PDA

View Full Version : "Muresan si Paszkany m-au amenintat ca ma scot din arbitraj"



Kainsashiki
21st December 2007, 12:02
Fostul asistent Cornel Avram sustine ca in pauza unui meci dintre CFR Cluj si FC Arges din octombrie 2006 a fost "vizitat" la cabine de catre Iuliu Muresan si Arpad Paszkany, impreuna cu observatorul partidei, Nicolae Grigorescu, acestia spunandu-i ca va fi scos din arbitraj pentru ca a acordat un penalty pentru argeseni, intr-o declaratie pentru ProSport.

Timisoreanul sustine ca inaintea meciului observatorul acelei partide, Nicolae Grigorescu, a dat primul semnal pentru un arbitraj "Pro Cluj". "Baieti, aveti grija cu arbitrati! Sa nu va puneti publicul in cap", ar fi spus Grigorescu. Numai ca in prima repriza Avram a acordat un penalty pentru FC Arges, care a fost ratat totusi, dar care a dus la furia oficialilor clujeni, aceastia dand buzna la cabina arbitrilor in pauza.

"In pauza, Grigorescu a navalit peste noi in cabina cu Muresan si Paszkany. Mama, ce ne-au facut! Mi-a zis ca ma va scoate din arbitraj. Il vazusem pe Grigorescu si inainte de meci cum vorbea cu Muresan", a povestit Cornel Avram, acesta precizand ca CFR Cluj si-a pus nocturna de la firma Luxten, la care lucreaza si Nicolae Grigorescu.

Sarbatoresc cu arbitrii

Dupa meciul castigat de clujeni in turul campionatului, impotriva Rapidului, dupa o mare greseala de arbitraj, secretarul general al Rapidului, Cristi Costache, a afirmat ca la sfarsitul meciului i-a gasit pe oficialii clujeni in cabina arbitrilor sarbatorind.

"Un om de la noi a intrat in cabina arbitrilor din intamplare dupa meciul cu CFR-ul. La 45 de minute de la finalul meciului era o intalnire amicala intre domnul Muresan, domnul Andone si arbitrii. Beau o bere. Se descatusau dupa emotiile meciului. Daca vi se pare normal asta, inseamna ca nu mai este nimic de adaugat. Cu CFR sa fie clar, a fost un rezultat viciat de arbitraj, a spus Cristian Costache.

Eugen Trica a deschis scorul pentru clujeni in urma unei faze la care a fost intr-un ofside de 2 metri, dar golul a fost validat. La sfarsitul meciului George Copos a fost extrem de iritat si a amenintat cu retragerea echipei din campionat.

Acuzati ca ofera "cadouri" arbitrilor

Potrivit postului de radio Sport Total FM, arbitrul Cristian Balaj conduce o masina primita de la firma Ecomax, patronata de Arpad Paszkany, cel care finanteaza si CFR Cluj. De asemenea, sursa citat sustine ca Balaj impreuna cu Sorin Corpodean, mananca des in restaurantul "La Liga" din Cluj, acelasi in care mananca si oficialii clujenilor.

Onlinesport

mArIuSeL
21st December 2007, 12:05
E clar ca dau bani la albitri, de cate ori au fost avantajatii ...asta este , din pacate coruptia din fotbalul romanesc nu a disparut!!:rosu:

CFR1907
21st December 2007, 12:09
Chiar ma miram cum de in ultimul timp nu a aparut un thread gen "Arpad e implicat in afaceri cu droguri"...

resita
21st December 2007, 12:10
si uite cum se-ntoarce roata :evil:
pana acum 2-3 ani dinamo si steaua erau principalele echipe care beneficiau de sprizinul fluierasilor, acest lucru s-a schimbat acum si toata presa acuza.

optifight
21st December 2007, 12:12
Parerea mea ca e o minciuna sfruntata ,spusa din lipsa de stiri .Nocturna a fost facuta anul acesta nu in 2006 .Frustrarea e mare .:D

Dani3l
21st December 2007, 12:14
Hai mai cfr-istilor,nu mai suferiti atata...si voi exultati cand vedeti topicuri similare despre alte echipe.;) Oricum,muresan si paskany au avut de la cine invata tactica..de la nea jean si horoba..:D

Vladek
21st December 2007, 12:21
acesti unguri ar trebui dusi in desert si impuscati in cap...

Ursuletule, regret sincer ca sustinem aceeasi echipa. Nu are Vadim vreo echipa ? Du-te mai bine sa-i aplauzi pe aia.

Edit : Pentru a 12141833-a oara ma vad obligat sa repet ca astia de la Cluj, chiar daca ar avea ceva aranjamente cu arbitrii, merita locul pe care sunt. Si ca oricum ei nu fac nimic ce nu s-a facut deja, de orice alta echipa din liga lui Mitica.

Jacob
21st December 2007, 12:44
Daca e adevarat imi schimb parerea despre aceasta echipa si acest proiect cfr Cluj si despre acesti oameni pe care-i credeam printre singurii integri in acest fotbal romanesc plin de haimanale, dar sincer nu prea mai cred presa asta jegarita...

Elphax
21st December 2007, 12:49
bine ca nu a venit cu asta dupa inca 4 ani

Radu
21st December 2007, 12:56
Ursuletule, regret sincer ca sustinem aceeasi echipa. Nu are Vadim vreo echipa ? Du-te mai bine sa-i aplauzi pe aia.


ba nu inteleg care e probelma ta...traim intr-o tara libera...putem sa ne exprimam parerea chiar sa o punem si in practica...nu vad unde este problema???:shocked:

Vladek
21st December 2007, 13:17
ba nu inteleg care e probelma ta...traim intr-o tara libera...putem sa ne exprimam parerea chiar sa o punem si in practica...nu vad unde este problema???:shocked:

Daca tu crezi ca a trai intr-o tara libera inseamna a fi liber sa arunci cu pareri xenofobe si indemnuri la crima in toate partile, aia e problema.

Radu
21st December 2007, 13:19
Daca tu crezi ca a trai intr-o tara libera inseamna a fi liber sa arunci cu pareri xenofobe si indemnuri la crima in toate partile, aia e problema.
poi nu...atunci hai sa ii tine pe unguri si pe tigani in puf...ca na...sa nu mai fiu xenofob si rasist...

Lordliv
21st December 2007, 13:44
mircea sandu dixit: cfr cluj a fost echipa cea mai favorizata de arbitrii...:D

Radu
21st December 2007, 13:45
mircea sandu dixit: cfr cluj a fost echipa cea mai favorizata de arbitrii...:D
asta este si adevarul...nu trebuie sa ne mai mire...

Geografu
21st December 2007, 14:06
Absolut nimic nu trebuie sa ne mai mire cand auzim de arbitrajul romanesc.Mai ales cand vorbim despre CFR Cluj in ultima perioada....:rolleyes::rosu:

Benny
21st December 2007, 15:06
Daca tu crezi ca a trai intr-o tara libera inseamna a fi liber sa arunci cu pareri xenofobe si indemnuri la crima in toate partile, aia e problema.
Polaru e cam naiv (ca sa nu folosesc un alt cuvant). Pentru exprimarea unei astfel de pareri (chiar si pe forum) intr-o tara libera te poti alege cu dosar penal, iar cat despre punerea in aplicatie: puscarie grea intr-o tara libera, spanzuratoarea intr-o tara mai putin libera.

viola_fan_cluj
21st December 2007, 15:18
Spuneti-mi si mie cum a acordat fostul asistent Cornel Avram penalty!? Mi se pare ca este atributia centralului.
Am fost la meciul respectiv. Ploua cu galeata si terenul era plin de balti. Jocul si rezultatul au fost rodul norocului...

Radu
21st December 2007, 15:19
Polaru e cam naiv (ca sa nu folosesc un alt cuvant). Pentru exprimarea unei astfel de pareri (chiar si pe forum) intr-o tara libera te poti alege cu dosar penal, iar cat despre punerea in aplicatie: puscarie grea intr-o tara libera, spanzuratoarea intr-o tara mai putin libera.
nu vad care ar fi problema ta...iti spun yo ca dak cineva ar pune in aplicare ce am spus eu mai sus ar face un beneficiu natiunii...ar scapa tara de niste pleve ale societatii...de niste nimicuri!In incheiere RESPECT 89'!:ok:

BBB
21st December 2007, 16:19
pffff, atata timp cat e stire marca ONLINESPORT, prefer sa ma abtin de la comentarii. astia cand nu au ce scrie, inventeaza ceva. praaaaaaaaaaf

danpuric78
21st December 2007, 16:24
Cine a scos stirea asta?

Acuma CFR amaeninta arbitrii? Pe becali l-a uitat lumea? Si pe copos.

Acuma doar muresan si paszkany corup arbitrii. Pai steaua a luat mai multe puncte decat cfr cu arbitri.Rapidul la fel. Obiectivitate zero.

In loc sa vedem ca rivalele cfr nu joaca mai nimik, si sunt vai de capul lor tot bagam strambe ca muresan ameninta arbitrii. A numarat cineva punctele castigate de cluj cu arbitrii? Da alea luate de steaua?

CFR1907
21st December 2007, 16:40
Hai inchideti thread-ul asta ca stirea asta e o mare vrajeala. Muresan si cu Paszkany nici macar nu au fost la meciul respectiv deoarece in perioada aia a fost scandalul ala cu aia 4 jucatori care ar fi fost platiti de Becali sa tranteasca meciul direct. Voi de unde tot scoateti stirile astea?

Kainsashiki
21st December 2007, 16:44
ala a fost in primavara suporter cfr ce esti :|:|:|:| aici e vorba de meciul din tur, de la cluj

viola_fan_cluj
21st December 2007, 16:44
meciul a fost in turul campionatului trecut, pe vremea lui Dorinel, mult inainte de povestea cu cei 4 care cica au trantit meciul cu Steaua

BBB
21st December 2007, 17:06
meciul a fost pe vremea cand Onlinesport inca lua lectii cum sa inventeze stiri. lectii pe care le aplica zi de zi cu succes, dupa cum se vede

CFR1907
21st December 2007, 18:07
Acum am vazut ca la meciul tur se referea. Oricum, e foarte putin probabil ca povestea asta sa fie adevarata, mai ales ca articolul a fost scris de Diablo.:)

Ulysses
21st December 2007, 18:16
Cine a scos stirea asta?

Acuma CFR amaeninta arbitrii? Pe becali l-a uitat lumea? Si pe copos.

Acuma doar muresan si paszkany corup arbitrii. Pai steaua a luat mai multe puncte decat cfr cu arbitri.Rapidul la fel. Obiectivitate zero.In loc sa vedem ca rivalele cfr nu joaca mai nimik, si sunt vai de capul lor tot bagam strambe ca muresan ameninta arbitrii. A numarat cineva punctele castigate de cluj cu arbitrii? Da alea luate de steaua?

ofer recompensa 100.000 euro pentru cine-l prinde pe puric viu sau mort:D

Nightwish
21st December 2007, 18:51
Fostul asistent Cornel Avram sustine ca in pauza unui meci dintre CFR Cluj si FC Arges din octombrie 2006 a fost "vizitat" la cabine de catre Iuliu Muresan si Arpad Paszkany, impreuna cu observatorul partidei, Nicolae Grigorescu, acestia spunandu-i ca va fi scos din arbitraj pentru ca a acordat un penalty pentru argeseni, intr-o declaratie pentru ProSport.

Timisoreanul sustine ca inaintea meciului observatorul acelei partide, Nicolae Grigorescu, a dat primul semnal pentru un arbitraj "Pro Cluj". "Baieti, aveti grija cu arbitrati! Sa nu va puneti publicul in cap", ar fi spus Grigorescu. Numai ca in prima repriza Avram a acordat un penalty pentru FC Arges, care a fost ratat totusi, dar care a dus la furia oficialilor clujeni, aceastia dand buzna la cabina arbitrilor in pauza.

"In pauza, Grigorescu a navalit peste noi in cabina cu Muresan si Paszkany. Mama, ce ne-au facut! Mi-a zis ca ma va scoate din arbitraj. Il vazusem pe Grigorescu si inainte de meci cum vorbea cu Muresan", a povestit Cornel Avram, acesta precizand ca CFR Cluj si-a pus nocturna de la firma Luxten, la care lucreaza si Nicolae Grigorescu.


Era asistent, cum prastia mea putea sa acorde penalty??????????????



Sarbatoresc cu arbitrii

Dupa meciul castigat de clujeni in turul campionatului, impotriva Rapidului, dupa o mare greseala de arbitraj, secretarul general al Rapidului, Cristi Costache, a afirmat ca la sfarsitul meciului i-a gasit pe oficialii clujeni in cabina arbitrilor sarbatorind.

"Un om de la noi a intrat in cabina arbitrilor din intamplare dupa meciul cu CFR-ul. La 45 de minute de la finalul meciului era o intalnire amicala intre domnul Muresan, domnul Andone si arbitrii. Beau o bere. Se descatusau dupa emotiile meciului. Daca vi se pare normal asta, inseamna ca nu mai este nimic de adaugat. Cu CFR sa fie clar, a fost un rezultat viciat de arbitraj, a spus Cristian Costache.

Eugen Trica a deschis scorul pentru clujeni in urma unei faze la care a fost intr-un ofside de 2 metri, dar golul a fost validat. La sfarsitul meciului George Copos a fost extrem de iritat si a amenintat cu retragerea echipei din campionat.
Tu daca ai face un aranjament cu arbitrii ai bea bere cu respectivul arbitru dupa meci???? Tembelism congenital. Si copos trebuia sa scoata echipa dupa meciul cu Urziceni, cand Rapidul a obtinut acel punct nemeritat dupa ce Unirii i s-a anulat un gol perfect valabil.



Acuzati ca ofera "cadouri" arbitrilor

Potrivit postului de radio Sport Total FM, arbitrul Cristian Balaj conduce o masina primita de la firma Ecomax, patronata de Arpad Paszkany, cel care finanteaza si CFR Cluj. De asemenea, sursa citat sustine ca Balaj impreuna cu Sorin Corpodean, mananca des in restaurantul "La Liga" din Cluj, acelasi in care mananca si oficialii clujenilor.
Onlinesport

Este un lucru foarte usor de demonstrat cui apartine sau a apartinut masina lui Balaj. Din nou lipsa acuta de creier la unii forumisti care isi imagineaza ca spaga se da sub forma de masini facute cadou :happy:happy:happy

In alta ordine de idei, cu cei batuti in cap nu te certi pentru ca nu ai cu cine si nu merita sa te cobori la nivelul lor. Deci Sarbatori Fericite, Diablo :D

Romeo
21st December 2007, 19:02
Fostul asistent Cornel Avram sustine ca in pauza unui meci dintre CFR Cluj si FC Arges din octombrie 2006 a fost "vizitat" la cabine de catre Iuliu Muresan si Arpad Paszkany, impreuna cu observatorul partidei, Nicolae Grigorescu, acestia spunandu-i ca va fi scos din arbitraj pentru ca a acordat un penalty pentru argeseni, intr-o declaratie pentru ProSport.



toata iarna veti citi tot felul de minunantii, altfel ce ar putea scrie ziarele ? Din pacate, asta e stilul nostru de a face sport, sa acuzam arbitrii, daca sunt blegi si pun botul (ca la Piatra), se realizeaza scopul urmarit. De acuzat, vad ca acuza cei dati afara din arbitraj. Cat au arbitrat le-a fost bine-merci. Acu se incearca destabilizarea Clujului, nicidecum sa se castige meritat pe teren.

BAK
21st December 2007, 19:15
nu vad care ar fi problema ta...iti spun yo ca dak cineva ar pune in aplicare ce am spus eu mai sus ar face un beneficiu natiunii...ar scapa tara de niste pleve ale societatii...de niste nimicuri!In incheiere RESPECT 89'!:ok:

pai primul care ar disparea ai fi tu si cu familia ta.....un om cu o gandire atata de limitata nu ar trebui sa fie lasat in viatza...


Fostul asistent Cornel Avram sustine ca in pauza unui meci dintre CFR Cluj si FC Arges din octombrie 2006 a fost "vizitat" la cabine de catre Iuliu Muresan si Arpad Paszkany, impreuna cu observatorul partidei, Nicolae Grigorescu, acestia spunandu-i ca va fi scos din arbitraj pentru ca a acordat un penalty pentru argeseni, intr-o declaratie pentru ProSport.
de cand acorda asistentii penalty ma prostanacule...daca inventezi articole, atunci macar fa un lucru bun si nu da cu stangul in dreptul....
tineti-va bine cfristilor, k vin bucurestenii peste voi.....pana cand reincepe campionatul cred ca o sa fiti imuni la atacuri din astea jegoase...

dede
21st December 2007, 20:31
Acuma CFR amaeninta arbitrii? Pe becali l-a uitat lumea?
lasa ca ai tu grija sa ne reamintesti de el de cate ori ai ocazia :sleep:


oricum... interesant cum de la tot felul de discutii despre gigi... borcea... copos... s-a ajuns la muresan si paskany :D

Tyler Durden
21st December 2007, 20:36
ofer recompensa 100.000 euro pentru cine-l prinde pe puric viu sau mort:D

Fii onest, cum ai prefera mai mult, viu sau mort? :D

Ulysses
21st December 2007, 20:42
sanatos la cap , desi ...:D

vlad1607
21st December 2007, 20:44
si marmota....ce dreaq ma ? au jucat cel mai bine..merita pe deplin locul in clasament....o ardem cu 2006..2002....1997.....

toti dar toti au dat! de la steaua, Dinamo, pana la craiova si caracal...

m8k
21st December 2007, 22:09
Cata prostie!Paskany a cumparat campionatul, iar Muresan a dat avans pentru Liga Campionilor!:happy
In ziua de azi oricine poate lega 2 cuvinte are drept la informare!Jenant!

Radu
21st December 2007, 22:11
pai primul care ar disparea ai fi tu si cu familia ta.....un om cu o gandire atata de limitata nu ar trebui sa fie lasat in viatza...


bozgore s-ar putea ca la anu pe vremea asta sa te rascolesti in mormant....cine stie...poate iese Vadim presedinte...ce frumos ar fi fara unguri si tigani in tara...:rolleyes:

Vladek
21st December 2007, 23:18
bozgore s-ar putea ca la anu pe vremea asta sa te rascolesti in mormant....cine stie...poate iese Vadim presedinte......:rolleyes:

Presedinte la salon la vreun spital din ala de psihiatrie poate.

spartacus
21st December 2007, 23:56
polar bear...ce ar fi sa ne povestesti despre asasinarea lui Duca de catre Garda de Fier sau despre minunatiile Holocaustului....

Despre topic si acuze...e doar inceputul:sleep:. SDR nu concepe sa piarda titlul care aduce participarea automata in LC. Poate si pentru ca isi da seama ce poate face Clujul cu banii si imaginea din LC. Paradoxal, succesul echipelor bucurestene in cupele europene din anii precedenti a ajuns sa le incomodeze.

Parerea mea: calea spre un campionat puternic trece printr-un titlu obtinut de o echipa din alt oras decat bucuresti...

In rest: SARBATORI FERICITE si un AN NOU mai bun ca ultimul...

forza CFR!!!

Adi Da Samraj
22nd December 2007, 00:16
SDR nu concepe sa piarda titlul care aduce participarea automata in LC. Poate si pentru ca isi da seama ce poate face Clujul cu banii si imaginea din LC.

Ce au facut si cu Anorthosis Mangusta :ras-plans::ras-plans::ras-plans:

iuli
22nd December 2007, 00:33
Am evitat in ultima perioada ca macar sa citesc ceva de pe intern...dar nah, am apucat acum sa vad aceasta stire...
Chiar daca ar fi adevarata, sincer sa fiu, in toata lumea se practica asa ceva.

Si sa fim seriosi, Cluj a meritat sa termine pe primul loc acest tur. Campionatul nu stiu daca il vor lua, Rapid e f aproape. Celelalte nu au nicio sansa.

Radu
22nd December 2007, 07:41
Deci in primul rand prefer sa castige campionatu orice echipa in afara de acesti unguri jegosi...chiar dinamo sau rapid...macar astia sunt romania adevarati...nu niste mizerii ale societatii...:ok:

Nico21
22nd December 2007, 08:31
De ce de unguri jegosi,Polare?...ca e patronul ungur?...pai ce?...al vostru e roman pur sange?...cat despre unguri,avand in vedere ca sunteti cea mai iubita echipa din Ro,iti spun eu sigur ca pe voi va simpatizeaza majoritatea ungurilor din tara...ca si tiganii,de altfel...asta e un fapt...

BAK
22nd December 2007, 12:07
bozgore s-ar putea ca la anu pe vremea asta sa te rascolesti in mormant....cine stie...poate iese Vadim presedinte...ce frumos ar fi fara unguri si tigani in tara...:rolleyes:

:happy:happy atata poti? eu cred ca ai fost violat de vreun ungur in copilarie si inca ai traume....:no::no:..eu iti recomand gilette daca inca ai sechele:ok:

ce ma enerveaza tarani ca si ursul polar, care reusesc sa strice imaginea stelei si sa ii faca pe adevaratii fani sa se asunda de rusine...pai bunicul meu a fost ofiter in armata timp de 40 de ani si a tinut tot timpul cu steaua si nu l-am auzit spunand vreodata mizeriile pe care le scoti tu pe gura. de cand cu becali parca pur si simplu i s-a facut sila....si pun pariu ca este de 100 de ori mai patriot si a facut infinit mai mult pentru tara decat ai facut tu....pai mah, ciuli-buli, cei mai mari jucatori si legende ale stelei sunt hagi, lacatus, belodedici, dumitrescu, boloni, duckadam si ienei.....spune-mi tu care dintre ei nu sunt reprezentanti ai unei minoritati fin Romania?

Radu
22nd December 2007, 15:27
:happy:happy atata poti? eu cred ca ai fost violat de vreun ungur in copilarie si inca ai traume....:no::no:..eu iti recomand gilette daca inca ai sechele:ok:

ce ma enerveaza tarani ca si ursul polar, care reusesc sa strice imaginea stelei si sa ii faca pe adevaratii fani sa se asunda de rusine...pai bunicul meu a fost ofiter in armata timp de 40 de ani si a tinut tot timpul cu steaua si nu l-am auzit spunand vreodata mizeriile pe care le scoti tu pe gura. de cand cu becali parca pur si simplu i s-a facut sila....si pun pariu ca este de 100 de ori mai patriot si a facut infinit mai mult pentru tara decat ai facut tu....pai mah, ciuli-buli, cei mai mari jucatori si legende ale stelei sunt hagi, lacatus, belodedici, dumitrescu, boloni, duckadam si ienei.....spune-mi tu care dintre ei nu sunt reprezentanti ai unei minoritati fin Romania?
lasa-ma ba cu bosorogu de tacto-mare...saracu e mort de cativa ani buni si u imi spui mie de el...nu inteleg care e problema voastra...va urasc si cu asta basta....e vreo problema???dak n-ai fi ungur nu te-ai mai ataca atat...dar esti un ungur jegos...un muritor de foame care nu are o chifla in stomac...hai jet k deja m-ai pliktisit...

effect
22nd December 2007, 15:33
Eu nu inteleg un lucru . Aceste lucruri sunt foarte normale in fotbalul nostru si fiti siguri ca nu numai CFRul le practica . Acum se profita doar de faptul ca CFR e pe primul loc in clasament si se incearca destabilizarea clujenilor . Sa fim seriosi , CFRul merita sa fie pe primul loc ,pentru ca au practicat cel mai frumos fotbal in acest tur de campionat ;)

Nightwish
22nd December 2007, 15:38
lasa-ma ba cu bosorogu de tacto-mare...saracu e mort de cativa ani buni si u imi spui mie de el...nu inteleg care e problema voastra...va urasc si cu asta basta....e vreo problema???dak n-ai fi ungur nu te-ai mai ataca atat...dar esti un ungur jegos...un muritor de foame care nu are o chifla in stomac...hai jet k deja m-ai pliktisit...

Moamaa ce mizerabili pot fi unii.... Si ce naspa pot fi altii ca nu penalizeaza mizeriile astea :rosu::rosu:

delaparis
22nd December 2007, 15:41
Night daca aveai putintica rabdare vedeai si sanctiunea

Nightwish
22nd December 2007, 15:45
Night daca aveai putintica rabdare vedeai si sanctiunea

Sry, mi-am luat ceva aripioare condimentate de la KFC si sunt cam iritat azi :D

Ulysses
22nd December 2007, 15:55
zi merci ca romanii sunt milostivi si mai lasa ceva carne pe oase si pentru minoritatea maghiara care sta in asteptarea pranzului la tomberonul kfc-ului:D
ps noaptea e un sfetnic bun dar nu pentru Stelisti ,poate pentru ceferei-hotii mileniului trei:D

zebe
22nd December 2007, 15:56
lasa-ma ba cu bosorogu de tacto-mare...saracu e mort de cativa ani buni si u imi spui mie de el...nu inteleg care e problema voastra...va urasc si cu asta basta....e vreo problema???dak n-ai fi ungur nu te-ai mai ataca atat...dar esti un ungur jegos...un muritor de foame care nu are o chifla in stomac...hai jet k deja m-ai pliktisit...

esti stresat omule

Radu
22nd December 2007, 15:57
zi merci ca romanii sunt milostivi si mai lasa ceva carne pe oase si pentru minoritatea maghiara care sta in asteptarea pranzului la tomberonul kfc-ului:D

eu le-am spus...saracii nu au o chifla in stomac...dar vad k nimeni nu ma crede....:o:

Nico21
22nd December 2007, 16:10
:):):)Tu sigur ai iesit din Bucale pana acum?:):):)au ungurii pacatele lor,insa au ce sa haleasca...stai linistit...sunt oameni super gospodari...;)

m8k
22nd December 2007, 18:28
eu le-am spus...saracii nu au o chifla in stomac...dar vad k nimeni nu ma crede....:o:

....ce oameni! Si sa nu razi de asta care are stomacul plin de chifle!:happy

BBB
22nd December 2007, 19:21
Deci in primul rand prefer sa castige campionatu orice echipa in afara de acesti unguri jegosi...chiar dinamo sau rapid...macar astia sunt romania adevarati...nu niste mizerii ale societatii...:ok:

permite-mi sa am dubii la originile lui copos. ala-i frate cu regele cioaba ma! :happy nu ca asta ar fi un lucru rau! doara ati vazut ce bine arata Nicoleta Luciu! Cine ar vrea sa o extermine pe Luciu? Tiganca, da MIAM MIAM

BBB
22nd December 2007, 19:34
BAK-ule, prin faptul ca tot dai replici, nu esti cu nimic mai bun ca oaia nazista. Si in fond, referitor la exterminare...intr-adevar exterminarea e solutia! Dar nu pe baza de rasa! Ar trebui exterminati prostii!

BAK
22nd December 2007, 19:59
Corect....el Ar Fi Probabil Printre Primii Dusi

delaparis
22nd December 2007, 20:08
Ce ar fi sa incetam atacurile la persoana aici ?

Reveniti la subiect va rog frumos

BBB
22nd December 2007, 20:10
http://youtube.com/watch?v=iQ4jtmHaFHA dedicatie pentru Polar Bear :D Pe mine jur ca ma seaca melodia da ii tare
sa revenim la subiect totusi...de ce are delaparis pe Colombo in avatar? :D

delaparis
22nd December 2007, 20:13
...de ce are delaparis pe Colombo in avatar? :D
...
De ce intrebi daca tot stii ? ... :D

BBB
22nd December 2007, 20:18
Intreb...pentru ca decat sa vorbim despre stiri aberante marca OLS mai bine vorbim despre Colombo :D

delaparis
22nd December 2007, 20:28
Te ascult :D

m8k
23rd December 2007, 00:42
Reveniti la rasism, la ura seaca...altfel nu mai intelege nimic polaru bear!:happy

CFR1907
23rd December 2007, 10:13
Inchideti thread-ul asta, ca atata timp cat nu exista dovezi nimeni nu are nimic de zis despre acest subiect.

Ferdininho
24th December 2007, 14:58
Pute de la o posta a frustrare de Dambovita.
Nu-i nimic am auzit ca cei din clanul Becali au mari ganduri cu echipa de langa cimitirul Ghencea si s-au aliat si cu S.C NKVD-Victoria-KGB-Fane Babanul corps, alde Porcea si ciobanul vor breveta pe piata un nou produs de sarbatori..."branza in burduf de caine".
Se cauta agenti de vanzare in PCH si shtoia sud, nord, est, vest.

ionut_cluj
24th December 2007, 15:21
Pute de la o posta a frustrare de Dambovita.
Nu-i nimic am auzit ca cei din clanul Becali au mari ganduri cu echipa de langa cimitirul Ghencea si s-au aliat si cu S.C NKVD-Victoria-KGB-Fane Babanul corps, alde Porcea si ciobanul vor breveta pe piata un nou produs de sarbatori..."branza in burduf de caine".
Se cauta agenti de vanzare in PCH si shtoia sud, nord, est, vest.

:headbang: ce?

Bell
24th December 2007, 19:10
stire care este vadit tendentioasa... ols scoate astfel de stiri, ca apoi sa se deschida si thread si sa se discute o prostie care nu a fost dovedita inca... asta suna a instigare... si da prilej mitocanilor frustrati sa se exprime pe forum intr-o forma provocativa si care degenereaza in xenofobosim... Inchideti threadul ca e non sens!

Bell
24th December 2007, 19:19
zi merci ca romanii sunt milostivi si mai lasa ceva carne pe oase si pentru minoritatea maghiara care sta in asteptarea pranzului la tomberonul kfc-ului:D
ps noaptea e un sfetnic bun dar nu pentru Stelisti ,poate pentru ceferei-hotii mileniului trei:D


eu le-am spus...saracii nu au o chifla in stomac...dar vad k nimeni nu ma crede....:o:

uitandu-ma la posturile voastre sunt convins ca erati sub influenta drogurilor... daca nu e adevarat inseaman ca sunteti atat de redusi mintal incat nu va dati seama ca ne faceti, pe noi romanii, de rusine... de unde deduc ca nu aprtineti natiei noastre... mai cunosc o astfel de natie cu vocabular asemanator voua si cu care va identificati perfect.... RUSINE inpoiatilor!

Bell
24th December 2007, 19:36
lasa ca ai tu grija sa ne reamintesti de el de cate ori ai ocazia :sleep:


oricum... interesant cum de la tot felul de discutii despre gigi... borcea... copos... s-a ajuns la muresan si paskany :D

Pai tocmai asta s-a si vrut!!!! sa se distraga atentia de la adevaratii infractori si sa induca lumea in eroare redirectionand atacurile spre clubul CFR - liderul care sta ca o sula in coasta celor amintiti... O sa fie o lupta foarte grea cu atacuri furibunde pe toate planurile.... Acum pot sa accept ca presa din lipsa de materiale preseaza *****, vorba Parazitilor, dar parca deja devine plictisitor si jenant articole de astea fara nici un fel de acoperire care doar dau prilej de exprimare a urii si rasismului... RUSINE!!!

BAK
24th December 2007, 19:50
iti spun eu ce urmeaza....fram te va injura in cel mai gretos mod, dupa care probabil va lua 2-3 puncte penalizare si totul va reintra in normal