PDA

View Full Version : Antrenor surpriza la Universitatea Cluj



delaparis
8th January 2008, 23:48
"Ramas singur in fruntea Universitatii Cluj dupa demisiile lui Alin Tise si Gigi Multescu, Anton Dobos l-a numit marti seara in functia de antrenor al "lanternei rosii" pe Alpar Meszaros. "

Onlinesport: Daniel Popescu


http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/u_cluj/28216/antrenor-surpriza-la-universitatea-cluj.htm

Cine e Alpar Meszaros ? .... :cool:

resita
8th January 2008, 23:50
Cine e Alpar Meszaros ? .... :cool:

Alpar Meszaros, fost jucător al Universității și unul din puținii tehnicieni români care au absolvit celebra Școală de Antrenori de la Köln (Germania). Ultima dată, “Rața”, așa cum este el poreclit de apropiați, a antrenat ISCT, echipă cu care a încheiat turul de campionat pe locul 12. El a semnat un contract valabil pe un an de zile, iar unul dintre obiective este menținerea în prima divizie

delaparis
8th January 2008, 23:56
Pai e ungur !!! :D glumesc :D DiabLo

Serios ... se pare ca nu prea a avut rezultate la Campia ...

Elphax
9th January 2008, 00:14
pai daca s-a schimbat conducerea poate ni-l da si noua pe Goga :D

PerVersion
9th January 2008, 00:27
Interesanta miscare... l-au adus pe Dobos, dupa care si-au dat toti demisia, l-au lasat pe asta singur acolo, in rahat pana in gat.

Poate nu e asa situatia, si imi dau eu aiurea cu parerea, dar am impresia ca nici macar nu se mai vrea salvarea de la retrogradare... si cand ma gandesc ca acum vreo 2 zile ziceam ca se pot salva daca vor asta...

corello
9th January 2008, 00:41
Interesanta miscare... l-au adus pe Dobos, dupa care si-au dat toti demisia, l-au lasat pe asta singur acolo, in rahat pana in gat.

Poate nu e asa situatia, si imi dau eu aiurea cu parerea, dar am impresia ca nici macar nu se mai vrea salvarea de la retrogradare... si cand ma gandesc ca acum vreo 2 zile ziceam ca se pot salva daca vor asta...

Pls cauta pe gugal o asa istorie in "investitii" in fotbal al lu Dobos si apoi revin-o cu un post
Ceva trebuie a fie din moment ce el ...pffff...insista sa ramana la situatia catrastofala de la noi

delaparis
9th January 2008, 00:45
Interesanta miscare... l-au adus pe Dobos, dupa care si-au dat toti demisia, l-au lasat pe asta singur acolo, in rahat pana in gat.

...

nu cred ca a fost facut special ...

Dobos s-a trezit singur din intamplare ... incearca si el acum ce poate :rolleyes:

malexoid
9th January 2008, 01:49
pai daca s-a schimbat conducerea poate ni-l da si noua pe Goga :D
si ne trezim cu Omoduemuke, Cristea, Dancia, Radoi...pe sub Feleac? :)
mhm...go ahead! Poli IV :yeah:

Elphax
9th January 2008, 10:06
ar fi o idee, desi nu stiu cat de bune sunt relatiile lui Dobos cu cei care conduc pe Poli acum ...

BAK
9th January 2008, 10:57
mda, nu prea am auzit de asta....adica pe unde a mai antrenat? parca a fost pe la baia mare, nu?

Aurel.D
9th January 2008, 14:01
:) Eu nu stiu decat ca Meszaros inseamna "macelar" in maghiara....oricum, succes "U" Cluj la evitarea retrogradarii...

Gontel
9th January 2008, 17:49
L-au lasat singur pe Dobos, si-au pus palma-n c*r si au plecat. Tise se dadea mare u-ist, de ce nu a ramas? echipa nu au, bani nu au, puncte nu au, nu prea vad cum sa scape.

corello
9th January 2008, 19:05
L-au lasat singur pe Dobos, si-au pus palma-n c*r si au plecat. Tise se dadea mare u-ist, de ce nu a ramas? echipa nu au, bani nu au, puncte nu au, nu prea vad cum sa scape.

Gresiiiit !!!!
Tise, tot respectul. E singurul dintre cati am intalnit la U care nu o ramas sa macine bani publici. Putea foarte bine sa mai stea o perioada sa isi faca "grosu" cum au facut altii.
Ii unicat in cazul asta

Kooler
9th January 2008, 19:12
Super tare faza cu suporteri care au facut contractele jucatorilor de la U.

forza_CFR
9th January 2008, 20:00
hop.... unguru':rolleyes::)
tacere.............:D:happy:lol:

Asasinu_Ucj
9th January 2008, 21:30
hop.... unguru':rolleyes::)
tacere.............:D:happy:lol:

Ma franare asta vb romaneste mai bine decat arpi al vostru si iulia la un loc si de jj ce sa mai vb asa ca ciocu mic:ok::ok::ok:

corello
9th January 2008, 22:35
hop.... unguru':rolleyes::)
tacere.............:D:happy:lol:

banuiesc ca nu ii aluzie la faza cum ca cei din alte zone va fac *nguri si acum ai spera sa pasezi situatia la noi...
era asa o idee avand in vedere cele 4 miliarde de icoane afisate..mie imi suna a gest de bucurie...no amu nu ii rautate din partea ta? ...cautam o icoana cu o limba cat africa da nu am gasit..asa ca ia...:PPPPPPPPPPPPPPPPPP

dede
9th January 2008, 22:40
...cautam o icoana cu o limba cat africa da nu am gasit..asa ca ia...:PPPPPPPPPPPPPPPPPP
incearca asta :limba: :D


gata... acum u nu mai retrogradeaza :D

corello
9th January 2008, 22:46
incearca asta :limba: :D


gata... acum u nu mai retrogradeaza :D

am zis limba cat China...nu purec la pubertate :D

CFR1907
10th January 2008, 00:30
http://www.imagehost.ro/pict/09193202478505128a318.JPG

Se pare ca ne iubeste mult Dobos. :lol:

six
10th January 2008, 09:05
Toni,ce draqu mai vrei sa facem pt Gogu ala ??????.....a ??? :)