PDA

View Full Version : Rugby?



ultravioletu
15th March 2003, 14:03
Eu am fost destul de dezamăgit de ce s-a întâmplat în Portugalia... Un prieten zicea că ar fi trebuit să câștigăm șapte ani la rând cupa aia a europei, să arătăm cine e a șaptea în europa. Așaaa, ne-am încurcat ba de georgia, ba de portugalia... Ne mai mirăm de ce nu ne bagă în seamă Națiunile...

Gabriel
16th March 2003, 19:06
In schimb echipa trifoiului practica cel mai frumos rugby din emisfera nordica la ora actuala. Sper din tot sufletul sa bata Anglia la Dublin si sa faca Marele Slam dupa o pauza de mai bine de 50 de ani. Acel centru Brian O'Driscoll este cel mai valoros din lume pe postul sau la ora actuala.

Ayrton
26th May 2003, 15:10
Duminica 1 iunie, pe stadionul National din Complexul "Lia Manoliu", de la ora 18:00 are loc marea finala a campionatului national, in care se vor intalni Dinamo (detinatoarea ultimelor 3 titluri) si Steaua.

In semifinale Dinamo a trecut de Farul chiar la Constanta cu 11-8, dupa ce a fost condusa cu 8-3 la pauza si a avut 3 jucatori eliminati in repriza a doua!
In schimb Steaua a invins pe Remin Baia Mare cu 19-6 in Ghencea.

inter
26th May 2003, 15:43
si iarasi se duce dinamo in cupe pt. a stabili un nou record al scorului in cupe......... pacat ca nici la rugby nu mai suntem ce am fost.
apropo ayrton pt. ca observ ca esti "umblat" , parca acum 2 ani federatia de rugby a hotarat ca in urma umilitorului traseu avut de reprezentanta Romaniei (dinamo) in cupele europene, tara noastra sa fie reprezentata de un asa zis lot de perspectiva , stii ceva mai mult?

NATAL SHARKS RULZZZZZZZZZZZZZZZZZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alex
17th September 2003, 20:03
Sper sa nu faca ca si echipa de fotbal !!

Hai Romania.

PS uitati-va pe sitlu de la Peugeot.com.ro