotiva, ca nu cred ca vine de acolo. Fumul, evident.
tu sigur nu ai cum sa stii ce esta aia "suporteri fanatici" fiindca voi nu v-ati bucurat niciodata ,voi ati fost facuti fericiti de clanul comunist care va sustinut si v-a bagat cele 21 de titluri pe gat ,la fel si cupe si peste 100 de meciuri fara infrangere ,ati omorat oameni (vezi cazul Mateianu),ati bagat jucatori la puscarie si ati desfiintat echipe ,cum sa stiti voi ce inseamna iubire sau devotament,poate si fanatism ! voi stiti doar sa furati si sa mintiti ,din aceasta cauza nu aveti cum sa simtiti ce simtim noi ptr echipa noastra ! voi tineti cu steaua dar daca va intreaba cineva unde este stadionul sau cine apara la steaua sau cine a inscris in finala CCE (vezi jiji) nu stiti ,voi nu sunteti suporteri voi sunteti admiratori cum ati fost si pe vremea lui ceasca,admiratori ai PCR ului ! nu aveti motive sa tineti cu steaua ,voi ati fost indoctrinati de regimul de trista amintire ca sa sustineti asemenea mizerie !

the_big
4th March 2004, 13:11
in cazul meu ar fii mai multe
21 de campionate
21 de cupe
o cupa a campionilor europeni
o supercupa a europei
si multe altele

stelist tu !? asa sunt multi nu cunosti nic palmaresul stelei ,21 cupe !!!!!!??????

Gica Chioru
4th March 2004, 13:21
Ce sti tu despre istoria clubului Rapid, mai thebig? Sti oare ca sunteti echipa de sorginte bolsevica?

the_big
4th March 2004, 13:41
Ce sti tu despre istoria clubului Rapid, mai thebig? Sti oare ca sunteti echipa de sorginte bolsevica?
nu vreau sa cred ca esti la fel de prost ca SOS ! sorginte bolsevica in 1923 !? esti penibil ! sincer imi pare rau ca m-am bagat in seama cu tine !uita-ma !

the_big
4th March 2004, 13:44
esti la fel de documentat ca jiji !si tu te vezi Mihai Viteazu !?

Gica Chioru
4th March 2004, 13:53
Daca am fi in 1946, in octombrie si pe Giulesti s-ar juca Carmen-Rapid, in deschidere la Venus-Juventus, sti ce ai auzi venind din tribunele po****te numai de inamici?

Rupe-l pe bolsevic!

Daca acum sunteti gratulati cu apelativul, jignitor, de tigani - in acei ani toata lumea microbista va zicea bolsevici. Mociornita chiar a infiintat o echipa despre care spunea:

"noi nu am infiintat aceasta echipa, Carmen Bucuresti, pentru a castiga campionate si cupe ci pentru a ne lupta politic cu echipele ceferiste si rasial cu Ciocanul (echipa evreilor)...."

Sa-ti spun cine era CFR Bucuresti? Ai nevoie? Sa-ti spun cine erau ceferistii, ce vroiau si ce faceau ei? Mizeria pe care au adus-o societatii?

baubau
4th March 2004, 14:12
Chiar "on topic"discutia...

De ce tin cu Dinamo? Pentru ca asa mi-e venit cand ma uitam la meciurile cu Steaua-Dinamo....pur si simplu sa tin cu Dinamo!Simplu nu?
Iar Ceahlaul...nu trebuie sa mai explic asta(se subintelege)

the_big
4th March 2004, 14:14
Chiar "on topic"discutia...

De ce tin cu Dinamo? Pentru ca asa mi-e venit cand ma uitam la meciurile cu Steaua....pur si simplu sa tin cu Dinamo!Simplu nu?
Iar Ceahlaul...nu trebuie sa mai explic asta(se subintelege)

bine ca nu tii cu stiaua !!!!

baubau
4th March 2004, 14:18
Sa inteleg ca thread-ul asta e interzis stelistilor(sau celorlalti)?Ei nu au voie sa-si spuna de ce iubesc/tin la echipa...?

iulian
4th March 2004, 14:19
nu aveti motive sa tineti cu steaua ,voi ati fost indoctrinati de regimul de trista amintire ca sa sustineti asemenea mizerie !

m-am mai linistit un pic dupa ce am citit ce ai postat tu...ce noroc pe noi ca nu te-a indoctrinat si pe tine....si pe alti ca tine ..."regimul de trista amintire" ...ai dreptate...pe uni poate ia indoctrinat...da pe uni sigur ia in*******it

iulian
4th March 2004, 14:20
si apropos...vorba lui Alpopa ...tu chiar nu citesti (ca sa nu zic gindesti) ce scrii ?

the_big
4th March 2004, 14:32
Cenzurati ,cenzurati ca altfel sunteti in inferioritate ,va numaram la puncte ,sunteti KO ,comunistilor !

JJ
4th March 2004, 14:37
Tin cu Rapidul de prin '92, de cand m-am apucat sa ma interesez de fotbal. Antrenor era Mircea Radulescu, apoi a venit Hizo si au urmat prezentele in cupa UEFA, cu Inter, Enitracht, Karlsruhe... Motiv - simplu: mi-a placut cum jucau, chiar daca nu aveau cele 21 de titluri si 21 de cupe (sigur???) ale Stelei.

iulian
4th March 2004, 14:42
lol... altu... JJ chiar trebuia sa faci si ultima remarca ?

iulian
4th March 2004, 14:45
Gica posteaza si pentru Rapidisti un "Complex de inferioritate" ca vad ca au nevoie...

JJ
4th March 2004, 14:49
Trebuia, intrucat pedro asta crede ca intrucat Steaua are cel mai bun palmares din tara, tot poporul trebuie sa tina cu Steaua.

the_big
4th March 2004, 15:07
si apropos...vorba lui Alpopa ...tu chiar nu citesti (ca sa nu zic gindesti) ce scrii ?

iuliane tu esti cumva imparatul ala colorat !? ca vad ca scrii "uni" d'astea ce inseamna "uni ", "ia" daca eu nu stiu sa citesc ce scrii ..... nu e vina mea , tu sigur nu stii sa scrii ! te-a luat jiji direct din saivan ,nu te-a trims la scoala !

Mariusmadmax
4th March 2004, 15:58
Tin cu Rapidul de prin '92, de cand m-am apucat sa ma interesez de fotbal.
:D

Enitracht
:D
... buciumu' suna cu jaaale !

iulian
4th March 2004, 16:30
iuliane tu esti cumva imparatul ala colorat !? ca vad ca scrii "uni" d'astea ce inseamna "uni ", "ia" daca eu nu stiu sa citesc ce scrii ..... nu e vina mea , tu sigur nu stii sa scrii ! te-a luat jiji direct din saivan ,nu te-a trims la scoala !


lol...nu mai ai ce sa raspunzi si incepi sa te iei de exprimarea mea ? poate nu este tocmai gramatical domnu` Pruteanu ...dar eu zic sa citesti fondul problemei...daca nu poti sa intelegi...nu e vina mea...si daca e sa ne luam de greseli...uitete putin mai sus cu 2-3 postari ale tale si o sa gasesti 3 greseli ortografice intr-o singura propozitie :ciocan:

Ultras
4th March 2004, 16:47
Eu tin cu Sportul Studentesc deoarece este infiintata din dragoste pentru fotbal, in perioada romantica a acestuia, daca pot spune asa, de catre un grup de profesori universitari si studenti. In principal, este vorba de spirit!

JJ
4th March 2004, 17:06
Mariusmadmax, es war ein ganz kleiner Tippfehler. Schade, dass ein interessantes Subjekt wie dieses durch ziellose Auseinandersetzungen zerstoert wurde.

Later edit: Scuze ieppy, m-am lasat purtat de val, cand am vazut ca max nebunu' de marius se ia de o simpla greseala de tastare in loc sa scrie la subiect. Imi pare rau ca un subiect care parea promitator (cel putin dupa titlu) e distrus de discutii fara sens - vezi Iulian vs. the_big cu greselile de scriere.

E o traducere aproximativ buna , nu? :drak:

ieppy
4th March 2004, 17:10
JJ, imi pare bine ca stii germana insa sunt sigur ca 90% la suta din membrii forului n cunosc aceasta limba sau nu o stiu asa de bine incat sa inteleaga ce ai scris. te-as ruga macar sa traduci ce ai scris acolo.

iulian
4th March 2004, 17:27
lol

iulian
4th March 2004, 17:29
JJ Ich bin überzeugt davon das es dies ist. Mir war nicht bewusst das auf diesem Forum so grossen Wert auf Gramatik und Schönschrift gelegt wird. :)

iulian
4th March 2004, 17:30
ups..traducere ... (sunt absolut convins ca asa este ..nu mi-am dat seamaca pe acest forum se pune o amprenta asa de mare pe ortografie si pe gramatica)

ieppy
4th March 2004, 17:30
iulian, tradu ce ai scris. de acum incolo ala care scrie propozitii lungi in alta limba trebuie sa le traduca altfel primeste avertisment.

iulian
4th March 2004, 17:32
am scris imediat...chiar am vrut sa scriu la PS traducerea dar m-am grabit..scuze..nu o sa mai scriu in alta limba

ieppy
4th March 2004, 17:37
nici o problema. Poti sa scii atata timp cat pui o traducere.

iulian
4th March 2004, 17:40
ok :)

No1Fan
4th March 2004, 18:21
Sunt o gramada...Am un vecin in varsta, care a apucat sa traiasca vremurila de glorie ale UTA-ei, si am inceput sa merg la meciuri cu el, si imi explica diferite lucruri...

Apoi am ajuns sa imi placa atmosfera, acea explozie de bucurie cand le dadea UTA gol, sa zicem si fanatismul unor suporteri desi poate e gresit spus fanatism, mi-a mai placut faptul ca toti sau aproape toti veneau cu sepci, fulare, tricouri si alte improvizatii cu care sa arate atasamentul lor fata de echipa...

Mai sunt multe alte lucruri poate pe care nu le numesc pentru ca acuma sunt in fata calc, si nu pe stadion ca sa imi vina toate, in plus sunt unele lucruri care nu le poti descrie, pur si simplu asta e echipa mea, asta imi place... cu ei tin

P.S. Cool topic, mersi ca mi-ai dat posibilitatea ca sa spun toate /hello astea /hello /hello /hello

PedrO
5th March 2004, 02:22
sa dai o bere pt asta :)
adevarul e ca STEAUA are 20 de cupe dar se mai incurca lumea in ele ca de ''e multe '' cum ar spune rapidistii :drak: :drak: :drak:
in voi restu normal ca nu va incurcati ca nu prea aveti ce sa numarati
si daca imi aduc aminte uta parca are 6,nu stiu sigur,sa ma corecteze no1fan daca gresesc, in locu vostru rapidistilor miar fii rusine sa mai vb :evil:

Pancone
8th March 2004, 11:37
E trist ca steaua are astfel de suporteri !

iulian
8th March 2004, 11:50
ce sa zici si tu acuma....

be_real
8th March 2004, 13:16
Cel mai trist nu e ca steaua are astfel de suporteri ci faptul ca ii are !
E foarte trist ca dupa atatia ani de ciuma rosie mai sunt inca unii care se confunda cu acest sistem ! Pacat !!!!!

JJ
8th March 2004, 14:16
Pe mine nu ma deranjeaza..Ei cu ale lor, noi cu ale noastre.

Mariusmadmax
8th March 2004, 20:50
Ii dau dreptate , Steaua are multe trofee , si mai poti gresi !
Palmaresul Stelei :
http://www.steauafc.com/main.php?categorie=club&limba=ro
21 Campionate nationale
20 Cupe ale Romaniei
4 Super Cupa a Romaniei
1 Liga a Campionilor
finalista , si semifinalista
1 Super Cupa a Europei
zdrobitor palmares fata de oricare alta echipa din Romania !
/hello

ady_azzuro
8th March 2004, 21:08
Craiova este cea mai buna si iubita echipa din Romania, restul nu conteaza. :cool:

uti2102
8th March 2004, 21:57
Un singur motiv, pentru simplul fapt ca este nou : este singura echipa din Romania care a reprezentat shi continua sa reprezinte cu demnitate fotbalul romanesc in Cupele Europene! Singura echipa care nu se face de rushine, care nu sufera "accidente" shi care nu pierde calificarea dupa 2-0 la pauza; in deplasare! :evil:


E foarte trist ca dupa atatia ani de ciuma rosie mai sunt inca unii care se confunda cu acest sistem ! Pacat !!!!!
Daca te straduieshti putzin s-ar putea sa mai gaseshti zapada pe-afara. Foloseshte-o sa te freci nitzel pe fatza! Poate itzi revii! Nu de alta, dar vad ca ala care face confuzii eshti tu!

Pustoai-k
8th March 2004, 22:31
si voi stelistilor tzinetzi cu steaua pt nr de cupe si campionate luate????????ce suporteri sunteti voi.......................vai vai ce sa ne facem! :drak:

Mariusmadmax
8th March 2004, 23:43
si voi stelistilor tzinetzi cu steaua pt nr de cupe si campionate luate????????ce suporteri sunteti voi.......................vai vai ce sa ne facem! :drak:
Nu !
Nu de aia !
Iti dai seama de cite ori am fost noi fericiti datorita lor !
Si de cite ori v-a facut pe voi Rapidu' fericiti , ca acuma sa nu-mi spui ca nu te bucuri daca veti fi campioni !
Da nu veti fi !

Pustoai-k
9th March 2004, 14:26
Pai iti dai seama ca nu am cum sa nu ma bucur cand castigam ceva....un meci...o cupa....un campionat....

Majoritatea stelistilor pt asta tzin cu steaua....pt trecutul ei.....pt ca stiu si ei ca steaua a fost la vremea ei o echipa buna si a ajuns si a facut...dar ma rog....mai exista si exceptii poate tu esti una dintre ele.....

Sabin
9th March 2004, 14:52
Tzin cu Dinamo, pentru ca toata familia mea e dinamovista si de mic am urmarit meciurile lui Dinamo. Am trait intr-un mediu de dinamovisti inraitzi si am ajuns sa ma identific cu Dinamo. Am mers la multe meciuri si am cantat alaturi de adevaratzii suporteri si n-o sa uit niciodata meciul cu Spartak, atunci cand au marcat rusii din 11 metri si eram practic iesitzi din competitzie. A fost un meci unic si cred ca a fost esentza lui Dinamo din ultimii ani. Am cantat alaturi de galerie pana la sfarsitul meciului, si am avut cea mai puternica traire pe care ar putea-o avea cineva pe un stadion, pentru ca am fost trup si suflet cu echipa din teren, si chiar daca a fost un esec, a fost mult prea frumos si intens. Doresc tuturor sa aiba parte in viatza, pe langa mari victorii, momentele de esec de maniera asta. Motivele de genul tzin cu cea mai titrata echipa mi se par cam aiurea, dar comoditatea rezultate din astea are. Am intalnit zeci de stelisti care habar n-au cate campionate si cupe are echipa lor, dar ei tzin cu ea, pentru ca au auzit ca "e cea mai tare". Cunosc in acelasi timp si o multzime de dinamovisti. Marea diferentza o reprezinta, cum spunea cineva mai sus, fanatismul si dragostea pentru echipa. Pentru ca un dinamovist nu tzine cu Dinamo pentru palmaresul ei, ci pentru ca a trait momente mai mult sau mai putzin fericite alaturi de echipa.

uti2102
9th March 2004, 18:41
am ajuns sa ma identific cu Dinamo.
E foarte grav ce zici! Shi vorbesc cat se poate de serios. A te identifica cu Dinamo este precum te-ai identifica cu neseriozitatea, lipsa de respect pentru cei din jur shi mai ales cu ingamfarea. Pentru ca, shi o spun cu parere de rau, asta a ajuns Dinamo sa transmita in ultimul timp. Cel putzin in materie de fotbal.

Sabin
9th March 2004, 18:46
Mai istetzime intruchipata, ce inseamna pentru tine fotbal? Ceea ce se intampla in teren, ceea ce joaca o echipa, sau ce atmostera de stana face JJ in jurul Stelei? Acu' pe bune, tu vorbesti serios sau foarte serios? :happy :happy

ieppy
9th March 2004, 18:52
Vorbeste cat se poate de serios.

uti2102
9th March 2004, 19:01
E chiar atat de greu sa-tzi dai seama ca actulala conducere de la Dinamo nu are pic de respect pentru suporteri, pentru performantza shi pentru culorile clubului?! Atat am de zis, incepem sa devenim off-topic shi se supara "el lider maximo"!

ieppy
9th March 2004, 19:05
Lasa ca nu se supara Vadim. Tu te identifci cu jiji si memeaca?

Sabin
9th March 2004, 19:13
Alpopa, tu devii off topic daca tzii cu tot dinadinsul sa ataci ceva spus de mine. Cred ca te duce capul sa-tzi dai seama ca nu pe conducerea lui Dinamo o iubesc eu, ci echipa. Daca nici ce-am scris mai departe nu te-a lamurit atunci ok... Cum spui tu... Eu am scris destul despre "brilianta" conducere pe care o are Dinamo la ora actuala si nu cred ca e cazul sa precizez in fiecare post special pentru tine. Chiar azi m-am contrazis cu "fratzii" mei dinamovisti pe subiectul Marica...
Daca tzii neaparat sa comentezi ceva, zii si tu una mai buna, spre exemplu cum incearca nea' Gica (mai bine zis a incercat, ca vad ca a disparut ironia lui de firma).

uti2102
9th March 2004, 19:15
Lasa ca nu se supara Vadim. Tu te identifci cu jiji si memeaca?

Chiar crezi ca-shi are rostul o astfel de intrebare?! Tzi-am mai zis doar, mai are multe de facut Gigi ca sa ne arda buza dupa el shi mai are mult de crescut Steaua in ochii noshtrii ca sa ne putem considera cu-adevarat parte din ea. Pentru ca eu unul imi dau seama cat de neinsemnata e partea mea din Steaua; efectiv nici nu se vede. Traiesc cu sperantza ca intr-o zi voi putea spune shi eu : "Uite! Bucatzica aia e asha cum vreau eu!" Dar nu voi putea niciodata sa ma identific cu totul cu un club, fie el de fotbal sau de altceva. Shi cred ca nimeni nu poate, de-aia mi se pare atat de aiurea cand cineva o spune.

ieppy
9th March 2004, 19:17
Pai spune asa ca nu intelegi si nu ar mai fi fost nici o problema. Dar de fpat asa e omul, daca nu intelege ceva incearca sa strice.

uti2102
9th March 2004, 19:17
Cred ca te duce capul sa-tzi dai seama ca nu pe conducerea lui Dinamo o iubesc eu, ci echipa.

LOL. E distantza de ani lumina intre conducere shi echipa nu?! :ciocan:

ieppy
9th March 2004, 19:17
Da mai LOL este. daca tu nu o vezi este problema ta. Inca odata daca tu identifici echipa cu jiji este problema ta. Noi nu facem asta si echipa si Borcea sunt doua enitati care nu au nici o treaba una cu alta.

Sabin
9th March 2004, 19:21
Tu ma rogi frumos sa-tzi vorbesc mai dur, dar uite ca ma abtzin. Tre' sa te anuntz ca unele lucruri sunt spuse metaforic. Daca n-ai auzit de asa ceva te intzeleg... Mersi ieppy ca nu ma lasi sa-mi bat capul cu omul asta care cred ca se incapatzaneaza s-o tzina pe-a lui, chit ca spune tampenii... Pentru fiecare suporter echipa favorita inseamna mult mai mult decat cretinii (cazul Romaniei) care o conduc. Eu cred ca am explicat destul de frumos in postul din urma la ce ma refer.

Sabin
9th March 2004, 19:23
Al, poate daca ai fi fost si tu la un meci macar la jumatate de adevarat(nu gasesc un adjectiv pe masura) cu cel la care am avut placerea sa asist anul trecut ai fi intzeles la ce ma refer...

ieppy
9th March 2004, 19:24
Asa e el Sabine. Are totdeauna dreptate si o tine pe a lui pana te scoate din sarite si nu ii mai raspunzi. Insa e distractiv cateodata sa stai la o discutie din asta cu el.

Sabin
9th March 2004, 19:30
Pentru ca nu e nimic mai frumos decat sa mergi la stadion si sa pleci terminat atat fizic, cat si psihic de un meci. E frumos sa stai in galerie si sa plangi alaturi de ceilaltzi sa cantzi si sa-tzi declari dragostea vesnica pentru echipa care a luptat cum n-a mai facut-o nici o echipa romaneasca de ani multzi. Bine, mai frumos era sa intoarca acel incredibil 4-0 si sa intre in istorie... Dar asta a fost sa fie, si numai daca ai trai asa ceva ai intzelege. Dar alte echipe fac 1-1 in deplasare si se califica "glorios" cu un 0-0 acasa...

uti2102
9th March 2004, 19:38
echipa si Borcea sunt doua enitati care nu au nici o treaba una cu alta.

Pai asta asha e. Diferentza dintre voi shi Steaua chiar aici se poate rezuma : interesele lui Gigi shi ale echipei converg! Nu ca la voi, unde sunt complet divergente!

ieppy
9th March 2004, 19:41
Bine alpopa, esti destept dar nu intelegi nimic. Pentru suporter echipe si conducerea nu sunt una si acelasi lucru. daca pentru voi Steaua lui Lacatus este acelasi lucru ca Jiji atunci e treaba voastra de suer suporteri ce sunteti.

Sabin
9th March 2004, 20:00
Mare meci in etapa a 3-a: Dinamo joaca acasa cu JJ Becali!!!

Mariusmadmax
10th March 2004, 04:38
Mare meci in etapa a 3-a: Dinamo joaca acasa cu JJ Becali!!!
Sau Steaua joaca cu rezervele lui Zicu si Marica :D

as
12th March 2004, 00:49
Tin cu Stiinta de cand am inceput sa imi dau seama ce se intampla in jurul meu. De ce? Pentru ca este echipa in care am incredere. Pentru ca fiecare victorie a baietilor alb-albastri ma bucura si ma face sa uit de alte necazuri! Toti avem urcusuri si caderi in viata dar important este sa avem taria de a reveni si de a demonstra ce putem. Pentru mine Craiova a facut asta tot timpul si imi doresc din tot sufletul sa faca la fel si in continuare!

Succes Craiova!

Lucky01
15th March 2004, 17:59
3 titluri de campioana a Romaniei
2 cupe ale Romaniei

Ptr. o echipa din provincie...e destul de bine...!
Forza LUPII