PDA

View Full Version : semeghin ??



WOLF_ULTRAS
5th July 2006, 00:22
ce parere aveti se mai inaorce semeghin ?:( :( :(

starsteel
5th July 2006, 00:36
Nu a plecat ieri cu echipa nu? Spuneau ca se intalnesc la aeroport parca.

Cristian
5th July 2006, 09:10
Semeghin e un lingau...

lolo_grupa_c
5th July 2006, 11:11
...este un jucator inimos seme.....sper ca o sa faca cea mai buna alegere pt. viitorul lui,ca pt. OTELUL (cat a jucat) sia facut datoria in mod exemplar...

SORINULTRA
7th July 2006, 08:50
din pacate cred ca nu mai revine acum dupa ce nu a fost nici in cantonament cu echipa si a pierdut si aproape toata perioada de pregatire

starsteel
7th July 2006, 10:12
Incepe campionatul iar noi il asteptam in continuare pe Semeghin? Mergem in continuare fara el, asta e situatia.

Marius.B
7th July 2006, 23:54
Am inteles ca deja Tofan l-a urcat in avion si urmeaza sa ajunga in Austria si sa inceapa pregatirile cu echipa.

OVIDIU 62
8th July 2006, 04:28
Seme este din nou cu echipa in pregatiri in AUSTRIA.Este bine si pentru el si pentru echipa asa ca ambele parti sunt multumite.

Marius.B
8th July 2006, 08:48
Va trebui sa joace foarte bine pt a-si spala din pacate fata de suporterii galateni.

starsteel
8th July 2006, 12:58
E mult spus pacate, "dragoste" cu sila nu se poate, important e sa joace la fel de bine cum a jucat si in retur.

lolo_grupa_c
8th July 2006, 22:54
...eram sigur ca se va intoarce...ce echipa din afara lar fi luat??????

SORINULTRA
11th July 2006, 11:19
seme este un inimos extraordinar dar pacat ca e cam scazut intelectual

bada_otelul
11th July 2006, 18:12
seme este un inimos extraordinar dar pacat ca e cam scazut intelectual

pai daca a jucat prin bucuresti...normal ca are un nivel de inteligenta mai scazut:evil:

SORINULTRA
13th July 2006, 15:02
nu neaparat ca a jucat in bucuresti dar baiatul are in cap numai femei si distractie noroc ca e un talent extraordinar e ceva genul lui pelin , oricum i mi e simpatic

starsteel
13th July 2006, 16:11
Sigur nu il confunzi pe Pelin?....caracteristica lui a fost munca si daruirea in lipsa talentului.

SORINULTRA
16th July 2006, 09:24
da mai dar daca nici lui pelin nu i au mai placut spritul si distractia atunci nu i au placut nimanui

SORINULTRA
16th July 2006, 09:24
sau gurita si exemplele pot continua

STEELMAN
9th August 2006, 23:12
in timpurile astea i-as enumera pe marginean(campion)somodean,fostul iulian apostol si mai sunt si altii dar la o scara mai mica dar si grupul dobrogenilor care cel putin au sesiuni de trotil private si nu ii stie nimeni

Dregan
9th August 2006, 23:44
in timpurile astea i-as enumera pe marginean(campion)somodean,fostul iulian apostol si mai sunt si altii dar la o scara mai mica dar si grupul dobrogenilor care cel putin au sesiuni de trotil private si nu ii stie nimeni



Culmea e ca toti cei pe care i-ai enumerat au jucat slab... sa aiba alcoolul vreo legatura?:drak:

krystin_marian
16th August 2006, 18:23
Semeghin e un lingau...

TU ESTI UN COTEI PROST:rosu: :ciocan:

Cristian
16th August 2006, 21:39
TU ESTI UN COTEI PROST:rosu: :ciocan:

Dinamovistule mars mah, dute in cotetz, nu vezi ca nu joaca nik ?

Dregan
16th August 2006, 22:20
Dinamovistule mars mah, dute in cotetz, nu vezi ca nu joaca nik ?



Vorbesti prostii cand spui ca Semeghin nu joaca nimic. Este singurul care a mai arata ceva fata de ceilalti si macar el nu a gresit decisiv. In plus sezonul trecut mi-a placut cum s-a luptat pentru orice minge de parca ar fi galatean.

Cristian
16th August 2006, 23:44
Vorbesti prostii cand spui ca Semeghin nu joaca nimic. Este singurul care a mai arata ceva fata de ceilalti si macar el nu a gresit decisiv. In plus sezonul trecut mi-a placut cum s-a luptat pentru orice minge de parca ar fi galatean.

Sezonu trecut, bine zis
Sezonu asta nu mi-a placut niciun jucator, sper sa ma contrazica in meciul de duminica si sa revin la sentimente mai bune, ca si eu doresc binele echipei normal.

krystin_marian
19th August 2006, 14:57
Dinamovistule mars mah, dute in cotetz, nu vezi ca nu joaca nik ?

tu unde il vezi pe Seme?La tv de-l vezi ca nu joaca? vino pe stadion
:ciocan:

tutye
19th August 2006, 20:22
bah dar voi chiar ca suntetzi plavani mari...ce dracu mah ati ajuns sa va certati intre voi???? ce mah daca ala a zis ca e Seme e un Lingau??a zis de tine??e parerea lui....

scubi19
19th August 2006, 20:39
seme este putin zis un baiat inimos este un fff sufletis prt echipa cara joaca

bai cristi gl ce dracu vb asa ma ca seme este un lingau cine te crezi u esti un mare cotei pe langa el

Doctor_Satan
21st August 2006, 11:03
Propun stergerea acestui thread ca-i clar ca este marul Discordiei pentru noi!

Cristian
21st August 2006, 11:46
seme este putin zis un baiat inimos este un fff sufletis prt echipa cara joaca

bai cristi gl ce dracu vb asa ma ca seme este un lingau cine te crezi u esti un mare cotei pe langa el

Bai asta ia vezi cum vorbesti, ai fi si tu un mare smecher, multi smecheri se mai trezesc asa peste noapte si cand am zis ca e lingau isi cauta echipa in alta parte, iar daca-si gasea multi dintre voi ziceati ca mine.

Hard
21st August 2006, 12:30
in seara asta in la roca,semeghin da niste lectii de fotbal pe mese,toti sunteti invitati!

OVIDIU 62
22nd August 2006, 09:06
Trebuie sa-l facem pe Seme sa se gandeasca mai mult la Galati si la faptul ca aici este familia lui:OTELUL GALATI.

Dregan
22nd August 2006, 13:34
Trebuie sa-l facem pe Seme sa se gandeasca mai mult la Galati si la faptul ca aici este familia lui:OTELUL GALATI.

E baiat bun...da totul in teren.

OVIDIU 62
22nd August 2006, 13:38
Seme sa fii cu noi in continuare.

Hard
22nd August 2006, 13:47
o fosta gagica a jucatorului,suceveanca, mi-a spus acum 2 ani:nu am putut sta langa dorin multa vreme pt ca el are doar doua iubiri:fotbalul si distractia (alcoolul).e buna gagica...:)

OVIDIU 62
22nd August 2006, 21:18
Ar trebui STARSTEEL sa faci ceva sa nu mai apara pe forumul echipei noastre tot felul de neaveniti care tin cu alte echipe.