PDA

View Full Version : Echipa de Fotbal American din Iasi



anthynidiany
5th January 2008, 02:05
Sub acest nume vom exista incepand cu 19ianuarie 2008 cand o sa avem prima intalnire in Iasi. Daca o sa fim prea putini o sa bem o bere si o sa explicam regulile pentru inceput.

Deoarece eu sunt putin :(:(:( din cauza ca mi se pare un proiect cam prea mare pentru mine (dar pana la urma What the hell) si din cauza faptului ca am sa fiu antrenorul ofensivei (o sa se auda doar He's been saaaaaaaacked :headbang::headbang::headbang:) o sa am nevoie de ajutorul celor de pe forum. Ajutor tehnic ma refer.

Deoarece Iasul e un mare centru universitar putem promova acest sport si sa gasim oamenii necesari. Doar ca nu vreau sa dezamagesc - adica daca tot chem niste oameni sa am ce sa le arat si ce sa-i invat.

Asa ca ii rog pe toti cei care aud de baieti din Iasi care vor sa joace fotbal american sa fie trimisi pe acest link. Sau sa contacteze id-ul twitteringbeast (antrenor ofensiva) sau arh_scala (antrenor defensiva)

Pana pe 19 sper sa gasesc si ceva sprijin tehnic atat eu (Marius) cat si Victor.

Go go Titans

Seahawk
5th January 2008, 06:02
Iti apreciem initiativa si-ti stam la dispozitie cu orice detalii necesare..tehnice si nu numai :ok: Succes!

cosmin_vs
6th January 2008, 11:14
Noi suntem mai aproape........daca e ceva......puteti apela si la noi ;)

anthynidiany
20th January 2008, 20:03
http://www.nfliasi.cabanova.ro/

Asta e deocamdata site-ul nostru E pentru promovarea echipei

ergatus
21st January 2008, 19:08
imi place initiativa voastra si as vrea sa ne intalnim candva sa discutam si sa vedem ce putem face . contac la ergat68@yahoo.com
e-mail cu nr de tel sa putem vorbi altfel

anthynidiany
22nd January 2008, 00:55
Vesti bune de pe Frontul de Nord-Est
Ne-am cam gasit noi cei din Iassy pasionati de NFL
Azi am primit materiale de la Warrios - Multumim mult pe aceasta cale
Sambata ne intalnim noul "creier" al echipei pt alegerea unui nume si pentru a stabili urmatorii pasi
Intalnirea de pe 3 februarie o sa fie prima intalnire serioasa a iubitorilor de fotbal american din Iassy

r0bby
22nd January 2008, 09:21
De ce nu folositi simplu Iasi?:)

anthynidiany
22nd January 2008, 10:19
Pai corect ar fi cu diacritice :D Vedem noi cum o sa ne numim ;)

Mr. White
22nd January 2008, 21:32
Felicitari....se pare ca vom introduce inca o data importanta in calendarele noastre..3 Februarie 2008 - Prima intalnire oficiala de la Iasi privind Fotbalul american!

WAY TO GO!!!!