PDA

View Full Version : Putina atentie va rog !



Lordul
8th January 2008, 20:53
Sa va explic cum au stat defapt lucrurile : eu mi-am facut aceea clona Elodia Ghinescu pt a va juca o farsa pt voi nu am facut-o pentru mine , a fost pt discratie , pt a va descreti fruntile dupa scandulurile de pe forum si eu am primit acum ban , nu am facut acea clona in alte scopuri pt a vota multiplu pe poll-uri sau alte asemenea , pur si simplu am facut-o pt a va distra un pic ...

Acum respect decizia desi daca s-ar putea sa-mi scoateti joi seara banul si la 22.00 nu-i problema ca vineri e ziua mea si nu e frumos sa o petrec banat...

Cu stima LordulCapdeMort

Lordul
8th January 2008, 21:03
nu stiu daca e un motiv suficient pt ban faptul ca m-am distrat cu voi..cei drept meritam niste puncte...dar nu ban

acu asta e ,desi daca mi l-ati scoate v-as fi recunoscator ca sa stiti n-am mai jignit pe nimeni de mult ,mi-am vazut de treburile mele pe forum ,n-am mai intrat in conflict cu nimeni ,deci consider ca nu merit sa stau banat pt o joaca

Cu stima LordulCapdeMort

Lordul
8th January 2008, 21:17
nu ma lasati singur ,va rog eu frumos

cu stima si respect LordulCapdeMort

r0bby
8th January 2008, 21:19
La cate ori ai calcat tu gresit Lordule pana acum nu mai erai pe forum.Ai avut noroc ca ai fost iertat dupa ce te-ai milogit.Si mai las-o pe asta cu stima si respect,nu dovedesti nimic.

Lordul
8th January 2008, 21:22
dar robby de ce nu spui ca de mai bine de 6 luni nu am mai primit nici o sanctiune ..se poate verifica la arhiva

resita
8th January 2008, 21:22
nu ma lasati singur ,va rog eu frumos

cu stima si respect LordulCapdeMort

pai poate peste putin timp o sa mai ai colegi de celula si nu o sa mai fi liber :D

Sergio_D
8th January 2008, 21:26
Mai ai si tupeu sa ceri debanarea?? Meriti permanent. :mda:

Lordul
8th January 2008, 21:34
da cum sa nu ,asa v-ati descotorosit si de Ulysses si San Cristobal care meritau o a doua sansa..si acum vreti si cu mine pentru simplul motiv ca v-am distrat

Sergio_D
8th January 2008, 21:36
De cate ori ai fost iertat pentru ineptiile debitate pana acum? Timpul trece, insa mizeria nu o poti ascunde sub pres. Stai cuminte aici pana iti ispasesti pedeapsa si lasa-te de prostii, Tamara. :mda:

Lordul
8th January 2008, 21:40
lasa treaba cu tamara e veche e de aproape un an ...si sa stii ca aia era de pe alt calculator dar sigur ca fiind in aceeasi casa repede ati gasit de cuviinta sa dati ban

r0bby
8th January 2008, 21:42
Ai recunoscut ca erai tu.:happy

Sergio_D
8th January 2008, 21:43
Timpul trece, mizeriile raman. Stai tu mumos aici pe perioada banului si nu te mai milogi, ca nu-ti ofera nimeni clementa. :ok:

Lordul
8th January 2008, 21:44
pai am recunoscut din mai multe puncte de vedere unul era ca greseala recunoscuta e pe jumatate iertata iar altul pentru a va explica voua cum a fost treaba

Nu ma milogesc ...stai linistit ...dar totusi e ziua mea acus...si nu merit un asemenea tratament

YoYoyOi
8th January 2008, 21:51
faza cu Tamara a fost o bataie de joc la adresa noastra. Credeam ca ai inteles ca e ultima data cand esti iertat. Acum voiam sa-ti dau permanent, dar am zis sa iti dau doar 3 zile pana vad cum sta situatia...
Pai tu crez ca noi suntem bataia ta de joc? Crezi ca cineva are chef de glumele tale imbecile? Adica nu-i destul ca sunt probleme pe aici si ca suntem atacati din toate directiile, mai trebuie sa se gaseasca unul care sa ne dea de lucru in plus :mda:
Mai bine ti-ai vedea de treaba pana iti expira banul, altfel ti se va prelungi!

Lordul
8th January 2008, 21:58
faza cu tamara e veche si nu v-ati prins 3 luni de ea ca n-am postat cu ea ...deci pe 31 march m-am inregistrat cu tamara da voi nu v-ati prins si am postat cu el abia prin iunie pe 26 June parca si v-am demonstrat ca nu va e usor...

acum asta a fost o chestie bine regizata in care v-am demonstrat ca se poate ! eu nu am vrut sa incarc regulamentul dar am facut-o voit aceasta fiind o farsa pe care am pregatit-o de mult , asa ca nu era nevoie de ban pt asta ca recunostam singur pana la urma...vroiam oleaca de tensiune

YoYoyOi
8th January 2008, 21:59
ai vrut tensiune, tensiune ai capatat.
Stai la locul tau si nu mai enerva lumea!

Ai mai adaugat o zi la banuil tau!

Lordul
8th January 2008, 22:01
cadou de ziua mea presupun , foarte bine daca asa considerati...

delaparis
8th January 2008, 22:03
parca si v-am demonstrat ca nu va e usor...


:happy

hai mai Lord termina cu prostiile ... cine crezi ca nu te vede ce faci ?

Te rog frumos sa ma crezi ca beneficiezi de multa toleranta din partea moderatorilor si pricepe ca la un moment dat se consuma toate rezervele rabdarii :rolleyes:

Nu mai incerca ... la prima fenta esti banat definitiv :cool:

YoYoyOi
8th January 2008, 22:05
ai 5 zile de ban deja...

ti-as recomanda sa taci...

Lordul
8th January 2008, 22:08
auziti oameni buni ,priviti ce se-ntampla eu daca vorbesc mai primesc ban o zi , vi se pare corect?

YoYoyOi
8th January 2008, 22:09
6 zile :sleep:

Lordul
8th January 2008, 22:11
6 zile :sleep:

:ras-plans: :ras-plans:

nu ma pot abtine , acum omu nu mai are voie nici sa-si spuna parerea pe valea plangeri

:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

priviti si voi ce se-ntampla aici ,cum se incearca inlaturarea mea definitiva putin stiu insa ceva ...ceva ce voi preciza cand va veni momentul respectiv

YoYoyOi
8th January 2008, 22:13
pai ti-ai spus parerea. Cu asta basta.
Banul ramane valabil... 7 zile!

Lordul
8th January 2008, 22:14
va invit pe toti aici sa vedeti ce se-ntampla....eu nu mai pot de atata ras...aproape ma tavalesc pe jos :happy :happy :happy :happy :happy