PDA

View Full Version : E Inter cea mai buna echipa din Serie A ???



Jerry20cm
4th July 2006, 14:52
:D :D :D ...pai ce ..numai voi..:D

alejandro
4th July 2006, 15:03
Da,Da,Da!!!!
e cea mai tare!!!de vreo 15 ani numai ea a castigat campionatul!!!
forza inter:happy

Jerry20cm
4th July 2006, 15:06
Da,Da,Da!!!!
e cea mai tare!!!de vreo 15 ani numai ea a castigat campionatul!!!
forza inter:happy

asa alejandro:D ...

Al Dracu
4th July 2006, 15:38
Binenteles ca este! :D

http://www.thedivinesong.it/robe/marmota.gif

alejandro
4th July 2006, 15:38
asa,cand mai luati titlul?prin mileniul 5-6?:drak:

AlDracu,nu fi rautacios:drak:

Jerry20cm
4th July 2006, 15:43
asa,cand mai luati titlul?prin mileniul 5-6?:drak:

AlDracu,nu fi rautacios:drak:

pai ne gandim ca poate ne fac astia o pomana si ne dau si noua alea 2 titluri:D
si sa vedem cine mai rade atunci...:D:D:D

anti_juventus
5th July 2006, 00:48
inter nu ii cea mai buna echipa din italia pentru ca nu castigat nimic important de mult!!!!!!

alejandro
5th July 2006, 10:01
asa crezi tu!!!!
Jerry,ia explica-i ce si cum!:D

Jerry20cm
5th July 2006, 10:07
asa crezi tu!!!!
Jerry,ia explica-i ce si cum!:D

pai sa incep cu Trofeul TIM ??? :D

alejandro
5th July 2006, 10:12
dap' ia-ti un calculator si incepi sa calculezi,te astept maine sa-mi zici cate aveti:happy

anti_juventus
5th July 2006, 10:54
fiecare cu parerea lui.
deci mie nu mi se pare ca inter ii cea mai buna din italia!!!!!!

Sergio
6th July 2006, 21:38
la anu la vi sigur... de data asta pe bune. :D

Marquise MGP
6th July 2006, 22:37
poate va fi cea mai buna din serie A dar din italia tot nu va fi :drak:

Sergio
6th July 2006, 23:04
asta e din putzul gandirii? :D Nea Cornel, tu esti? :drak:

alejandro
7th July 2006, 09:40
la anu la vi sigur... de data asta pe bune. :D

orangina?:thinkso:
:happy

Al Dracu
7th July 2006, 15:08
poate va fi cea mai buna din serie A dar din italia tot nu va fi :drak:
Pentru asta ai o bere de la mine! :D

Mario Di Lazi
7th July 2006, 17:32
Daca se retrogradeaza pe Juventus si penalizeaza pe Milan (asa cum se preconizeaza), Inter o sa castige campionatul 2005-06 si ... alte comentarii sunt aiurea.

Marquise MGP
7th July 2006, 19:29
poate campionatul 2006-2007 ( desi ma indoiesc ... va avea regina sanse mai multe :drak: ) ... campionatul 2005.2006 nu va fi castigat de nimeni ... deci mai e pan' la anu' ala bun :evil:

@ sergio

nu din putzul ... din putza ... ups ... da , eu sunt :D

@ dracu ... bem la vara cand facem 3 stelute pe tricou /hello

Leo_
8th July 2006, 01:46
ontopic: normal ca e cea mai buna...ca in fiecare vara :D:D

VLAD@SIN
8th July 2006, 10:03
inter-cea mai buna echipa? nu cred
UN VERO JUVENTINO HA SEMPRE LA VITORIA IN TASCA!/hello

Mario Di Lazi
8th July 2006, 17:46
Eu inca nu stiu ce varianta sa votez din acest POLL.
HELP.

interfan
9th July 2006, 09:39
Pacat ca nu ai facut multiple choice poll :D

Zebrone
9th July 2006, 11:41
pai cand vine vorba de voi intotdeauna e multiple choice 1X2 :D

interfan
9th July 2006, 11:49
In afara de trisori pt toti exista 1x2 :ok:
E normal sa nu se aplice si in cazul vostru :rosu:

LUCKY_AMARU
9th July 2006, 12:54
Asta nici de gluma nu e buna.........doar daca baga tribunalu toate cele 19 echipein serie c1 sau c2 ar putea fi cea mai buna......da nici asa ca iese pe doi fiindca se cearta moratti cu mancini cred........

Zebrone
9th July 2006, 15:04
In afara de trisori pt toti exista 1x2 :ok:
E normal sa nu se aplice si in cazul vostru :rosu:

serios? banuiesc ca ai probe solide, interceptari ceva, moggi pe buda injurandu-l pe paparesta si din astea? :D :D mestere, voi sunteti de rasul curcilor din 1908 incoace, nu mai dati vina pe altii pentru incapacitatile voastre proprii :D :D

interfan
9th July 2006, 19:15
E evident pt toata lumea (in afara de voi "suporterii obiectivi") de multa vreme ca juventus a castigat multe campionate cu ajutorul greselilor "omenesti" ale arbitrilor! Insa voi va vetzi bate cu pumnu' in piept si veti nega si in cazul in care se vor dicta sanctiuni drastice in urma "probelor solide"! Si sa fii sigur ca in cazul in care aceste sanctiuni vor fi aplicate nu se va intampla din cauza judecatorilor interisti!

Al Dracu
9th July 2006, 19:47
E pacat intr-o astfel de zi sa nu fim ca fratzii! :ok:

Sergio
11th July 2006, 23:44
orangina?:thinkso:
:happy
nu te fa ca nu intelegi... :cool:

razvan93
11th August 2006, 10:32
Inter e cea mai buna echipa din Italia,nu a facut parte din "comisia trisorilor":rosu:

alejandro
11th August 2006, 11:29
nu te fa ca nu intelegi... :cool:

da' chiar nu pricep despre ce vorbesti...ai descoperit ceva acum cand sunteti in sfarsit campioni?:happy

BoboCosta
11th August 2006, 16:20
Nu a fost cea mai buna din cauza Triadei ;) Dar va fi :P

Leo_
11th August 2006, 16:35
"Credetzi ca Inter e cea mai buna echipa din Serie A?"
in definitiv si la urma urmei, putem crede si asta...ce mai conteaza un basm in plus sau in minus in ziua de azi? :D:D

LUCKY_AMARU
12th August 2006, 17:52
Credetzi ca Inter e cea mai buna echipa din Serie A?"??????/...Cred ca ar putea fi ....dar cu o singura conditie......sa fie retrogradate in serie b sau depunctate cu 94 de puncte roma lazioa milanu samp fiorentina palermo chievo empoli etc etc

The G.O.A.T.
12th August 2006, 21:28
Pai si daca astea toate ar fi retrogradate in B (sau depunctate) atunci cine dreaq ar mai termina pe primul loc??!!:D

Sergio
21st August 2006, 01:26
da' chiar nu pricep despre ce vorbesti...ai descoperit ceva acum cand sunteti in sfarsit campioni?:happy
gustul victoriei, la ce te gandeai? :D

alejandro
21st August 2006, 12:21
gustul victoriei?pe cine ati batut?:drak:

Sergio
29th August 2006, 23:54
pe trisori. :D

alejandro
30th August 2006, 00:51
v-ati batut singuri pe voi:o:

Jerry20cm
30th August 2006, 12:16
clar ca Inter e cea mai buna echipa, doar e campioana :evil:

lily_ac_milan
31st August 2006, 19:11
Da, dupa 16 ani au reusit si ei sa ia campionatul...Si si pe ala la masa verde :)) Lasati-ne cu Inter cea mai buna.

LUCKY_AMARU
31st August 2006, 19:29
inter nici in liga lu mitica nu ar fi cea mai buna............pe bune ..as avea curaj sa pun pariu ca inter n-ar lua campionatul la noi

alejandro
1st September 2006, 00:59
ai drepatate,lucky,doar cu ceva noroc:rolling: ar reusi sa ia titlul...si ala in burkina faso:rolling:

Leo_
3rd September 2006, 12:18
Nu pot sa ma pronunt daca Inter e cea mai buna din serie A...astept sa mai treaca vreo 2-3 calciopoli, sa scapam definitiv si de Milan, Roma, Lazio, Fio, Chievo, Samp, Livorno etc si atunci ne putem da cu parerea in mod avizat :drak:

Al Dracu
3rd September 2006, 14:36
Vreau sa va avertizez ca locul threadurilor cu teme SF e pe alte subforumuri! :D

vlad1607
3rd September 2006, 15:57
da e cea mai buna din galaxieee....e o echipa inter planetara :D

danny del corco
3rd September 2006, 18:27
Nu !:cool:

Sasuke Uchiha
3rd September 2006, 20:44
nici pe aproape :drak:

Sergio
4th September 2006, 12:56
ce de umor bianconer pe aici... chiar m-ati facut sa rad. :D

Leo_
4th September 2006, 13:20
Pai ramasesem datori mah Sergio...vorb-aia, voi ne faceti sa radem de vreo 17 ani :drak:

dardar_3
4th September 2006, 16:59
am ales "desigur"...:drak:...
E varianta cea mai ironica:evil:...

PS:Completarea o gasiti la filmuletu lu :drak: cu marmota...:happy:

Sergio
16th September 2006, 16:01
Pai ramasesem datori mah Sergio...vorb-aia, voi ne faceti sa radem de vreo 17 ani :drak:
acuma s-a cam intors roata. :rolleyes:

Zebrone
31st October 2006, 20:18
da, inter este cea mai buna echipa din serie A. iata de ce:
1 - Passapor­to falso Recoba.
2 - Kallon fer­mato per nandrolone.
3 - Ven­dita dubbia dei diritti di sfrut­tamento del marchio Inter per 158 milioni di euro.
4 - Moratti e Tronchetti e le intercettazio­ni di telefonate Telecom.
5 ­ Martins fermato dalla società per ematocrito alto prima di Cagliari-Inter.
6 - Pagamento fideiussione fuori tempo 3 anni fa.
7 - Il campo più squalificato in Uefa.
8 - Inter sotto inchiesta dalla procura di Milano per plusvalenze.
9 - Inter nel 2001 sotto inchiesta dalla procura di Roma per plusvalenze.
10 ­ Mancini, il moralizzatore, che accetta il patentino dal sistema di cui dice male.
11 - Stankovic che chiude a chiave gli spoglia­toi di San Siro per nascondere l’inverosimile agli occhi dell’ar­bitro.
12 - Cene Facchetti-Ber­gamo, telefonate Facchetti-Pai­retto, telefonate Moratti-Fazi.
13 - Il moralizzatore Mancini è l’allenatore punito con più gior­nate di squalifica. 14 - Ingag­gio di Stankovic quando era in precontratto con la Juve.
15 ­ Georgatos ex giocatore dell’In­ter (2000) dichiara: «C’era chi prendeva pillole e si faceva iniezioni... ».
16 - Giro di prosti­tute d’alto bordo, si fanno i no­mi di sei giocatori dell’Inter.
17 - Lo Spezia che apparteneva a Moratti, venduto a una fidu­ciaria parmense di cui nessuno conosce il proprietario.
18 ­ Carta di identità di Bernazza­ni falsificata durante mondiale giovanile Fifa. 19 - Carta d’i­dentità falsificata del giovane Massimo Pellegrini per poter giocare il Mundialito.

BoboCosta
1st November 2006, 14:47
Decat k voi sa fim retrogadati din cauza BLATURILOR cu arbitrii :no: ....
Ati facu de ras Italia cu practicile pe care le'ati folosit :rosu: ....si ne mai miram cum de luati campionate :rolleyes:

dardar_3
1st November 2006, 16:47
Campionate... Ch. League... bleah... niste nimicuri nu?:drak:...
Lasa ca mai bine il cumparati nu?....:D:D...
Pacat ca nu merge si la Ch. League...:D... Ce ar mai bea nitel nea Moratti dintr-o cupa...:D... Insa poate stranepotul lui sa spere ca va castiga Inter ceea ce MILAN SI JUVE au castigat din 90 pana in 2006:ok:

BoboCosta
1st November 2006, 20:06
Dardare aici vb de seria a ;).....ai uitat asa repede cum in urma cu 2 luni ne cantai prohodu si acuma nu mai stii ce sa mai zici dupa ce mai aveam putin si va umileam???Eu vb de realitati aici....ati stricat imaginea fotbalului italian prin ceea ce ati facut.

inter
1st November 2006, 20:45
Ce ar mai bea nitel nea Moratti dintr-o cupa...:D... Insa poate stranepotul lui sa spere ca va castiga Inter ceea ce MILAN SI JUVE au castigat din 90 pana in 2006:ok:
cand tatal lui Moratti bea din alea ... voi ziceati "uite mama fotbalistii":ras-plans: :ras-plans: ... asa ca ciocul mic , ca am fost primii care au castigat consecutiv pt. "cizma" asa ceva!:ok:

Iulian Lazialu
1st November 2006, 21:00
Nu, nu cred ca Inter e cea mai buna echipa din Italia si nu cred ca exista cea mai buna echipa in Italia.
Pt a fi cea mai buna echipa in Italia trebue sa fie cea mai buna la toate domeniile(trofee,galerie etc).
Cea mai buna echipa din Italia ar arata cam asa:
Galerie/suporteri=Lazio
Trofee=Milan
Jucatori/transferuri=inter
Oamenii din spate care sa se ocupe cu aranjarile=Juventus:D
Si pt AS Roma ce sa fie???
aaaaaaaaaaaa mi-am amintit baietii cu apa :evil: :evil: :evil: si cei care au grija de curatenia vestiarelor. :evil: :drak: :drak: :D
:ras-plans::ras-plans:

Zebrone
2nd November 2006, 09:17
Decat k voi sa fim retrogadati din cauza BLATURILOR cu arbitrii :no: ....
Ati facu de ras Italia cu practicile pe care le'ati folosit :rosu: ....si ne mai miram cum de luati campionate :rolleyes:

voi sa va mirati mereu cum altii castiga si voi nu. face parte din ADN-ul vostru de perdenti :D :D punem pariu ca nu castigati nimic nici anul asta? si abia astept sa vad pe cine o sa dati vina de data asta.

Iulian Lazialu
2nd November 2006, 13:35
ete ce avant pe juveNTINI :D :D cam asa era si acum un an increzuti si siguri pe ei(aveau si de ce:D ).
Zebrone punem pariu ca nu promovati?:D

BoboCosta
2nd November 2006, 13:39
Asa vb si in vara tot aveati chef de pariuri....unu park era k pana la sf turului ne si depasiti in clasament nuh???Hahahahaha....ba mai mult diferenta s'a marit cu 6 pct.Ah si pt cunostinta ta am luat deja un trofeu p anu asta:Supercupa ;)
Sa iti mai aduc aminte si de meciu direct???Mai bine ti'ai pune scoci la gura

MagicTouch
2nd November 2006, 14:03
Cum sa fie cea mai buna echipa cand Inter nici nu mai e echipa de fotbal ci doar masina de spalat banii negrii ai Mafiei?

Jerry20cm
2nd November 2006, 17:28
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Iulian Lazialu
2nd November 2006, 20:12
Macar e automata??
:ras-plans::ras-plans: