PDA

View Full Version : Restanta Ceahlaul - Rapid



m8k
18th December 2007, 21:44
Miercuri, ora 20:00
Comentati aici ultimul meci al anului 2007 din campionat!

Sunchase
18th December 2007, 21:49
Cu un arbitraj corect castigam fara probleme

Tyler Durden
18th December 2007, 21:54
cu un joc bun castigam fara probleme.

vlad1607
18th December 2007, 21:57
dc oaspetii castiga si Rednic e lasat sa-si faca treaba in liniste ...atunci...Rapidu are sanse bune la titlu...

moty
18th December 2007, 22:00
eu sper sa fie egal ;)

Dani3l
18th December 2007, 22:01
Adevaru-i ca,daca rapid ar fi lasat sa joace...ar castiga Champions League...

Lordliv
18th December 2007, 22:51
brigada din cluj,in frunte cu acest escroc lajos,la centru!
tocmai din cluj trebuia sa fie arbitrii?!

demonstratie de forta, pasckany & co!

Sunchase
18th December 2007, 23:58
Miklos Nagy e unul din asistentii care ne-a furat sistematic de cate ori ne-a arbitrat... CE DELEGARE cand toti arbitrii erau liberi au ales ungurii ! :rosu:

Datenshi
19th December 2007, 00:24
Mi-e scarba. Cum sa se delege frate arbitri care ne-au furat de ne-au rupt? Nu mai zic si din oras cu o contracandidata... Sper sa-i batem oricum, nu e cazul sa ne impiedicam de detalii de-astea.

Dani3l
19th December 2007, 00:27
Mi-e scarba. Cum sa se delege frate arbitri care ne-au furat de ne-au rupt? Nu mai zic si din oras cu o contracandidata... Sper sa-i batem oricum, nu e cazul sa ne impiedicam de detalii de-astea.

eh,las,caci si pe cfr o arbitreaza fluierasi din capitala:ok:acu,ce facem,gasim scuze pt o eventuala infrangere?:D

Datenshi
19th December 2007, 00:32
Mai citeste o data ce am scris si nu mai cita mesajul anterior cand raspunzi.

Tyler Durden
19th December 2007, 00:34
vedem maine daca cei care au acuzat arbitrajul inca inainte de meci au sau nu au dreptate. eu cred si sper sa nu aiba.

Dani3l
19th December 2007, 00:49
Mai ziceti ca avem conducatori de guma...:D faceti la fel ca ei,nici nu incepe meciul si ,gata,incepem sa o dam in banuieli.:D Vedetele lui peste prajit(ca sa citez pe badea:D) se chinuie sa marcheze din 2 metri si la sfarsitul meciului vin si dau vina pe arbitrii.:D

Telespan
19th December 2007, 01:07
Sper sa cistigam cu tot cu arbitri lor.....FORZZA RAPID!!!!!!!!!!

Nightwish
19th December 2007, 08:05
Mi-e scarba. Cum sa se delege frate arbitri care ne-au furat de ne-au rupt? Nu mai zic si din oras cu o contracandidata... Sper sa-i batem oricum, nu e cazul sa ne impiedicam de detalii de-astea.

Adica CFR poate fi arbitrata etapa de etapa de catre arbitrii bucuresteni si voi nu puteti fi arbitrati de arbitrii din Cluj? Cum vine asta? Sau ati fi preferat arbitrul care v-a arbitrat cu Unirea Urziceni ? :D

Datenshi
19th December 2007, 08:45
Partea importanta era: "Cum sa se delege frate arbitri care ne-au furat de ne-au rupt? ", apoi "Sper sa-i batem oricum, nu e cazul sa ne impiedicam de detalii de-astea".
Mie nu prea imi place sa comentez arbitrajele, dar cand ai meci pe un teren greu e dificil sa te mai lupti si cu arbitrul. Sa speram totusi ca nu a fost rea vointa in partidele precedente si acum vom avea un arbitraj corect.

Telespan
19th December 2007, 09:10
Adica CFR poate fi arbitrata etapa de etapa de catre arbitrii bucuresteni si voi nu puteti fi arbitrati de arbitrii din Cluj? Cum vine asta? Sau ati fi preferat arbitrul care v-a arbitrat cu Unirea Urziceni ? :D
Cite meciuri ati furat voi CFR-UL?
cu bistrita:rosu:
cu rapid:rosu:
cu urzicenu:rosu:
dacia mioveni:rosu:
mai vrei?

radubalti
19th December 2007, 09:35
sper sa fie egal intre vaslui si rapid

Tyler Durden
19th December 2007, 11:04
Tare baietu'! :lol:

eventHorizon
19th December 2007, 11:25
bine ca n-a zis intre real madrid si rapid :D Ca era TOTAL deplasat :lol:

Elphax
19th December 2007, 11:25
sper la un egal ...

intre real si madrid

Lordliv
19th December 2007, 11:27
Cite meciuri ati furat voi CFR-UL?
cu bistrita:rosu:
cu rapid:rosu:
cu urzicenu:rosu:
dacia mioveni:rosu:
mai vrei?

la craiova " s a umblat " la cativa jucatori,pe care miti i a dat afara, ca sa i reprimeasca din lipsa de efectiv...:rosu:

Ferko
19th December 2007, 12:35
Mie mi se pare aberant sa acuzam arbitrajul inainte de meci. Scenariul este deja cunoscut, au apelat la el si altii. Iancu, Becali, Borcea, Muresan, Dan Petrescu, Dorinel Munteanu si altii care se temeau inainte unui meci de care le era frica ca-l pierd. Asta se cheama "PRESIUNE asupra brigazii de arbitrii". Sa nu se uite totusi ca Lajos este "polist" si in virtutea prieteniei dintre Rapid si Poli s-ar putea ca cei defavorizati sa fie Ceahlaul. Ce face Copos daca echipa lui o sa fie cea avantajata de arbitru ? O sa zica eventual ca si "arbitrul este om si e omeneste sa greseasca" - a mai spus asa ceva in conditii de avantaj pentru Rapid. Eu zic sa dea 3-0 pentru Rapid la masa verde si gata - motive s-or gasi destule. Exemplu : daca ninge - ca a nins prea mult, daca nu ninge atunci pentru ca nu a nins...

LazioRoma
19th December 2007, 12:39
Printrun blat ordinar castiga rapidu fara probleme

CFR1907
19th December 2007, 12:40
Eu sper sa greseasca arbitrul neintentionat impotriva Rapidului sa vad daca se tine copos de promisiune si scoate echipa din teren.:lol:

Oricum, cred ca bate Rapid cu 1-0, sau se termina egal 1-1.

Tyler Durden
19th December 2007, 14:06
bine ca n-a zis intre real madrid si rapid :D Ca era TOTAL deplasat :lol:

sunteti tari, aveti fani si prin Balti, cred ca face parte din brigada Mocirla Boys.

2stupiddogs
19th December 2007, 14:17
Mie mi se pare aberant sa acuzam arbitrajul inainte de meci. Scenariul este deja cunoscut, au apelat la el si altii. Iancu, Becali, Borcea, Muresan, Dan Petrescu, Dorinel Munteanu si altii care se temeau inainte unui meci de care le era frica ca-l pierd. Asta se cheama "PRESIUNE asupra brigazii de arbitrii". Sa nu se uite totusi ca Lajos este "polist" si in virtutea prieteniei dintre Rapid si Poli s-ar putea ca cei defavorizati sa fie Ceahlaul. Ce face Copos daca echipa lui o sa fie cea avantajata de arbitru ? O sa zica eventual ca si "arbitrul este om si e omeneste sa greseasca" - a mai spus asa ceva in conditii de avantaj pentru Rapid. Eu zic sa dea 3-0 pentru Rapid la masa verde si gata - motive s-or gasi destule. Exemplu : daca ninge - ca a nins prea mult, daca nu ninge atunci pentru ca nu a nins...

Imi plac din ce in ce mai mult comentariile baiatului asta!:ok: :kiss: :floricica:

Leo
19th December 2007, 14:20
sper sa fie un egal

effect
19th December 2007, 14:36
Sper sa castige Rapidul , ca sa devina si CFR-istii un pic mai nelinistiti si ....ca sa le acorde Copos primele de Craciun lui Coman&Co :P

six
19th December 2007, 15:13
Imi plac din ce in ce mai mult comentariile baiatului asta!:ok: :kiss: :floricica: :happy:happy:happy.....cat priveste meciul il va castiga Rapid,ciao :ok:

TaciAcolo
19th December 2007, 15:19
la craiova " s a umblat " la cativa jucatori,pe care miti i a dat afara, ca sa i reprimeasca din lipsa de efectiv...:rosu:

penalty neacordat pt Pandurii in meciu cu cfr:ok:

danpuric78
19th December 2007, 15:58
Ce scandal fac astia din giulesti. Nici n-a inceput meciul si deja sunt furati.

Penibil.A ajuns copos sa se planga de arbitri. Lupescu asta chiar e sclavul lui copos. Nu inteleg ce dreaq nu-i scoate din campionat pe scandalagii astia din giulesti. Si asa se viseaza mereu defavorizati, macar acum sa aiab un motiv.

Tyler Durden
19th December 2007, 17:14
Dane, chiar crezi ca Lupescu este sclavul lui Copos? Pe ce te bazezi cand afirmi asta?

2stupiddogs
19th December 2007, 17:33
Dane, chiar crezi ca Lupescu este sclavul lui Copos? Pe ce te bazezi cand afirmi asta?

Ehhh si tu acuma.....chiar crezi ca poate raspunde cu ARGUMENTE?A citit omul un articol in tabloidul "dINAMOVISTUL canadian" si acolo asa scria!Cere-i link-ul,eventual!BTW bate Ceahlaul...:drak:

kain
19th December 2007, 17:34
Ce scandal fac astia din giulesti. Nici n-a inceput meciul si deja sunt furati.

Penibil.A ajuns copos sa se planga de arbitri. Lupescu asta chiar e sclavul lui copos. Nu inteleg ce dreaq nu-i scoate din campionat pe scandalagii astia din giulesti. Si asa se viseaza mereu defavorizati, macar acum sa aiab un motiv.

Copos isi ia masuri de precautie, a fost deja furat campionatul asta in meciuri in care Rapid putea sa ia toate cele 3 puncte :rolleyes:

Pune-te in locul lui, bagi milioane de euro si esti furat, pici de prost :cool:

Jacob
19th December 2007, 17:37
desi stau departe de Piatra Neamt simt un miros de savarine din acea directie...ce sa fie???

Tyler Durden
19th December 2007, 17:39
pai poate ca ar trebui sa consulti un O.R.L-ist. s-ar putea sa suferi de vreo dereglare olfactiva.

Jacob
19th December 2007, 17:47
m-am gandit si eu dar nu cred ca asta e cauza...tu ce simti??? pinalty mananca savarine oare??ca vad ca e un pic durduliu...

Tyler Durden
19th December 2007, 17:51
eu simt ca Piatra Neamt o sa dea meciul Rapidului, asa cum l-a dat si Stelei. chiar crezi ca in situatia actuala din clasament isi permit sa cedeze meciuri?

papaletto2000
19th December 2007, 17:55
In mod normal ar trebui sa bata rapid. ceahlaul e insa imprevizibila, din toate punctele de vedere. eu zic ca daca e s afaca blat, fac pro steaua si vor trage pentru banii lui jiji. dar asta e doar o idee.

Jacob
19th December 2007, 17:59
eu simt ca Piatra Neamt o sa dea meciul Rapidului, asa cum l-a dat si Stelei. chiar crezi ca in situatia actuala din clasament isi permit sa cedeze meciuri?

echipa ta favorita e Rapid si inca nu-l cunosti pe Jorgel...
ps:nu-s stelist, n-ai nimerit-o

Tyler Durden
19th December 2007, 18:04
pai hai sa ne gandit putin (sper sa nu te oboseasca acest exercitiu) chiar daca Jorgel ar vrea sa cumpere trebuie ca Ceahlaul sa fie dispusa sa vanda. iti pare Ceahlaul in situatia de a vinde?
aaa, nu esti stelist, acum m-am mai linistit...:rolleyes:

Jacob
19th December 2007, 18:09
exercitiul tau m-a obosit putin dar am ajuns la concluzia urmatoare : pt un pret bun, ma refer la multe savarine, pinalty "se risca"...are prea multi "preteni" la federatie pt a pica(in b) + la nevoie mai da jorgel un telefon mai da tatucu jean de la bistrita...se rezolva stai linistit! noapte buna!

Tyler Durden
19th December 2007, 18:14
mda, are asa de multi priteni incat in 2005/2006 Ceahlaul a cazut in diviza B. oricum pari destul de convins, asa ca nu vreau sa incerc sa-ti deranjez eu scenarita.

danpuric78
19th December 2007, 18:14
Copos isi ia masuri de precautie, a fost deja furat campionatul asta in meciuri in care Rapid putea sa ia toate cele 3 puncte :rolleyes:

Pune-te in locul lui, bagi milioane de euro si esti furat, pici de prost :cool:

cine baga milioane, copos?:happy:happy:happy.

De-as vedea ziua cand copos renunta la un leu. Astea-s tactici UTC-iste. Copos a fost pacalit la meciul cu CFR, cand a dat arbitru un penalty de aiurea. Atat.

Dar de ce nu socoteste cate puncte a luat cu arbitrii? Dupa Becali, e de departe al doilea la furaciuni.

Insa asa-s ei, tarabgaii. N-ai ce sa le ceri.

Pacat ca nu-i retrogradeaza lupescu.

nubian
19th December 2007, 18:22
Dar de ce nu socoteste cate puncte a luat cu arbitrii? Dupa Becali, e de departe al doilea la furaciuni.

Poate dupa becali, borcea, turcu si ungurul ala de la CFR.. :yes:

Nico21
19th December 2007, 18:23
:happy:happy:happy:happyMai baiatule,:Dsi voi pe ce loc sunteti la furaciuni ?...mah nenea fanta de lumina,mah Altmayere de la celebrul meci de Cupa Dinamo-Astra,cel mai mare jaf vazut de mine dupa anii '90,nu iti este tie rusine sa vorbesti ca altii fura?:):):)sa nu amintim de anii comunismului...tin minte un meci pe Giulesti in 86 cand v-am batut cu 1-0,si la gol Willy Goanta a driblat vreo 3 catalandri si portarul si a dat-o in poarta,iar toti fundasii au fugit sa il apostrofeze pe tusier ca nu a ridicat fanionul sa indice offside:):)...desfiintarea,spurcatilor din Groapa lui Ouatu !!!

Ulysses
19th December 2007, 18:23
ma , eu m-am hotarat : ii cedez din motive umanitare prima de porc:D lu' puric asta ! e pacat de el asa de tanar si asa de bolnav... cine mai subscrie?
tyler?

spartacus
19th December 2007, 18:28
maestru Savarina da dovada inca odata ca e bun de scenarist. moldovenii de la neamt, nu mai sint mandrii urmasi ai razesilor lui Stefan ci complici ai agenturilor ongrine...:happy

despre meci...Rapid ar trebui sa castige fara probleme. daca nu...stim cu totii cine vor fi vinovatii:sleep:

Tyler Durden
19th December 2007, 18:32
Ulysses, probabil ca puric vede distorsionat lucrurile, are si o scuza, poate ca sa se vad lucrurile cand le privesti de peste ocean. :D

daca Rapidul o sa castige meciul, indiferent in ce maniera o va face, sunt sigur ca or sa apara oamenii de bine care sa acuze ca a fost blat.

spartacus
19th December 2007, 18:48
manea : "daca arbitrajul e corect, imi voi cere scuze":happy:happy:happy

Nu uita sa adauge ca la un arbitraj corect Rapid nu are cum sa piarda. Conditionarea e evidenta iar Ceahlaul, daca vrea binele arbitrilor ar fi bine sa piarda...altfel se duce dracului toata emisiunea asta de "Iarta-ma"...

Nightwish
19th December 2007, 18:50
Copos isi ia masuri de precautie, a fost deja furat campionatul asta in meciuri in care Rapid putea sa ia toate cele 3 puncte :rolleyes:

Pune-te in locul lui, bagi milioane de euro si esti furat, pici de prost :cool:

Te referi la meciul cu Urziceni?

danpuric78
19th December 2007, 19:09
ma , eu m-am hotarat : ii cedez din motive umanitare prima de porc:D lu' puric asta ! e pacat de el asa de tanar si asa de bolnav... cine mai subscrie?
tyler?

Las-o pentru tine. Nu de alta, dar n-o sa mai ai cu ce sa-ti platesti netu'.

Si ce-o sa ne facem fara tine?

Si iti dai seama cam ce-o sa se supere sefu' tau daca aude ca ai dat prima unui dinamovist? Ce dreaq mah Ulysses, nu-ti mai da becali bani de seminte dupa aia.



Ulysses, probabil ca puric vede distorsionat lucrurile, are si o scuza, poate ca sa se vad lucrurile cand le privesti de peste ocean.

daca Rapidul o sa castige meciul, indiferent in ce maniera o va face, sunt sigur ca or sa apara oamenii de bine care sa acuze ca a fost blat.

Da Tyler peste ocean vine semnalul TV cu vaporul, ajunge mai tarziu. N-o sa lasati niciodata mentalitatea asta de "noi am mancat salam cu soia"

Cum sa fie blat? Ceahalul are deja -7 la adevar, si o sa se duca cu zambetul pe buze la -10. Daca era blat isi mai aranja copos arbitrajul?
In afara de asta, stefan si copos au fost prieteni multi ani de zile. Iar pinalty l-a ajutat mult pe savarina. SI cu jucatori si cu puncte.

In schimb copos numai pe furat a fost mereu. Iar in 2004 l-a lucrat pe stefan.
Iar pinalty nu uita. Mai tre' sa si poata ceahlaul sa-i bata pe rapid, insa sa dea meciul de bunavoie - exclus.

Vladek
19th December 2007, 19:18
manea : "daca arbitrajul e corect, imi voi cere scuze":happy:happy:happy

Nu uita sa adauge ca la un arbitraj corect Rapid nu are cum sa piarda. Conditionarea e evidenta iar Ceahlaul, daca vrea binele arbitrilor ar fi bine sa piarda...altfel se duce dracului toata emisiunea asta de "Iarta-ma"...

Cu alte cuvinte, daca Rapidul nu castiga, arbitrajul e automat incorect. Doamnelor si domnilor, aplaudati, avem o premiera mondiala aici : prima echipa din lume care are 100% sanse sa castige un meci de fotbal, excluzand greselile de arbitraj. Fugiti la casele de pariuri, poate mai aveti timp.

Ulysses
19th December 2007, 19:20
sefu' meu e dinamovist :D si mai stie ca sunt milos cu cei napastuiti... desi se pare ca in cazul tau scleroza e destul de avansata:no:

danpuric78
19th December 2007, 19:31
sefu' meu e dinamovist :D si mai stie ca sunt milos cu cei napastuiti... desi se pare ca in cazul tau scleroza e destul de avansata:no:

Stiu ca seful tau spiritual e dinamovist. L-am vazut la Tv cu fularul alb-rosu. Ar trebui sa faci si tu la fel.

locomotiva07
19th December 2007, 19:35
1-1

Ulysses
19th December 2007, 19:38
inca mai am capul pe umeri... nu vezi in ce hal de paranoia te-au adus atatea ratari ale haitei din groapa? cu ce sa lauzi si tu circul de echipa intarita cu rezervele Stelei??? asa ca tre' sa faci spumele de rigoare criticand rivalele:no:
te inteleg pana la un punct . de restul sa-ti iei xanax

Tyler Durden
19th December 2007, 19:43
[QUOTE=danpuric78;1735227]
Da Tyler peste ocean vine semnalul TV cu vaporul, ajunge mai tarziu. N-o sa lasati niciodata mentalitatea asta de "noi am mancat salam cu soia"

QUOTE]

Dane, eu nu sunt genul de roman verde care-i considera tradatori pe cei care au plecat din Romania. Ubi bene, ubi patria.

YoYoyOi
19th December 2007, 19:44
terminati cu offtopicul, ca ma obositi :(

Hull
19th December 2007, 19:53
l-o transmite ligaonline meciul asta ?

Dani3l
19th December 2007, 19:54
Ia sa vedem cum va comentatorul de la televiziunea carbogazoasa,rapidistul samuila:D la ce frig e la pn..precis sta cu fularul lui rapid la gat.:happy

LazioRoma
19th December 2007, 19:58
Incepe BLATU ! TEATRU, SPECTACOLU

Hull
19th December 2007, 20:00
l-o transmite ligaonline meciul asta ?


L-am gasit pe sopcast Channel - 38699

clausisme
19th December 2007, 20:18
Vad persoane care o dau in paranoia : daca castiga rapidul e blat, daca castiga ceahlaul i-au furat arbitrii,poate e ceva vreo comanda data si de george becali care cine stie, face tot posibuilul sa nu castige cfr campionatul si ajuta rapidul sau poate vrea sa-i prinda rapidisti in cazul asta avand interes sa piarda meciul echipa lui rednic

Eu nu cred ca e blat si arbitrajul de pn acum e corect si am incredere ca va fi corect pn la sfarsit .Baieti prea vedeti peste tot furt ,blat ,aranjamente :rosu:

MARCEL55
19th December 2007, 20:21
Comisia pentru Statutul Jucatorului din cadrul FRF a sanctionat cu neprogramarea in campionat formatiile Universitatea Craiova, UTA Arad si Poli Stiinta Timisoara, pana la achitarea datoriilor financiare, informeaza site-ul FRF :happy:happy:happy. Acum s-au gasit cand e intrerupt campionatul

danpuric78
19th December 2007, 20:48
Cat de pervers poate fi copos. El se plange de delegarea arbitrilor,. cand de fapt arbitrii sunt ai lui.

Tyler Durden
19th December 2007, 20:49
Dane, tu sigur te uiti la meciul asta?

danpuric78
19th December 2007, 20:55
Dane, tu sigur te uiti la meciul asta?

Vrei sa zici ca v-a furat Lajos?

Burdujan iertat de 2 ori de galben. Lazar tipa cat il tine gura la arbitru. Daca n-ar sti ca e de-al lor si-ar permite sa-l ia la "Bai p..".

Tyler Durden
19th December 2007, 20:56
pai n-am zis ca ne-a furat, am reactionat doar la faptul ca tu ai sugerat ca fura pentru Rapid.
oricum e greu cu tine...te las.

BAK
19th December 2007, 21:03
de ce nu se poate fara scandal? serios, declaratii ca si ale rapidistilor ar trebui sanctionate....in rest, fotbal zero...oricum, un meci de vacanta

LazioRoma
19th December 2007, 21:18
Declaratiile domnului copos sunt ca nu cumva sa banuiasca careva BLATUL penal ce este la TV in seara asta Circu asta de 2 lei.. cumparat cu banii ieftini ...

YoNuTzz
19th December 2007, 21:24
a deschis rapidul scorul...

Datenshi
19th December 2007, 21:25
@LazioRoma, tu ai probleme grave.

@BAK, nu au fost sanctionate unele mult mai grave, de ce ar fi sanctionate astea?

danpuric78
19th December 2007, 21:28
In ce hal poate fura Lajos asta. Si copos care se temea de arbitraj ...
Incredibil.

Lordliv
19th December 2007, 21:29
lajos,jigodie ca de obicei...era 2-0 si meciul era jucat...

nubian
19th December 2007, 21:30
Declaratiile domnului copos sunt ca nu cumva sa banuiasca careva BLATUL penal ce este la TV in seara asta Circu asta de 2 lei.. cumparat cu banii ieftini ...

Sa-ti dau numarul unui psihiatru? Pana nu e prea tarziu...

on topic: bine ca a iesit buga, sper sa-l uite la moldoveni, pe un camp cu lupi, oi, stelisti si alte animale :D

LazioRoma
19th December 2007, 21:46
Vai ce japca de 2 lei .. nu am mai asa ceva de cand dadea TVR1 reluari cu meciuri din vreamea comunistilor INCREDIBIL!!! uite cum munca celor de la CFR se duce pe apa sambetei din cauza acestor nemernici de hoti care se afla la bucuresti !!! Campionatu romaniei este un campionat de mascarici in care actori principali sunt : Copos Borcea, Netoiu, Turcu Si pinalti !!

LazioRoma
19th December 2007, 21:50
sa terminat circul ... in sfarsit

tu26dor
19th December 2007, 21:52
eh... frig si nervi deaiurea pt pietreni in rest nimic...vor fi iar contestatii privind arbitrajul... rapidul se apropie la doar 5 puncte de liderul cfr, iar ceahlaul ramane destul de inghesuit in zona retrogradarii.

Tyler Durden
19th December 2007, 21:52
LazioRoma, e grav ca oameni ca tine, cu probleme psihice grave se afla in libertate.

moty
19th December 2007, 21:53
a fost circ? nu m-am obosit sa ma uit

danpuric78
19th December 2007, 21:53
Mare hotie. Copos se plange de arbitri cand el i-a rezolvat inainte de meci.

Lupescu, sclavul no.1 a lui copos. Ce campionat de rahat avem. Fura arbitrii ceva de speriat, iar de-alde copos, macar sa taca dreaq, ies sa se tiganeasca.

Tyler Durden
19th December 2007, 21:54
Dane, te mai inteb inca o data, tu la ce meci te-ai uitat? tu sigur poti vedea mecurile acolo in Canada ? :D

danpuric78
19th December 2007, 21:59
Dane, te mai inteb inca o data, tu la ce meci te-ai uitat? tu sigur poti vedea mecurile acolo in Canada ? :D

La copos+lupescu+lajos - contra ceahlaul.

Ceahalul a fost furata ca in codru. Sub orice limita a bunului simt. Si mai au unii tupeul sa acuze clujul.

Sper sa se duca dreaq toti comunistii de-alde copos becali si lupescu. Ca astia ne omoara tot fotbnalul cu furaciunile lor.

spartacus
19th December 2007, 22:00
cu un pic de luciditate la finalizare Ceahlaul putea scoate un egal. cred ca arbitrilor li se cuvin niste "scuze" substantiale de la Manea...

Tyler Durden
19th December 2007, 22:02
omule esti bolnav, tot ce se poate reprosa arbitrajului este ca nu a dat 2 lovituri de la 11 metri, dar avand in vedere ca unul era ptr Rapid si altul ptr Ceahlaul, cred ca nu se poate plange nimeni.
eu cred ca tu nu ai dreptul sa vorbesti despre comunism, in masura in care esti sustinatorul echipei care reprezinta chintesenta comunismului in fotbal. oricum sa inteleg ca Becali si Copos reprezinta coruptia in fotbal ptr tine? despre Borcea nimic?

Dani3l
19th December 2007, 22:07
Meci urat..ca toate mec din liga lui mitica...:D
Mai,tyler,las ca "farmecul vietii" a fost finantat din banii capitalistilor,fani rapidisti care trimiteau bani din Europa de Vest...de aia si acu,pe "stadionul" de langa sine,e scris,MAAAAAAAAAARE "M.T" :happy si nu vine de la "mari tampiti"...:D

danpuric78
19th December 2007, 22:08
omule esti bolnav, tot ce se poate reprosa arbitrajului este ca nu a dat 2 lovituri de la 11 metri, dar avand in vedere ca unul era ptr Rapid si altul ptr Ceahlaul, cred ca nu se poate plange nimeni.
eu cred ca tu nu ai dreptul sa vorbesti despre comunism, in masura in care esti sustinatarul echipei care reprezinta chintesenta comunismului in fotbal. oricum sa inteleg ca Becali si Copos reprezinta coruptia in fotbal ptr tine? despre Borcea nimic?

1. Penalty la rapid a fost doar in masura in care copos a scris regulamentul de fotbal si ar fi arbitrat manea.

2. Mda, stiu placa cu dizidentii anti comunisti de la rapid. Nu uita cine a infiintat rapidul, si care era principalul mediu unde se propagau ideile comuniste. Si nu uita ca singurele trofee ale rapidului au fost obinute cu ajutorul comunistilor.

3. Borcea e irelevant pentru mine. Ca fura si el e una, insa dinamo este pe locul pe care il merita. Insa nu se compara cu becali si copos, care imping in fata echipe de divizia secunda.

Datenshi
19th December 2007, 22:09
Una peste alta, cel mai important e ca hibernam la doar 5 puncte de lider.

Lordliv
19th December 2007, 22:12
3 puncte planificate si dorite de rapid! felicitari!

ps. multumim rapid! ( ceahlaul,-10 la adevar):D

Tyler Durden
19th December 2007, 22:14
1. Este la fel de clar acel penalty la Cesinha ca si cel care trebuia acordat Ceahlaului, asa cred eu si cred ca am dreptul la opinie ca si danpuric.

2. Istoria voastra, incepand de la infiintarea vostra si pana azi, reprezinta un amestec de militienism sportiv, abuz si furt. Rapidul nu este un club imaculat, dar in comparatia cu voi parem imaculata conceptie.

3. Borcea e irelevant pentru tine...ei bine pentru mine nu-i irelevant deloc, reprezinta un element la fel de mizerabil ca si Becali sau Copos.

P.S. Inteleg ca e foarte frig la Montreal, dar iti recomand totusi o plimbare. :D

danpuric78
19th December 2007, 22:14
Una peste alta, cel mai important e ca hibernam la doar 5 puncte de lider.

Yeap, ceea ce ar trebui sa fie foarte atractiv siu interesant la primavara.

Doar sa se joace corect. Ceea ce e putin probabil. Doar daca odioasa coalitie steaua+rapid o sa ajunga sa se certe intre ei.

grande
19th December 2007, 22:14
Victorie meritata a Rapidului ,restul e cancan !!!


.....canadianul ala ,mai are putin si face icter mecanic ,sunatzi repede la 112 ,poate-l salvatzi !

danpuric78
19th December 2007, 22:18
Victorie meritata a Rapidului ,restul e cancan !!!


.....canadianul ala ,mai are putin si face icter mecanic ,sunatzi repede la 112 ,poate-l salvatzi !

da grande, foarte meritata. Am vazut.
E greu sa faci deosebirea intre voi si U cluj. Insa eu va dorec sa ajungeti cat mai repede acolo unde va este locul.

spartacus
19th December 2007, 22:19
1. Este la fel de clar acel penalty la Cesinha ca si cel care trebuia acordat Ceahlaului, asa cred eu si cred ca am dreptul la opinie ca si danpuric.



Cesinha a cersit penaltyul la fel ca Fabianni la Bistrita. La poarta cealalta doi jucatori au fost impiedicati sa joace mingea in careu...unul tras de tricou iar celalalt faultat din spate..

in fine nu mai conteaza...Rapid are echipa de locul 2:ok:

Tyler Durden
19th December 2007, 22:20
Dane, daca noi suntem la fel de slabi ca U Cluj, echipa pe care a batut-o cu 2-0 chiar la ea acasa, cam cat de slaba e?

kain
19th December 2007, 22:20
Te referi la meciul cu Urziceni?

Ma refer la golul din offside marcat de Trica ;)

Ma refer la penalty-ul refuzat din meciul cu Gloria Buzau ;)

In fine, am castigat astazi, si dupa cum cineva zicea mai sus : hibernam la 5 pct de lider :rasc:

Dani3l
19th December 2007, 22:22
2. Istoria voastra, incepand de la infiintarea vostra si pana azi, reprezinta un amestec de militienism sportiv, abuz si furt. Rapidul nu este un club imaculat, dar in comparatia cu voi parem imaculata conceptie.

Eh,da...pai atat pe vremea lui ceau cat si dupa..raportul intre rez Stelei si a rapidului sunt acelasi...adica no contest:drak: oricum,rezultatele din domnia lui copos,se datoreaza spiritului rapidului...mirosul sinelor de tren a impins pe jucatori sa dea totul pe teren...:happy nicidecum banii lui nenea copos...cofetariile si reprezentantele samsung.:lol:

nubian
19th December 2007, 22:23
O victorie meritata, desi jocul n-a stralucit; ar fi fost si greu pe frigul ala... Copos a avut oarecum dreptate cu lajos, care n-a dat un penalty mai mult decat clar la Cesinha. Dupa aia acelasi lajos s-a speriat si n-a acordat nici penalty-ul ceva mai discutabil al ceahlaului.

danpuric78
19th December 2007, 22:24
Dane, daca noi suntem la fel de slabi ca U Cluj, echipa pe care a batut-o cu 2-0 chiar la ea acasa, cam cat de slaba e?

Ti-am mai zis odata, dinamo e acolo unde merita. Ceea ce nu se poate spune despre rapid. Nu neg ca nu merita locul 2, doar ca nu e in liga corecta.

Despre meciul direct - e un principiu vechi in fotbal care zice ca nici un meci nu seamna cu altul. fotbalul nu e tranzitiv.
Mai ocupati-va si voi de fotbal nu de fantezii cu orposiri si lupta anticomunista.

clausisme
19th December 2007, 22:26
Pentru cei cuprinsi de paranoia ... nu a fost blat ...doar un meci slabut. Macar returul o sa fie ceva mai palpitant pentru ca a castigat rapidul , pe alta parte rapidul o sa piarda cine stie ce meci pe la pandurii ,pe la faru ,cine stie inca un egal cu gloria buzau si iar se indeparteaza.Mai mult tine de CFR castigarea campionatului

Tyler Durden
19th December 2007, 22:27
Eh,da...pai atat pe vremea lui ceau cat si dupa..raportul intre rez Stelei si a rapidului sunt acelasi...adica no contest:drak: oricum,rezultatele din domnia lui copos,se datoreaza spiritului rapidului...mirosul sinelor de tren a impins pe jucatori sa dea totul pe teren...:happy nicidecum banii lui nenea copos...cofetariile si reprezentantele samsung.:lol:

Dani3l, pai Copos nu prea a reusit prea mult cu cofetariile si reprezentantele samsung de vreme ce au fost altii mai atragatori cu hotelurile Lido si Inter sau cu stanele din vale...:D

Tyler Durden
19th December 2007, 22:27
Mai ocupati-va si voi de fotbal .
pai asta e un sfat pe care mi-as permite sa ti-l dau si eu tie...

Dani3l
19th December 2007, 22:30
tyler,pai,voi,astia cu "farmecul vietii","sunetul sinelor de tren" va laudati ca nu sunteti suporteri de trofee...atunci de ce va stresati cine ia campionatele?!:D Mon cher,e o contradictie..:D
meci slab,insa o victorie meritata a rapidului.

YoYoyOi
19th December 2007, 22:30
n-a fost penalti nici la unii, nici la altii. Cesinha a cazut dupa ce moldoveanul l-a lovit cu mingea in picior. Prima data a atins mingea care l-a lovit in picior pe rapidist. Iar la cealalta faza, rapidistul a intervenit corect la minge cand se pregatea ala sa suteze la poarta.
End of story. Terminati cu prostiile si atacurile la persoana :ok:

danpuric78
19th December 2007, 22:32
pai asta e un sfat pe care mi-as permite sa ti-l dau si eu tie...

Yeap, dar din pacate nu prea mai am unde ma uita la fotbal in romania. Doar spectacole sposorizate de samsung.

Hai Tyler de ce sa nu recunoastem ca rapidul a fost scutita de griji de brigada de arbitri?
Nu e nici prima data si nici ultima. Si cum a fost ajutata rapidul azi, maiine o sa fie steaua poimaine dinamo, altadata cfr, etc.
E normalitatea fotbalului de la noi.

Iar copos stia ca e beton azi, si de asta a dat drumul la circ inainte de meci.
Modul cum a castigat rapidul azi e uzanta la noi, doar spectacolul jenant a lui copos e nou.

Tyler Durden
19th December 2007, 22:33
Dani3l, intr-o competitie, din x echipe trebuie sa castige una, daca se nimereste sa fim noi, nu ne suparam.:D

kain
19th December 2007, 22:36
Yeap, dar din pacate nu prea mai am unde ma uita la fotbal in romania. Doar spectacole sposorizate de samsung.

Hai Tyler de ce sa nu recunoastem ca rapidul a fost scutita de griji de brigada de arbitri?
Nu e nici prima data si nici ultima. Si cum a fost ajutata rapidul azi, maiine o sa fie steaua poimaine dinamo, altadata cfr, etc.
E normalitatea fotbalului de la noi.

Iar copos stia ca e beton azi, si de asta a dat drumul la circ inainte de meci.
Modul cum a castigat rapidul azi e uzanta la noi, doar spectacolul jenant a lui copos e nou.

Daca tu vezi din fiecare meci un blat, ai sansa sa nimeresti 1 la 100 :yeah:

Dintre toate echipele astea "mari" noi cred ca "furam" cel mai putin, nu cred ca deloc :P

Tyler Durden
19th December 2007, 22:36
Dane, eu inca de cand a inceput tevatura asta cu arbitrajul lansata de Copos & Zotta, am fost cam scarbit (de altfel daca te uiti la posturile mele de pe acest thread o sa vezi ca eu niciodata n-am acuzat arbitrajul inainte ca meciul sa inceapa). Eu nu zic ca arbitrul nu a gresit, insa nu a gresit doar intr-o parte si desi s-a jucat prost Rapidul, a meritat victoria.

Dani3l
19th December 2007, 22:37
Asa deci...sunteti si voi suporteri de trofee...welcome 2 the club!:D cheers;) :ok:A fost 11m la cesinha..la ceahlaul datorita transmisiei mediocre,nu mi-am dat seama.

Tyler Durden
19th December 2007, 22:38
Dani3l, tu mereu esti asa ironic sau doar miercuri dupa ora 22? :D

danpuric78
19th December 2007, 22:42
E clar ca vedem lucrurile diferit, asa ca ajungem sa ne certam de aiurea daca mai continuam.

Dani3l
19th December 2007, 22:57
Mai bine ironic decat vulgar...:Dhai,gata ca suntem offtopic..
Ca sa nu mai fiu offtopic:meci slab si rapid a castigat pe merit.:D

YoNuTzz
19th December 2007, 23:25
meci slab, insa rapidul si-a indeplinit obiectivul...s-a apropiat la 5 pcte de CFR...
sa vedem ce va urma :ok:

Bell
19th December 2007, 23:33
Am auzit ca Lajos are toata electronica din casa Samsung... clar blat :happy
No acum ca v-ati apropiat la 5 puncte de noi s-a mai animat liga... daca nu prin spectaculozitate macar prin incrancenare... om vedea ce a fi din primavara cu ce noutati vin fiecare si cat de repedea vor confirma sau nu... Speram ca va fi interesant... nush ce o sa fac atatea spatamani fara fotbal...
No dara acum sa terminam cu certurile si sa ne uram unii la altii Sarbatori Fericite ca asha e frumos :)

Sunchase
20th December 2007, 02:16
iar ne-a furat ungurul lajos. 11 m din avion la cesihna.am avut noroc pe final..

e clar ca in retur o sa fie macel

Telespan
20th December 2007, 06:28
Vai ce japca de 2 lei .. nu am mai asa ceva de cand dadea TVR1 reluari cu meciuri din vreamea comunistilor INCREDIBIL!!! uite cum munca celor de la CFR se duce pe apa sambetei din cauza acestor nemernici de hoti care se afla la bucuresti !!! Campionatu romaniei este un campionat de mascarici in care actori principali sunt : Copos Borcea, Netoiu, Turcu Si pinalti !!

.......vrei sa zici ,munka CFR-ul cu ajutorul arbitrilor.....:rosu:
Dar de MURESAN nu zici nimika?

Vladek
20th December 2007, 09:38
iar ne-a furat ungurul lajos. 11 m din avion la cesihna.am avut noroc pe final..

e clar ca in retur o sa fie macel

:lol::lol:

Doamne, incredibil cat de milogi pot fi unii .. care dupa aia sar de fund in sus. Exista oare un singur meci in care baietii lui Copos sa nu aiba "11 metri clar" ? :happy:happy

Nico21
20th December 2007, 09:51
:):):)Cum suna din gura unui stelist sa ii faca pe altii milogi...ei cu trofeu castigat prin decret de partid...:):):)Rapidul a avut in acest tur,5 lovituri de la 11 m clare,neacordate....la Timisoara la acel 1-1,penalty clarisim la Maldarasanu,cu Buzaul la Mazilu in ultimul minut,la Bistrita 2 refuzate lui Burdujan clare ca lumina zilei,si acesta de la Piatra...apropo de lovituri de pedeapsa si acum ma hizlesc cand imi aduc aminte ce penalty-uri obtinea Cristocea in returul sezonului trecut...ESTA ES LA DIFERENCIA !!!

Vladek
20th December 2007, 09:58
:):):)Cum suna din gura unui stelist sa ii faca pe altii milogi...ei cu trofeu castigat prin decret de partid...:):):)Rapidul a avut in acest tur,5 lovituri de la 11 m clare,neacordate....la Timisoara la acel 1-1,penalty clarisim la Maldarasanu,cu Buzaul la Mazilu in ultimul minut,la Bistrita 2 refuzate lui Burdujan clare ca lumina zilei,si acesta de la Piatra...apropo de lovituri de pedeapsa si acum ma hizlesc cand imi aduc aminte ce penalty-uri obtinea Cristocea in returul sezonului trecut...ESTA ES LA DIFERENCIA !!!

Da mai puiule, dar trofeul ala a fost dat inapoi dupa Revolutie. Si stelistii nu s-au dus niciodata cu paratul la UEFA, cersind depunctari pentru alte echipe.

Cum, numai 5 penaltiuri ? Hai mai mustata, ca poti mai bine de-atat :D ! Vezi tu puiule, diferenta intre noi este ca eu am zis verde ca penaltiul obtinut cu Pandurii de Cristocea nu a fost, in vreme ce voi visati la penaltiuri meci de meci. Absolut unicul penalty care chiar a fost si nu s-a dat a fost ala de la Timisoara. In rest, tavaleli penibile pe jos. Oricum, acum puteti sa visati frumos pana la primavara macar. :D:D

Nico21
20th December 2007, 10:03
Da mai puiule, dar trofeul ala a fost dat inapoi dupa Revolutie. Si stelistii nu s-au dus niciodata cu paratul la UEFA, cersind depunctari pentru alte echipe.

Cum, numai 5 penaltiuri ? Hai mai mustata, ca poti mai bine de-atat :D ! Vezi tu puiule, diferenta intre noi este ca eu am zis verde ca penaltiul obtinut cu Pandurii de Cristocea nu a fost, in vreme ce voi visati la penaltiuri meci de meci. Absolut unicul penalty care chiar a fost si nu s-a dat a fost ala de la Timisoara. In rest, tavaleli penibile pe jos. Oricum, acum puteti sa visati frumos pana la primavara macar. :D:D



Mey ....:):)daca nu venea Revolutia nu dadeati voi inapoi niciodata acel trofeu...:):)ai vazut tu hot sa returneze de buna voie si nesilit de nimeni ce a ciordit?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Vladek
20th December 2007, 10:12
Mey ....:):)daca nu venea Revolutia nu dadeati voi inapoi niciodata acel trofeu...:):)ai vazut tu hot sa returneze de buna voie si nesilit de nimeni ce a ciordit?:rolleyes::

Normal, ca nu v-am vazut sa dati inapoi titlul din 98, ala cu "magazinele Samsung". :happy:happy Culca-te si viseaza in continuare la ce echipa mareata ati avut si aveti si la cele 123131 de titluri si 35353 de cupe UEFA si CCE pe care le-ati fi castigat daca nu va furau comunistii, Steaua, Dinamo, CFR, evreii, turcii, klingonienii si Darth Vader. Stii tu, membrii conspiratiei universale indreptate contra voastra, aia de-au furat celebrul surub. :lol::lol:

Nico21
20th December 2007, 10:15
De ce ai pus virgula dupa "comunistii" ?:):):):)


Eu zica sa incetam cu aceasta galceava...doar un zevzec poate sa sustina ca vreo echipa din tara a facut mai multe abuzuri decat Steaua....

Jacob
20th December 2007, 12:21
Tyler ai vazut ce puternic e mirosul de savarina??? cu savarina nu te pui...

Ferko
20th December 2007, 13:23
"Prietenul la nevoie se cunoaste " si "Prietenul prietenului meu este prietenul meu ". Lajos este prietenul prietenului lui Rapid. Era normal sa-si ajute prietenii. Si cu asta inchei, dorind la toata lumea "SARBATORI FERICITE ! "

LazioRoma
20th December 2007, 13:51
Pt toti milogi de la rapid ... sa va vad pe locu 8 la sfarsit

Datenshi
20th December 2007, 14:30
Pentru tine, Ferko, Eye si altii asemeni voua: Parazitii - Slalom printre cretini.

Jacob
20th December 2007, 14:53
10 pct pt tine. ne-ai rupt fasu...apropo si tu mirosi a savarina! hai Sarbatori Fericite si La Multi Ani!

Nico21
20th December 2007, 15:04
Stii a ce miros cainii cand nu au nimic sa manance si recurg la solutia de avarie? :):):):):)

Jacob
20th December 2007, 15:14
aseaza globurile pe bradut si lasa prostiile! hai un calduros La Multi Ani si celor mai "cinstiti si curati" romani ,rapidistii...

Nico21
20th December 2007, 15:22
Sa fie...uite, noi iti dam o savarina si tu ne dai o butelie...

Jacob
20th December 2007, 15:26
savarina ,butelie sau oier tot acolo is...sunt egali,la fel de tampi! asa ca o dam la pace...

Ulysses
20th December 2007, 16:11
Stii a ce miros cainii cand nu au nimic sa manance si recurg la solutia de avarie? :):):):)

nico , las-o incolo de treaba , vrei sa se intoarca puric?:headbang::headbang::headbang:

vine Craciunul, ce Dumnezeu!:dance::dance::dance:

Tyler Durden
20th December 2007, 16:46
Tyler ai vazut ce puternic e mirosul de savarina??? cu savarina nu te pui...

Coane, desi nu-mi place sa ma autocitez, de data asta o s-o fac :,,daca Rapidul o sa castige meciul, indiferent in ce maniera o va face, sunt sigur ca or sa apara oamenii de bine care sa acuze ca a fost blat." ;)

Ess
20th December 2007, 16:48
Coane, desi nu-mi place sa ma autocitez, de data asta o s-o fac :,,daca Rapidul o sa castige meciul, indiferent in ce maniera o va face, sunt sigur ca or sa apara oamenii de bine care sa acuze ca a fost blat." ;)

las, ma tyler. ca a fost un blat cat casa :D:D:D
no...te bag in arena? :happy

Tyler Durden
20th December 2007, 16:51
Ess, dupa sarbatori cu placere, ca acum nu sunt inca pregatit sa lovesc un pinguin. :D

tedy_stelistu86
20th December 2007, 18:43
ce a castigat rapidu.cik l era frik de arbitru p ei i-a avantajat.penalty clar pt ceahlaul
da stati linistiti k tot STEAUA IA campionatu

Telespan
20th December 2007, 18:51
ce a castigat rapidu.cik l era frik de arbitru p ei i-a avantajat.penalty clar pt ceahlaul
da stati linistiti k tot STEAUA IA campionatu

Tu la ce meci te-ai uitat?
PS-Poate la haltere sa i-a Steaua campionatul k la fotbal este departe ....:evil:

grande
20th December 2007, 18:54
Lasa-l Telespane in pace ,nu-l mai supara si tu acum :happy

Universal
20th December 2007, 19:02
la cum am jucat pana acum, nu meritam sincer. dar nici Rapidul ;) .... totusi imi doresc sa nu vad CFR-ul luand titlul ..ne facem rau de ras in Ch.League ;)

felicitari Rapidului ;) dar ne vedem noi in retur... ;)

Telespan
20th December 2007, 19:17
la cum am jucat pana acum, nu meritam sincer. dar nici Rapidul ;) .... totusi imi doresc sa nu vad CFR-ul luand titlul ..ne facem rau de ras in Ch.League ;)

felicitari Rapidului ;) dar ne vedem noi in retur... ;)
De ce nu merita Rapid?

Ess
20th December 2007, 19:38
la cum am jucat pana acum, nu meritam sincer. dar nici Rapidul ;) .... totusi imi doresc sa nu vad CFR-ul luand titlul ..ne facem rau de ras in Ch.League ;)

felicitari Rapidului ;) dar ne vedem noi in retur... ;)

mai rau nu ne putem face decat voi. Mieluseilor. In afara faptului ca ati fost fair-play - in sensul distructiv si pupincurist - vis-a-vis de adversari, sunteti cei mai slabi. din punct de vedere fotbalistic.
Decat sa pierzi cu 2-1 si sa nu joci nimic, mai bine pierzi cu 3-0 dar rupi tot - iti lasi sangele pe iarba.
Diferenta de valoare poate fii demonstrata si prin lupta, nu numai prin scuze jenante :ok:

de fapt de ce iti spun tie toate astea???

Lordliv
20th December 2007, 19:55
@ telespan
in tara asta ,unde persoane nevinovate sunt tinute la parchet 5 ore ca sa " marturiseasca " implicarea cunor copii in accidende de circulatie inchipuite,NUMAI CFR CLUJ MERITA SA IA TITLUL DE CAMPIOANA....

Universal
20th December 2007, 19:55
@Ess

fiindca sunt neamt? ori fiindca tin cu Steaua :))) nu stiu....CFR Cluj merita sa ia campionatul , fiindca are mai multa morala, dar in Cupele Europene nu stiu..nu stiu ce sa spun..s-a vazut ce au facut cu cipriotii... Raoid s-ar descurca in Ch League, la fel si Stzeaua, zic eu, au experienta...dar moral nu merita.

San Cristobal
20th December 2007, 21:04
Parca-i vad pe Steaua pe locul 2 , la sfarsitul sezonului 2007 - 2008 ...

Lordliv
20th December 2007, 21:16
Parca-i vad pe Steaua pe locul 2 , la sfarsitul sezonului 2007 - 2008 ...

si pe rapid pe 1!:ok:

Nico21
20th December 2007, 21:18
la cum am jucat pana acum, nu meritam sincer. dar nici Rapidul ;) .... totusi imi doresc sa nu vad CFR-ul luand titlul ..ne facem rau de ras in Ch.League ;)

felicitari Rapidului ;) dar ne vedem noi in retur... ;)


Te asteptam la meci in tribune...:cool::cool::cool:

San Cristobal
20th December 2007, 21:21
si pe rapid pe 1!:ok:

Nope ...Rapid pe 4 ...

Universal
20th December 2007, 21:31
Nu cu Rednic...Rapida are valoare de locurile 1-2... Cluj o sa pice..se va decide intre Rapid sau Steaua....

Lordliv
20th December 2007, 21:56
mircea sandu dixit:" copos va fi chemat la comisie si rapid ar putea fi depunctata":angry:

ps. traim in romania...:headbang:

Tyler Durden
20th December 2007, 22:00
eu zic ca nu o sa ajunga pana acolo. oricum e interesant ca pana acum Sandel nu s-a sesizat, desi Coposel nu-i singurul care arunca pe piata afirmatii aberante.

Lordliv
20th December 2007, 22:09
eu zic ca nu o sa ajunga pana acolo. oricum e interesant ca pana acum Sandel nu s-a sesizat, desi Coposel nu-i singurul care arunca pe piata afirmatii aberante.

corect,dar pana acum cooperativa nu prea se simtea amenintata...

danpuric78
20th December 2007, 22:18
Sandel s-a bagat si el un pic in seama.De ce doar depunctarea rapidului?
Retorgradarea ar fi solutia corecta. Daca sandu si lupoescu n-ar fi oamenii lui copos.

Depunctarea ar trebui aplicata pentru steaua, dinamo si poli care au cate o abatere. In schimb rapidul persevereaza dintotdeauna in tiganii de astea.

Telespan
21st December 2007, 03:42
Sandel s-a bagat si el un pic in seama.De ce doar depunctarea rapidului?
Retorgradarea ar fi solutia corecta. Daca sandu si lupoescu n-ar fi oamenii lui copos.

Depunctarea ar trebui aplicata pentru steaua, dinamo si poli care au cate o abatere. In schimb rapidul persevereaza dintotdeauna in tiganii de astea.
Si dupa meciul de la Vaslui in care Dinamo a pierdut shi conducerea lui Dinamo l-a desfintat pe arbitru,cum este?
De Turcu ,Badea,Borcea ce ai de spus?
Dinamo trebuia desfintata demult.....:D
Decite ori ati fost iertati cu supendarea terenului Dane?
Voi dinamovisti vorbiti de lege?

danpuric78
21st December 2007, 16:29
Si dupa meciul de la Vaslui in care Dinamo a pierdut shi conducerea lui Dinamo l-a desfintat pe arbitru,cum este?
De Turcu ,Badea,Borcea ce ai de spus?
Dinamo trebuia desfintata demult.....:D
Decite ori ati fost iertati cu supendarea terenului Dane?
Voi dinamovisti vorbiti de lege?

1. De ce sa fie desfiintata Dinamo? Voi inca va mai credeti in perioada sovromurilor cand vointa cfrista era lege pentru romania?

2. Dinamo - depunctata pentru vaslui- prima abatere.
La rapid e a n-a oara, asa ca ar trebui sa vada Bul.

Tyler Durden
21st December 2007, 17:29
1. Sovrom-ul si vointa ceferista...tu iti dai seama ce aberatii spui omule!!!!??Acolo conta doar vointa sovietica si atat.
2. Sa spui ca o echipa merita retrogradata pentru declaratia patronului (stupida e drept) e o enormitate incredibila. Poate ca in state ,,democratice" gen China s-ar putea retrograda o echipa pentru declaratia unui conducator de fotbal.

Nico21
21st December 2007, 18:26
:):cool::):):)Sper sa fim depunctati cu vreo 8 puncte...doar asa ar putea si cainii sa joace vreodata in Cl...:D:D:D

Lordliv
21st December 2007, 22:54
o fi adevarat?
dupa gsp,toti mercenarii ceahlaului au fost pusi pe liber,incepand cu sichitiu,marginean ( care de abia se batuse in vestiar cu iordache),mironas si terminand cu raducan,schumacher,iordache...

ceva putred?! :D

YoYoyOi
21st December 2007, 23:58
nu stiu daca e putred, dar cam pute :D

Telespan
22nd December 2007, 16:40
......Mai bine pierdem trei puncte cu Steaua k Lacatus sa nu fie demis de la Steaua....tu ce zici yo-yoyoi?

Nico21
22nd December 2007, 16:42
mda...cam pute a branza becaliana...:):):)

YoYoyOi
22nd December 2007, 17:34
......Mai bine pierdem trei puncte cu Steaua k Lacatus sa nu fie demis de la Steaua....tu ce zici yo-yoyoi?

Doamne ajuta... cui stranuta :D

the_big
4th January 2008, 15:41
:(cine e stiaua si dinamu ?
armata si militia

orice ati face numele astea doua vor reprezenta pentru totdeauna regimul totalitar cae a sugrumat tarisoara asta ............
prin 86 se scanda : steaua cca ne cacam in cupa ta ! sau camataru in chiloti da-ne patru daca poti ! militienilor ati desfiintat gheata de aur cu cami si mateut !

Dogville
4th January 2008, 16:55
...v-ati agitat degeaba...daca era sa se tina de cioace brigada de fluierasi nu-l oprea pe razesu' ala cind a scapat singur cu portarul......dar puteti sa continuati cu lamentarile si in retur..poate va iese.....

Tyler Durden
6th January 2008, 10:22
daca te uitai la meci cu dioptriile care puteau sa-ti corecteze miopia, ai fi vazut ca ala care scapase singur era in offside.