PDA

View Full Version : Modificare regulament: Mesaje Private



Vadim
26th February 2004, 11:57
De azi, capacitatea casutei de mesajele private este configurata astfel:

- registred user (sub 50 de mesaje si sub o luna pe forum) - 25 de mesaje
- registred user cu avatar (peste 50 de mesaje si peste o luna pe forum) - 50 de mesaje
- custom title user (peste 400 de mesaje si peste 200 de zile vechime pe forum) - 75 de mesaje
- moderatori/administratori: 100 de mesaje

ricky
2nd March 2004, 21:36
De ce moderatorii si administratorii au mai multe ?

Aha ! Am inteles ! LOC PENTRU INJURATURILE PRIMITE ! :p

Vadim
2nd March 2004, 21:40
Ai intuit, dar numai partial: LOC PENTRU INJURATURILE TRIMISE !

ady_azzuro
2nd March 2004, 22:03
E o prostie :evil: discriminare pe fata :drak:

ieppy
3rd March 2004, 10:04
Trimite scrisoare la UE!

ady_azzuro
3rd March 2004, 11:05
Eu trimit la United Nations ca e mai aproape :)

Vadim
3rd March 2004, 11:45
Oricum in topul mesajelor private conduc detasat, sint singurul care am peste 100 trimise, mai exact acum 115. Pe locul 2, la o mare distantam este Ieppy, cu 63, urmat de EDMOND_ cu 47. Urmaresc atent numarul mesajelor private, ca sa nu apara cineva care sa faca spam pe PM.

ady_azzuro
11th March 2004, 13:22
Oricum in topul mesajelor private conduc detasat, sint singurul care am peste 100 trimise, mai exact acum 115. Pe locul 2, la o mare distantam este Ieppy, cu 63, urmat de EDMOND_ cu 47. Urmaresc atent numarul mesajelor private, ca sa nu apara cineva care sa faca spam pe PM.
Asta s-o crezi tu vadime, eu am avut peste 200, dar le sterg, nu le tin ca sa-ti bagi tu nasul in ele...nu credeam ca te uiti la fiecare membru in parte sa vezi ce mesaje primeste :mad:

Vadim
11th March 2004, 13:31
Ady, iar intelegi gresit si dupa aia tot tu te superi. Ma uit la numarul de mesage private TRIMISE de useri. Eu pot vedea NUMARUL lor si ma uit pentru ca cineva care intra pe forum de 2 zile si vad ca are 100 de mesaje private trimise este clar ca face SPAM pe PM. Intelegi? Daca vad treaba asta sterg imediat userul si ii dau ban la IP. Normal ca un user vechi are multe mesaje trimise si asta nu este nimic in neregula. Este vorba de useri noi care se pot inregistra pe forum numai pentru a face divese reclame ascunse prin PM.

ady_azzuro
18th March 2004, 20:10
Se pare ca iar ai sarit ca ars, nu ai mai invatat cu ce se mananca gluma? :evil: