PDA

View Full Version : Sintem primii din Romania - din nou !



redneck
2nd July 2006, 11:59
Stadionul UTA Arad: primul din Romania care nu mai are garduri. Aratam tarii ce inseamna civilizatie !
Dupa ce Aradul a fost primul oras din Ro. unde s-a disputat un meci de fotbal oficial, iata ca sintem primii din nou !


Hai UTA ! UTA Forever !

six
2nd July 2006, 12:05
Asa cevaaa!!!!!dar echipa aveti???? :P

Kidu
2nd July 2006, 12:53
Avem si echipa, chiar daca se mai cauta jucatori pe unele posturi.

milanezu
2nd July 2006, 13:38
pe lacatus nu il bagati in echipa?
cum ati intrat asa si plecati!!!!!

redneck
2nd July 2006, 14:36
Mai vedem noi la UTA-poli, poli-UTA...
mai vorbim dupa aia !

GO UTA !!!

Elphax
2nd July 2006, 18:05
pai garduri nu mai aveti, dar CEVA aveti?

deci, cand am vazt titlul m-a mirat putin, dar cand am vazut continutul am inceput sa rad :D
sunteti tari!

Paul
2nd July 2006, 18:10
incredibil ...
de fapt stadionul din Bistrita a fost primul fara garduri , fiindca peluza cum e suspendata nu are gard.... la fel si tribuna a II-a

doar la tribuna I este gard , si la "peluza lipsa"

apoi MM Stoica a vrut la Galatzi sa desfiinteze gardul,dar era interzis (atunci)

Elphax
2nd July 2006, 18:18
pai asa putem spune ca nici in giulesti nu e gard, ci perete din plexiglas :D

bada_otelul
6th July 2006, 12:41
Stadionul UTA Arad: primul din Romania care nu mai are garduri. Aratam tarii ce inseamna civilizatie !
Dupa ce Aradul a fost primul oras din Ro. unde s-a disputat un meci de fotbal oficial, iata ca sintem primii din nou !


Hai UTA ! UTA Forever !


explica te rog ca nu am inteles complet:nu mai sunt garduri deloc sau este un gardulet de max un metru inaltime?de ex la noi la tribunele 1 si 2 gardurile au 1 metru inaltime,in timp ce la peluze s-au pastrat garduri obisnuite de 2 metri

hamsterutz
7th July 2006, 01:21
Stadionul UTA Arad: primul din Romania care nu mai are garduri. Aratam tarii ce inseamna civilizatie !
Dupa ce Aradul a fost primul oras din Ro. unde s-a disputat un meci de fotbal oficial, iata ca sintem primii din nou !


Hai UTA ! UTA Forever !

mare prostie....dupa 2 etape o sa va punetzi de 5 m :)).....

White Shadow
7th July 2006, 02:07
Ce vorbesti mey , ca la teatru vom sta in tribune , nu stiu ce va fi cand vom juca acasa cu Poli......

Elphax
7th July 2006, 06:56
eu am vazut niste poze recente, momentan sunt niste garduri de vreo 2m

six
7th July 2006, 19:00
Ce vorbesti mey , ca la teatru vom sta in tribune , nu stiu ce va fi cand vom juca acasa cu Poli......nici noi nu garantam nimic.....:rolleyes: :P ;)

micutzu
7th July 2006, 21:08
Daca m-ai vedea ai sti ca nu ai nici o garantie :drak: .

offline
8th July 2006, 11:22
Primii , da. Credeti ca daca ati pus 4000 de scaune acuma aveti stadion? Gardurile care INCA le aveti ar trebui sa ramana, daca se urca lumea pe ei, mai incap vreo 400 (adica 10% in plus, hahaha)

za_horse
11th July 2006, 12:47
...cred ca intre timp am ajuns primii si din punct de vedere al pretului abonamentelor :no: :no: :no: :rosu:

King of Hell
11th July 2006, 12:53
Ce vorbesti mey , ca la teatru vom sta in tribune , nu stiu ce va fi cand vom juca acasa cu Poli......

ca la teatru ati stat mereu :)

BrasovFans
11th July 2006, 21:56
Stadionul UTA Arad: primul din Romania care nu mai are garduri. Aratam tarii ce inseamna civilizatie !
Dupa ce Aradul a fost primul oras din Ro. unde s-a disputat un meci de fotbal oficial, iata ca sintem primii din nou !


Hai UTA ! UTA Forever !


Mai trebuie sa fiti primi si in Liga 1 si atunci sunteti adevart primi la toate capitolele... pacat ca ati ajuns in Liga 1 prin fuziune cu Liberty Salonta... voi acum ar fi trebuit sa va pregatiti pentru Liga 3 nu pentru Liga 1!!!

:rosu: UTA@|!!!

micutzu
12th July 2006, 10:40
Nu a fost fuziune ci cumparare de loc, asta pentru tine. Nu s-a infiintat nici un club nou, e acelasi. Ca fapt divers, nici un jucator de la ei nu avem in lot.
Nu ne mandrim cu treaba asta, dar nici nu renuntam la ce reprezinta UTA pentru noi.

six
13th July 2006, 07:48
Mai trebuie sa fiti primi si in Liga 1 si atunci sunteti adevart primi la toate capitolele... pacat ca ati ajuns in Liga 1 prin fuziune cu Liberty Salonta... voi acum ar fi trebuit sa va pregatiti pentru Liga 3 nu pentru Liga 1!!!

:rosu: UTA@|!!!:) :P :D :evil: :great: :bere: :pace:scuze dar asa din instinct nu pot sa ma abtin.....;)

Kidu
14th July 2006, 00:02
Du-te ba sa ne .... p#l@ de liliachiu penibil .....
Va roade invidia ca nu suntem ca voi si din fericire nu suntem ca voi, papagalilor.

Micutzule imi pare rau frate daca iau iar avertisment, dar decat sa stau cu toti "martorii" pe forumul asta mai bine nu mai intru deloc.

micutzu
14th July 2006, 14:10
Stai linistit, eu imi fac datoria.
Daca iti dau avertisment e pentru ca asa imi zice regulamentul.
Nu eu l-am facut, eu doar il respect.
Cel putin aici d.p.d.v - ul meu esti bine venit.

OVIDIU 62
14th July 2006, 23:13
UTA,UTA cu caruta ai dat banii de pomana
Ca la anul ai sa vezi
Tot in B-ai sa nimeresti.

Cristian
14th July 2006, 23:23
Lasa-i mah. Bravo lor ca au promovat, dar un pic de modestie nu va strica baieti... Salut... HAI UTA ;)

micutzu
15th July 2006, 02:47
UTA,UTA cu caruta ai dat banii de pomana
Ca la anul ai sa vezi
Tot in B-ai sa nimeresti.

Ai imbatranit de geaba ca vad ca nu stii ce vb.
Mai bine lasa-ne ca nu ne sunteti adversari ci doar "oricine" care se baga in seama ca si tanga.
Nu va baga nimeni in seama sau de ce va bagati singuri, asa isi da sema omul cand cineva se simte nesemnificativ.

malexoid
15th July 2006, 08:41
Stadionul UTA Arad: primul din Romania care nu mai are garduri. Aratam tarii ce inseamna civilizatie !
Dupa ce Aradul a fost primul oras din Ro. unde s-a disputat un meci de fotbal oficial, iata ca sintem primii din nou !


Hai UTA ! UTA Forever !

haide sa fim sinceri...trebuie sa fi foarte ingaduitor ca sa poti numi ala: stadion
ca nu mai are garduri? pai trebuie sa inceapa demolarea cu ceva...maine nu vor mai fi tribune, poimaine va fi santier, raspoimaine va rasari un mall si 3 carciumi in locul lui

micutzu
15th July 2006, 11:02
Bine mah ca te-ai gasit tu sa vb, nu stii nici macar unde e stadionul echipei pe care o susti.
Viseaza, baiatule, in continuare.

redneck
15th July 2006, 12:55
Hai sa vedem ce-o sa fie la UTA-poli, poli-UTA (si alte derby-uri) si mai vorbim dupa aia !


UTA forever !!!

lolo_grupa_c
15th July 2006, 13:02
stati calmi nu va agitati degeaba...mereu primii,ma faceti sa rad...uitati_va la galati...de cand nu mai are garduri???(bineinteles garduri sunt de cca 80cm-1 m)....

malexoid
15th July 2006, 14:49
Hai sa vedem ce-o sa fie la UTA-poli, poli-UTA (si alte derby-uri) si mai vorbim dupa aia !


UTA forever !!!

doar Poli-UTA...returul nu va mai conta, nu va interesa decat pe cei direct implicati. Pe maidanul vostru vor fi prezenti doar Commando Viola, cei cativa batranei nostalgici si luca alecu beat. UTA va fi demult retrogradata. Sa nu uitam ca asta se va intampla in penultima etapa. Voi, ca de obicei pe forumuri planuitzi urmatoarea cumparare de loc: in 2027

Kidu
15th July 2006, 15:59
[QUOTE=redfighter;717992]Hai sa vedem ce-o sa fie la UTA-poli, poli-UTA (si alte derby-uri) si mai vorbim dupa aia !


UTA forever !!![/QUOTE

doar Poli-UTA...returul nu va mai conta, nu va interesa decat pe cei direct implicati. Pe maidanul vostru vor fi prezenti doar Commando Viola, cei cativa batranei nostalgici si luca alecu beat. UTA va fi demult retrogradata. Sa nu uitam ca asta se va intampla in penultima etapa. Voi, ca de obicei pe forumuri planuitzi urmatoarea cumparare de loc: in 2027

Oh da, veti veni ? Atunci fiti siguri ca o sa va tinem pumnii :jerk: .

malexoid
15th July 2006, 19:09
venim, venim fratzioare...numai sa incapem in lighenutzu ala al vostru :)

micutzu
17th July 2006, 12:18
Cati mai ramaneti pana la inceputul meciului veti fi prea putini si pentru locul rezervat galeriei adverse. :drak:

six
17th July 2006, 21:42
Cati mai ramaneti pana la inceputul meciului veti fi prea putini si pentru locul rezervat galeriei adverse. :drak::rosu: bey da ce rai sunteti.....RAILOR :drak: :evil: :P

malexoid
17th July 2006, 23:36
Cati mai ramaneti pana la inceputul meciului veti fi prea putini si pentru locul rezervat galeriei adverse. :drak:

mai esti beat? s-a umflat mamaliga in tine? mai rautzule...:happy :happy :happy

redneck
18th July 2006, 10:22
malexoid, devii cam obositor...

micutzu
18th July 2006, 12:16
mai esti beat? s-a umflat mamaliga in tine? mai rautzule...:happy :happy :happy

Nu imi dau seama, are destul loc unde sa se umfle. :evil: :drak: :D

usa_4_uta
12th November 2006, 02:21
Nu e un derby ce se joaca pe 18.deoarece poli aek echipa infintata in anul 2002 si uta care este campioana provinciei nu au o istorie a meciuriolor direct.Asa ca timisorenilor ma cautativa palamresul pe la zambon si apoi sa veniti pe stadion.
Si nu uitati umilinta din 2002 pe care ati suferito pe propriul vostru stadioan din beton construit intr-o fosta groapa de gunoi a timisorii.poli - uta 3-4.
FORTZA UTAAAAAA/hello /hello /hello /hello

THEREAU21
13th January 2007, 18:55
mare prostie....dupa 2 etape o sa va punetzi de 5 m :)).....

hay k-ai fost tare:happy :happy :happy :happy :happy

Sergio
29th January 2007, 17:34
Stadionul UTA Arad: primul din Romania care nu mai are garduri. Aratam tarii ce inseamna civilizatie !

las ca vedem civilizatie la meciul retur... daca nu cumva se vor pune garduri pana atunci, cu toata civilizatia voastra. :drak:

micutzu
31st January 2007, 15:40
Aha.
Voi cu pitre noi cu flori. Asta o vreti voi. Oricum vor fi surprize la Arad pentru suporterii violeti.

Sergio
4th February 2007, 13:52
incitati la violenta preacuratilor? :D