PDA

View Full Version : Daa



Cristian
4th January 2008, 22:24
Intocmai asa cum ma asteptam, ca pe vremea impuscatului... daca vrei sa protestezi ca de ce ai primit ban repede ti se taie craca... Fiinta mai comunista ca YoYo nici ca mi-a fost dat sa vad, iar ea cica, ca e echidistanta... mda... apa de ploaie.

YoYoyOi
4th January 2008, 22:30
daca vrei sa protestezi o faci in mod civilizat. Aici nu esti pe blogul lui relansat, nici pe mess ;)

ai luat ban ca sa te linistesti. Asa ca iti recomand o baie calduta, un film si somnic...

Cristian
4th January 2008, 22:33
Nu cred ca am nevoie eu de recomandarile tale in primul rand...
Si-n al doilea rand nu se intampla ce s-a intamplat daca se luau de la inceput masurile de riguare cu privire la provocatorul no. 1 al forumului... Cum am mai zis, cel supra-numit si Ulyse e tinut in brate de tine in principal, da si la ceilalti moderatori stelisti are clementa...
Si inca ceva eu discut cum doresc atat timp cat s-a facut o nedreptate si macar de ai recunoaste ca-l tii in brate pe paparuda asta a forumului care provoaca unde apuca pe cei ce nu au la echipa favorita: steaua.

YoYoyOi
4th January 2008, 22:38
Cristi, mesajul tau de pe Suporter Steaua a fost sters. Ce ai spus tu acolo fata de ce a zis el despre tine nu suporta comparatie. Daca eram la calc iti dadeam ban doar pt acel mesaj. Ca tu ai continuat cu prostiile, deja e alta problema. Uly nu este tinut in brate. A luat mult mai multe sanctiuni si banuri decat altii care meritau tratamente mai aspre. Fiecare moderator actioneaza dupa cum ii dicteaza mintea pe moment. Initial i-am dat ca si tie o zi, dar dupa ce am citit tot i-am prelungit la 3 zile banul. Dar tu il meriti pe al tau asa cum e. Fa diferenta intre ironii si jigniri si injuraturi.
Deci esti banat pana maine pe vremea asta. Noapte buna!

Cristian
4th January 2008, 22:44
Repet Daca voi superbii moderatori ati fi luat masurile de riguare impotriva maimutoiului no. 1 al forumului nu se intampla nimic si ar fi trecut si ziua de azi ca toate celelalte... Ia gandeste-te daca se facea ban-ul permanent ptr Ulyse nu injuram, nu se scria ce s-a scris. Si am informatii clare ca pe RA l-ai tinut in brate, cand alt moderator vroia sa-l baneze, asa ca nu te mai ascunde dupa deget atat, ca stii clar despre ce anume vorbesc.

YoYoyOi
4th January 2008, 22:45
io ma ascund? ia spune ce moderator voia sa-l baneze si cum a fost faza, daca ai informatii atat de clare...
si daca insisti sa jignesti, chiara daca esti banat, ti se poate prelungi detentia :rolleyes:

Cristian
4th January 2008, 22:48
Nu zic ce moderator, da sunt cat se poate de clar ca te-ai opus banarii definitive a lu Ulyse. Si nu ma lua cu amenintari de genu:< si daca insisti sa jignesti, chiara daca esti banat, ti se poate prelungi detentia > ca nu ma sperii absolut deloc.

YoYoyOi
4th January 2008, 22:50
nu am intentia sa te sperii, doar ti-am zis.
Daca vrei sa discutam civilizat, o facem, daca nu.... o sa vorbesti singur pana la ban pe IP... chestii cu pisdoi si cu alte jigniri nu mai merg pe aici.

Cristian
4th January 2008, 22:53
Cand in afara de primul thread pe care de altfel l-ai sters am zis ceva de "pisdoi" ??????? Si ti-am zis nu ma mai ameninta atat ca incep sa plang, ban pe IP si alte prostii de genu asta. :cry:
Eu inca cred ca e luat ban degeaba... iti repet: daca tu nu te opuneai banarii definitive a numitului Ulysse, s-ar fi ajuns la ce s-a ajuns acum ?????

YoYoyOi
4th January 2008, 22:54
ma ma lesi cu opunera banarii si alte cretinatati? ce naiba? esti copil? :happy

daca si cu parca... daca tu iti tineai limba dupa dinti si nu injurai ca un birjar singurul banat era el, asa...

Cristian
4th January 2008, 22:57
Era Ulysse banat daca ma abtineam eu ? :happy:happy:happy:happy:happy Cand asta ?
Si nu ma face tu birjar ca te fac si eu soba de teracota sau locomotiva... deci te rog.
Deci ban definitiv de la tine nu vede acest Ulysse, pe pariu... v-ati gasit la Buc si gata ti-a sucit mintile.... :cry:

YoYoyOi
4th January 2008, 22:58
in acest moment orice dialog a luat sfarsit!

Cristian
4th January 2008, 23:00
Corect, cand te simti "lezata" si fara raspunsuri la intrebari, gata. Asa facea si comunistu. Pacat ca nu mai traieste Zoia Ceausescu, ca te intrebam daca esti ea :)

Hard
4th January 2008, 23:03
Cristi ce zici de aceasta clona ? http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=42618

Cristian
4th January 2008, 23:04
Ma "desteptule" ti-am zis si pe privat ca nu-s ala, doar mi-a sarit in ochi ce user are...

Hard
4th January 2008, 23:05
nebunaticule :D

Cristian
4th January 2008, 23:06
Verifica ma pasaroiule.

resita
4th January 2008, 23:07
cristi, te rog eu sa termini

apropo, cristi sti cate zile se dau ban pt. cedare de parola, si pt. folosirea altui cont? :drak: doar atat am spus, daca ai priceput bine daca nu e de rau

Cristian
4th January 2008, 23:09
Nu stiu si nici nu ma intereseaza.... Nici nu am cedat vrun cont si nici nu am folosit altul pana acum.

Hard
4th January 2008, 23:11
minti :D

Cristian
4th January 2008, 23:13
Bine.

Cristian
21st April 2008, 13:47
Nu am absolut nimic cu Elphax, el doar a sancionat ce era de sanctionat si mi-am luat ban automat. :ok:

Cristian
21st April 2008, 14:49
*Sanctionat

Nico21
24th April 2008, 20:45
Desi nu precizez cine e "spurcata",aceasta fiinta josnica si demna de dispret ma baneaza...jet sa ii dai mamei tale,nesimtito !!!Vadime,de asta ti-a ajuns forumul in pragul colapsului !!! priveste ce moderatori de tot *****ul ai !!!