PDA

View Full Version : Cronica meciuri etapa 16



Vadim
3rd March 2004, 16:07
In afara de posturile de pe forum vreti sa va scrieti parerea organizat, sub forma unei cronici de meci? Trimite cronica ta la adresa contact@onlinesport.ro si ai sansa sa o vezi publicata pe site.

EDMOND_
3rd March 2004, 20:39
Mai concret! O cronica pentru toata etapa sau pentru un singur meci , cel al echipei cu care tinem !?

Vadim
4th March 2004, 09:18
A ehipei cu care tineti. Sau pentru orice meci despre care aveti chef sa scrieti.

maryuss_mau
4th March 2004, 11:27
trebuie sa fie subiectiva sau obiectiva?:)

Vadim
5th March 2004, 16:30
Ideal este sa fie scris obiectiv. Daca nu e obiectiva se transforma inainte de a fi pusa pe site de catre redactorii onlinesport :) Cronica este semnata cu numele vostru. Ne revendocam dreptul de a selectiona si publica cele mai bune cronici, in cazul in care exista mai multe pe marginea aceluiasi meci.

RedBaron
5th March 2004, 19:53
Se poate si pentru meciuri de div. B? :hmm: Sau... meciuri amicale intre echipe de A si B? :lol: Vadim, da-mi un PM cu raspunsul.

Vadim
6th March 2004, 15:40
Da, normal. Orice meci.

ady_azzuro
8th March 2004, 21:16
Va fac eu niste cronice de nota 10, cat imi dati sa va fac o cronica pe etapa? :cool:

N0_NaM3
14th March 2004, 02:18
Un inceput de retur cu multe goluri shi meciuri frumoase shi pline de spectacol..:D

phil
14th March 2004, 08:45
Va fac eu niste cronice de nota 10, cat imi dati sa va fac o cronica pe etapa? :cool:

lasand gluma la o parte, cred ca cei mai indreptatiti sa scrie cronici sunt cei care au fost pe stadion. ceilalti, chiar daca au vazut meciul la TV ar fi onest sa se abtina.