PDA

View Full Version : Cea mai frumoasa jucatoare din circuitul WTA



Lucian86
22nd January 2008, 02:41
Le-am selectat pe cele mai frumoase 10 jucatoare din Top 100 al circuitului WTA. Poate parea subiectiv insa cu siguranta cele 5 jucatoare cele mai frumoase se vor afla intre nominalizate.

As dori niste voturi bine analizate avand in vedere seriozitatea si importanta acestui poll :ok:

Fetele pot participa si ele daca doresc:cool:

Lucian86
22nd January 2008, 04:12
Am ales 15 pana la urma caci din fericire am avut de unde sa aleg:ok:
Observati cu majoritatea sunt din Rusia si in special din top 30; probabil sunt mai bine motivate decat celelalte


Preferata mea este Maria Kirilenko:D

iuli
22nd January 2008, 08:38
grrr...chiar unele din poll sunt ... bleah...

Kooler
22nd January 2008, 09:24
Preferata mea este Elena Dementieva, are o frumusete naturala de invidiat...

TenisFan
22nd January 2008, 10:50
Kirilenko e mega buna... :(

Lucian86
22nd January 2008, 13:28
grrr...chiar unele din poll sunt ... bleah...

Bleah ???!!!! care ar fi acelea???
Intradevar, unele sunt mai frumoase decat celelalte si cred totusi ca in ansamblu am ales niste fete decente :)

Lucian86
22nd January 2008, 13:29
Kirilenko e mega buna... :(

Atunci voteaz-o:)

TenisFan
22nd January 2008, 22:54
Imi pare rau... Kirilenko ramane mega buna(daca aveti numarul ei de telefon sau id de messenger sa mi le dati) dar votul nu se poate duce decat la febletea mea... :(

Lucian86
22nd January 2008, 23:53
Imi pare rau... Kirilenko ramane mega buna(daca aveti numarul ei de telefon sau id de messenger sa mi le dati) dar votul nu se poate duce decat la febletea mea... :(

Eu am intrat recent pe profilul sau de pe myspace (sperand ca este ea cea care-l administreaza)
Apropo priviti ce mama are Kirilenko:headbang:
http://www.mariakirilenko.com/img/team/mama.jpg


Golovin este intradevar o tipa super; poate e mai putin dulce si draguta ca Kirilenko insa e mai fermecatoare:groggy: la urma urmei tot origini din est are


Kirilenko observ ca conduce deja:shocked:....la asta chiar nu ma asteptam
Nimeni pentru Ivanovic ?:(

luma
23rd January 2008, 00:00
Cum nimeni? Dar eu ce sunt?:mda:
:P:D

Lucian86
23rd January 2008, 00:16
Cum nimeni? Dar eu ce sunt?:mda:
:P:D

Ma scuzati ca nu va vazui:)

Ivanovic imi place mult la frumusete. Nu-mi place in schimb atitudinea ei prea puerila. Pana si interviurile pe care le da par a fi niste examene orale la scoala. Uneori cred ca-si invata raspunsurile de acasa :rolleyes:

luma
23rd January 2008, 00:19
Lasa, are o viata intreaga sa fie femeie...mai poate copilari.:D

iuli
23rd January 2008, 00:24
Bleah ???!!!! care ar fi acelea???
Intradevar, unele sunt mai frumoase decat celelalte si cred totusi ca in ansamblu am ales niste fete decente :)

Sunt 3 sau 4 dar nu vreau sa dau nume.
Am votat normal, cu Tati :P Poate unele de acolo sunt mai frumoase, dar nah, eu o prefer pe ea

Lucian86
23rd January 2008, 00:36
Sunt 3 sau 4 dar nu vreau sa dau nume.
Am votat normal, cu Tati :P Poate unele de acolo sunt mai frumoase, dar nah, eu o prefer pe ea

Fiecare cu placerile sale; tocmai asta e si scopul poll-ului:)

Eu spun ca toate pe care le-am ales sunt fete destul de frumoase. La urma urmei, daca ar fi ceva pe bune, cred ca si Jankovic ar fi ok:ok: de fapt, mie Jankovic din anumite puncte de vedere imi place si asa insa nu am putut sa o includ in poll pentru obiectivitate

whisper
23rd January 2008, 02:02
Nimeni pentru Ivanovic ?:(
Eu am votat cu ea..dar cred ca inca nu au vazut fani ei threadul... sigur va aduna mai multe voturi:ok:

Lucian86
23rd January 2008, 14:14
Eu am votat cu ea..dar cred ca inca nu au vazut fani ei threadul... sigur va aduna mai multe voturi:ok:

Deja au venit:) Merita ca e buna rau de tot:ok:

Lucian86
23rd January 2008, 14:18
Daca ma gandesc bine, si Sorana noastra e ok :)

Cipri
23rd January 2008, 16:18
1. Ivanovic
2. Golovin
3. Kirilenko&Sharapova

Lucian86
23rd January 2008, 18:02
Am citit undeva ca tenista cu cel mai frumos corp din circuit, adica Hantuchova, isi cauta un logodnic...Care se simte la inaltime, sa intre pe scena :yes:

Optimistul
23rd January 2008, 18:45
TenisFanul, bineinteles , la cate cartiere de apartamente are in Craiova ...:P

Kooler
23rd January 2008, 19:00
TenisFanul tine cu Ana Ivanovic adversara Danielei Hantchova de maine, daca s-ar baga pe scena ce ea s-ar supara Ana Ivanovic...

TenisFan
23rd January 2008, 19:08
Kooler trebuie sa lasi loc de buna ziua pentru orice eventualitate ca nu te trezesti in viata cu sanse dintr-astea... ;) Dar serios acum ce sa fac cu Hantuchova? :shocked: Sa ma catar pe ea pana ajung sa-i soptesc vorbe dulci la ureche? Suna a provocare si de asemenea suna "kinky"... Cred ca ma bag... :cry: :happy Eu stiam ca Ivanovic a avut ceva relatii(nu stiu de ce soi) cu Djokovic... De asemenea ceea ce ma socheaza pe mine este ca slutul ala de Stepanek ia tot WTA-ul la rand... :shocked: Mai intai Hingis care nu era o frumusete dar ma rog mergea si acum Vaidisova... Jesus Christ... :| Ma putea avea pe mine oricand... :rolleyes:

Universal
24th January 2008, 00:59
a fost grea alegerea..dar Ana Chakvetadze este foarte fermecatoare...

mie imi plac foarte mult fetele din Rusia..sunt de o naturalete uimitoare :rolleyes:

lucian_iasi
24th January 2008, 01:05
Ivanovic :)

Universal
24th January 2008, 01:22
iti place cum arata..sau si caracterul?

Lucian86
24th January 2008, 14:43
De asemenea ceea ce ma socheaza pe mine este ca slutul ala de Stepanek ia tot WTA-ul la rand... :shocked: Mai intai Hingis care nu era o frumusete dar ma rog mergea si acum Vaidisova... Jesus Christ... :| Ma putea avea pe mine oricand... :rolleyes:

Sa fiu al naibii!!! Asta chiar nu o stiam:( O avea arma lui secreta (intra pe shh.com poate afli care e:happy)

Hantuchova are numai 1.81 m in comparatie cu Ivanovic de exemplu care are 1.85 m :headbang: Pare inalta pentru ca are picioarele hiper inalte ( si hiper mega ultra sexy binenteles;))

Prome
24th January 2008, 14:54
http://bp1.blogger.com/_t91Bcg39qHg/RpX9ACjiA9I/AAAAAAAAAws/5mNx8KpVPsg/s1600/daniella1.jpg
http://www.lupiga.com/vijesti/slike/20070630041107daniela_hantuchova_beuties_wimbledon e_hot_teniss_players.jpg


Hantuchova arata cel mai mult pe teren (intelegeti ce vreau sa zic )

http://www.gearpatrol.com/images/danielahantuchova1.jpg

relansat
24th January 2008, 15:02
decizie grea: kirilenko sau ana, votez ana bineinteles ptr ca`i bruneta :D, plus ca are si un zambet superb

hantuchova e bunicica la corp, da` o tradeaza alte partzi cum ar fi ... fatza :D

resita
24th January 2008, 15:02
Dintre cele in activitate Ana Ivanovic iar dintre cele retrase Gabriela Sabatini :ok:

Lucian86
24th January 2008, 18:32
decizie grea: kirilenko sau ana, votez ana bineinteles ptr ca`i bruneta :D, plus ca are si un zambet superb

hantuchova e bunicica la corp, da` o tradeaza alte partzi cum ar fi ... fatza :D

La capitolul "zambet" cred ca Golovin este pe primul loc :)
http://www.golovin-attitude.com/UserFiles/match/tatimatch.jpg


Hantuchova mie imi place mult si la chip; este in top 5 al meu ;)

Kooler
24th January 2008, 21:05
La care frumusete se refera threadul? La aia naturala sau machiate? Machiajul face orice femeie sa fie frumoasa...

Oricum Elena Dementieva si transpirata fiind e mai frumoasa decat celelalte cu tot machiajul de pe lume...

Celso
24th January 2008, 21:18
Topul meu:
1.Kirilenko
2.Golovin
3.Sharapova
4.Hantuchova
5.Vaidisova

dar Maria K e in cea mai delicata din punctul meu de vedere:cool:

messi19
24th January 2008, 21:25
topul meu:

ana ivanovic -fara discutii
maria kirilenko-singura care ar trebui comparata cu ana
olaru
vaidisova
mirza

saraphova daca nu e foarte machiata nu prea e cine stie ce
hantuchova cand o vad ma ingrozesc,cum poate cineva sa o puna intre cele mai frumoase.
dementieva nu e urata dar nici nu e prea grozava

Kooler
24th January 2008, 22:35
dementieva nu e urata dar nici nu e prea grozava

Prea grozava la frumusete... nu stiu cum li se pare altora... Dupa cate am auzit Elena are o frumusete interioara de invidiat... este o fiinta buna care este apreciata de toti cei care o cunosc... Felul in care vorbeste... este calma si prietenoasa cu toata lumea... si dupa parerea mea asta e cel mai important lucru.

Lucian86
24th January 2008, 23:42
La care frumusete se refera threadul? La aia naturala sau machiate? Machiajul face orice femeie sa fie frumoasa...

Oricum Elena Dementieva si transpirata fiind e mai frumoasa decat celelalte cu tot machiajul de pe lume...

Orice fel de frumusete placuta fiecaruia fie ca e cea sufleteasca, cea naturala sau machiata. Este un poll fara criterii speciale. Fiecare isi alege criteriile proprii

Lucian86
24th January 2008, 23:54
Prea grozava la frumusete... nu stiu cum li se pare altora... Dupa cate am auzit Elena are o frumusete interioara de invidiat... este o fiinta buna care este apreciata de toti cei care o cunosc... Felul in care vorbeste... este calma si prietenoasa cu toata lumea... si dupa parerea mea asta e cel mai important lucru.

Fiecare judeca in contextul in care trebuie sa aleaga cea mai frumoasa dintre frumoase. E normal ca fiecare sa aiba pretentii care mai de care, sa scoata in evidenta defectele si mai putin calitatile.
Daca e sa facem o judecata mai reala, toate dintre cele 15 teniste sunt foarte frumoase :ok: Eu nu as putea sa spun fata in fata cu Dementieva ca aceasta nu e prea grozava la frumusete. Dimpotriva, nu vad de ce nu as spune ca Dementieva e super grozava :D

Fiti siguri ca mergand pe strada apreciem fete mult mai putin frumoase ca Dementieva

messi19
24th January 2008, 23:55
frumusete interioara.asta e altceva.eu ziceam de felul cum arata,fiindca despre asta era vorba aici.intradevar conteaza foarte mult ce e inauntru

Lucian86
24th January 2008, 23:58
t
hantuchova cand o vad ma ingrozesc,cum poate cineva sa o puna intre cele mai frumoase.

Te ingroseste?!!!!?????:( Dar ce are ma ??? bube rosii pe fata???

Eu zic sa intorc fraza care ai spus-o mai devreme: cum poate cineva sa spuna ca Hantuchova e o femeie de groaza????:rolleyes:
Pe langa asta, nimeni nu s-a plans de ea pana acum; chiar a obtinut si un vot :)

Lucian86
25th January 2008, 00:12
My top 5
1 Maria Kirilenko (cea mai rafinata si cea mai dulce)
2 Ivanovic (cea care este "buna" la toate)
3 Sharapova (cea mai gratioasa)
4 Hantuchova (cele mai sexy picioare)
5 Golovin (cea mai fermecatoare)

TenisFan
25th January 2008, 00:15
Pe langa asta, nimeni nu s-a plans de ea pana acum; chiar a obtinut si un vot :)Prome are 18 ani el nu stie cum merg treburile... :shocked: Ba dar ce s-o mai jonglam precum Hagi la antrenamente... Deci Kirilenko e mega ultra buna si ar trebui sa ocupe primul loc... Are de toate fata... Sani fund si-i si frumoasa... Ivanovic nu prea are sani... :( D-aia ar trebui sa fie cam pe locul 2 asa... :shocked: Vaidisova pe 3 sau asa ceva... E capra neagra cehoaica... Golovin nu e prea frumoasa dar imi place mie si d-aia am votat-o... Fiecare cu ce-l doare... :(

messi19
25th January 2008, 00:56
Hantuchova (cele mai sexy picioare)


asta nu tine de frumusete.daca are picioare lungi nu inseamna ca e frumoasa.nu s-a plans nimeni de ea fiindc toti se uita la picioarele ei.iti trebuie mai mult de atat ca sa fii frumoasa.ea insa doar atat are

Lucian86
25th January 2008, 00:58
Banuiesc ca multi dintre voi nu le cunosc pe ultimele jucatoare scrise mai jos (pe care nu le cunosteam nici eu inainte sa fac aceasta "cercetare")

Szavay Agnes

http://www.kesz.hu/cfiles/1010/Szavay_Agnes.jpg

Dominika Cibulkova

http://www.dominikacibulkova.sk/uploads/images/resized/large/Wimbledon_10_2005_26b30fcccfd562e0f9040bb7a0ba6116 .jpg

Ashley Harkleroad

http://www.poster.net/harkleroad-ashley/harkleroad-ashley-photo-ashley-harkleroad-6232412.jpg

Klara Zakopalova

http://img100.imageshack.us/img100/7563/klara01zs2.jpg

Olga Poutchkova

http://www.poutchkova.com/images/tennis/t3b.jpg

Lucian86
25th January 2008, 00:59
Hantuchova (cele mai sexy picioare)


asta nu tine de frumusete.daca are picioare lungi nu inseamna ca e frumoasa.nu s-a plans nimeni de ea fiindc toti se uita la picioarele ei.iti trebuie mai mult de atat ca sa fii frumoasa.ea insa doar atat are


Pentru mine tine si este de ajuns:cool:

messi19
25th January 2008, 01:03
4 Han

praf_de_stele
25th January 2008, 01:06
maria sharapova :D :) :kiss:

iuli
25th January 2008, 01:29
Banuiesc ca multi dintre voi nu le cunosc pe ultimele teniste scrise mai jos


? ? ?

Lucian86
25th January 2008, 01:42
? ? ?

Ma scuzati:(; mai incurc italiana cu romana (traiesc in Italia de vreo 4 ani)

Jucatoare de tenis ;)

praf_de_stele
25th January 2008, 19:21
faci cum a facut vanghelie cu almanahele :cry: s'a incurcat in romana si spaniola :cry:

Bogdy LFC
25th January 2008, 19:22
Daniela Hantuchova e de departe cea mai frumoasa jucatoare de Tenis :floricica::floricica::floricica:

messi19
25th January 2008, 20:00
da??????uitate ceva mai sus de picioare.ai vazut?????:headbang::ciocan:

Universal
25th January 2008, 20:06
Ana Chakvetadze...foarte frumoasa :rolleyes:

praf_de_stele
25th January 2008, 21:31
da...si mie'mi place ca e draguta :)

relansat
25th January 2008, 21:35
Chakvetadze`ti da impresia ca mai are un pic si lesina pe teren, e tare anemica :drak:
Apropo, ce dreak se intampla cu tenu` Mariei? Mi se pare mie sau chiar i`au aparut pete (pistrui)? :(

praf_de_stele
25th January 2008, 21:38
:lol: sa ma uit mai atent

Lucian86
25th January 2008, 23:14
faci cum a facut vanghelie cu almanahele :cry: s'a incurcat in romana si spaniola :cry:

:D cel putin eu traiesc in Italia si vorbesc italiana zi de zi

Lucian86
25th January 2008, 23:15
Daniela Hantuchova e de departe cea mai frumoasa jucatoare de Tenis :floricica::floricica::floricica:

Messi19, acum intelegi de ce am inclus-o pe Hantuchova in poll:rolleyes:

praf_de_stele
25th January 2008, 23:55
:D cel putin eu traiesc in Italia si vorbesc italiana zi de zi
inteleg...p cand vanghelie nu se stie daca intelege vreo boaba d spaniola :happy pur si simpu s'a incurcat in limba romana :cry:


Messi19, acum intelegi de ce am inclus-o pe Hantuchova in poll:rolleyes:
pt el doar ana exista...am surse sigure :D:rolleyes:

Lucian86
28th January 2008, 00:07
Pana acum Ivanovic este de departe preferata numarul 1 a forumistilor:)

Preferata mea Kirilenko inca esta in fata Sharapovei, ceea ce este o surpriza pentru mine avand in vedere notorietatea rusoaicei. Apropo de gossip, stiu ca cele 2 sunt prietene foarte bune insa in acelasi timp si dusmancele (nu stiu exact de ce fel) cuplului Chakvetadze-Dementieva:drak: Ce n-as da sa vad o cearta colectiva, preferabil in limba ruseasca (eventual, in cele mai adancuri visuri d-ale mele, sa se certe pentru "moi"):yeah:

Stiam ceva si despre o mica tensiune intre Ivanovic si Jankovic....Cineva poate sa-mi confirme acest lucru??? :)

iuli
28th January 2008, 01:01
mica tensiune? :happy

messi19
28th January 2008, 01:35
mda ,ivanovi si jankovic nu prea se inteleg din cate am auzit.lui jankovic probabil ii e ciuda ca ana e si mai frumoasa,e si in fata ei in clasament,are deja 2 finale de grand slam(aia nu are nici una:lol:),si o mai si bate pe unde o prinde.:cool:

Lucian86
28th January 2008, 13:44
mica tensiune? :happy

Care e problema ta?:( Nu inteleg de esti atat de fericit:rolleyes:

"Tensiune" figurativ inseamna o situatie incordata sau de nervozitate. Adjectivul "mica" se foloseste deseori in mod ironic atunci cand vrei sa descrii o anumita situatie.

Ai de gand sa te tii de "dos-ul" meu de acum inainte :no:

Hopshio
28th January 2008, 16:43
cu siguranta cea mai frumoasa Ana Ivanovic

milanezu
28th January 2008, 19:05
ana ivanovic e sexy.
da ii cam plata in fatza.
nu toata lumea poate fi ca dokic.

iuli
28th January 2008, 19:21
Care e problema ta?:( Nu inteleg de esti atat de fericit:rolleyes:

"Tensiune" figurativ inseamna o situatie incordata sau de nervozitate. Adjectivul "mica" se foloseste deseori in mod ironic atunci cand vrei sa descrii o anumita situatie.

Ai de gand sa te tii de "dos-ul" meu de acum inainte :no:

lol :|

Nu este o mica tensiune intre cele doua, este chiar ura. Asta am vrut sa zic.

Lucian86
28th January 2008, 19:22
ana ivanovic e sexy.
da ii cam plata in fatza.
nu toata lumea poate fi ca dokic.

Dokic e super-sexy!!! Nu am inclus-o in poll caci nu se afla in top 100 (se pare ca se va intoarce in tenis de curand)

Lover
28th January 2008, 19:24
Ivanovic, Kirilenko si Cibulkova la egalitate :D

Lucian86
28th January 2008, 19:25
lol :|

Nu este o mica tensiune intre cele doua, este chiar ura. Asta am vrut sa zic.

Ah...pai fii si tu mai explicit........Stiam ca nu se inteleg prea bine insa nu credeam ca se urasc asa de tare:confused:

Xaviesta
1st February 2008, 13:51
am vrut sa votez doua...am votato pe Ivanovici si as mai fi vrut sa o votez pe Sharapova

Lucian86
1st February 2008, 18:55
lol :|

Nu este o mica tensiune intre cele doua, este chiar ura.

Totusi, poate nu se urasc atat de tare incat vor juca impreuna la dublu in fata echipei noastre.

messi19
2nd February 2008, 10:56
pai de asta era sa le batem.fiindca nu se inteleg.insa se pare ca valoarea....

Lucian86
5th February 2008, 15:07
Ce spuneti despre polul opus a subiectului tratat aici?:evil: Cred ca este la fel de interesant:ok: Iata clasamentul meu

1 Kuznetsova - este cea care contrazice total sablonul frumoaselor jucatoare din Rusia. Fizic, e urata din toate punctele de vedere:no: pana si vocea ei este oribila care e mai barbateasca decat a multor jucatori masculini din ATP.
Intrebare: Este cumva lesbianca ????
As ajunge o nota pozitiva la adresa sa in ceea ce priveste onestitatea pe care o demonstreaza la interviuri:evil: pur si simplu nu are nici o rezerva pentru nimeni

2 Marion Bartoli - cand te uiti la ea, te intrebi in primul rand cum poate fi o jucatoare profesionista de tenis iar in al doilea rand, cum a putut sa o invinga la Wimbledon pe Henin si sa ajunga in finala competitiei:( Uraciunea sa se transmite si in stilul sau de joc:headbang: serviciul sau este de-a dreptul unic in lume:yes:

3 Francesca Schiavone - In anumite perspective pe teren, este number one absolut......Ocupa un decent loc 3 pentru ca am vazut-o in afara terenului la televiziunea italiana unde arata ceva mai bine. In plus este mai feminina decat pare; circa 2 ani in urma, a fost surprinsa de camerele de luat vederi in timpul pauzei intre seturi intr-o conversatie "en rose" la distanta cu antrenorul sau in care ii spunea nici mai mult, nici mai putin : Dopo, scoppiamo !??? - leteral inseamna : Dupa, ne f....m ?!!!:ok:

4 Dinara Safina - fratele mai mic a lui Marat, nu este nici de departe un sex-symbol ca acesta din urma:( Inca o dovada a dualismului rusesc

5 Amelie Mauresmo - ca toti barbatii, am avut fantezii erotice cu lesbience insa nu si cu Mauresmo:(

Sorin Blaj
5th February 2008, 15:13
Ana Ivanovic.

vassy
5th February 2008, 18:04
3 Francesca Schiavone - In anumite perspective pe teren, este number one absolut......Ocupa un decent loc 3 pentru ca am vazut-o in afara terenului la televiziunea italiana unde arata ceva mai bine. In plus este mai feminina decat pare; circa 2 ani in urma, a fost surprinsa de camerele de luat vederi in timpul pauzei intre seturi intr-o conversatie "en rose" la distanta cu antrenorul sau in care ii spunea nici mai mult, nici mai putin : Dopo, scoppiamo !??? - leteral inseamna : Dupa, ne f....m ?!!!:ok:

Daca tot ai pomenit de faza:

http://www.striscialanotizia.mediaset.it/video/2005/11/03/video_2240.shtml?adsl

Lucian86
5th February 2008, 18:49
Daca tot ai pomenit de faza:

http://www.striscialanotizia.mediaset.it/video/2005/11/03/video_2240.shtml?adsl

Da....despre asta vorbeam......Am spus ca era antrenorul ei barbatul din imagine; in realitate nu stiu exact cine este:)

Kooler
5th February 2008, 18:57
Cele mai urate:
1. Dinara Safina
2. Jelena Jankovic
3. Marion Bartoli

messi19
9th February 2008, 17:48
ar trebui inclusa si henin intre cele mai urate

praf_de_stele
9th February 2008, 19:28
henin nu e urata...e destul d draguta...numai ca nu'i place sa fie cocheta...a ramas la metoda clasica :P

nici bartoli nu e prea urata...la corp da...si are un joc ciudat, dar la fata nu e chiar urata...

adrian_str
10th February 2008, 13:19
Dani Hantuchova e superba !! Una dintre cele mai frumoase din circuit :great:

jesus supremu
10th February 2008, 14:03
am vazut-o pe bartoli cu ana.oribil s-a ingrasat si mai mult cum e fata asta jucatoare profesionista ptr mine e un mister total

messi19
12th February 2008, 11:47
daca e sa fac un top 5 al celor mai urate jucatoare cam asa ar fi:

1 venus williams
2kusnetsova
3hantuchova
4henin
5schiavone

Cipri
12th February 2008, 14:06
daca e sa fac un top 5 al celor mai urate jucatoare cam asa ar fi:

1 venus williams
2kusnetsova
3hantuchova
4henin
5schiavone
1. bartoli
2. kusnetsova
3. henin

luma
12th February 2008, 14:48
Henin nu mi se pare urata. Nu are trasaturi perfecte, dar nu este nici urata. :limba:

Lucian86
13th February 2008, 19:13
daca e sa fac un top 5 al celor mai urate jucatoare cam asa ar fi:

1 venus williams
2kusnetsova
3hantuchova
4henin
5schiavone

Am inteles prima data ca nu-ti place Hantuchova:(.....am inteles si a doua oara:( Acum nu mai inteleg de ce ar fi Hantuchova mai urata ca Schiavone :( ?????
Apropo, vezi ca e pe locul 4 in topul celor mai frumoase:rosu:

Henin e urata insa nu cred ca se afla printre cele mai urate jucatoare din wta....Cand am cercetat toate jucatoarele din top 100 mi-am dat seama ca Henin se salveaza fara probleme la acest capitol :D

Lucian86
26th February 2008, 20:40
Intrebare: De ce nu ai votat optimistule :( ?? Te crezi prea batran cumva pentru chestii din astea "puerile" :D ?? Sper ca nu vii acum cu moralitati din astea de genul : "eu ma uit la tenis si nu la curul lor" ca nu tine:(

Sper ca intelegi ca nu e rau intentionat mesajul meu:)

Optimistul
26th February 2008, 22:50
Buna provocarea 'italianule' !
De ce ? Din 3 motive :
1. Cunoaste cineva toate jucatoarele din WTA ?
2. Chiar daca intrebarea threadului e prost pusa conform primului punct , eu tot nu le cunosc pe toate din poll ca sa ma pot pronunta .
3. Sorana Carstea nu este in poll ca sa o pot vota .

Lucian86
26th February 2008, 23:38
Buna provocarea 'italianule' !
De ce ? Din 3 motive :
1. Cunoaste cineva toate jucatoarele din WTA ?
2. Chiar daca intrebarea threadului e prost pusa conform primului punct , eu tot nu le cunosc pe toate din poll ca sa ma pot pronunta .
3. Sorana Carstea nu este in poll ca sa o pot vota .

Hai ma Optimistule, nu fi prea meticulos in chestii din astea:( Normal ca nu putem sa le cunoastem pe toate si exact din acest motiv am precizat la inceput ca le-am ales dintre primele 100; si chiar daca nu le cunosteai pe toate, raman celelalte pe care le cunosti foarte bine:ok:

Sorana Carstea nu a fost introdusa in poll pentru ca asa am considerat eu ca nu-si are locul in primele 15....Cu siguranta opinia mea nu conteaza mai mult decat altele insa intelegi ca mereu un poll sau o clasificare nu va putea multumi niciodata pe toata lumea...Asa e lumea asta, oscileaza de sus in jos, de la dreapta la stanga:(

Oricum, am inteles ca Optimistul voteaza pentru Sorana Carstea.....Atat vroiam sa stiu:cool:

Optimistul
26th February 2008, 23:50
Sorana Carstea nu a fost introdusa in poll pentru ca asa am considerat eu ca nu-si are locul in primele 15....Cu siguranta opinia mea nu conteaza mai mult decat altele insa intelegi ca mereu un poll sau o clasificare nu va putea multumi niciodata pe toata lumea...Asa e lumea asta, oscileaza de sus in jos, de la dreapta la stanga:(

Oricum, am inteles ca Optimistul voteaza pentru Sorana Carstea.....Atat vroiam sa stiu:cool:

Ma, dar chiar asa de urate sunt romancele noastre de n-ai bagat nici-una in poll ?

Conteaza parerea fiecarui forumist - daca toti am fi la fel sigur ne-am plictisi sa mai citim postari ...

Da, Sorana e frumoasa fara sa se agite prea mult si sa faca mutrisoare ieftine gen Anutza .

Lucian86
27th February 2008, 00:29
Romancele sunt in general foarte frumoase (cantitativ mult mai frumoase ca italiencele).....Si jucatoarele noastre sunt foarte dragute: Olaru, Carstea si chiar Niculescu sunt ok din punctul asta de vedere:)

messi19
8th March 2008, 20:14
Ma, dar chiar asa de urate sunt romancele noastre de n-ai bagat nici-una in poll ?

Conteaza parerea fiecarui forumist - daca toti am fi la fel sigur ne-am plictisi sa mai citim postari ...

Da, Sorana e frumoasa fara sa se agite prea mult si sa faca mutrisoare ieftine gen Anutza .

cu cine o compari tu pe carstea?????
cine face mutrisoare ieftine????:happy:no:

messi19
8th March 2008, 20:16
Am inteles prima data ca nu-ti place Hantuchova:(.....am inteles si a doua oara:( Acum nu mai inteleg de ce ar fi Hantuchova mai urata ca Schiavone :( ?????
Apropo, vezi ca e pe locul 4 in topul celor mai frumoase:rosu:

Henin e urata insa nu cred ca se afla printre cele mai urate jucatoare din wta....Cand am cercetat toate jucatoarele din top 100 mi-am dat seama ca Henin se salveaza fara probleme la acest capitol :D

greseala mea,schiavone e peste hantuchova.scuze.

Optimistul
9th March 2008, 08:39
cu cine o compari tu pe carstea?????
cine face mutrisoare ieftine????:happy:no:

Cum adica s-o compar ? Fiecare persoana e unica ... tu cu cine te compari ?
Am spus deja, Anutza, adica Ana Ivanovic .

adrian_str
9th March 2008, 11:06
Dani Hantuchova rullzzz !! :yeah:

jesus supremu
9th March 2008, 11:08
ana forever:ok:no comment

messi19
9th March 2008, 12:11
Cum adica s-o compar ? Fiecare persoana e unica ... tu cu cine te compari ?
Am spus deja, Anutza, adica Ana Ivanovic .

tocmai de asta te intrebam,am inteles la cine te referi,insa nu cred ca ai vazut-o vreodata pe ana.nu stiu unde ai vazut tu mutisoarele alea ieftine,cred ca o confundezi.

eu nu ma compar cu nimeni......sunt incomparabil:yeah:

messi19
9th March 2008, 12:14
Last edited by luma; Yesterday at 19:17. Reason: pe seama varstei pun si eu postul asta...nu si data viitoare.

scuze,insa nu cred ca ai de unde sa stii ce varsta am luma.

iuli
9th March 2008, 12:17
tocmai de asta te intrebam,am inteles la cine te referi,insa nu cred ca ai vazut-o vreodata pe ana.nu stiu unde ai vazut tu mutisoarele alea ieftine,cred ca o confundezi.

eu nu ma compar cu nimeni......sunt incomparabil:yeah:

Esti incomparabil de .....


Cu cine o confundezi Optimistule? :happy :happy :happy

Optimistul
9th March 2008, 12:47
tocmai de asta te intrebam,am inteles la cine te referi,insa nu cred ca ai vazut-o vreodata pe ana.nu stiu unde ai vazut tu mutisoarele alea ieftine,cred ca o confundezi.

eu nu ma compar cu nimeni......sunt incomparabil:yeah:

In afara terenului n-am vazut-o , tu da ?
N-o confundez , motiv pt. care nici JJ nu se intelege prea bine cu ea ...

adrian_str
9th March 2008, 13:30
http://bp1.blogger.com/_t91Bcg39qHg/RpX9ACjiA9I/AAAAAAAAAws/5mNx8KpVPsg/s1600/daniella1.jpg
http://www.lupiga.com/vijesti/slike/20070630041107daniela_hantuchova_beuties_wimbledon e_hot_teniss_players.jpg


Hantuchova arata cel mai mult pe teren (intelegeti ce vreau sa zic )

http://www.gearpatrol.com/images/danielahantuchova1.jpg

Inspirat ai mai fost ! ;)

adrian_str
9th March 2008, 13:36
topul meu:

ana ivanovic -fara discutii
maria kirilenko-singura care ar trebui comparata cu ana
olaru
vaidisova
mirza

saraphova daca nu e foarte machiata nu prea e cine stie ce
hantuchova cand o vad ma ingrozesc,cum poate cineva sa o puna intre cele mai frumoase.
dementieva nu e urata dar nici nu e prea grozava

Uite aici dovada ca te inseli amaaaarnic !

Daca nu esti convins: http://images.google.ro/imgres?imgurl=http://bp0.blogger.com/_qcD3hWaw6F4/Rz1fuGLpTBI/AAAAAAAAANU/BFwjNQNjQlY/s320/daniela_hantuchova_wonderful.jpg&imgrefurl=http://hotfemaletennisplayers.blogspot.com/2007/11/hot-female-tennis-player-gallery.html&h=320&w=300&sz=18&hl=ro&start=33&um=1&tbnid=RQVQSoQnOoiq4M:&tbnh=118&tbnw=111&prev=/images%3Fq%3Dhantuchova%26start%3D18%26ndsp%3D18%2 6um%3D1%26hl%3Dro%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26sa%3DN

messi19
9th March 2008, 14:00
poate ma insel.insa mie nu imi place.

adrian_str
9th March 2008, 14:02
poate ma insel.insa mie nu imi place.

Gusturile nu se discuta ! :D
Si cu asta am spus tot ! :ok:

messi19
9th March 2008, 14:10
corect adrian.asa ziceam si eu.

madalina18
12th March 2008, 18:22
Am votat cu Ana Ivanovic....e de departe cea mai frumoasa!:)

praf_de_stele
12th March 2008, 20:38
Am votat cu Ana Ivanovic....e de departe cea mai frumoasa!:)
nu mai esti de treaba...gata :cry:

glumesc...:) gusturile nu se discuta :ok:

Lucian86
12th March 2008, 20:46
Am votat cu Ana Ivanovic....e de departe cea mai frumoasa!:)

Gusturile nu se discuta insa conform rezultatul sondajului Madalina are dreptate....50% preferinte din 15 candidate e foarte mult....binenteles, multi au votat necunoascand toate jucatoarele insa ramane oricum un procentaj destul de mare

messi19
15th March 2008, 15:33
uite aici o poza cu ana si cele doua


http://lh6.google.ro/beldorovic/R3xPQONRiQI/AAAAAAAAAY8/wdiL7ndYaIU/Ana%20Ivanovic%202008%20JB%20Classic%20%281%29.jpg ?imgmax=576

pot fi comparate cele 3???????

adrian_str
15th March 2008, 15:38
uite aici o poza cu ana si cele doua


http://lh6.google.ro/beldorovic/R3xPQONRiQI/AAAAAAAAAY8/wdiL7ndYaIU/Ana%20Ivanovic%202008%20JB%20Classic%20%281%29.jpg ?imgmax=576

pot fi comparate cele 3???????

Sa nu fiu rautacios, dar Shara arata ca naiba ! :confused:
Fiecare cu reperul sau de frumusete, insa din punctul meu de vedere, rusoaicei ii sta foarte nasol cu aceasta tunsoare... Nu mai este atat de feminina....

Ana arata f bine, dar Dani ramane favorita mea :). E chiar draguta in poza asta :D

praf_de_stele
15th March 2008, 15:57
nici mie nu prea'mi place cum ii sta mariei cu breton...inainte ii statea super...dar pt mine tot ea ramane cea mai frumoasa...de ana chiar nu'mi place...nu zic ca e urata, dar nici prea frumoasa nu. iar daniela e acceptabila :D

Lucian86
15th March 2008, 18:50
Messi19, raspund cu aceeasi moneda

http://a617.ac-images.myspacecdn.com/images01/39/l_415835b935674348c619a4b1e75e31b0.jpg


Asta e asha, de la mine:ok:

http://a532.ac-images.myspacecdn.com/images01/40/l_6ec4dbc1456d4252005fdf1b79b4eeb3.jpg

dupa cum observi poza arata cam orice ce se poate vedea:rolleyes:

adrian_str
15th March 2008, 18:52
Messi19, raspund cu aceeasi moneda

http://a617.ac-images.myspacecdn.com/images01/39/l_415835b935674348c619a4b1e75e31b0.jpg


Asta e asha, de la mine:ok:

http://a532.ac-images.myspacecdn.com/images01/40/l_6ec4dbc1456d4252005fdf1b79b4eeb3.jpg

dupa cum observi poza arata cam orice ce se poate vedea:rolleyes:

Ivanovic si Kirilenko sunt prietene ??

Lucian86
15th March 2008, 19:01
Ivanovic si Kirilenko sunt prietene ??

au cateva poze impreuna insa nu pot sa spun sigur daca sunt prietene....Stiu ca Kirilenko e buna prietena cu Sharapova

messi19
15th March 2008, 19:10
lucian nu mai prins.pana sa o vad pe ana in vara ,kirilenko era favorita mea.acum e a doua.amandoua sunt extraordinare,pacat ca kirilenko nu prea are rezultate.

da ana si kirilenko sunt foarte bune prietene.de altfel ana a declarat ca kirilenko e cea mai buna prietena a ei.asta cel putin dintre jucatoare.

Lucian86
15th March 2008, 19:14
lucian nu mai prins.pana sa o vad pe ana in vara ,kirilenko era favorita mea.acum e a doua.amandoua sunt extraordinare,pacat ca kirilenko nu prea are rezultate.

Si ale mele in sens invers....Obiectiv vorbind, cred ca Ivanovic, Kirilenko si Sharapova sunt cele mai frumoase; asta o arata si rezultatul poll-ului pana acum:)

messi19
15th March 2008, 19:18
hmmm,eu unu nu o bag in primele 5 pe saraphova,mirza si carstea mi se par mai frumoase.de fapt cred ca ar fi pe 5.

adrian_str
15th March 2008, 20:29
hmmm,eu unu nu o bag in primele 5 pe saraphova,mirza si carstea mi se par mai frumoase.de fapt cred ca ar fi pe 5.

Asa-i. Mirza mi se pare mai "interesanta" :cool:

Kooler
16th March 2008, 18:58
http://i157.photobucket.com/albums/t55/privateryan7/Sania_In_Saree__14_.jpg

Merita si ea voturi nu, e printre preferatele mele.

praf_de_stele
16th March 2008, 21:52
cum se face ca maria kirilenko e prietena buna si cu shara si cu ivanovic, iar shara si iva sunt rivale?

messi...nu conteaza parerea ta personala despre shara...cert e ca e in top 5...nici mie nu'mi place de ana :cool:

Lucian86
16th March 2008, 22:37
http://i157.photobucket.com/albums/t55/privateryan7/Sania_In_Saree__14_.jpg

Merita si ea voturi nu, e printre preferatele mele.

Este si mai interesanta pentru ca e musulmanca:evil:

Kirilenko e prietena cu toate fetele din circuit:)
http://a462.ac-images.myspacecdn.com/images01/46/l_157c9899d8e77476d63df380f5cb776d.jpg


http://a251.ac-images.myspacecdn.com/images01/40/l_ecb067877385a54dc7774d52be234c0a.jpg

Dogville
16th March 2008, 22:41
Laser,frate...:D

messi19
16th March 2008, 23:40
cum se face ca maria kirilenko e prietena buna si cu shara si cu ivanovic, iar shara si iva sunt rivale?

messi...nu conteaza parerea ta personala despre shara...cert e ca e in top 5...nici mie nu'mi place de ana :cool:

nu am zis ca trebuie sa conteze.pur si simplu mi-am zis parerea.asa cum ai facut-o si tu.nu am zis ca e urata maria,doar ca sunt altele mai frumoase.

Kooler
17th March 2008, 18:33
http://img237.imageshack.us/my.php?image=numriser0002ab2.jpg

praf_de_stele
17th March 2008, 18:40
http://img237.imageshack.us/my.php?image=numriser0002ab2.jpg
ce frumoase's ana si elena, iar celelalte nu prea :D si justine parca arata mai bine in poza asta...e mai draguta :)

super draguta si maria kirilenko in pozele alea :)

Prome
17th March 2008, 18:53
cine este cea din centru sus :D? ca abia iti dai seama cu scanu asta nasol

messi19
17th March 2008, 18:54
ade 17,tu imi zici mie ca nu conteaza parerea mea despre saraphova,mai ales ca ceilalti au votat-o si e in primele 5.....mai exact pe 2.
insa in acelasi timp zici ca nu iti place de ana,care conform aceluiasi sondaj pe care te bazai mai devreme e votata pe primul loc,si nu oricum ci cu mai mult de 50% din voturi.deci ce zici?????crezi ca parerea ta conteaza????

ma indoiesc ca ceea ce spun eu,tu,etc,etc,etc. conteaza pt alte persoane de pe forumul asta sau altele.

messi19
17th March 2008, 18:56
cine este cea din centru sus :D? ca abia iti dai seama cu scanu asta nasol

daca nu ma insel cred ca e chackvetadze.

ade zicea ca sunt frumoase ana si elena in poza aia!!!!!!!!!era vorba de ana chackvetadze??????

Celso
17th March 2008, 18:57
cine este cea din centru sus :D? ca abia iti dai seama cu scanu asta nasol

cred ca Chakvedaze:cool:

praf_de_stele
17th March 2008, 19:20
cine este cea din centru sus :D? ca abia iti dai seama cu scanu asta nasol
da...ana chakvetadze e :)


ade 17,tu imi zici mie ca nu conteaza parerea mea despre saraphova,mai ales ca ceilalti au votat-o si e in primele 5.....mai exact pe 2.
insa in acelasi timp zici ca nu iti place de ana,care conform aceluiasi sondaj pe care te bazai mai devreme e votata pe primul loc,si nu oricum ci cu mai mult de 50% din voturi.deci ce zici?????crezi ca parerea ta conteaza????

ma indoiesc ca ceea ce spun eu,tu,etc,etc,etc. conteaza pt alte persoane de pe forumul asta sau altele.
tu intelegi totu' pe dos :D tu ai zis ca nu stii ce cauta sharapova in primele 5, ca dupa parerea ta nu e frumoasa pt un top 5...iar eu am zis ca, desi tu crezi asta, clasamentu' arata altfel...adica se cam vad preferintele...apoi ti'am zis ca nici mie nu'mi place de ana, dar totusi nu zic ca nu e buna pt top 5 din moment ce se afla pe primul loc...adica nu mai comentez, desi mie nu'mi place :cool: asta ti'am zis si tie: nu'ti place, nu'ti place...asta e...nu conteaza ca ai vrea tu sau n'ai vrea sa fie in top 5, ca ceilalti nu sunt de aceeasi parere...lamurit? :P sau dezvolt? :D

messi19
17th March 2008, 19:37
mai hombre!!!!!!!!!uite ce am scris eu

hmmm,eu unu nu o bag in primele 5 pe saraphova,mirza si carstea mi se par mai frumoase.de fapt cred ca ar fi pe 5.

am zis ca nu o bag intr-un top personal.nu ca nu are ce sa caute in top 5.deci se pare ca tu nu ai inteles primul ce am zis.nu am zic ca nu inteleg ce cauta in top 5.
intelegem amandoi tot ce zice celalalt.

praf_de_stele
17th March 2008, 19:43
in primul rand, nu sunt hombre, sunt fata(una mujer ;) :P) :D c naiba...si dupa nick ai putea cat d cat sa'ti dai seama, dar si dupa poza d la avatar :cry: arat a baiat ? :thinkso:
in al 2'lea rand, se scrie sharapova, nu saraphova
in al 3'lea rand, nici mie nu'mi place ana, insa nu comentez pt ca daca toti o prefera, inseama ca are ea ceva aparte...asa si cu sharapova... punct!
it's over!!! c'est fini!!! :D

Dogville
17th March 2008, 20:29
, nici mie nu'mi place ana, insa nu comentez pt ca daca toti o prefera, inseama ca are ea ceva aparte...

..asa e...il are pe Djokovic.....:ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

messi19
17th March 2008, 20:32
in primul rand nu aveam de unde sa stiu de la ce vine numele tau si ca iesti tu in poza.
stiam ca asa se scrie,insa nu eram sigur si mia fost lene sa ma uit sa vad.
si in ultimul rand.....ce am comentat?????mi-am zis parerea despre ea,nu am zis ca e urata in nici un moment,doar ca nu e cea mai frumoasa.

p.s. :intradevar are ceva aparte.

messi19
17th March 2008, 20:34
..asa e...il are pe Djokovic.....:ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:


ca si conational????ce e asa aparte????mai sunt si alti sarbi.
ca prieten????ce e asa aparte???mai are si alti prieteni.

nu am inteles.:no::shocked:

messi19
17th March 2008, 20:41
Sania Mirza (India) 0 0%

extraordinar,multi zic ca e foarte frumoasa insa nimeni nu a votat-o.

adrian_str
17th March 2008, 20:58
Sania Mirza (India) 0 0%

extraordinar,multi zic ca e foarte frumoasa insa nimeni nu a votat-o.

Are 0% pt ca nu avem dreptul la mai multe voturi !

Lucian86
17th March 2008, 21:28
http://img237.imageshack.us/my.php?image=numriser0002ab2.jpg

Mauresmo :happy

praf_de_stele
17th March 2008, 21:48
..asa e...il are pe Djokovic.....:ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:


ca si conational????ce e asa aparte????mai sunt si alti sarbi.
ca prieten????ce e asa aparte???mai are si alti prieteni.

nu am inteles.:no::shocked:
era o gluma :D si se zvonea la un moment dat ca ana ar fi iubita lui nole...apoi s'a mai zvonit ca nole a fost si cu maria sharapova nush exact cand, dar foarte aproape de perioada in care era iubitul anei :D deci shara a castigat si de data asta (asta daca sunt adevarate zvonurile)

mauresmo parca'i travestit :cry: :cry:

messi19
17th March 2008, 22:13
era o gluma :D si se zvonea la un moment dat ca ana ar fi iubita lui nole...apoi s'a mai zvonit ca nole a fost si cu maria sharapova nush exact cand, dar foarte aproape de perioada in care era iubitul anei :D deci shara a castigat si de data asta (asta daca sunt adevarate zvonurile)

mauresmo parca'i travestit :cry: :cry:

corect.zvonurile.ana a declarat in repetate randuri ca nu are iubit,iar novak e doar un foarte bun prieten.
prin toamna anului trecut a aparut faza cu novak si maria cam in acelasi timp in care a aparut un zvon ca ana ar fi impreuna cu robredo.dupa aia nu s-a mai auzit nimic de cele doua zvonuri.
nu trebuie sa crezi chiar tot ce apare in presa.vor si ei sa vanda un ziar.
doar atat a aparut in presa:
http://img264.imageshack.us/img264/2500/djokovic1lc1.jpg

asa ca nu stiu daca ana a pierdut ceva.:lol::lol::lol:

praf_de_stele
17th March 2008, 22:19
dar eu n'am zis ca le cred...am zis doar ce'am auzit...ai vazut ca l'am pus pe "daca" ;)

Kooler
17th March 2008, 22:25
Au tras si ei o bauta... :ras-plans:

messi19
17th March 2008, 22:33
pai da.am vazut.

Laura1985
17th March 2008, 22:34
au jucat si la dublu impreuna..recent :)

messi19
17th March 2008, 22:40
au jucat si la dublu impreuna..recent :)

cine cu cine a jucat la dublu?????

Laura1985
17th March 2008, 22:44
preferatii mei :) de data asta mai mult ''for fun'' ..data viitoare poate intr-o competitie serioasa :)

http://i129.photobucket.com/albums/p222/kasia1992/kasia1992x/744761.jpg

Dogville
17th March 2008, 22:45
Eu auzisem ca Sharapova ''a jucat la dublu'' cu solistul de la Maroon 5:D...stiti ceva ????

messi19
17th March 2008, 22:50
Eu auzisem ca Sharapova ''a jucat la dublu'' cu solistul de la Maroon 5:D...stiti ceva ????

depinde din ce directie privesti lucrurile.parca auzisem si eu ceva

Optimistul
17th March 2008, 22:57
Mai, sa stiti ca Sharapova asta mi s-a parut mai simpatica anul asta decat anul trecut .De ce oare ? Sunt singurul ? Poate pt. ca s-a apucat serios de tenis anul asta ...

Oricum , o apreciez mult pt. o replica sincera de acum 1-2 ani : "Toate jucatoarele doresc sa ajunga nr.1, dar putine recunosc,eu sunt una dintre ele ..."

adrian_str
17th March 2008, 22:57
depinde din ce directie privesti lucrurile.parca auzisem si eu ceva

http://www.starpulse.com/news/index.php/2007/08/20/adam_levine_maria_sharapova_was_a_terrib

:shocked:

Dogville
17th March 2008, 22:58
depinde din ce directie privesti lucrurile.parca auzisem si eu ceva

Gata...s-a confirmat :Adam Levine e omu' nostru...adica al Mariei :drak:...sau a fost (mai conteaza ? :D)..frati'miu e fan Maroon (:headbang::headbang::headbang:) si a garantat cu capul pentru aceasta stire....:D:D:D

luma
17th March 2008, 23:07
Nu este o stire oficiala. S-a discutat mai mult pe la colturi...:D

adrian_str
17th March 2008, 23:10
Nu este o stire oficiala. S-a discutat mai mult pe la colturi...:D

Cred si eu ca s-a discutat mai mult pe la colturi, daca o fi adevarat ce a declarat Adam in stirea de mai jos...:shocked:

iuli
18th March 2008, 00:59
Au dezmintit amandoi povestea.

PS. Stati sa intre ade sa vedeti ce va urecheaza :D

Lucian86
18th March 2008, 00:59
Eu auzisem ca Sharapova ''a jucat la dublu'' cu solistul de la Maroon 5:D...stiti ceva ????

Mda, am auzit si eu ca a fost o slaba jucatoare de dublu:( Daca e adevarat ceea ce a spus partenerul ei de dublu despre prestatia Mariei in teren, atunci s-a distrus un mit:(

Kooler
18th March 2008, 09:24
Putem reveni la cum arata si nu la cum ar trebui sa tipe?

adrian_str
18th March 2008, 14:55
Putem reveni la cum arata si nu la cum ar trebui sa tipe?

Depinde si UNDE / CAND tipa :)))) :D

praf_de_stele
18th March 2008, 17:47
ooooffff...doamne :sleep: voi chiar credeti tot ce se scrie pe toate paginile de pe internet? :shocked: adam a declarat ca nu e adevarat, ca el nu a spus asta...:cool: si chiar credeti ca daca ar fi fost asa, ala se apuca sa anunte oficial ca maria e o "slaba jucatoare"? nu prea cred...
si pe voi chiar va intereseaza chestiile astea? din moment ce joaca tenis de calitate (mai ales anul asta ca e'n forma), nu conteaza ce face sau ce nu face ea in timpul liber...daca va place tenisul, urmariti'l ...ea e jucatoare de tenis totusi...;) lasati alte preocupari ale mariei ca are si ea o viata intima ca oricare dintre noi...

Lucian86
18th March 2008, 19:35
ooooffff...doamne :sleep: voi chiar credeti tot ce se scrie pe toate paginile de pe internet? :shocked: adam a declarat ca nu e adevarat, ca el nu a spus asta...:cool: si chiar credeti ca daca ar fi fost asa, ala se apuca sa anunte oficial ca maria e o "slaba jucatoare"? nu prea cred...
si pe voi chiar va intereseaza chestiile astea? din moment ce joaca tenis de calitate (mai ales anul asta ca e'n forma), nu conteaza ce face sau ce nu face ea in timpul liber...daca va place tenisul, urmariti'l ...ea e jucatoare de tenis totusi...;) lasati alte preocupari ale mariei ca are si ea o viata intima ca oricare dintre noi...

Draga..... "Adelina" ??? Esti fata, nu poti sa intelegi:groggy: In legatura cu ce-a spus "maroon fiveul" ala, speram cu totii sa se fi inselat:(

Sa stii ca tenisul feminin fara fete frumoase, sau ma rog, cel putin gratioase, nu ar avea aceeasi po****ritate:rolleyes:

Lucian86
18th March 2008, 19:39
Oricum , o apreciez mult pt. o replica sincera de acum 1-2 ani : "Toate jucatoarele doresc sa ajunga nr.1, dar putine recunosc,eu sunt una dintre ele ..."

Si eu o apreciez pe Sharapova pentru sinceritatea sa, ca atunci cand a spus ca joaca tenis in special pentru bani.

Multe jucatoare nu spun ca vor sa ajunga numarul 1 pentru ca probabil isi cunosc limitele....de exemplu, o jucatoare ca Jankovic, cat de buna o fi ea, nu o vad niciodata sa ajunga numarul 1

luma
18th March 2008, 21:14
Draga..... "Adelina" ??? Esti fata, nu poti sa intelegi:groggy: In legatura cu ce-a spus "maroon fiveul" ala, speram cu totii sa se fi inselat:(

Sa stii ca tenisul feminin fara fete frumoase, sau ma rog, cel putin gratioase, nu ar avea aceeasi po****ritate:rolleyes:

Draga Lucian :D, nu inteleg si pace! Djokovic nu este o frumusete si tot imi place sa-l privesc jucand. Nici Stepanek si tot imi place...Si uite, tenisul are popuilaritate. Cum iti explici?:D:P

Lucian86
18th March 2008, 21:23
Draga Lucian :D, nu inteleg si pace! Djokovic nu este o frumusete si tot imi place sa-l privesc jucand. Nici Stepanek si tot imi place...Si uite, tenisul are popuilaritate. Cum iti explici?:D:P

Luma, nu lua prea in serios cuvintele mele:) Nu este o afermatie absoluta ci una mai ironica daca vrei..... Cu siguranta tenisul ar avea po****ritate si fara frumuseti pe teren.....totusi, tenisul feminin ar fi ceva mai putin urmarit daca nu am avea o Sharapova, o Ivanovic and co. sa ne arate si altceva pe teren decat tenis:) Poti sa negi asta??:cool:

luma
18th March 2008, 21:24
Nu pot si nici nu vreau. :)

Dogville
18th March 2008, 21:33
.....totusi, tenisul feminin ar fi ceva mai putin urmarit daca nu am avea o Sharapova, o Ivanovic and co. sa ne arate si altceva pe teren decat tenis

...eu pe asta ma concentrez in primul rind cind am de-a face cu o partida de tenis feminin :D pentru ca,sa recunoastem,nivelul este mult scazut fata de tenisul masculin.Acum pe bune :ce-ti poti dori mai mult ca privitor decit sa vezi armonia perfecta intre sport si frumusete (mamaaaaaaa,ce profund :D) a unor Sharapova,Hantuchova,Ivanovic,Kirilenko...etc..... (n-am mai pus-o pe Dementieva,ea deja e galactica :D....)...ca doar n-oi fi timpit sa ma uit la haltere femei sau aruncarea ciocanului d(r)ame...

praf_de_stele
19th March 2008, 17:10
eu va inteleg pe voi, baietii, ca va mai uitati si la altceva cand va uitati la tenis feminin...dar eu, ca sunt fata si nu prea am ce vedea in afara de tenis, totusi urmaresc cu un mare interes si competitia feminina, desi nu e la fel ca cea masculina ca si calitate, fara sa am si alte motive pt a ma uita la meciurile fetelor :D

iar la baieti, la fel...ma uit pt ca'mi place sportul, tenisul (desi mai sunt unii frumosi si'mi place sa'i urmaresc:D)

adrian_str
19th March 2008, 17:16
iar la baieti...ma uit pt ca'mi place sportul, tenisul (desi mai sunt unii frumosi si'mi place sa'i urmaresc:D)

La noi, barbatii, este invers :))

georg40
19th March 2008, 20:12
Threadul este interesant, iar "oferta" remarcabila.
In materie este insa greu sa fii obiectiv. Frumusetea este, se zice, relativa si foarte subiectiva. Candva am auzit si inclin sa cred ca asa e,ca frumos este ceea ce iti place.
De aceea am votat pentru Sarapova.

messi19
21st March 2008, 00:04
diferenta dintre ana si maria e ca mariutza cum vede ca nu e in centrul atentiei fuge repede la o revista si arata aproape tot ce nu are sub haine ca sa o bage lumea in seama.

Laura1985
21st March 2008, 00:26
diferenta dintre ana si maria e ca mariutza cum vede ca nu e in centrul atentiei fuge repede la o revista si arata aproape tot ce nu are sub haine ca sa o bage lumea in seama.

serios? nu mai spune...nu Maria a fost cea care a pozat asa la 17-18 ani ;)

http://www.irishblogs.ie/images/314989.jpg

iuli
21st March 2008, 00:27
Am si eu poza asta :D :happy

Laura1985
21st March 2008, 00:30
Maria cel mult a facut modeling in costum de baie! asa nu a pozat niciodata asta e sigur,si cu atat mai mult la 17 ani...sau daca gaseste cineva dovada sa posteze aici :)

sLk
21st March 2008, 01:00
am votat si eu:)
sharapova:yeah:

messi19
21st March 2008, 07:58
maaa,ana a pozat asa,pe la 17 ani.de atunci ati mai vazut poze de astea provocatoare cu ea????nu prea cred.insa mariuca.....

Kooler
21st March 2008, 15:19
Da lasati mai fetele sa pozeze cat sunt tinere. Si ce daca pozeaza?

praf_de_stele
21st March 2008, 16:25
maaa,ana a pozat asa,pe la 17 ani.de atunci ati mai vazut poze de astea provocatoare cu ea????nu prea cred.insa mariuca.....
:sleep: doamneeeeeeee....:sleep:
pai tocmai...ana a pozat cum a pozat, insa maria nu...cum zicea si laura, limita: costumul de baie...si daca are ce sa arate, care'i treaba? la tenis este in centrul atentiei, mai ales anul asta, ca nu a pierdut niciun meci...dupa cum vezi se descurca si cu tenisul si cu modelling'ul si inca bine cu amandoua...:rolleyes:
daca ai vreo poza cu maria dezbracata, posteaz'o!


Am si eu poza asta :D :happy
mi'o arati si mie? ca n'am vazut'o, decat am auzit :P

messi19
21st March 2008, 20:08
:sleep: doamneeeeeeee....:sleep:
pai tocmai...ana a pozat cum a pozat, insa maria nu...cum zicea si laura, limita: costumul de baie...si daca are ce sa arate, care'i treaba? la tenis este in centrul atentiei, mai ales anul asta, ca nu a pierdut niciun meci...dupa cum vezi se descurca si cu tenisul si cu modelling'ul si inca bine cu amandoua...:rolleyes:
daca ai vreo poza cu maria dezbracata, posteaz'o!


mi'o arati si mie? ca n'am vazut'o, decat am auzit :P

din partea mea sa se dezbrace cat vrea,eu ziceam ca daca e asa de extraordinar de frumoasa de ce apeleaza la chestii de astea?????dar nu ma intereseaza.treaba lor

iuli
21st March 2008, 20:13
Ce se contrazice singur individul asta :| :(

Ade, vezi aici...
http://www.irishblogs.ie/images/314989.jpg

praf_de_stele
21st March 2008, 20:45
mersi iuli :)

vaaaaaaaaiiiii...ce zici messi? :D care e mai dezbracata dintre cele doua? :P nici aici n'ai nimerit'o :(

messi19
21st March 2008, 20:49
????????????????????????unde?????????????????????? explica-mi.

messi19
21st March 2008, 21:15
mai fetita cu chibrituri si cei unu pitic(da stiu ),eu ziceam in momentul asta,de cand amandoua sunt in prim plan.sharapova cum a vazut ca ii ea fata ana...........
daca te freaca ade stiam poza aia,nu era iuli singurul posesor si a aratat ceva senzational.
explica-mi cu ce ma contrazic iuli

Dogville
21st March 2008, 21:18
ziceam ca daca e asa de extraordinar de frumoasa de ce apeleaza la chestii de astea??

..pai cine vrei mah sa se dezbrace,Navratilova ?..normal ca astea frumoase se dezbraca...

Dogville
21st March 2008, 21:20
http://www.irishblogs.ie/images/314989.jpg

...o poza decenta,Iuli.....parerea mea......

messi19
21st March 2008, 21:20
????????????????????????unde?????????????????????? explica-mi.

praf_de_stele
21st March 2008, 21:23
mai fetita cu chibrituri si cei unu pitic(da stiu ),eu ziceam in momentul asta,de cand amandoua sunt in prim plan.sharapova cum a vazut ca ii ea fata ana...........
daca te freaca ade stiam poza aia,nu era iuli singurul posesor si a aratat ceva senzational.
explica-mi cu ce ma contrazic iuli
poti sa dezvolti aia cu fetita cu chibrituri si cu nush ce pitic? :D nu de alta da' nu inteleg prea bine ce vrei sa zici(eu ma prind mai greu;))
asa e...sharapova a vazut ca ana ii face fata si s'a gandit sa mai pozeze in vreo revista ca sa se mentina in top :sleep: (parca inainte n'o facea)
nu ma freaca...zau :cry: am zis eu ca nu stii tu de poza aia? eu doar te'am intrebat care e mai dezbracata'n poze ...:ok:

messi19
21st March 2008, 21:26
nu ai citit povestea fetita cu chibrituri???????
piticul se stie el

praf_de_stele
21st March 2008, 21:42
vezi ca esti off ;)

Prome
21st March 2008, 21:58
ce discutii lame n-am mai vazut asa ceva :))

messi19
21st March 2008, 22:03
vezi ca esti off ;)

off??????da oftez mult
tu mai pus sa dezvolt

iuli
21st March 2008, 22:58
daca te freaca ade stiam poza aia,nu era iuli singurul posesor si a aratat ceva senzational.
explica-mi cu ce ma contrazic iuli

Cu ce te contrazici? Prin faptul ca ai zis ca Maria s-a dezbracat, apoi Laura ti-a demonstrat ca Ana a fost cea care s-a dezbracat, iar dupa ai zis ca sunt tinere si frumoase si pot face ce vor.


...o poza decenta,Iuli.....parerea mea......

Am zis eu ca e topless sau altceva? Era o discutie, daca vedeai o pagina mai in urma, cum ca Maria se dezbraca. Problema e ca niciodata nu s-a dezbracat.

Dogville
21st March 2008, 23:04
Dar nu te-am contrazis......era doar o opinie....

iuli
21st March 2008, 23:17
Eu nu am zis ca e o poza indecenta. Vezi discutia te rog, este vorba doar de cine s-a dezbracat si cine nu.

messi19
21st March 2008, 23:19
hmmm.iar citesti printre randuri?????????laura,nu mi-a demonstrat nimic,stiam de pozele alea.
asa cum i-am zis lu fetita cu chibrituri(fara sa dezvolt) ,eu ziceam de acum,cand sunt amandoua in prim plan.si daca o luam ca material ce aveau pe ele tot maria castiga,ca are mai putin.
si tot nu gasesc(poate sunt mai greu de cap) unde m-am contrazis???am zis ca maria s-a dezbracat.....iar dupa aia......nu ma mai intereseaza.nu am zis in nici un moment ca nu maria s-a dezbracat.nu reusesc sa gasesc ...........

praf_de_stele
22nd March 2008, 00:21
asa cum i-am zis lu fetita cu chibrituri(fara sa dezvolt) ,eu ziceam de acum,cand sunt amandoua in prim plan.si daca o luam ca material ce aveau pe ele tot maria castiga,ca are mai putin.
doamneeeee :cry: de unde stii ca am si chibrituri, ah? si daca mi'ai spune si de unde m'ai botezat asa, ar fi perfect, ca ma distreaza, pe bune :happy

si tot nu gasesc(poate sunt mai greu de cap) unde m-am contrazis???am zis ca maria s-a dezbracat.....iar dupa aia......nu ma mai intereseaza.nu am zis in nici un moment ca nu maria s-a dezbracat.nu reusesc sa gasesc ...........
maaaa....daca tu'mi arati mie o poza cu maria goala, eu nu mai zic nimic ;) deci...am ramas fara cuvinte...no comm :D
gata...c'est fini...cel mai destept cedeaza...:ok:

messi19
22nd March 2008, 05:09
nu am zis niciodata ca s-ar fi dezbracat complet.deci poze cu ea complet goala nu ai cum sa gasesti,decat daca o fi avand poze personale pe care sa le arate candva.
asa ca......

georg40
22nd March 2008, 14:33
Ca fetele pozeaza nu este nimic rau. E o parte din strategia impusa de impresari si manageri care vor si ei sa-si castige banii . Nu numai tenisul ci tot sportul este o mare afacere in care fiecare trebuie sa se supuna anumitor reguli. Jucatoare ca Ivanovic, Sarapova, Hantuhova etc. au ce arata: fete dragute si bune jucatoare... Ganditi-va cati bani a facut in cariera ei Kurnikova (nota bene !) fara sa fi castigat vreodata un turneu...

praf_de_stele
30th March 2008, 01:37
uitati baieti aici, frumusete de femeie ;)

http://tropicalboy.m6blog.fr/images/medium_amelie-sur-tenis-mag.jpg

:cry: :cry: :cry:

Optimistul
30th March 2008, 10:45
E trucata imaginea ... nu vezi ce brat are ?

messi19
30th March 2008, 11:09
uitati baieti aici, frumusete de femeie ;)

http://tropicalboy.m6blog.fr/images/medium_amelie-sur-tenis-mag.jpg

:cry: :cry: :cry:

greseala vietii.........ce mi-a trebuit sa ma uit asa dimineata la poza aia????tre sa ma duc la psihiatru:headbang::shocked:

praf_de_stele
30th March 2008, 13:11
E trucata imaginea ... nu vezi ce brat are ?
normal ca am observat ;) dar doar asa de amuzament
oricum, nu e prea departe de realitate :D