PDA

View Full Version : Deziluzia anului



Vadim
30th December 2007, 14:49
Votati Deziluzia anului 2007 alegand optiunea favorita din sondajul de mai sus. Votul este deschis pana pe data de 20 ianuarie.

Lordul
30th December 2007, 18:14
Fernando Alonso evident !

Gontel
30th December 2007, 18:40
Steaua totusi a jucat in CL, asa ca pt mine dezamagirea anului a fost echipa All Blacks, eliminata inca din sferturi la Cupa Mondiala.

danito
30th December 2007, 22:15
Deziluzie=idiotii Care Au Furat

mikeyy
30th December 2007, 23:13
Nu inteleg de ce e trecut Marian Dragulescu la deziluzia anului.....el a avut probleme de sanatate grave, nu are de ce sa fie considerat astfel, e de inteles

vicov
31st December 2007, 12:00
De departe Dinamo. La Steaua evolutia proasta era de asteptat, mai ales de cand cu implicarea ciobanului. Nu-si mai aduce nimeni ce prost juca Steaua inca de pe vremea olaroiului ?

resita
31st December 2007, 14:36
Nationala de handbal feminin a Romaniei deziluzia anului :ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

paul30
31st December 2007, 14:46
Intr-adevar e de ras. La fotbal am ajuns o data in sferturi de finala la un campionat mondial, si inca vorbim de generatia de aur iar la handbal feminin ne-am oprit in semifinala si vrem sa calificam echipa ca si deziluzia anului? Rusine celui care a pus aceasta optiune iar despre cei 3 care au votat pana in acest moment nu voi spune nimic, pur si simplu nu merita atentia nici unui iubitor de sport.

irinaidu
31st December 2007, 16:45
si eu m-am mirat la nominalizarea lui marian dragulescu. de altfel si cu nationala de handball nu inteleg faza. strange people!!!

am votat steaua. ma rog, titulatura de deziluzia anului e cam mult, mai mult imi pare rau de jucatorii care trebuie sa suporte ca un nebun sa ia deciziile.

adrian stein
1st January 2008, 13:59
MAi erau si alte RUSINI nationale..De ce nu le-ati trecut: Ganea, arbitrajul romanesc, ...

Cappone
1st January 2008, 20:01
steaua nu este deziluzia anului.ce va asteptati la mai mult de la steaua?????

tu26dor
2nd January 2008, 18:04
steaua este deziluzie pentru fanii ei... toata lumea care iubeste steaua se intreaba probabil unde va ajunge aceasta echipa...

Sergiu
2nd January 2008, 19:56
Deziluzie a fost parcursul european al echipelor romanesti in cupele europene. Acum un an aveam 2 echipe in primavara europeana care apoi n-au mai luat niciciun punct acolo, iar in toamna cam toate echipele s-au facut de rusine. O dezamagire generala, nu doar o echipa.

praf_de_stele
3rd January 2008, 15:15
steaua...

si intr'adevar...ce cauta marian dragulescu aici? el a avut probleme de sanatate si nici macar n'a participat la competitii :groggy:

vlad001
3rd January 2008, 15:53
De Dragulescu, nu stiu excat motivele pentru care a fost nominalizat, dar mie mi se pare ca are ce cauta in poll. Depinde ce intelegi prin deziluzie.
Daca intelegi ca "deziluzie" = "s-a prezentat prost in concurs", da, n-are ce cauta in poll
Dar faptul ca s-a prezentat la europene candidat serios la 2 medalii de aur si s-a accidentat in timpul concursului, la fel la mondiale, spera la macar un aur si s-a accidentat din nou la antrenamente, poate fi considerat o deziluzie. Chiar daca nu a fost din vina lui, a existat o mare speranta care nu s-a materializat.

malexoid
3rd January 2008, 19:41
anglia+all blacks...
steaua, dinamo, boxerii hotzi si tot restul par neinteresantzi din poll-ul asta, fetele de la handbal au facut treaba buna - parerea mea!

Geografu
3rd January 2008, 20:46
Cu ceva urme de subiectivitate , Steaua la fotbal....:rolleyes:

Sorin Blaj
4th January 2008, 18:33
Steaua (fotbal)

Sasuke Uchiha
6th January 2008, 22:20
Barcelona/Ronaldinho

realmadrid.com
7th January 2008, 16:05
Steaua, dc este deziluzie ?...ca n-au ajuns in optimile UEFA CL si nu este pe primul loc in Romania la 20 de puncte fata de adversari :happy ?

Anglia, o echipa cu obiectiv de castigarea Euro si CM....a ramas acasa.

lopez
16th January 2008, 20:06
steaua nu este deziluzia anului.ce va asteptati la mai mult de la steaua?????

Da,in schimb poli bragadiru ,o adevarata forta a fotbalului romanesc s-a intrecut pe ea insasi.

TheUndertaker
17th January 2008, 12:54
Dupa parerea mea, deziluzia anului a fost nationala de rugby a Noii Zeelande care a fost extrem de slaba si a mancat bataie in sferturi de la o nationala a Frantei pe care pana atunci a batuto lejer.Nu inteleg ce s-a intamplat cu ei la Mondial, per-total au fost foarte slabi.

Andrei_23
17th January 2008, 20:15
categoric ca deziluzia anului este NATIONALA DE FOTBAL A ANGLIEI !
cred ca elvetienii si austriecii isi dau pumni in cap cand se gandec la ce incasari puteau face daca se califica anglia

Geografu
17th January 2008, 20:40
Numai berariile au pierdut sute de mii de franci elvetieni dar celelalte atractii ....:rolleyes:

Universal
17th January 2008, 21:08
Anglia, fara doar si poate, o tara in care s-a inventat fotbalul nu se poate sa nus e califice ;) inacceptabil.

YoNuTzz
18th January 2008, 22:14
1. anglia, nu a fost in stare sa obtina un egal pe teren propriu cu croatia...
2. Noua Zeelanda - ma asteptam sa ajunga in finala...

steaua, de bine de rau, a ajuns al 2-lea an consecutiv in UCL...

lopez
19th January 2008, 00:26
Anglia nu poate fi considerata deziluzia anului pt ca englezii cu fotbalul nu prea au treaba .Adica daca ai inventat fotbalul,si nici asta nu este 100% sigur,nu inseamna neaparat ca tre sa fii si cel mai bun.

Andrei_23
19th January 2008, 15:28
deci sa-nteleg ca terry , lampard , joe cole , rooney etc. n-au nimic cu fotbalu' ? :mda:

DraculaMonster
20th January 2008, 18:30
pai sincer terry bea mult prin baruri , rooney e mare petrecaret si-si rupe piciorul , sau pierde masini la cazino , lampard a imbatranit , joe cole-mai misca asa la 2 luni

Steaua castiga la Deziluzia Anului !