PDA

View Full Version : Priviti oameni buni !



Pages : [1] 2 3

Lordul
8th January 2008, 22:26
Mi se ingradeste dreptul la replica dar eu nici macar nu am zis ca sunt nemultumit de banul prmit doar am explicat ce a fost pentru ca a inteles gresit si acum o moderatoarea cu ma scuzati dar probabil ca asta e adevarul ,,probleme serioase " imi ingradeste dreptul la replica ,pt ce ? care e motivul ?

Ba da mai mult pentru fiecare post aici mi s-a prelungit banul ....eu zica sa intra toti userii obisnuiti care ma stiu sa vada ce se-ntampla...

delaparis
8th January 2008, 22:29
:happy

hai sa "replicam" aici :D

Te faci ca nu pricepi ce ti-am spus mai devreme ? :cool:

Sergio_D
8th January 2008, 22:31
Esti absurd... cazul tau e binecunoscut, ai incalcat regulile de atatea ori. In loc sa fii multumit de faptul ca ai mai apucat ziua aceasta pe OLS, vii aici si comentezi, initial te-ai milogit pe tema banului recent primit. Uite ca sa vezi ca sunt baiat de treaba, sezi matale 14 zile pe tusa, iar din acest moment iti voi ignora orice mesaj.

Gaseste-ti ceva de facut, nu stiu... Sau vezi, ai destul timp sa o gasesti pe Elodia.

P.S.: Nu este pe forum.

Lordul
8th January 2008, 22:31
delaparis te rog frumos sa nu te implici in aceasta situatie , nu vreau sa te implic pe tine ...stai linistit si vezi de alte sectiuni , lasa problema asta in seama mea te rog

Sergio ma ameninti ? eu nu voi cede niciodata ! si lasa faza cu elodia ca ma linistesc si yo de acum in privinta elodiei ,si sa-ti mai spun ceva , imi pot gasi foarte usor de facut si cu exceptia clonei fiecare infracitune si incalcare a regulamentului a fost cu motiv binedeterminat

Universal
8th January 2008, 22:31
Mi se ingradeste dreptul la replica dar eu nici macar nu am zis ca sunt nemultumit de banul prmit doar am explicat ce a fost pentru ca a inteles gresit si acum o moderatoarea cu ma scuzati dar probabil ca asta e adevarul ,,probleme serioase " imi ingradeste dreptul la replica ,pt ce ? care e motivul ?

Ba da mai mult pentru fiecare post aici mi s-a prelungit banul ....eu zica sa intra toti userii obisnuiti care ma stiu sa vada ce se-ntampla...

bai, gata, pliscul. nu vezi ca te faci de kko? cum adica nu vezi care e motivul? nu te mai da idiot ca nu esti. Regulile spun clar. Daca iti faci clona, vei fii banat. Ce nu ti-e clar?

Are careva vreo vina ca esti tu cu capul pe pereti si itzi faci clone? te-a obligat careva sa dai click pe mouse ? nu. ei vezi?

deci n-ai ce spune. regulile sunt reguli. ce, crezi ca esti cumva vreo exceptie fata de ceilalti useri?

delaparis
8th January 2008, 22:33
delaparis te rog frumos sa nu te implici in aceasta situatie , nu vreau sa te implic pe tine ...stai linistit si vezi de alte sectiuni , lasa problema asta in seama mea te rog

:shocked:

ma modereaza Lordul acum :D

Lordul
8th January 2008, 22:35
@delaparis nu te moderez stai linistit , iti spuneam ca vreau eu sa fac ceva in acest sens al problemei mele
@universal am inteles faza cu clona eu vorbeam de dreptul la replica, eu ti-am zis ca recunosteam intr-un finala ...dar vroiam sa dureze mai mult

Universal
8th January 2008, 22:40
ce erai sa recunosti ma? ti-am trimis un mesaj, in care te-am atentionat,ti-am vazut IP-ul , si tu, in loc sa fii baiat desteopt, ai luat-o pe aratura si te-ai facut ca nu vezi.Te rog sa nu mai minti. Nu veti ca delaparis tot incearca sa-ti zica si cum este el, mai diplomat , nu poate sa-tti spuna.

Ei bine , iti zic eu.Fiindca sincer m-am cam saturat de tampeniile pe care le faci. Acest forum are niste reguli. Cine le incalac, plateste,cum este o comunitate. O societate. Cine nu se incadreza in ea , nu va fi luat in seama. Ei bine, tu nu ai reusit sa te incadrezi.

Multumit de raspuns?

Lordul
8th January 2008, 22:46
Uni deci hai sa-ti spun , eu am inteles ca este un forum unde fiecare isi expune parerile apoi le dezbatem si gasim argumente ,le sustinem , le contrazicem in mod inteligent , si trebuie sa respectam regulile cu toate acestea eu nu cred ca injur mai mult decat Polar Bear care e bine mersi pe forum , Ulysses care a parasit forumul (ne vom aduce probabil aminte de el ) , nu vb aici de San Cristobal care nu are legatura

Eu am incercat de fiecare data sa-mi expun o parere si sa o argumentez unde era cazul , am mai avut unele conflicte dar pana la urma le-am rezolvat si mi-am vazut de treaba mea , acum vroiam sa-mi expun o ideea de a invita mai multe personalitati pe forum pentru o imbunatatire in ochii lumii ,pentru ca sa stiti ca certurile si injuraturile nu arata deloc bine ..

Fiecare si-a mai pierdut cateodata cumpatul ....dar trebuie sa incercam sa nu se intample prea des...acum ti-am zis pentru ce am facut aceea clona ...facea senzatie prin ziare maine/poimane pe prima pagina :,,Elodia apare pe net , pe onlinesport " si multa lume auzea de site ,forum ...a fost daca doriti ca un fel de reclama pt forum...

Si crede-ma am inteles foarte bine ca am incalcat regulamentul dar am facut-o pentru o cauza nobila sa spun asa ...oricum nu asta e problema am decis sa-mi respect banul de 3 zile si sa explic cum au stat de fapt lucrurile cu aceea clona ..daca vedeti bine am cerut doar asa o reducere a banului fara a fi suparat pentru ca l-am primit..am cerut pt ca e ziua mea ..si nu e frumos sa petrec banat , in fine nu asta e important dar apoi in continuare incercand sa-mi sustin punctul de vedere am primit cate o zi de ban in plus pentru fiecare post ! pentru ce ?

Universal
8th January 2008, 22:50
ce vorbesti bai aici, povesti, vrei sa-ti arat cate mesaje de offtopic ai? vrei sa-ti arat cati oameni ai exasperat cu mesajele tale? a,nu vrei sa vezi adevarul,nu? vrei sa te ascunzi,siiigur ca da.

Stii ce si-au pierdut colegii mei rabdarea cu tine? fiindca tu nu stii sa te controlezi,bai, in loc sa-ti vezi de treburile tale, creezi exact reversul.

Hai sa-ti dau un exemplu- ia intreaba din 10 useri care te cunosc, cum esti. Si o sa fii neplacut surprins.

Ti.am zis de nenumarate ori: Trezeste-te!

Dar nu..tu ai tot dormit....

si eu am fost intr-o pozitie asemanatoare..dar un om este inteligent cand isi recunaoste greseala.

Iar tu nici de asta nu ai fost in stare, de un amarat ''da, eu sunt''

Vai de capul tau.

Pacat, poti mai mult, dar nu vrei!

Lordul
8th January 2008, 22:57
Uni nu ma ascund dupa o masca ,am recunoscut ca am fost eu Elodia nu vroiam sa recunosc ca atunci ca sa prelungesc suspansul... si crede-ma crezi ca nu mi-am schimbat deloc atitudinea ? avand in vedere ca asta e prima infractiune primita dupa 6 luni ,cat despre aia cu 10 useri la rand dece spui tu ca ma vad rau ? ma -nteleg foarte bine cu foarte multi useri chiar si cu polar bear ...

Eu respect pe fiecare in parte dar e vorba daca ,,primesti respect ,oferi respect" ,,cu ce dai ,cu acea primesti "

Eu am multumit de fiecare data oricarui ma ajutat poti verifica asta ,l-am laudat si pe vadim administratorul acestui forum , si crede-ma omule nu mai sunt cel care injura la greu..eu am reusit sa ma schimb..dar nu total , mai am unele off -topicuri se mai intampla ..da in general ultimele luni au fost la obiect dar recunosc ca am avut si off-topicuri ca nu are rost sa ma ascund am si fost avertizat pentru alea si am incercat sa ma schimb...si voi incerca in continuare

De ce credeti ca nu am plecat ca am primit ban permanent in iulie ? Ei bine am ramas pentru voi ca sunt unii useri cu care ma inteleg excelent si am preferat sa lupt si sa raman , nu ca andreiy care a plecat definitiv ,eu de fiecare data am avut curajul sa-mi exprim punctul de vedere ,SA SPUN LUCRURILOR PE NUME ! si voi spune mereu chiar daca sunt lucruri care deranjeaza

Sigur nu uneori nu e bine sa vorbesti prea mult ,trebuie sa stii cand sa te opresti , dar eu de fiecare data m-am oprit la timp . Eu am incercat de fiecare data dupa ce am primit banul sa ma explic si aminteste-ti ca am avut curajul sa-mi cer scuze si sa-mi recunosc gresile poti consulta arhiva in acest sens...

resita
8th January 2008, 23:02
lordule, stai jos si nu mai comenta ca se va rezolva pana la urma si problema ta, ai putina rabdare

in loc sa taci din gura te pui pe scandal, daca mai continui nu te vad bine

Lordul
8th January 2008, 23:04
@resita , crede-ma nu vreau sa ma calce in picioare o anumita persoana de pe forum....mi-am expus punctele de vedere , si asa voi face de acum inainte ,nu dau nici un pas inapoi ,rabdare am de asta nici n-am fost suparat pt ban..am fost insa suparat pentru ca acesta a crescut prin simplul motiv ca am continuat sa postez

Universal
8th January 2008, 23:05
nu vezi mai ca ai gresit? :mda: dar de ce trebuia neaparat sa faci tampenia asta? biata femeie, moarta , se intoarce in sicriu de te-ar vedea.

Tu cum te-ai simti daca ai fi in locul ei,. sa spunem, si un tip isi face cont cu numele ei?

Asta este bataie de joc, bai, nu poti sa faci asa ceva. Si nu ai voie sa-ti faci clone. Sta in regulament asta.


Eu ti-am spus si-ti zic sa te potolesti. Maturizeaza-te, gandeste-te inainte sa faci un lucru, nu o data ci de 3 ori cel putin,analizeaza-ti simtul.

Unde-ti este bunul simt? Asa ai fost tu educat? Ce ar spune parintii tai daca ar sti ce prostii faci?Crezi ca ar fi mandri de tine si te-ar felicita?

Nu.Ei vezi? Te rog in mod concret sa incetezei cu prostiile acestea, fii te rog mai serios, caci asa nu se poate, ma intelegi?

trebuie sa intelegi odata acest lucru.te rog in mod express.nu ma repet.

Lordul
8th January 2008, 23:14
Uni stiu asta si eu am dat exemplu : ca nici aia de la Divertis nici de la Pro Tv nu au facut bine cand si-au batut joc de Elodia exista o familiie care sufera si aceasta greseala am recunoscut-o si promit sa nu o mai repet .

eu ma lupt acum pentru altceva..cand gresesc sa stii ca eu recunosc ...ti-am explcat pe privat de ce nu am recunoscut atunci dar urma sa o fac mai tarziu aveam un plan mai elaborat.

nu am nici o pretentie imi ispaseam suspendarea doar incercam sa explic motivul...dar cineva imi ingradeste si acest lucru de asta am deschis un nou thread

intrebati-i pe toti pe forum daca vreti sa plec sa vedeti rezultatele...

georg40
8th January 2008, 23:15
Lordule eu stiu una si buna: ai cam intrecut masura ! Tu darami cu o asa-zisa gluma tot ce ai construit,pozitiv, in jurul tau. Trebuie sa dovedesti mult de-acum inainte ca sa te cred.Imi pare rau, dar acesta este adevarul.

Lordul
8th January 2008, 23:16
dar am recunoscut ca am gresit georg , mi-am recunoscut sportiv greseala acum am intrecut un pic masura pentru ca mi s-a ingradit dreptul la replica...

gata aici am terminat tot ce am avut de spus si imi cer incaodata scuze in fata tuturor (Uni ,Georg ,Sergio D , delaparis ) si va las in liniste si yoyo un mic sfat prietenesc ,,limpezeste-ti gandurile " ca e mare vraieste...

Noapte buna ! si inca odata mii de scuze!

TaciAcolo
8th January 2008, 23:20
:cry: thoamne ce penibil esti ma ..aveai 2-3 zile ban pt clona ce era perfect normal
nu inteleg de ce insisti aici cu rugaminti si bla bla ...trebuia sa inchizi ols si reveneai peste 2 zile .....

Lordul
8th January 2008, 23:22
robby -ti-am zis ca respect banul pt clona si mi-am cerut si scuze pentru asta ...eu nu inteleg de ce mi s-a ingradit dreptul la replica si cu fiecare post pe care-l puneam mi se marea suspendarea asta a fost tot

Noapte buna!

Sergio_D
8th January 2008, 23:30
Noapte buna, eu ti-am acordat, asa cum te-am anuntat mai inainte, ban de 14 zile pentru insistente stupide.

Ne revedem cu bine peste 2 saptamani.

Universal
8th January 2008, 23:31
@Lord fiindca ai continuat. de aceea. nu este chiar atat de greu de inteles. puteai bine-mersi sa nu faci o telenovela din asta.Este desigur fiecaruia perrmis sa-si faca o opinie, dar nu sa mearga atat de departe incat sa sacai omul.

Sa-ti spun un lucru? Yoyo te placea , sa stii, dar cum a vazut ca faci tam-tam, in loc sa fie rezolvat totul in liniste, s-a suparat pe tine.

Acum nu stiu daca mai este careva de partea ta dupa cate ai facut..o s afie desigur, dar nu stiu cati mai au incredere in tine.Eu cel putin mia pierdut increderea, oricat de optimist as fii, nu pot crede ca nu ai putut recunoastea, ca omul cu minte.

..... mai vorbim dupa 2 saptamani dupa ce s-au linistit apele, dar te atentionez, daca vei continua, o sa primesti permanent, si nimeni, absolut nimeni nu te va scoate.

delaparis
8th January 2008, 23:39
Lord ... un sfat ca "de la moderator la moderator" :D ... raspunde aici corect si apoi inchide thd !

dardar_3
9th January 2008, 00:25
Lordule... iti recomand cu placere o carte:

"Pe culmile disperari"-Emil Cioran:ok:... Vei fi alt om dupa ce o vei citi...:great:

Lordul
9th January 2008, 12:15
dardar3 multumesc pt sfat dar nu prea ma pasioneaza cioran

voi ce mai spuneti ?

Votati-ma http://www.enigmaelodiei.ro//scenariul1482 , 5p la sado-maso /fara-mila

1.Alice 1664
2.LordulCapdeMort 1096

Elphax
9th January 2008, 12:20
inca un exemplu care ne dovedeste ce fel de persoana esti Lordule

in loc sa urmezi niste sfaturi bine intentionate si sa iti corectezi comportamentul - tu faci spam ...

Sasuke Uchiha
9th January 2008, 12:42
face spam de cand sa inregistrat pe forum, de ce sa se opreasca acum, doar pt ca e banat ?! :D

Lordul
9th January 2008, 15:06
adica de ce sa nu postez de ce sa-mi fie interzis dreptul de posta , pt voi un post inseamna spam ?

p.s : am de furca cu un fraier alexa

1.Alice 1664
2.Alexa 1145
3.LordulCapdeMort 1106

Asa ca votati-ma va rog frumos si va multumesc tuturo . 5p la fara -mila http://www.enigmaelodiei.ro//scenariul1482

Foarte bine am luat ban dar voi posta pe Valea Plangerii

Asa scrie in regulament ca userii banati temporar sau permanent pot posta pe Valea Plangerii eu nu fac decat sa respect regulamentul

Sergio_D
9th January 2008, 15:26
Regulamentul spune asa:

6.4 Cei suspendati pot aduce argumente pentru ridicarea sanctiunilor pe "Valea Plingerii".

Tu doar faci spam :D

Elphax
9th January 2008, 15:58
si se poate , in mod extraordinar, face BAN si pt valea plangerii :)

Lordul
9th January 2008, 16:04
cum adica ban pt valea plangerii ?

Lordul
9th January 2008, 18:02
si iata oameni buni ca nu primesc raspuns..

sa trecem si peste asta si sa va multumesc din nou pt voturi situatia s-a echilibrat inca odata

1.Alice 1644
2.Alexa1175
3.LordulCapdeMort1165


si va rog sa ma votati in continuare , link-ul il stiti deja...

Lordul
9th January 2008, 19:40
si inca ceva aveti grija acum e la moda sa primesti ban desi nu esti online pe forum , eu asa am patit deci aveti mare grija cand parasiti forumul la intoarcere va puteti trezi cu dunga rosie...

georg40
9th January 2008, 20:26
Lordule iti dau un sfat prietenesc si serios, sper sa il urmezi.
Nick-ul tau sare (neplacut) in ochi de la prima vedere. Daca mai postezi si prostii sau faci nazbati, cum a fost foarte recent cazul, atragi si mai mult atentia.
Deci: incepe o viata noua. Roaga-l pe vadim sa-ti schimbe Nick-ul, sunt suficiente posibilitati si posteaza cuminte si la obiect. Nimeni nu se va mai lega de tine, sunt sigur.
Pe sub-forumurile moderate de mine vei fi intotdeauna binevenit.

Datenshi
9th January 2008, 20:43
Tie oricum ti-ar trebui dunga rosie si pe buletin.
Si inceteaza cu spam-ul pe sectiunea asta.

Lordul
9th January 2008, 21:40
Georg40 pai s-ar putea sa-l schimb dar intai sa-mi scoata banul

Sergio_D
9th January 2008, 21:41
Banul iti va expira peste 13 zile. Punct. Ciao!

Lordul
9th January 2008, 21:44
deci eu nu sunt nemultumit ca am luat ban , sunt nemultumit ca acesta mi-a fost marit abuziv cand am postat pe Valea Plangerii fara a incalca regulamentul

Lordul
10th January 2008, 15:55
hai scoateti banul va rog eu frumos , vi l-am adus pe Cristian Botez pe forum ....maine e ziua mea ,hai va rog eu frumos...merit libertatea odata in viata face omul 18 ani

Sorin Blaj
10th January 2008, 17:20
Apropo de nume, iti dau eu doua idei: Lordul rosu sau si mai simplu Lordul.

Cat priveste ziua de maine: LA MULTI ANI!!! inca de acum. :ok:

Poate acum ti se pare viata mai frumoasa. :)

Lordul
10th January 2008, 19:15
Multumesc Sorine pt sfaturi .....vom vedea ce e de facut

am o intrebare: m-ati parasit ?

stiti la ce ma refer http://www.enigmaelodiei.ro//scenariul1482 , ce ma fac

1.Alice 1644
2.Alexa 1320
3.LordulCapdeMort 1230

Hard
10th January 2008, 19:22
Lordule,tu nu faci nimic mai mult decat sa iti extinzi perioada de banare in felul asta.

Lordul
10th January 2008, 19:23
ei si tu hard acum ...chiar crezi...sa-mi explice cineva de ce de la 3 zile s-a ajuns la ban 2 saptamani fara a mai comite alta infractiune ?

Universal
10th January 2008, 19:58
Eu ti-am zis sa incetezi sa mai tot continui..nu vezi ca enervezi oamenii... daca vei continua asa, vei avea ban pe Ip, si nu te mira de acest lucru.Toti ti.au dat sfaturi.

Continui si cu spam-ul.....eu ti.am tot spus... ei bien, daca nu vrei sa asculti, o sa primesti.Si nimeni, absolut nimeni nu te va mai scoate.

Ne-am saturat..

Lordul
10th January 2008, 20:02
eu nu inteleg de ce am primit ban 2 saptamani fara a mai comite o infractiune dupa ce am comis-o pe prima initial primind 3 zile iar acum mi s-a lungit la 2 saptamani\

daca vreti sa scapati de mine ca pe o masea stricata atunci sa stiti ca nu va merge....va anunt de pe acum eu nu sunt Ulysses . nici San Cristonal nici Andreiy nici Raikonenn

Dumnezeu e sus si vede ce faceti sa stiti ,si va veti primi pedeapsa la timpul potrivit

Lordul
10th January 2008, 22:31
Yoyo am iesit cu destule fete si voi iesi si maine asa ca stai linistita .

Multumesc tuturor sustinatorilor mei White_Shadow ,relansat ,Hardliner ,balaci ,resita si restul ...


Da tu Yoyo cu cati baieti ai iesit ? daca ai iesit cu vreunul ca la timpul care-l petreci pe forum nu prea cred , ca doar acolo la firma ca ai ieisit cu unu pe terasa nu se pune , sau poate tu iesi cu fetele ? e si asta o treaba fiecare cu orietarile lui

Sergio_D
10th January 2008, 22:50
La multi ani inca de pe acum Lordule, noapte buna! :bere:

Lordul
10th January 2008, 22:53
multumesc Sergio D ! :bere:

Geografu
10th January 2008, 23:34
La multi ani Lord sa fii sanatos si fericit ! ;)

P.S.: Fii mai cuminte si mai putin incapatanat.

delaparis
10th January 2008, 23:41
LMA Lord si sanatate :)


Iar acum pragmatic despre situatia ta ...

Daca continui sa postezi pe acest ton nu faci decat sa alimentezi sentimentul ca ai fost banat pe drept ...

Daca vrei sa rezolvi situatia ta atunci te revizezi ACUM , in secunda urmatoare, si postezi gandit, matur, fara sa raspunzi la provocari , intelept ... :rolleyes:

Esti in situatie dificila , te inteleg deci trebuie sa dai dovada de calitate superioara ca sa rastorni impresia din ce in ce mai generala negativa despre tine ...
Stiu ca poti dar trebuie efort ...
Acum sau niciodata .... :)

YoYoyOi
11th January 2008, 00:45
Da tu Yoyo cu cati baieti ai iesit ? daca ai iesit cu vreunul ca la timpul care-l petreci pe forum nu prea cred , ca doar acolo la firma ca ai ieisit cu unu pe terasa nu se pune , sau poate tu iesi cu fetele ? e si asta o treaba fiecare cu orietarile lui

hai ca asta-i tare de tot :cry: :cry: :cry: :cry:

Lordul
11th January 2008, 12:12
multumesc delaparis , multumesc geografule , eu deja petrec da hai va rog yo scoateti banul

La multi ani dardare sa fii fericit si iubit! :bere:

multumesc frumos pt urati tuuror hard , moty , tyler si tuturor :bere:

Lordul
12th January 2008, 18:25
am o veste proasta totul aproape s-a terminat voi votati-ma in continuare...dar sansele sunt destul de mici http:www.enigmaelodiei.ro//scenariul1482 , sansele sunt destul de mici dar sa speram

1.Alexa 2015
2.Alice 1664
3.LordulCapdeMort 1365

Lordliv
12th January 2008, 19:47
la multi ani ,lordule! (chiar daca cu intarziere,tot LA MULTI ANI este...)

Lordul
12th January 2008, 21:38
mersi mult

kerosene
12th January 2008, 21:50
Noapte buna, eu ti-am acordat, asa cum te-am anuntat mai inainte, ban de 14 zile pentru insistente stupide.

Ne revedem cu bine peste 2 saptamani.

in cel mai fericit caz :drak:

Lordul
13th January 2008, 16:09
sunteti aiurea daca mi-ati dat 2 saptamani...oricum e 8 oara cand ma aflu aici pe valea plangerii...

Lordul
13th January 2008, 19:17
hai ca vreau afara eliberati-ma! eliberati-ma!

Sergio_D
13th January 2008, 19:52
# Elodia Ghinescu 78.96.131.65 [Find Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]
# LordulCapdeMort 78.96.131.65 [Find Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]
# Omul_din_umbra 78.96.131.65 [Find Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]

Ce zici lordule?

Lordul
13th January 2008, 19:57
ce sa zic ?

nu mai zic nimic ,da hai sa-ti spun ceva eu am acasa un server care da netul la toate calculatoarele mele si e acelasi ip la toate...si de asta ..cam asta e adevarul...

Sergio_D
13th January 2008, 19:59
Daca stateai tu cuminte si nu mai faceai prostii d'astea + minciunele gogonate, altfel era problema :(
Imi dai impresia ca tu crezi ca ne jucam aici... ei bine, nu ne jucam.

Adios.

Lordul
13th January 2008, 20:01
pai nici n-am zis ca ne-am juca...si crede-ma ca n-am mai suportat sa stau aici izgonit pe valea plangerii ...daca tot banati lumea schimbati locul pt postat la cei banati ca eu unul m-am plictisit de ea..

Lordul
13th January 2008, 22:07
sa-nteleg ca m-ati expulzat ca pe o masea stricata ? n-am ce zice...sa recapitulam ...acum..ora amintirilor...dar va promit ca MA VOI INTOARCE ! MAI PUTERNIC CA NICIODATA! daca asta ati ales atunci asta e ...probabil ca voi fi fortat sa plec desi m-am inteles exceptional cu multa lume de pe aici si gontel stai linistit ca ma duc la scoala in fiecare zi...

am fost urmarit si haituit aproape in permanenta pe acest forum dar am rezistat numai eu stiu cum...in cele din urma insa am acumulat aceste 8 banuri ...care mi-au venit de hac..totusi sa vedem ce se va-ntampla mai departe ?

And87Rey
13th January 2008, 23:22
omule, du-te la un control. tu, nu cred k iti vei reveni niciodata, macar eu mi-am revenit, tarziu dar mai bn mai tz decat niciodata. p bune, esti penibil.
resemneaza-te, dempnstreaza k esti tare. ai fost penibil d cand esti aici nu te-ai schimbat absolut deloc. esti un spammer mai mare decat am fost eu ever.
ai ban si gata. chiar meriti. te-au iertat d mii de ori. si p mine m-au iertatd atatea ori incat acum cand vreau sa dem. k m-am schimbat complet, nu mai pot.
macar termin-o cu fruntea sus aici, nu e tz. pt mn e evident k ai avut prea multe sanse dar le-ai dat cu piciorul facand reclame si alte prostii.
T VAD P MINE IN PERS. TA MA REFER FELUL CUM POSTEZI SI CUM PUI PR. SI AMENINTI, MA VAD P MN K ATUNCI CAND PROCEDAM ASA. macar eu m-am trezit, tu ar trebui sa faci la fel. oare se va intampla vreodata "minunea" asta? sincer, nucred.

parerea mea pers. esti mai enervant decat eram eu.
resemneaza-te ce-i asa greu? asta am facut si eu, macar ies cu capul sus. rpt, mai bn mai tz decat niciodatz.
crezi k mie nu mi-ar place sa mai postez pe aici cand am timp? dar nu se mai poate si le dau dreptate sa nu creada in schimbarea mea. ata ete.

in concl...dak continui, o s0o dai din penibil in...jalnic sau nush un termen din cele mai umilitoare.
forumul asta e viata ta?! DUMNEZEULE, asa dai impresia!!!! esti obsedat d forumul asta, ceea ce nu-i ok. si eu am fost, stie toata lumea, insa m-am trezit la realitate. trebuia! pe cand tu, CAND?????!!!! dai dovada d imaturitate CRASA!!!
demult trebuia sa iei ban def, ma mir k a venit atat de tarziu. esti spammer incurabil. si eu am fost, dar m-am "vindecat"

Tu realizezi acum, k dupa ce ai scris mai sus ce-ai scris, in vecii vecilor nu iti vor mai da voie p aici? te-ai "ingropat" singur.

Acum s incerc sa trec la comentariul meu pers. la ceea c ai scris mai sus:
-"expulzat k pe o masea stricata"? :happy:happy pur si simplu ma faci sa ma tavalesc p jos d ras. dar unde ai fost? consideri acest forum "occidentul" si ei sunt politistii d la granita care te-au expulzat k ai facut infractiuni? opreste-te k mor d ras :happy:happy:happy
-"ma voi intoarce mai puternic" - dar unde te crezi ? in filme? asta e expresie strict din filme :happy
-"AM FOST URMARIT P FORUM" - cine mah te-a terorizat? doar in mintea ta cred k s-a intamplat asta :happy; opreste-te k pleznesc d ras jur!
-"ce se va intampla mai departe" - adik? ce vrei sa faci? vrei sa pui o bomba p forum? :lol::happy

IN CONCLUZIE, esti INCORIGIBIL! ink nu s-a inventat termenul care te-ar putea cataloga cel mai bn p tn. stiam k esti cum esti, dar credeam k la un moment dat vei da dovada d caracter...da` d unde...hai las-o dreq :rosu: te-ai umilit, te-ai facut d ras. tu, chiar nu realizezi k ar fi vremea s te trezesti?

cred k sa te calmezi tuh, ar trebui sa te baneze si pe valea plangerii...doar amenintari si prostii spui, prima oara ii rogi sa-ti scoata banul k vei fi ingerash si apoi ii injuri...park ma vad pe mine, inainte. copie identica

Lordul
14th January 2008, 14:58
eu voi pleca cu fruntea sus atunci cand nu voi mai avea absolut nici o sansa...dar atat timp cat mai exista sanse le voi juca pana la capat .

Voi incepe prin a-mi cere scuze in fata tuturor moderatorilor de pe acest forum pentru acele iesiri clonele si pentru alte evenimente petrecute pe acest forum .Am incalcat grav regulamentul si o recunosc cu fruntea sus , sunt resemnat acum in proportie de 99 % dar mai am un mic dram de speranta ...si voi juca pana la capat...

Apoi imi cer iertare si pentru spamul de joasa speta si de proasta calitate practicat de mine pe unele threaduri si care nu va mai aparea niciodata..pentru ca spam inseamna mesaj de aiurea si off-topic...voi incerca sa fiu mereu la obiect

Am iubit acest forum timp de mai bine de 1 an de zile de pe 2 Ianuarie 2007 pana astazi si-l iubesc in continuare...de aceea cand scriu aceste randuri am lacrimi in ochi...mi-am facut o multime de prieteni pe forum : Universal ,relansat ,cristi_galati ,White_Shadow ,torn_beton ,georg40 ,SorinBlaj , TravisDaye , apeyhlon , BogdyLFC , Dardar3 , Jerry20cm ,resita, dar si altii pe care datorita numarului destul de mare nu-mi aduc aminte pe toti . Tuturor le multumesc pentru acest an petrecut alaturi...au fost atat momente frumoase cat si momente triste pa care le-am petrecut impreuna , inca o data un sincer MULTUMESC TUTUROR !

Am incercat sa rezist cat mai mult la provocari insa nu am reusit...de aceea m-am si bagat in diverse scandaluri , ulterior regretand acest lucru...lucru care il regret si acum...pt ca vorbele dor cel mai mult

Cu respect LordulCapdeMort

Universal
14th January 2008, 15:04
ultim sfat: be cool. nu te mai implica decat este nevoie. fii baiat destept.asa vei castiga respectul celorlati.

Lordul
14th January 2008, 15:11
Uni multumesc mult pt sfat...nu o sa ma mai implic...voi parasi threadul cu pricina...sau ma voi face ca nu vad postarile celui care m-a provocat...voi incerca vorba ta sa fiu COOL!

Universal
14th January 2008, 15:13
si nu-ti mai fa clone, ce naiba, un cont e de a ajuns ;)
Este ultima mea initiativa. Daca nici acum nu vei schimba atitudinea ta, o sa fii banat pe Ip pentru totdeauna.

Jerry20cm
14th January 2008, 15:16
bah ce dor imi era de Andrei si Lordu.
Fara voi, forumu' asta e mult mai sarac. :ok:

Lordul
14th January 2008, 15:17
clonele le-am facut din alte motive din dorinta de a avea mai multe conturi ...oricum sa uitam astea ..nu vrea sa imi mai aminteasca cineva de clone pentru ca au reprezentat momente triste pentru mine...

Jerry depinde ce intelegi prin ,,sarac " , eu recunosc am gresit si imi merit soarta ...

Jerry20cm
14th January 2008, 15:20
nu mai are acelasi farmec, la asta ma refeream.
in opinia mea, mai meritati inca o sansa.

Lordul
14th January 2008, 15:26
sanse am avut destule dar le-am irosit ,am dat cu piciorul in ele...si cand lucrurile reusesisera sa mearga mai bine..am hotarat sa fac o farsa cu clona ,,Elodia " si totul s-a dus de rapa...

Jerry20cm
14th January 2008, 15:32
acum ce faci, incerci sa ma convingi ca nu mai meriti sa primesti inca o sansa? :D

Lordul
14th January 2008, 15:35
nu...doar explicam....ce s-antamplat..

And87Rey
14th January 2008, 16:38
eu voi pleca cu fruntea sus atunci cand nu voi mai avea absolut nici o sansa...dar atat timp cat mai exista sanse le voi juca pana la capat .

Voi incepe prin a-mi cere scuze in fata tuturor moderatorilor de pe acest forum pentru acele iesiri clonele si pentru alte evenimente petrecute pe acest forum .Am incalcat grav regulamentul si o recunosc cu fruntea sus , sunt resemnat acum in proportie de 99 % dar mai am un mic dram de speranta ...si voi juca pana la capat...

Apoi imi cer iertare si pentru spamul de joasa speta si de proasta calitate practicat de mine pe unele threaduri si care nu va mai aparea niciodata..pentru ca spam inseamna mesaj de aiurea si off-topic...voi incerca sa fiu mereu la obiect

Am iubit acest forum timp de mai bine de 1 an de zile de pe 2 Ianuarie 2007 pana astazi si-l iubesc in continuare...de aceea cand scriu aceste randuri am lacrimi in ochi...mi-am facut o multime de prieteni pe forum : Universal ,relansat ,cristi_galati ,White_Shadow ,torn_beton ,georg40 ,SorinBlaj , TravisDaye , apeyhlon , BogdyLFC , Dardar3 , Jerry20cm ,resita, dar si altii pe care datorita numarului destul de mare nu-mi aduc aminte pe toti . Tuturor le multumesc pentru acest an petrecut alaturi...au fost atat momente frumoase cat si momente triste pa care le-am petrecut impreuna , inca o data un sincer MULTUMESC TUTUROR !

Am incercat sa rezist cat mai mult la provocari insa nu am reusit...de aceea m-am si bagat in diverse scandaluri , ulterior regretand acest lucru...lucru care il regret si acum...pt ca vorbele dor cel mai mult

Cu respect LordulCapdeMort


prima parte e super-ok k faptul k recunosti, asa cum am rec. si eu...dar a 2-a e jalnica, patetica...sau cum vrei tu sa-i spui..."cu lacrimi in ochi" as pune aia d p mess dar nah...totusi nu-s asa rautacios "am iubit acest forum" =+)) dar nu pun...
ai pus prea mult suflet in acest forum...cv virtual si nu-i ok...nici eu nu eram asa "pasional"...p bune...dar nah...poate tu chiar asta simti, ne spui si noi c sa credem? k acest forum a fost "iubita" ta? ... no comment :) ... cu tot respectul.
pai nu mai inteleg nik cel putin eu...prima oara in pag. anterioara ii ameninti k acum, dupa vreo 20 d ore sa le spui k iti e drag si nush c...k si vremea...e senin si deodata vine o furtuna. sau invers. in fn :D
o parere strict personala...nu mi-o luati in nume d rau...mai dati-i o sansa, e cam disperat .... si Doamne Fereste cine stie c mai face ... repet...e parere strict personala, k un user fara nicio importanta
ps. a fost un serial elodia si pe onlinesport forum? nu era d ajuns ala interminabil d la (o)tv? :))

Lordul
14th January 2008, 17:28
mai am pus suflet in tot ceea ce am scris pe forum...

si in plus am reusit o performanta : aceea de a-l aduce pe Cristian Botez pe forum , o performanta destul de greu de realizat dar pentru care nu am primit merite..nu ca m-as fi asteptat dar totusi...

And87Rey
14th January 2008, 17:49
p cine ai adus??!
si in fine...oricum nu e Dumnezeu...si nici p el dak il aduceai..in fn
ce merite voiai? medalii? admin ? ... nu inteleg

Lordul
14th January 2008, 17:52
nu vroiam nimic....am mentionat doar ca am facut ceva pt forum...

Hard
14th January 2008, 18:32
Lordule,stai frumos in banca ta si asteapta, fara sa iesi in evidenta. Sfatul meu :ok:

Lordul
14th January 2008, 20:18
mersi pt sfat Hard...cred k nu voi posta pe forum 2 saptamani desi voi pierde niste puncte

And87Rey
14th January 2008, 20:24
ce puncte vei pierde?!?!?!:shocked: la c te referi?

Lordul
14th January 2008, 20:31
pai uita-te aici http://www.enigmaelodiei.ro//scenariul1482 ,5p la fara-mila/sado-maso

Sergio_D
14th January 2008, 20:34
OK, profit de faptul ca sunteti aici...

Amandoi ati comis-o grav in trecut, s-a trecut cu vederea peste foarte multe boacane de-ale voastre; nu se poate spune ca nu v-ati primit sansa/sansele de reabilitare. Ce ati facut? Nu ati stiut sa profitati de ele, ati continuat cu prostiile, spam, clone si altele.

Lordule, nu mai astepta, pentru ca degeaba o faci. Daca tu crezi ca vei mai primi vreo sansa, te inseli amarnic. Nu-mi permit sa iti dau sfaturi, e viata ta si faci cu ea ce vrei. Doar ca observatie, pari o persoana care exagereaza foarte mult.

Andrei, n-are rost sa iti mai raspund in privat, iti transmit aici, lucru valabil pentru amandoi: ati primit ban permanent. Sunt sigur ca nu este nevoie sa va dau definitia cuvantului. Si cam atat. Orice alte explicatii sunt de prisos.

Toate cele bune in viata reala. :ok:

Lordul
14th January 2008, 20:37
OK, profit de faptul ca sunteti aici...

Amandoi ati comis-o grav in trecut, s-a trecut cu vederea peste foarte multe boacane de-ale voastre; nu se poate spune ca nu v-ati primit sansa/sansele de reabilitare. Ce ati facut? Nu ati stiut sa profitati de ele, ati continuat cu prostiile, spam, clone si altele.

Lordule, nu mai astepta, pentru ca degeaba o faci. Daca tu crezi ca vei mai primi vreo sansa, te inseli amarnic. Nu-mi permit sa iti dau sfaturi, e viata ta si faci cu ea ce vrei. Doar ca observatie, pari o persoana care exagereaza foarte mult.

Andrei, n-are rost sa iti mai raspund in privat, iti transmit aici, lucru valabil pentru amandoi: ati primit ban permanent. Sunt sigur ca nu este nevoie sa va dau definitia cuvantului. Si cam atat. Orice alte explicatii sunt de prisos.

Toate cele bune in viata reala. :ok:

M-ai lasat fara cuvinte :no::no::no:

Au facut altii si prostii mult mai mari decat noi ...dar asta e ...imi voi accepta probabil soarta..desi imi voi juca in continuare sansa pana la capat.....oricum decizia pica ca un trasnet asupra mea...

Sergio_D
14th January 2008, 20:41
Sper doar ca iti dai seama de faptul ca o eventuala clona (a cata oare?) ti-ar aduce un ban pe IP :)

And87Rey
14th January 2008, 20:42
eu...nu voiam altcv decat sa mai pot posta p ici pe colo...din cand in cand...pt. k eu am renuntat la forumuri dar tot imi place acest forum chiar dak n-am mai intrat d mult si ma gandeam k poate poate...
n-am mai spus sansa k sansa tine mai mult d viata reala, nu d un forum...

este un forum vast, cu subiecte fierbinti si la ordinea zilei in orice domeniu si asta imi place...

asa cum am spus, asta nu e clona a mea, ci am alt ip pt. k mi-au pus si mie fiber link...ma gandeam s-o iau d la 0, ma gandeam k poate ati uitat...k ceea ce a fost acum un an a fost dat uitarii...d aceea mi-am facut un user atat d evident, k nu voiam sa ma ascund...din contra voiam sa demonstrez k eu nu-s asa...dar dak nu mi se da ocazia...eu nu mai zic nimic...
mai mult d atat chiar nu pot sa fac

Sergio_D
14th January 2008, 20:47
Andrei, degeaba ai alt IP, daca in spatele acestui cont se afla aceeasi persoana care a fost banata in trecut pentru... stii si tu ce :rolleyes:

Cred ca am fost destul de clar... ban permanent, nicio sansa de revenire. Orice alte insistente, rugaminti sau tentative de milogeala vor produce iritare.

And87Rey
14th January 2008, 20:50
dak atat s-a inteles din ce am scris p sub. meu si aici, eu chiar nu mai zic nimic. mi-am batut gura degeaba, v-am deranjat degeaba, etc. sincer, credeam k voi obtine putina clementa din partea voastra...mai ales k totul s-a intamplat acum un an...ar fi bn s mai credeti ca unii oameni s mai pot schimba. nu ma mai refer la mn pt. k am inteles. m refer in viitor, cu alti useri, etc. intelegeti voi. respect pt. moderatori si admin pt. decizia luata si k v-ati batut capul cu of-ul meu. asa cum am scris si pe privat la moderatori, indiferent d decizia luata. ms pt. ascultare.

ps. macar lui lordul mai dati-i o sansa, sau dak nu i-o dati acum, dati-o cand considerati k s-a schimbat...
k eu nu mai merit...mai degraba el, probabil

Hard
14th January 2008, 20:56
Cu placere. Incearca sa renunti pe viitor la modul asta de scriere gen mirc : p,mn,k , indiferent pe ce forumuri vei posta... pentru ca este foarte iritant. Ia-o ca pe un sfat, Andrei. :ok:

And87Rey
14th January 2008, 21:06
doar aici mai intram...CA DE forumuri m-am lasat DE mult...am zis CA poate o sa ma inteleg cu voi...in cele din urma...SE pare CA nu...n-am reusit:confused: ...mai mult, as fi vrut sa-mi "spal" imaginea proasta din trecut...si asa am considerat eu CA as putea s-o "curat"...incercand SA mi SE ridice banul...SCUZE DACA am vrut prea mult.

resita
14th January 2008, 21:09
aveti rabdare, o sa va comunicam ce se hotaraste in privinta voastra

Lordul
14th January 2008, 21:09
nu mai merit nimic pt toate cele care le-am facut recunosc...e trist dar trebuie sa o fac...si sa o recunosc... :no:

Sergio_D
14th January 2008, 21:11
Nicio problema, Andrei. Cu regret, nu se poate. Asta e situatia. Cu bine! :ok:

Idem Lordule. Succes la scoala si in viata! :ok:

And87Rey
14th January 2008, 21:12
ma gandeam CA macar 1 sa aiba DE "Castigat" din povestea asta...dak eu am picat...macar tu...CA e clar CA sansa CA la amandoi SA scoata banul e de 0,0001%. in fine. asa gandeam eu

corelarea moderatorilor???!?!?!
resita zice sa asteptam
sergio d zice ca decizia e luata.
deci, care e varianta finala si reala?

Lordul
14th January 2008, 21:14
da stiu foarte bine And07Rey ca la asta te gandeai ...in viata uneori vine si clipa despartirii ...o clipa grea...o clipa trista...dar trebuie sa mergem cu capul sus mai departe...

delaparis
14th January 2008, 21:17
...o clipa grea...o clipa trista...dar trebuie sa mergem cu capul sus mai departe... ... cu clone ... :D

Serios ... ce argumente aveti ... tu si Andreyy ?

Lordul
14th January 2008, 21:19
and07rey probabil se discuta pe RA despre situatia noastra...

clonele sunt un capitol incheiat pt mine...ce a fost a fost nu se va mai intampla...trecutul va disparea in negura vremii...

YoYoyOi
14th January 2008, 21:19
lordule daca mai bagi prostia aia de link inca o data, o sa-ti fie interzisa si n-o sa vezi decat stelute cand o scrii :mda:

And87Rey
14th January 2008, 21:20
tot ce-am avut de spus, am spus in subiectul creat d mine si aici...in ctv posturi care le-am facut...chiar nu mai zic nimic...daca nu se poate sa aveti putina clementa, imi dau seama ca degeaba incerc

Lordul
14th January 2008, 21:22
Yoyo dupa cum spuneam trecutul va fi dat uitarii ...se va pierde in negura vremii...ce a fost a fost dar nu va mai fi....toate cele intamplate mi-au creat un renume rau de aceea le vom lasa in cosciug la locul lor...

delaparis
14th January 2008, 21:22
and07rey probabil se discuta pe RA despre situatia noastra...

...

Nu prea se mai discuta ... situatia este fixata ...

Eu doar intreb ce elemente noi aveti de adus aici daca vreti sa se mai lanseze o discutie eventual ... :cool:

And87Rey
14th January 2008, 21:25
eu unul, nu mai am ce argumente sa aduc. daca n-au fost suficiente cele care le-am spus pana acum, chiar ma las pagubas...chiar daca s-ar deschide o noua discutie acolo, rezultatul ar fi acelasi, ar rezulta -> stres pt. mine, vorbit in zadar si stres si pt. voi => situatie neschimbata. orice as face voi tot nu ma credeti

Lordul
14th January 2008, 21:25
delaparis am incercat sa explic cat de cat...prin ultimele postari cat de cat ...cum sta treaba...si ca voi da uitarii totul si-mi voi creea o noua identiate.....pentur ca asta ,,LordulCapdeMort " mi-a creat renumele de baiat rau...de bad boys pe care voi lupta sa-l schimb...

And87Rey
14th January 2008, 21:26
delaparis am incercat sa explic cat de cat...prin ultimele postari cat de cat ...cum sta treaba...si ca voi da uitarii totul si-mi voi creea o noua identiate.....pentur ca asta ,,LordulCapdeMort " mi-a creat renumele de baiat rau...de bad boys pe care voi lupta sa-l schimb...


o 9 identitate nu ai cum...nici tu nici eu...eventual poti sa spui ca vei fi altfel...ca doar tot tu esti, asa cum a zis si sergio...depinde de caracter...ei oricum nu cred in schimbari la o persoana...este evident.

mai mult de atat chiar nu pot promite...

Lordul
14th January 2008, 21:28
pai incerc sa demonstrez ca am caracter...si cu vointa ma pot schimba...putem muta si muntii din loc..

resita
14th January 2008, 21:31
pai incerc sa demonstrez ca am caracter...si cu vointa ma pot schimba...putem muta si muntii din loc..

prima data trebui sa muti moderatorii din loc, nu muntii :D

And87Rey
14th January 2008, 21:33
pai incerc sa demonstrez ca am caracter...si cu vointa ma pot schimba...putem muta si muntii din loc..
cred ca degeaba ne zbatem...de-acum, orice am face, suntem "izolati" aici :evil:... este clar ca din acest moment, ne luptam cu morile de vant.

delaparis
14th January 2008, 21:33
eu unul, nu mai am ce argumente sa aduc. daca n-au fost suficiente cele care le-am spus pana acum, chiar ma las pagubas...chiar daca s-ar deschide o noua discutie acolo, rezultatul ar fi acelasi, ar rezulta -> stres pt. mine, vorbit in zadar si stres si pt. voi => situatie neschimbata. orice as face voi tot nu ma credeti

eu sper ca adevarul sa iasa la iveala ... pentru asta trebuie argumentat si demontat orice proba contra ta ...:cool:

Nu este de ajuns sa spui ca ai retea nu stiu ce etc ...
Sigur ca este un element care se poate lua in considerare dar principalul este ce atitudine iti propui pe forum ... si in functie de ce ai facut pana acum :ok:

And87Rey
14th January 2008, 21:37
pai uite vrei sa stii adevarul? m-am simtit ca dreq cand am luat ban pe acest user, pe motiv "clona"...cand eu aveam un NOU ip...si care va ramane asta...consider o eroare acest motiv...
iar referitor la atitudine...am spus...vreau sa demonstrez tuturor in primul rand voua moderatorilor ca m-am schimbat complet.
chiar nush ce sa mai zic in favoarea mea...mi-am epuizat toate ideile.

daca nu credeti in schimbarea mea...eu ce pot sa mai fac?!

Sergio_D
14th January 2008, 21:38
Andrei, stii ce este o clona?

Lordul
14th January 2008, 21:41
o clona reprezinta practic sa zicem faptul ca un user si-a facut si alte conturi pe forum

And87Rey
14th January 2008, 21:41
nu prea...
dar eu consider clona, daca ai ban pe ip si incerci sa intri cu proxy-uri...ceea ce eu n-am mai facut asa ceva de demult...

noah...discutia deviaza...eu m-am gandit sa intru pe forum cand am vazut ca am ip nou si e totul ok. am zis ca poate o sa intelegeti si imi veti permite accesul. de aceea nici nu m-am ascuns cu userul si de la inceput am "jucat" corect, de aceasta data...macar atat daca ati fi apreciat in aceasta "problema".

Lordul
14th January 2008, 21:43
eu ce sa mai spun...doar ca asta a reprezentat pt mine un dus rece...care mi-a dat serios de gandit , uneori face bine (dusul ma refer) pentru ca te ajuta sa-ti intelegi greselile...

And87Rey
14th January 2008, 22:05
eu nu`nteleg...la urma urmei daca ne-ati mai acorda o ocazie, ce v-ar costa? daca nu va convine cum ne "prezentam" de acum, ne dati ban si gata...si noi vom intelege ca nici acum n-a fost bine. terminam balciul si gata...
poate voi vedeti altfel, eu unul asa vad...

Sergio_D
14th January 2008, 22:08
Nu te-ai schimbat deloc :no:

Repeti obsesiv anumite fraze, mai inainte spuneai ca te impaci cu situatia, acum ceri inca o sansa? :confused:

And87Rey
14th January 2008, 22:12
da, daca asa zici, asa o fi...nu m-am schimbat deloc.
nu mai cer nik ca oricum nu mi-o veti acorda, degeaba cer

chiar daca intr-adevar m-am schimbat voi tot nu veti schimba situatia.
renunt. multumit(i)?
nb all

Sergio_D
14th January 2008, 22:14
Daca mai revii si in urma acestui mesaj, denota clar ca ai ceva probleme de personalitate...

Noapte buna :no:

Lordul
14th January 2008, 22:15
ma bag si yo in pat ...mai vb noi maine...

noaptea e un sfetnic bun...

toate cele bune...

si va ganditi bine la situatia mea

am spus ce am avut de spus...

si faza cea mai tare ....e asta :
Confuzie. Sperantele politistilor ca au descoperit cadavrul avocatei au fost spulberate rapid





Mana avocatei Elodia a fost confundata cu o laba de urs



Scheletul unei labe de urs descoperita la o groapa de gunoi a provocat o mare agitatie in randul politistilor brasoveni, care au crezut ca au dat peste o parte din cadavrul Elodiei Ghinescu. Descoperirea a fost facuta de mai multi muncitori de la rampa de gunoi din oras. Acestia au sunat imediat la politie si au anuntat ca au gasit o mana de femeie. Politistii s-au gandit imediat ca ar putea fi vorba despre cadavrul Elodiei Ghinescu, despre care se crede ca a fost ucisa de sotul ei, politistul Cristian Cioaca. Imediat, la fata locului au ajuns expertii criminalisti si legisti. Si-au dat seama, insa, ca este vorba despre scheletul unei labe de urs. In scurt timp, au mai gasit inca trei asemenea resturi printre gunoaie. Pentru a fi siguri ca nu se insala, anchetatorii le-au ridicat pentru analize aprofundate. Cel mai probabil, resturile provin de la un restaurant cu specific vanatoresc din Brasov.

Lordul
15th January 2008, 12:39
ceva nou sub soare ?


final fericit in cazul familiei Keller -aceasta a fost gasita in centrul orasului Botosani..cei trei au declarat ca au vizitat mai multe locuri din Romania ...

And87Rey
15th January 2008, 13:16
`neatza ...
nik nou man...tot ban avem si tot ban vom avea :(

Lordul
15th January 2008, 13:17
andrey am avut si vom avea mereu ....ban...

And87Rey
15th January 2008, 13:21
dah...este din ce in ce mai clar :( ...
aiurea...:no::( ne rugam degeaba d ei...:no::mda:

vom scrie doar aici...

Lordul
15th January 2008, 13:25
vom dinamiza aceasta sectiune care este aproape moarta..

And87Rey
15th January 2008, 13:49
n-au mila deloc d noi...:( ...cred k se bucura k ne "taram" p aici...:no:

Datenshi
15th January 2008, 13:58
Se lucreaza la o solutie sa nu mai aveti voie sa scrieti nici aici. :D

And87Rey
15th January 2008, 14:02
ii bun...multumim f. mult

Geografu
15th January 2008, 18:24
And87Rey tu mai ai tupeul sa scrii pe OLS dupa tot ce ai facut ? :no:
Lordul inteleg , intr-un timp se reabilitase dar tu ? :rosu:

And87Rey
15th January 2008, 18:29
bn mah dak asa consideri k nu ma pot schimba ma puteti bana si aici...k de fapt asta vreti, nu?

am tupeul pt. k un om se poate indrepta si in al 100-lea ceas, mai ales k stie ca in trecut a facut atatea gafe...vrea sa se reabilitize,nu? sau n-am dreptul? .
dar voi nu vreti sa vedeti cum stau lucrurile.

am luptat pt. adevar, pt. pers. mea...pt. imaginea mea aici...nu pt. altceva

Sergio_D
15th January 2008, 18:51
Mai baiatule, chiar nu pricepi? Esti banat permanent, nu ti se mai acorda nicio sansa. Adio!

Ce vrei mai clar de atat? Sa iti desenez? Vreo schema logica? Du-te prietene si traieste-ti viata cum poti tu mai bine, aici NU VEI MAI POSTA. :mda:

Si ca sa fiu in ton cu titlul threadului, priviti oameni buni cum acest individ se milogeste pentru a nu stiu cata oara!! Jenant!!

Lordul
15th January 2008, 19:06
mai am o sansa ? se intrevede ceva ?


ganditi-va ca dupa ce am fost banat in 5 july 2007 urmatoarea data a fost abia pe 8 ianuarie 2008 adica o jumatate de an fara conflicte ,infractiuni si alte incalcari ale regulamentului pentru care mi-am cerut si scuze ulterior

Sergio_D
15th January 2008, 19:14
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1766677&postcount=1753

Lordul
15th January 2008, 19:18
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1766677&postcount=1753

raspuns foarte evaziv , eu am intrebat daca mai exista o sansa ? daca se intrevede ceva ?

flacara sperantei inca mai palpaie usor si stiu asta ...

o ultima incercare...atata imi doresc si nimic mai mult...

e ca o ultima dorinta si apoi...adio....

stiu ca se mai poate dar vie foarte greu......

insa nu va doare nimic si nu va costa nimic....

ma pot reabiliata , o data am reusit pana a fost faza aia nenorocita cu clona , pot si a doua oara credeti-ma !

propun ca toti moderatorii sa isi spuna aici o parere

a) Da merita sa ramana , se poate reabilita , a mai gresit dar si-a recunoscut gresile si promite ca nu se va mai intampla ; a creat trafic pe forum , mai merita o ultima sansa !
b) nu ; totul s-a terminat ,a avut destul sanse dar le-a irosit , totul se termina aici.

Dar vreau pareri sincere , asa cum considerati voi , ganditi-va si in adancul sufletului ...si pareri argumentate cu argumente logice si clare..

Fiti barbati si aveti curaj de a raspunde !

And87Rey
15th January 2008, 20:20
Mai baiatule, chiar nu pricepi? Esti banat permanent, nu ti se mai acorda nicio sansa. Adio!

Ce vrei mai clar de atat? Sa iti desenez? Vreo schema logica? Du-te prietene si traieste-ti viata cum poti tu mai bine, aici NU VEI MAI POSTA. :mda:

Si ca sa fiu in ton cu titlul threadului, priviti oameni buni cum acest individ se milogeste pentru a nu stiu cata oara!! Jenant!!

esti penibil iti dai aere d moderator si vb. cu mn k si cum as fi un gunoi si tu marele smecher d aici.
jenant. :rosu::rolleyes:

georg40
15th January 2008, 20:25
Lordule, stai in banca ta si arata putina rabdare si intelegere. Nici lumea nu s-a facut intr-o singura zi ! Cei care au de decis vor decide la timpul respectiv. Tu ai face bine daca ti-ai face o serioasa autoanaliza si ai citi sau reciti povestea cu ulciorul...In rest numai bine !

And87Rey
15th January 2008, 20:31
decat sa mi se vb. asa cu atata tupeu, nesimtire si lipsa d responsabilitate mai ales d un moderator, cum e sergiu d, prefer mai bn sa iau ban.
dak esti moderator ce ? ai senzatia k tre sa stau drept in fata ta si sa-ti suport toate mishtokarerile la adresa mea? abuzul d putere...p unii ii face sa nu mai gandeasca ci sa scrie din sete d ura si razbunare. patetic!:rosu::rosu::nah:

dak ai senz. k mai sunt userul ala din trecut care suporta din partea ta k moderator si din partea altora moderatori, mishtokarerile, va inselati. mai bn sa am ban si sa nu mai aud d mishtokarerile voastre, decat sa ma lasati sa stau si sa continuati in acelasi "stil" . dati-ma afara k e visul vostru nu puteti dormi noaptea din cauza asta:mda:

nu v-ati schimbat cu nimic..aceeasi ura nemarginita, smechereala, tupeu exagerbat si lipsa d responsabiilitate aveti in voi. asta ii adevarul.
rusinik sergio d, abuzezi nenea d puterea k moderator si ii improsti p useri cu noroi...si probabil nu esti singurul...care n-are pic d respect la adresa userilor, pt. simplul motiv k esti acolo "sus" si ai senz. k poti face c vrei tu si sa le vb. userilor cum doresti matale.:scared:

lordule, iti pierzi timpul, nu vezi k ei nu urmaresc altceva decat sa ia userii la misto si cand userii vin cu argumente serioase, se fac k ploua si apeleaza la varianta "tupeului"?
ei se zbat acolo sa vada cum sa fak sa ne dea p noi afara si d aici, nu sa gaseasca o solutie de impacare...ei sunt genu` d oameni pusi p scandal...vor carne vie continuu...asta e...iz d comunism...c sa le faci? n-ai c..luam k atare si gata...pana nu se schimba "puterea" (adik nu prea curand"), slabe sperante sa mai scriem pe forumul asta....crede-ma k de acum incolo chiar nu mai avem c face. nu te mai umili chiar asa in fata lor, asa cum ai scris mai sus....no vale la peña...crede'ma. nu faci altceva decat sa le faci p plac sa faca misto d tine. ei asta urmaresc d fapt, cand baneaza un user...nu calea d impacare. sunt nesatui d putere si ne trateaza p noi k ultimele jigodii d p fata pamantului. asta e...k si in tara in care traim..."tara arde si baba se piaptana". asa si ei....
pai dak ne-ar scoate d aici si ne-ar lasa p forum, realizezi k rubrica asta n-ar mai avea niciun farmec? stiu ei c fac d ne tin aici, "inchisi". ne zbatem k pestele pe uscat.

Sergio_D
15th January 2008, 21:11
:happy

Da, stimabile Andrei, :rolleyes: te zbati ca pestele pe uscat, iti transmit cu aceasta ocazie ca nu mai ai nicio sansa de a reveni pe acest forum. Esti banat permanent, si cu asta basta. Intelegi? Inceteaza cu prostiile, nu te mai repeta si vaita pe aici ca o moara stricata.

Oare de cate ori trebuie sa iti mai repet asta?

N-am timp sa demontez toate aberatiile scrise la adresa mea, nici nu are rost; esti amuzant :D

And87Rey
15th January 2008, 21:27
pt. tine da, sunt amuzant...pt. altii, spun lucrurilor p nume, si cei care au d inteles din acel mesaj d mai sus sunt multi s fi sigur.
ah c ma bucur k nu mai am nicio sansa. in conditiile astea, e perfect

n-ai timp? pardon...vrei s spui k nu ai cum sa le demontezi ;) pt. k stii k asa este ;)
induci lumea in eroare, la fel k parlamentarii..nici ei n-au timp nici macar s ajunga la job.

efectiv, nu ai c sa demonstezi, pt. k nu ai contra-argumente mai puternice decat ale mele care le-am scris mai sus ;)
k iei userii peste picior este adevar, nu doar p mine si pe lordul, k te crezi cel mai tare d aici e adevarat si tot ce-am scris acolo e 100% adevar.

delaparis
15th January 2008, 21:30
And87Rey ... citeste bine ce a scris georg40 aici ... se poate aplica si la tine

And87Rey
15th January 2008, 21:38
pt. sergio d, faptul k am zis lucrurilor p nume si l-am caracaterizat exact p el cum este el aici k moderator, nu mai am nicio sansa. evident dc, nu?
el decide nu? verdictul l-a dat el xcum ...
l-a deranjat fff. tare k am spus atat d direct c gandesc despre el. eh las` k ata ete :P
prea multa cenzura

Lordul
15th January 2008, 21:58
Georg40 multumesc pt sfaturi si staii ca am facut aceea autonaliza si acum am rabdare...nu ma grabesc deloc...inteleg perfect situatia...de aceea astept..

And07rey crede-ma ca e mai bine sa nu comentezi despre moderatori si alte lucruri , aici nu e vremea dezvaluirilor ...

Georg40 : exact ulciorul nu merge de multe ori la apa...dar promit ca nu voi mai ajunge din nou pe Valea Plangerii...

Voi incerca sa ma reabilitez in ochii tuturor...

And87Rey
15th January 2008, 22:13
situatia ta::: lordul, dak n-ai inteles nik din ce am scris mai sus, iti urez din acest moment multa bafta...chiar ai nevoie....
pt. k oamenii ti-au zis clar k e definitiv, ba chiar ti-au aratat si linkul unde te-au propus cu ban definitiv...
era un sfat prietenesc, tu fa ce crezi ;) nu ma mai bag.

este evident k esti mult prea atasat d acest forum si dak cumva nu-ti vor scoate banul niciodata, asa cum cred k se va intampla, cine stie in c stare o sa intri? ... ma gandeam la binele tau, mai bn uita d ac. forum k nu cred k mai ai nici cea mai mik sansa sa mai iti scoata banul
p mine nu ma mai afecteaza deloc k am ban sau nu ban, dar p tine t poate afecta, dak e adevarat ce ai scris in pag. anterioare.

Lordul
15th January 2008, 22:18
and87rey si tu ai ban definitiv...deci in aceasta privinta suntem pe aceeasi linie

dar atat timp cat mai exista o mica speranta ....voi incerca in continuare , multumesc pt urare and87rey eu am rabdare ca nu-i asa ,,cu rabdarea treci marea " si nu ma grabesc...important este ca vreau sa demonstrez anumite lucruri si poate voi reusi...orice e posibil

And87Rey
15th January 2008, 22:23
ok...multa bafta iti urez...;)
insa...sa zicem k mai ai o sansa la 1 o suta d mii (cu indulgenta)
mie mi-e altcv...k ei fac mishto p seama ta d`acum k tot tu insisti...
vrei sa fiu sincer? nu cred k iti va mai acorda ink o sansa...pt. k incep sa-i cunosc din ce in ce mai bn.

chiar tu ai zis "ban definitiv" ... inseamna pt. totdeauna...definitiv asta...sorry pt. tine...
pt. mine nu mai e bai k am sau nu ban :P mi-e cam igual :P
dar imi dau seama k tu ai pus suflet si tii la acest forum si nu e ok sa-si mai bata joc d tine in asa hal

kerosene
15th January 2008, 22:26
raspuns foarte evaziv , eu am intrebat daca mai exista o sansa ? daca se intrevede ceva ?


b) nu ; totul s-a terminat ,a avut destul sanse dar le-a irosit , totul se termina aici.


Fiti barbati si aveti curaj de a raspunde !


Ti-am raspuns

Lordul
15th January 2008, 22:27
and87rey rabdare si vom vedea...sigur ca sansele sunt aproape nule , exista o sansa de 0,1% sa se mai intample ceva dar aceea sansa exista si asta e cel mai important

pe mine nu ma intereseaza ca rad de mine si alte vrajeli ...poate acum rad dar mai incolo roata se poate intoarce si atunci eu voi fi acela ca stii ca este o vorba ,,cine rade la urma rade mai bine "

eu sunt constien ca nu prea se mai poate..dar speranta moare ultima asa ca de ce sa nu sper ,nu-mi interzice nimeni...orice e posibil !!

kerosene a votat b) deci deocamdata 1-0 pt varianta b..asta e nu contest nimic si sunt constient de gravele greseli pe care le-am comis...

e foarte usor de spus una alta...dar pana la urma oricine mai merita o sansa.....sunt altii care au comis-o si mai rau dar se plimba linistiti pe forum(nu-i nimic accept situatia) poate nu mai merit ...dar totusi macar o ULTIMA SANSA , daca mai calc pe bec atunci ban permanent si ADIO definitiv ....dar va asigur ca nu va fi cazul...

And87Rey
15th January 2008, 22:31
lordule, e printre ultimele mele mesaje care ma mai repet referitor la situatia ta...p bune, iti pierzi timpul dak mai insisti cu ei, este super-evident k nu ti vor mai scoate banul inca o data...nici peste un an nici peste 10...
eu dak as fi acolo sus, ti-as mai da o sansa, chiar si pt. simplul fapt k ai zis k ai prins drag d forum f. tare...dar din pacate altcineva il conduce si crede-ma k NU MAI POTI FACE NIMIC....resemneaza-te....s-a terminat...si ei ti-au zis...toti moderatorii...nush dc nu poti intelege k moderatorii sunt cum sunt si nu tin cont d afectiunile care le arati...intelege lucrurile astea, pt. binele tau...e doar un simplu forum...da-l incolo. nu poate fi viata ta un forum, un site, etc. e absurd...gandeste-te la toate lucrurile astea care le-am scris aici...

kerosene
15th January 2008, 22:33
@ LCdM
Pacat ca e un pic cam tarziu.Mai tii minte cand iti ziceam cum sa te comporti?Da kerosene,asa o sa fac,sau nu mai fac...etc

Tu singur te-ai banat,nu Sergio,resita sau mai stiu eu cine

And87Rey
15th January 2008, 22:37
lordule, dak e sa ne gandim bine, amandoi am facut prea multe in trecut...tu si in prezent...k esti banat d o sapt...k park acum o sapt. te vedeam bine mersi liber p forum...dar ai insistat cand ti-au dat acum o sapt. ban 2 sapt. si din cauza asta te-au banat definitiv =>clar k ai ratat si ultima ocazie.
si nah...s-au adunat multe, sunt constient d acest lucru...si o noua sansa nu vom mai avea p acest forum.
nush asa vad eu situatia, dak ma insel sa ma corecteze cineva, oricine. bineinteles, cu argumente.

Lordul
15th January 2008, 22:38
and87rey acum poate nu mai am sanse dar nu uita ca nu stim ce va fi peste 5 ani , cand se pot schimba multe...vor fi alti moderatori si asa mai departe...sanse insa exista si acum chiar daca foarte mici aproape nule dar ele exista asa ca nu ma voi da batut ...nu uita Ulysses si San Cristobal dar si altii au cedat...eu insa NU , nu voi ceda fara LUPTA , LUPTA de a dovedi ca inca mai pot...

and87rey am primit initial ban 3 zile apoi 2 saptamani pt insistente stupide cica , iar apoi permanent pt ca a fost ziua mea si nu am suportat sa stau la carcera..

kerosene : mai bine mai tarziu decat niciodata , pentru ca vei fi iertat , o greseala recunoscuta pe jumatate iertata

And87Rey
15th January 2008, 22:40
dak nu-ti sunt pusi la incercare nervii, dak nu suferi pt. fiecare data cand iti va spune d acum k e definitiv banul si dak nu te afecteaza, lupta man...dak nu, chiar iti vei face rau in mod direct doar tie...si ei vor rade.
peste 5 ani, poate nici nu mai exista forumul...abia are 4 :) ... in fine...nu renunta...dak ai nervi tari! chiar f. tari! d otel :)

primul pas e sa nu mai pui asa mult suflet cand scrii, asta e o eroare...ei vad altfel lucrurile nu asa cum le vede(a)m noi...k dak pui suflet e totul...ei bine nu-i asa, pt. ei...te "Ard" la orice greseala...spam...si tot tot...regulamentul e prea dur.
fi calm si poate doar asa o sa mai ai o sansa peste cateva luni, poate...in cel mai fericit caz

nu le mai arata k esti disperat...asta pt. viitor ;) k acum nu mai poti face nimic, cred k esti constient

Lordul
15th January 2008, 22:43
nu renunt asa usor..si n-am probleme cu nervii si sa fim seriosi nu ma afecteaza ca cineva din fata unei tastaturi rade de mine ,e foarte important sa crezi in SANSA TA si eu CRED IN EA , nu mi-am pierdut SPERANTA si asta e cel MAI IMPORTANT ...

Sergio_D
15th January 2008, 22:50
Lordule, tie ma adresez acum. Stii cand se poate pune in aplicare acea sansa de 0,00001% ca sa fii debanat? Cu ocazii speciale, si aici ma refer la Craciun. Doar atunci se mai poate pune in discutie posibilitatea scoaterii banului tau. Pana atunci, te plangi degeaba aici. Sansele sunt 0. Decizia unanima este de a mentine banul existent. Ca d'aia e permanent.

La Andrey nici nu se pune problema, el este banat permanent si nici macar nu mai discutam situatia lui.

And87Rey
15th January 2008, 22:50
"and87rey, am primit initial ban 3 zile apoi 2 saptamani pt insistente stupide cica , iar apoi permanent pt ca a fost ziua mea si nu am suportat sa stau la carcera.."
pai aici ti-ai condamnat orice sansa...pt. mine este evident...crede-ma k stiu c sa zic..baietii astia nu iti vor mai acorda NICIODATA o alta sansa.
ai avut 3 zile...ce ti-a trebuit sa faci balci? e vina ta..scuza-ma dar tu ai cautat-o...
ei nu tin cont d zile d nastere d nik...orice mik greseala = ban...
chiar si la 2 sapt...trebuia sa te OPRESTI! trebuia sa realizezi k urmeaza ban definitiv
practic, in banul d mai sus, ti-au dat ink 2 SANSE!!!
1. 3 zile - si-au zis s stai 3 zile si apoi revii...dar u n-ai inteles...si te-ai condamnat pe jumate, aici
2. 2 sapt. - ink ti-au mai dat o sansa. 2 saptamani nu era un bai.
si bineinteles k 3, a venit condamnarea definitiva...k si la judecatorie...

tu realizezi k ai mai avut ink 2 sanse, pe langa "N" cele din trecut? hm...p undeva pot sa le dau dreptate...oamenii te-au lasat 3 zile, apoi 2 sapt...dar tuh..ai continuat...si nush cum naiba n-ai gandit k urmeaza BAN DEFINITIV. nu inteleg. doar ii stiai cum sunt k nu tin cont d rugi, declaratii d dragoste la forum sau chestii d acest gen. e vina ta....sansa ti-a fost acordata...din cate observ...
n-am stiut kare e treaba cu banul tau d asta nu m-am pronuntat exact, dar dak mai sus am zis k poate mai ai o sansa la 100.000, ei bine acum sunt sigur k nu mai ai nicio sansa (0,00000%...) ... sa ma contrazica vreun moderator/ user dak gresesc...prin argumente bineinteles.

ceea ce mi-a confirmat si sergio d mai sus...o fi el asa putin tupeist si cum am mai zis, dar aici are dreptate...si in privinta mea.

Sergio_D
15th January 2008, 22:53
Ai dreptate Andrey, ai sintetizat foarte bine! :ok:

Lordul
15th January 2008, 22:57
1.userii obisnuiti nu pot posta pe Valea Plangerii
2.Sergio_D inainte de Craciun este si Invierea Domnului Sf Pasti (27 aprilie 2008)
3.and87rey n-am facut balci cand am luat 3 zile ,doar am explica situatia si am precizat ca nu eram nemultumit de acel ban dupa aia recunosc ca ma facut scandal mare dar deja luasem 2 saptamani...de aceea nu vreau sa discut prea multe despre asta...am gresit mi-am recunoscut sportiv greseala si asta a fost tot..am mers mai departe ca si Johnnie Walker

Am incercat sa lupt pt situatia mea si o voi face in continuarea atat timp cat se mai poate...asta e capul sus si merg mai departe ! Va veni si ziua cand voi fi liber ! Promit tuturor ca nu ma voi lasa ...si voi lupta in continuare..pana in ultima secunda ca si nemtii ....asa ca GO!GO!GO!

Sergio D stii bine de ce am continuat de cand exista in forum regula ,,ca orice insistente din partea userilor sunt penalizate ? " vreau si eu sa vad....nu retin ca acest lucrur sa fie in regulament...asa ca trec mai departe si pe asta si merg inainte...intelege daca nu era acea situatia nu avea rost sa continuu ,acceptam situatia frumos ...eu doar m-am aparat si am explicat...asta e....sa trecem mai departe ..viata merge inainte...dar sa stiti ca am pus patima in fiecare postare a mea pe acest forum...de cand m-am inregistrat pe forum si am citit regulamentul stiam ca voi fi banat...ma cunosteam foarte bine ..dar nu credeam ca voi fi si permanent..

Am adus argumente prin care cred ca se MAI POATE! asa ca GO!GO!GO!

Sergio_D
15th January 2008, 22:59
Dar Lordule, nu se mai poate :)

Lordul
15th January 2008, 23:03
Si vad ca esthi fericit pt asta ...si sa-ti spun ceva ORICE SE POATE !

And87Rey
15th January 2008, 23:07
1.userii obisnuiti nu pot posta pe Valea Plangerii
2.Sergio_D inainte de Craciun este si Invierea Domnului Sf Pasti (27 aprilie 2008)
3.and87rey n-am facut balci cand am luat 3 zile ,doar am explica situatia si am precizat ca nu eram nemultumit de acel ban dupa aia recunosc ca ma facut scandal mare dar deja luasem 2 saptamani...de aceea nu vreau sa discut prea multe despre asta...am gresit mi-am recunoscut sportiv greseala si asta a fost tot..am mers mai departe ca si Johnnie Walker

Am incercat sa lupt pt situatia mea si o voi face in continuarea atat timp cat se mai poate...asta e capul sus si merg mai departe ! Va veni si ziua cand voi fi liber ! Promit tuturor ca nu ma voi lasa ...si voi lupta in continuare..pana in ultima secunda ca si nemtii ....asa ca GO!GO!GO!


deci tre sa-ti pui un semn d intrebare...dak pana si eu m-am resemnat cu situatia mea "banoasa" :) si ti-am zis clar k nu vei mai avea d la ei ink o noua sansa...dc nu vrei sa intelegi ?:) dak pana si eu iti zic k ai sanse d 0,000%...tu dc crezi k tocmai ei iti vor da o alta alta sansa??? nu inteleg cum gandesti p cuvant...
mda...eu ti-am zis sa nu mai scrii asa k sicum forumul asta e viata ta, dar nu vrei sa intelegi, vad...atunci fa cum vrei...dak sfaturile mele n-au fost bune...:rolleyes:
si faptul k insisti, nu faci altcv decat sa le dai apa la moara lor...s mai rada d cnv...aiurea...nush d c te complaci in situatii atat d ridicole...macar invata d la mine d acum incolo k in viata tre sa te mai resemnezi...
tii minte k si eu eram obsedat d forum, asa k tine? dar m-am luptat cu mine si am reusit sa "Depasesc" prostia asta. e grav, recunosc, dar eu unul am reusit s-o depasesc. nu se putea altfel, ajunsesem rau d tot din cauza asta.
nu vreau sa cred k ai ajuns atat d rau din cauza acestui forum

0 sanse ai mah...degeaba ii spui lui sergio k e fericit k nush c...nu-i pasa...decat eventual sa mai rada d tine k tot insisti...nu intelegiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cum stau lucrururile aici, eu am incepu sa inteleg. d aceea nici nu mai insist.
p bune, dak nu vei mai insista, mai degraba ei pot aprecia decat sa insisti atat d mult si fara nicio logica (asa consider, atat timp cat ei ti-au zis clar k ai ratat ultima ocazie, care d fapt a fost dubla-sansa!)
pai zi motivele clare pt. care ai merita sa-ti scoata banul pt. a 1000-a oara? ai asa ceva, atat de intemeiate, incat sa faca asta? nu cred...prea multe sunt impotriva ta..."infractiuni" fara numar...
k totusi vreau sa inteleg cum gandesti tuh...k jur k nu pricep
dc esti asa sigur k mai ai o speranta????!?! d unde pana unde? doar asa prin proverbul ala k "nik nu-i imp"? absurd...zi cv concret..............? nu k plangi dupa forum si astea...k lor nu le pasa nici cat e negru sub unghie...
p bune, dak imi dai niste motive intemeiate si logice pt. care ai merita a 1001-a sansa, eu te sustin. vreau sa pricep ce gandesti, cum vezi tu aceasta "problema". nu ma las pana nu aflu :)

Sergio_D
15th January 2008, 23:09
Andrey, inca o data, sunt de acord cu tine. :ok:
Cred ca stiu si solutia in cazul Lordului; arata-i tu calea care trebuie sa o urmeze, mai exact: nu ii mai da apa la moara. Nu ii mai raspunde. Sunt sigur ca iti va urma exemplul si se va calma :ok:

Lordul
15th January 2008, 23:09
stai linistit ca eu sunt normal ,merg cu prietenii la bere,am si multe alte ocupatii in afara de forum , nu sunt atat de diliu incat sa fiu obsedat de forum ,tot ce vreau este insa sa mai pot posta asa din cand in cand...

Sergio daca crezi ca vei scapa asa usor de mine te anunt ca TE INSELI AMARNIC , eu nu sunt o simpla papusa ca San Cristobal sau Ulysses sau Marius Tr , daca asta considerati imi pare rau v-ati gresit omul ,incercati cu altcineva....nu sunt genul acesta...
si sunt foarte foarte linisitit !

Sergio_D
15th January 2008, 23:10
:happy noapte buna! :)

Lordul
15th January 2008, 23:13
:happy noapte buna! :)


:lol::lol:

sa trecem peste asta...am mai spus ca nu sunt genul care sa cedeze usor asa ca nu tin fazele de genu asta...vom vedea noi in final cine are dreptate si cine nu ...pana atunci prefer sa nu intru in conflict de idei si polemici cu tine..

And87Rey
15th January 2008, 23:19
stai linistit ca eu sunt normal ,merg cu prietenii la bere,am si multe alte ocupatii in afara de forum , nu sunt atat de diliu incat sa fiu obsedat de forum ,tot ce vreau este insa sa mai pot posta asa din cand in cand...

Sergio daca crezi ca vei scapa asa usor de mine te anunt ca TE INSELI AMARNIC , eu nu sunt o simpla papusa ca San Cristobal sau Ulysses sau Marius Tr , daca asta considerati imi pare rau v-ati gresit omul ,incercati cu altcineva....nu sunt genul acesta...
si sunt foarte foarte linisitit !
man...nu era suficient ce-ai facut pana acum...acum ii si ameninti :no:
cred k de-acum trec p minus sansele d ridicare al banului tau...
incep cu -0,01% ... si probabil vor scadea din c in c mai tare...sa ajungi macar la +0, ii greu.
offffffffff...n-ai inteles nik si mi-am batut gura degeaba....:(

sergio d, ai dreptate...hai k ma duc sa ma uit putin la meci k joaca barca cu sevilla :P ... s vad la cat mai ajunge p minus pana revin p la 12 :D ...cred k mai gasesc vreo 2 pagini in juma d ora

pai zau mah lordule...in cazul asta...putem sa ne asezam comozi in scaune/fotolii si sa asistam la spectacol...altcv c sa mai zic...dak d sfaturile mele nu tii cont nici 1%, d c zic ei nu tii cont...d cn tii cont?
deja exagerezi prea mult...ameninti...

poate mai aveai vreodata vreo sansa dak nu mai amenintai acum, dar acum chiar nu mai ai nici cea mai mik sansa. nicio boaba.
n-ai venit nici cu argumente...

nu stiu dak realizezi tuh, dar dak ai asculta macar putin d sfaturile mele poate poate...peste vreo 6 luni cel putin...ai avea vreo sansa...dak vi cu alta mentalitate. asa insa tinand placa ta, nu...sansele tale au ajuns p minus si scad continuu

Universal
15th January 2008, 23:30
Lordula ..un om intelept nu posteaza atat. Nu trebuia si nu era nevoie. TRebuia doar sa spui ca regreti si ca nu se repeta si erai scos. Asa ai continuat si te-ai dus exact unde nu ai vrut.

Continuand cu postarile tale ai aratat ca nu esti deloc matur..... si sincer este pacat.

Eu nu mai pot face nimic pentru tine, prea multe ai facut si pe site-ul unde moderez eu.

Fa o pauza si nu mai posta. Si te rog sa nu mai raspunzi deloc.Intra pe site si uita-te pe Valea Plangerii dar nu posta.

Fii destept si nu mai scrie nimic, nu mai protesta, caci degeaba protestezi.

Nu mai scrie omule .Prin asta vreau sa spun: NU MAI SCRIE NICI UN MESAJ ,NIMIC; ABSOLUT NIMIC.
Asa, nu mai sunt probeme.Daca te tii de cuvant..poate se face ceva..daca nu... nu.

Hopshio
16th January 2008, 06:33
ioi ca primii si eu ban:(

resita
16th January 2008, 07:15
d@nger, tu ce ai mai facut, a cui clona esti? :D

Lordul
16th January 2008, 12:20
bine Uni asa voi face ....2 saptamani nu voi intra pe ols decat ca sa citesc ...si va aduc aminte sa ma votati atat si nimic mai mult , am ajuns acum pe 2 ...dar mai e mult pana la locul 1 !!!!!!!

Hopshio
16th January 2008, 13:51
ma resita..a lui hopshio..dar am vb cu delaparis cu yoyoyo sa imi uneasca conturile...si cu vadim dar nu a raspuns..am permanent? daka dak atuncea imi mai fac clone..dar vreoiam sa uneasca conturile

Hopshio
16th January 2008, 14:33
apropo..si super moderatorii stiau ca sunt clona ca am vb cu ei pentru a mi se uni conturile..dar din pacate doar vadim poate asta..am incercat sa il contactez pe PM nu a raspuns pe Yahoo nici atat..

resita
16th January 2008, 14:40
si pana la urma cine ti-a dat ban?

Hopshio
16th January 2008, 14:45
nush..chiar nush:D... si nu mi mie de nush ce..clona imi pot face din nou..dar vroiam si eu o sansa vorba lui cap de mort...:cry:...sa mi se uneasca conturile:D

Sergio_D
16th January 2008, 14:56
d@nger / hopshio, clonele nu sunt o varianta. Daca descopar vreuna ban atat clonei cat si utilizatorului. Plus, ban pe IP. Pe toate IP-urile de pe care ai intrat. :D

Asteapta putin si vedem ce sa face in cazul tau. :)

Edit: mda... Vadim ti-a dat ban, asa ca nu vad ce rost ar mai avea discutiile... :thinkso:

Hopshio
16th January 2008, 15:00
:cry:..saracu vadim.nu inteleg ce are cu mine..eu am incercat sa discut cu el frumosc..l'am rugat frumos..dar nah.se pare ca nu ai cu cine..

cu ip'uri;e poti sa imi dai degeaba pe toate ip'urile..ca o sa va plictisiti:D..nu vreau sa fiu rau:D..am cerut si eu sa mi se uneasca conturile....ca daka nu ii ziceam lui vadim ca is clona lui hopshio nu ma bana pana pana..

Sergio_D
16th January 2008, 15:02
Nu stiu care-ti sunt antecedentele, am auzit ca ai facut ceva tam-tam pe aici :D

Asadar, nu ma pot pronunta in cazul tau. Tot ce pot sa-ti spun e ca eventualele clone vor fi banate. Pana te plictisesti. :D

Vadim poate sa iti spuna mai multe cred.

Da' chiar, de ce ai luat ban cu userul hopshio? :thinkso:

Hopshio
16th January 2008, 15:05
crezi ca eu mai stiu? so intamplat acum vreo 2 ani:ras-plans:

da uite..acuma ar trebui sa imi cer drepturile..dakla lui lordu ia'ti dat nenumarate sanse...mie dc nu? in plus eu i'am zis lui vadim ca sunt hopshio si sa imi uneasca..ca daka nu nu afla in veac!!:ras-plans:

eu vroiam sa vb cu el..vroiam si sa scriu pt site:D

Sergio_D
16th January 2008, 15:07
Nu mai rascolim in trecut, si dupa cum vezi, Lordul nu mai primeste nicio sansa.

Vorbeste cu Vadim, mai mult de atat n-am ce sa iti spun.

Elphax
16th January 2008, 15:07
crezi ca eu mai stiu? so intamplat acum vreo 2 ani:ras-plans:

da uite..acuma ar trebui sa imi cer drepturile..dakla lui lordu ia'ti dat nenumarate sanse...mie dc nu? in plus eu i'am zis lui vadim ca sunt hopshio si sa imi uneasca..ca daka nu nu afla in veac!!:ras-plans:

eu vroiam sa vb cu el..vroiam si sa scriu pt site:D

na, e clar pt. ce ai luat BAN

Hopshio
16th January 2008, 15:10
pentru ce? ca am vrut sa vb cu el? nu i'am zis de ce sa vorbesc cu el..am vazut ca dupa 2 zile dupa ce i'am trimis PM sa imi uneasca conturile nu mi'a raspuns nimika..am icnercat sa il contactez pe messenger pentru problema aceasta...dar nimik....

Hopshio
16th January 2008, 15:10
Nu mai rascolim in trecut, si dupa cum vezi, Lordul nu mai primeste nicio sansa.

Vorbeste cu Vadim, mai mult de atat n-am ce sa iti spun.

pai nah..dupa ce i'ati acordat lui atatea sanse...ar fi cazul sa nu mai primeasca..dar eu care nu am primit sansa:D

Sergio_D
16th January 2008, 15:12
Nu se mai acorda sanse... permanentul este permanent. Poate daca te apuci sa plangi putin, sa impresionezi audienta... :D

Dar de fapt, nici asa :drak:

Hopshio
16th January 2008, 15:15
ee nu fac eu dinalea..vad cat e de penibil lordu..nu mor eu ca mi'at dat ban..dar vroiam sa fiu inapoi hopshio ca imi era dor de vremurile alea:P

Hopshio
16th January 2008, 15:18
apropo merge destul de greu forumul:(

Hopshio
16th January 2008, 17:40
lordu unde esti? ca ma plictisesc p'aci:D

Hopshio
16th January 2008, 21:03
parca era mai distractiv sa pot scrie pe tot forumul:D

delaparis
16th January 2008, 21:39
Tu rezista acolo ..; te scoatem noi :D

Hopshio
16th January 2008, 21:41
rezist cu greu:D..dar ma gandesc la voi si asa imi alin durerea:D

delaparis
16th January 2008, 21:43
Ai durere ? :D
Noi suntem bine ...:D:D

Serios ... se va incerca o rezolvare

Hopshio
16th January 2008, 21:44
mersi..sper sa se rezovlve;)

Sergio_D
16th January 2008, 21:56
Sa te servesc si eu cu ceva pe perioada sederii ... :D

http://www.gifs.net/Animation11/Food_and_Drinks/Alcoholic_Beverages/Bottle_of_whiskey.gif http://www.gifs.net/Animation11/Everything_Else/Smoking/Cigarette.gif

Hopshio
16th January 2008, 22:00
pfuu ceva de nefumatori :D..te rog:D

Sergio_D
16th January 2008, 22:04
Asa ma gandeam si eu :groggy:

Nici nu stiu cu ce sa te servesc... http://www.gifs.net/Animation11/Food_and_Drinks/Salted_Snacks/Popcorn_2.gif :D

Universal
16th January 2008, 22:28
+ un film

Hopshio
17th January 2008, 17:13
cum stam cu banu?:D

Lordul
17th January 2008, 17:52
d@nger intreaba-l pe Ogica

Universal
17th January 2008, 18:22
Bei, esti chiar ....., serios, iti spune omul sa nu mai scrii , ca te compromoti si te faci de ras, iar tu si regula asta nu o respecti.

Gata- s-a terminat.

Nu mai nici o sansa.

Subnt negru de suparat pe tine.Nu mai am ce discuta cu tine.M-ai dezamagit in totalitate.

Hopshio
17th January 2008, 21:33
CE FACETI? EU MA PLICTISESC..vreun moderator bun sa vorbeasca cu mine?:D

And87Rey
17th January 2008, 21:36
as vrea sa-mi cer scuze pt. subiectele deschise, pt. felul cum am reactionat. stiu k acest post nu mai conteaza deloc, dar macar stiu k mi-am cerut scuze. dar m-am enervat cand am vazut k postez k lumea si iau ban pt. o greseala pe care am comis-o dand report post
mi-am facut acel user suporterfanatik doar k sa mai postez si pe aici si sa o iau d la 0 cu totul, fara sa stie nimeni cine sunt, de unde vin si toate astea. voiam sa fiu un anonim, un oarecare user. nu aveam nicio intentie rau intentionata.
inca o data imi pare sincer rau. nu sunt deloc mandru pt. felul cum am reactionat.

Hopshio
17th January 2008, 21:38
MAH ANDREI NUSH CE MAI CAUTI AICI...tu citeste dupa ce ai postat ce ai scris si da un delete la post..doar te faci de rusine...

And87Rey
17th January 2008, 21:38
am vrut sa-mi cer scuze, pt. k asa consider k tre sa procedez. macar atat pot sa fac

m-am enervat rau azi si d asta am reactionat atat d aiurea...totul a fost doar la nervi

Hopshio
17th January 2008, 21:39
offff...da nu intereseaza pe nimeni scuzele dupa ce ai facut atata trolling pe aicea...dupa ce omori mai multi oameni mai are rost sa iti ceri scuze? ti'ai cerut dupa ce l'ai omorat pe primu ti'ai cerut dupa ce l'ai omorat pe al doilea..dar si dupa al treilea? inseamna ca sunt probleme la etaju superior

And87Rey
17th January 2008, 21:41
asa este...am dat-o in bara rau d tot si recunosc asta, insa nu-i prea tarziu niciodata sa recunosti si sa-ti ceri iertare, cand gresesti, mai bine zis, cand iti iesi din fire

faci cv c ulterior regreti.

Hopshio
17th January 2008, 21:42
da cand ii prea tarziu nu mai intereseaza pe nimeni.,.mai bine stateai pe curu tau si nu postai nimika..

And87Rey
17th January 2008, 21:43
pai stiu k nu mai intereseaza, k nu mai crede NIMENI si le dau dreptate...insa eu tot am vrut sa fac acest pas, sa-mi cer iertare. asa am considerat ca este firesc sa procedez, dupa ce am comis-o in ultimul hal.
imi pare rau pt. jignirile aduce si tot ce am facut dupa ce am luat ban p SuporterFanatik...chiar imi pare, desi nimeni nu mai crede

Hopshio
17th January 2008, 21:44
no bine..acuma poti sa pleci..:bye:

And87Rey
17th January 2008, 21:48
acum,o sa plec, dar cand intra moderatorii o sa le cer si lor scuze...am fost un mare nesimtit, recunosc asta
nu trebuia sa se intample asa

Hopshio
17th January 2008, 21:49
dar intra moderatorii aicea si citesc..papa;)

delaparis
17th January 2008, 21:54
Un sfat ....

nu mai postati gramada in perioada defavorabila voua ...

Stiu ca e dificil deoarece aveti dorinta mare sa comunicati ACUM si nu maine :) ..; stiu ca e greu de acceptat dar reguli sunt peste tot in viata iar pe acest forum de asemenea ... aveti rabdare (multa) si probabil ca problemele se vor rezolva datorita timpului si bunei intentii celor care decid aici ...

Aici se vede rezultatul unor atitudini distructive in fata celor constructive ... si nu vorbesc numai de forum !

Hopshio
17th January 2008, 22:00
off dar e plictisitor sa stai sa stii ca ai ceva de spus pe unele subiecte si sa nu poti.

And87Rey
17th January 2008, 23:36
Un sfat ....

nu mai postati gramada in perioada defavorabila voua ...

Stiu ca e dificil deoarece aveti dorinta mare sa comunicati ACUM si nu maine :) ..; stiu ca e greu de acceptat dar reguli sunt peste tot in viata iar pe acest forum de asemenea ... aveti rabdare (multa) si probabil ca problemele se vor rezolva datorita timpului si bunei intentii celor care decid aici ...

Aici se vede rezultatul unor atitudini distructive in fata celor constructive ... si nu vorbesc numai de forum !

kestia asta se refera si la mine? nu cred :( ...:no:
nu prea am inteles mesajul acesta, trebuie sa recunosc

Lordul
18th January 2008, 19:31
dar era cel mai tare forum pe care postam......:no: :no: :no:

Universal
18th January 2008, 20:06
Nu mai insista.S-a terminat totul.Nu mai ai ce cauta pe acest forum.

And87Rey
18th January 2008, 22:11
macar, primiti scuzele si iertarile, pt. prostiile p care le-am facut? :(

Datenshi
18th January 2008, 22:22
Sa fie primite. Amin.

delaparis
18th January 2008, 22:22
nu prea am inteles mesajul acesta, trebuie sa recunosc

citeste prima fraza acolo ... :rolleyes:

Hopshio
18th January 2008, 22:25
delaparis cum mai stam? ca deja ma roade sa imi fac o noua cloana..just kidding..dar ce se mai aude?

Lordul
18th January 2008, 22:28
permiteti-mi sa spun

R.I.P Bobby Fischer , sa-i fie tarana usoara , Dumnezeu sa-l odihneasca in pace .

Mirile vezi ca pe prosport apare stirea la 14..

delaparis
18th January 2008, 22:31
delaparis cum mai stam? ca deja ma roade sa imi fac o noua cloana..just kidding..dar ce se mai aude?

Nu mai kiddinge D ... ca de aia tot stai aici sa astepti raspunsul meu ... :rolleyes: ... ce sa mai fac ? ... sa-ti urez succes si rabdare ... eu fac ce ti-am zis :rolleyes:

And87Rey
18th January 2008, 22:35
Sa fie primite. Amin.

multumesc chiar si pt. atata. sper toti sa le primeasca, sau macar, marea majoritate...:(:plans::(:no:

Lordul
18th January 2008, 22:36
:plans: si totusi locul 3 la Mr.Ols si nu m-a observat nimeni :no: :no: de fapt pe 2 ca primii 2 au fost la egalitate...

And87Rey
18th January 2008, 23:34
va astept si pe hi5-ul meu sa va dati o parere linkul ete in profilul meu, k sa nu fac reclama.

Hopshio
20th January 2008, 13:30
se mai aude ceva??

Lordul
20th January 2008, 13:48
http://www.enigmaelodiei.ro//scenariul1482 , 5p la fara-mila , multumesc anticipat

And87Rey
20th January 2008, 15:43
se mai aude ceva??

vantul:D

Hopshio
20th January 2008, 16:06
nu kred ca te'am intrebat p tine..

Lordul
20th January 2008, 17:32
And87rey inca mai postezi pe acest forum ?

And87Rey
20th January 2008, 17:38
e o iluzie optica ;)

aceeasi intrebare pot sa ti-o pun si tie

DraculaMonster
20th January 2008, 19:16
explicatii de ce am fost banat ? care e motivu ? n-am fakut nimic...

resita
20th January 2008, 19:19
lordule, tu vrei ban pe IP?

TaciAcolo
20th January 2008, 19:20
ce penibil esti:cry:

DraculaMonster
20th January 2008, 19:22
who is the Lord ?

where is lord ?

what this ?

Hopshio
20th January 2008, 19:23
pfoai lordu:rolling:..penibil

DraculaMonster
20th January 2008, 19:24
bine mai hai k recunosc ....eu sunt...oricum ma bucur ca v-a fost greu sa ma prindeti ...

TaciAcolo
20th January 2008, 19:25
f greu la un click distantza :cry:

Hopshio
20th January 2008, 19:26
:ras-plans:....dupa cateva posturi:ras-plans:

Lordul
20th January 2008, 19:26
o diferenta mare de timp de la activarea clonei si pana la banarea ei..

@don@ger -totusi 36 de posturi..

Hopshio
20th January 2008, 19:27
Hai Mah Asta O Fost Iertat De Nush Cate Ori..sio Mai Facut Nush Cate Clone Si Nu Ii Dati Ban Pe Ip..eu Vi'am Cerut Sa Imi Uniti Conturile Si Daka Nu Imi Scoateti .....macar Sa Imi Uniti Contu Asta Cu Hopshio./..:d

Lordul
20th January 2008, 19:27
d@nger -mi-am facut nush cate clone pt ca am fost banat abuziv..si n-am rezistat la carcera...trebuia sa-mi dau cu parerea si sa postez

resita
20th January 2008, 19:28
o diferenta mare de timp de la activarea clonei si pana la banarea ei..

@don@ger -totusi 36 de posturi..

tu crezi ca sta cineva pe forum sa caute clonele :happy:happy:happy

Hopshio
20th January 2008, 19:28
ee lasa..ai fost banat abuziv..ai fost prost si esti...din cauza ca iti faci atatea clone

Lordul
20th January 2008, 19:30
am facut clone ca sa le arat la moderatori cam cum sta treaba au avut nevoie de peste 3 luni pt a-mi bana o clona ...deci asta spune multe

Hopshio
20th January 2008, 19:31
da.da...fix deaia ti'ai facut clone

Lordul
20th January 2008, 19:33
clone pot sa-mi fac oricand vor muschii mei..eu insa demonstrez multe...

resita
20th January 2008, 19:34
daca pana acum am sustinut ridicarea banului tau de acum inainte nu mai ai nici o sansa, chiar am propus banarea ip-ului tau

Hopshio
20th January 2008, 19:36
daca pana acum am sustinut ridicarea banului tau de acum inainte nu mai ai nici o sansa, chiar am propus banarea ip-ului tau

si despre mine ce se vb?:D

Lordul
20th January 2008, 19:37
resita dupa ce mi-ai dat permanent nu mai avea rost sa mai sustii ridicarea banului ....de aceea stai linistit k nu ma supar , iar ban pe ip nu am de ce sa primesc...

Oricum voi invita toti moderatorii la vot sa vad parerea tuturor

resita
20th January 2008, 19:39
si despre mine ce se vb?:D

cine esti tu :drak:
tu cu vadim sa vorbesti dar din cate stiu eu nu ai nici o sansa dar incercarea moarte n-are. succes :ok:

Hopshio
20th January 2008, 19:40
nah..deci sa imi fac alta clona?:(( da nu vreau...

Lordul
20th January 2008, 19:42
d@nger s-a cam terminat si pt tine

Hopshio
20th January 2008, 19:45
lordu vorbeam cu tine? ca nu imi amintesc

Lordul
20th January 2008, 19:47
nu , dar asta e ....am incercat un raspuns si yo....mie imi pare rau pt tot ce s-antamplat ...

Datenshi
20th January 2008, 20:04
Cata vorbarie aici in celula.

Inspirat dintr-un articol de pe sport.ro, am putea spune ca avem aici un western romanesc, THE GOOD, THE BAD & THE UGLY.

THE GOOD - fara indoiala, hip. Poate ar mai merita o sansa.
THE BAD - tinand cont de pasiunile morbide si de showul pe care il ofera aici, lordul cap de mort. Nu are de ce sa fie iertat.
THE UGLY - cine a ramas, adica AndySapy. Si el pare sa aiba probleme la scufita, nici pe el nu l-as gratia.