PDA

View Full Version : Dorin,am trimis asta federatiei



catalincatalin
11th January 2008, 20:10
Buna ziua,
Vazand ca nu va gasesc - asa cum ne-am propus in discutia telefonica de astazi - va scriu pe aceasta cale.Am trei proiecte de terenuri de golf in derulare,proiecte ce pot fi vizualizate pe site-ul www.selas.ro .Am fost ingrijorat un timp din pricina faptului ca,desi am anuntat in scris federatia asupra acestora,organismul ce trebuie sa dezvolte si sa incurajeze acest sport nu m-a contactat.Am inteles de la dumneavoastra ca atat conducerea superioara cat si membrii nu au stiut de aceste proiecte din cauza slabei comunicari din partea mea.Sper ca acum am reusit sa-mi comunic mai bine intentiile si sa va aduc la cunostinta ca cel putin unul dintre proiecte este aproape de a fi finalizat.Vazand pe site-ul oficial cluburi noi aparute,cu sau fara a avea terenuri,am speranta ca voi putea sa ma afiliez acestei federatii cu aceste proiecte.Fireste ca ,asa cum se si intampla,pot fi multe imperfectiuni in proiectele mele,dar,ele sunt mai mult decat nimic si reprezinta un demers entuziast.Ma astept ca in intervalul urmator sa putem comunica si sa ma ajutati din punct de vedere al atributiilor dumneavoastra firesti in atingerea acestor obiective.Astept sa fiu contactat la telefonul pe care il cunoasteti.


Cu consideratie,

dr Catalin Beciu

Dorin
11th January 2008, 23:16
Foarte corect! Diplomatic mai ales...:yeah:D

Dorin
15th January 2008, 10:14
Noutati de la federatie ??

catalincatalin
15th January 2008, 23:54
Nimic.Am reusit sa vorbesc din nou cu secretarul,acesta a spus ca se va uita pe mail si ca ma suna ieri sau da un replay.Mi-a spus ca presedinta are probleme cu copilul si de aceea nu ma contacteaza.Mai este vreun loc in Suedia?Ma mut si cu familia.Sau in Africa pe undeva.

Dorin
16th January 2008, 10:23
He, he , he!Federatie mare , mult de munca....
Hai domnule incoace!
D