PDA

View Full Version : delaparis dixit



San Cristobal
5th January 2008, 23:15
Cristobal are o problema grava ...

ma rog ...

aici ne oprim


Cristobal are mai multe probleme grave ...Nu accepta nulitatile si nonvalorile care deverseaza nimicuri pe forumurile din Romania ...Tu faci parte din categoriile de indivizi homo sapiens pe care Cristobal incearca sa le evite ...Nu produci valoare adaugata ! ...Asta e defectul tau !

delaparis
5th January 2008, 23:33
Cristobal esti constipat ...

Asta o spun sincer si fara sa fiu subiectiv ... esti un tip imbatranit inainte de vreme din pacate iar boala ta se trage din copîlarie :( .... cred eu ...


Evita tot ce poti mai omule sa^piens dar incearca totusi sa dormi noaptea fara sa ma visezi ;) ... mai nulitate profunda dureroasa ;)

baga un morcov ... asa am inteles de la colegi de la servici pederasti ca tine ... se pare ca (,) cade bine la gentlemani :D ...


... hai ... si ... sictir ...

...vai ... :D

San Cristobal
5th January 2008, 23:35
Cristobal esti constipat ...

Asta o spun sincer si fara sa fiu subiectiv ... esti un tip imbatranit inainte de vreme din pacate iar boala ta se trage din copîlarie :( .... cred eu ...


Evita tot ce poti mai omule sa^piens dar incearca totusi sa dormi noaptea fara sa ma visezi ;) ... mai nulitate profunda dureroasa ;)

baga un morcov ... asa am inteles de la colegi de la servici pederasti ca tine ... se pare ca (,) cade bine la gentlemani :D ...


... hai ... si ... sictir ...


Logoree de ******* ...

delaparis
5th January 2008, 23:36
Bonne année :D

San Cristobal
5th January 2008, 23:39
Eu sunt sefu' ! Tu esti nimeni ! Ai inteles ?:happy

delaparis
5th January 2008, 23:40
Aoleu :D:D

San Cristobal
5th January 2008, 23:46
Am slugi de 38 de ani si in Romania ...Te bagi la un job cu 3 euro centi / ora , acolo la tine la paris ?:happy

delaparis
5th January 2008, 23:48
Pe scurt ... esti bou ...

clar ?


Altul ?

:cool:

m-am plictisit ..........

San Cristobal
5th January 2008, 23:55
:happy
Pe scurt ... esti bou ...

clar ?


Altul ?

:cool:

m-am plictisit ..........


Te-a plictisit prostia si suficienta !:happy Tin sa te anunt ca un bou mioritic valoreaza 2-3 mii de euro ...Tu cat valorezi ?...3 euro centi / ora :happy

tchibos
6th January 2008, 00:00
Cristobale tot nu te linistesti?

delaparis
6th January 2008, 00:01
Cristobal de kkt: hai sa-ti ridic mingea la fileu :cool:

esti un pic off-side prietene ....

hello ... eu valorez mai mult de cat crede bunica ta ;) ... trezasre-te romane :) ... esti un nimic in lumea mea :) ...... !!!!

San Cristobal
6th January 2008, 00:05
Cristobale tot nu te linistesti?

Ce intelegi tu prin liniste? Intrebare lejera pentru nivel mediu , maxim liceu'...Tu esti economist si iti poti permite sa raspunzi din prima ...:happy

delaparis
6th January 2008, 00:08
Si aici glumesc ... iti dai seama ... Cristobal :D

tchibos
6th January 2008, 00:08
Ce intelegi tu prin liniste? Intrebare lejera pentru nivel mediu , maxim liceu'...

atat poti oricat te-ai forta asa ca incearca sa dormi, sa iei ceva calmante, sa ti faci o viata sociala, sa mananci ceva, sa faci cam ce facem noi oamenii.. e prea mult pentru tine?.. nu de alta dar poate vrei sa te evit doar pe alte forumuri ca ma gandesc ca te-ai cam plictisit de atata liniste pe aici

San Cristobal
6th January 2008, 00:10
Cristobal de kkt: hai sa-ti ridic mingea la fileu :cool:

esti un pic off-side prietene ....

hello ... eu valorez mai mult de cat crede bunica ta ;) ... trezasre-te romane :) ... esti un nimic in lumea mea :) ...... !!!!

Lumea ta e una de transfug dezradacinat , sarac si nostalgic ...:happy Ie ca te doare adevaru' ?:happy

San Cristobal
6th January 2008, 00:13
atat poti oricat te-ai forta asa ca incearca sa dormi, sa iei ceva calmante, sa ti faci o viata sociala, sa mananci ceva, sa faci cam ce facem noi oamenii.. e prea mult pentru tine?.. nu de alta dar poate vrei sa te evit doar pe alte forumuri ca ma gandesc ca te-ai cam plictisit de atata liniste pe aici

Te simti bine cand esti bagat in seama ...E un pas inainte in devenirea ta ...:happy:happy

delaparis
6th January 2008, 00:24
Cristobale ... chiar imi faci placere sa ma bag in seama :D

tchibos ..; stai usor ca asta e clientul meu :drak::)

...'sarac si nostalgic ' ... :happy ... mai sa ma pupi acolo ::

puric imbatranit ce esti ...:ok:

Ce ma tot musti de ... acolo ... ?

un shut in cur mai cristobale ce iti presimta ? ...huh ?

Sa-ti zic ashe ce presimt acolo mai curicel prajit ;):sleep: ...


Uite asha:

Esti un nimic friustrat de doi lei ;):ok: ... augh ... un om frustrat ... ne-rereusit .... atat ...
un tip mediocru :cya:

tchibos
6th January 2008, 00:33
Te simti bine cand esti bagat in seama ...E un pas inainte in devenirea ta ...:happy:happy

e un pas lateral :rolleyes:

delaparis
6th January 2008, 01:04
e un pas lateral :rolleyes: ... imi pare rau ... am incercat dar atat am putut :D:groggy:

San Cristobal
7th January 2008, 22:17
:happyde la prostie ti se trage ,

Postare debila de supermoderator de pe ols ...Mana dreapta de sters la cur ...:happy...

Ba *******ule cu aere de european ratat ,

oamenii destepti convietuiesc pe alte forumuri ...va parasesc si va scuip elegant ! Mai mult nu meritati , spamuri imputite !

P.S.Urmariti blogul lui vadim si elucubartiile lui cotidiene ...Prestatiile lui put si colcaiesc:happy de lipsa de elementara de scoala romaneasca ...ce sa cunoasca un ING ?:happy...Individ Nereusit General...:happy

Leo
7th January 2008, 22:38
ar trebui sa terminati cu jignirile astea

San Cristobal
7th January 2008, 22:49
Sunt nascut campion ! Nu renunt ! Mi se rupe !:happy

Sergio_D
7th January 2008, 22:53
Cristobale, ia injura-ma si pe mine putin, asa cum numai tu stii! :drak:
Asta daca sunt demn de injuraturile tale :lol:

Probabil nu :(

delaparis
7th January 2008, 22:58
lasati in pace pe bietul om ...

Cristobal ..; pe scurt si ca sa terminam aici prostiile ... ai ceva de spus pe forumul asta ?
Vrei sa vorbesti cu noi despre sport ?

Daca da atunci termina cu atacurile puerile la adresa mea si a celorlalti ...
vorbesc serios

Sergio_D
7th January 2008, 22:59
Cu regret anunt faptul ca subsemnatul a primit ban pe IP.

Hard
7th January 2008, 23:14
Ura.

Lordul
8th January 2008, 21:00
a plecat si Cristobal definitv , a intrat in istoria forumului ?