PDA

View Full Version : Cat de curand surprize cu Gabi Safta !



the_big
23rd February 2004, 12:19
Cat de curand veti vedea de ce este in stare Gabi Safta ,cred ca va fi cel mai tare subiect si mai colorat din presa romana ! cat de curand .........!!!

uti2102
23rd February 2004, 15:48
Pai de Gabi Safta se cam shtie de ce e in stare. Doar el instiga galeria din Ghencea la injurii la adresa adversarilor. Cu partea asta nu pot fi de acord nici in ruptul capului, chiar daca pentru rapidishti s-au gasit rime inspirate. :evil:
Pana una alta, la ce shtiri "explozive" te referi ?

viole(n)t
24th February 2004, 08:31
Pana una-alta, Safta mi-a stricat buna dispozitzie la meciul Espanol-Real cu un comentariu (daca-l pot numi asa) penibil...

the_big
24th February 2004, 12:52
Pai de Gabi Safta se cam shtie de ce e in stare. Doar el instiga galeria din Ghencea la injurii la adresa adversarilor. Cu partea asta nu pot fi de acord nici in ruptul capului, chiar daca pentru rapidishti s-au gasit rime inspirate. :evil:
Pana una alta, la ce shtiri "explozive" te referi ?


chiar stii de ce e in stare !? o sa afli cat de curand ....nu are nici o legatura cu fotbalul .....ci cu totul altceva !

vasile314tzurka
24th February 2004, 13:30
el oricum nu are legatura cu fotbalul asa ca...

Mariusmadmax
25th February 2004, 06:44
chiar stii de ce e in stare !? o sa afli cat de curand ....nu are nici o legatura cu fotbalul .....ci cu totul altceva !
Crescut anti Steaua - se prea poate ...
Da nascut anti Steaua - cum s-a facut asta d-le ? :D

uti2102
25th February 2004, 10:25
Nu-i lua in seama semnatura Madmax. Unul care are mai degraba ura pentru ceva decat dragoste pentru altceva este un individ lipsit de caracter. Ca sa nu zic mai mult....... :ciocan:

gigel_bucur
25th February 2004, 10:30
pe dl. Safta il invit la o conferinta de presa a Rapidului :drak:

uti2102
25th February 2004, 11:34
Io nu intzeleg cum poate fi acceptat un comportament ca al lui Safta. Adik la meciurile cu Rapid baga tot felul de melodii ca sa incite galeria. Era penibil. Shi tot nu i-a facut nimeni nimic. Ce naiba, doar crainicul are o pozitzie oficiala, nu poate sa faca chiar tot ce-i trece lui prin cap.....Shi ma gandesc ca mai shi ia bani pe chestia asta...... :ciocan:

vasile314tzurka
25th February 2004, 11:38
intreaba-l pe jiji cum de-l suporta la buzunar.

gigel_bucur
25th February 2004, 11:40
intreaba-l pe jiji cum de-l suporta la buzunar.
Q:stii cum gaseste un cioban o oaie in lanul de porumb?
A: acceptabila.

lui nea' Jiji ii plac lingaii de genul asta, vezi cazul MeeeMeee.

PedrO
29th February 2004, 03:04
daca voi ziceti ca safta incita galeria
ia uitaiva voi prin italia la derbiurile de genu LAZIO-roma,inter-milan si ia vedeti ce mai zice crainicu

vasile314tzurka
29th February 2004, 10:37
si daca la unii e cava prost trebuie si noi sa luam timpenia?

ieppy
29th February 2004, 12:28
Pai asta e singura scuza pe care o pot gasi unii. Este ultima scapare pentru niste oameni care considera comportamentul violent si injuraturile ca pe chestiune normala si care de fapt ar trebuii aplaudata si laudata.

vasile314tzurka
29th February 2004, 13:03
dupa care vine intrebarea "de unde atitia moralisti":) ca masa sa fie bogata se da verdictul: moralistii sa fie dusi la psihiatru:) asta e. vorba cintecului les notres comme les coniferes cu mucii pe piept:)

PedrO
1st March 2004, 01:24
problema cu injuraturile pe stadion nu cred ca va fii rezolvata
nici la noi si nici in lata parte

vasile314tzurka
1st March 2004, 08:54
nu numai de injuraturi e vorba. alea sunt pisofcheic:)

Pancone
1st March 2004, 10:12
problema cu injuraturile pe stadion nu cred ca va fii rezolvata
nici la noi si nici in lata parte

Tu condamni injuraturile cand in semnatura ta se gaseste mesajul asta? :

pentru STEAUA traim , pentru STEAUA murim , pentru STEAUA ucidem

the_big
1st March 2004, 12:16
pancone e ca lumea treaba asta ptr steaua murim ,pai daca va intalniti cu baietii normal ca muriti ! vezi ultimele actiuni din Militari !

JJ
1st March 2004, 14:00
Zi frate odata, nu ne mai "fierbe".

dankressman
4th March 2004, 08:02
Aiurea, vorbeste si asta sa se afle in treaba.....e ca bancul cu vacarul "Cowboy" si calul...."daca nu-mi da-ti calul ...fac ce-a facut tata....a plecat pe jos"

O fi fost beat :drak:

the_big
4th March 2004, 13:50
vezi sa nu faci ce a facut safta !daca il cunosti intreaba-l ce face prin cluburile de noapte !

iulian
4th March 2004, 18:18
Cat de curand veti vedea de ce este in stare Gabi Safta ,cred ca va fi cel mai tare subiect si mai colorat din presa romana ! cat de curand .........!!!

Ce inseamna "curind" la tine ? au trecut 10 zile deja de cind ai facut declaratia de mai sus si..nimic...nici in presa nimic ...nici macar tu nu zici...daca stii ceva zi odata..ca ne-ai facut curiosi :cool:

iulian
4th March 2004, 18:20
si sa nu o iei ca m-ar interesa in mod deosebit...(daca a facut ceva prin cluburi de noapte...e absolut treaba lui )

the_big
5th March 2004, 08:48
a facut un super show cu un barbat ! pozele inaintea meciului cu stiaua lui jiji ! sa vedem ce o sa mai comenteze la statie cand o sa vada ca l-au prins baietii cu .****.in gura !

dolnet
8th March 2004, 02:51
Pentru "the_big"....suntem interesati de materialul tau: www.dinamo-online.net
florin@dinamo-online.net

iulian
1st January 2005, 15:29
bigule...unde sunt pozele alea tata de te laudai cu ele ?

vlad1607
3rd January 2005, 15:30
Gabi Safta e penibil cand e la microfonul arenei de langa cimitir! Safta instigatorul! :degete:
Ala nu e comentator....iti strica cheful de orice meci! PENIBIL ! :rosu: :degete:

iulian
5th January 2005, 00:15
Cum draku sa nu va strice voua cheful cand va face sa va simtiti miiiiiici....mici de tot...normal ca nu este comentator dupa parerea ta :ok:

Mihai
5th January 2005, 00:22
Chestia e ca lu' Safta i-ar sta mai bine in tribuna decat la postul de comentator! NU se poate daca Steaua se vrea echipa mare, sa-l aiba pe omu' ala acolo! O pune prea mult suflet, o avea boala pe restul echipelor (mai precis Dinamo si Rapid) dar totusi nu mi se pare potrivit pe postul acela!
PS: Am vb cat de frumos se poate de el, desi inima imi zicea sa-mi......

iulian
5th January 2005, 00:26
inlocuie ta cu voastra in precedentul meu post si tu :)

Mihai
5th January 2005, 00:31
Mdaaa esti smecher foc! Tie chiar ti se pare potrivit acolo unde e? Eu zic ca va face galeria sa para de cartier, si se gandeste mai mult cum sa jigneasca adversarii (la meciurile importante, cu echipele din Buc cel putin) decat sa incurajeze echipa! Asta e rolul galeriei din punctul tau de vedere?

uti2102
5th January 2005, 00:33
E enervant uneori, insa atunci cand lipseshte se simte. Atmosfera nu mai e aceeashi. Gabi Safta ishi face bine treaba acolo. :ok:

Mihai
5th January 2005, 00:59
Ca sustinator al stelei l-as intelege! Dar tot ne chinuim sa putem sa ne aducem prietene, iubite, sotii la stadion fara sa auda cuvinte cu NU-E si alte chestii! Si el incita si nu e bine... Daca sustine echipa e :ok: da cand trece la jigniri deja mi se pare deplasat si bun de inlcocuit!

inter
5th January 2005, 01:23
lasa , ca l-ati "tratat" acum vreo 4 ani in giulesti! , da vad ca nu si-a revenit!

Saber Rider
5th January 2005, 04:01
Cred ca am sa fac si eu un thread de genu " Curand stupize - stupize cu ... ... ", crainicul de pe Dinamo sau Rapid (sau oricare alta echipa, ca totuna e :mda: ), si o sa vedeti voi intr-o luna niste filme XXX cu el (ce poze ... pfu ... sunt perimate deja !!!) .

:happy :happy :happy :happy :happy :happy

Ce mizerie :jerk:

Ayrton
5th January 2005, 09:36
Crescut anti Steaua - se prea poate ...
Da nascut anti Steaua - cum s-a facut asta d-le ? :D

Pai nu stii? Hai sa-ti explic eu cum se putea face asta: daca tatal sau era ... SA ZICEM dinamovist, iar mama sa era sa zicem rapidista, in momentul cand s-au hotarat sa-l faca isi ziceau in gand sau cu voce tare ceva de genul ce striga Haliuta in fata galeriei rapidiste. :p

Am zis SA ZICEM, dar eu stiu ceva: domnul The_Big senior este... stelist! :o:

inter
5th January 2005, 21:50
cred ca dl. The_Big impreuna cu mai multi suporteri rapidisti , cauta in aceste zile casa unde domiciliaza piticul utecist copos , care fiin senator de Arges , ar trebui sa aiba domiciliul pe acolo :D:D
Tudose... ceva amanunte ?... ca poti sa afli mai usor :p

GeKuRA
5th January 2005, 23:30
ce e cu Gabi Safta ?? cu ce se ocupa ?? il cunosc din auzite, habar n-am ce om e...

fia
5th January 2005, 23:35
E crainicul de pe Ghencea. Si sa zicem ca e un pic cam patimas (deplasat rau spre partea negativa)....

Cea mai frumoasa amintire a lui :D Cand a venit pe Giulesti ultima oara :D, asta daca nu cumva ce zice the big e adevarat :D

GeKuRA
5th January 2005, 23:45
hm ...
putina injuratura nu strika pe stadion , mai scap de stress, e relaxant chiar, dar nu cred ca e bine sa instigi mase de oameni, zici acolo pt. tine.

elias
7th January 2005, 06:07
Io nu intzeleg cum poate fi acceptat un comportament ca al lui Safta. Adik la meciurile cu Rapid baga tot felul de melodii ca sa incite galeria. Era penibil. Shi tot nu i-a facut nimeni nimic. Ce naiba, doar crainicul are o pozitzie oficiala, nu poate sa faca chiar tot ce-i trece lui prin cap.....Shi ma gandesc ca mai shi ia bani pe chestia asta...... :ciocan:

Gabi Safta nu ia nici un ban pentru ca e crainic in Ghencea.
Face treaba asta numai din placere.

Uite-te aici : http://www.europafm.ro/realizatori_detaliat.php?id=34

the_big
14th January 2005, 10:19
Pai nu stii? Hai sa-ti explic eu cum se putea face asta: daca tatal sau era ... SA ZICEM dinamovist, iar mama sa era sa zicem rapidista, in momentul cand s-au hotarat sa-l faca isi ziceau in gand sau cu voce tare ceva de genul ce striga Haliuta in fata galeriei rapidiste. :p

Am zis SA ZICEM, dar eu stiu ceva: domnul The_Big senior este... stelist! :o:

bai [MODERATED] de sufragerie sa stii ca tata e rapidist ! te saluta fratele tau ! la multi ani !

iulian
14th January 2005, 11:09
Cat de curand veti vedea de ce este in stare Gabi Safta ,cred ca va fi cel mai tare subiect si mai colorat din presa romana ! cat de curand .........!!!


23rd February 2004, 12:19 ....asta este data la care ai facut marele anunt si nu oricum ci prin deschiderea unui thread care se vroia incendiar.
Pana la urma a fost sau nu un foc de paie ? sau poate nu avem amandoi acelasi sistem de masurare a timpului si "curand" la tine inseamna de la un an in sus...sau ai deschis threadul asta numai asa sa te afli in treaba si sa te lauzi in troleibuz cat de tare esti tu ca deschizi threaduri pe OLS?

Saber Rider
14th January 2005, 12:17
Hmm ... solutia e una singura. Threadul asta e in plus demult oricum pe OLS. Iuliane, ce mai astepti ?!

Vadim
14th January 2005, 12:20
El spune ca pozele ar exista si ca la un moment dat vor fi facute publice. Eu insa ma indoiesc ca pana si prostituatele de pe centura ar face sex oral pe stadion cu jandarmii. :D

fia
14th January 2005, 12:20
Ce asteptam cu totii :evil: pozele :evil:

Saber Rider
14th January 2005, 12:28
La cate aberatii a tot scris pe OLS de-a lungul timpului, eu nu stiu cum de va mai puteti astepta la ceva (eventual bun) din partea lui the_big. Continuu numai a aberat, asa ca n-ar fi prima oara si, probabil, nici ultima.

Deci ... dupa cum spuneam, solutia e simpla si la indemana. ;)

fia
14th January 2005, 12:42
Nu e in politica OLS sa se stearga threaduri sau sa se inchida fara motiv... Daca threadul nu prezinta interese se duce singur la fund....

uti2102
14th January 2005, 16:22
Gabi Safta nu ia nici un ban pentru ca e crainic in Ghencea.
Face treaba asta numai din placere.

Chiar nu shtiam treaba asta. Oricum, mi-am spus parerea shi pe oficial, chiar daca uneori gresheshte e mult mai rau daca lipseshte. :D


Nu e in politica OLS sa se stearga threaduri sau sa se inchida fara motiv...
:happy Hahahahahahahahahahahhahaha :happy Pacat ca lipseshte emoticonul cu tavalitul pe jos...=))

Pancone
14th January 2005, 18:48
Safta a primit de mancare in Ghencea nu bani , e jalnic

iulian
14th January 2005, 19:28
Gabi Safta este detasat de la ProFm la Steaua.

uti2102
15th January 2005, 14:13
Pancone, da' la meciu cu PSG ce-a fost tata ?! Rasarit de soare ?! :evil: Poate de-al vostru, ca numai ala face umbra :D

el_nino1923
27th February 2008, 15:45
safta asta ii un tigan si nu il inteleg de ce tot ataca tiganii

Nico21
27th February 2008, 15:57
“Vreau ca rromii să rețină că nu am nimic cu ei. Sînt la fel de brunet, am trăit în cartierul Zețari și țiganii mi-au dat să mănînc o felie de pîine cînd nu aveam ce. (...)
Iubesc Steaua, respect Dinamo, urăsc Rapidul, restul în fotbal nu există!”
by Gabi Safta.