PDA

View Full Version : ANTI psd și udmr ...



Mario Di Lazi
18th December 2007, 08:45
nu sunt membru de partid și nu țin cu nici un partid ...
dar sunt ANTI psd și udmr ... :D

Întrebare: știți care este a mai mare pedeapsă pentru că nu facem politică ?
Răspuns: SUNTEM CONDUȘI DE ALȚII MAI PROȘTI DECÂT NOI :D

Mario Di Lazi
22nd December 2007, 23:44
nu pot să cred că nu am găsit nici un simpatizant :D

YoYoyOi
18th February 2008, 12:44
anti UDMR sunt si eu :D

Elphax
18th February 2008, 12:59
si ce rezolvi? :happy


eu mai sunt si anti Base ...

Gabri3l
18th February 2008, 13:13
afara cu udmr din parlamentul Romaniei!

YoYoyOi
18th February 2008, 13:29
si ce rezolvi? :happy


eu mai sunt si anti Base ...

voaim doar sa-l fericesc pe colegul Mario, ca nu e singur pe threadul asta :D

Mario Di Lazi
19th February 2008, 08:35
merci Yoyo :D

afară cu udmr de la guvernareeeee :D

Romeo
20th February 2008, 15:52
Întrebare: știți care este a mai mare pedeapsă pentru că nu facem politică ?
Răspuns: SUNTEM CONDUȘI DE ALȚII MAI PROȘTI DECÂT NOI :D

ai vrea tu sa ne conduci pe toti, deci aia sunt smecheri ca ne-au pacalit si ne conduc. Eu sunt anti toate partidele. Sa vina Carla Bruni sa ne conduca!

GoPens
20th February 2008, 16:47
si Carla Bruni ti-ar rezolva numai un anumit set de probleme. care, daca stau bine sa ma gandesc, ti le-ar rezolva si un poster cu Carla Bruni, evtl.sudat in folie de plastic.

Mario Di Lazi
20th February 2008, 18:55
ai vrea tu sa ne conduci pe toti, deci aia sunt smecheri ca ne-au pacalit si ne conduc. Eu sunt anti toate partidele. Sa vina Carla Bruni sa ne conduca!

ce anume ? :D
eu te conduc către o berărie în cel mai rău caz :D ...

Mario Di Lazi
31st March 2008, 14:25
am intrat să văd ce mai face threadul meu :D
văd că nu prea merge :D ... de fapt nici politica nu merge :D

Cristian
31st March 2008, 14:38
Actualul primar Dumitru Nicolae (PSD) a promis ca va face multe ptr oras in general si ptr sport. Ptr a recastiga un nou mandat ne-a promis ca va reabilita si va aduce la standardele europene Stadionul Dunarea Galati si Sala Polivalenta de indata ce vor trece la munincipalitate. Ei bine au mai trecut 4 ani atat Sala cat si Stadionul au trecut la munincipalitate iar cele 2 obiective arata exact la fel ca in 2004. Gropi in oras cat cuprinde, mizerie, locuri de parcare nu exista (am sa pun o poza cu felul in care arata traficul din Galati si modul in care pur si simplu suntem nevoiti sa parcam). Acest penibil de primar a promis parcari supra-etajate dar ca de obicei PSD-ul promite, dar cu realizarile sunt la pamant.

Iata o poza din traficul galatean, orasul e pe zi ce trece tot mai aglomerat, poza e facuta chiar de mine pe Bulevardul Brailei:

http://img155.imageshack.us/img155/7200/img2888br5.jpg (http://imageshack.us)

Mario Di Lazi
7th July 2008, 14:58
"amazoanele" (un fel de traseiste :D ) din psd s-au întâlnit cu ''prostănacul" Geoană și și-au propus să o invingă pe Elena Udrea :D

miril
7th July 2008, 15:25
La ce?

Balaci
7th July 2008, 15:41
Eu zic ca o lupta in namol intre Magda Bistriceanu (PSD) si Elena UD(re)A (PDL) ar fi un lucru extrem de binevenit in peisajul politic romanesc:yeah:

rob_din
7th July 2008, 15:44
Eu zic ca o lupta in namol intre Magda Bistriceanu (PSD) si Elena UD(re)A (PDL) ar fi un lucru extrem de binevenit in peisajul politic romanesc:yeah:

Multi ar fi de acord ca lupta sa se desfasoare pe postul de presedinte al Romaniei.

Balaci
7th July 2008, 15:59
Intr-adevar, o lupta grea:D :

J.Bond
9th July 2008, 16:25
"amazoanele" (un fel de traseiste :D ) din psd s-au întâlnit cu ''prostănacul" Geoană și și-au propus să o invingă pe Elena Udrea :D
Ce vise mai au si "amazoanele" alea! S-au si gasit la cine sa mearga sa le sustina, tocmai la "prostanac".:)
La cata notorietate are, Elena Udrea de una singura le bate mar pe toate "amazoanele" din PSD. :cry: :D

rob_din
9th July 2008, 16:27
Elena Udrea de una singura nu bate nici catelul de la blocul meu. Sau tie ti se pare ca respectiva a facut ceva singura pana acum?

Mario Di Lazi
11th July 2008, 07:48
ce cățel ai tu la bloc ? :D

aici facem mișto de politica din România ... așa că lasă cățelul în pace :D ... Elena Udrea bate toate "amatoarele" (amazoanele) elea de la psd ... :D