PDA

View Full Version : Re allz...ce politica aveti...



And87Rey
13th January 2008, 15:29
n-am gasit un subiect deja creat, asa k voi incerca sa creez cv...
nu inteleg politica forumului vostru. am intrat aici k un user oarecare, cu ganduri din cele mai bune, si cel mai imp. n-am intrat clona asa cum mi s-a spus pe ban...motivul e extrem d simplu: cei d la RCS mi-au pus fibra optica si am alt ip...sa-mi dau cu parerea despre unele sub. azi mi-am facut cont si iau ban...pt. niste prostii din trecut... :rosu: asa este am facut multe prostii p care le recunosc, dar tot nu inteleg politica voastra. :rolleyes:
in fine cum vreti voi...ziceam si eu :rosu:
insa, mi-ar fi placut sa-mi mai dau cu parerea p aici...dar dak nu-i posibil ata e :P

dak nu aveam ganduri din cele mai bune puteam sa imi fac un user oarecare, un id oarecare si sa nu va dati seama...dar am zis sa fiu corect pt. k asa consider k tre sa procedez

Lordul
13th January 2008, 16:34
andreiy te-ai intors?decat asa cu clona mai bine iti cereai scuze atunci...cum am facut eu si..

And87Rey
13th January 2008, 16:59
...si tot ban ai
iei prea in serios acest forum, am citit cum le cereai scuze si m-am crucit...confunzi viata reala cu cea virtuala.
cand ma gandesc k si eu o data eram asa...:no:

Lordul
13th January 2008, 17:04
nu bre..banul l-am luat pe 8 ianuarie dintr-o farsa

am luat atunci cand am luat cu tine pe 5 july si dupa aia m-au debant in august pe 27 si dupa aia n-am mai luat pana pe 8 ianuarie...bine eu am fost plecat atunci in august..asa ca nu m-a afectat sanctiunea

dar tu ,vad ca nu mai ai forumul ala ?

And87Rey
13th January 2008, 17:09
las` k stie toata lumea la c ma refer.
hai k nu vreau sa fac cu tn spam.
nu ma mai intreba nush c k nu mai rasp. k nu mai vreau sa fac spam, chiar dak am ban

Lordul
13th January 2008, 17:12
pai lasa vrei sa revii?

te-ai schimbat ?

te mai uiti la D.D ?

oricum ti-au dat permanent , nu kred ca mai poti face ceva ...

eu mai am o saptamana si 2 zile...

de ce sa nu mai faci spam ? eu nu-l consider spam , ma rog..daca ai uat ban ai dreptul sa argumentezi

And87Rey
13th January 2008, 18:15
esti praf

Lordul
13th January 2008, 19:55
la ce te referi ?

And87Rey
14th January 2008, 13:54
d fapt...acest subiect l-am creat cu gandul k as vrea sa mi se scoata banul, s demonstrez tuturor k eu nu-s asa, asa cum am dat senzatia in trecut si nu are cum sa se mai repete greselile si nesimtirile mele din trecut. dar dak totusi (sanse nule dar sa zicem prin absurd k) s-ar repeta, ma puteti bana p vecie

orice raspuns va fi, voi intelege

Sergio_D
14th January 2008, 17:38
Am primit mesajul tau privat, nu am timp acum insa iti voi raspunde mai pe seara, trebuie sa plec acum.

And87Rey
14th January 2008, 17:51
ok, merci...si merci anticipat tuturor celor care vor mai posta ;)