PDA

View Full Version : Adrian Ilie: "Intru eu pe teren"



Kainsashiki
11th January 2008, 15:46
Adrian Ilie a declarat pentru Pro TV ca daca nu ii va aduce atacant de clasa lui Marius Lacatus se va reapuca de fotbal. "Daca pana pe 20 ianuarie nu reusesc sa aduc un atacant, nu am ce face, intru pe teren", a spus mai in gluma, mai serios, Adrian Ilie.

Ti-l doresti pe Adrian Ilie pe teren inapoi? Crezi ca "mai poate"?

YoYoyOi
11th January 2008, 15:47
du-te ma si adu jucatori, lasa glumele si mistourile, ca pana acum esti 0 la capitolul realizari :mda:

Geografu
11th January 2008, 15:49
Sa fim seriosi a fost ce a fost dar gata i s-a dus traiul si si-a mancat malaiul cum se zice.Vorba ta Yo mai bine ar face munca de manager calumea nu.....:rosu:

Hard
11th January 2008, 16:06
Ar fi bun in spatele lui Badea si Neaga... cat vrea salariul ? :cry:

Adi Da Samraj
11th January 2008, 20:18
Chestiunea trebuie pusa in felul urmator : Daca vrea mai mult sau mai putin decit finul Radoi ?

dede
11th January 2008, 21:24
ce gluma buna :sleep:
serios cand devine, ca avem nevoie de jucatori... ? :mda:

moty
11th January 2008, 21:46
asta-i buna! sa aduca jucatori, sa lase misto-ul in perioada asta!

Liviu
12th January 2008, 00:05
"Mortii" nu se mai intorc. In ultimii ani ai carierei lui Adi i se tot puneau intrebari daca se va intoarce ca jucator in Romania. Afirma ca nu va mai juca niciodata in Romania. Am privit lucrul asta ca o aroganta, ca si cum ar fi fost o umilinta pentru jucatorul lui Alaves sa joace pe 200k pe plaiuri mioritice. Nu a vrut sa-si incheie cariera acasa, in Ghencea, cum au facut-o spre exemplu Ilie Dumitrescu si Belo. Nu uit cum a plecat de la Steaua, precontract cu Galatasaray, cu multe meciuri in care Adi s-a menajat, sa nu ajunga acolo accidentat. Mi-a parut rau sa vad lucrul asta, el cu Laca erau simbolurile echipei. Deci nu mai e cazul sa revina, nici sa o spuna in gluma... L-am vazut la meciul organizat de Popescu la Cluj, acelasi talent, s-a lasat prea devreme, insa nici sa mai vrea nu mai poate reveni, poate la amatori.

Snake_21
24th January 2008, 10:27
Si oricum daca ar vrea sa revina ii va trebui o perioada prea mare ca sa revina la o forma buna macar:D eu am votat da gandidu ma la jucatorul de acum cativa ani dar nu cred ca mai e posibil :) sa ajunga la forma aia acuma, pacat ca s a lasat prea repede :(

Mario Di Lazi
24th January 2008, 10:35
Adian Ilie ? :D ãsta cine mai e ? :D
poate Adrian :D

Ioca10
24th January 2008, 10:59
Adevarat...ce problema majora aveai tu...;)

Snake_21
24th January 2008, 11:04
Se oftica si el ca megaechipa lui ia bataie pe banda rulanta in amicale :lol: