PDA

View Full Version : romania cluburi golf www.selas.ro



catalincatalin
12th January 2008, 00:29
Unde joci?Handicapul?

delaparis
12th January 2008, 00:34
catalin te rog frumos sa incetezi sa deschizi thd aiurea ...

posteaza pe un singur thd daca ai intrebari de pus ...

Dorin
12th January 2008, 00:57
Unde joci?Handicapul?

Vezi raspunsul pe un thread anterior. 14 si in Suedia linga Göteborg. Si ca lumea sa fie multumita scrie prin a apasa "post replay" si nu "new thread":yeah:

catalincatalin
12th January 2008, 12:09
Am vazut si eu ca am suparat tare pe cineva.Nu am avut timp sa studiez forumul si am preferat sa port discutiile la vedere.Constat insa ca cei ce se mai uita pe aici se enerveaza usor.Nu este o tara minunata?Poate ar fi mai bine sa ne vedem de treaba.De obicei, in timp ce scriu aici,mai fac si alte lucruri si nu am crezut ca trebuie sa fiu foarte riguros,sa scriu totul odata etc.Este forum nu armata.Am primit din Suedia un sac cu seminte pentru green .Vor sa fac o proba.Am pus pana acum agrostis-stolonifera dar a iesit haotic desi a fost bine irigata si tunsa cu ce trebuie(am masinile de tuns green-uri de la Toro si Jackobsen).Nu pot face asta pana in primavara.

Dorin
12th January 2008, 16:02
Este tipic pe internet. In spatele ecranului toata lumea e foarte agresiva. Nu ma refer la exemplul de la threadul asta ca De la Paris e OK , ci in general. Multi frustrati se exprima execrabil . Eu ma simt rau sa citescreplicile cititorilor la diverse articole din ziare. Vezi de ex Adevarul etc D
Cu iarba e mai dificil caci sint multe conditii de clima, sol care influenteaza.D

delaparis
15th January 2008, 23:08
Am vazut si eu ca am suparat tare pe cineva..

Explicatie.

Eram in plina "vanatoare" contra spameri etc ...
Tu ai deschis cateva thd cu acelasi subiect iar unul chiar cu link etc ... deci erai candidatul ideal.
Ulterior mi-am dat seama ca nu e asha deci imi cer scuze pentru interventia un pic "seaca" ...

Discutii placute pe forum :):ok:

catalincatalin
15th January 2008, 23:32
ok