PDA

View Full Version : Secretarul este OK. Din acest motiv va fi dat afara



catalincatalin
9th January 2008, 22:46
Corect.Problema este ca nu are forta si depindea financiar de un superior din federatie.Acum este la Timisoara si se vede acest lucru.Comportamentul superiorilor fata de el era straniu.Un secretar de federatie nu trebuie folosit ca majordom.
Am hotarat ceva.Maine trimit din nou la federatie scrisoarea ce anunta intentia de deschidere a doua cluburi,unul fiind functional din vara.Va tin la curent pentru a ne distra impreuna.Voi primi din nou un e-mail peste o luna ,in care cineva se va bucura de veste.Bucurie generala!Poate nu stiati ca scopul federatiilor este sa... se bucure.Sa stiti ca si ei stau pe forumul asta ,asa ca
sa nu credeti ca aceste proiecte le vor fi mai simpatice.Am mai observat ca exista si o retinere din partea cluburilor sau a lucratorilor din cluburi de a vorbi despre alte proiecte.George Luta(Clubul Diplomatic) spunea intr-un ziar ca nu mai sunt alte proiecte in tara ,la cateva zile de la ultima vizita la terenul meu.Hai sa facem noi altfel.Daca mai stiti proiecte care au nevoie de ajutor sau promovare dati de stire si ajut cu tot ce pot.